Sayın Adnan Oktar'ın Haham Yakov Margi, Muhammad Adnan Hussein, Mendi Safadi ile görüşmesi – 5 Kasım 2013

SADUN ENGİN: Hayırlı akşamlar sayın seyircilerimiz. Bu akşam stüdyolarımızda İsrail’den çok kıymetli misafirlerimiz var. Kendilerini tanıtarak programımıza başlıyoruz, inşaAllah. İsrailli Milletvekili Haham Sayın Yakov Margi; kendisi İsrail’in eski Din İşleri Bakanı ve 2001’den bu yana ŞAS Partisi’nin Genel Direktörü. Muhammad Adnan Hussein; kendisi, Suriyeli ve Gelecek Suriye Devrimci Meclisi başkanı Esad rejimine muhalif politik ve askeri çevreden 300 üzerinde devrimci lideri temsil ediyor kendisi. İsrail Likud Partisi’nden Mendi Safadi; kendisi Dürzi, özellikle İsrail hükümetinin Suriyeli muhaliflerle bağlantısını yürütüyor. Buyurun Hocam.

ADNAN OKTAR: Hoş geldiniz, sefa geldiniz, lütfettiniz, şeref verdiniz. Çok memnun olduk ziyaretinizden. İnşaAllah, bulunduğumuz dönem dünyanın kardeş olacağı, barışın hakim olacağı, zalimlerin etkisini kaybedeceği, bütün savaşların, anarşinin, terörün duracağı, sevginin, hürmetin, iyiliğin, güzelliğin, bereketin, mutluluğun, modernliğin, bilimin, demokrasinin hakim olacağı çağdayız.

Bölgede İsrail alabildiğine özgür olacak. İsrail’deki topraklar sizin, Kuran’a göre Allah öyle diyor; o topraklarda yaşayacaksınız, o topraklarda öleceksiniz. Kuran’ın hükmü bu, Allah’ın hükmü odur. Atalarınızın da bulunduğu toprak, o yüzden size aksini söyleyenlerin Kuran-i, mantıki hiçbir delili yok. Filistin’de olsun, İsrail’de olsun, Mısır’da olsun, her yerde barış rüzgarları esecek, Ermenistan, Türkiye, Mısır, İsrail hepsi birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşayacaklar. Suriye’de, Peygamberimiz (s.a.v)’in ifadesiyle, barış yurdu olacak, Suriye’deki deccal rejimi, acımasız rejim gidecek. Yerine sevginin, barışın, kardeşliğin hakim olduğu bir sistem gelecek. Ve “Kadınlar” diyor Peygamberimiz (s.a.v), “beş kadın bir arada Şam’a kadar yanlarında erkek olmaksızın gidecekler” diyor. Yani kadınların, çocukların herkesin güvenliği mükemmel olacak. O devirdeyiz.

Bir Tevrat’tan, bir de Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in hadislerinden iki delil vereceğim; “Savaş arabalarını uzaklaştıracağım. Savaş yayları kırılacak. Kralınız Kral Mesih (yani Hz. Mehdi (a.s) uluslara barışı duyuracak. (Zekeriya, 9/10)

El Kavlu’l Muhtasar Fi Alamet-il Mehdiyy-il Muntazar; sayfa 44; “Hz. Mehdi (a.s)” yani Moşiyah “zamanında ne bir kimse uykusundan uyandırılacak, ne de bir kimsenin burnu kanayacaktır.” Yani “tek damla kan akmayacaktır” diyor Peygamberimiz (s.a.v).

İsrail’le Türkiye’nin arasında her zaman bir dostluk bağı vardır. Hiçbir şekilde bu konuda tedirgin olmayın, hiç kimse olmasın. Politikacılardan otuz kişi, kırk kişi İsrail’le bazı konularda anlaşmazlığa düşebilir. Bu, Türk politikacılardan otuz kişi olduğunu düşünelim, İsraillilerden de bir otuz kişilik politik heyet, aynı şekilde anlaşmazlığa düşebilir. Ama Türkiye yaklaşık 80 milyona yakın. İsrail’de biliyorsunuz milyonlarca Musevi kardeşimiz var. Hepsi birbirlerini severler. Osmanlı döneminde de sevdiler, halen de severler. “Acaba aramızdaki sevgiye zarar geldi mi?” demek, şüphe etmek hiç doğru olmaz. Birbirimizi seviyoruz, her zaman sevdik, her zaman seveceğiz. Ama politik anlaşmazlıklar zaman zaman olur, bunu bütün bir millete, bütün İsrail milletine, bütün Türk milletine mal etmek çok çok yanlış olur.

Evet, şimdi sizlerden güzel sözler dinleyelim. İlk olarak sizin güzel fikirlerinizden istifade etmek istiyoruz. Buyurun.

YAKOV MARGİ: Davetiniz ve karşılamanız için teşekkür ediyorum. Kalpten dediğiniz her kelimesine inanıyorum. Her zaman küçük bir bölüm var ki, sorun yaşatmaya çalışan bir bölüm var. Öncelikle şunu söylemek istiyorum, iki ülke arasındaki, insanlık arasındaki bağda herhangi bir şüphe yok. Dediğiniz gibi tökezleyebileceğimiz noktalar vardır. Ama iki ulus arasında hiçbir zaman, bunu bütün İsrail halkı olarak, halkımın kalbi olarak söylüyorum, hiçbir aksaklık ve hiçbir şüpheye yer yok. Bizim, bütün İsrail’de bulunan herkesin kalbinde Filistinlilerle, Suriyelilerle, Mısırlılarla hepsiyle barış istediğimizi, bunu yüzde yüz olarak söyleyebilirim. Türkiye ile ilgili barış demiyorum, çünkü zaten Türkiye’yle barış içerisindeyiz. Sadece tökezlemeler var ama barış içerisindeyiz. O yüzden Türkiye’ye kalpten bir sevgi çerçevesi içerisindeyiz.

Sizin görmüş olduğunuz, bakmış olduğunuz açı, yapmış olduğunuz eylemlerle ilgili olarak keşke herkes sizin gibi olaylara bakabilse, sizin gibi gören insanların, yapabilen kişilerin çoğalması ve aramızda olması, Allah’a dua ediyorum ki, inşaAllah çoğalır ve barış bir an önce gelir.

ADNAN OKTAR: İnşaAllah, maşaAllah, elhamdülillah. Siz buyurun, evet.

MUHAMMAD ADNAN HUSSEİN: Ben çok mutluyum sizinle bugün geldim ve her zaman barış bir şekilde toplanırız. Benim ümidim, gerçekten yeni bir fikir Suriye’de üretilen yeni bir devlet, yeni bir barış ve her zaman barış bir şekilde aramızda yaşayacağız. Suriye’deki olaylar şu andaki olan yeni bir fikir yarattı. O fikir bütün millet olarak geleceğini iyice düşünecek, barış düşünecek ve hiçbir zaman için, inşaAllah bir problem olmayacak. Biz Suriyeli olarak ümidimiz barışla yaşayacağız. Biz iyice bir şekil anladık ki, şu andaki durum Suriye’deki olan hükümetteki kontrol eden rejim bize yalan söyledi ve en büyük birinci düşmanımız odur ve o katil bir hükümet, yanındaki Hizbullah ve başka yardımcıları da aynı fikirleri üretiyor. Bu bizim şu andaki inancımız ve bütün Suriyeli iyi insanlarımız şu anda herkes iyi bir şekilde inanıyor ki, İsrail bizim düşmanımız değildir. Ama bizim birinci düşmanımız, şu andaki oturan hükümette Beşar Esad’ın hükümetini düşman olarak düşünüyoruz.

Bizim gençlerimizin şu anda en büyük inançları bizim geleceğimiz, gelecek günlerimiz barışta bir şekilde yaşamak istesek, eğer barış düşünürsek barış gelecek, kötü bir şey düşünürsek kötü şeyler gelecek. Bizim en büyük inancımız ve bizim en büyük hedefimiz barışta yaşamak.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, çok güzel, elhamdülillah. Buyurun.

MENDİ SAFADİ: İki tarafta da bir parçam olduğu için hem İbranice, hem Arapça bazı noktalarda İbranice, bazı noktalarda Arapça devam edeceğim konuşmama. İsrail geçen 20 sene boyunca birçok olaylara şahit oldu. Bütün bu olaylar boyunca hiçbir zaman barışa olan inancını kaybetmedi. Bunca denemeler oldu, bölmeye çalıştılar. Bölünmedik ama hiçbir zaman şuna inancımızı kaybetmedik. Barışa olan inancımızı kaybetmedik. Ben yaklaşık 20 yıl boyunca anladım ki, özellikle bütün şu olaylar, şu andaki Filistin ve İsrail arasındaki görüşmeler barış olarak konuşmalar, bu barış hiçbir zaman olmayacak. Ancak bütün şu Arap ülkelerin başları, o kişilere düşmezse hiçbir şekilde barış olmayacak. Ve ancak yine barış getirebilmek için biz beraber çalışacağız. Bu Adnan’la birlikte bizim birlikteliğimiz ve arkadaşlarımız ve bütün milletimiz bir karar alacağız. Ve o barışı yerine getireceğiz. İsrail’in kuzeyden güneye bütün sınırlarında özellikle Azra sınırlarında bulunan Filistinlilere en büyük isteği, daha doğrusu birazcık daha rahat bir yaşama şartı normal bir yaşam şartlarını vermek. Ancak bazı son zamanlarda da gördük ki, Tel Aviv’e kadar uzanan füzelerimiz, füzeler orada yaşayan insanlara zarar verecek boyuta ulaştı. Bu barışa aslında vurulmak istenen darbeler. Aslında en önemli nokta parmakla bastığı nokta Müslüman ülkelerde bulunan özellikle liberallerin İsrail’den önce konuya müdahil olduğu bu grupları barışı bozmak isteyen gruplara İsrail’den önce müdahile edip konuyu artık barışa getirmektir.

ADNAN OKTAR: Evet, maşaAllah.

Herkes barıştan, sevgiden, güzellikten, iyilikten bahsediyor. Ama biz inancımıza göre Tevrat’ın hükmüne göre, Peygamberimiz (s.a.v)’in açıklamalarına göre bu ancak Moşiyah devrinde olacaktır. Moşiyah’ın da, biz geldiğine inanıyoruz. Moşiyah’ın devrinde bütün bölgenin kardeş olacağını İsrail’inde bölgede alabildiğine rahat, uçsuz bucaksız Ürdün’e kadar Türkiye’nin Güneydoğusunda da, Arabistan’da da her yerde de özgürce yaşayacağını, oralarda o eski Hz. Musa (a.s) dönemindeki o mutlu dönemi yeniden yaşayacaklarını düşünüyoruz.

Şimdi Moşiyah devriyle ilgili Tevrat’taki hükümlerden biraz arkadaşlarımız okusunlar. Ben Türkçesini okuyum da, fakat onu tercüme etmeye gerek kalmaz, sonra onu açıklarız.

“Silahları yakacaklar küçük büyük kalkanları, yayları, okları, sapanları, mızrakları ateşe atacaklar. Yakmak için silahları kullanacaklar.” Silah kalkıyor. Onu yerine buzdolabı yapılacak, çamaşır makinesi yapılacak. Egemen Rab, böyle diyor” diyor. (Hezekiel 39 / 10)

“Son günlerde ahir zamanda” yani Moşiyah devrinde “ birçok ulus gelecek. İnsanlar kılıçlarını çekiçle dövüp saban demiri, mızrakları bağcı bıçağı yapacaklar. Ulus ulusa kılıç kaldırmayacak.” Savaş duracak. “Savaş eğitimi yapmayacaklar.” Yani askeri tatbikatları olmayacak artık. “Herkes kendi asmasını, incir ağacının altında oturacak. Kimse kimseyi korkutmayacak. “Şu an mesela bak, ne dedi muhterem “roket atıyorlar” dedi. Mesela bu korkutmadır. Ama bölgede bir tek onun kalan bir şey yok. Her yerde savaş var. Devlet savaşları var, şahsi terörler var. Kan revan içinde dünya. Bakın ne diyor; “Kimse kimseyi korkutmayacak. Bunu söyleyen her şeye rağmen egemen Rab’dır.” (Mika 4/1:4)

“Ülkeden yayı, kılıcı, savaşı kaldıracağım.” “Savaşlar yok olacak” diyor Allah. “Güvenlik içinde yatıracağım onları.” Güvenlik huzur içinde yatıracağım. Bütün bölge halkı için söylüyor, Cenab-ı Allah “Hoşea 2/18)

“Ahir zamanda” Moşiyah “devrinde kıtlık veya savaş olmayacak. İyilik için gıpta veya rekabet bolluk içinde akacak. Tüm güzellikler toz kadar bulunabilecekler.” Bak tüm güzellikler toz kadar. Yani her yer güzellik olacak diyor. “Tüm dünya yalnız Allah’ı tanımak ile meşgul olacak.” Herkes dindar olacak diyor. (Maimonides Mişna Tora Kralların Kanunları 12/5)

Şimdi hadislerden söylüyorum.

“İnsanlar balarılarının beyleri etrafına toplanması gibi Hz. Mehdi (a.s)”  yani Moşiyah “çevresinde toplanırlar. Hz. Mehdi (a.s) (Moşiyah) daha önce zulümle dolu olan dünyayı adaletle doldurur. Adaleti o denli olur ki, uykuda olan bir kimse dahi uyandırılmaz.” Rahat etsin diye uyandırılmaz. “Bir damla kan bile akıtılmaz.” Tek bir damla. “Dünya adeta aslı saadet devrine geri döner.” (El-Kavlu'l Muhtasar Fi Alamet-il Mehdiyy-il Muntazar, s.29,48)

“ Hz. Mehdi (a.s) (Moşiyah) zamanında” yani Şiloh zamanında, “ne bir kimseyi uykusundan uyandıracak, ne de bir kimsenin burnundan kanayacaktır.” (El-Kavlu'l Muhtasar Fi Alamet-il Mehdiyy-il Muntazar, s.44) 

“Ona, (Hz. Mehdi (a.s)’a - Moşiyah’a) biat edenler Kâbe civarında rüku ve makam arasında biat ederler. Uyuyanı uyandırmaz ve asla kan dökmezler.” (El-Heytemi El-Kavlu'l Muhtasar Fi Alamet-il Mehdiyy-il Muntazar, s.24) 

“Savaş erbabı da, savaş yapan insanlarda ağırlıklarını silah ve silah malzemelerini bırakacak.” (Sünen-i İbn-i Mace 10/334) Hz. Mehdi (a.s) devrinde.

“Düşmanlık ve kini kaldıracaktır.” Hz. Mehdi (a.s) “Kap, su ile dolduğu gibi yeryüzü barışla doğacaktır.” Bakın, “Kap, su ile dolduğu gibi yeryüzü barışla doğacaktır.” Din birliği olacaktır. Herkes tek Allah’a inanacaktır. “Artık Allah’tan başkasına tapılmayacaktır. Savaşta ağırlıklarını bırakacak.” Artık savaş malzemelerini görmeyeceksiniz diyor. Tanklar, toplar kalkacak.  (Sünen-i İbn-i Mace 10/334)

“Hiçbir kimse arasında bir düşmanlığı kalmayacaktır.” Ne İsrail’le, başka ülke arasında, Filistin’le başka bir ülke arasında bakın “hiçbir kimse arasında bir düşmanlığı kalmayacaktır. Ve bütün düşmanlıklar, boğuşmalar, hasetleşmeler”  yani terör ve anarşi savaşlar “muhakkak kaybolup gidecektir. ( İmam Şarani Ölüm Kıyamet Ahir zaman Alametleri s.496)

MaşaAllah, bugünkü sohbetimiz güzel oldu. İnşaAllah, yarında buradalar misafirlerimiz, inşaAllah yarında görüşürüz. Bugünlük misafirlerimizi yormayalım. Çünkü erken geldiler, biraz dinlensinler. Çok teşekkür ediyoruz. Lütfettiler, şeref verdiler, nur verdiler. Bütün kardeşlerimize, onları sevenlere de Selam ediyoruz.

MENDİ SAFADİ: Biz ümidimiz inşaAllah bir gün barış bütün dünyada barış olacak. Mehdi Muntazar gelince, gelecekte inanıyoruz ve bir gün bütün insanlar, bütün aileler, bütün çocuklar, bütün herkese barış ve bir muhabbetle birlikte yaşayacağız.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, elhamdülillah çok güzel. Allah Muaffak etsin, Allah hepinize iyilik, güzellik versin. Kardeşliğimizi Allah bozmasın. Allah savaşları, terörü kaldırsın. Amin dostluğumuzu pekiştirsin, güzelleştirsin, her yeri dünyayı cennet gibi yapsın Cenab-ı Allah. İnşaAllah, maşaAllah

Peki teşekkür ediyoruz. Bu kadar yeterli bugün, yarında devam ederiz, inşaAllah. DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."