Sohbetler (22 Mart 2017; 22:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi geceler değerli izleyicilerimiz Adnan Oktar’la Sohbetler’e başlıyoruz inşaAllah. Adnan Bey hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Hoş bulduk. Siz de hoş geldiniz.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Hatay’ın Reyhanlı ilçesi Bükülmez Karakolu’nda görevli askerimiz nöbet sırasındayken Suriye’deki PYD bölgesinden açılan ateş sonucu şehit oldu Adnan Bey. Şehidimizin fotoğrafını gösterebiliriz.

ADNAN OKTAR: Ağabeyinin aslanı.

BÜLENT SEZGİN: Hüseyin Koç.

ADNAN OKTAR: Ağabeyinin aslanının da aslanı bu, aslanlıkla da kalmıyor bunlar. Cenab-ı Allah bu güzel günde onu şehitler aleminde yemeğe davet etmiş ne güzel sahabelerle Hz. Ali (kv)’yle, ehlibeytle hepsiyle beraber. Şimdi anlamamıştır da yani ölü olmadığı için biz niye acaba gelmiyoruz diye merak ediyordur. En çok hayret ettikleri o oluyor yani böyle imkan varken neden tercih etmiyoruz diye. Çünkü ölü olduğuna dair hiçbir alamet yok onun için Allah “ölüler demeyin” diyor. Allah şehadetini makbul etsin, kabul etsin, annesine babasına Cenab-ı Allah uzun ömür versin sağlık, sıhhat, hidayet nasip etsin. Tabii bunu yapan adamlar orada duruyorsa onlara da gerekenin yapılması gerekir. Oraya gerekirse bir indirme yapılıp hepsini toparlayıp kodese atmak lazım. Bir kere orada hiçbir müstahkem mevki, hiçbir şey bırakmamak lazım. Ve orada ne kadar üçkağıtçı PKK’lı varsa hepsini yakalamak gerekiyor.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Bugün Londra’da parlamento binası ve civarında terör saldırısı yaşandı Adnan Bey. Parlamento binasına giden yol üzerindeki Westminster Köprüsü’ne aracıyla gelen saldırgan köprü üstündeki yayaları ezerek ilerledi. Ardından parlamento binası dışındaki korkuluklara çarptı sonra saldırgan parlamento içine doğru koşmaya başladı ve o sırada polis tarafından vurularak yakalandı. Saldırı sırasında bir polis bıçaklandı, bıçaklanan polis memuru hayatını kaybetti. İngiliz polisi saldırıda dört kişinin hayatını kaybettiğini, biri polis yirmi kişinin yaralandığını bildirerek “Saldırının bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini düşünüyoruz saldırgan etkisiz hale getirildi.”

ADNAN OKTAR: Etkisiz hale getirildi derken ne demek?

BÜLENT SEZGİN: Vurulmuş.

ADNAN OKTAR: Öldürdüler yani. İşte terörü teşvik ediyor İngiltere, kendi başına da Allah sardırıyor o zaman. İngiltere derken İngiliz derin devleti, İngiliz halkı değil de İngiliz derin devleti. Evet, İngiltere’de olan olay için İngiliz halkına geçmiş olsun diyoruz. Terörü şiddetle kınıyoruz. Terör eylemini de şiddetle kınıyoruz. IŞİD’i İngiltere kurdu yani İngiltere kurdu derken İngiliz derin devleti kurdu. İngiliz derin devleti IŞİD’le işbirliği yapıyor. IŞİD içinde çok fazla İngiliz ajanı var. Zamanında bunları böyle yetiştirmişler.  

Bazı insanlar bir imkanı sonuna kadar değerlendirmek istiyorlar mesela bir yere gidiyor, bir eve gidiyor görgüsüzlük yapıyor farz edelim orada portakal var bir kilo, bir buçuk kilo, iki kilo oturuyor hepsini yiyor mesela bu iğrenç bir eylem. İhtiyacı olduğundan değil aç gözlülüğünden. Yahut mesela kullanılacak ihtiyaç olan bir madde var farz edelim parfüm veyahut işte orada kullanılacak çeşitli temizlik malzemeleri olur falan hepsini harcayıp hepsini tahrip etmek eğiliminde oluyorlar. Mesela farz edelim o çevrenin o kişilerin imkanı oluyor veyahut devletin imkanı oluyor, mesela muayene imkanı var her gün muayeneye gidiyor bu müthiş bir görgüsüzlük. Devletin imkanı var diye. Gece gündüz yemek yemek oranın imkanını kullanmak. Bazen otellerde falan da oluyor sonuna kadar orada ne var ne yoksa hepsini kullanmaya kalkmak bu görgüsüz bir hareket çünkü israf haramdır yani onu kullanmak diye bir konu olmaz. İhtiyaç kadar olması lazım ihtiyaç dışı olmaz. O ne olur? İsraf.

Bir de bu halk arasında “eşek şakası” diye tabir edilen şaka çeşitleri var mesela adam yürüyen merdivende arkadaşını itiyor veyahut denizde yüzen adamın başından bastırıp suyun içine derinlere gitmesini sağlıyor. Kardeşim adam birden bir rahatsızlık geçirebilir suyun altında, ağzına su kaçabilir, boğazına su kaçabilir. Boğazına su kaçtığını düşün bitti. Adam ne yapacak orada suyun altında? Veyahut ayağına çelme takıyor yürürken yani densiz münasebetsiz çok fazla böyle öküz şakası oluyor bazı insanlarda. Ve bunlar hep sakatlanma, yaralanma veyahut ölümle sonuçlanıyor çoğu kere bunlardan şiddetle kaçınmak lazım.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Londra’da bu saldırı gerçekleştikten sonra Reuters verdiği ilk haberde Sayın Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Avrupa’ya hitaben “Siz böyle davranmaya devam ederseniz yarın dünyanın hiçbir yerinde hiçbir Avrupalı batılı güvenle huzurla sokağa adım atamaz” sözünü hatırlattı. Sayın Erdoğan bu sözü söylerken Avrupa’nın silahsız Türkleri yerlerde sürüklediğini, şiddet kullanarak antidemokratik davrandığını belirtmiş ve ardından bu sözleri söylemişti. “Bu antidemokratik tavırlarınızı bütün dünya izliyor bu nedenle bu olumsuz görünüm size zarar verir” anlamında söylemişti.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam’ın dediklerinde anormal bir şey yok ki. Onların insancıl, makul merhametli olmalarını söylüyor, dengeli olmalarını söylüyor. Onların derken o münasebetsizliği yapan kimse onlara. Çünkü teröristi beslerse terörist onun başına da bela olur kastettiği o.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Dün yani 21 Mart Hz. Ali (kv)’nin doğum günüydü. Hz. Ali (kv)’nin doğum günü otuz yedi yıl aradan sonra ilk kez resmi olarak devlet tarafından kutlandı. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Ben Alevi-Sünni vatandaşlarımızın birlikte yaşadığı bir köyde doğdum.  Benim adımı da çok sevdiğimiz, sevdikleri için adını verdikleri komşumuzdan geldiğini sizlerle paylaşmak isterim. Biz birbirimizin çocuklarına isim verecek kadar güçlü bağlarla birbirimize bağlıyız. Aynı tastaki çorbaya birlikte kaşık salladık. Bu kardeşiniz Alevi kültürüne çok yakın ve çok sıcak bir komşudur. Biz birlikte ve iç içe yaşadık bundan sonra da ilelebet birlikte yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

ADNAN OKTAR: Hocam biz seni seviyoruz ama sen de gideceksin. Bunu istemiyoruz Tayyip Hocam seni gözümüzün önünde bir yerde görevlendirsin. Seni başyardımcısı yapsın bir şey yapsın. Güzel ahlaklı bir insansın, sevgi dolu bir insansın. Millet de seni seviyor. Bu üslubun da çok güzel olmuş.  

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Londra’da parlamentoya bugün yapılan saldırı geçen yıl Brüksel’de havalimanına yapılan otuz dört kişinin öldüğü ve iki yüz elli kişinin yaralandığı saldırıyla aynı tarihte yapıldı. Havaalanındaki saldırıyı IŞİD’in yaptığı iddia edilmişti. Ancak IŞİD saldırısını organize eden teröristin İngiliz ajanı olduğu ortaya çıkmıştı. Bir yıl sonra tam olarak aynı gün gerçekleştirilen bu saldırıda Jamaika asıllı bir İngiliz vatandaşı tarafından yapılmış ve saldırgan öldürüldü. Saldırının hemen ardından her yerde Sayın Erdoğan’ın sözleri verilmeye başlandı. Saldırıyı Türkiye’nin planladığı yönünde imalı paylaşımlar yapılıyor.

ADNAN OKTAR: Bunlar dünyada ne kadar anormal şey varsa hepsini Tayyip Hoca’nın yaptığına inanıyorlar. Ama bu cinnet derecesine geldi. Adam evde kahvesini deviriyor ‘Tayyip Hoca yapmıştır’ diyor. Karısıyla kavga yapıyor ‘Tayyip Hoca yaptırmıştır’ diyor ben böyle bir kafa görmedim. Ne şüpheciler.

Bir internet sitesi “Adnan Oktar sosyal hesabında yaptığı paylaşımda referanduma hayır diyeceği izlenimi uyandırdı” diyor bak o da şuradan anlaşılıyormuş; “Oktar, Twitter hesabından paylaştığı üzerinde küçük bir kız çocuğunun bulunduğu görselde “Allah’ın hep lehinde düşünülür Müslüman etrafına hep hayır gözüyle bakar” ifadeleri yer alıyor.” Demek ki hayır vermen gerekiyor diyor. Yani dümdüz söylediğim söz geçerli olmuyor. Dün de öyle her şeyde bir hayır vardır dedim şimdi bundan şüphelenirler yine işaret var falan. İşaretle olmaz ki o işler ben açıkça söylüyorum kendi görüşüm kimseyi de teşvik etmiyorum. Kendi inancım olarak söylüyorum. Benim görüşüm evet. Niye? Çünkü fitne olur aksi. Hükümete bu kadar saldırı varken, bu kadar zordayken üstelik Sayın Bahçeli de destekliyor bayağı sağlam bir adamdır Bahçeli. Tayyip Hoca da bütün ömrünü İslam’a Kuran’a vermiş hafız olan, alim olan bir hocadır. İmamdır aynı zamanda Tayyip Hoca. Güveneceğiz. Ne yapacağız? Güvenmiyorsak seçmezdik o zaman. Seçtiğimize göre güveniyoruz demektir. Önümüzdeki yıllarda da geçmiş yılardaki başarısını göstereceğini düşünüyoruz. Niye değişsin bir anda? Değişir ayrı da 2019’da bu devreye girecek bir sistem. Hükümeti ben güçsüz gösterecek bir şeyi kabul etmem. Çünkü öyle algılanabilir bana göre öyle değil ama bazıları öyle algılayabilir. Çünkü hayır da çıkabilir. Bu hükümeti sarsacak rahatsız edecek bir şey değil. Gayet normal. Ama “fitne katilden beterdir” diyor Cenab-ı Allah. Ben fitne olacağını düşünüyorum hayır demenin. Evetin hayırlı olacağını düşünüyorum.

“Her zaman sevgi” diyelim etiket olarak.

Şu göstersene etiketi.

ASLI HANTAL: Görebiliriz.

ADNAN OKTAR: “Allah’ın hep lehinde düşünülür” diyor. “Müslüman etrafına hep hayır gözüyle bakar” hayır bir de kahverengi olunca. İşaretle olmaz bu işler. Çocuk da bayağı şekermiş.

Evetler hayırlar şunlar bunlar hiçbir şey kaderi değiştirmez. Türkiye’nin kaderi güzel. Müslümanların kaderi güzel. Her Müslümanın kaderi güzeldir. Allah tarafından çok düzgün güzel yaratılır kader. Kader en büyük sanatlarındandır Allah’ın. İnce ince yaratılır, çok detaylı. Konuşacağı kelimeler, harfler her şey bellidir. Sonsuz öncede belirtilmiştir, belli olmuştur.

“Bir rivayette; deccal dünyayı zapteder.” Yani İngiliz derin devleti. “Manası: Ekseriyeti mutlaka ona taraftar olur demektir. Şimdi de öyle oldu” diyor Bediüzzaman yani bütün dünyayı zaptetti diyor deccaliyet. İngiliz derin devleti hakikaten bütün dünyanın, aşağı yukarı yüzde doksan dokuzuna hakim. “Evet, hadisi şerifin ifadesiyle; “Hazreti İsa’nın semavi nüzulü kati olmakla beraber” yani gökten inmesi kesin olmakla beraber “manayı işarisiyle başka hakikatler ifade ettiği gibi, bu hakikate de mucizane işaret ediyor” diyor. “Bu zamanda öyle fevkalade hakim cereyanlar var ki” diyor Bediüzzaman. “Her şeyi kendi hesabına aldığı için faraza hakiki beklenilen ve bir asır sonra gelecek o zat dahi” zamanını da çok net vermiş. Bunu söylediğinde vakit 1909, 1920’ler, 1940’lar Bediüzzaman’ın konuşma yaptığı vakitler. Mesela bu konuşmayı yaptığı vakit 1909. Şu an ne değil mi? Yüzyıl sonra ne? 2009. Bak “Faraza hakiki beklenen ve bir asır sonra gelecek o zat dahi” yani o devirde var olacak diyor Mehdi (as), 2009’larda. “Bu zamanda gelse” kendi zamanında gelse, “harekatını o cereyanlara kaptırmamak için siyaset alemindeki vaziyetten feragat edecek ve hedefini değiştirecek diye tahmin ediyorum.” Yani Mehdi (as) siyasete girmeyecek diyor. Siyasetle ilgilenmeyecek diyor. Çünkü “Öyle fevkalade hakim cereyanlar var ki” diyor, “her şeyi kendi hesabına aldığı için, faraza hakiki beklenilen ve bir asır sonra gelecek o zat dahi” yani Mehdi (as) dahi “bu zamanda gelse, harekatını o cereyanlara kaptırmamak için siyaset alemindeki vaziyetten feragat edecek, çekilecek ve hedefini değiştirecek diye tahmin ediyorum” diyor Bediüzzaman.  “Ta ki, iman hizmeti saffetini umumun nazarında bozmasın ve avamın çabuk iğfal olunabilen akıllarında, o hizmet başka maksatlara alet olmadığı tahakkuk etsin.” Yani son derece samimi, imani faaliyet yaptığı, iyice tahakkuk etmesi için siyasetle bağlantısı olmayacak diyor. “Hem yirmi seneden beri tahripkarane eşedd-i zulüm altında (şiddetli zulüm altında) o derece ahlak bozulmuş ve metanet ve sadakat kaybolmuş ki” bak, metanet yani; olaylar karşısında sarsılmamak ve sadakat; davasına işte Mehdi (as)’ye sadakat. “Kaybolmuş ki diyor “ondan, belki yirmiden birisine itimat edilmez” yani yirmi kişiden birine bile itimat edilmeyebilir diyor. O kadar berbat bir zamandayız diyor. Yani kimi kalleşlik yapar, kimi oyun oynar, riskli bir ortam olacak diyor Mehdi (as)’nin bulunduğu ortam. “Bu acip halata karşı (bu acip durumlara karşı, bu zorlu durumlara karşı) çok fevkalade bir sebat” sebatla yani ısrarla bırakmamak “ve metanet (olaylar karşısında sarsılmamak) ve sadakat (davasına İslam’a Kuran’a sadık kalmak) ve hamiyeti İslamiye lazımdır” Yani İslam’ı koruma hırsı, İslam’a sahip çıkma hırsı lazımdır. “Yoksa akim kalır, zarar verir” diyor.  

“Ahir zaman olayları” diyor Bediüzzaman, “muhbiri sadıkın ihbarını aynen tasdik etmiş” yani Peygamberimiz (sav)’in ihbarları, hadiste belirttiği olayları aynısıyla tasdik etmiş diyor, olayların çıkışıyla ve “vukuat ile ispat etmiş.” Yani diyorlar ya diyanet hocaları falan “nereden çıktı bu alametler? Böyle bir şey yok” diyor. Bak Bediüzzaman diyor ki “vukuat, vuku bulmasıyla ispat edilmiştir” diyor. İki uçlu yıldızdan tut, Kabe’de baskın olması ve yüzlerce alamet. Bak “vukuat ile ispat edilmiş ve ediyor” diyor. Daha halen alametler devam ediyor diyor, çıkmaya. “İnşaAllah daha da alametler çıkmaya devam edecek” diyor. Ediyor işte görüyoruz. “Ve öyle kökleşmiş ki, inşaAllah hiçbir kuvvet Anadolu’nun sinesinden Risale-i Nur’u çıkaramaz. Ta ahir zamanda, (100 yıl sonra) hayatın geniş dairesinde” Yani işte internetin televizyonun radyoların olduğu dönemde “Risale-i Nur’un asıl sahipleri yani” yani diyor, bak açıklık getiriyor Bediüzzaman “yani Mehdi ve şakirtleri” bunu yazmamışlar. Bediüzzaman da altını çizmiş “bunu yazmamışsınız” demiş. Kendi el yazısıyla “Mehdi ve şakirtleri” diye yazmış kendisi. Orijinalinde var, görülüyor. Böyle kırmızı el yazısıyla yazmış “Mehdi ve şakirtleri” diye. Birisi herhalde kendince uyanıklık yapmış, o kısmı geçmiş, yazmamış. Bediüzzaman da onun altını çizip, ‘yani’ diyor ‘Mehdi ve şakirtleri’ni ilave etmiş. “Cenab-ı Hakk’ın izniyle gelir.” Onlar şu şekilde yazmış “Hayatın geniş dairesinde asıl sahipleri Cenab-ı Hakk’ın izniyle gelir” diyor. Bediüzzaman da altını çizip “yani Mehdi ve şakirtleri” diyor. “Cenab-ı Hakk’ın izniyle gelir, o daireyi genişlettirir” Yani mevcut daireyi genişlettirir. “O tohumlar sümbüllenir” diyor yani tohumken açılıp sümbüllenir. “Bizler de kabrimizde seyredip Allah’a şükrederiz.” Ben Mehdi (as) geldiğinde kabirde olacağım diyor. Vefat etmiş olacağım diyor.

“Hem bu üç vazife birden, bir şahısta yahut cemaatte” kendi zamanımda diyor Bediüzzaman, bulunduğum zamanda “bulunması (mükemmel olması, birbirini bozmaması) pek uzak, adeta kabil görünmüyor.” Bu devirde, benim zamanımda diyor, işte 1909’larda bunun olması mümkün değil diyor. Yani hiçbir şey müsait değil. Ne internet var, ne radyo var, ne televizyonlar var, ne toplum müsait. “Pek uzak adeta kabil görünmüyor” yani Mehdi (as)’nin gelme vakti değil, diyor. “ Ta ahir zamanda Al-i Beyti nebevinin cemaati nuraniyesini temsil eden Hazreti Mehdi’de ve cemaatindeki şahsı manevide ancak içtima edebilir.” Bak ayrı ayrı, tek tek vurguluyor ki itiraz etmesinler diye bak. Hazreti Mehdi’de ve cemaatindeki şahsı manevide. Ve cemaati de var diyor. “Cemaatindeki şahsı manevide ancak içtima edebilir.” Benim zamanımda mümkün değil Mehdi (as)’nin çıkması diyor. Benden yüz yıl sonra diyor, açıkça da söylüyor yüz yıl sonra. Başka bir yerde de “Şeddeli lamlar ve mim ikişer sayılsa, bundan bir asır sonra deccaliyeti dağıtacak zatlar Mehdi ve şakirtleridir” diyor. Hayret, 12 Mart’ı bildiriyor, 12 Mart’ta olacak olayları. 28 Şubat’ta askeri darbe, her iki askeri darbeyi de bildiriyor. 12 Mart’ı da, Kuran ayetini ebcetle çıkartıyor, 12 Mart da olacak darbeyi. 28 Şubat’ta olacak darbeyi ayrıca bildiriyor.

“Canımın içi bir tanemiz, seni Allah için çok seviyoruz. Sen cansın, Allah senden razı olsun. Güç kuvvet versin. Sen bizim için Allah’tan gönderilmiş bir lütufsun Sultanım” diyor. Sizler benim için nimet ve güzelliksiniz.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Başbakan’ın Iğdır’daki konuşmasından bir bölüm vardı. Binali Yıldırım Iğdır’da şu şekilde konuştu. "Bizim 'Hayır' diyene de tabii ki saygımız var. 'Hayır' da, 'Evet' de başımız gözümüz üzerindedir.  'Hayır' diyen katiyen terörist değildir ancak teröristlerin Türkiye düşmanlarının hep birlikte 'Hayır' dediklerini görelim, ona göre kararımızı verelim, dediğim budur.” Demiş.

ADNAN OKTAR: Canım bu lafta bir şey yok yani bu konuşmada bir şey yok. Doğru. Yani başta biraz bozuktu. Ben bunu düzeltin dedim. Defaatle de düzeltin dedim. Yani bir kere olmaz dedim. Hakikaten defaatle düzeltti Sayın Başbakan. Çok iyi bir insan Binali Hoca. Çok samimi, babacan bir insan.

Bak Bediüzzaman’ı görüyor musunuz? Kendi el yazısıyla göster. Yaklaş, bak şurada görüyor musun? “Yani” diyor.

“Allah aşkıyla sevdiğim, seni deliler gibi seviyorum” diyor. Ben de seni çok çok seviyorum. 

“Canım Hocam, cennetteki yasaklı ağaç bizim bildiğimiz meyveli ağaç gibi miydi? Yoksa çekici farklı mı yaratılmıştır?” Güzel bir meyve ağacı tarzında, “oradaki madde” diyor “senin kanına geçtiğinde, yediğinde sen sonsuz olacaksın” diyor. Yani onun içindeki madde böyle etkili bir madde diyor. “Ben yedim. Ben sonsuz oldum” diyor. “Allah öyle diyor ama sana” diyor, “sen O’na inanma” diyor. Halbuki Allah’a inanması lazım. Bir türlü atamıyor o vesveseyi içinden. Sonunda gidip yiyor. Yer yemez tam tersine ölümlü hale geliyor. Ölümsüz olmak isterken, zaten ölümsüzken, ölümlü hale gelmiş oluyor.

“İslam alemindeki felaketin sebebi, büyük bir kesimin, Kuran’ın yeterliliğini kabul etmemeleridir. Allah “Kuran yeterlidir” buyurmuştur.” Sözüne karşılık Hızır Taştı. Tabii Kuran’a uymalı. Kuran’da işaret aramamalı. Hatta şifre aramamalı. Sadece okumalı. Kuran’da Mehdi yok. Mehdi, milattan evvel Yahudi tanrısı Yehova’nın oğlu gibi, Moşiyah Yahudiliği paganist bir inancın devamı. Hristiyanlıkta İsa inancı gibi.” Diyor. Kardeşim şimdi Tevrat’ta varsa, zaten bu mehdiliğin doğru olduğunu gösterir. Tevrat’ta var, Zebur da yok mu? Zebur’da da var. Zebur’da da geçiyor, Tevrat’ta da geçiyor. Bu mehdiliğin sağlam bir zeminden geldiğini gösterir. Kuran, Tevrat ve Zebur’a işaret ediyor mehdilikle ilgili olarak. Allah diyor, “bakın” diyor, “Tevrat ve Zebur’da var” diyor. Baktığımızda direkt Moşiyah Mehdi (as)’den bahsedildiğini görüyoruz. Dolayısıyla senin oradaki, konuşmanda tamam bir samimiyet var belki ama bilgin yok. Yani Kuran gönderme yapıyor. “Tevrat ve Zebur’a bakın” diyor. “Dünya hakimiyetiyle ilgili orada bilgi bulacaksınız” diyor. “Dünyaya hakim edeceğim İslam’ı” diyor. “Açın bakın” diyor. Baktığımızda Moşiyah’ın dünyaya hakim olacağını, İslam’ın hakim olacağından bahsediyor. “Hem Tevrat, hem Zebur’da var” diyor Allah. İki kitapta birden var. Sen ne diyorsun? “Bu mehdiliğin aleyhinde bir durum” diyorsun. Kuran’ın gönderme yaptığını görerek bunu söylersen, dinden çıkarsın. Yani Kuran gönderme yapıyor. Allah “bakın” diyor. Baktığımızda alenen Mehdiyet’ten bahsediyor. Dolayısıyla Mehdiyet’in sağlamlığının açık delilidir bu. Başka “Kuran’dan işaret aramamalı. Hatta şifre aramamalı.” Varsa niye aramayalım? Mesela on dokuzla kodlanmış. Bu harika bir şey. Ne mahsuru var? Hayret edilecek bir yön. Niye aramayalım?

EBRU ALTAN: Mukatta harfleri de var. Allah o şekilde Kuran’da takdir etmiş.

ADNAN OKTAR: Tabii, mesela o da bir şifredir, mukatta harfleri. Allah “Biz her şeyi bir sayıyla yazıp hazırladık” diyor. Ebcetler aynısıyla çıkıyorsa, bu harikadır. İnanmamız farz mı? Değil. Ama harika. On dokuz kod sistemi var, inanmamız farz mı? Değil. Yani bundan bir hüküm çıkmaz. Ama harika, hayret edilecek bir sistem. Yedi ile ilgili de sistemler var. Mesela, kelime tekrarları birbirinin aynısı. Çok fazla kelime birbirinin aynısı, tekrarlar var. Bu harikadır tabii ki.

YASEMİN AYŞE KİRİŞ: Yıl kelimesi 365 defa, ay kelimesi 12 defa. Bu tarz çok fazla örnek var.

ADNAN OKTAR: Ucu bucağı yok yani. Bu rahatsız olunacak bir şey değil ki. Buradan çünkü hüküm çıkmıyor ki sen rahatsız oluyorsun. Allah sadece harika yönünü göstermiş oluyor. Mesela Nisa Suresi 75’te Cenab-ı Allah diyor ki, “Size ne oluyor ki,” diyor. Allah, bir anormallik var diyor. Bir gariplik var; “ne oluyor ki, Allah yolunda ve: "Rabbimiz, bizi halkı zalim olan bu ülkeden çıkar,” demek ki Müslümanlara saldıracaklar zulüm olacak, Müslümanlar çok zorda kalacaklar. İşte o devirde, Müslümanların çok sıkıştığı devirde “bize Katından bir veli (koruyucu sahib)” sahib-i zaman “gönder” ‘Mehdi gönder’ diyorlar işte. Açık ayet. ‘Mehdi yok’ diyorsun. Allah, ‘Mehdi gönderilmesini Allah’tan isteyin’ diyor. “bize Katından bir yardım eden yolla" diyen erkekler, kadınlar ve çocuklardan zayıf bırakılmışlar adına savaşmıyorsunuz?” (Nisa Suresi, 75) “Neden mücadele etmiyorsunuz?” Diyor. Mehdi’yi isteyin diyor Allah ayette. Ama ne zaman? Çok sıkışıp perişan olduğunuzu düşündüğünüz anda. “Halkı zalim olan bu ülkeden çıkar” artık Müslümanlar yaşayacak halleri kalmamış artık hicret durumuna gelmiş. Böyle bir ortamda Mehdi isteyin diyor Allah. Sahib-i zaman nedir? Mehdi (as)’ın adı zaten sahib-i zaman. Mehdi kelimesi çok az geçer. Mehdi hep kendi lakaplarıyla anılır hadislerde. Mesela sahib-i zaman çok ünlü isimlerden bir tanesidir. Ayette doğrudan sahib-i zaman diyor.

Bakara Suresi 246’da, “Musa'dan sonra İsrailoğullarının önde gelenlerini görmedin mi? Hani, peygamberlerinden birine: "Bize bir melik gönder de Allah yolunda mücadele edelim" demişlerdi…” (Bakara Suresi, 246) ‘Bir önder, bir Mehdi gönder de mücadele edelim’ diyorlar. Peygambere söylüyorlar bunu. “…Peygamberleri dedi ki: "Allah size Talut'u (melik olarak) gönderdi." ‘Mehdi olarak onu gönderdi’ diyor. Peygamber bunu söylüyor. Bak bir Mehdi’ye ihtiyaç var peygamberi varken bir Mehdi’ye ihtiyaç var. Allah, peygamberin ağzından söyletiyor. “Size Talut'u (melik olarak) gönderdi.” Diyor, Mehdi olarak. “Doğrusu Allah size onu seçti” Peygamber söylüyor “ve onun bilgi ve bedeni gücünü arttırdı…” (Bakara Suresi, 247) Sen istemiyorsun ama Allah istiyor işte.

Enbiya Suresi 73’te “Ve onları, kendi emrimizle hidayete yönelten önderler kıldık.” (Enbiya Suresi, 73) Hidayete yönelten öndere ne derler? Mehdi işte.

“Hocam, Azerbaycan’dan izliyoruz. Allah sizi korusun. Size hizmet…” estağfirullah ben size hizmet ederim. “Sizi çok seviyoruz.” Tural, Royal, Vusal ve Turan. Ağabeyinin koçyiğitleri bunlar, bunlar can. Allah bunları nuruyla sarsın, hidayet versin, sağlık, sıhhat, uzun ömür versin.

“Yayınlarınızı ve yorumlarını feyz ile izliyor ve dinliyorum. Gerçekten söyledikleriniz kalbime nakşoluyor. İyi ki varsınız. Allah’a emanet olunuz. Hayırlı yayınlar” diyor.

“Merhaba Hocam, sohbet yayın çok hoş devam ediyor, kendimi programdan alamıyorum.”

Mehdi emir veren değildir. Mehdi aksine hizmet edendir. Yani melik deyince böyle her şeyi kontrol eden; öyle değil. Mehdi sevgiyi, şefkati, merhameti anlatmaya gelir. Ve hizmet edendir. Kendini Allah’a adayandır.

Taha Suresi 135, “De ki: "Herkes gözetlemektedir; siz de gözleyip durun. Sonunda, dümdüz (dosdoğru) yolun sahipleri kimlermiş ve doğru yola ulaşan kimlermiş” hidayete eren, Mehdi olan kimlermiş “pek yakında öğreneceksiniz."” (Taha Suresi, 135) Kul kullun muterabbisun feterabbesû(s) feseta’lemûne men as-hâbu-ssirâti-sseviyyi vemeni-htedâ. Mesela bu da meni-htedâ mehdi kelimesinden türeyen bir kelime meni-htedâ. Kul; de. Kullun; hepsi, herkes. Muterabbisun; bekleyin, gözleyin. Fe; böylece, öyleyse. Terabbesû(s); siz bekleyin, siz gözetleyedurun. Fe; o zaman artık. Seta’lemûne; yakında bileceksiniz, öğreneceksiniz. Ki ahir zamanda öğreniyorlar bunu. Men; kim, kime? Ashap sahipleri ehil olanlardır. As-hâbu; sahip. Ssirâti-sseviyyi; sıratal müstakim, doğru olan. Vemen; ve kim? İ-htedâ; hidayete erdi, doğru yolu buldu. Yani mehdi. Nereye baksak Kuran’da mehdilikten bahsediliyor.

YASEMİN AYŞE KİRİŞ: Yasin Suresi’ndeki ayeti de hatırlatıyorsunuz. Şeytandan Allah’a sığınırım; İttebiu mel la yes'elüküm ecrav vehüm mühtedun. “Tebliğlerine karşılık sizden ücret istemeyenlere mehdilere tabi olun” diyor Allah.

ADNAN OKTAR: Evet.

De ki: "Herkes gözetlemektedir; siz de gözleyip durun.” Mehdi (as)’yi herkes bekliyor değil mi? Biz de gözleyip duruyoruz. “Sonunda, dümdüz (dosdoğru) yolun sahipleri kimlermiş…” Doğru yolun sahibi kimdir?  Mehdiyet’tir. “…ve doğru yola ulaşan” hidayete eren, mehdi olan “kimlermiş, pek yakında öğreneceksiniz."” (Taha Suresi, 135) diyor, Kuran ayeti. Kuran’da iki yüz yerde yaklaşık mehdi kelimesi geçiyor. Yok diyorlar ısrarla. Daha nasıl anlatılsın işte? Açık anlatılmış.

“Hayırlı geceler, takipteyim. Arada sırada neden bu kadar geç saatte canlı yayın yapıyorsunuz diye merak içindeyim. Biraz daha erken olsa da rahatça izleyebilsek. Şimdiden teşekkürler.” Ama benim bildiğim genellikle en iyi vakitler 22.00-23.00-24.00-01.00 ve 02.00. yani en rahat vakitler. Çünkü insanlar yemek falan yiyorlar herhalde o vakitlerde. 21.00 falan çok yüksek izlenme olduğu bir vakit değil. Mesela bak şu an çok yüksek, olağanüstü yüksek. Mesela 23.00-24.00 arasına göre 24.00 ile 01.00 arası çok daha yüksek, katlamalı yüksek.  

“Hocam bir sorum olacak. Süleyman Hilmi Tunahan hakkındaki görüşleriniz nelerdir?” Çok tatlı, güzel bir insan Süleyman Hilmi Tunahan, çok şeker. Mesela Süleymancılar sakallarını keserler. Nurcular gibidir onlar. Böyle kelebek bıyık mı diyorlar nasılsa alttan alarak kısaltılmış bıyık. Hiçbir şekilde sakal bırakmazlar. Ama Süleyman Hilmi Tunahan Hazretleri sakallı. Bediüzzaman’ın yolunun aynısını o da tutturmuş, akılcı yaklaşmış. Takım elbise şartı getirmiş talebelerine, sakalsız, çok şık ve temiz olmalarını söylüyor. Her yere Kuran kursları açılmasını istiyor. Benim gördüğüm çok mübarek, muhterem, müberra bir insan, tertemiz bir insan. Allah cennette kardeş etsin. Bütün ömrünü İslam’a, Kuran’a ayırmış, ne kadar güzel. Ve o devirde çok zor. O en zor devirde İslam’a, Kuran’a kendisini vakfetmiş. Şu an o devirle kıyaslandığında o devirde 163. Madde var. Yani beş-on kişi bir araya gelse suç oluyordu. Kuran okutma falan ümmetçilik propagandasına giriyordu. Çok zor günlerdi o dönemler. Otuz yaşında Süleyman Hilmi Tunahan Hazretleri ordinaryüs profesörü oldu. Ordinaryüs profesör otuz yaşında. Seyittir, Peygamberimiz (sav)’in soyundandır. Tuna Hanı, Tuna boylarında orada yerleşmişler ataları, orada yaşamışlar.

ASLI HANTAL: Resimlerini görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Bak yüzündeki temizliği görüyor musun? Çok kibar, çok sevecen, tertemiz bir insan. Allah gani gani rahmet etsin. Mükemmel üstü mükemmel hizmet yaptı mükemmel, en zor şartlarda. Süleyman Hilmi Tunahan 1916 yılında İstanbul’da dönemin en meşhur ve en önemli medresesi olan Fatih Medresesi’ni birincilikle bitirdi. Yani çok zor bir şey bu o devirde. Üç kez hapishaneye girdi, tutuklandı. İdam talebiyle yargılandı, bak idam. Sanki eşkıya yargılıyorlar haşa. İdam; idamlık ne var? Sadece Kuran’ı öğretiyor. Niye idamla yargılıyorsun? Mesela camilerin köşelerinde, görünmeyen yerlerinde orada Kuran öğretiyor gençlere. Apartmanların bodrumlarında, karanlık bodrumlarda falan fark edilmesin diye. İki-üç öğrenci onlara Kuran öğretiyor.

YASEMİN AYŞE KİRİŞ: Trende demiştiniz.

ADNAN OKTAR: Tabii. O trenden inmiyor. Treni sağlam bulmuş canım benim oradan oraya gidiyor, oradan oraya gidiyor. Bir geliyor bir gidiyor akşama kadar trende. Mesela iki-üç öğrencisi var ne kadar zor trende akşama kadar. Kompartımanları değiştiriyor. O vagondan o vagona geçiyor. Kendini gizliyor. Mesela oturuyor orada yine öğrencilere Kuran öğretiyor. İki öğrenci, bir öğrenci. Bak trende akşama kadar gidip geliyor. Bir oraya bir oraya görüyor musunuz mücahitliği? “Bir ara talebe bulamadım okutmaya” diyor “mebus maaşı gibi para teklif ettim okutmak için. Yine de ikna edemedim birçok kişiyi” diyor. Mebus maaşı ne demek?

Süleyman Hilmi Tunahan’ın naaşı dönemin İçişleri Bakanı Namık Gedik’in engellemesi sebebiyle Fatih Camii haziresinden alındı. Çok müthiş bir vicdan çöküntüsü bu, çok büyük bir hata. Oradan Karaca Ahmet Mezarlığı’na, polisin gösterdiği mezarda toprağa verildi. Ne karışıyorsun? Allah feci şekilde belalarını verdi ondan sonra. Namık Gedik o zaman Bediüzzaman’a da kafayı takmıştı. “Onu getirecek araba bulamazsanız çöp arabasına atın getirin” demişti. Urfa’ya gidiyor, kendi memleketi bırak. “Vefat edeceğim” diyor artık bırak “hastayım.” “Yok, olmaz” diyor. Polisler de artık kurtulmak için diyorlar ki “Sayın Bakanım araba bulamıyoruz” diyorlar. “Çöp arabası da mı yok? Çöp arabasına koyun getirin” diyor.

Bediüzzaman, Süleyman Hilmi Tunahan hakkında diyor ki, “Ben kendini göremedim. Fakat manen tanırım. Ulema-ı su İslam dininin şerefini kendilerince ayakaltına almaya kalktılar. Fakat o bunu minarenin şerefesi gibi yükseltti” diyor. Süleyman Hilmi Tunahan İslam’ın şerefini minarenin şerefesi gibi yükseltti diyor. “Onu ve talebelerini okuduğum evradın sevabına ortak kılıyorum” demişti. Yaptığım dualara onu ve talebelerini ortak kılıyorum diyor. Çok benziyor zaten Nurculara onlara faaliyetleri. Üslup, yöntem de çok benziyor.

Namık Gedik ikisine de kafasını takmıştı. Garip bir insan yani çok anormal bir karakter gösterdi, çok müthiş bir zulüm ruhuyla yaklaştı. Akla bak; Bediüzzaman gibi mübarek bir insanı ‘Çöp arabasına koyup getirin’ diyor. Sonra biliyorsunuz onun cesedi çöp arabasıyla götürüldü. Tabii. İntihar ediyor, bunalıma giriyor. Acil araba bulunamıyor. Hiçbir yerde araba yok. Çöp arabası varmış sadece, hastaneye çöp arabasıyla kaldırıldı, acile çöp arabasıyla götürdüler. Bu İlahi bir tecelli yani. Aslında çok harika bir şey. Aynısı inanılır gibi değil, olacak iş değil. Nerede görülmüş bir insan acile çöp arabasıyla giden insan olur mu? İntihar ediyor zaten ölmüş de belki kurtarırız diye çöp arabasına koyuyorlar. Araba bulunamıyor, çöp arabasıyla gidiyor. Tekrar tekrar söylüyorum ki olay iyice kafalarına kakılsın bazı tiplerin.

Taha Suresi 135’te, “De ki: "Herkes gözetlemektedir; siz de gözleyip durun.” Çok önemli bu ayet.  “Sonunda, dümdüz (dosdoğru) yolun sahipleri kimlermiş ve doğru yola ulaşan” hidayete eren mehdi olan “kimlermiş, pek yakında öğreneceksiniz."” (Taha Suresi, 135) Bu da ebcedi de Mehdiyet devrini veriyor, o da çok manidar.

Namık Gedik o tutuklanmışlardı onlar darbede, Adnan Menderes’e karşı yapılan darbe döneminde tutuklanmıştı. Harp okulunun penceresinden kendini attı, intihar etti. Orada da araba bulunamadığı için çöp arabasıyla.

Bediüzzaman, Adnan Menderes’e söylemişti “Risale-i Nur’a uy, hiçbir şey olmayacak bak” dedi. Yani “darbe yapamayacaklar sana” dedi. “Risale-i Nur, bana uy sözümü dinle olmayacak” dedi. Dinlemedi Bediüzzaman’ı. Uysa hiçbir şey olmayacaktı. Yani Risale-i Nur’u uygulamış olsaydı hiçbir şey olmayacaktı. Neden olmayacaktı? Darbenin kararını veren kararından dönecekti de onun için. Yani bir sebepten dolayı dönülecekti.

“Ben kişisel olarak evet demenin doğru olduğunu ve aksinin fitneye sebep olacağını düşünüyorum” sözüme karşılık “Hocam nasıl fitne olur? Açık açık konuşun. Biz de bilelim.” Hükümet diyor ki bakın; “Size her şeyi ben anlatamıyorum” diyor Cumhurbaşkanı. “Yalnız kaldım” diyor. Ve “Eğer anlatsak üç saat falan ancak uyursunuz” diyor. Yani “Olay büyük” diyor. “Tahmininizin üstünde büyük” diyor. “Ancak bu yöntemle ben bunlarla baş edebilirim” diyor. Daha ne desin, nasıl anlatsın? Bahçeli de canhıraş “Aman” dedi “Bu sistem olsun.” Bir şey var yani. Ne diyelim? “Açık açık bize anlatın” mı diyelim? Güvenmek lazım.

Japon ayvası. Gayrete bak sen. Dalı takır takır kuruydu. Şimdi sen oraya yukarıya kadar mineralleri götürdün. Şimdi bir de bu meyveye de dönüşecek. Baksana erkeklik organı, dişilik organı, süsler, renkler. Rengi tam tutturmuş, renk geçişleri. Yaprak sayıları aynı, her şeyi aynı, birbirinin aynı. Yeşillerle de arada süslenmiş. Allah’ın süsü. Her hareketi Allah’ın emriyle oluyor, her tavrı. Müthiş bir akılda oluyor.

Şimdi kısa bir ara verelim, devam edelim.

ASLI HANTAL: Yayınımıza videolarla devam ediyoruz.

Yayınımıza sona erdi. Yarın görüşmek üzere inşaAllah.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
CUMHURİYET SAVCISI SERDAR AKAN GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİĞİ HALDE, YENİ GÖREV...
DEVLET BÜYÜKLERİMİZE VE SİYASİ PARTİ LİDERLERİMİZE AÇIK MEKTUP
YENİ AÇILAN CEZAEVLERİYLE ÖVÜNEN BİR ÜLKE OLMAMALIYIZ
RASİM OZAN KÜTAHYALI'NIN İDDİALARINA CEVAPLARIMIZ VE BAZI TAVSİYELERİMİZ
BAZI EMNİYET VE YARGI MENSUPLARININ SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI...
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."