Sayın Adnan Oktar'ın 9 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 9 Şubat 2018

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti’nin IŞİD’e destek verdiğine dair sözlerine sert cevap verdi. “Ankara’dan İstanbul’a yürüyebilirsiniz. Biz terör örgütlerinin icazetiyle yola çıkanlarla beraber yol yürümedik. Bundan sonra da yürümeyeceğiz. Utanmadan sıkılmadan bizim DEAŞ ile işbirliği yaptığımızı söylüyor. Bunda yüz yok, haysiyet yok, onur yok. Ne zaman bunu ispata davet ettiysem hiçbir zaman ispat etmemiştir. İspat et, ben bu makamda bu görevde durmam çekilirim. Sen ispat edemezsen çekilir misin? Çekilemez. Hayatı yalan üzerine kurulu” dedi.)

Öyle zor bir durumdayız ki bence bu tip olaylara hiç mahal vermemek lazım. Tayyip Hoca çok aklı başında bir insan. DAEŞ’le ne işi var, ne zoru? Ayrıca DAEŞ’in ölüm listesinde Tayyip Hoca Allah muhafaza. Dolayısıyla mantıklı bir şey değil. Ama muhalefet ne konuşuyorsa konuşsun hak, doğru neyse o yerine getirilir zaten. Gereksiz telaşa hiç girilmemesi gerekir. Ama Tayyip Hoca tabii cevap vermek durumunda. Çünkü ona bir söz söyleniyor önemli bu, muhalefet lideri bir şey söylüyor o da ona cevap veriyor. Ama bu dostluğu, kardeşliği, birlikteliği bozacak şeyler değildir bu yanlış anlaşılmasın. Türkiye’nin DAEŞ’le falan işi olmaz. AK Parti’nin düşüncesi, felsefesi, ideolojisi modern İslam anlayışıdır. DAEŞ’inki öyle değil; gelenekçi Ortodoks, katı gelenekçi, katı Ortodoks saldırgan bir politikadır. Tayyip Hocam’ınki Osmanlı’dan gelen gelenekçi İslam anlayışıdır ve onunla Modern İslam’ı birleştirmiştir. Ki gayet güzel bir karışım.

 

(Sayın Erdoğan CHP’nin “Esad’la görüşün” teklifine yönelik de bir katille aynı masaya oturmayacaklarını söyledi. Konuşması şöyle: “Ne diyor beyefendi? ‘Afrin’e gitmeyin, fazla içeri girmeyin’ senden mi alacağız emri? Bize milletimizin emri var emri. Ona kalsa Esad ile aynı masaya oturun da işi konuşun diyor. Bir milyon vatandaşını öldüren katille neyi konuşacağız? Esad devlet terörü estirmiştir. Hala da öldürmeye devam etmektedir” dedi.)

Tayyip Hocam tabii ki vicdanlı, merhametli bir insan, ağrına gidiyor. Şimdi ama Amerika sanki daha mı az adam öldürdü? Amerika’yla müttefikiz, Trump’la görüşülüyor, Obama’yla görüşülüyor. Esad’ın şehit ettiği insan sayısının yüz mislini, bin mislini Amerika yaptı, Rusya yaptı, koalisyon güçleri yaptı, Suudi Arabistan yaptı hepsiyle dostuz. Dolayısıyla böyle şeylerde kökten halledecek mantığın üstüne gitmek lazım. Tamam acı bir durum doğru ama hepsiyle masaya oturuyoruz biz. Teknik olarak eğer Suriye ile anlaşırsak, anlaşmanın şekli çok önemli. Masaya ne oturacağız yemek mi yiyeceksin masaya oturup? Masaya oturmayla bir şey çıkmaz. Bunu MİT yapabilir, der Esad’a “sen Türkiye ile dost olmaya bir karar ver böyle komünist solcu kafayı falan da bırak, PKK’yı ezmede ittifak edelim, Suriye ile de sınırları kaldıralım, pasaportu da kaldıralım dost ahbap olun, konuyu kökten bitirelim.” İngiliz derin devletine de esaslı bir tokat indirmiş oluruz. “Esad da o kadar ortada olmasın” denilebilir yani. Suriye hükümeti ortada olsun, Esad da o kadar ortada olmasın. Bir şekilde bunun yolu bulunabilir. Suriye bunu kabul eder. Masaya gidip Tayyip Hoca’nın oturması falan olmaz tabii. İleri gelen MİT elemanları gider görüşür kökten meseleyi hallederler. Bu şekilde olması da düşünülebilir. Ama tabii vicdan azabı çekiyor o kadar adamı şehit etmiş bu adamlar. Ama öbürleriyle de görüşüyoruz, külli ve geniş düşünmek lazım. Kendi içinde tutarlı Tayyip Hoca’nın dediği haklı, azap çekiyor, rahatsız, vicdan azabı çektiği belli. O kadar Müslümanın kanı ellerinde adamların. Ama bu kökten çözecekse ve kan tamamen duracaksa, PKK ortadan kalkacaksa, cezayı da Allah vereceğine göre ahirette, bizim burada yapacağımız şey, o adamı da biz kabul etmediğimize göre kalben, yaptıklarını takdir etmediğimize göre hiçbirinin yaptığını takdir etmediğimize göre meseleyi böyle halledebiliriz.

 

Kardeşim, gençlik homoseksüelliğe sürükleniyor. Bak çığ gibi homoseksüellik yayılıyor. Ve genelevlerin sayısı da gittikçe artıyor. Bir facia. Hem Diyanet İşleri Başkanlığımız hem kadın dernekleri bu olaya el koysunlar Allah rızası için. Bu faciayı durduralım. Genelevlerde aslan gibi genç kızlarımız mahvoluyorlar ruhen ve bedenen 200 bin vatan evladı hanımefendi. Dalyan gibi kızlar yazık günah değil mi? Ve üstelik de bunlardan yüzde sekiz vergi alınıyor. Bakın bir günde en az 70 erkek veyahut 150 erkek bu hanımefendilerle ilişkiye giriyor. Günde 3 milyon erkek fuhuş yapmış oluyor. Pazar günleri 5 milyona çıkıyor. Bu hanımefendileri bir salona dolduruyorlar, geniş salonlar neredeyse anadan doğma böyle çırılçıplaklar sıralanmış diziliyorlar. 50-100 kişi onların karşısına geçiyor, bakıyor oraya kadını gidip seçiyor diyor ‘numaran kaç?’ Yukarıya çıkıyor fiş kesiliyor kapıda, fişin parasını ödüyor ve buradan yüzde sekiz vergi alınıyor. Ve bu kadınlar mahvoluyor yazık günah. Bu hanım kardeşlerimizi evlendirelim. Güzel, onlara ev alalım, sevindirelim, bu beladan onları kurtaralım. Onurlu, dik başlı olarak aramızda yaşasınlar. Nur gibiler yazık günah. Hem Diyanet İşleri Başkanlığımız hem Diyanet-Sen hem kadın dernekleri bu olaya el koysun. Bu konuda bütün güçleriyle destek olsunlar. Bakın her ilde genelev var, ilçelerin birçoğunda genelev var ve gittikçe çapı genişliyor ve gittikçe sayısı artıyor. Her yıl katlamalı artıyor sayısı. Fuhşun sayısı da artıyor, genelev sayısı da artıyor. Ayrıca şimdi daha da gelişen çirkin olaylar var; homoseksüel kulüpleri çığ gibi büyük illerde, küçük illerde her yerde yayılmaya başladı. En yakışıklı aslan gibi delikanlılarımızı homoseksüel yapıp mahvediyorlar. Dağ gibi delikanlılar homoseksüel oluyor. Güzel delikanlılar özellikle musallat olmuş durumda. İngiliz derin devletinin bir oyunu bu. Gençliğimizi mahvetme kararı aldılar. Fıtratı bozacaklar. Kadını erkek yapıyorlar, erkeği kadın yapıyorlar. Bu oyuna dur diyelim. Diyanet İşleri Başkanlığı da devreye girsin, Diyanet-Sen de, kadın dernekleri de devreye girsinler bu faciayı önleyelim.

 

(“Namaz neden önemlidir?” izleyici sorusu)

Allah'a teşekkür ne güzel. Hz. İbrahim (as) de çölde çok hoş çadırında çok fazla davarı var, danalar, sığırlar falan sütler sağılıyor. Bayağı hizmetçileri falan da var. Bayağı güzel zenginliği. Gelen geçen herkesi ağırlıyor. Namazlara çok titiz. Canım benim o güzel seccadesini seriyor. Hemen namaza duruyor.  Çöl ortamı, biraz küçük bir kapla hemen orada abdest alıyor kolayca. En zevk aldığı şeylerden birisi de namaz. Peygamberlerin en sevdiği şey namazdır. Çok büyük bir nimettir, çok güzel, zevkli bir teşekkürdür, bereketli bir teşekkür. Allah'a sevgimizi ifademiz. Aksi, Allah'a sevginin eksikliğini gösterir. Allah esirgesin. Çünkü cehennem ehline soruluyor “sizi buraya getiren ne, ne sebeple buraya geldiniz?” diyorlar. İlk verdikleri cevap birinci çok manidar. “Biz namaz kılanlardan değildik” diyorlar. İlk akıllarına gelen bu. Facia yani Allah esirgesin. Şuuru açık olup da namaz kılmamak olacak iş değil. Ben Ankara’dayken anlatmıştım. Annem dedi ki “benim oğlum çok dindar, oruçlarını hep tutuyor” dedi. Adam dedi ki “Peki namazlarını kılıyor mu?” dedi. “Yok, namaz kılmıyor” dedi. “Aa” dedi adam “hiç olmadı o zaman” dedi. “Namaz farz. Nasıl kılmaz?” dedi. Beynimden vurulmuşa döndüm ben. Hemen Ankara Ulus’a gittim. Ulus’ta yeraltı çarşısı var orada. Heykelin orada bir yeraltı çarşısı. Pazar günüydü. Her yer kapalı ama yere kitapları serip satıyorlar ya eski kitaplar. Orada namaz hocası kitapları vardı. Ben bir tanesini aldım. Hemen koşarak eve döndüm. Oradaki tarife göre hemen abdest aldım. Seccadeyi de serdim. Öğlen vaktiydi bak öğlen hiç unutmam “öğlen ikişerden dört rekattır” diyor. Ben iki rekat kıldım namaz. Sonra bir gezindim bir iki rekat daha kıldım bilmediğim için. Halbuki kesintisiz kılınıyor oradaki ifadeden kesintisiz kılınıyor. Ondan sonra namazımı hiç aksatmadım. Yani acayip utandım ben. Bir kere bak bir kişinin söylemesiyle. Dolayısıyla ruh sahibi birisinin “ben namaz kılmıyorum” demesi olacak iş değil. Yani mümkünü yok.

 

(“Yaşam şeklimizi neye göre belirlemeliyiz?” izleyici sorusu)

Bak sizin nesliniz Allah'a çok şükür zer aleminden siz dünyaya sunuldunuz. Hepiniz çok güzelsiniz ve hepiniz çok yakışıklısınız. Bu çok manidar, büyük bir mucize bu. Hepinizin yüzü nurlu ve yobazların size yanaşmasının imkanı yok. Boyut farkı var arada onun için böyle cinnet geçiriyorlar. Yani artık sizin onlar tarafından kontrol edilmeniz mümkün değil. Onlar geldi geçti yani bir rüzgardı gelip geçti, kirli bir rüzgar. Ama tabii acıyoruz, merhamet ediyoruz ayrı mesele. Yaşam şeklimizi vicdanımıza göre belirleyeceğiz. Vicdanımız ne diyorsa onu dinleyeceğiz. Yani çok samimi olacağız samimi olunca zaten vicdanın emrine gireriz. Vicdan da vahiydir yani kesintisiz vahiy. O zaman mükemmel insan oluruz. Onun dışında hayatta bir yol yoktur. Vicdan da bize sürekli sevgiye yönlendirir. Vicdanın görevi bize sevgiyi öğretmektir ve sevgiyi yaşatmaktır. Sevgiden başka hiçbir hedef yoktur. Allah'ın da tek hedefi, tek istediği sevgidir. Yaşamın da tek amacı sevgidir başka hiçbir amacı olmaz.

 

(“Tevekküllü olmak neden zor?” izleyici sorusu)

Mesela bir olay olur eli ayağı boşalabilir insanın ama tevekküllü olur. O tevekküllü olamıyor anlamına gelmez. Yani o heyecanı onun için lehinedir. Tepkisiz olmak iyi bir şey değil. Mesela adamın evi yanıyordur heyecanlanır adrenalin gelir. Gayet sakin, uykulu gözlerle çoraplarını giyecek hali yok değil mi? O bir garipliktir yani öyle şey olmaz. Ama tevekküllü olursun Allah'ını koruyacağını bilirsin. İmanda tevekkül zevklidir. Bayağı güzel olur ama o heyecanı tevekkülsüzlük olarak almayın, ondan korkmayın. “Niye tevekkül edemiyorum?” demeyin. İnsan telaş edebilir bir şey olmaz ondan. Çünkü gereğini yapıyorsun sen zaten. İmanın gereğini yapıyorsun, o heyecan olabilir mesela kızarabilir, rengi atabilir bir şey olmaz ondan.

 

(Avrupa Parlamentosu’nda Türkiye Raportörlüğü görevini yürüten Hollandalı parlamenter Kati Piri, Türk mahkemelerinin verdiği kararlardan örnekler vererek hepsi hakkında Türkiye'ye akıl verdi. Osman Kavala, Ahmet Şık, Selahattin Demirtaş hakkında verilen mahkeme kararlarının intikam amacıyla verildiğini iddia etti. “Sadece son 2 hafta içerisinde Afrin operasyonuna barışçıl şekilde karşı çıktığı için beş yüz kişi haksız yere gözaltına alındı” dedi. “Ardından da Türk halkının zor dönemde olduğu bu dönemde sesimizi yükseltmezsek itibarımızı kaybederiz” açıklamasını yaptı.)

Kardeşim eleştiri yapabilir, fikir verebilir. Ama böyle üst perdeden garip laflara gerek yok. Mesela görüşünü belirtebilir. Mahkeme hakkında görüş belirtiyorsa mahkemeye saygılı olması lazım. Ama teknik yönden, hukuki yönden analiz edebilir, görüş belirtebilir. Çeşitli içtihatlarla karşılaştırabilir. Yani hukukun öngördüğü tarzda bir şey yapabilir. Yani mesela bir mütalaayı açıklayabilir. Mahkemeye sunulmuş bir mütalaayı açıklayabilir. Ama mahkemeye akıl vermek, adaletsizlikle itham etmek doğru değil. Çünkü mahkeme dosyasında ne olduğunu bilmiyorsun sen. Hakim olsan belki daha ağır ceza vereceksin. Neye göre hayır diyorsun yani bilmiyorsun ki. Genellikle hep böyle oluyor mesela adam geliyor cinayet zanlısı “yok” diyor “iftira attırdılar.” Allah Allah ne biliyorsun dosyada ne olduğunu. Dosyayı bir görüyor “abo” diyor. Dosyayı bilmeden konuşma yapmaları doğru değil. Dosyayı da biliyorsa hukuk ölçüleri içerisinde eleştiri yapabilir. Hukuki eleştiri yapabilir, hukuka uygunsa.

 

(“Güzel konuşmak için çok fazla kitap mı okumamız gerekiyor?” izleyici sorusu)

Samimi olmak yeterlidir. Çok samimi olunursa bayağı güzel hikmetli konuşulur. Yani mesela köydeki bir çoban bile hiç okumamıştır ama çok isabetli ve güzel konuşur. Bazen mikrofon uzatılıyor onlara, çobanlara nefis güzel konuşuyorlar. Yani öyle alim falan değil onlar. Ama mesela üç-dört üniversite mezunu oluyor adam. Öküz gibi zırvalıyor. Ağzından kin akıyor, nefret akıyor, ne diyeceğini şaşırıyor. Yani bayağı berbat konuşuyor.

 

(“İnsan hayır ve şerle nasıl imtihan olur?” izleyici sorusu)

Mümin için her şey hayret edecek şekilde hayırdır. Her şey. Mesela bak Akit kendince atak yapıyor her seferinde ne hale geldiğini görüyorsunuz. Bizim ünümüz, şöhretimiz, gücümüz artıyor. Kendileri ne hale geldiler? Türkiye mesela Akit’i bilmiyordu. Onları hakikaten dindar, muttaki, saygı duyulacak bir topluluk olarak biliyorlardı. Şu an Türkiye'de konumları en olumsuz olan topluluk. Zaten onların yaptığı atak da bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ve atak şekillerindeki çirkinlik de onların neler yapabileceğini bizim de ne kadar temiz olduğumuzu gösteriyor. Çünkü bir suç olmuş olsaydı bunlar acayip havalara hoplardılar. Bak derme çatma, oradan buradan, kenardan, konservenin ucundan bilmem neyin kenarından efendim sopanın gölgesinden konu çıkarıyorlar. Yani bir acayip durum, akşam akşam diyor.

 

(Ertuğrul Özkök, Diyanet’in fetvalarını eleştiren bir yazı yazdı. “İnsanın Mars’a yolculuğu başladı. Diyanet’in de bu konuda bize yeni ufuklar açmasını bekliyoruz. Sayın Diyanet, Adnan Oktar olayıyla ilgili açıklama yaptınız ardından da sol elle yemek yemek haramdır fetvasını verdiniz. Sayın fetva kurulu merak ettiğimiz bir konu var, gerçi bizi ilgilendiren haramın hangi elle yenildiği ancak siz yine de Mars, Venüs gibi gezegenlerde kaşığı hangi elimize almamız gerektiğini söylerseniz merakımızı gidermiş olursunuz” dedi.)    

Ahmet Hakan okka gibi laf etti. “Şimdi” dedi “sağ elle, sol elle yemeği bırakın da” dedi “bir yiyeceğin yediğiniz bir şeyin helal mi haram mı olduğunu onun üstünde durun” dedi. Şimdi Ertuğrul Özkök de aynı şeyi bir daha vurguluyor çok ehemmiyetli bir konu olduğu için. Sen bırak sağ eli, sol eli adam hangi eliyle yiyorsa yesin. “Helal lokma tabir edilen halk arasında bir şeyin helal olması, helal yiyecek olması helaliyle kullanılması önemlidir, sen buna dikkat et” diyor doğru söylüyor. Sen buna dikkat edersen mesele yok. Dikkat etmezsen bu olmaz onu demek istiyor.

 

(“Kaderimize razı olmak ne demektir acaba?” izleyici sorusu)

Kader zaten güzeldir her insanın kaderi güzel yaratılır samimi olmak şartıyla ama ölüyse özel yaratılıyor o yani ona kafayı takmaya gerek yok. “Ölü niye cehenneme gidiyor, niye cehennemde?” siz derdine düşmeyin, hiç kimse derdine düşmesin. Allah’ın vicdanına, Allah’ın ahlakına güvenin yani “Ben öyle gösteriyorum” diyor işte bitti kurcalanmak yani o meseleyi anlamaya çalışmak sana ne, sen aklı başındasın cennete gidiyorsun işte tamam sen o kısma bak. Falanca niye cehenneme gitti? Sana ne onun demek ki bir şey var ki gitmiş. İlla merak ediyorsan ölü diyorum işte daha nasıl söyleyeyim, ölü. Ölünün neyinin hesabını yapıyorsunuz? Arkadaş için demiyorum o ayrı o benim canımın sorusu daha ayrı bir konu. İşte “Allah cehennemde yakar mı?” Allah Allah yakıyor işte sen yakma işini bırak. Sen cennette rahat ediyor musun ona bak. Allah seni koruyup kolladı mı tamam. Orda bilmişlik yapmana gerek yok, onu düşündüren de sana Allah. Sen kendin bağımsız düşünemezsin, o bağımsız Allah’ı bulacağını zannediyor o konularda Allah’ı eleştirebileceğini. Allah’ı eleştireni de Allah eleştirtir. Allah’ı inkar edeni de Allah inkar ettirir kendi başına inkar edemez adam.

 

(“Ahiretin varlığına kanıtınız var mı?” izleyici sorusu)

Yani çok istersen bir şeyler görürsün, gösterilir. Ama çok emek vermen lazım. Yani çeşitli makamları görebilirsin. Yani kanaatin gelecek kadar bilgiye erişebilirsin çok istersen, çok talebin olursa aklın ihtiyarını almayacak şekilde böyle nasıl söyleyeyim, yani şu uyanıklıkta ama uyku halinde olduğunu düşünürsün. Sana çok şey gösterilir eğer yani içini rahatlatacaksa bu mümkün. Ama bu alametlerden zaten hemen görürsün, hemen anlarsın. Yani Allah’ın varlığına inanmak çok önemlidir. Varlığına inanınca Allah’ın başıboş bırakmayacağına inanırsın. Yani çünkü sonsuz akıllı bir arlık. Zincirleme akıldan anlaşılır bu. Başıboş bırakmayacağını anlarsın. Yani bir peygamberle seni bilgilendireceğini anlarsın. Peygamber de sana “ahiret var” diyorsa Allah’ın varlığına inandığın gibi ona da inanırsın, yani bir bloktur bu. Ama ayrıca “bir de gözümle görsem” diyorsan onun için de süluk denilen bir makam çıkışı vardır. Emek verirsen onu da elde edebilirsin. Mesela Peygamberimiz (sav)’in süluku vardır, bütün makamları gezmiştir tek tek. Çok talep ettiği için gezmiştir. Herkesi görmüştür, herkesle tanıştırılmıştır. Cehennem uzaktan gösterilmiştir. Cenneti de Allah gösterdi ama “bakma” dedi. Peygamberimiz (sav) de bakmadı yani istese bakardı. Ama Allah diyor “bakmadı” diyor. Onu takdir ediyor. Perdeyle de kapatıldı. Çünkü baksa çok sıkılırdı, dünyadan çok sıkılırdı, onun için baktırtmadı Allah. Ama cehennemi uzaktan gördü. Süluku olursa bir insanın bunu elde edebilir yani illa öğrenmek istiyorsan bu mümkün.

 

İnsanların Çoğu Birbirlerine Güvenemedikleri İçin Birbirlerini Hiç Samimi Sevemiyorlar. Sadece Trip Atmayı Biliyorlar. Akıllı İnsanı Aramak Gerekir

İnsanlar, hanımefendiler, beyler birbirlerine güvenemiyorlar. Kötülük yapacak zannediyorlar. Halbuki birbirleriyle karşılıklı konuşup, asgari müşterekle anlaşarak birbirleri için risk teşkil etmeyeceklerini, birbirlerini sevdiklerini, dost olduklarını söyleyip bu riski ortadan kaldırabilirler. Birbirlerini tanımadıkları için her an bir tehlike meydana gelecek diye karşılıklı birbirlerini rencide edecek tavırlarla bir savunma mekanizması içine giriyorlar ama bu yıpratıcı ve çok zor oluyor. O ona trip atıyor, o ona trip atıyor ve araları da açılıyor, birbirlerini sevemiyorlar, çok berbat bir durum oluyor. Allah vermesin. Ölü insan çoktur, onlarla pek baş edemezsin. Akıllı insanı ara, nadir de olsa bulursun akıllı insan, Allah’tan korkan, egoist bencil olmayan, o sana yeter yani. Onunla çok sıkı bir dost ol, arkadaş ol. Çok fazla bir dost bulamazsın zaten, akıllı insana o kadar çok rastlanmaz. Dolayısıyla onlarla da baş edemezsin o tripçilerle falan. Biraz sayıları çoktur onların. Gerçekten seni seven, egoist bencil olmayan bir arkadaşını bulabilirsen, dostunu bulabilirsen çok iyi olur, çok rahat edersin, onu da bırakma ama. Hem eğit, karşılıklı birbirinizi Allah yolunda, Allah’ı çok sevdiğiniz yönünde eğitin, imanınızı güçlendirin karşılıklı, Allah’ın sanatını daha derin görmeye çalışın. Samimi olun, çok rahat edersin, çok huzurlu olursun. Yani çok fazla insan şart değil. Olduğu kadar yeterli olur.

 

(Alparslan Kuytul tutuklandı. Yirmi üç şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Kuytul ve beraberindekilerin tutuklanma sebebi olarak FETÖ/PDY, PKK/KCK, El Kaide ve DEAŞ silahlı terör örgütlerine bilerek ve isteyerek yardım etme ile suç örgütü kurmak ve yönetmek örgüt faaliyeti çerçevesinde nitelikli dolandırıcılık ve özel belgede sahtecilik yapma” gerekçesi gösterildi.)

İşte kanun hukuk ne derse o olur. Ben Türkiye’de adalete güveniyorum. Er veya geç hukuk tahakkuk eder. Ama hükümete her halükarda destekçi olmak lazım. Yani genel anlamda diyorum ucuz kahramanlığın sırası değil yani ucuz kahramanlık yapılacak devir değil. Her halükarda hükümete candan destek olmak lazım. Tayyip Hoca bu kadar zor, belalı bir ortamda, cansiperane, gece gündüz, uykusuz, aç kalıyor bazen, bazen çok yorgun oluyor, bütün gücüyle mücadele ederken ayağına dolanmanın bir alemi yok. Hem ayıp hem günah hem de yazık. Hem sen yapmayacaksın hem de yapanın ayağına dolanacaksın. Yok öyle şey, olmaz.

 

(“Hz. Musa (as) Firavun’un yanında nasıl imanla büyüdü?” izleyici sorusu)

Orada imanla büyümesi diye bir konu olmadı zaten. Yani Firavun’un eğitimini aldı, orası bir mason dergahıydı zaten. Masonik bir eğitim aldı. Sonradan Allah ona hidayet verdi, bilgi verdi. Tur Dağı’nda peygamberlik verildi. Dolayısıyla Peygamberimiz (sav) de Allah onun için diyor “Ve seni yol bilmez iken, 'doğru yola yöneltip iletmedi mi?” (Duha Suresi, 7) “Dalalet içindeydi” diyor. Peygamberimiz (sav)’e Allah. “Dalle” “Allah seni dalalet içinde bulup hidayet vermedi mi?” diyor. Dolayısıyla bu çok normal. Hz. İbrahim (as) de imanı bilmiyordu, Allah sonra imanı öğreti.

 

(“Allah’a dua ederken ağlamak doğru bir şey mi?” izleyici sorusu)

Olabilse çok güzel ama yalnızken. Yalnızken böyle duvara dayanacaksın veyahut yere oturacaksın çok makbul olur. Allah “…için için dua edin…” (Araf Suresi, 55) diyor. O derin konsantrasyonda olur. Mesela Resulullah (sav) öyleydi. Dağa çıkıyordu. “Ya Rabbi bana Kendini göster, bana hakikati açıkla, bana hidayet ver.” Yalvardı, yalvardı, mağaranın ağzına bir çıktı, of, yüz kilometre falan ufuk kaplı Cebrail (as), yüz kilometre bütün gökyüzü. Hemen içeriye çekildi. Yani korktu tabii insanlık hali. İçeriye hop geldi Cebrail (as) en çekindiği şey oldu, içeriye geldi, süzüldü karşısına geldi. Gayet güzel bir görüntü. O hala görüntü olduğunu zannederek korkuyor. Gelip sarılıp bir sıktı Peygamber Efendimiz (sav)’i. Ama bayağı kuvvetli sıktı. “Oku” diyor. Canım benim o can havliyle, “ben okuma bilmem” dedi hemen. Bir kere daha sıktı. Yine “ben okuma bilmem” dedi. Zaten biliyor okuma bilmediğini. Maksat onu konuşturmak. Bayağı kuvvetli sıktı, ondan sonra ayetler inmeye başladı. Bütün gücüyle koşarak orası bilmiyorum gördünüz mü çok sarp bir yer. Yani öyle koşulacak gibi değil. Koşa koşa eve indi, Hz. Hatice’ye “beni örtün beni örtün” dedi. Zıngır zıngır titriyor, akıl almaz korktu yani açıkça. Üstünü örttüler. Hz. Hatice annemiz çok şefkatli olarak sordu. “Ne oldu Ya Muhammed, anlatır mısın?” dedi. Anlattı. “Müjdeler olsun sana. Allah’tan sana Peygamberlik verildi. “Gelen de Cibril-i Emin” dedi. Bak kadındaki ilme bak ya. Şu mübareğin güzelliğine bak yani. İlk vahyi kabul eden kadın ve ilk Müslüman Allah’a şükür. “ Allah'ın peygamberisin” dedi. Kadınları da oturup adamlar ne vaziyette görüyorlar. Hani cehennem ehli kadınlar oluyor diyordunuz? İlk kadın vahyi alan yani ilk vahyi teşhis eden, peygamberliğini ilk kabul eden kadın.

 

(Ülkedeki mason localarını çatısı altında toplayan İngiltere Birleşik Büyük Mason Locası, bazı ulusal gazetelere “Artık yeter” başlığıyla tam sayfa ilan verdi. İlanda; “Locamız, iki yüz bini aşkın üyenin kamuoyuna yanlış yansıtılmasının ayrımcılık olduğuna inanıyor. Basit ve açık, üyelerimiz haksız yere damgalandıklarını hissetmek zorunda kalmamalı.” ifadeleri kullanıldı.)

Bu ne biçim laf ya? Buna ne gerek var, nerenin iki yüz bini? İngiltere'nin her yeri zaten bütün devlet müesseseleri masonların kontrolünde. Bu nereden icap etti bu laf, bunu anlamadım ki. Hayır, masonların hâkim olmadığı herhangi bir devlet müessesesi söylesinler İngiltere'de. Her yer mason kontrolünde zaten. Gazeteye ilan vermeler falan yani bilmiyorum ayranı fazla mı kaçırdılar nedir anlamadım ki.

 

(“Cinler de imtihan olur mu?” izleyici sorusu)

Oluyorlar hatta ayette diyor ki; “Ölümden sonra dirilme niye olsun ki?” diyor. Bak duvardan geçip geliyor, duvardan geçiyor, kayaların içinden dağların içinden geçiyor, “nasıl olacak ki?” diyor, “biz nasıl dirileceğiz ki?” diyor. Bak ruh olduğunu gördüğü halde görüyor musun? Demek ki insanda da yani ruh haline bile getirsen yine iman etmeyecekse iman etmeyecek. Mesela adam bunu görse iman eder diye düşünülüyor ama bak ruh haline gelse de iman etmiyor. 

 

(“Her kişi mutlaka önce cehenneme düşer mi?” izleyici sorusu)

O yanlış biliniyor, Sadece Allah cehennemi uzaktan gösteriyor müminlere yani bilgileri dahilinde olsun diye o kadar. Yoksa cehenneme girme diye bir şey yok. Niye girsin mümin cehenneme, çünkü ürkütücü bir yer. Allah “en ufak bir rahatsızlık duymayacaksınız, en ufak bir korku ve hüzün yoktur” diyor, ayette açık Allah vaat ediyor. Olur mu? Allah’ın Adetullah’ına aykırı öyle bir şey yok. Ama görüyorlar cehennemi yani bakıyorlar bilgilenmek açısından gerekli. Çünkü Kuran’da belirtilen bir şeyi görmüş oluyorsun, çok zevkli güzel bir şey.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."