Sohbetler (9 Şubat 2017; 22:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi geceler değerli izleyicilerimiz. Adnan Oktar ile Sohbetler’e başlıyoruz, inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Rusya El-Bab’da Türk askerini vurdu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yapılan son dakika açıklamasında “olay kazaen meydana geldi” denildi. Rusya’nın Türk askeri unsurlarını vurması sonucu 3 asker şehit oldu, 11 asker de yaralandı. Açıklamada Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı arayarak başsağlığı dilediği bildirildi. Son iki günde şehit sayımız 8, toplamda ise şehit sayımız 64’e ulaştı.

ADNAN OKTAR: Evet, Allah gani gani rahmet etsin. Şehitlerimizin şehadetini Cenab-ı Allah kabul etsin, makbul etsin, meşhur etsin. Anne-babalarına Cenab-ı Allah uzun ömür sabr-ı cemil nasip etsin. Savaş ortamı, savaş ortamında bu tip olaylar oluyor maalesef. Dikkatsizlik sonucu veyahut başka türlü bu tip olaylar olabiliyor. Daha dikkatli olunması için tedbir alınabilir. Ne yapılabilir? Madem Rusya olayın içerisinde yine tekrarı mümkün olmasın diye Türk askerlerinin bulunduğu koordinatlar belirtilerek “buralara çok dikkat edin” denebilir. Tabii herhalde soruşturulacaktır olay. Ama buna benzer olayları biz çok duyduk bu savaş süresinde. Allah gazilerimize de şifa nasip etsin. Gazaları mübarek olsun.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bugünkü muhtarlar toplantısında “Biz İbrahim milletinizdeniz” dedi. Ve Hz. Adem (as)’dan geldiğimizi yeniden vurguladı. “Bize millet-i İbrahim denir, biz İbrahim milletindeniz orada toplanıyoruz. Eninde sonunda bizim anamız babamız Adem ve Havva değil mi? Biz oradan geliyor muyuz gelmiyor muyuz? Bizi bölmek isteyenler ihanet içindedir.” Cumhurbaşkanı’nın bu konuşması bazı çevreler tarafından “Türk milleti ifadesini neden kullanmıyor?” diye eleştirildi.

ADNAN OKTAR: İnsaf insaf insaf. O kadar münasebetsiz bir ifade ki bu. “Millet-i İbrahime” Kuran’da geçen bir hüküm Allah’ın sözü bu. İbrahim milleti içerisinde Türk milleti vardır, İbrahim milleti içerisinde. Türklüğü en iyi savunanlardan biri Tayyip Hoca’dır. Çok gıcık bir ifade cevap vermek dahi istemem, çok kızdırıcı bir ifade. Türk milletini tarif ediyor Tayyip Hoca. “Kürt, Çerkez, Laz kim varsa bu topraklar üzerinde hepsi Türk’tür” diyor. Ee, İbrahim milleti değil mi bu? İbrahim milleti içerisinde Türk milleti vardır.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yaptığı açıklamada kültür ve sanatın üzerinde durdu. “Kültür ve sanatı küçümseyen toplumlar kaybetmeye mahkumdur” dedi.

ADNAN OKTAR: Helal Tayyip Hocam’a helal. Tayyip Hocam aslan, Tayyip Hocam aslan. Bak aylardan beri bu konunun üzerinde duruyordum aynısını söylemiş konuşmamın. “Kültür ve sanat olmadığında o toplumlar yıkılıyor” dedim “darbelerin sebebi de budur” dedim. Bak aynısını söylemiş, çok güzel söylemiş, isabet etmiş hayırlı konuşmuş. Ara ara da bunu vurgularsa çok güzel olur. Hayırlı bir insan, hayırlı konuşuyor. Allah hayırla sarsın milletimizi, devletimizi ve dünyayı.

Ben mahkemede “Millet-i İbrahime” dedim “İbrahim milletindenim” dedim. Dediler ki “Sen Türklüğü tağyir ediyorsun gel seni hapse koyalım” dediler. Ben “Türk milletini reddediyorum” demedim ki “Türk kavmindenim” dedim “İbrahim milletindenim” dedim. Kavmim Türk kavmi evet. İbrahim milleti içerisinde bir millettir Türk milleti. “Vay sen nasıl dersin?” bak şimdi Tayyip Hoca’ya da aynısını söylemeye kalkıyorlar görüyor musun? 86’da bana söylediklerini şu an Tayyip Hoca’ya söylüyorlar. “Sen Türk milletini ret mi ediyorsun?” diyorlar. Bütün dünyadaki Müslümanlar iman ehli, ehli kitap hepsi İbrahim milletindendir. Ee, gayet güzel konuşmuş. Ha o kavmin milletin içerisinde milletler vardır. İbrahim milletinin içerisinde Türk milleti vardır, Türk kavmi vardır. Orada ret yok. Ve en iyi vurgulayan insanlardan biridir. “Tek bayrak, tek millet, tek devlet” otuz kere söyledi daha ne desin? Samimiyetsiz bir açıklama olmuş. Tayyip Hoca çok güzel konuşuyor. Bu konuşması da mükemmel.

Çok iyi, bak konuşmanın devamı da çok güzel. Bak diyor ki: “Unutmamalıyız ki kültür ve sanatı küçümseyen toplumlar kaybetmeye mahkumdur. Batı medeniyetleri kültür ve sanat üretimindeki rolüyle dünyayı yönlendirmektedir.” Yani “Kültüre sanata hakim olan dünyaya hakim olur” diyor. Çok önemli doğru söylüyor. İslam da kültür ve sanatla, Bediüzzaman da diyor bak: “Sanat, marifet ve ittifak silahımız” diyor. Sanat olmadı mı bitersin, marifet olmadı mı bitersin, ittifak olmadı mı bitersin. “Sanat, marifet, ittifak” diyor. Yıllardan beri söylediğimiz söz. “Teknolojiyi üreten, bunun vasıtasıyla kültür ve sanata da hakim olur.” Çok güzel. “Gençlerimizin okudukları kitaplara, giydikleri kıyafetlere kadar bunların izini görmek mümkündür.” Bak, “kıyafetlerde de sanat hakim olsun” dedim, değil mi? Her şeyde teknolojide, mimaride, kıyafetlerde, yemede, içmede hepsinde sanat güzellik hakim olsun dedim. “Medeniyetimizin ışığını yükselteceksek üretmekten eser ortaya koymaktan geçiyor” diyor. Ve sanatı da çok güzel vurgulamış önemini, güzel.

CAN DAĞTEKİN: “Kalite ve sanat bakanlığı da kurulsun” demiştiniz Hocam.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam onu yapsa çok iyi olur, kalite ve sanat bakanlığı. Yahut işte illa kültürü de devam ettirmek istiyorsa ‘kültür sanat kalite bakanlığı’ üç hususu bakanlıkta birleştirebilirler. Yahut ‘kalite ve sanat bakanlığı’ da olabilir. Ama ‘kalite ve sanat bakanlığı’ yeterli bu. Onun içine hepsi giriyor yani kültür de girer her şey girer. Çünkü sanat hepsini kapsayan bir şey.

Bir de bu anayasa konusunu teknik açıklamaya devam. Teknik yani millet konuyu tam anlasın. Meşruiyeti faydası çok iyi anlatılırsa bizim milletimiz makul bir millet. Ama tam kavranacak şekilde anlatılması lazım. Açığı gediği varsa düzeltilsin. Eksiği varsa düzeltilsin. Eksiği varsa ilave yapılsın, fazlası varsa çıkarılsın. Bir kere yapılacağına göre tam olsun.

“Sevgi birliği dostluktur” diyelim, evet.

Şimdi Ramazan Enes bana eleştiri göndermiş şu saat itibariyle. Ön sırada dekolte hanımların oturduğunu iddia ediyor şu an. Yani seyretmeden laf olsun torba dolsun bunlarınki. Sırf muhalefet olsun da ne olursa olsun. Televizyonu dahi açmamış radyodan dinliyor.

“Canım Adnan Hocam, münafıklarla ilgili eşsiz bir bilgiye sahipsiniz. Kitaplarınızı okurken insan hayretlere düşüyor. Bu kadar ince detaylara nasıl ulaştınız?” Kuran’da var. Kuran’da genişleterek bakarsan hepsi var.

Evet, bak Trump’a helal olsun. Hemen PKK ve YPG’ye tavır almış. Trump’un yayın organlarından biri olan Nation Dergisi’nde YPG’nin yaptığı zulümleri anlatan uzun bir yazı yayınlanmış. Yazıda YPG’nin Kürtler de dahil bölgedeki tüm insanlara zulüm yaptığı, Baas rejimiyle ortak hareket ettiği, onlarca köyü yerle bir ettiği, insanları zorla evlerinden çıkardığı ve bölgedeki tüm halkların PYD ve YPG’den şikayetçi olduğunu anlatıyor. Çok güzel.

Münafıklarla ilgili bir kitap daha hazırlanıyor çok kapsamlı, en az birinci kadar kapsamlı. Üçüncü bir kitap daha hazırlıyorum. İkinci kitap bitmek üzere. İngiliz derin devletiyle ilgili kitap da bitmek üzere. Harf karakterlerini falan akşam değiştirdim biraz, onları düzenledim. Böyle bir olay yok, baştan sona belge, baştan sona belgesel.

Münafık tabii şeytani bir mahluktur, garip bir mahluktur, çok marjinal bir mahluktur. Aynı şeytanın karakteriyle tıpatıp aynıdır. Mesela mümin bir kişi bir işe girer, o da o işe girer onu o işten çıkarttırır mümini. Bir şekilde iftira atar, yani müminin orada olmasını istemez. Mesela ticarette bir mal aldı mümin kar edecek, o malın alınmasını engelletir. Küfre karışmaz, diğer kötü insanlara karışmaz mümin onu çok rahatsız eder. Yani onu engeller. Veyahut okulda başarılı bir öğrenci, okuldan atılması için uğraşır. İftira atar, itibarını kırmaya çalışır, dersteki başarılarını engellemeye çalışır. Manyak gibidir yani münafık. Mesela farz edelim gazeteciyse o gazeteden atılması için uğraşır, yazılarının çıkmaması için uğraşır. Yazarsa kitaplarının okunmaması için uğraşır, manyak gibidir. Gibi değil manyaktır yani.

Tayyip Hocam’ın sanatla ilgili konuşması çok hoşuma gitti. Israrla vurguladığım bir husustu. Bunu söylemesini vurgulamasını istiyordum. Bu insan güzel insan. Hayırlı bir şey oldu mu onun gereğini yapıyor ve konuşuyor söylüyor. Sanat, kültür, kalite çok hayati. Bak “gençlerin kıyafetlerinde bile görülür” diyor. Çok hayati. Ama etrafı sarılı olduğu için ancak bu kadar konuşabiliyor.

Anayasayı öyle çıkaralım ki rahat etsin Tayyip Hoca. Bak ben onu istiyorum, rahat edeceği gibi bir anayasa olsun istiyorum. Anayasa başına dert açmasın, anayasa ona kolaylık sağlasın. Teknik bir konu. Teknik elemanlar varsa bu konuda bu işleri çok iyi bilen onlarla bir görüşelim. İkna edilmeyecek bir şey değil. Riskli yerler varsa samimi onları göstersinler onları düzelttirelim. Risk yoksa niye kabul edilmesin kardeşim? Bunu bu kadar demagoji içerisine çekmenin bir alemi yok. Çok riskli çizgilere çekiyorlar. Ee? “PKK, CHP, FETÖ karşı, siz de bunların içinde misiniz? İçindeyseniz hadi evet deyin yahut hayır deyin.” Bunlar laf mı? Ne lakası var? Her zaman söylüyorum PKK şiddetle demokrasiyi savunduğunu söylüyor. Ee ne yapacağız biz? Vaz mı geçeceğiz? Olmaz.

“Selam Hocam” Aleyküm Selam. “Benim beynimde iyi huylu tümör var. Beş yılda üç defa ameliyat oldum. Tümör riskli yerde olduğu için tamamını alamadılar şu an. Gamma Knife ışın tedavisi için Ankara’ya yönlendirdi doktorlar.” Allah şifa versin sana. Ama adın yok soyadın yok. Dosya olarak gönder de sen bunu bize. Mesela Oktar falan beyin cerrahı bir gözden geçirelim. Tanıdığımız bildiğimiz beyin cerrahları var onlara sorarız. Benim onayımı almak istiyorsun ama ben nasıl onay vereyim? Hiçbir bilgim yok. “Hadi git ne gerekiyorsa yap” desek olmaz. Ama mesela öyle vakalar oluyor hakikaten. Ortalı oluyor, onda iyi araştırıp kendi zannı kanaatimi söyleyebilirim. Ortalı olsa mesela elliye elli oluyor onlarda. Geniş sormak lazım doktorlara böyle şeyleri. Bir de tümör durduran ilaçlar olmuyor mu tümörün gelişmesini durduran? Var değil mi?

OKTAR BABUNA: O dediği yöntem de etkili bir yöntem. Tek doz ışın tedavisi veriyorlar zararsız sadece tümörün içine, kurutabiliyor inşaAllah ameliyatsız. Tek bir gün gidiyor o kadar.

ADNAN OKTAR: Ameliyatsız kurutabiliyor. Tek bir gün. Ancak bazı hormonlarda yetmezlik oluşturabiliyormuş. Kardeşim hormon o kadar önemli değil. Hormon dışarıdan da verilebilir. Mühim olan senin sıhhatli olman, değil mi? Sentetik hormonlar var ne gerekiyorsa yapılır. Ama yine de bir araştıralım biraz bilgi ver.

Bu Papa, kiliselerde oğlan çocuklarına tecavüzler var ya çok fazla. Şimdi İngiliz derin devleti teşvik ediyor bunu. Çünkü homoseksüellik onlar için çok önemli bir şey. Kutsal görüyorlar önemli görüyorlar, şeytani bir ayin olarak görüyorlar. Oğlan çocuklarına kitlevi olarak tecavüz ediyorlar. Hep İngiliz derin devletinin çizgisindeki tipler yapıyor bunu, hep Rumi, Darwinist ve homoseksüel destekçisi bunlar ve zibil gibi. Papa rahat olduğunu söylemiş. Her şeyi taksaydı huzurunun kaçacağını söylüyormuş. Dolayısıyla “adamların ne yapıyor ne ediyor olması beni ilgilendirmiyor” demiş. Papazların rahiplerin.

İngiliz derin devleti Katolik kilisesine musallat oldu, onları homoseksüellikle, Darwinistlikle yıkmaya karar aldı. Mahvediyor deccal. Katolik kiliselerinde Darwinizm çığ gibi yayılıyor. “Allah yaratmadı sizi” diyorlar işte “evrimle oldunuz. Bu bir hurafe, hikaye” diyor. İncil’in hükmüne “hikaye” diyorlar ve homoseksüelliği meşru hale getiriyorlar. Çok yaygın. Binlerce çocuk homoseksüellerin azgın saldırısına uğradı kiliselerde. Millet çoluğunu çocuğunu kiliseye gönderemeyecek hale geldi.

Mesela Avustralya’da 1950-2010 yılları arasında 1265 rahip, oğlan çocuklarının ırzına geçmiş. Bu da bir de tespit edilebilenler yalnız. Şikayet bağlı tespitler. Şikayete bağlı olmayan gizli olanlar bunun yüz katı. Bazı yerlerde bin katı. Aileler çekiniyorlar şikayet etmiyorlar. Çünkü çocuk adli tıpa gönderiliyor bilmem ne falan adı çıkıyor. Onun için korktukları için söyleyemiyorlar.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Resmi Gazete’de yayınlanan kanun hükmünde kararnameyle referandum sürecinde Yüksek Seçim Kurulu eşitlik ilkesine aykırı yayın yapan özel radyo ve televizyonlara ceza veremeyecek. Önceki seçimlerde Yüksek Seçim Kurulu birçok hükümet yanlısı kanala tek yanlı propaganda yaptıkları için ağır cezalar kesmişti. Sayın Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından bu kararnameyi eleştirdi. “Çıkarılan yeni düzenlemeyle referanduma kadar sadece kendi boruları ötecek. Televizyonlar sadece bir taraf lehine özgürce yayın yapabilecek. Milletin özgür iradesinden bu kadar korkan ve kendi savunduklarının doğruluğundan bu kadar şüphe duyan bir iktidar daha önce görülmemiştir.”

ADNAN OKTAR: Evet. Biraz tabii dikkat çekici olmuş. Dengeli olması lazım. İki taraf da fikrini söyleyebilmesi lazım. Tek yanlı olması hakikaten gereksiz. İnsanları daha da kuşkuya düşürür bu. Yani anayasa oylamasında ‘evet’i riskli görür o zaman. “Bir şey var demek ki bu işin içinde” der, yani kuşkulu bulur. Halbuki hükümetin gönlü rahat olması lazım. “İsteyen istediğini söylesin, bizim görüşlerimiz ortada gayet net açıktır” demesi lazım. “Eleştiren de eleştirsin cevabımız hazır” demeleri gerekir. Bu biraz tabii kuşku verici olur ben söyleyeyim. “Sadece PKK’lılar veriyor siz de mi hayır diyeceksiniz. Buna hayır diyenler FETÖ’cülerdir, siz de mi hayır diyeceksiniz?” Halbuki PKK hiçbir zaman için hayır demedi, başkanlık sistemini daima destekledi. FETÖ de hiçbir zaman için hayır demedi daima destekledi başkanlık sistemini. Dolayısıyla bu akılcı bir propaganda yöntemi değil. Dersin mesela, “bu Türkiye’de akıcılık sağlayacak bir sistem, kolay karar alınacak sistem.” İşte “hukuka aykırı bir yönü yok” anlatırsın neyse. Teknik gayet kolay olur. Bir profesör çıkartsınlar şakır şakır anlatsın. Ben daha hala anlayabilmiş değilim. Bunu iyi bilen biri varsa ismini söylesinler. Yahut bilenler “şu şu şu kişiler bunu biliyor” desinler. Adam bilmediği bir şeyi nasıl yazar bir insan? Bir şey düşünerek yazıyor onu yazan. Bunu yazan kişilerle biz görüşmek istiyoruz. Bunu yazan kişiler çıksın televizyona “arkadaşlar” desin “benim bunu hazırlamamdaki amaç şu, şu nedenle hazırladım.” Desin bunu. Yani onun dışında millet tedirgin olur bayağı kuşkuya düşerler. Olmaz böyle şey.

Aramızda tabii, insanlar arasında ruh sahibi olmayan zombi varlıklar vardır yani ölü. Kuran’da Allah ölü olduklarını söylüyor. Modern tabirle zombi. Ruhu olmayan insana benzeyen tıpkı insana benzeyen varlıklar ama normalde hayvan. Yani konuşuyor, soru soruyor, cevap veriyor. İnternet de görüyorsunuz “sığır” diyoruz ya “sığır sürüsü” diyoruz. Bunların büyük bir bölümü zombi, ölü bu insanlar. Sevgiyi bilmiyor, merhameti bilmiyor, şefkati bilmiyor, Allah korkusunu bilmiyor, güzellikten haberi yok tam tipik hayvan. Sadece nefrete göre kodlanmış. Şeytanın çok rahat kullanabileceği bir kitle. Bunlar özel yaratılıyor. Allah “bunları özel yarattım” diyor “daha kainat yaratılmadan ben bunları yarattım” diyor Allah. Ve “cehennemi de bunlarla doldurdum” diyor “bu benim sözüm, sözümü yerine getireceğim” diyor Allah. İşte münafıklar da bu ekibin içindedir. Münafık-küfür bu ekibin içindedir. İnsanlar şaşırıyor diyorlar “bu zaten kafirse niye böyle…” Ben sırrını kapalı anlatıyorum. Ben bu kadar anlatabilirim. “Ölü adam” diyorum daha ne diyeyim? Buna rağmen anlamıyorsa adam ondan da ben artık kuşku duyarım. Adam ölü, ölü, bildiğin ölü ama hareketli. Konuşuyor, yiyor, içiyor falan. Gerçek halini bilse adam korkacak. Çünkü yürüyen ölü insanları çok korkutur. Allah korkmamaları için açık bir bilgi vermiyor. Ahirette anlayacaklar. Bunların işte yeri cehennem oluyor. Cehennem çaka çaka bunlarla doluyor. Mümin de korkacak işte, bu hale gelmekten korkuyor. Onların konumuna gelmekten korkuyor mümin. Allah’ın bir lütfu olarak kalbini Allah korkusu sarıyor. Bu müminlere yarayan bir şey aslında. Cehennemin kafirlerle dolması müminlerin uyanık ve açık olmasını sağlayan bir olay. Cennetin kıymetini bilmelerini sağlıyor. Adam diyor ki mesela “cennette bıkmaz mıyız?” Adama cehennem sürekli istediğinde görünüyor, nasıl bıksın adam orada? Bıkacak durum olur mu öyle bir şeyde? Bir de çok güzel bir yer. Sürekli Allah’ın tecellisini görüyor, güzel sözler duyuyor. Uçsuz bucaksız imkan var, katrilyonlarca imkan var. Ufuk açık ne istiyorsan oluyor. Ama negatiflik yok. Onun için bu dünyanın güzel yönü, mücadele ve cehd burada mümkündür. Sabır burada mümkün orada sabır yok, cennette sabır yok. Mesela sabır burada büyük bir imtihandır, büyük bir nimettir. Cehd mesela, orada cihat yoktur, cehd etmek yoktur. Tebliğ yok, bir insanı ikna etmeye çalışmak falan yok. O kadar çok ki olmayanlar. Mesela zekat vermiyorsun, sadaka vermek yok, namaz yok, oruç yok, hac yok yani hiçbir ibadet yok hemen hemen. Hatta Cenab-ı Allah böyle genç bir delikanlı şeklinde tecelli ediyor cennette. “Selamun Aleyküm ey cennet halkı” diyor “Ben Allah’ım” diyor. Herkes secdeye kapanıyor “hemen kalkın” diyor “burada namaz yok ibadet yok” diyor “artık bitti” diyor. “Çünkü ibadetlerinizi yaptınız Benim kanaatim geldi size, onun için cennete aldım. Bir daha burada namaz olmaz artık” diyor. Yani “sonsuza kadar burada namaz olmayacak” diyor. Müminler de bir daha secdeye kapanmıyorlar Allah uyardığı için. Sık sık Allah böyle genç delikanlı şeklinde, ama çok çok güzel delikanlı şeklinde sık sık tezahür ediyor “Ben Allah’ım” diye. Ahiret böyledir. Ama küfür bunu büyü olarak görecek. Yani “Biz dünyada yaşıyorduk, bize bir şey yaptılar beynimizi ele geçirdiler aklımız gitti bize böyle görüntüler gösteriyorlar. Zaman algısıyla oynadılar kafamızda aklımız gitti” falan o tarz düşünecekler. Onun için eşek gibi inat edecekler ahirette. Yine iman etmiyor yine ahlaksızlık yapıyor orada. Münafıklar da yine şeytanlık yapmaya kalkıyor orada. Kendini kurnaz zannediyor, o büyüyü bozacak bir şeyler yapabileceğini düşünüyor. “Hele şuradan bir çıkayım ben onu çözerim” diyor. Akılsızlığın artık şahika noktasına çıkıyorlar. Allah’ın bir yaratması bu. Müminleri de bu güldürüyor. O Kuran’da geçiyor “koltuklarına yaslanmış onların hallerine gülerler” diyor. Kimisi duvardan kaçmaya çalışıyor, kimi cehennem pencerelerinden kaçmaya çalışıyor, ayağı takılıyor düşüyor. Kurnazlık yapıyor mesela orada bir ağaç parçası bir şey buluyor ona takılıp onunla pencereye. Macera tarzında bir şeyler yapacağını zannediyor. Hepsi hüsranla bitiyor tabii. Ama son ana kadar da Allah müsaade ediyor. Yani kaçabilecekleri gibi bir görüntü veriyor Allah. Onlar da kendilerini çok uyanık zannediyor. Her seferinde en sonunda Allah rezil rüsva ediyor. Münafıklar da böyledir mesela burada hep ahlaksızlık yapacaklarını zannederler Allah en sonunda hep rezil rüsva eder. Hep kepaze olur mesela küfür hep tuğyan belasını bulur en sonunda. Münafıklar da hep belasını bulurlar. Allah ile savaşır haşa kendince ama hep Allah rezil kepaze eder. Ama atak yapmasına müsaade eder münafığın. Mesela ahlaksızlık yapmasına müsaade eder. Son ana kadar da müsaade ediyor. En sonunda Allah boğar. Yani dikkat edin bütün münafıklara Kuran’da müsaade edilmiştir. Son anına kadar bütün eylemlerini yaparlar, en sonunda Allah onları ezer. Mesela bak Samiri’ye yapıp edeceklerinin hepsini yaptırdı Allah, hepsine müsaade etti. En sonunda Allah onu yakaladı. Hangi kafire baksan aynı. Mesela Nemrut da hepsini yaptı, Firavun hepsini yaptı. Firavun defalarca bir daha bir daha bir daha biliyorsunuz. Nemrut da defalarca ahlaksızlığını yaptı. Hep Allah en sonunda yakalamıştır. Son ana kadar bırakır Allah. Allah’ın son ana bırakma sünneti vardır. İnsanlar orada çok hataya düşüyorlar. Mesela Mehdiyet’i de son ana kadar Allah hakim etmiyor. Hatta peygamberler diyor ya “hakimiyet ne zaman?” diyorlar. Hep son ana bırakmıştır. Mesela Peygamberimiz (sav)’de de çok zor duruma soktu Cenab-ı Allah önce. İki taraftan kuşatıldılar. Hatta Peygamberimiz (sav)’in dişi kırıldı. “Aa dağıldık bitiyoruz” falan diyenler oldu. Sonra Allah hemen arakasından galibiyet getirdi. Mesela Mekke’ye girişlerini en sona bıraktı Allah. İstese hemen darmadağın ederdi. Mehdiyet’te de öyledir, en son ana kadar Allah durduruyor aniden hakim ediyor.  

CAN DAĞTEKİN: Peygamberimiz (sav) “Hiç Mehdi (as) yokmuş denildiği zamanda Mehdi (as) zuhur edecek” diyor.

ADNAN OKTAR: Evet.

Allah “Sakın secdeye kapanmayın.” diyor. “Şimdi Benim yüzümü seyredeceksiniz asıl.” diyor. Yüzünü seyretmek ibadet, cemalini. Yani insanlar hazdan kendini kaybediyor, o kadar güzel tecelli ediyor Allah. Cennetteki en güzel varlık Allah’ın tecellisidir. Ama zatı değil bak, tecellisidir. Çünkü secdeye kapandı mı göremiyorlar Allah’ı. Allah hemen “kaldırın” diyor “başınızı. Siz Beni seyredin.” diyor. “Cemalimi seyredin.” diyor. Küfür de bunu tabii şey buluyor, acayip bir şey olarak gördükleri için büyü ihtimalinin daha çok üstünde duruyorlar. Züppeliğe devam ediyorlar. Allah orada da yine müsaade ediyor onlara ahlaksızlık yapmalarına. Birbirlerini kovalıyorlar, kafa göz yarıyorlar cehennemde. Kepazelik çıkarıyorlar. Allah hepsini istese buhar yapar yani. Yapmıyor Allah. Psikopatlar zaten. İkide bir durup durup “bizi öldür” diyorlar Allah’a. Allah “yok” diyor. “Öldürmeyeceğim, yaşayacaksınız.” diyor. Ama bunlar işte zombi, ölü. Mümin bu konuma gelmekten Allah’a sığınacak. En çekineceği şey bu.  

ERDEM ERTÜZÜN: Allah ayette şöyle buyuruyordu. Şeytandan Allah’a sığınırım. “Onlara verdiğimiz süreyle onların hayırlarına koşuyoruz sanma.” diye Allah buyuruyor.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah.

“Kadınların dans yaptığı toplumlar çöker mi Hocam?” Yok, işte o toplumlar yaşar. Kadınların dans edemediği toplumlar çöker. Kadının eğlenemediği, gülemediği, sokağa çıkamadığı, giyinemediği, süslenemediği yani neşeli olamadığı bir toplum çöker. Çünkü kullarının yarısı, Allah kullarının yarısına zulmedildiğinde o toplumu çökertir. Hep tarihte çökmüştür. İslam ülkelerine bakın çökmelerinin sebebi budur. Mahvolmalarının sebebi budur. Kadınlara yapılan zulümdür, başka bir nedeni yok. Allah zalimleri musallat ediyor o zaman. Zalimleri musallat eder ve çöker o toplum. O millet çöker. Kadın dans edecek, gülecek, eğlenecek. Erkekler gidiyor pavyona, ellerinde tespihle falan, bacak bacak üstüne atıyor. Eğleniyorlar gerçi meşru değil onların eğlenme şekilleri. Şarap içiyor falan yahut fuhuş yapıyor, öyle değil. Kadın nasıl eğleneceğini bilir. Yakasını bırakacaksın yeter ki. Bunun üstünde duracaksın. Çok iffetli kadınlar, bayağı akıllılar. Ben öyle cıvık hiçbir kadınla karşılaşmadım. Hepsi iffetine, namusuna düşkün. Modeller falan da geliyor buraya, konuşuyorum, yabancı Hristiyan modeller. Bayağı namuslarına düşkünler, öyle ben namussuz adam görmedim. Genç kızlar bayağı titizler. Öyle bir olay yok. Bu bazı maganda bazan tipler diyelim kendi hayallerinde öyle abuk sabuk düşünceler geliştiriyorlar.

“Ya Rabbi” diyorlar Kuran’da “Bize cemalini göstereceğini söylemiştin.” diyorlar müminler cennette. “Cemalini görmek isteriz.” diyorlar. “İşte o zaman böyle ışıklar saçan bulut gibi bir şey oradan perdeleri kaldırırlar. Allah’ın cemaline nurları bedir halindeki ay gibi apaçık tecelli eder. Müminler anlatılması mümkün olmayan bir şekilde cihetten münezzeh olarak” yönden münezzeh. Yani sağ-sol, kuzey-güney yok. “Cihetten münezzeh olarak Allah’ın cemalini görünce hayran kalıp iltica ederler ve öyle bir sayha (aykırı şiddetli bir ses) atarlar ki sesleri ta arşa ulaşır.” Müthiş coşuyorlar Allah’ı görünce, tecellisini. Muazzam bağırıyorlar. Cennet ayağa kalkıyor böyle. Sevgi gösterisi yapıyorlar, Allah’a sevgilerinden. Sesler ta arşa ulaşıyor sonra “önce kendilerine sunulan temiz cennet şarabından içerler. İçince akılları başlarına gelir” diyor, ayılırlar. Yani sarhoş olurlar diyor önce Allah’ın sevgisinden. O cennet şarabını içti mi düzeliyorlar. Onlara ilaç etkisi yapıyor. Sonra da Cenab-ı Allah o tecelli etiğinde de müminler hemen secdeye kapanıyorlar. Allah “hemen kaldırın başınızı” diyor. “Ben Beni seyretmeniz için geldim.” diyor. “Bana bakın siz” diyor. Müminler kendilerini kaybediyor aldıkları zevkten. Müthiş bir güzellik. Onun üstüne yoktur cennette. En çok zevk alınan güzellik odur. İşte Allah’ın aradığı bu yani başından beri istediği bu. Burada çile çektiriyor, acı çektiriyor. Orada işte Allah’ı gördü mü insanlar çok müthiş bir zevk alıyorlar. Yoksa burada insanlar küt yaşayıp gitse bir kafire Allah tecelli etse adam ilgilenmez. Müminde bu coşku meydana geliyor. Mümin o terbiyeyi almış. Mesela saygılı Allah’ın tecellisini görüyor hemen secdeye kapanıyor. Kafir öyle yapmaz ki. Öküz gibi ayakta durur. O yüzden de Allah gereğini yapıyor işte, olay bu. Karmaşık bir şey yok.  

Tayyip Hocam mazlum delikanlı. Tayyip Hocam’ın üstüne gitmesinler. CHP’ye bir kere AK Partililer sert davranmasınlar. CHP diye bir parti gerekiyor. Bu Avrupa’da, Amerika’da her yerde itibarımızı yükseltir. Dünyada itibarımızı yükseltir. Böyle güçlü bir muhalefet partisi demokrasinin olduğunu gösterir. Tedirgin olmalarına gerek yok. Bütün güç kuvvet Allah’ın elinde. Dolayısıyla CHP’ye böyle sıcak, sevecen davransınlar. Çünkü CHP, MHP, AK Parti Türkiye’nin bütünü oluyor. Buna kimsenin gücü yetmez. Ne darbecinin gücü yeter, ne heybecinin gücü yeter. Hiç kimsenin gücü yetmez. Ama toplumu yarıya bölersen 50’ye 50 yaparsan, 51’i yapacak bir güç ortaya çıkabilir. Birlik bir güçle 51’e çevirir. Risk olur bu da, buna gerek yok. Sözüm önemli. Titiz olsunlar, uyanıklık falan değil. Tipleri çıkarıyorlar, işte bunlar ezana karşı, namaza karşı, Kuran’a karşı. Camileri yakar şunu devirir, hocaları asar, sakalını keser, bıyığını koparır. Bırakın bunu, böyle bir şey yok. CHP’liler son derece aklı başında, kibar, nezaketli çok efendi insanlar. Nereden çıkarıyorsunuz? Görüşüyoruz sokakta, her yerde görüyoruz CHP’lileri. Ben öyle bir CHP’li görmedim. Adam asan, cami yıkan CHP’li görmedim ben. Dedeler var mesela eski gazi dedeler. Camiye giderler hep CHP’lidir çok. Müslüman insanlar anneanneler var mesela CHP’lidir. Bırakın bunu, bizim insanımız onlar da. Böyle bir üslup olmaz. Çarşaflı kadın getiriyor. İşte “gösteriş yaptı” diyor. Namaz kılıyor CHP’liler. Diyor “yine gösteriş yapıyorlar.” Adam da sana söyler o zaman. Daha ne istiyorsun? Çarşaflı bir hanımla muhatap olup seviyorsa, saygı gösteriyorsa iltifat et, ikramda bulun, hürmet et, takdir et, tahsin et, teşci et güzel.

İbn Miskeveyh’i öve öve anlatıyorlar bizim cami hocaları, alim hocalar. Halbuki diyor ki İbn Miskeveyh; “Türk ve zenciler böyledir. Onlar ile anlattığımız hayvanlığın son mertebesi arasında büyük bir fark yoktur.” diyor. “Hayvanlığın son mertebesindedir” diyor. Yani “Türkler ve zenciler” diyor. “Hayvandırlar” diyor. “İnsan değil onlar” diyor İbn Miskeveyh. Adamlar hayran görüyor musun? “Bak İslam alimi ne diyor?” diyor. Kardeşim bu adamlar aynı kafada. Mevlana Celaleddin Rumi de aynısını söylüyor, İbn Miskeveyh de aynısını söylüyor. Bir oyun var, yapmayın etmeyin. Uyanın artık.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Fethullahçı terör örgütünün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında karargah olarak kullandığı Akıncı Üssü’nde ele geçirilen dokümanlar arasında, darbe gecesi bombalanan yerlerin yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü’nün uydu görüntüsü de çıktı. FETÖ’cü yüzbaşının itirafına göre Huber Köşkü de hedefteydi.

ADNAN OKTAR: Huber Köşkü. Göreyim Huber Köşkü’nü. Demek ki her yeri yerle bir edeceklerdi. Ayrıca denizden de ateş etmeyi düşünüyorlardı. Savaş gemileriyle İstanbul’u hallaç pamuğuna çevireceklerdi hem havadan, hem denizden, hem karadan. Yani bütün Türkiye’yi yakmayı düşünüyorlardı, cayır cayır. Ama millet basiretli, ferasetli, akıllı, cesur, kabadayı, yiğit millet, kahraman millet Türk milleti. Ve kahraman ordu diyor Bediuzzaman. “Hakikat hali, göreceği bu dehşetli komitenin tahribatını tamire çalışacağı rivayetlerden anlaşılıyor” diyor.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Küçük bir kanguru kesesiden çıkıyor.

ADNAN OKTAR: Bu evrimle devrimle anlatılacak bir şey değil. Bu Allah’ın Rahman Rahim isminin bir tecellisi. Çünkü ikisinin birlikte yaratılması gerekiyor. Yavrunun ve kesenin birlikte yaratılması gerekiyor. Bak bunu Allah ayrı bir varlık olarak yaratmış.

OKTAR BABUNA: Ayrıca çok sayıda memeleri oluyor. Her yavrunun yaşına göre kendi memesi var. Ona uygun süt akıyor oradan her memeden ayrı kıvamda yaşına uygun.

ADNAN OKTAR: Hayvanın da kendisine hangi gıdanın uygun olduğunu bilmesi çok acayip. İlgili yaş memesinden alıp içiyor.

Münafıklara Cenab-ı Allah geniş imkan verir. Hep en son anda yakalar. Çok görmüşsünüzdür münafıkları. Hep Allah sonunda helak eder. Onlar da Allah’ın olmadığını zannederek bayağı kudurur, azarlar. Mesela Lenin vefatına yakın mahvolmuştu. Var mı onun resmi? Ölmeden önceki resmi? Aklını kaybetti.

KARTAL GÖKTAN: Lenin’in ölmeden önceki hali vardı.

ADNAN OKTAR: Şu hale bak. Cenab-ı Allah önce müsaade etti, en son bu hale getirdi Allah.

OKTAR BABUNA: Hocam, siz daha önce de söylemiştiniz. Siz maddenin hakikatini anlatıyorsunuz. Lenin de diyor ki “maddenin hakikatini” diyor, yani “algı olduğu konusuna hiç girmeyin” diyor. “Eğer girerseniz komünizm, dinsizlik, ateistlik hepsi elinizden kayar gider” diyor, “maddenin hakikatine girerseniz.”

ADNAN OKTAR: Bir daha.

OKTAR BABUNA: Sizin hep daha önce de anlattığınız bir konu vardı. Lenin’in açık ifadesi var “Maddenin hakikatine girerseniz” diyor, yani “algı olarak yaratıldığının, algı olarak algılandığının beyinde elektrik sinyali olarak, bu konuya girerseniz komünizm, ateizm hepsi elinizden kayar gider” diyor.

ADNAN OKTAR: “Boğulur gidersiniz sistemde” diyor.

OKTAR BABUNA: “Sakın girmeyin bu konuya” diyor.

ADNAN OKTAR: Onun için komünistler dikkat ederseniz maddenin hakikati konusuna hiç girmezler. “Beyinde gören kim?” dediğinde onu geçerler. “Beyinde duyan kim?” dediğinde bunu geçerler. Çünkü kulaksız duyan biri var beyinde. Gözsüz gören var, asıl gören o. Gözü yok bu görenin. Ondan bahsetmiyorlar.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ referandum için tarih verdi. Yaptığı açıklamada tarih olarak 16 Nisan’a işaret etti.

ADNAN OKTAR: 16 Nisan, tamam. Ama yani bak, tam açıklayalım, anlatalım çok sıhhatli hale getirelim. Geniş katılım olsun. Yüzde 43-45 falan bunlar olmaz. Yani eksiği varsa düzeltelim, fazlalığı varsa düzeltelim, her şey bir netleşsin, yani neyin niçin olduğunu bilelim. Yani bu kararsızlar konuyu anlayamadığı için. Anlayalım konuyu.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Yeni Asya camiası referandumda “hayır” diyeceklerini açıklamıştı. Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’nin hayatta olan talebeleri ve Nur cemaati ise referanduma sunulacak anayasa değişikliğine “evet” diyeceklerini açıkladılar. Nur cemaatinin öncülerinden ve Manisa İlim Kültür Vakfı Başkanı Ali Katıöz yaptığı açıklamada “Darbe anayasasının ortadan kaldırılması için bizler referandumda evet” diyoruz. “Üstadımız Halk Partisi’ne bakar ve onun karşısında ümmetin toplandığı yere destek verirdi. Yeni Asya grubundan ayrılan çok fazla insan var ve tamamı “evet” diyor. Yeni Asya’nın arkasında kimler var, bunun araştırılması gerekir” dedi.

ADNAN OKTAR: “Yeni Asya grubunun arkasında kimler var?” Yok ya, ayıp yapıyor Yeni Asya Bediüzzaman’a sadakatiyle ünlü bir gruptur. Yani hiç taviz vermemişlerdir. “Arkasında önünde kim var?” Bunlar gereksiz sözler. Tamam, “hayır” diyorsa hayırdır “evet” diyorsa evettir. Akılcı bakmak lazım. Yani Yeni Asya’nın da iyice incelediğini zannetmiyorum anayasayı. Yani “evet” diyenlerin de “hayır” diyenlerin de yani büyük bölümünün bu konuya tam vakıf olduklarına inanmıyorum. Yani böyle bir ölçü olur mu? “CHP karşıysa ben de ona karşı olurum.” Yani CHP’nin karşı olduğu şey doğru olan şeydir. Mesela “CHP “beyaz” diyorsa sen ona “siyah” diyeceksin. CHP “siyah” diyorsa sen ona “beyaz” diyeceksin. Böyle ölçü olur mu? Ama tabii Yeni Asya’nın da hükümete karşı şefkatli olması lazım. Tayyip Hoca’nın bütün ömrü çileyle geçti, yani bütün küfür ona saldırdı. Çocukluğundan itibaren hep acı, çileyle geçti hayatı, yani şefkatle ve müşfik yaklaşmaları lazım. “Ne yaparsa yanlıştır” demek yani vicdanlı bir hareket olmaz. Tabii onlarla bir görüşmek lazım. Neden böyle bir şey yapıyorlar acaba? O Latif Salihoğlu var, onu bir çağırın yahut biz onun bulunduğu bir yere gidelim bir görüşeyim ben. Yani neden böyle bir şey yapıyor? Veyahut Kazım Güleçyüz var, o da bilir, o bayağı tahkik etmiş olabilir. Muhalifler neden red diyorlar yani “hayır” diyorlar. “Evet” diyenler neden “evet” diyor, bunları sohbetle konuşmayla anlamaya çalışmak lazım. Yani mesela ölçü ürkütücü. “CHP’nin her dediğine “hayır” demek lazım.” Şimdi bu akıl mı? CHP bayağı aklı başında, tertemiz insanlar. Yani muhalif olabilir, bazen de tabii sırf siyasi gerekçeyle de muhalif olabilirler ama “her dediği yanlıştır” nasıl denir? “Her dediğinin zıddını yapmak gerekir” ne demek yani?

Lenin’in son haline ait bir resim daha var. Bak, gözlerindeki ifadeyi bir göster, şuuru bak ne hale gelmiş. Yaklaştır gözlerini, görüyor musun? Aklı gitmişti işte son zamanlarında. Ama Allah müsaade etti buna, her türlü tahribatına müsaade etti, en sonunda bu hale getirdi.

Tayyip Hoca’ya karşı merhametsiz, şefkatsiz üslup doğru değil, bu vatanın evladı nihayetinde. Tek suçu İngiliz derin devletine boyun eğmemek, bu kadar yani delikanlıca tavrını koyuyor. Ne homoseksüellere boyun eğiyor, ne İngiliz derin devletine, ne Rumilere, kimseye boyun eğmiyor. “Yalnız kaldım” diyor. Yok, yalnız falan kaldığı yok, millet yanında. Öyle bir şey olmaz. Biz kendi insanımızı, kendi evladımızı, kendi kardeşimizi İngiliz derin devletine boğdurtmayız. Ta omzundan kırarız kollarını hukukla, kanunla, ilimle, irfanla, demokrasiyle gereğini yaparız.

“Hay maşaAllah canlarım benim” diyor Hüseynova.

Hakan Gülçiçek, “Hocam hayırlı cumalar” diyor. Hayırlı cumalar.

Feyza Serpil, “Muhteşem görünüyorsun canım Aşkım, Allah aşkıyla sevdiğim Sultanım” diyor. Sensin benim sultanım maşaAllah.

Yasemin Hanım Çorum’dan, “Canım sultanım, size olan sevgimin tarifi imkansız. Sizin yüzünüze baktıkça içim açılıyor. Dünyada da, ahirette de Mevla’m ayırmasın sizden” diyor. “Sizi çok seviyorum” diyor.

“Ben Çorum’dan Turgut. Hocam siyasete neden girmiyorsunuz?” diyor.

“Sadece TV’den takip etmek yeterli değil. Bence sizden daha çok istifade etmeye insanın ihtiyacı var, iyi yayınlar Hocam” diyor.

“Hocam iyi geceler, Kayseri’den Mehmet ben, her gece izliyorum. Siz süpersiniz.”

“Muhammed Adnan Hocam, nasılsınız? İyisiniz inşaAllah. Sizi çok seviyoruz, evvelAllah. Allah sizden razı olsun. Ellerinizden öpüyorum” Ben sizin ellerinizden öpüyorum.

İran Tebriz’den Azeri Sevinç, ağabeyinin canı. Şu köfteyi göstersene bayağı şeker, o da sevgilerini sunmuş. Çok sevdiğini söylüyor. Bayağı tatlı.

“Hocam, cenneti sizin kadar güzel, net anlatan hiçbir hoca görmedim. Hurafeler sözlü sohbet anlatıyor. Allah razı olsun. Sizi çok seviyorum Hocam.”

“Hocam, ben Azerbaycanlı Muhtar. Size çocuk benim kızım hastalanmış, sizden rica edirem, Meryem için dua ederseniz.” Allah sağlık sıhhat versin. Yalnız hastalığını söyleyin de biz teknik yönden de yardımcı olalım. Benim canımın resmini göstersene bayağı şeker. İsmini ben sunmuştum, “Meryem olsun ismi” demişim. Meryem’e Allah şifa versin. Yalnız hastalığını söyle onu tedavi ettirelim, yani teknik yönden bakalım.

“Nur ala Nur Canım Hocam, muhteşem yakışıklı heybetlisiniz” Emel Baş.

“Allah aşkıyla sevdiğim bugün muhteşemsin, her gün başka etkileyiciliktesin canımın için, seni çok seviyorum.” Ceyda Seher.

Ferhat Akmugan, “Elhamdülillah aslan Hocam”

Ceylan Toprak, “MaşaAllah aslan gibisiniz” Aslan sizsiniz “maşaAllah cansınız.”

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Dünya basınında en son yayınlanan makaleleriniz şunlar Adnan Bey. Katar’ın en büyük Arapça gazetelerinden Al Raya’da “Dünyanın en kaliteli insanları” başlıklı yazınız yayınlandı. Yazınızda Kuran’da yeri olmayan ancak din adına uygulanan vahşi uygulamaların sadece geniş çaplı bir eğitim politikasıyla ortadan kaldırılacağını, radikalizmin çözümünün ise sadece Kuran’da olduğunu anlatıyorsunuz.

Suudi Arabistan’ın önde gelen Arapça günlük gazetesi Mekke Newspaper’ın hem basılı hem de internet yayınında “Trump ve İslam dünyası” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda Trump’ın stratejilerini ve Ortadoğu ülkeleriyle birlikte belirlemesinin bölgeye bir çözüm sunacağını vurguluyorsunuz.

Amerika merkezli Jefferson Corner sitesinde “Darwinizm kadınları aşağı gören batıl bir inançtır” başlıklı yazınız yayınlandı. Charles Darwin de dahil olmak üzere pek çok Darwinist’in kadınların hem biyolojik hem de zihinsel olarak erkeklerden aşağı oldukları yalanına inanmalarının pek bilinmeyen bir gerçek olduğunu anlatıyorsunuz.

Amerika’dan yayın yapan haber portalı News Rescue’da “Dünyayı kana bulayan tarihi yalanlar” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda onlarca ülke ve medeniyetin yıkımının sorumlusu olan yalan üreticilerinin adalet önünde hesap vereceği ve yakın zamanda tarihe doğruluk, dürüstlük ve adaletin yön vereceği bir döneme gireceğimizi anlatıyorsunuz.

Pakistan’ın İngilizce haber sitesi Daily Mail’de ise “Afganistan’ın ihtiyacı daha fazla asker, daha fazla bomba ve daha fazla silah değil” başlıklı makaleniz yayınlandı, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah.

“Hocam, Kuran’da kandilden ve sırça bir köşkten bahsediliyor. Hz. Mehdi (as)’ye işaret eden sırlar olabilir mi Hocam?” Kemal Mercan, Giresun. İşte Hz. Mehdi (as) zuhur etsin görelim, ben bağlanayım talebesi olayım. O zaman sorarım ona, o zaman her şeyi anlarız ama şu an bu mümkün değil.

“Hocam, müminin arınması nasıl oluyor? Cahiliyeden kalma kendinden belki farkında olmadığı olumsuz düşünceler olabilir kafasında. Bunlardan nasıl arınıyor?” Buse Sever. Tabii insanlar küfrü bırakmıyor, yani İslam’a girdiğinde o küfürden gelen çirkin malzemelerle beraber kamyon gibi giriyor bazen o mübarek alana. Halbuki kamyonda o yüklerini indirmesi lazım o kirleri, kötü şeyleri, karanlık şeyleri indirmesi lazım. Onları da İslam’ın içine sokuyor. Mesela çirkeflik, dedikoduculuk, hasetlik, kıskançlık, kindarlık, laf sokma, münasebetsizlik, çabuk moral bozulması, üzülme, aşağılık kompleksi olması, dengesizlik, kendi olmama, yapmacıklık, samimiyetsizlik, bunlar hep küfürden gelen şeyler. Mesela hep yüzünde maske ile gezer birçok insan cahiliyede, kendi değildir. Onu bir savunma mekanizması olarak kullanır. Mesela kızlar kendilerini saftirik gösterirler. Mesela akılsız gibi gösterirler, kendi olmazlar. Ama İslam’a geliyor, yine adam akılsız ve saftirik havasında. Halbuki artık sen şuurlanmışsın. Sen artık akılla Kuran’la düşünüyorsun. Gençlerde de görüyorum ben, küfürde saftirik böyle kendini avanak gibi gösteriyor. Müslüman oluyor yine avanak havasında. Olur mu? Artık şuur almışsın sen. Allah’ın ruhunu taşıyorsun. Aklını başına alman lazım. Kindarlığı, duygusallığı olduğu gibi duruyor, intikamcılığı olduğu gibi duruyor, alınganlığı olduğu gibi duruyor. Kompleksleri olduğu gibi duruyor. Olur mu? Sen iman ehli olmuşsun. Onların hepsi pürü pak olacak. Bir sen bir Allah tertemiz ruhun, o kadar. O kadar pisliği niye getiriyorsun ya? Kamyona yüklemiş ev taşır gibi. Evinde hani bazen tipler olur ya böyle kötü pis şeyleri paçavralar, çullar, bunlar zayi olmasın diye alıp onları da götürmeye kalkar. Ya sen yeni eve taşınıyorsun, pisliği niye getiriyorsun? Ve ihtiyacın da yok. Yeni evinde zaten her şey var, her türlü güzellik var. O paçavraları getirme, o pislikleri getirme. O pislikle ömür boyu yaşıyorlar bir kısmı, böyle olmaz. Onu Müslümanlığın içine sokmayacaklar. Mesela tevekkülsüzlük cahiliyede öyle, bir şey duyar hemen böyle panik atak tarzında dehşete kapılıyor, biri bir şey söylüyor morarıyor, biri bir şey söylüyor eli ayağı boşalıyor unutamıyor, uyuyamıyor veyahut bir tehlikeyle karşılaşıyor aklı gidiyor. Tevekkül etsene, bu kaderde yaratılmış şey. Kaderin dışında bir şey olmayacağına göre kafan rahat olsun. Tevekkül etmemek en büyük lüksü elden kaçırmak demektir. Yani akıllı bir hareket değil. Tevekkül en güçlü sinir ilacından antidepresandan daha etkileyicidir. Tevekkül, hiçbir antidepresanın yapmayacağı olumlu etkiyi tevekkül yapar. Onun için Kuran’da Allah hep tevekkülün üstünde durur. Yani müminin vazgeçilmez vasfı tevekkül.

Kitap dağıtmak çok önemli, mesela bir kitap dağıtıyorsak bin kitap dağıtalım. Ben akademideyken Fındıklı Güzel Sanatlar’da okurken Molla Cami bitişikteydi biliyorsunuz çok yakın. Allah bak, nasıl kaderde yaratmış görüyor musun? Üstü de cami Nusretiye Cami, altı Molla Cami. İki caminin arasında tebliğ yapacağım yer, bak, nasıl güzel yaratmış Cenab-ı Allah, nasıl bana uygun, deniz kenarında kolay. Ders sistemi de tam bana göre. Derse girme mecburiyeti yok, görev yapma mecburiyeti var. Yani verilen görevi yaptıktan sonra kaçta gelirsen gel. Mesela maket var farz edelim, maketi sen akşam teslim etmekle mükellefsin. Ben üçte geliyordum, üçe kadar tebliğ yapıyordum. Dört ve beşe kadar maketi yapıp bitiriyordum. Hoca acayip hayret ediyordu. Kısa boylu bir hoca vardı esmer, “ben sana inanamıyorum” diyordu “bunu nasıl yapıyorsun böyle? İllüzyon gibi, gözlerime inanamıyorum” diyor. Çünkü öğrenciler akşama kadar ancak yapabiliyorlardı, sabahtan akşama kadar. Ben bir buçuk saatte falan bitiriyordum. Orada Molla Camii’nde imamın kürsüsü var ya daha önce anlatmıştım size çok anlattım. Kürsünün o sırtını yasladığı yere kitapları doldurdum böyle, en az yüz kitap böyle, minderlerle kapattım üstünü. Benim depomdu orası kitap deposu. Dosyam vardı dosyamın arasına kitapları koyuyordum, okuldan çıkıp kitapları alıp dağıtıyordum. Dosyaya koyup gelip okulda dağıtıyordum. Geri dönüyordum, yeniden yine dolduruyordum orada, yine gelip yine dağıtıyordum. Ama bu sürekli gidip gelme, yani onun bir filmi olsa var ya hızlandırılmış film. Gidiyoruz geliyoruz, gidiyoruz geliyoruz. Hemen hemen bütün okula dağıtmıştım bütün gelen öğrencilere her bölüme. “Merhabalar” falan diyordum. “Size bir kitap vereceğim, bana eleştirip bunu verebilir misiniz?” Yani “kitabın eleştirisini yapabilir misiniz?” diyordum. Konu bitiyordu. Eleştirmek için okuyor zaten. Okuyan tabii dümdüz. Hocalara dağıttım tek tek böyle. En etkili metot o oluyordu. Hem tebliğ yapıyordum, anlatıyordum, hem kitap dağıtıyordum. Okul kredisine başvurmuştum. Kredinin önce toptan bir bölümü oluyor biriken bölüm. Gittik onun hepsiyle kitap aldım önce. “Hay Allah razı olsun.” Dedim. Bak, Cenab-ı Allah oradan da kapıyı açıyor. O aldığım krediyi de olduğu gibi kitaba yatırıyordum. Annem elbise almak için para veriyordu. Üst baş, ben hep tek elbiseyle idare ediyordum. Parayı vermiyordum kitaba gitsin diye. Annem, “yavrum bu üst baş ne böyle?” falan diyordu. Artık benim pantolonumun dizleri pot yapmıştı. “Git üstüne başına kıyafet al” diyordu. Ben yine gidiyordum kitap alıyordum. Annem acayip sinirlendi. “Artık para vermeyeceğim sana” dedi. Çünkü üç-dört kere oldu bu olay, her seferinde gidip kitaba yatırdım. Büyük bir hırsla ve kararlılıkla devam ettik elhamdülillah ve akademide büyük bir çekirdek yapı oluştu o zamanlar. Bak, daha hala o arkadaşlarımız devam ediyorlar. Yani otuz yıllık arkadaşlarım akademiden. Bu Yasin Gürlek falan hep oradan. Yasin Gürlek gözlüklü falandı mimarlık bölümünde. Camiye geldi Molla Cami’ye böyle gözlüğünü filan düzeltti. “Özür dilerim sizinle biraz konuşmak istiyorum, tanışabilir miyim?” dedi. Akademiden olduğunu da zaten biliyordum. “Ben size hayranım” dedi. “Siz çok cesursunuz” dedi. “Böyle tebliğ yapıyorsunuz. Ben de sizinle böyle beraber namaz kılmak istiyorum” dedi. “Olur” dedim. Hep beraber gidip geliyorduk. Oradaki müstahdemler de benimle namaza gelmeye başladılar o devirde. Bizde gizli açık her şey ayandı, yani böyle gizlimiz saklımız yoktu. Sonra baktık böyle kitap dağıtmakla olacak gibi değil. “Ya” dedim “Yeni Asya daha kapsamlı kitap yapsın” dedim. Kazım Güleçyüz’e, bir de Ümit Şimşek vardı Yeni Asya’da. “Ya Hocam sen kendin yazsana bir kitap” dedi “onu basalım” dedi. Ben de çok kapsamlı o zaman bir kitap hazırladım akademi kütüphanesinde. Deftere hazırladım böyle. O zamanlar böyle teknik imkanlar yok. Bilgisayar şu bu falan yok. Sonra onu broşür haline getirmiştik. Bir milyon adet kadar bastırıldı. O halamdan kalan bir para vardı miras olarak kalmıştı. Onun tamamına kitap bastırmıştım. Bütün büfelere falan her yere dağıttırdım, zaten 1986 tarihini veriyorlar dikkat ederseniz. “Darwinizm’in tepetaklak gittiği tarih 1986’dır. Neden dolayı olduğunu söylemiyorlar. Ya desene “Hoca bizi böyle bayram halısı gibi evire çevire katladı” falan, “ilimle irfanla” desene. Demiyor. 1986’da bir şey olmuş söyle. Birisi sana bir şeyler yapmış anlatmış etkilenmişsin. Anlat duyalım yani. Fethullah Gülen de “ya” diyor “birisi çıktı” diyor “yüzlerce kitap yaptı. Mahvolmuştu imanım” diyor “bitmiştim” diyor. “Kurtardı” diyor. Kim bu adam ya? Böyle büyük bir icraatı yapan bir insanı sen niye söylemiyorsun? Niye gizliyorsun? Duyalım ismini. “Söylemem” diyor. Söyleme. Biz de araştırırız kim olduğunu, inşaAllah.

“Canım Hocam ben Ahmet’in kuzeni, annemle birlikte seni çok seviyoruz” diyor. İsmini vermiş ama söylemeyeceğim. Çünkü bazen dinsiz, imansız, ahlaksız, alçak tipler oluyor, haset ediyor. Onun için göstermiyorum. Mesela birçok genç kız buraya resmini göndermiş, hepsi filinta gibi çok güzeller ama hasut, ahlaksız, alçak insanlar çıkıyor, onlara iş çıkartmak istemiyorum.

“Lütfen okuyun canım Adnan Hocam. Seni tanıtan Allah’a şükürler olsun” diyor. “Karizmanın kralısınız” diyor.

Tayyip Hoca’yı Türkiye’de en iyi koruyup kollayan benim en başından beri. İngiliz derin devletine karşı da onu en iyi koruyup kollayan benim. İçerideki fesat ocaklarına karşı da. Darbecilere karşı da, darbecilere ilk darbeyi vuran da benim. Yerle bir oldular ben açıklama yapınca. Zaten apar topar TÜRKSAT’ı vurmaya kalktılar. Beceremediler, Allah ayaklarına doladı. Alakasız yeri gidip vurdular. Cumhurbaşkanı, Başbakan falan hiç kimse ortada yoktu. Benden bir buçuk, iki saat sonra konuştular. Muhalefet, hiç kimse yoktu.

OKTAR BABUNA: Siz fitne olduğunu, sanal darbe olduğunu “askerlere şefkatli davranın” dediniz. “Muhalefet liderleri çıksın” dediniz.

ADNAN OKTAR: Tabii, benim konuşmamdan bir buçuk, iki saat sonra yavaş yavaş konuşmacılar ortaya çıkmaya çıktılar.

OKTAR BABUNA: Gezi olaylarında da öyle olmuştu Hocam. Kimse yoktu ortada. Sadece siz vardınız.

ADNAN OKTAR: Tabii. Gezi’yi Tayyip Hoca zaten yurtdışındaydı, sadece ben yatıştırmakla uğraştım. Yurtdışını da biz yatıştırdık, yurt içini de.

“Sen, artık Allah’a tevekkül et;” şeytandan Allah’a sığınırım. “Çünkü sen apaçık olan hak üzerindesin.” Bak “Sen artık Allah’a tevekkül et; çünkü sen apaçık olan hak üzerindesin.” (Neml Suresi 79)

Nahl Suresi 99, “Gerçek şu ki, iman edenler ve Rablerine tevekkül edenler üzerinde onun (şeytanın) hiçbir zorlayıcı-gücü yoktur.” (Nahl Suresi 99) İman eden kişi yeni doğmuş gibi kabul edecek. Küfürdeki pisliklerinin hepsini bırakacak. Kindarlık, o kadınların o kavgacılığı vardır, erkeklerin dedikoduculuğu vardır, kompleksleri vardır birçoğunun. Bunların hepsi bütün şeytan işi pislikler. Onları arabaya yükleyip yeni nur gibi evine götürmeyecek. Evin içine kiri pisi yüklemeyecek.

Melek Köse; “Hocam sizi çok seviyorum. Kızım ve ben duanızı bekliyoruz” diyor. Kızı da çok şekermiş Melek Hanım’ın. Allah uzun ömür versin.

Ölü olanlar, zombiler hepsi Allah düşmanıdır, Müslüman düşmanıdır. Sadece şeytanlığa akılları yeter. O işte ölülerin de üstüne şeytan hulul ediyor, ölü ya, ruhu kabzedilmiş ölü, onun bedeni boş olduğu için ona şeytan hulul ediyor, şeytan oturuyor. Yürüyen şeytan olmuş oluyor, konuşan şeytan yani ins şeytan. Bak, ins ve cin şeytanlar var o ins şeytan oluyor. Akşama kadar pislik peşinde olur onlar. Müslümanları nasıl kızdırabilir, nasıl densizlik yapabilir, nasıl ahlaksızlık yapar, nasıl iftira atacak, nasıl Müslümanların başarısını ortadan kaldırmaya kalkabilir? Hep densizlik üstünedir sistemleri.

Facebook homoseksüellik aleyhine bütün yazıları siliyor otomatik. Homoseksüelliğin aleyhine, homoseksüelliği eleştiren bütün yazıları Facebook dünya çapında siliyor. Yani bak kimlerin eline geçmiş Facebook oradan anlayın. Her türlü ahlaksızlığa ses çıkartmıyor aşağı yukarı. Mesela PKK’nın ahlaksızlığına ses çıkartmıyor, terör örgütlerinin ahlaksızlığına çıkartmıyor, onların hepsini yayınlıyor. Birçoğu yayınlanıyor. Ama homoseksüellik konusunda çok titizler, tek kelime ettirmiyorlar. Yani riskin büyüklüğünü Müslüman alemi artık görsün. Tehlike adım adım yaklaşıyor.

ERDEM ERTÜZÜN: Bütün profil resimlerinin üzerine homoseksüel bayrak koydurtmuştu otomatik Facebook.           

ADNAN OKTAR: Tabii.

“İyi günler Hocam biz Suudi Arabistan’daki sıkı takipçileriniz. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Bize selamlar iletirsen memnun oluruz Hocam.” Eren ve Mesut ve arkadaşları. Hepinize selam ediyorum.

“Çirkin ama takva insan olmaz mı?” Olur. Olur ve Allah onu çok güzelleştirir. Yani bayağı sevilir öyle bir insan. Ama çirkinim diye Allah’a öfkelenirse Allah onu şeytana çevirir. Çünkü bu bedenlerin hepsi zaten toprak olacak. İskeletleri yan yana diziliyor ölenlerin, hepsi birbiriyle aynı. Hepsi tebessüm eder bütün iskeletler. Hepsi aynıdır. Kadın erkek anlaşılmazdır iskeletlerde. Herkes gidecek, güzel de gidecek, çirkin de gidecek.

CAN DAĞTEKİN: Siz söylemiştiniz Hocam “iskeletin güzeli çirkini olmaz” demiştiniz.

ADNAN OKTAR: Evet.

“Adnan Bey ilminize hayran oluyorum maşaAllah. Tüm konuşmalarınız üzerinde saatlerce düşünülmüş, hazırlanmış gibi temelli ve etkileyici. Bir ömre sığabilir mi böyle bir ilim? Bir acayiplik var. Sizi gördüğümde ister istemez acayip üstad diyorum.” Alihan Demir. Bende cehalet var. “Rabbim ilmimi artır” diyorum. Ayet var biliyorsunuz “Rabbim ilmimi artır.” Eğer ilim ehli olsaydık öyle alim olsaydık öyle bir dua olmazdı zaten. Alim olan Allah’tır, biz cahiliz. Ben zır cahilim. Allah ilmimizi artırsın inşaAllah.

BURAK TEK: Hocam Alak Suresi’nde de şeytandan Allah’a sığınırım “Kendini yeterli gören azar” diyor Rabbimiz.

ADNAN OKTAR: Evet. “İnnel insane leyetğa” Darwin’in sonunun tarihini veriyor. Darwin’in vefat tarihini veriyor. “İnnel insane leyetğa.” “İnsan kendini müstağni gördüğünde azar.”

“Canım, Allah aşkıyla sevdiğim, ruhum sevgili Adnan Hocam. Cenab-ı Allah gücünüzü kudretinizi kat kat artırsın. Bizleri dünyada ve ahirette beraber eylesin inşaAllah. Kızım Rana da selam söylüyor” diyor. Aleyküm selam. “Ve sizi çok seviyor” diyor Kemale. Allah ona çok sağlıklı sıhhatli olarak uzun bir ömürle hidayetle yaşatsın.

“Sevda güneşim, gül yüzlüm” diyor “nur yüzlü Hocam.” İclal.

Tunç; “Adnan Oktar Bey” diyor “oraya gelip sizinle konuşma imkanımız var mı?” Gelin tabii ki ama önce bir telefonla arayın. Kim olduğunuzu, ne olduğunuzu bilelim gelirsiniz. Niye gelmiyorsunuz?

Mehmet Şerda; “Ben de hayır diyeceğim ne olacak?” diyor.

Bu Gülen örgütü Londra’da açtığı camilerden birinin adı Mevlana Rumi Camisi. Ne kadar homoseksüel varsa oraya davet etmişler. Renkler homoseksüel renkleri. İngiliz derin devletinin baskısının ve etkisinin ne kadar çirkin olduğunu da bu açık gösteriyor. “Ne olursan ol yine gel” diye yani homoseksüel de olsan bilmem ne de olsan. Çünkü adam ne diyor, Mevlana Celaleddin Rumi kitabında? “Bizim yolumuzda Müslümanlık diye bir şey yok” diyor “kim olursan ol gel” diyor “fark etmez” diyor. “Bizim ayrı bir yolumuz var” diyor “bizim yolumuz bildiğiniz yol değil” diyor. Homoseksüel renklerinin, homoseksüel desenlerinin Müslüman camiinde ne işi var?

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Beyaz Saray yetkilileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmenin ardından Trump’ın “Bugüne kadar ki en samimi ve verimli görüşmeydi. Erdoğan Ortadoğu’da merkezde olmalı. Onun ve ülkesinin taleplerine cevap vermeliyiz ve şunu kabul etmeliyiz. Erdoğan ülkesiyle güçlü bir lider, böyle değilmiş gibi davranamayız” dediğini aktardı.

ADNAN OKTAR: Çok güzel. Tayyip Hocam’a destek olanlar akılcı destek olacaklar. Bela olarak destek olunmaz, akıl kullanarak olur.

Çabuk öfkelenmekten kaçınmak lazım, o da küfürden gelen bir şey. Mesela Tevrat’ta Vaiz bölümünde 7/9’da “Çabuk öfkelenme çünkü öfke akılsızların bağrında barınır.” “Çabuk öfkelenen ahmakça davranır.” (Süleyman’ın Özdeyişleri, 14/17) Bak diyor ki “Nasıl sütü dövünce tereyağı çıkarsa, öfkeyi kurcalayınca da kavga çıkar.” (Süleyman’ın Özdeyişleri) Bak dedemin güzelliğini görüyor musun Hz. Süleyman (as)’ın. Çok fazla hanımı var diye hasetten ne kafirliğini bırakmışlar -haşa- ne putperestliğini, ne müşrikliğini. Her türlü iftirayı acımasızca ve çirkin bir üslupla o sivri dilleriyle yapıp onu da Tevrat’a yerleştirmişler. Bu çok korkunç bir şey. O mübarek nur gibi peygambere iftiralarının tek nedeni hanımlarının çok olması. Ağırlarına gidiyor.

Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: İran-Amerika gerginliğinin sürdüğü dönemde ortaya çıkan bir harita, İran’ın Amerikan üsleriyle çevrili olduğunu gözler önüne serdi. Donald Trump, düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin “İran’a askeri müdahaleyi düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorusuna, “masadaki her seçeneği değerlendiriyoruz” cevabını vermişti.

ADNAN OKTAR: Yok, askeri müdahale İran’ı etkilemez, İran’ı çok güçlendirir, Amerika’yı da mahveder. İran’ı da çok zor duruma sokar. Böyle bir şey yok. İran’la Amerika Birleşik Devletleri’nin arasını hemen düzeltmek lazım. Hemen görüşmelere başlayalım. Hemen dergilerde, gazetelerde yazılar çıkaralım. Bu tamamen şeytanın bir ifası ve oyunu. İran’la Amerika’nın arasının açık olması için hiçbir neden yok. Her iki toplum da dindar, her iki toplum da Allah’tan korkuyor. Derhal kardeşliğin tesis edilmesi lazım. Şeytanın bu oyununu mutlaka dağıtmamız gerekiyor.

Buyurun dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi üyesi ve Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, “Türk devletleri olarak dışardaki Türk toplumlarının yani Türk diasporasını da içine alan bir birlik oluşturmak zorundayız. Eğer bir takım güçler hedefe Türkiye’yi koymuşsa biz dünyanın her tarafındaki Türk toplulukları olarak Türkiye’nin yanında durmak, Türkiye’yi desteklemek ve korumak zorundayız. Ve Türk birliğini bozmaya parçalamaya çalışan bu güçlere gücümüzü göstermek zorundayız. Nasıl İstiklal Savaşı’nda, Çanakkale’de birlik olduk ve bizi yenemediyseler yine aynı ruhla birlik olacağız ve yine yenemeyecekler” şeklinde konuştu.

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devletine cevap vermiş, helal olsun. Delikanlı hanımmış, kabadayıymış, dürüstçe konuşmuş. Aslında bütün hanımların bu tarz konuşması gerekir. Çok fazla yazar var, oturuyor adam İngilizlere hayranlığını dile getiriyor. Onlara karşı muhabbetini dile getiriyor. İngiliz kültürünü anlatmaya çalışıyor. Bak, bu hanımefendi ne kadar güzel konuşmuş.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: On birinci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski Danışmanı ve Yeni Çağ Yazarı Ahmet Takan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın Katar’da bulunan FETÖ’cülerle barış görüşmesi yürüttüğünü yazdı.

ADNAN OKTAR: Olur tabii yani suça katılmamış, pişman olmuş kişiler varsa, nadim olduysa olur tabii, oturup yüz binlerce insanı buharlaştıracak hali yok hükümetin, kazanmak lazım. Hakikaten nadim olmuş olabilir, tehlikeyi görmüş olabilir bu kadar gaddar, bu kadar acımasız, merhametsiz bir insan ordusu değildir bunlar. İçlerinde psikopatı, ahlaksızı, zalimi vardır ama makul insanlar da vardır, o makul, mantıklı olanları ikna edip devlete, millete hayırlı hale getirmek gerekiyor.

Cemaatleri birbiriyle tanıştırsın hükümet, birbirlerini sevmelerini sağlasın. Bak eskiden beri bu gizli kanayan bir yaradır, cemaatler birbirini sevmemesi çünkü sevmezse zaten o cemaatleşme sağlanabiliyor, bütün cemaatler yanlış yolda, bizim cemaatimiz doğru yolda dendiğinde adam oraya gidiyor. Tamam öyle düşün yine ama sev yani ne olur? Mümin karşında mazlum, Müslüman sana bir zararı yok, zoru yok senin o güzel cemaatinin topluluğunu fark edememiş olabilir acı değil mi, dua et inşaAllah bizim cemaatimizin güzelliğini anlar dersin. Ona ters davranmanın alemi ne? Ona Allah onu nasip etmemiş bak senin güzel cemaatini Allah ona nasip etmemiş, sen orada nefret mi edeceksin, acıyacak mısın? Merhamet et, şefkat göster inşaAllah kurtulursun, bizim topluluğumuza gelirsin dersin. İnşaAllah Süleymancı olur dersin, inşaAllah Nurcu olur, inşaAllah Nakşibendi olur dersin. Mesela Bediüzzaman diyor: “Benim talebelerim hiçbir zaman için tarikat ehli olamazlar” diyor “olmamalılar, olursalar” diyor işte “Ahmet Hulusilerin, Hulusi Efendilerin” neyse o talebeleri sayıyor, “onların değerinde olamazsınız” diyor özetle. Doğru söylüyor çünkü tarikatçı olursa Nurcu olamaz, bölünme olur. Nurcu olması için gitmeyin tarikatlara, cemaatlere diyor. “Benim cemaatime, benim topluluğuma gelin” diyor. Gayet normal bir şey buna kızacak bir şey yok ama “bütün cemaatleri de sevin” diyor Bediüzzaman bu çok önemli, “hepsini sevin, hepsine sahip çıkın kardeş olun” diyor. Bediüzzaman’ın bu çizgisini esas almak lazım. Süleymanlı’ya sen nezaketle yaklaşırsan adam sana ne desin? Ama adamı yabancılarsan, ajan gibi görürsen bilmem ne o refleks olarak kendini korumak isteyecektir. Ama bu hakikaten ciddi bir acıdır, ciddi bir beladır Müslümanlar için. Mesela Menzil cemaatine gittiğinde adam ben Süleymancıyım dese kanı, iliği çekilir yahut Nurcuyum desen hemen birbirlerini tembihlerler aman buna dikkat edin falan diyeceklerdir. Bunun ortadan kalkması lazım. Niye bunu yapıyorlar? Haksızlar mı? Kendi mantıklarında haklılar çünkü oraya bir Süleymancı gelir de adamlar Süleymancı yapmaya kalkarsa onların birliği bozulur, o birliği muhafaza için o adama karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Ama burada bir kör açmaz var bu düzeltilebilir. Süleymancı olarak sevebilirsin, Nurcu olarak sevebilirsin benim cemaatim iyi de hatta Bediüzzaman’ın sözü var; “Benim mesleğim iyidir deyin” diyor ama “en iyisi benimkidir demeyin” diyor bu kadar. Sevgiyle yaklaşacaklar.

Mehmet Şevket Eygi Hocamız’ın dediği doğru. 2017 ile 2022 arasında Mehdi (as) zuhur edecek doğru. Son aşamasına geldik.

Bediüzzaman İslam birliğini ittihadın mutlaka olması gerektiğini söylüyor. “Meşrebi (yolu) da muhabbettir (sevgi beslemektir). Husumet (düşmanlık) ise, cehalet (bilgisizlik) ve zaruret (ister istemez) nifakadır ki (ikiyüzlülüktür). Gayrimüslimler (Müslüman olunmayanlar) emin olsunlar ki, bu ittihadımız (birliğimiz), bu iki, üç sıfata (vasfa) hücumdur (karşı çıkmaktır.) Saldırıda gayrimüslime, (Müslüman olmayana) karşı hareketimiz iknadır (razı etmektir). Zira onlar medeni ve faziletli terbiyeli biliriz ve İslamiyet’i mahbup (sevilen sevgili) ve ulvi ve (yüce) göstermektir” diyor.

Münafık konusunu çok gündemde tutun, çok hayati bir konu. Münafıklar asrımızda en ziyade sahte hesaplarda münafıklıklarını yapıyorlar. Kendi hesaplarında Müslüman, mümin gibi görünüyorlar ama münafık hesaplarında o zehirlerini, pisliklerini, ahlaksızlıklarını, alçaklıklarını lağım gibi kusuyorlar. Sahte hesapları esastır bunların çünkü asıl bilinçaltındaki samimi inançları oluyor, öbürleri Müslümanları aldatmak için yapıyorlar gerçek hesaplarını, Münafıkların bu alçaklığına karşı çok dikkatli olmak lazım. Mesela bir hesabına bakıyorsun adam mültecilere yardım edilmesinden bahsediyor, diğer hesabına bakıyorsun mültecilerden nefretini anlatıyor sahte hesabında. Ama Müslümanların izlediği hesapta mültecilere yardımdan bahsediyor ama gerçek inancında korkunç bir nefret var mültecilere karşı, alçakça bir nefret. Mesela zannediyorsun ki küfürle hiç bağlantısı yok halbuki sahte hesabında küfürle iç içe. Şarabı savunuyor, dinle alay edilmesini savunuyor, kendisi dinle alay ediyor her türlü ahlaksızlık var. Bukalemun gibidir münafık nereye girerse onun rengini alır, hangi renk işine geliyorsa gider oraya ama orada anında o rengi alır onun için münafığın oyununa dikkat edilmesi lazım.

Şeytan Müslümanların hep ayağını kaydırmak ister, münafık da öyledir demin anlattığım konu o. Mesela iş yerindeyse iş yerinden atılmasını ister mesela kitap dağıtılacaksa kitabın dağıtılmasını engellemek ister, neşeliyse neşesinin kaçmasını ister, birliktelerse birliğin bozulmasını ister, eğer sevdikleri varsa sevdiklerinin yanından uzaklaşmasını ister her türlü hayrı engellemekle mükellef görür kendini. Mesela Müslüman güzel bir yazı çıkartır bir gazetede hemen o gazeteyi uyarıp ‘aman bu adamın yazılarını yayınlamayın’ der onu durdutturur. Mesela güzel bir yazı yazar yine bir gazete yahut bir kitapta o yazıyı tam çarpıtarak, tam tersine bir mantıkla başka bir karşıt görüş geliştirir mesela sen orada sevgiyi anlatırsın, o nefretin gerekliliğini anlatır öyle şeytani bir kafası vardır. Özetle müminlere bir fayda gelmesini hiç istemez münafık.

Mesela mümin farz edelim İngiliz derin devletinden bahsediyor münafık hemen onu bozmaya çalışır. Mesela homoseksüellerin iğrenç bir eylem içinde olduğunu Kuran anlatıyor, bunu anlattığında münafık bunu durdurmaya çalışır yani homoseksüelleri dolaylı yoldan destekler veyahut Müslümanların sevdiği bir insan vardır onu kötülemeye çalışır yani şeytani her türlü negatif eylem, her türlü negatif kötü etki. Mesela sen iman hakikati anlatırsın, o şeytanlığı tutar hiçbir faydası olmayan bir konuyu anlatmaya başlar dikkati dağıtmak için, iman hakikatini durdurmaya çalışır yani müthiş bir refleksi vardır şeytanın.

“İşten geldim çok yorgunum ama sohbetiniz o kadar güzel ki gidip yatamıyorum.” Şimdi bak uykusuz kalacak bunlar hakikaten.

BÜLENT SEZGİN: Yayınımızın sonuna geldik. Yarın tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.            


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
CUMHURİYET SAVCISI SERDAR AKAN GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİĞİ HALDE, YENİ GÖREV...
DEVLET BÜYÜKLERİMİZE VE SİYASİ PARTİ LİDERLERİMİZE AÇIK MEKTUP
YENİ AÇILAN CEZAEVLERİYLE ÖVÜNEN BİR ÜLKE OLMAMALIYIZ
RASİM OZAN KÜTAHYALI'NIN İDDİALARINA CEVAPLARIMIZ VE BAZI TAVSİYELERİMİZ
BAZI EMNİYET VE YARGI MENSUPLARININ SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI...
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."