Sohbetler (24 Şubat 2017; 12:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz, Adnan Oktar ile Sohbetler’e başlıyoruz.

ADNAN OKTAR: “Hocam Rakka’ya girmeli miyiz? DEAŞ veya IŞİD’i ne olarak görüyorsunuz Hocam?” diyor. Terör örgütü tabii ki, İngiliz derin devletinin kullandığı terör örgütlerinden bir tanesi, PKK da aynı, FETÖ de aynı, bunların hepsi. Herkesi kullanıyor adamlar mesela Ahmediler var Kadıyani Ahmet büyük bir yapılanma orada da İngiliz derin devletinin çok büyük etkisi var. Onların geniş çapta yönlendirdiği bir topluluk, adamların haberi bile yok. Pakistan’ı istedikleri gibi yönlendiriyorlar, Hindistan’ı yönlendiriyorlar dünyanın her tarafında öyle.

DEAŞ’ın orda Türkiye’ye hiç direnmemesi lazım. Türkiye’nin çıkın dediği yerler boşaltılmalı bu kadar ama orda PKK’nın da yer yapmasına müsaade edilmemesi lazım. O devirde FETÖ’cü subaylar gidip dağı taşı bombalıyorlardı, ben o zaman uyarıyordum PKK’ya ellerini sürmüyorlardı. Özenle kaçınıyorlardı PKK’yı, hatta PKK’ya asker müdahale edeceği vakit haber verip PKK’nın kaçmasını sağlıyorlardı. Ben o devirde uyarıyordum ama uyarımız yıllar sonra anlaşıldı. Uyarımızın önemi. Gidip DEAŞ’ı vuruyoruz diye boş araziye bomba atıyorlardı ve dolayısıyla PKK da, DEAŞ da acayip gelişti o dönemde. Dedim ben asıl hedefiniz sizin PKK mevzileri olması lazım onların cephanelikleri, köprüleri, kullandıkları silahlar, bunlara yönelmeniz lazım, bunları bombalamanız lazım dedim. Önceden uyarın gidip bombalayın dedim. Yapmadılar onu. Gidiyor DEAŞ’a. DEAŞ’ın o zaman bizimle bir alakası da yoktu. Sonra azgınlaştı bize saldırmaya başladı. DEAŞ’tan daha acil dedim PKK. PKK’yı bir kazıyın çünkü asıl sınıra yerleşen o, onlar sınıra yerleşmemiş sınırın çok daha uzağında, yüzlerce kilometre uzakta onlarla alakamız yok dedim. Yani kuvveti bölmeyin önce PKK’yı bitirin dedim. PKK’dan sonra DEAŞ’a git dersin gider. Veyahut gerekirse de askeri müdahale de edersin. Yani mevzilerini, silah deposu falan varsa onları etkisiz hale getirebilirsin. Gidip dağı, taşı bombalıyorlar boş araziyi. Orada ne var? Çoluk çocuk da var boş bir arazide, koyunlar var şu var bilmem ne var. Onları da vurabilirsin bilmeden. Eğer FETÖ’cüyse zaten bilerek de yapar. Biz zaten FETÖ’cüleri kast ediyoruz, FETÖ’cü subayları. Kasten de yapar yani yapabilir. Çünkü gördük adamları gittiler çocukları tanklarla ezdiler, halkı kurşunladılar masum halkı, alışmış adam orda da gider dağda, taşta kim varsa mazlum onları da gider bombalar, kurşundan geçirir aynı uçaklarla zaten, orada dağı taşı bombaladıkları uçakla gelip burada halkı bombaladılar, meclisi bombaladılar. Ta zamanında ben teşhisi koydum, ta o zamanlar açıkladım. Burada bir şey var, bir acayiplik var dedim. Bir yanlışlık var dedim. Adamlar zalim, çoluğu çocuğu rahatça şehit eden adamlar orada da her şeyi yapabilirler.

Bu resimler var FETÖ ile ilgili var mı sizde?

BÜLENT SEZGİN: Haber resimleri vardı evet.

ADNAN OKTAR: Göster.

BÜLENT SEZGİN: “FETÖ-PKK ittifakının ‘Nusaybin’ kalesi” başlıklı haber.

KARTAL GÖKTAN: “3’ü general 60 darbeci subay Kandil’e kaçıp PKK’ya sığındı” “FETÖ’cü polislerden PKK’ya istihbarat” “PKK’lı baba ile kızın evinden FETÖ üyeleri çıktı” “FETÖ’cü hainler ‘misliyle vurduk’ yalanı atmışlar. FETÖ’cü askerlerin PKK ile sözde mücadele ettiği, yıllarıdır dağı taşı bombalayarak kamuoyunu kandırdığı belirlendi”.

ADNAN OKTAR: Hep işte bak aynı dediğim. Kelimesi kelimesine aynı dağı taşı diyorum. Bomboş arazi bombalıyorsunuz dedim. Üç yıl önce söyledim yani aynısı.

KARTAL GÖKTAN: “Siirt merkezde PKK, PYD, FETÖ ilişkisi” “İhanet zincirine bir yenisi eklendi azılı teröristi FETÖ’cüler kurtardı.”

ADNAN OKTAR: Tabii o zamanlar IŞİD’i vuruyoruz diye gidip, gidip dağı taşı bombalıyorlardı, dağ taşta çocuklar var dedim, kadınlar var gidip onları vuruyorsunuz dedim. Hadi bilmeden vurduğunuzu düşünelim ki havadan atıyorsun zaten ama orada çoluk çocuk var. Çoluğun çocuğun üstüne bomba atılır mı? Teröristle mücadelede, teröristin bütün müstahkem mevkilerini yerle bir edersin. Ama boş araziye atıyorsun sen IŞİD de yerin altında kimi vuruyorsun sen ne yapıyorsun? Dağı taşı bombalıyorsun. Yani çoluğu çocuğu da öldürecek tiynette bunlar FETÖ’cüler. O zaman bu FETÖ’cü subaylara açıkça dikkat çekmiştim. Tabii ben havadan çoluğu çocuğu gördüler de gittiler vurdular demiyorum ama havadan bombayı araziye vurduğunda orada çoluk çocuk var. Onlara isabet eder, edebilir o anlamda diyorum. Yani illa ki gidip de havadan gördünüz de çocukları vurdunuz yahut kadınları sivilleri vurdunuz demiyorum. Boş araziyi vurursan onlara rast gelir gelebilir. Kastettiğimiz bu.

Şimdi kısa bir ara verelim devam edelim.

BÜLENT SEZGİN: Yayınımıza kısa videolarla devam ediyoruz.

ASLI HANTAL: Yayınımıza iman hakikatleri ile devam ediyoruz Hocamızda birazda bizle birlikte olacak inşaAllah.

ADNAN OKTAR: “Sevgiden birlik doğar” diyelim.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Amerika’nın en büyük gazetelerinden New York Times ve yine başka bir Amerikan haber sitesi olan Raw Story’de derin devlet ile ilgili yazılar yayınlandı. Amerika’da bu konu ne kadar aleni olsa da sizin bahislerinizden önce isim olarak bu kadar net hiç bahsedilmemişti. New York Times’in haberine göre Amerikan hükümet memurları içinde gölge şebekelerin var olduğuyla ilgili sızan haberler nedeniyle Amerika’da derin devlet korkusu ortaya çıktığı söyleniyor. Uzmanlar Başkan Trump ve kendi memurları arasında bir çatışma kültürünün paralel bir yapılanmanın gelişmesi riski nedeniyle uyarıda bulunuyorlar. Haber başlıkları şöyleydi: New York Times başlığı “Haberler sızdıkça derin devlet korkusu Amerika’da yayılıyor.” Görebiliriz haberi. Başlığı tekrar okuyorum. Derin devlet korkusu Amerika’da yayılıyor. İkinci haber Raw Story’de başlığı “Trump ve derin devlet arasında bir hesaplaşma başlıyor. Ve sonuçların hiçbiri iyi değil.”

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devletini biz dünyaya açıkladıktan sonra bütün dünyada felaketin boyutu anlaşıldı. Dünyayı deccalın yönettiği, deccaliyet hakimiyetinin olduğu, İngiliz derin devletinin de deccal olduğu ve bütün dünyaya dehşet saçtığı, Amerikan halkını da ezim ezim ezdiği, İngiliz halkını da ezim ezim ezdiği, bütün İslam alemini mahvettiğini, paramparça ettiğini daha yeni yeni anlıyorlar. Bak her yer uyanmaya başladı derin devlete karşı.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: ABD Senatosu Silahlı Kuvvetler Komitesi Başkanı John McCain geçtiğimiz günlerde Ankara’ya geldi. Senatör McCain’in görüşmede Sayın Erdoğan’a “YPG’nin geleceği ne olacak?” diye sordu. Erdoğan’ın bunun üzerine cevabı ise, “Bir terör örgütünün geleceği ne olacaksa, onun geleceği de o olacak” oldu.  

ADNAN OKTAR: Helal yani yamulacak. Boş bozuk konserve kutusu gibi darmadağın olacak inşaAllah. Deccalın ömrü kırk yıl, deccaliyet.

“Hocam, sizi çok seviyorum. Hocam, lütfen bu ayeti açıklar mısınız? Müziğe ayet olduğu iddia ediyorlar. Müziğin haram olduğunu iddia ediyorlar. “Onlardan güç yetirdiklerini sesinle sarsıntıya uğrat. Atlıların ve yayalarınla,” şeytandan Allah’a sığınırım. “Onların üstüne yaygarayı kopar, mallarda ve çocuklarda onlara ortak ol ve onlara çeşitli vaadlerde bulun. Şeytan, onlara aldatmadan başka bir şey vadetmez.” (İsra Suresi 64) Leyla Mustafazade. İşte gelenekçi İslam’da bu vardır yani imayla hüküm çıkartırlar. Mesela “ben kapıdan çıktım” diyor adam, “dinden çıktın anlamına geldi” diyor. “Bak ona işaret ediyor” diyor. Halbuki “Biz muhkem ayetlerle size hükümleri açıklıyoruz” diyor Allah. Bak muhkem, muhkem ne demek? Açık ve sarih. Mesela “namaz kılın” diyor Allah, “oruç tutun.” Mesela şarap, hımır ve kumar, fal okları bunlar şeytan işi pisliklerdir, bunları yapmayın diyor net. İma yollu dinden hüküm çıkmaz. İmayla din olmaz, o yüzden işte bu gelenekçi İslam ortaya çıktı. Çeşit çeşit yorumlar, çeşit çeşit dinler ortaya çıktı. Hanefi dini ayrı, Hanbeli dini, Maliki, Şafi dini ayrı, Şia da tamamen ayrı, Sünnilik de ayrı, sonuç bu olur işte. Kuran’a tam uyulmadığında, ima ile din olduğunda din bir nevi adeta şekil değiştirir başka bir hale dönüşür. İma ile din olur mu? Allah ima ile şunu demek istedi. Adamlar kendi kendine yorumluyor. Öbürü de diyor ki yok yok bunu demek istedi. Açık muhkem ayetle diyor açıkladım diyor Allah, muhkem. Muhkem ne demek? Tam sağlam, net açık sarih ve bir kısmı da müteşabihtir diyor. Müteşabihten biz zaten sorumlu değiliz. Allah’ın hükümleri hep muhkem açıklanır. Mesela “zinaya yaklaşmayın” diyor Allah, kesin hüküm. İma ile zinayla ilgili hüküm çıkmaz, ne ise odur. O yüzden dünyayı cehenneme çevirdiler adeta. Gelenekçi İslam, Ortodoks İslam anlayışıyla estetik gitti, kalite gitti, güzellik gitti, klaslık gitti. Sevinç, neşeyi yok ettiler, gülmeyi yok ettiler. Güzel giyinme, bakımlı olma, kaliteli evler, kaliteli yemekler, kaliteli sokaklar bunların hepsi ortadan kalkmış oldu gelenekçi İslam’ın vesilesiyle. Geriye ne kaldı? Şiddet kaldı, dehşet kaldı, vahşet kaldı. Hepsi yapmıyor tabii bunu ama büyük bölümü yapıyor bu çok büyük bir hata. Mezhepler arasında inanılmaz ibadet farklılıkları var. Helaller ayrı, haramlar ayrı, farzlar ayrı tamamen ayrı, hepsinde ayrı apayrı din, dört ayrı din var.

Ali İmran Suresi 7, şeytandan Allah’a sığınırım. “Sana Kitab'ı indiren O'dur.” Hadisleri değil bak Kitap’ı. “Ondan, Kitab'ın anası (temeli) olan bir kısım ayetler muhkem'dir.” Bak nedir? Kitabın anası, temeli olan bak anası, temeli olan bir kısım ayetler muhkemdir. “Diğerleri ise müteşabihtir” diyor. “Kalplerinde bir kayma olanlar, fitne çıkarmak,” dini değiştirmek “ve olmadık yorumlarını yapmak için ondan müteşabih olanına uyarlar” diyor Allah, görüyor musun işte? Gelenekçi İslam’ın kökenini anlatıyor. Muhkem ayetle din olur, müteşabih ayetle din olmaz. “Kalplerinde kayma olanlar, fitne çıkarmak ve olmadık yorumlarını yapmak için” akla hayale gelmedik mesela müziği haram kılıyor oradan “ondan müteşabih olanına uyarlar.” O yüzden muhkemin dışında kardeşlerimiz hükme uymasınlar, açık sarih hüküm gerekir. Mesela Allah içki haram ediyor açık net, ima ile olmaz. Adamlar din mühendisleri var adam arıyor arıyor keşif yapmış gibi buluyor, ya diyor bak burada bir ima daha var diyor, al sana diyor yeni bir hüküm daha çıkarttım diyor, kendi de uymuyor ona çıkartıyor.

“Hocam bir TV’deki stil yarışmasında çok güzel kızlar var ama her gün kavga ediyor birbirlerine en çirkin sözleri söylüyorlar, görüntüleri modern ama karakter olarak kavgacı kadın karakterine özeniyorlar, hep birbirlerine kötü yönlerini söyleyip aşağılamaya çalışıyorlar. Kötü söze dayanıklı olmak gerektiği yönünde birbirlerini uyarıyorlar. Hem jüri üyeleri hem yarışmacı kızlar sürekli sinirlenip gerilim yaşıyor, sürekli ağlıyorlar.” Hakikaten çok şeker bayağı güzel kızlar, orada yeni bir karakter oluşmuş oluyor yeni bir kişilik geliştirmiş oluyorlar sonra da o karakter üstlerine oturuyor o çocukların. Yazık, halbuki bayağı tatlılar hepsi yani fizikleri de güzel zekaları da güzel, birbirlerini eleştirdikleri noktalar da boş. Yok, geniş basenin var diyor daha güzel daha hoş, yok kilolusun diyor tamam işte Osmanlı kadını ne güzel bayağı yakışmış. Hiçbiri çirkin değil, ben şu ana kadar gördüklerimin hiçbirini çirkin bulmadım, kıyafetleri de güzel kendileri de güzeller hiç boş yere kendilerini üzüyorlar yani eleştirilerinin de hiçbir anlamı yok, hepsi birbirinden hoş, birbirinden alımlı aslan gibi kızlar.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Bugün El Bab’da el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 2 askerimiz şehit oldu, 3 askerimiz yaralandı. Şehitlerimizin resimleri vardı.

GÖRKEM ERDOĞAN: Şehidimiz Selman Çelik ve şehidimiz Hasan Çoban.

ADNAN OKTAR: Her ikisi de şehitlerin kervanına katıldılar ne mutlu onlara, ne mutlu bu güzelliği tattıkları için. “Tabakadan tabakaya bineceksiniz.” (İnşikak Suresi 19) diyor Cenab-ı Allah. Onlar şu an bir nevi cennet tabakasındalar. Asıl cennet değil ama cennet sayılabilecek bir tabakadalar. Annelerini babalarını tebrik ediyoruz. Onlara Allah’tan sabr-ı cemil ve uzun ömür sağlık sıhhat temenni ediyoruz Cenabı Allah’tan. Şehitlerimizin de şahadetini tebrik, takdir ediyoruz, Allah makbul etsin, kabul etsin, meşhur etsin maşaAllah.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, anayasa değişikliği teklifiyle milli güvenliğin sağlanmasında Cumhurbaşkanı’nın TBMM’ye karşı tek başına sorumlu olacağını belirterek, “Kolektif sorumluluktan bir kişinin sorumluluğuna geçilmektedir. Bu değişikliğin doğru olduğu söylenemez” ifadesini kulandı. Başbuğ görüşünü savunurken Enver Paşa örneğini aktardı, “Enver Paşa tek başına ne sadrazama ne de hükümete sormadan Alman savaş gemileri Goeben ve Breslau’yu İstanbul’a çağırmış ve Osmanlı 1. Dünya Harbi’ne girmek zorunda kalmıştır” diye konuştu.

ADNAN OKTAR: Ama Tayyip Hocam aklı başında tecrübeli bir insan, gözümüzün önünde zaten yapıp ettiklerini görüyoruz ama tabii eleştirebilir yani hayır da diyebilir yani bu Türkiye’nin demokratik yapısını daha da güçlendirir sağlıklı bir durum. Herkes istediği gibi eleştirisini ifade etsin, anlatsın, tartışsın, konuşsun. Sonunda vatandaş sandığa gelecek o zaman vatandaşın kanaati neyse ona saygı duyarız.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili hazırlanan iddianamede FETÖ’nün ikinci darbeye hazırlanan ekibine dikkat çekildi. ByLock’u kullanan 800 personelin varlığının tespit edildiği bunlardan 500’ününse darbe girişimine iştirak etmediklerine dikkat çekilerek bu kişilerin darbenin başarısız olması durumunda ikinci bir darbe girişiminde kullanılmak üzere uyuyan hücreler olarak belirtildikleri tespitine yer verildi.

ADNAN OKTAR: Asker mi bunlar?

GÖRKEM ERDOĞAN: Belirtilmemiş. Muhtemelen.

ADNAN OKTAR: İşte devletin elinde her türlü imkan var. Polisi var, jandarması var, hakimi, savcısı var gereken tedbirleri alsınlar. Her türlü tedbir alınabilir.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Fehmi Koru yazısında, Devlet Bahçeli’nin tutumunu güvenilmez bulduğunu ifade etti. “Devlet Bahçeli başbakan yardımcısıyken ve hükümetin önünde seçime kadar iki yıla yakın bir zaman varken “3 Kasım’da seçim istiyorum” diye ortaya atılmıştı 2002’de nedenini açıklamadan. Bir büyük temizliğe dönüşmüştü 3 Kasım 2002 seçimi, galiba bu defa da referandum farklı bir Türkiye ortaya çıkarmak için bahane olarak kullanılacak. “Nasıl bir Türkiye?” sorusuna makul bir cevap bulamadığım için de rahatsızım” dedi.

ADNAN OKTAR: Tamam herkes fikrini söylesin yani binlerce yüzlerce fikir söylenebilir ifade edilebilir herkes özgür.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Güzel arı resimlerimiz var.

ADNAN OKTAR: Hepsi birbirinden yakışıklı kıyafetler jilet gibi gözler de şaşı, torbayı da çaka çaka doldurmuş tam dombili, vernikli gibi kıyafeti. O parlaklık da mucize tabii yani onun hiçbir açıklaması yok her yer jilet gibi parlıyor ve müthiş bir simetri var, altın oran her yerine hakim oturmuş adam evrimden bahsediyor.        

BEYZA BAYRAKTAR: Herkes arı görmüştür Allah yaratmadı demek nankörlük olur.

EBRU ALTAN: 100 milyon yıllık Burma amberlerinde de hiçbir değişikliğe uğramamış arılar çok net görülüyor siz göstermiştiniz polenleri üstünde polen kesesi var.

ADNAN OKTAR: Tabii olduğu gibi aynısıyla duruyorlar anlamazdan gelmenin bir alemi yok.

Demirel çok şeker bir insandı bayağı zevkli. Erbakan Hocam da mesela, şimdi öyle nüktedan neşeli siyasetçi pek yok o günlere geri dönmemiz lazım, hiç gerilim olmazdı o zaman. Demirel bir şey söylerdi bütün millet yerlere yatardı o zaman, Erbakan bir şey derdi yerlere yatardı siyaset bayağı neşeliydi böyle konuları yoktu. O zaman hoşgörü de vardı bayağı neşeli bir ortam oluyordu, Erbakan Hoca bayağı seviliyordu herkes seviyordu, ordu da seviyordu diğer siyasetçiler de seviyordu herkes güveniyordu çok şeker insandı ama Fethullah Gülen ‘hadi bakalım in aşağı’ dedi ondan sonra alaşağı gitti. Amerika’dan yani bilmiyorum garip güçler devredeydi o zaman Türkiye’de 28 Şubat döneminde.

“İran’la dostuz” diye bir etiket yapalım. Çok acı bir olay inanılır gibi değil. Ne yapmış bu insanlar? Tertemiz insanlar. Hayır, tamam hataları oluyor, günahları oluyor, yanlışları oluyor ama İngiliz Şiileri var Irak ve Suriye’de. İngiliz yani İngiliz derin devletinin kontrol ettiği Şiiler, onlardan onlar da bizarlar. Her teröristten her anarşistten onlar sorumlu olmaz, olsa bile Türkiye’de de olaylar oluyor birçok sıkıntılar oluyor o bizim dostluğumuzu kardeşliğimizi engellemez. Koskoca İran, içinde bin tane psikopat çıktığını düşünelim milyonlarca insan bizim dostumuz değil mi bu durumda? Biz milyonlarcasını dost olarak bağrımıza basıyoruz. Fethullah Gülen ekibi daha önce sürekli Pers fitnesi, İran fitnesi diye sürekli diyordu tam aksini yapın kardeşim. İran’la dostuz kardeşiz biz, baş tacımız onlar nur gibi insanlar. Tertemiz İran, Tahran caddeleri falan her yer tertemiz gayet sıhhatli bir ülke ve hepsi namazında niyazında mümin insanlar. Şii; ne güzel Şii’yse Hazreti Ali (kv)’yi seviyorlar, Ashab-ı Kiram’ı seviyorlar o ehlibeyti seviyorlar ne güzel ne var bunda? Kuran’ın hükmüne uyuyorlar mı? Uymuyorlar mı? Fazlasıyla uyuyorlar bitti, ne derdimiz yani? Şii-Sünni kardeştir kardeşim.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Şırnak Valisi Ali İhsan Su, terör olaylarında etkilenen Şırnak Merkez, Cizre, Silopi ve İdil ilçelerinde yaşayanlara valilik olarak şimdiye kadar 323 milyon lira ödeme yaptıklarını söyledi ve şunları anlattı. “İlk etapta 6 bin konut inşa edilecek, konut yapılırken vatandaşın 100 metrekare evi varsa 100 metrekare ev veriyoruz, bir lira para ödemeyeceksiniz sana sırf ev vereceğiz. Esnafımızın zararlarının tespiti için bir komisyon kurduk bu komisyon şu an çalışmalarını devam ettiriyor, burayı inşaAllah bir yıl içinde bu senenin sonuna kadar yeniden inşa edeceğiz.”

ADNAN OKTAR: Güzel.

Gelenekçi hocalar da çok baskı yapıyorlar Tayyip Hocam’a, bir kere televizyona çıkarttılar bir Şii kardeşimizi Sünnilerle konuşturuyorlar daha adam ağzını açmadan akıl almaz çirkin bir üslupla adama tavır almaya başladılar. Misafiriniz yapma etme ayıptır zorunuza ne oldu? Gücün yetiyorsa git PKK’yla uğraş.

Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel ve Alparslan Türkeş Mersin’de bir açılışta. O zaman çok şahaneydi siyaset. O zaman Erbakan Hocam acayip güçlü bir siyaset uyguluyordu. Türkeş de çok şahaneydi, çıkışları. Bayağı sıhhatli bir siyaset vardı. Çok sıhhatli. Eğitici bir siyaset vardı. Erbakan Hocam insanların dindar olması, İslam’a yakınlaşması için muazzam emek verdi. Şu anki AK Parti’nin kurucusu Erbakan’dır. AK Parti diye bir şey yoktu. AK Parti’yi kuran Erbakan’dır. Kadrolarını yetiştiren de Erbakan'dır. Ülkücü hareket yani devlet sevgisi, devleti koruma refleksi Sayın Başbuğ Alparslan Türkeş’in Türk milletine sunduğu bir nimet ve güzelliktir. Mesela şimdi muazzam bir kadro Ülkücü kadro her yerde hakim Allah’a çok şükür. Poliste, Milli İstihbarat Teşkilatı’nda, ordu da. Paralel yapı gibi değil onlar. Daima devlet der onlar, devletten yana. Kim hangi iktidara gelirse gelsin. İktidar olma hırsı da yoktur Ülkücülerin. Mubah olan, meşru olan, makul olan her iktidarı destekler onlar. İllaki ben olayım demez. Mesela şimdi ne yapıyor? Tayyip Hoca, tamam “seni destekleyeceğiz” diyorlar. Çünkü çizgin devletin lehine, milletin lehine, büyük Türkiye ülküsüne uygun. “Tamam, seni destekleriz” diyorlar. Demirel’i de desteklemişlerdi. Çünkü “büyük Türkiye” diyordu. Demirel’in sokakta gücü yoktu. Zeminde pek gücü yoktu. Komünistler hakimdi. Ülkücü hareketten sonra sokakta da Demirel’in esaslı gücü olmuştu. Bütün sokaklar milliyetçilerin kontrolüne geçmişti aşağı yukarı. Ülkücü hareket her yerde bir güzel manevi atmosfer oluşturmuştu. Ortaköy’de bile orada Ülkücüler. Eskiden komünistler çoktu Ortaköy’de sonra onlar geldiler. Her yer Ülkücü kaynıyordu. Bir aşağı bir yukarı çok şahane bir ruha bürünmüştü Ortaköy. Sonra da oturdu Ortaköy’de kaldı o sistem. Sarıyer’de, Ortaköy’de falan şu anda da Ülkücüler çok oralarda maşaAllah.

Fethullah Gülen diyor ki, “Yedi dünya bir araya gelse İran’a gitmeyi hiç düşünmem. Hiç yani. Ahirette cennete giden yol İran'ın içinden geçse ben sola dönerim 'kenarından bir yol var mı?' derim. Bu kadar antipatim vardı benim” çok çirkin bir laf etmiş kişilere” diyor. Halbuki nur gibi tertemiz insanlar. Suçu ne, günahı ne bu insanların? Beş vakit namazını kılıyor, orucunu tutuyor, zekatını veriyor, hacca gidiyor, akşama kadar “Allah” diyor. Hz. Ali (kv) dedi mi ehlibeyt dedi mi gözyaşı döker. Nur gibi insanlar. Nedir zorun? Ne yapmış sana? Ne acı vermiş sana? Türk hükümetinin politikası İran’dan yana olması lazım. İran'la sıkı işbirliği yönünde olması lazım. Çok büyük bir nimet Müslüman bir ülkenin bizim komşumuz olması.

Derya Yonca, “Hepsi ecnebi mi?” diyor. Türklerden böyle güzel çıkmaz mı diyorsun sen? Asıl Türklerde güzel var. Fakat bakımsız oldukları için güzele o kadar çok rastlanmıyor. Bakımlı olmayı yasaklıyor gelenekçi Ortodoks sistem. Yoksa Türk kızları dünyanın en güzel kızlarıdır. Ama bakımsızlıktan dolayı çocuklar birçoğu perişan durumda. Mutsuz, bezgin, sıkıntılı, içine kapalı. Güzel kadın sokağa çıktın mı görmek zor oluyor görüyorsunuz Türkiye’de. Halbuki adım başı güzel kadın olması lazım. Yakışıklı filinta gibi delikanlılar olmasın lazım. Ama bakıyoruz. Var tabii yok değil ama genellikle bezgin, bakımsız, bitkin, bir kısmı kalitesiz, bir kısmı zevksiz sanatsız. Bir kısmı estetikten uzak iç karartan bir görüntü içerisindeler. Binalar, evler, insanlar. Hepsi için demiyorum. Az da olsa böyle bir yapı var. Bu da insanların içine dönmelerine, mutlu olmamalarına neden oluyor. Yaşam heyecanlarını kırmış oluyor. Ve böyle ülkeler genellikle bereketi pek yaşayamıyor. Allah güzellik ister. Cennet gibi dünya ister. Bizi teşvik ediyor Allah. Bak “mescitlere de güzel süslerinizi ziynetlerinizi takınıp gidin” diyor. Mescit neresidir? Müslümanların evleri mescittir. Mesela biz burada toplanıyoruz burası da bir mescittir.

BEYZA BAYRAKTAR: Güzelliği sizin gibi takdir eden insan da yok.

ADNAN OKTAR: Tabii ki.

BEYZA BAYRAKTAR: Kadınlar genelde o yüzden kendilerine bakmak istemiyorlar. Anlayan olmadığı için.

ADNAN OKTAR: Tabii kadınların güzelliğini takdir eden insan yok. Kadın güzel giyiniyor. “A sen nasıl kadınsın? Kadın böyle giyinir mi? Niye böyle giyindin?  Niye boya sürdün yüzüne makyaj yaptın? Niye kaşını aldın? Niye güzelsin böyle? Niye bakımlısın?” Suç gibi gösteriyorlar. Kız çocukları çekindikleri için bayağı bir kısmı pejmürde, perişan vaziyette geziyorlar. Mutsuz, içine kapalı geziyorlar. Güzel bakımlı da olsa takdir eden çok az. Takdirden çok tekdir. Babası ayrı kızıyor, ağabeyi ayrı kızıyor. “Bu ne biçim saç? Bu nasıl makyaj böyle? Dışarı böyle mi çıkılır?” Süslü olmalarını kabul etmiyorlar. Ancak bakımsız, içine kapalı ve soğuksa takdir görüyor. Takdir derken zaten o zaman ses çıkartmıyorlar. Zaten de muhatap da olmuyorlar sevmiyorlar da. Bu ürkütücü bir durum. Çok olmasa da var böyle bir yapı. Ve bu ürkütücü duruyor.

Eğer Gülenciler iktidar olsaydılar Türkiye’yi İran’la savaşa sokmayı düşünüyorlardı. İngiliz derin devletinin en büyük ideali bu. Türkiye ile İran'ı savaştırmak ve Müslümanları yok etmek. Yani Türk’ü İranlılara Perslere yok ettirecekler. Karşı tarafı da onlara. Yani karşılıklı. Türk’ü İranlı’ya İranlı’yı da Türk’e yok ettireceklerdi. Böylece onlar da oturdukları yerde purosunu içip, viskisini içip kendini zehirleyerek eğlenceyle bunu seyredeceklerdi. Allah ayaklarına doladı.

İngiliz düşünce kuruluşu Chatham House’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kanadı olan Forum Police’de çıkan “Derin devlet Amerika’da” başlıklı değerlendirme yazısında Türkiye ve Mısır’da darbeleri konu alarak derin devletlerin etkisini anlatırken Amerika Birleşik Devletleri’nde Trump’ı yavaş çekimde darbe ile derin devletin yok etme ihtimali üzerinde açıklanıyor. Söyleniyormuş. Bu büyük bir risk o yüzden çok iyi destek olmak lazım Trump’a.

Türkiye’yi İran'la çatıştırma senaryosunun asıl mimarı İngiliz derin devletidir. Sakın bu oyuna kimse gelmesin.

“26. ayette “ayıp yerleri kendilerine belirdi” ifadesi onların ayıp yerlerini bilmedikleri ya da görmedikleri anlamına da geliyor” diyor. Yok, sadece örtülü, doğal olarak örtülü o kadar. Nasıl insanlar elbiseyle örtüyorsa cennet örtüsü de doğal olarak var. Yani nasıl arılarda, kuşlarda doğal süs varsa. Cennet ehlinin de cinsel organları kapalı oluyor. Örtülü oluyor. Doğal örtüyle kapalı oluyor. Zaten müminler ahirette diriltildiklerinde cennete geçmeden önce de yine cinsel organları kapalı. Doğal bir örtüyle. Vücudundan olan bir örtü. Allah tarafından yaratılmış bir örtüyle kapalı.

Şimdi kısa bir ara verelim. Yine görüşeceğiz.

ASLI HANTAL: Yayınımıza kısa videolarla devam ediyoruz.

Yayınımız sona erdi yarın görüşmek üzere inşaAllah. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."