Sohbetler (11 Mart 2017; 22:00)


ADNAN OKTAR: Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: FETÖ’nün çatı iddianamesinde eski Tuğamiral Harmancık’ın, darbe girişiminin genel planlamasını Tuğamiral Sinan Sürer ile yaptığı, donanmanın yüzde yetmişinin hazır hale getirildiği ortaya çıktı. Darbede kullanılmak Türk Donanması'nın yüzde yetmişini oluşturan, fırkateyn, korvet ve hücumbot olmak üzere yirmi dokuz ana muharip gemisi darbe faaliyetlerine katılmak üzere etkin hale getirilmiş.

ADNAN OKTAR: Niye devreye sokmadılar acaba? O da manidar yani isteseler devreye sokardılar. Çünkü İstanbul’u denizden bombalama emri var ama yapmamışlar. Bu neden? Bunu da öğrenmek lazım.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: PKK’ya ofis açıp terör örgütünün her türlü toplantısına izin veren Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Mevlüt Çavuşoğlu’nun Hollanda’ya gelmesini istemediklerini belirtti. “Gelmek isterse “gelmeyin” deriz ama yine de gelmeye karar verirse şoförün sürdüğü bir arabası, refakatçisi, desteği olmayacak. Ayrıca geldiğinde “tutuklamanız lazım” diyecek kişiler var ama biz işi buna vardırmayacağız” demişti. Ardından da Sayın Çavuşoğlu’nun uçuş iznini iptal etti ve şöyle bir açıklama yaptı: “Hollanda kabul edilebilir bir çözüm için Türk otoritelerle görüşmeler sürerken Türk yetkililerin kamuya açık şekilde yaptırım tehdidinde bulunması, konuyu çözümsüz hale getirdi. Bu nedenle uçuş izni geri çekildi” denildi.

ADNAN OKTAR: Bence hükümet böyle şeylerde hiç üstlerine gitmesin. Yani hiç bu tip tırmanışlar meydana getirmesin. En başında yapılmaması gerekiyordu. Bu gittikçe Avrupa çapında genişleyebilir. Türkiye’yi yalnızlaştırmak istiyorlar. Böyle bir olayda olayı böyle ne bileyim hoşsohbet, sevecen, sevgi dolu üsluplarla kapatmak lazım. Yani meseleyi vahim hale getirmek bence doğru değil. Biz sevecenliğimizi, nezaketimizi, efendiliğimizi gösterelim. Yatıştırıcı davranalım. Mağdur ve mazlum konumda olalım. Kamuoyunun desteğini alırız o zaman, bu güzel olur. Öbür türlü yani bir antipati geniş çapta yayılabilir. Bu gereksiz benim kanaatim. Türk milleti neyi nasıl yapması gerektiğini bilir zaten. Zorlamalar yani diğer ülkelere de bu sıçrarsa bence riskli olur yani gereksiz bir gelişme meydana gelir. Konuyu hiç gündeme getirmeden geçiştirmek en iyisi bence çünkü bu konuda hazırlıklı oldukları anlaşılıyor. Benim görüşüm tabii yani sevgi, şefkat, dostluk ve kardeşlik mesajları vererek, ılımlı bir üslupla konuyu kapatmak lazım.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Sayın Erdoğan, Hollanda’nın tavrı karşısında bir açıklama yaptı. “Sen istediğin kadar Dışişleri Bakanımızın uçağına izin verme. Bakalım senin uçakların buraya nasıl gelecek? Bunlar bu kadar ürkek, bu kadar korkak, bunlar Nazi kalıntısı, bunlar faşist bunu böyle biliniz.” Dedi. Ve Hollanda’dan yapılacak turistik uçuşlar dışındaki diplomatik uçuşlara yaptırım getirebileceğinin sinyalini verdi.

ADNAN OKTAR: Şimdi onlar da Türkiye’ye aynı şeyi uygularlar. Yani turist akışı durur, bilmem ne olur falan. Bence Rusya’yla da aynı şeyler yapılmıştı. Suriye ile de aynı konuları olmuştu. Irak’la da aynı konuları olmuştu. İsrail’le de aynı konuları olmuştu. Libya’yla da aynı konuları oldu. Bu onların bir devamı olacak gibi görünüyor. Bak, hepsinden geri çekildik, bu konudan da geri çekilelim. Bunlara gerek yok. Yatıştırıcı, modern, sanatı, sevgiyi, kadın haklarını ön plana alan kaliteli bir Türkiye görünümü verelim. Yani bu pek hoş bir durum arz etmez. Yani gerilen bir sistemi daha da germek doğru değil. Gerici konuşmadan kaçınmak lazım, geren üsluplardan geri durmak gerekiyor. İngiliz derin devletinin güçlü bir atağı var, onlara malzeme vermeyelim. Mazlum, sevecen, iyi niyetli, güzel huylu, yatıştırıcı tavrımızı gösterelim. Makul tavrımızı gösterelim. Yani siyasette, dış siyasette, keskin sert politika modeli bence şu an uygun değil. Yani ters teper gibi geliyor bana, benim görüşüm bu.

Evet.

KARTAL GÖKTAN: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, uçuş yasağı gelince Almanya’dan Karayolu’yla Hollanda Rotterdam’a gideceğini açıkladı. Buradaki Türk Konsolosluğu’nun rezidansında Türk vatandaşlarımızla buluşacaktı. Ancak bu açıklamanın ardından Hollanda polisi Rotterdam Başkonsolosluğu rezidansı önündeki yolu trafiğe kapattı. Bakan Fatma Kaya’nın ve konsolosumuzun geçişine izin verilmedi.

ADNAN OKTAR: Bunlar bence bu safhada durdurulsa iyi olur yani Avrupa çapında bunu yaymayalım. Çünkü İslamofobi zaten yaygın, bağnazlar da çok kötü bir imaj veriyorlar Türkiye’ye. Hükümet bence nasıl Rusya’da, İsrail’de, Irak’ta ve Suriye’de olumlu adımlar attıysa burada da olumlu adımlar atarak yatıştırıcı, sakin, neşeli, sevecen bir üslup içerisinde bu meseleyi dondursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Eğer tepki verilecekse Hollanda’daki elçiliklerimiz geri çekilebilir. Yani çok güçlü ve sert bir karşılık verilmesi gerekiyorsa bu yapılabilir. Bütün uçuşlar iptal edilebilir. Ticari bağlantılar tamamen kesilebilir. Yani bu tip sert karşılık verilebilir. Ama yani sert konuşmalar havada kalıyor. Çünkü adamlar vuruyor yani tek yanlı vuruyor. Vurmada Türkiye karşı atak yapan konumda değil şu an yani sadece kapanan konumunda. O zaman sözle bir yere varamayız. Sözle bir yere varılmaz. Yapılacaksa bu yapılabilir. Yani büyükelçiler, konsoloslar tamamı çekilir, ticari bütün bağlantılar kesilir, Hollanda’ya giden ticari gemiler durdurulabilir, oradan buraya gelişler durdurulabilir.

OKTAR BABUNA: İki bin beş yüz şirketi varmış Hollanda’nın Türkiye’de.

ADNAN OKTAR: Bütün şirketlerin çalışma izni iptal edilebilinir. Ama bu Türkiye’nin mevcut konumu açısından yani bence bir atak olduğu için önce bir ortalığı sakinleştirip böyle serinkanlılıkla, akılcılıkla yavaş yavaş karşı ataklar yapılabilir yani şu anki atak çok azgınca görülüyor. Yani öyle kontrollü bir şey değil bu, sakin değil. Konsolosluğun yolunu kapatmak, giriş çıkışları yasaklamak yani çok çılgınca bir atak var. Bence hiç zorlamayıp yani hangi çapta bir saldırı düşünüyorlar önce onu bir tespit edelim. Yani çapını nerelere vardırmayı düşünüyorlar, onu bir tespit edelim. Ona göre akılcı tedbirler alalım. Yani Hollanda’ya karşı ani ataklar yapabiliriz ama her iki tarafın da ekonomisi çok ciddi sarsılır. Yani Hollanda ekonomisi de sarsılır, Türkiye ekonomisi de sarsılır ama orası Avrupa Birliği içerisinde olduğu için onlara pek etki etmeyebilir. Ama Türkiye’ye etki etme ihtimali var.

Bence Resulullah (sav)’in ilk dönemi gibiyiz biz yani barışa çağırmak durumundayız şu an. Mekke dönemi gibiyiz. Barışa çağırıp, anlaşma yapıp ortalığı yatıştırmak durumundayız. Bana öyle gibi geliyor. Yani ikinci ihtimalde çok güçlü atak yapılabilir yani sözden bir şey çıkmaz. Yani esaslı bir karşılık verilebilir. Ama böyle bir şeyde Avrupa Hollanda’yı yalnız bırakmaz. Hollanda bu kararı alırken İngiliz derin devletiyle istişareli yapmıştır yani o başıboş değildir. Hollanda’nın müstakil bir kararı değildir. Kararı İngiliz derin devleti vermiştir, o da uyguluyor. Almanya’ya da İngiliz derin devleti talimat vermiş benim gördüğüm, o da uyguluyor. Yani deccala karşı atakta akılcı olmak lazım. Yani geniş çaplı bir deccal saldırısı var. Deccaliyet öyle tek koldan saldırmıyor benim gördüğüm, onun için Mekke dönemindeki gibi bir sakinleşip atağın çapını öğrenip neler yapabiliriz ona göre hareket edersek daha iyi olur diye düşünüyorum. Yani önce yatıştıralım daha doğrusu yani hayır gireriz bir anda tamam, bütün bağlantıları falan koparırız, çok sert demeçler veririz, siyasi bağlantıları, her şeyi bitirebiliriz, uçuşları iptal edebiliriz ama bu Türkiye’nin ekonomisini şoka sokar, tehlikeli olur bu, olabilir. Biz kendi içimize çekilip sakinleşelim. Çünkü biz kendi kendine yeten bir ülkeyiz. Yani deccalla doğrudan çatışmaya girmeyelim şu an. Deccalla çatışma için hazırlık yapmamız gerekiyor yani böyle bir atak tek başına bir atak olmaz. İslam ülkeleriyle birleşerek deccaliyetle çatışabiliriz. Tabii bu diplomatik bir çatışma da olur, kültürel çatışma da olur veyahut ekonomik, her türlü çatışma olabilir yani çatışma derken mücadele.

Almanya biraz geri adım attı, Hollanda’nın da belki geri adım atacağını düşünüyor olabilir hükümet. Tabii biz vatandaş olarak bu görüşleri belirtiyoruz, bilmiyoruz onlardaki bilgiler nelerdir, nasıldır. Ama benim gördüğüm bir deccalın atağı var. Deccalla toplu mücadele edilir. Yani İslam ülkelerinin birleşerek Türk devletleriyle birleşerek Rusya’yla birlikte toplu bir atak yapabiliriz. Onun için acele etmesek diye düşünüyorum.

“Allah aşkıyla sevdiğim, çok nurlu ve çok yakışıklım Alanya’da kardeşlerimizle bir araya gelip hikmetli kitaplarından okuduk, imani sohbet ettik” diyor Burcu. Ne şekermiş o, ne tatlıymış, balmış o. Bakayım Alanya’nın güzellerine, aslanlarına. Hay maşaAllah, Allah nurunuzu artırsın, şevkinizi artırsın, İsa Mesih’e, Hz. Mehdi (as)’a hepimizi talebe etsin. İslam’ın hakimiyetini göstersin Cenab-ı Allah. Elinizden yüzünüzden nur akıyor.

Türkiye’nin Rusya’yla bağlantısı İngiliz derin devletini çileden çıkarttı. Türkiye’yi yalnız görüyordu. Ama Türkiye, Rusya ile birleşince yani birlikte hareket edince tabii bunları kudurttu İngiliz derin devletini, onlar da onlara baskı yapıyor tabii bu ülkelere.

Şimdi Hocam’dan yeni konular bekliyoruz buyurun.

KARTAL GÖKTAN: Takvim Yazarı Bekir Hazar, İngiliz derin devletinin yüzsüzlüğüne dikkat çeken bir yazı yazdı. “İngilizler geçmişte binlerce Türk’ü esir kamplarında döve döve zehirli kazanlara sokarak kör ettiler. Hindistan’dan Afrika’ya milyonlarca insanı işkencelerle katlettiler. İkinci Dünya Savaşı’nda kimsesiz on bin çocuk İngiltere’den Avustralya’ya gönderildi ve tamamına yakını cinsel tacize uğradı. Sadece Irak’ta işledikleri cinayetler hakkında bin iki yüz dosya var. İngiliz askerler “zevk için öldürdük” diyorlar. Buna rağmen utanmadan parlamentolarında toplanıp Türkiye’deki darbecilerin haklarını tartışıp hükümete Türkiye’ye sertleşin çağrısı yapıyor. Adamlardaki yüzsüzlüğe bakın” dedi.

ADNAN OKTAR: Evet. Çok manidar.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Bekir Hazar İngiliz parlamentosunda referandum öncesi bir buçuk saatlik bir Türkiye toplantısı yapıldığını, Türkiye Londra’dan yönetiliyormuş gibi kararlar alıp insan hakları ihlalleri konusunda Ankara’ya saldırdıklarını söyledi. AK Parti’ye çağrıda bulundu, “Biz de mecliste bir oturum yapalım, çok sayıda milletvekili İngiltere’nin yaptığı insan hakları ihlallerini gündeme getirsin.” Hükümete “İngiltere’ye karşı tutumunu sertleştir” çağrısı yaptı. “İngiltere’nin sömürgeciliğini parlamento genel kuruluna taşıma kararı alsın” dedi.

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devletini. İngilizler kibar insanlardır. İngiliz derin devleti gizli üç yüz yıllık bir yapılanma, şu an dünyayı idare eden güç. Ta Abdülhamit devrinde de kendini göstermiş Osmanlı’yı rahatça yıkabilmiş. Şu anda da Tayyip Hoca’yı kendi gözüne kestirdiler herhalde bir şeyler yapabileceğiz düşüncesindeler. Parlamentoda İngiliz derin devletinin kapalı oturumda konuşulması çok hayati İngiltere’yle alakası yok. Mecliste kapalı oturum istiyoruz. Biz mecliste İngiliz derin devletiyle ilgili brifing verelim yani bu bilgilere biz vakıfız, bu konuda brifing verebilecek bir yapı veyahut herhangi bir kişi ben bilmiyorum, olsa zaten ortaya çıkardı şu ana kadar beklemezdi. Slaytla, filmle kapalı oturumda İngiliz derin devletinin bütün yapısını biz ifşa edelim. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bütün seçkin milletvekillerine kapalı oturum istiyoruz. Hepsi açıkça söylenmiyor açıkça söyleyelim. Çünkü orada gerekli tedbirler alınıyor, oranın servis yapan çaycıları bile ahraz oluyorlar yani konuşma ve duyma yetkisi olmuyor ona dikkat edin çok eski bir gelenektir o. Kapalı oturum istiyoruz, Bekir Hazar’ın dediği güzel ama o açıkça söylüyor öyle olmaz, İngiltere’nin de alakası yok. İngiliz derin devleti ayrıdır, İngilizler ayrıdır. İngiliz devletini işgal etmiş, istila etmiş bir sistemdir İngiliz derin devleti, gizli ve açık, bir kısmı onun farkına varır, bir kısmı farkına varmaz.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Aile Bakanımız’ın yolunun kesildiği Rotterdam Konsolosluğu çevresinde toplanan Türklerin resimleri vardı.       

ADNAN OKTAR: Bence olayı eğer mümkünse tırmandırmayalım çünkü bak İngiliz derin devletinin atağı var şu an yani deccaliyetin atağı var. Türkiye’nin tek başına karşı atak yapması stratejik olarak hatalı olur. İslam ülkelerini etrafımıza alalım, Türklük alemini de etrafımıza alalım, Rusya’yla ittifak edip Çin de beraber, Hindistan da beraber karşı atağa geçelim o şekilde makul olur bu tarzda olmaz. Çünkü Avrupa’yı istila etmiş vaziyette İngiliz derin devleti.              

ASLI HANTAL: Hollanda’daki Türkiye Konsolosluğu’nun önündeki Türkler Hollanda polisi tarafından coplarla dağıtılıyormuş. Türk vatandaşlar Hollanda Konsolosluğu önünden ayrılmayacakları, nöbet tutacaklarını açıklamışlar.   

ADNAN OKTAR: Olur da yani tırmanır gibi geliyor bana olaylar. Saygı duyuyorum fikirlerine ama bence bir hazırlık yapıp ondan sonra diplomatik, siyasi, ekonomik, kültürel atağa geçelim, şu an bence pek müsait değil bana öyle gibi geliyor. Ve kapalı oturum olsun, İngiliz derin devletini dört saat anlatalım milletvekillerine. Sayın şerefli Türk milletvekillerine bütün İngiliz derin devletinin sırlarını anlatalım, MİT mensupları da bulunsun, ordu mensupları da bulunsun anlatalım. Büyük bir felaket deccaliyet işte bu, kastedilen deccal budur, İngiliz derin devletidir. Aydınlar bunun farkına vardı büyük bölümü yüzlerce, üç yüze yakın aydın yazdı ama olayın fevkaladeliği daha tam anlaşılabilmiş değil yani atağı Hollanda yapmıyor şu an, İngiliz derin devleti yapıyor. Hollanda’yı kullanıyor, Almanya’daki atağı da İngiliz derin devleti yaptırdı. Almanya tamamen onların kontrolünde zaten, Almanya savaş kaybetmiş mağlup bir ülkedir, Almanya’nın konumunu anlamıyor, hür bir ülke değildir Almanya, hür bir ülke değil, o anlamda hür değildir. Ordusu falan her şeyi kontrollüdür Almanya’nın, ne yapacağı, ne edeceği her şeyi bellidir kendi kafasına göre hareket edemez. Hollanda, Danimarka, Norveç, İsveç falan hepsi İngiliz derin devletinin etkisi altındadır.

ASLI HANTAL: Türkiye’deki Hollanda temsilcilikleri de giriş çıkışa kapatılmış Adnan Bey.

ADNAN OKTAR: İşte bence yatıştırmak daha iyi olur çünkü o pek onları ilgilendirmez çünkü burada Hollanda vatandaşı çok az var ama bizim orada dört yüz bin vatandaşımız var. Bunun kararını Londra’da aldıkları açık aşikar anlaşılıyor, bir toplantı sonucu alınan karar uygulanıyor şu an.

“İskenderun’dan gelen misafirlerimizle Mersin’de buluştuk sizleri izliyoruz Hocam” diyor. MaşaAllah. Bakayım ben bir aslanlara.

Avrupa’daki dergilerin hemen tamamı İngiliz derin devletinin etkisi altındadır, kontrolü altındadır, hükümetler de öyle. O sarışın bir vatandaş var çıkmış konuşuyor Türklerle ilgili o da öyle, bunların hiçbiri kontrolsüz tipler değil. İngiliz derin devletine sırtını dayamayan adam zaten o mevkiye de pek gelemez, onlar da müsaade etmezler zaten, onun için olaya daha akılcı bakmak lazım.

ASLI HANTAL: MHP lideri Bahçeli de “Hollanda’da oturma eylemi yapın” talimatı verdi.

ADNAN OKTAR: Türklere.

ASLI HANTAL: Evet.

ADNAN OKTAR: O da bir bildiği vardır, ona da saygı duyuyorum fakat benim görüşüm de bu şekilde. Deccal şu an atağa geçmiş durumda, diğer ülkelerde de atağa geçecektir yani kapsamını daha da büyütecektir dünya çapında atağa geçecektir. Türkiye’nin tek başına değil de İslam ülkeleriyle ve Türklük alemiyle birleşerek hareket etmesi gerekiyor, manevi bir hareketle bunun yapılması lazım. En sonunda Allahualem Sancak-ı Şerif’i açtıracaklar benim gördüğüm tabii kanuna hukuka uygun olarak.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Kadın Bakanımızı da koruyacaklarmış. Kadın Bakanımıza Hollanda polisi “Geri gitmezseniz karşılığı çok farklı olur” diye saygın olmayan bir üslup kullanıyor.

ADNAN OKTAR: Bir daha söyle bakayım.

ASLI HANTAL: Kadın Bakanımıza Hollanda polisi “Geri gitmezseniz karşılığı çok farklı olur” diye saygın olmayan bir üslup kullanıyor. Bir de Hollanda bizim konsolosluk çevresinde sokağa çıkma yasağı ilan etmiş Hollanda’da.

ADNAN OKTAR: Bu adamların bakış açısı, felsefesi falan tahminimizin üstünde. İngiliz derin devleti de çok züppe bir yapılanmadır, çakaldır bunlar, ahlaksız ve homoseksüellerden oluşan bir yapı, Rumi felsefeyi savunuyorlar. Allah korkusu yok, Allah sevgisi de yok, Anglosakson ırkının üstünlüğüne inanıyorlar, dolayısıyla deli bir yapılanma. Bu adamlardan nezaket beklemek zor. Dolayısıyla onlar da o etki altındalar benim gördüğüm yani İngiliz derin devletinin etkisi altındalar.

Türkiye’yi NATO’dan çıkartmak istiyorlar asıl amaçları o, çok dikkatli adımlar atmak gerekiyor. Biz abanacağımız vakit bastığımız yeri daha güçlü hale getirmemiz gerekir. Bütün İslam ülkelerini kendi safımızda bir araya getirerek Türklük alemini de, o şekilde hareket edersek çok iyi netice alırız. Tabii ben vatandaş olarak kanaatimi söylüyorum.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Ertuğrul Özkök, Ortadoğu’da yapayalnız olduğumuzu ve burada geçmişte olduğu gibi İngilizlere karşı Kut’ül Amare tarzı bir zafer kazanamayacağımızı iddia etti. Amerika ve Rusya’nın IŞİD’e karşı PYD’yi devreye sokmak, Türkiye’nin Suriye’deki hareket kabiliyetini kısıtlamak ve Irak’la, Suriye’de bir Kürt coğrafyası oluşturmak konusunda hem fikir olduğunu iddia etti. “Bu nedenle bilelim ki Türkiye olarak Ortadoğu’da tıpkı Birinci Dünya Savaşı’ndaki gibi yapayalnızız ve emin olun buradan bir Kut’ül Amare çıkmaz” dedi.

ADNAN OKTAR: Anlatmak istediğini bayağı net anlatmış. Kut’ül Amare İngiliz derin devletine oturtulan Osmanlı tokadıdır. İngiliz derin devletini yenemezsinize getiriyor herhalde yanlış anlamadıysam. Yeneceğiz, o sakin olsun, gazetede yine otursun rahlesinde yazısını yazmaya devam edebilir tabii normal yazılar yazsın bence. İngiliz derin devletinin sistemini onun ayaklarının dibine yatıracağız. Onu takip etsin izlesin, 2017, 2018, 2019 takip etsin dediğimizin doğru olduğunu görecektir.

Deccal yakalanmanın verdiği dehşet içinde şu an yani şu anki kepazeliğin nedeni o, bu kepazeliğini daha da tırmandıracak deccal. Türk hükümeti bilmiyorum olayın ne derece farkında? Deccalle karşı karşıya şu an Türkiye ve kızdırıldı deccal şu an nasırına bastık ve kızdı. Deli kızdırır gibi kızdırıyoruz şu an, kızdırmaya da devam edeceğim.

Şimdi bu kitabın ikinci baskısı devam ediyor. Burada konu çok güzel detaylı anlatılıyor. Bak deccal iyice dikkatlice bir baksın, o kulenin tepesinde bak neler oluyor görüyor o değil mi? O kurdukları Babil Kulesi’ni tepelerine geçireceğiz kanunla hukukla.

Kut’ül Amare’den bunalmış baksana Ertuğrul Özkök. Onu dün konuştuk, dün anlattım, hükümetten de ben rica etmiştim Kut’ül Amare’yi çok gündeme getirin, film hazırlansın, konular hazırlansın, tiyatrosu yapılsın gerekirse, kitap da yazılsın hep gündemde tutalım ve o günü bayram günü olarak kutlayalım dedim Kut’ül Amare’yi. Kut’ül Amare bayram günüdür Türkler için. Mutlaka bayram günü olarak da kutlanması lazım. Yani o resmi bir hüviyet kazansın. Hükümet bu konuda karar alsın.

Sahihi Müslim’de Peygamberimiz (sav) diyor ki; “Deccal, ancak kendisini kızdıran bir şey sebebiyle çıkar. Deccalı insanlar üzerine gönderecek ilk sebep, onu gazaba getirecek bir kızgınlıktır.” Yani demek ki, alnını kaşımak, kızdırmak deccalın ortaya çıkmasını sağlıyor. (Sahihi Müslim/ Hadis numarası: 2932)

Kut’ül Amare’nin filmini de hazırlıyoruz biz. Belgesel olarak hazırlıyoruz. Onu da yayınlayacağız.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Mavi deniz salyangozları resimleri vardı. Çinliler bu canlıya mavi ejderha diyorlar. Mavi salyangoz bütün okyanuslarda ve tropikal denizlerde bulunuyor. En fazla birkaç santim boyunda oluyor bunlar. Yüzemiyor ama oluşturduğu hava kabarcığı sayesinde okyanus yüzeyinde süzülerek yaşayabiliyorlar.

ADNAN OKTAR: Allah Allah, bayağı şeker.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Putin, Türkiye’ye seyahatin Rusların hayatının bir parçası haline geldiğini söyledi. “Bizim için Rusya için, Ruslar için, Türkiye tatili son yıllarda hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Binlerce, milyonlarca Rus, Türkiye'de tatil yaptı ve oradaki ortamı çok güzel ve dost yanlısı buldu. Ben de, henüz Kremlin'de çalışmazken Türkiye'de birkaç kez tatil yaptım. Türkiye'den çok güzel duygularla ve izlenimlerle ayrıldım” dedi.

ADNAN OKTAR: EvvelAllah, Türkiye Rusya kardeştir. Ruslar çok güzel insanlar. Ahlakları da güzel, kendileri de güzel insanlar. Nezih bir karaktere sahipler. Kıymetlerini iyi bilmek lazım. Vefalıdırlar. Sadakatleri güzeldir. Kabadayı bir millettir, delikanlıdırlar Ruslar. Haksızlığa karşı mücadele eden bir ruha sahiptirler. Sanatçı ruhludurlar. Nezakete, temizliğe, kaliteye önem verirler. Onun için Rus kardeşlerimize çok samimi sahip çıkalım.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Güzel ördek resimlerimiz vardı.

ADNAN OKTAR: Hayret bu kadar süslü olmaları. Bunun evrimle ne alakası var? Hayvanın bu renklere ne ihtiyacı var? Niye simetri olsun? Niye bu kadar düzgün, parlak, sanatkarane resimler olsun? Bir yanında ne varsa, öbür tarafında da aynısı var.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir MHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Dün gerçekleşen ziyarette MHP ilçe binasının koridoruna sağlı sollu dizilen ülkücü gençler, AK Partili misafirlerini esas duruşa geçip, bozkurt işareti yaparak karşıladı. Aynı tören AKP’li heyet giderken de uygulandı. Bu durum sosyal medyada tartışmalara konu oldu. “Ülkücü gençleri bu duruma sokanlara yazıklar olsun” şeklinde yorumlar yapıldı. Görüntüleri de vardı.

ADNAN OKTAR: Ne konuma girmişler ki? Devlet yetkilisi karşılıyorlar. Devlet terbiyesinin güzel bir yansıması, efendilik yapıyorlar. Misafirlerini kendi inançlarına, kendi örf geleneklerine uygun karşılıyorlar. Ne yapmaları gerekiyordu? Yani çok mantıksız.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Cumhurbaşkanı sisteminin oylanacağı 16 Nisan referandumu öncesi Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Gelin konuşalım” davetine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yanıt geldi. Sayın Erdoğan “Ana muhalefetin başındaki zat davet yapıyor. Seninle ne konuşacağız? Sen Kandil’in başındakiyle birliktesin. Hayır diyenler, niçin hayır dediklerini izah edemiyorlar” dedi.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam öyle değil de, hakikaten Kemal Kılıçdaroğlu’nu kazanmaya çalışan bir üslupla hareket etsin. Konuşsunlar, ne olur yani? Gelsin anlatsın, görüşlerini belirtsin. Tayyip Hocam da görüşlerini belirtsin. Yani bu tip bir üslup. Çünkü onlar niye hayır dediklerini zaten anlatıyorlar. Neden hayır dediklerini her yerde anlatıyorlar. Anlatmıyor değiller ki. Karşılıklı konuşmalarında onların tedirgin oldukları hususları belirtmelerinde fayda var. Yine bir düzenleme, bir mantık oturtturulabilir. Yani CHP çok mühim bir parti. Türkiye’de en az yüzde otuz beşlik kesime hitap eden büyük bir parti yani kazanılması çok önemli. Dostça, arkadaşça yaklaşılması gerekir. Türkiye’yi daha mutlu hale getirir o. Daha huzurlu, daha arkadaşça, daha kardeşçe bir ortama Türkiye’nin ihtiyacı var. Çok iyi olur.

Etiket yapalım. Ne yapalım? “Sevgi dostluk kardeşlik” diyelim.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Obama’nın Trump’ın ofisini dinletmesinin ortaya çıkmasından sonra, Amerika’da derin devlet konusu yeniden gündeme geldi. Şubat ayından beri Google aramalarında “derin devlet” kelimeleri zirve yapmış durumda. Kentucky Senatörü Thomas M. McGee -görebiliriz resmini- bu yapının Trump yönetimine karşı Obama yönetimi şeklinde bir yapıdan ibaret olmadığını, derin devletin işi olduğunu iddia etti. “Ortada Rusya ve diğer ülkelerle provokasyon isteyen yani mevcut seçilmiş başkanın yönetimine karşı bir derin devlet var” şeklinde bir açıklama yaptı.

ADNAN OKTAR: İşte o İngiliz derin devleti. Çabuk adını koyup, çabuk harekete geçsinler. Amerika’yı da yöneten İngiliz derin devletidir. Bütün Ortadoğu’yu yöneten de İngiliz derin devletidir. Türkiye’ye güç yetiremeyince, olayları tırmandırmaya başladılar. Bu konuda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, gizli oturumda, geniş çaplı bir brifing verilmesi gerekiyor. Eğer gerekirse, çağırılırsak,  detaylı bilgi verebiliriz.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Lindsay Lohan, Kadınlar Günü için Instagram’ında, Peygamberimiz (sav)’in kadınlar hakkında söylediği bir sözü paylaştı. “Kadınlar daha zayıf yaratılmamışlardır ama erkeklerden daha cömert yaratılmışlardır. Daha güzel ve daha yumuşak başlıdırlar çünkü güzellik başkasına zarar vermekten nefret eder. Bu yüzden bazıları onları zayıf sanabilir ama aslında zayıf değildirler. Melekler yaratılmışların en güçlüleridir ve kadınlar meleklerin doğasına erkeklerden daha yakındır. Çünkü meleklerin nurunu taşımaya erkeklerden daha hazırdırlar.”

ADNAN OKTAR: Çok çok güzel olmuş, çok güzel ifade. Hanımefendi’yi tebrik ediyorum. O çok efendi, çok şeker bir kız ama tabii kendine çok dikkat etmesi lazım. Çok haset eden, düşmanı da olur. Yalnız hiçbir yerde gezmesin. Dünyada çirkef insanlar çok. Zalimler, kıskanç insanlar çok.

Büşra nasıl şeker, nasıl tatlı, çok yakışmış. Viyana’dan göndermiş.

Üniversite kantinlerinde, üniversite yurtlarında gençler, birçok yerden gençler fotoğraflar göndermişler. Toplu bir arada bizleri izliyorlar. Hepsine selam veriyorum. Kayseri’den göndermişler, Erciyes Üniversitesi. Sakarya Üniversitesi’nden gençler göndermişler. Stuttgart’tan Türk kardeşlerimiz göndermişler, Alman arkadaşları falan da var, birlikte seyrediyorlar.

Minik Adnancı Alperen, resmi var mı sende?

ASLI HANTAL: Görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Ağabeyinin kuzusu o. Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komisyonu “Türkiye’ye Güneydoğu’da son on sekiz ayda yürütülen askeri operasyonları sırasında yaşanan, insan hakları ihlallerinin soruşturulması” çağrısında bulundu. Raporda, sekiz ay devam eden operasyonlar sırasında, aralarında sekiz yüz güvenlik görevlisinin de bulunduğu iki bine yakın kişinin hayatını kaybettiğini, ciddi insan hakları ihlalleri yaşandığını belirttiler.

ADNAN OKTAR: Onlar işine baksın. Türkiye en merhametli, en şefkatli, en itidalli, en insaflı insanların bulunduğu ülkedir. Türk ordusu, Türk polisi eğer onların tarzında davranmış olsaydı zaten şu ana kadar PKK diye bir şey hiç kalmazdı. Çok özenli ve itinalı davranmalarından kaynaklanıyor. Merhametiyle ünlüdür Türk ordusu. Türkler kadar merhametli bir millet ben duymadım dünyada, varsa söylesinler. Bunu ispat da ediyoruz, gösteriyoruz da.

Bütün bunlar ahir zamanın tırmanan olayları. Söyledik, “sürekli olaylar olacak” dedik. Sakinleşmeyecek, gittikçe katlanarak artarak devam edecek, ta ki olay mecrasını buluncaya kadar. Mehdi (as) zuhur etmeden, İsa Mesih çıkmadan, olayların sakinleşmesi diye bir konu yok. Hiçbir şekilde sakinleşmez. Hiçbir şekilde olaylar durulmaz. Çünkü orada Cenab-ı Allah’ın amacı, Mesih’i indirmek, Mehdi (as)’yi çıkartmak, İslam’ı son kez dünyaya hakim etmek ve kıyameti koparacak artık. İhtiyarladı dünya, bitti. Yaşını doldurdu, miadını. Zor ayakta duruyor dünya. Bak gökyüzü yüzbinlerce milyonlarca göktaşıyla doldu, artık tavan gibi. Sürekli depremlerle dünya can çekişiyor. Bir an önce son nefesini verip, vefat etmek istiyor dünya ki ahiret hazırlanabilsin. Ahirete insanlar sunulabilsin. Zaten olmuş bir şey, fakat daha biz görmedik, bunu göreceğiz. Yoksa Hollanda’da olay oluyor bilmem ne zaten onlar kaderde olan olaylar. Bir baksak ta Kanuni devrinde baksak Hollanda’daki bu olaylar olmuş durumda, Kanuni devrinden baksak. Mesela bir başka şuura göre daha Alman orduları Fransa’ya daha yeni giriyor, bir başka şuura göre. Zaman algısı değişik olan başka bir şuura göre başka türlü.   

Bakalım önümüzdeki günlerde neler göreceğiz? Daha peş peşe her gün olaylar olacak. Kimi şöyle kimi böyle değişik olaylar. Her hafta, her ay. Şu an PKK hiçbir eylem yapmıyor, o çok manidar. IŞİD de eylem yapmıyor. O İngiliz derin devletinin talimatıyla olduğu anlaşılıyor. Neden yapmadıklarını önümüzdeki aylarda anlarız, günlerde anlarız. Ama ne yaparlarsa yapsınlar İslam’ın hakimiyetini durduramayacaklar. Mehdi (as)’ın zahir olmasını, İsa Mesih’in zahir olmasını durduramayacaklar. Kıyameti durduramadıkları gibi. Güçleri yetiyorsa bir kıyameti durdursunlar. Durduramazlar. Hiçbir şeye gücü yetmeyen acizler olduklarını asıl kıyamet başlayınca daha iyi anlayacaklar. O şımarıklıkları başlarına geçmiş olacak.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Sayın Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı’nın Hollanda hakkındaki tepkisine destek verdi. “Hem 'demokratım' diyeceksin hem de Türkiye Cumhuriyeti'nin bir bakanının uçuş iznini iptal edeceksin. Asla bunu doğru bulmuyoruz, yanlış.  Yaptırım uygulamak hakkımız” dedi. Ayrıca Almanya başta olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinin Türk bakanların programlarına izin vermemesinin ardından CHP de tüm yurtdışı programlarını iptal etti.

ADNAN OKTAR: İşte gereken neyse ortak bir kararla uygulamamız gerekiyor ama deccaliyetin azgınlığına karşı Türkiye tek başına ortaya çıkmasın. Toplu ortaya çıksın.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Yeni Akit Gazetesi’nde Hüseyin Öztürk, Türkiye ve Osmanlı düşmanı yerli ve yabancı ağızların Abdülhamit’e hakaret ettiğini söyledi. Ve Abdülhamit’in İslam merkezi medeniyetinin sahibi ve takipçisi olan bir padişah olduğunu söyledi. “Kesin olarak sonu getirildiğine inanılan altı yüz yıllık bir devleti, içteki ihanetçileri, dıştaki düşmanların asla ve imkansız gibi başlayan iddialarına rağmen yönetmiştir” dedi.

ADNAN OKTAR: Yönetti ama Osmanlı’yı paramparça etti. Osmanlı’da ilk defa kerhaneleri kurdurdu, meyhaneleri kurdurdu. 320 milyon litre şarap üretimi yapıldı, 320 milyon litre şarap üretimi Osmanlı topraklarında. On binlerce litre rakı yapıldı. On binlerce litre bira yapıldı. Ve Yıldız Sarayı’na da Kıbrıs dahil dünyanın birçok yerinden şarap çeşitleri getirildi, defter envanterlerinde bunlar görülüyor. Devlet eliyle kumar oynatıldı. Ve Osmanlı topraklarının hemen hemen tamamına yakını darmadağın edildi. Ulu Hakan değil mağdur padişahtır. Perişan edilmiştir İngiliz derin devleti tarafından, ezilmiştir. Veli padişah da değildir. İçki de içiyordu ve koyu Darwinist’ti. Yüzbinlerce Darwinist, materyalist kitabı Osmanlı topraklarının her tarafına yaydırdı ve Osmanlı’da iman çökmesine sebep oldu. İnsanlar Darwinist, materyalist felsefenin etkisi altında kaldılar. Daha hala belini doğrultamıyor o bütün Osmanlı toprakları, daha hala komünist sistem her yerde yaygın. Baascılık o dönemde hortladı, Abdülhamit döneminde başladı yani sosyalist kafa ve bütün İslam alemini sardı. İslam aleminin mahvolmasına vesile oldu. İsteyerek mi yaptı? İsteyerek yapmadı tabii ki. İngiliz derin devletinin baskısıyla yaptı. Tek iyi yaptığı şey; İsrail topraklarında kendi topraklarından geniş yerler verdi, orada insanların barınmasını sağladı. Seksen bin Musevi’yi oraya gönderdi. İsrail devletinin oluşumunda ana rolü üstlenmiş oldu. O konuda Allah razı olsun, o konuda hakikaten hayırlı o insanların ezilmesine engel olan güzel bir faaliyeti oldu. Onun dışındaki faaliyetlerini bana hiç anlatmasınlar. Sonra o şarap üretimi 340 milyon litreye kadar da çıkarıldı. Yani her yerde şarap üretimi vardı, her yerde tütün üretimi. Cayır cayır kendisi de sigara içiyordu, bütün Osmanlı’yı da duman altı etti. Bütün kahvehanelerde her yerde sigara içiliyordu. Bütün gençleri tütüncü yaptı, sigaracı yaptı. Teşvik etti. Bunun takdir edilecek bir yönü yok.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Lale resimlerimiz var.

ADNAN OKTAR: Ne kadar güzel maşaAllah.

ASLI HANTAL: Anavatanı Pamir, Hindikuş ve Tanrı Dağları’dır lalenin. Türkler göçleri esnasında bu bitkinin soğanlarını Anadolu’ya getirmiştir. Kırmızı, sarı ve ara tonlarda renklere sahiptir. 16. Yüzyılda Kanuni Sultan Süleyman tarafından Hollanda Kralı’na gönderilen laleler ilk başta Hollandalıları ve kısa zaman içerisinde tüm Avrupalıları hayranlık içinde bırakmıştır. Böylece günümüze kadar dünyanın en fazla lale üreten ülkesi Hollanda olmuştur.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, ne güzel.

Dinliyorum.

ASLI HANTAL: Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 16 Nisan referandumu öncesi Cindoruk’u evinde ziyaret ettiğini ve görüşlerini aldığını söyledi. “Kendileri bizim siyasetimizin simge isimlerinden birisidir. Sayın Cindoruk’un görüşleri bizim için çok değerli. Kendisi lütfedip kabul etti, kısa bir görüşme yaptık ve görüşme çok yararlı oldu” dedi.

ADNAN OKTAR: Evet. Cindoruk eski siyaset kurdudur tabii. Çok yamandır.

Şu gelenekçi arkadaşların kadınlar hakkındaki görüşlerini yayınlasana. O çok önemli. Tekrar tekrar yayınlayalım. Dekolteye karşı olanların ne kafada olduğunu insanlar bir görsün.

GÖRKEM ERDOĞAN: Evet görebiliriz.

VTR: Gelenekçi Hocaların Kadınlar Hakkındaki Görüşleri


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
RASİM OZAN KÜTAHYALI'NIN İDDİALARINA CEVAPLARIMIZ VE BAZI TAVSİYELERİMİZ
BAZI EMNİYET VE YARGI MENSUPLARININ SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI...
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."