Devletimiz de milletimiz de çok dindardır

Bak, karda kışta kıyamette özel harekat namazda, polis namazda. Polis içerisinde oruç tutmayan bir tane polis yok kadın-erkek hepsi. Polis neredeyse namaz oradadır, polis neredeyse Kuran oradadır. Kuran’sız, abdestsiz, namazsız polis göstersinler bana, benim de onlara söyleyecek bir sözüm olacak.

KARTAL GÖKTAN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuran okuyor.

ADNAN OKTAR: Aslansın aslan, sırtını asla yere getirtmeyeceğiz Allah’ın izniyle gönlün rahat olsun. 2019’da da baştasın, 2029’da da baştasın, baştasın da baştasın. Millet senin bu hizmetlerini unutmaz, güzel hizmetini unutmaz, yiğitliğini de unutmaz, cesaretini de unutmaz, İngiliz derin devletinin beynine indirdiğin balyozu da unutmaz. Bu millet vefalı millettir. Seni sürekli başta tutacağız. Sürekli başta olacak milli lider olarak.

BÜLENT SEZGİN: Cumhurbaşkanımız’ın birkaç görüntüsü vardı.

ADNAN OKTAR: Ciğerlerine mi indireceksin adamların? Ağlayacaksanız ağlayın başlayın ağlamaya.

BÜLENT SEZGİN: Camilerimizden birkaç görüntü.

ADNAN OKTAR: Bu işin tarikatı cemaati kalmış mı? Bütün Türkiye cemaat olmuş, Türkiye’nin tamamı cemaat oldu artık. Bir tane cemaat var Türkiye’de.

FETÖ İngiliz derin devletinin emrinde olan yancı uşaklardır, korkak, aşağılık, yancı uşaklar. Bunları da köpek gibi korkutmuşlar. Bak hemen İngiliz derin devletinin altına düştüler ve onların emir eri, köpeği oldular. Adamlar tasmayı taktı bunları it gibi gezdirdi. Ve kendi milletine düşman etti, çok şaşırtıcı o. Asker-polis şehit ediyor, halkı çoluk-çocuk tankla eziyor “sevaba giriyorsunuz devam edin” diyor. “Polis arabası görüyorum” diyor “vur vur vur” diyor “gördün mü hepsini vur ateş et” diyor. Böyle bir alçaklık yok. FETÖ tamamen tepeleninceye kadar, eski FETÖ’cüler de varsa bak devlete yardım etsinler bu pislik temizlensin. Bu bunağın oyununa son verelim.