Sayın Adnan Oktar'ın 9 Nisan 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 9 Nisan 2018

 

(Uzman Çavuş Anıl Yalap bir yıl önce PKK’yla çatışmada yaralanmış, tedavisinin ardından gönüllü olarak bölgeye dönmüş ve Çukurca’da şehit olmuştu. Şehidimizin babası Elmas Yalap, oğlunun bir yıl önce yaralanmasına rağmen kendi isteğiyle birliğine döndüğünü ifade ederek ‘Gitmezsem şehit arkadaşıma ihanet etmiş olurum’ dedi. Biraz rapor almasını söyledik ama iyi olduğunu söyleyerek gitti. Vatan sağ olsun, şehitler olmasa vatan da ayakta olmayacak” dedi.)

Kabadayı, seni alnından öpüyoruz yiğit kabadayı. Biz de öleceğiz baban da ölecek, gazeteciler de ölecek, siyasetçiler de ölecek ölmeyen kimse kalmayacak onu söyleyeyim. George Bush’undan tut Trump’ından çık. En ünlü sanatçılar, generaller, paşalar herkes ölecek. Ama anlı-şanlı ruhunu teslim etmek ayrı bir konudur. Sen anlı-şanlı teslim ettin kabadayı, o yüzden sana çok imreniyoruz. Helal olsun sana, anana babana da helal olsun sana da helal olsun. Tebrik ediyoruz şehadetini yiğit kabadayı. Allah, Kitap, din, iman için o mübarek aziz ruhunu Allah’a teslim ettin. Bir saniyede cenneti aldın, helal olsun sana. Allah bizlere de nasip etsin. Sanki yatakta sürünerek ölmek marifetmiş gibi “aa” falan diyor adam şamata yapıyor. Bağıra bağıra yatakta ölünce mi hoşuna gidecek? Şehadetle ölmek en büyük şereftir, en büyük güzelliktir. Sanki o bir şey kazanmış gibi. O senin haline ağlar diye mi düşünüyorsun? Sen şehidin yüreğini sızlatıyorsun manen, oturup ağlamakla. Annesi babası heyecandan belki ağlıyor olabilir. Üzüntüden ağlamak haramdır. Kabadayıya ağlamak, kabadayıyı çok rencide eder çok ağrına gider yani. Aman aman sakın sakın. Şehadet büyük bir şereftir, onurdur daima tebrik edilmesi gereken bir güzelliktir. Bazı böyle FETÖ artığı tipler var. İşte Fethullah Gülen falan “hiçliğe gitti” diyor şehide. Sen davul gibi mezarın içinde şişip patlayacaksın. Sen nereye gideceksin bir bak bakalım. Sen bu kadar çoluğu-çocuğu genci şehit ettirdin. MİT mensuplarını ihbar ettirip şehit ettirdin ve PKK’ya bütün ömrün boyunca destek oldun. Vatanın, devletin sırlarını verdin küfre, dalalete. Ne kadar çirkin iş varsa yaptın sırf sana baş desinler diye.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan “Eğer bu ülkede yaşayan bir insan inancından dolayı ötekileştirilirse karşısında önce beni sonra devleti bulur” dedi. Sözlerine şu şekilde devam etti: “Koskoca bir imparatorluktan elimizde kalan bu son vatan parçasının tek bir karış toprağını tek bir çakıl taşını dahi kimseye vermeyiz. Burada PKK’nın özerklik hevesine yer yoktur. Ayrıca bu devletin sınırları içinde ve dışında yaşayan tüm insanları aynı haklara, fırsatlara sahip birinci sınıf birey olarak kamunun tüm imkanlarını aynı ölçüde kullanabilen vatandaşlar olarak gördük. Kim ki bu ülkenin herhangi bir bireyini kökeninden, inancından, meşrebinden, sosyal ve siyasi tercihlerinden dolayı ötekileştirmeye kalkarsa karşısında önce beni, benimle birlikte devletimizi bulur” dedi.)

Çok iyi olmuş. Tayyip Hocam çok güzel söylemiş. Bu sık sık gündeme getirilmesi gereken bir şey. Benim haberim yoktu konuşmasından, o mealde bir konuşma yaptım. Arkasından Tayyip Hocam böyle bir konuşma yaptı. Çok güzel. Sık sık ifade edilmesinde çok büyük fayda var. Bir de PKK, gerçekten Türkiye’den biz toprak vermeyiz akıllarını başlarına alsınlar aptallığı bıraksınlar. Aptal olabilir bir insan ama bu kadar da aptal olmaz. Bu kadar mı ahmaksınız? Biz Türkiye’den size toprak verir miyiz? Gidiyorsun “Suriye’den, Irak’tan alacağım” falan diyorsun, o bizi ilgilendirmez. Alabileceğini de zannetmiyorum ayrı mesele de. Ama Türkiye konusunda aman ha aman, sakın ha sakın. En olmayacak şeyi söylüyorsun. En istemediğimiz şeyi söylüyorsun. Yeri-göğü birbirine katarız aman ha.

 

Kürtler Çok Efendi, Dindar, Nezih İnsanlardır. PKK Gibi Dinsiz, Allah’sız, Stalinist Bir Örgütün Tertemiz Kürtlere Musallat Olmasını Asla Kabul Etmeyiz

Bu PKK’yla bir konuşulsa bunlar gerçekten çok ahmaklar. Kardeşim, sen milletin izzeti nefsine, haysiyetine, şerefine, namusuna en ağır saldırıyı yapıyorsun ahmak adam, toprak istemek ne demek? Dinin imanını her şeyini istiyorsun deli misin sen. Hayır zorun ne, ne alaka? Hadi Allah vermesin faraza orayı alsan ne yapacaksın? Orada senin iflahını keseler. Amerika senin kafanı koparır. Dangalaklığı bırak. Ne kadar aptal adam bunlar, ne kadar aptal adamlar yani. Takmışlar, kardeşim bir kere Kürtler, bak bizim çocuklar aşağı hepsi Kürt’tür, delikanlı çocukların çoğu Kürt. Azeri kardeşlerimizden de Kürt olan var. Ne demek Kürt? Kürt demek dünya tatlısı, dünya güzeli insanlar demek tir. Aynı Kürt-Türk hep aynı. Bizim aklımızın ucundan geçmez sonra çıkarttılar bu edebiyatı. Bizim mahallede çok fazla Kürt vardı aklımızın ucundan geçmezdi. Köyde de vardı Kürtler. Kürt mert insan demek, dürüst, sevecen Türk milletinin ferdi. Nereden çıkartıyorsunuz? Bu adamlara cevap vermek dahi istemiyorum çok kızdırıcı bunların aptallığı yani çok lanet tipler yani. Suriye’yi de rahatsız ediyorlar, Irak’ı da rahatsız ediyorlar otur oturduğun yerde kardeşim. Hayır bak, özgürlük iste demokrasi iste, buraları güzelleştirin de, bunların hepsi haklı bunu yapalım. Diyorsun ki “toprağı ben alacağım ben idare edeceğim.” Bırak, sen Allahsız, Kitapsız, dinsiz, imansızın tekisin.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında sevgiden de bahsetti bugün. Ve herkesi çıkarsız sevgiye davet eden bir açıklama yaptı. “Bugün sizlerle şunu da konuşmak istiyorum. Diyorum ki biz kardeşiz, kardeşlerin arasına fitne sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Kardeşler kardeşleri Allah için sever. O sevgiyi kimse alıp götüremez. Menfaat için severse o tehlikeli, biz menfaat için bir kardeşlik istemiyoruz. Allah için seveceğiz. Bizde Arap, Kürt, Laz, Çerkez, Gürcü, Abaza, Boşnak böyle bir ayrım var mı? Biz tek millet diyoruz” dedi.)

Şahane. Tayyip Hocam tertemiz bir Anadolu delikanlısıdır. Milli bir meseledir Tayyip Hoca’yı desteklemek. Hiç lamı cimi yok. Bütün bahaneler münasebetsiz. Ben konuşuyorum gençlerle “Niye karşısın?” diyorum, mantıklı gelmiyor bana. Bir tek sanat, kültür ve kalite konusunda hakikaten bir bakanlık kurulsun demiştik, onu bekliyorum ben Tayyip Hoca’dan. Ama o da elinden geleni yapıyor yani ne yapsın. Çünkü çok fazla sanatçı da yok Türkiye’de. Ama yine de o bakanlığı bekliyorum Tayyip Hocam’dan o müjdeyi. Bak, kalite bakanlığı, sanat ve kalite bakanlığı çok önemli. Bir adını koysun güzel bak arkası gelecek. İş çıkar diye düşünüyor belki, hani kalite bakanlığı her şeye müdahil olur. Bir şey olmaz, tavsiye edecek bir bakanlık olsun, tavsiye mahiyetinde olsun tavsiye eden.

 

(“Bir insanın ölümden çok korkması imansız olduğunu mu gösterir?” izleyici sorusu)

Şimdi ölüm bir kere olacak. Tabii ki heyecanlanıyordur yani şaşırır. Bir boyut değiştirecek yeni bir yere gidecek ne olacağını bilmediği için, nasıl şeyler olacağını bilmediği için. Halbuki Allah ona güvence veriyor ama o zannediyor ki öldüğünde orada duruma kendi adapte olacak. Orada mesela adamlar bulacak insanlar bulacak, bu nedir diyecek, mesela buraya nereden gidilir falan. Sanki böyle helikopterden bir adamı bir adaya bırakmışsın gibi falan öyle düşünüyorlar, hani kendi başına yolunu bulur. Öyle bir şey yok. Yanında mihmandarı var, yanında melekler var, öyle bir şey olmaz. Ondan çekiniyorlar yani ne yapacağız nasıl edeceğiz, nasıl bir bağlantı kurarız, yoksa başka bir şey değil. Bir de günahkarsam cehenneme giderim mi ondan korkuyor. O zaman günah işleme işte, Allah’a sığın tövbe et. Zaten Allah’ın amacı o. Bir de “Allah sizin azabınızla ne yapayım?” diyor. Allah ne yapsın adamın azabıyla yani öyle bir şey olmaz. Ruh sahibiyse samimiyse bir kere kesinlikle cehenneme gitmez bak açıkça söylüyorum. Haram olur öyle bir insana cehennem. Ne yapsın Allah cehennemde onu? Zevkli güzel bir şey değil ki cehenneme gitmesi. Ne yapsın Allah? İmansız olduğunu göstermez, belki daha çok tövbe etmek istiyordur, vakit kazanmaya çalışıyordur. Etrafı biraz daha düzeltmeye çalışıyordur, o.

 

Samimiyet Allah’ın Büyüklüğünü Anlamakta Zemin Hazırlar. Allah’ın Büyüklüğünü Anlayan İnsan Devrilmez Bir Güç Haline Gelir

İnsanların çoğu samimiyetsiz oluyor. Halbuki bir kere samimi olsa çok hoşuna gider. Ona o zevki anlatmak faydalı olabilir değişebilir yani imkansız değil. Çünkü samimi olduğunda bir güç kazanır insan, muhakeme yargısı açılır üstüne bir hafiflik rahatlık gelir. Allah’ı düşünmede daha özgür, daha candan olur üstündeki baskı kalktığı için. Ufku açılır ama tek başına samimiyet kurtarmaz tabii. Samimiyet Allah’ın büyüklüğünü anlamada zemin hazırlar. Asıl önemli olan Allah’ın büyüklüğünü anlamaktır. Eğer onu anlarsa şahıs dünyanın en büyük adamı, en büyük güç olur yani devrilmez bir güç olur. Ama o konuda kuşkuya ve boşluğa vakit bırakmaması lazım. Sürekli o dikkatini muhafaza etmesi lazım. O çok hayatidir. Mesela Musevilerden Rabbani bilginler bunu bilirler. Hristiyanlardan da bazı dindarlar bunu bilir, önemini bilirler. Benim gördüğüm direkt dünya hakimi oluyorlar. Dünya avuçlarında oluyor yani. Bir avuç şu an dünyayı idare edenler çok küçük bir grup. Hayret edecek şekilde güçlü oluyorlar.

 

(Esad rejimi Doğu Guta’daki Duma’ya zehirli gaz içerikli kimyasal silahla saldırmıştı. Saldırıda ölenlerin sayısı 78’e yükseldi. Ancak Rus yetkililer Doğu Guta’da silahlı grupların elinde tuttuğu son yer olan Duma’da Suriye ordusu tarafından kimyasal silah kullanıldığına ilişkin iddiaları yalanladı.)

Kardeşim, işin doğrusunu söyleyeyim mi; şimdi Suriye’yi bölmek istiyor Amerika yani İngiliz derin devleti bölmek istiyor. Her türlü rezilliği yapıyorlar oyun oynuyorlar. Kamuoyunu da kandırıyorlar rahatça. Bir kere Suriye her halükarda ülkenin bölünmesine neden olacak bir şeyi bilerek yapmak istemez. En koktukları şey Suriye’nin bölünmesi, adam niye bunu yapsın bilerek? İngiliz derin devletinin ajanları orada zehirli gaz hakikaten kullanıyor. Ajanı getiriyor küçük bir bölgede kullanıyor. “Bunu hükümet yaptı” diyor. İnanmayan beri gelsin. Bunu Irak’ta da yaptılar “atom bombası var” dediler. Böyle “zehirli gazlar falan her şey var bu ülkeyi yıkalım” dediler. Ortadoğu’nun bir özelliği de çok garibandır hemen inanır. Acayip inanıyorlar “vay be” falan diyorlar. Halbuki adamların tek derdi günü şu an Suriye’yi bölüp parçalamak. Bölüp parçaladıktan sonra Irak’ı bölüp parçalayacaklar. Suudi Arabistan’ı düşünüyorlar bölüp parçalamayı. Yemen’i bölüp parçalamak istiyorlar, sonra da Türkiye’yi bölüp parçalamak istiyorlar. 8 parçaya falan ayırmak istiyorlar Türkiye’yi de. Bu kadar açık. 8 ayrı cumhuriyet istiyorlar. Yalnız Ortadoğu halkı tabii çok gariban oluyor. Sadece bombalardan kaçınıyorlar. İlaç sevkiyatı yapılıyor yani olayı kökünden durduracak bir tedbir değil de. “Oraya pide götürelim” diyorlar işte “yiyecek götürelim aç onlar, sargı bezine ihtiyaç var” diyor “seruma ihtiyaç var” diyor. Halbuki bir araya gelseler İslam ülkeleri “ne istiyorsunuz bizden gece-gündüz bombalıyorsunuz deli misiniz siz? Biz Suriye’nin bütünlüğünü istiyoruz, parçalanmasını istemiyoruz.” Bunu demeleri bitirir işi. Gıkları çıkmıyor. Onun için bir İslam Birliği toplantısı gerekiyor. Tayyip Hocam toplasın. İran, Irak, Suriye hatta bak Fas, Tunus, Cezayir onları da bölmeyi düşünüyorlar. Şimdi bak bunlar hiç hesapta yok değil mi duymuyorsunuz şu an? Fas, Tunus, Cezayir hiç bunlarla ilgili bir söz duymuyorsunuz. Şimdi bak onlar da sırada. Şimdi birkaç yıl sonra orada da olay çıkaracaklar Fas, Tunus ve Cezayir’in bölünmesi için, küçültecekler o ülkeleri de. Suudi Arabistan’ı da yaklaşık 3-4 parçaya bölmek istiyorlar. Hicaz bölgesi ayrı, işte falan feşmekan.

 

Suriye’de Barışın Olması İçin İslam Ülkelerini Bir Araya Getirip Müslümanların Ortak Hareket Etmesini Sağlayacak Bir Hareket Başlatmak Gerekiyor. Tayyip Hocam’dan İstirham Ediyoruz, Tüm Arap İslam Ülkelerini Toplasın

Şimdi Tayyip Hocam’dan bizim ricamız Arap ülkelerini Fas, Tunus, Cezayir hepsini toplasın bak hepsini bölmek istiyorlar. Suudi Arabistan’ı da bölmek istiyorlar. Suudi Arabistan’ı da bölüp aslında Dubai gibi yapmak istiyorlar. Orada da öyle işte pavyonlar, gazinolar, kumarhaneler falan. İşte homoseksüellerin yaşadığı yerler adalar falan yani Avrupa’nın eğlence merkezi yapmak istiyorlar. Ve parçaladıktan sonra bunu yapmayı düşünüyorlar. Sadece Mekke ve Medine’yi kutsal yer olarak ayırmayı düşünüyorlar, böyle hani hacılar gelecek gibisinden. Onlardan gelecek parayı kullanmak için ayrı bir şey olarak düşünüyorlar. Türkiye’yi de 8’e bölmek istiyorlar. Şimdi Tayyip Hoca’yı çok dirençli buldular, delirecekler kafayı yiyorlar. Bu oyunu Suriye’de bozarsak her yerde bozarız.

Bütün Ortadoğu’yu ince ince küçük küçük bölüp kıpırdayamayacak hale getirmeyi düşünüyorlar. Çok küçük ülkeler olacakları için hiçbir şey yapamazlar. Orada işte Avrupalı homoseksüellere falan oradaki çocukları satmak, orada kumarhaneler, işte uyuşturucu satılan yerler eğlence yerleri yani. Bir de oranın petrollerini kullanmak istiyorlar. Çünkü Irak ve Suriye petrolleri çok zengin. Hatta Kıbrıs’ın da doğalgaz yatakları falan. Bakın işin acayip yanı, onları da şu an satmış vaziyetteler. Petrol yatakları da satılmış vaziyette daha ortada hiçbir şey yokken. Daha milli devlet var ortada. Ama petrol bölgeleri büyük şirketlere satıldı. Amerika’daki büyük İngiliz petrol şirketlerine satıldı şu an. Adamlar da zorluyor hadi bir an önce mala sahip çıkalım diye “niye bekletiyorsunuz?” falan gibi. Onlar da kudurmuş gibi bombalamayı daha da artırıyorlar. Şimdi orada adam petrol şirketlerinin kontrolüne girdiğinde tabii oradan akıl almaz kazanç sağlamış olacak. Orada kazandıklarını da orada gariban Arap gençlerin falan ırzına geçerek, Arap kızların ırzına geçerek falan kullanacaklar. Gıcık oldular mı birbirleriyle savaştırıp kan gövdeyi götürecek. Canları istediğinde kan dökecekler. Yani tam anlamıyla esir konuma gelecekler. Ve böylece Mehdiyet’i kazıyacaklarını düşünüyorlar. Bunu yapamazlar. Onun için nerede it-kopuk varsa Mehdiyet’in üstüne salıyorlar ki güya durduracaklar.

 

(Trump, Suriye’de Esad rejiminin Doğu Guta’ya kimyasal silah saldırısı yapmasına ilişkin Twitter sayfasında şöyle bir paylaşım yaptı: “Kadınlar, çocuklar dahil olmak üzere anlamsız kimyasal saldırı sonrası çok kişi öldü. Baskı altındaki bölge kilitlenmiş ve Suriye ordusu tarafından çevrilmiş, bu da dış dünyayla bağını koparıyor. Putin, Rusya ve İran hayvan Esad’ı destekledikleri için sorumlular. Büyük bedel ödenecek” dedi Trump.)

Yani savaşı daha kuvvetlendireceğiz, daha bombardımanı güçlendireceğiz diyor. Sonra da çözüm olarak tabii Suriye’yi parçalayacağız diyor. Sonra da söz verilen şirketlere yerler parsellenecek, işte alın buyurun. Ünlü büyük şirketler. Trump da sermayedardır ünlü sermayedar. Onun da tabii payı olacaktır. Olan gariban Ortadoğu ülkelerine oluyor. Bir de Müslümanları da büyük bir gayretle birbirlerini kırmanın peşindeler. O ona saldırıyor o ona saldırıyor çeşitli isimler adı altında. Kardeşim, mesela on tane isimde çeşitli grup var, onunuz bir araya gelin “ne oluyor?” dersiniz Amerika’ya. Esad’a da dersiniz “adam gibi davran, güzel insan gibi davran Suriye’nin bütünlüğünü sağlayalım” anlaşır konuşursun mesele biter. Ve İngiliz derin devleti de o şirketlerden aldığı peşin parayı adamlara geri ödemek durumunda kalacaktır. Ödeyemeyeceği için de adamlar da onlara artık ne yaparlar bilmiyorum. Ama paralarını peşin aldıklarını biliyorum.

 

(“Sizce hangi durumlarda ibadetleri aksatmak mazur görülebilir?” izleyici sorusu)

Allah vermesin mesela sabah namazının çıkmasına 15 dakika kalmış, 20 dakika kalmış ama orada birisi bayılmış. Acil hastaneye kaldırılması gerekiyor. Şimdi orada namaz kılınmaz. O ambulansla beraber onunla gideceksin. Yolda en fazla şöyle olabilir yani orada koltuğa falan vurup teyemmüm edersin şöyle ellerini falan yüzüne sürersin. Hemen orada kendine göre bir namaz kılabilirsin kısaca. Belli orada o hasta gidecek o arada yani saniyeler konuşuyor. Öyle saniyelerin önemli olduğu şeylerde ibadet olmaz. Namaz için söylüyorum bunu. Veyahut yangın hali var. Sen orada nasıl abdest alacaksın? Öyle şey olmaz tabii yangın, bir an önce çıkman lazım oradan. Buna benzer veyahut kendinde ciddi bir rahatsızlık olabilir. Mesela bir Allah vermesin kalp enfarktüsü geçiriyordur veyahut bir böbrek koliği geçiriyordur. Şimdi orada namaz nasıl kılsın? Yani çok şiddetliyse olmaz, yapamaz. Yani onlarda mazur olur veyahut başka, çocuğa bir şey olmuştur. Allah esirgesin. Bu tip vakalar. Onun dışında olmaz.

Bir de oruçta da aynı şekilde mesela tansiyonu düşmüş 6’ya 3, çok tehlikeli derhal bozması lazım derhal hemen tuz alıp bozacak. Sonra üzerine de ayran önce tuz, tuzla bir acil gidermek lazım. Ayranla olmaz yanlış yapıyorlar onu. Ayranın kana geçmesi çok vakit alır ama tuzlu su yıldırım hızıyla 2-3 dakikada geçer kana en fazla 2-3 dakika. Ama ayran sindirmesi lazım vücudun onu, ondan sonra geçiş yapar. Ayran yanlış. Tuzlu suyla belirli bir oranı tutturduktan sonra tamam ondan sonra ayran içebilir, yemek de yiyebilir üzerine ama tansiyon düşükken çok dikkatli olması lazım. Veya tansiyonu yükselmiş orada ibadet olmaz Allah vermesin. Mesela 22’ye çıkmış tansiyon 12’ye 22 süper tehlikeli orada eğilmesi falan hiçbir şey olmaz. Namaz, abdest bekleyecek. Hastaneye gitmesi lazım öyle bir durumda vakit kaybetmeden. İlla kılacaksa teyemmüm edebilir, teyemmümle ayakta kılabilir arabada giderken kılabilir ayakta eğilmeden kafayı yere getirirse çok tehlikeli olur. 22’ye çıkmış tansiyon kafa yerde büyük bir ihtimalle beyin kanaması meydana gelir. Buna benzer şeylere dikkat etmek lazım.

 

(“Bir insan cehennemi rüyasında görebilir mi?” izleyici sorusu)

O eziyet olur. Allah mümine yapmaz onu gerek yok. Çünkü çok tedirgin olur. Cennette gösteriliş şekli ekrandan gösteriliyor rahat mümin için zaten cennetin içerisinde ama arazisi gösteriliyor müminlere merak ettikleri için, kendi vasıtaları içinde görüyorlar. Ama cehennemi rüyasında görürse çok felaket bunalır, çok azap olur, çok canı yanar o yüzden olmaz. Bir de hangi bir yerini görecek? Cehennem çeşit çeşittir, derece derecedir. Mesela hafif olan yerleri var belki de görüyordur rüyasında hafif olan yerlerini. Berbat sokaklar, berbat mahalleler tarzında, puslu bir hava ama öyle bir eziyet yoktur. Kaynayan, alev, hiçbir şey yoktur ki epey bir bölümü de öyle bir yerde. Bir de dümdüz olan yerler var hiç öyle bir şey de yok düz. Ama mesela Peygamberimiz (sav)’e hiç kötülük yapmamış, bir şey yapmamış ama iman etmemiş öyle kişiler için orası da. Çeşit çeşit, derece derecedir. Mesela münafıklar için cehennem yer altındadır, onlar hiç yer üstünü görmezler daima yerin altında, en şiddetli azap münafıklaradır. Münafıkun ve münafıkat beraber birbirlerinden acayip tiksinecekler cehennemde o dar odalara kapatılıyor zincirle Allah ayette de belirtmiş. Ama diğer kişiler için öyle değildir. Cehennem ancak kıyasla olumsuz etki yapıyor insanlarda yoksa normal yaşıyor.

 

(Yeni Şafak Yazarı Yusuf Kaplan, deizmin yayılmaması için İslami çevrelerin ve cemaatlerin çağı yakalayacak bir fikir derinliğine sahip olması gerektiğini yazdı. “Deizmin yayılmasında gençleri suçlamanın bir anlamı yok. Suçlu bizleriz, toplum, cemaatler, aileler ve devlet. Türkiye'deki eğitimin, cemaatlerin çağı iyi tanıyabilecek, çağla yüzleşebilecek, genç kuşağın sorularına ikna edici cevaplar verebilecek nitelikten çaptan ve derinlikten yoksun olması. Bunun yanı sıra yine İslami eğitim kurumlarının ve cemaatlerin genç kuşaklara İslam ahlakı, bilim, kültür, sanat tarihi birikimi verebilecek düzeyde yetkinlikte olmamaları”  dedi.)

Sanat tarihi adamı ne ilgilendirir? Kültür de ilgilendirmez. Bunların dinle, imanla alakası olmaz. İman; karşıdaki insanın bir kere Allah'a çok ciddi iman etmesi gerekiyor. En hayati konu budur. Mesela Peygamber Efendimiz (sav) peygamberdi ama imanı çok güçlüydü. Onun herhangi bir anlatımından bile insanlar çok şiddetli etkileniyorlardı. İlk aranacak şey karşıdaki insanın imanının çok güçlü olmasıdır. Kesin kararlı, ciddi derin bir imana sahip olmasıdır, bu çok hayati. Genel kültürle ne alakası var? İnternete girer adam her şeyi öğrenir. Sanat tarihi ile ne alakası var? Daha hala gelenekçi sistemin içerisinden kurtuluşu arayanlar daha da batarlar. Hoca iyi niyetli, dürüst bir insan ama batışmış bir sistemin içinde yeniden bir kurtuluş arıyor. Böyle olmaz. Zaten batıran gelenekçi sistem. Ben açıkça söyleyeyim, bizim anlattığımız stil en mükemmel stil. Ve bizim anlattığımız stilde iman etmeyen bir insan olmuyor. Ciddi olarak iman ediyor. Hepsi, herkes namazını kılıyor. Herkes ibadetinde. Deist, ateist tahayyül dahi edilemiyor aramızda. Net başarı var. Dolayısıyla diğer hocaların sohbetine katılanlar ya deist oluyorlar ya ateist oluyorlar. Bir kısmı homoseksüel oluyor. Kendileri bile kendi dengelerini tutturamıyorlar. Yani görüyorsunuz. Adam peygamberi eleştiriyor. Kuran'ı eleştiriyor. Allah'ı eleştiriyor. Yani müthiş bir çöküntü yaşanıyor.

 

(Ünlü ses sanatçımız Mustafa Keser, Kemal Kılıçdaroğlu’nun sanatçılar hakkında yaptığı açıklamaya şöyle bir eleştiri getirdi. “İnsanlar biraz laflarına ve üsluplarına dikkat etmeli. Daha üsluplu söylese biraz daha anlayışla karşılayabilirdik. Karşılamasak bile en azından umursamaz geçerdik. Onun için lütfen eleştirilerimizi daha münasip bir lisan ile yaparsak en azından makul karşılama gibi bir durum içinde oluruz” dedi.)

Bence sanatçılar hiçbir şey demesinler. Bu, bu şekliyle kalsın. Yani bence hiç gerek yok. Kötü söz ağızdan çıktı mı o yere toprağa akar gider. Bu, onlara gelmez. Altın ne yaparsan yap, altının üzerine ne dökersen dök altın altındır. Dolayısıyla geçerli değil. Bu konuyu artık bu kadar büyütmesinler. Anlamazdan gelip geçsinler. Sanatçılarımız hepsi çok değerli hepsini de çok seviyoruz. Yani onları böyle bir şeyin içine çekmeyelim. Duymazdan gelsinler. Anlamazdan gelsinler. Onlara gelmediğine göre bu söz ve asla gelmeyeceğine göre bizim sevgimize saygımıza asla etki etmeyeceğine göre mesele yok. Ama Tayyip Hocam hepsine bir 5 bin lira maaş bağlasın acayip olur, şahane. Hepsine birer madalya, Devlet Övünç Madalyası, bitti. Bütün sanatçılara. Zaten bir avuç sanatçımız var. 200 diyelim, 200’üne de bağlayalım. Ben çünkü sanatçıları bazen görüyorum, tek başına evinde vefat ediyor, bakımsız falan. Hiç evde yiyecek yok. Çok ürkütücü geliyor bana. Yani çalışmak mecburiyetinde kalmasınlar. Sahneye çıkma mecburiyeti olmasın. Canı istediğinde çıksın. Değil mi? Yaşlanıyorlar olmaz öyle. Ben Tayyip Hocam’dan bunu acil istiyorum. Rica ediyorum. 5 bin lira. 3 bin demiştim ama 5 bin iyi. Çok temiz yani bir de Devlet Övünç Madalyası takalım yakalarına madalyayı. Maaşları da tıkır tıkır evlerine gelip ödesinler. Gidip bankadan almalarına da gerek kalmasın. Eve gidip ödesinler. Hem evinin kontrol edilmesi de iyi olur. “Bir ihtiyacınız var mı?” gibilerinden. Devletin memuru gitsin, muhasebeci hatta bir polis. “Efendim, bir sıkıntınız var mı? Size rahatsızlık veren var mı? Güven içinde misiniz? Çok şahane olur her ay. Değil mi yani böyle “sizi tehdit eden, baskı yapan var mı? Varsa hemen söyleyin. Bu da paranız, buyurun. Hayırlı olsun.” O kadar. İstiyorsa bankada tutarsın. “İsterseniz hesabınızda tutalım? İsterseniz buyurun şu an nakit ödeyelim.” Bu kadar. Madalyaları da altın, 24 ayar altından yakalarına takalım. Bir avuç sanatçımız var başka sanatçı yok Türkiye’de. Birçoğu da yaşlandı yani. Onore edelim. Ömür boyu 5 bin lira maaş, bu kadar.

 

(“Küsme toplumumuzda niye yaygın?” izleyici sorusu)

Yani küstürecek şey yapıyor. Mesela kızlarla erkekler arasında oluyor küsme genellikle. Üzecek şeyler yapıyorlar, telafi edecek bir konuşma yapsalar bir şey olmaz. Ama küsmeyi tabii çabuk halletmek lazım. Yani çabuk neticelendirmek lazım. Gönlünü alıp yatıştırabilirler. Şimdi küsmede en belirgin vasıf herhalde yüzüne bakmamak, dalıp dalıp gitmek, yere bakmak, konuşmamak, sarılsa bile itmek. Küsme çok yaygın. Küstüğünü anladığı an o an müdahale edip düzeltmesi daha iyi olur. Yani sıcağı sıcağına düzeltmek iyi olur. Aslında iki taraf da küsmeme konusunda anlaşabilirler de. Karşılıklı söz verebilirler küsmeyeceklerine. Ama birbirlerini kırmasınlar, başka türlü nasıl olur? Rahatça birbirlerine ters davranabiliyorlar o olmaz. Bir olur, iki olur hadi diyelim ama ters davranmak iyi bir şey değil. Gönül alıcı davranmak lazım. Bir de genç kızlar çok nazik oluyorlar, her şeye kafayı takarlar. Çok özenli olmak lazım.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."