Tarihimizin en kahpe darbe girişiminden Türk halkının zaferine

  • Gece F-16’lar Ankara ve İstanbul’da sürekli alçaktan uçuş yaptılar.

Darbecilerin Belediyeye Girdiği An

Helikopterler nerede helikopterler?
Beylerbeyi yolu üzerine helikopterleri yönlendirin. Direnen kalabalık var. Doğrudan ateş edilsin.

  • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin önünde o gece halka havadan rastgele ateş açıldı.

Sayın Adnan Oktar’ın 21 Temmuz 2016 günü canlı yayındaki konuşmasından bir bölüm.

ADNAN OKTAR: Bak, çoluk çocuğu şehit ediyor adam. Askerin başına da, polisin başına da bomba yağdırıyor. Halkın başına bomba yağdırıyor. Meclisteki insanlar orada sığınmışlar. Değil mi, milletin seçtiği insanlar? Onların başına bomba yağdırdı.

Bekir Bozdağ 15 Temmuz gecesi TBMM, darbeciler tarafından bombalanırken konuştu: “Bomba da atsanız buradayız.”

BEKİR BOZDAĞ: Milletin huzurunda, milletin yargısında hesap vereceklerdir. Bomba da atsanız buradayız. Ne yaparsanız yapın buradayız.

Sayın Adnan Oktar’ın 21 Temmuz 2016 günü canlı yayındaki konuşmasından bir bölüm.

ADNAN OKTAR: Kahraman özel harekatçılarımız, onlar koç yiğit, Güneydoğu’da PKK’da aman vermeyen aslanlar.  Gidip onların başına bomba yağdırdılar. Çok fazla şehidimiz oldu orada. Ve bunları kahpece ve kalleşçe ve alçakça yaptılar.

  • Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığında 51 aslanımız şehit oldu.

Sayın Adnan Oktar’ın 21 Temmuz 2016 günü canlı yayındaki konuşmasından bir bölüm.

ADNAN OKTAR: Helikopterden insanları taradılar. Çocuklar güler yüzle, en büyük asker bizim asker diyor. Adam otomatik silahla yağmur gibi kurşun yağdırıyor.

Sayın Adnan Oktar’ın 22 Temmuz 2016 günü canlı yayındaki konuşmasından bir bölüm.

ADNAN OKTAR: Tankla insanları paramparça ediyor. Kafası kopuyor, vücudu ikiye bölünüyor, paramparça ediyor. Çocuk ya el kadar, kadınlar, genç kızlar, mahvettiler hepsini. Havadan helikopterle adam serbest ateş diyor.

VTR:

Helikopterler nerede helikopterler? Beylerbeyi yolu üzerine helikopterleri yönlendirin. Direnen kalabalık var. Doğrudan ateş edilsin.
Helikopterleri gönderin komutanım derdest etsinler. Hiç, hiç, hiç acımasınlar komutanım hiç acımasınlar.

Sayın Adnan Oktar’ın 22 Temmuz 2016 günü canlı yayındaki konuşmasından bir bölüm.

ADNAN OKTAR: Ben hiçbir darbede, dünyanın hiçbir yerinde görmedim böyle bir olay. Darbede halka dokunulmaz. Darbe rezalet bir olaydır da fakat halka dokunmazlar darbede. Biz 12 Eylül’de yaşadık. Gayet nezaketliydi adamlar yani kimseye dokunmadılar. Halka ateş etme falan olmadı.

ADNAN OKTAR: Daha hala haklımda. O filmi gördüm aklım gitti. Yazık, günah. Bu nasıl bir zulümdür? Ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Demirlerin kenarına sıkıştırıyor. Bütün gücüyle bastırıyor, hepsini ezip geçiyor. Şu azgınlığa bak. Helikopterden ateş ediyor otomatik silahla. Atta kim var, adamın umurunda değil. Sen Müslümanları şehit ediyorsun. “Bir kişiyi öldürmek bütün dünyayı öldürmek gibidir” diyor Allah. Bu nasıl bir zulüm?

…Kim bir nefsi, bir başka nefse ya da yeryüzündeki bir fesada karşılık olmaksızın (haksız yere) öldürürse, sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de onu (öldürülmesine engel olarak) diriltirse, bütün insanları diriltmiş gibi olur… (Maide Suresi, 32)DEVAMINI GÖSTER