Sayın Adnan Oktar'ın 8 Ocak 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 8 Ocak 2018

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Boğaziçi Üniversiteliler Derneği’nde yaptığı konuşmada Boğaziçi Üniversitesi’ndeki dış kaynaklı FETÖ yapılanmasına dikkat çekerek şunları söyledi: “Boğaziçi Üniversitesi bu milletin değerlerine yaslanamadığı için hedeflerine tam manasıyla ulaşamamıştır. Çok seslilik ile kendi ülkesine yabancılık arasındaki çizgiyi doğru bilmeden de bunu yaşatamayız. Asıl mesele fiziken nerede olduğunuzdan ziyade zihin olarak nerede durduğunuz meselesidir. Açık konuşmayı severim çünkü kesinlikle gizli hafıza kaydım yoktur. Boğaziçi Üniversitesi buradaki hocalarımız acaba nereye kadar pergelleri açıyorlar? Belli bir fikrin savunucusu olanlara kapıyı aç, belli bir fikrin savunucusu değilse kapıyı kapat, bu mu özgürlük? Bilimin olmadığı yerde sadece cehalet değil onunla birlikte vahşet de kök salmaya başlar. Terör niye üniversitelere yerleşmiştir. Bizim yıllarımızda anarşiydi daha sonra bu teröre dönüştü. Üniversitelerimiz bizim huzur mekanlarımız olması lazım. Selçuklu’yu yıkılışa götüren Haşhaşi dalgası bir yanıyla cehalet bir yanıyla vahşet kokuyordu. Bugün de Türkiye benzer saldırılarla karşı karşıyadır. Zihnini Amerika’da yaşayan şarlatana adayan mankurtlardan bilim adamı da Müslüman da olmaz. Bir Boğaziçilinin bu tuzağa düşmesine asla gönlüm razı gelmez. Alim olmak başka bir şeydir, arif olmak başka bir şeydir. Alim olabilirsin ama arif olamazsın. Arif irtifa makamıdır.”)

Sayın Bahçeli’yle Tayyip Hocam muhteşem konuşuyorlar son iki aydan beri. Her konuşmaları mükemmel çok hayati konular. Boğaziçi’nde FETÖ’cü metöcü varsa direkt tepelerine binsinler hiç önemi yok. Gerekirse üniversite dağıtılır öyle bir konu olmaz. Biz FETÖ’cü bir üniversite istemeyiz. Ama benim kanaatim az sayıdadırlar. Gereği de yapılsın. Çünkü ben bu tip yapılanmaların münafık tıyneti içerisinde çok rahat geliştiğini gördüm. Çünkü münafıklık küfre de sırtını dayadığı için, küfürle Müslümanlığın imkanlarını kullanan bir sistem olduğu için gelişme zemini daha kolay olabiliyor. Ama münafıklıkta, ayette diyor ki Cenab-ı Allah “başlarını öyle bir ezin ki arkadan geleceklere ibret olsun” diyor. Onun içi kanunla hukukla başlangıç aşamasında başlarının ezilmesi çok önemli. Boğaziçi’nde varsa hiç gözünü kırpmadan ibreti alem için kafalarını ezmek lazım kim varsa. Şımarmalarına müsaade edilmesin.

 

Hadislerde Mehdi’ye Eyüp Gibi Çile Geleceği Ama Hemen Ardından İnşirah ve Kolaylık Geleceği, Mehdi’nin de Nuh Gibi Uzun Ömürlü Olacağı Bildirilmiştir

“Hz. Mehdi (as)’da önceki peygamberlerin bazı özellikleri vardır” diyor Peygamberimiz (sav). “Bunların arasında Hz. Adem (as) ve Hz. Nuh (as) da vardır. Bu yönleri de onlara benzer” yani uzun ömür ile diyor. Kim? Hz. Adem (as) ve Hz. Nuh (as) “ikisi gibi uzun ömürlüdürler” diyor.

İmam Sajjad diyor ki: “İmam Mehdi (as)’ın Hz. Nuh (as) mizacı vardır, bu Hz. Mehdi (as)’ın hayatının uzun olmasıdır.” Bu münafıkları kızdırmak içindir. “Hz. Mehdi (as) uzun ömürlü ve genç yüzlüdür” diyor Peygamberimiz (sav). “Onu gören 40 yaş civarında bir erkek diye düşünür. Bir işareti de, Allah’ın emri gelinceye kadar yaşlanmayacak olmasıdır.” Ne kadar kızdırıcı değil mi arkadaşlar? Münafıklar açısından çok kızdırıcı.

İmam Zeynel Abidin (ra) şöyle buyurmuştur: “Bizim Kaimimiz Mehdi ile Allah’ın resulleri arasında birçok benzerlikler vardır. Nuh (as), İbrahim (as), Musa (as), İsa (as), Eyüp (as) ve Muhammed (sav) ve alih peygamberlerin her biriyle bir benzerliği vardır. Hz. Nuh (as) ile uzun ömürlü olmasında, Hz. İbrahim (as) ile, doğumunun gizli olması (doğumunun evde olmasında) ve halktan uzak durmasında; Hz. Musa (as) ile, korkunun etrafını sarmasıyla” saldırganlık işte şu bu falan oyunlar, İngiliz derin devleti, “gaybette yaşamasında Hz. İsa (as) ile halkın onun hakkında ihtilafa düşmesi ile.” Halk onun hakkında ihtilafa düşecek diyor. Bir kısmı “Mehdi gelmeyecek,” bir kısmı “gelecek,” biri “doğru yolda” diyor biri “yanlış yolda” diyor. Biri “sapkın” diyor biri “Hak yolda” diyor ihtilaf var. Hz. Eyüp (as) ile beladan sonra kurtuluşun yetişmesinde” Hz. Mehdi (as)’a bela da geliyor ama kurtuluş hemen peşinden geliyor. Peygamberimiz (sav) diyor: “Hz. Mehdi'ye de birçok hastalık, dert gelecek ancak Hz. Eyüp (as) gibi arkasından şifa ve rahmet gelecek. “Muhammed (sav)’e benzemesi de Resulullah (sav)’in kutsal emanetleriyle çıkacak” diyor. Yelek, Peygamberimiz (sav)’in Hırka-i Şerif’i ve kılıcı belinde “zuhur edecek” diyor.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Bulgar Ortodoksları için tarihi öneme sahip İstanbul’daki Demir Kilise’nin açılışında konuştu Adnan Bey. Açılışa şu an Avrupa Birliği’nin dönem başkanı olan Bulgaristan Başbakanı Borisov da katıldı. Sayın Erdoğan şu açıklamaları yaptı: “Böyle bir dönemde yapılan bu açılış dünyaya verilmiş önemli bir mesajdır. İstanbul farklı din ve kültürlerin barış içinde yaşadığı bir kent olduğunu yeniden gösterdi. Şu anda burada bir tarafta Patrikhane, bir tarafta Demir Kilise. Bulgar cemaati için ibadet merkezi olarak hizmet vermenin yanında İstanbul’un güzelliğine de katkıda bulunuyor” dedi.)

Tayyip Hocam’ın doğru yolda olduğunu gösterir. Mehdiyet yolunda olduğunu gösteriyor. Çok mübarek bir insan o, çok mübarek bir insan. Bak bu Çamlıca Camii’ni açtı, o bir işaretti. Şimdi bu kiliseyi açtı. Beyaz kilise değil mi bu? Beyaz Kilise, hadislerde geçen kilise, evet. “Beyaz Kilise” diye geçiyor ayrı, evet. Bakın Beyaz Kiliseyi de açtı. Mübarek sanki Mehdi yani sanki Mehdi, maşaAllah. Daha kim bilir ne hayırlar yapacak.

En mühim konu ne biliyor musun; Tayyip Hoca’yı bütün gücümüzle desteklemek bu kadar başka hiçbir şeye gerek yok. Can güvenliğine çok dikkat edelim. Polis korumasını daha titizleştirelim. Eğer oluyorsa sivil korumayla da destekleyelim, yani halkın arasında olsunlar sivil koruma. Bir de tabii bu benim vicdani kanaatim polis tabii daha iyisini bilir, silah polisin hemen belinde ortada, yan tarafta falan değil ortada. Mermi namluya verilmiş emniyeti açık, yarım saniyede hedefi vuracak gibi olması lazım hatta 10 salise, 20 salise. Öyle çalışma yapılması lazım. Hareketi gördü mü anında tak vurup indirecek, hareketi görmesiyle vurması bir olması lazım. O gün o şey benim kafamı biraz karıştırdı, o çocuk geldi sarılmaya kalktı. Kardeşim sen ne yapıyorsun? Önceden söylesen tamam. Dersin ki “Ben Tayyip Hocam’a sarılacağım muhabbet edeceğim” dağ başı mı orası? Her önüne gelen fırlayıp sahneye sarılırsa ne olur? Kafaya bak. Bir de sıkı sıkıya yapışıyor. Ne yapacağı da belli değil. Biz ne bilelim senin ne olduğunu? Akla bak. Bu nasıl bir görgü anlayışı, bu nasıl bir akıl? Çevresindekiler de iyi Tayyip Hoca’nın. İçişleri Bakanı mükemmel, Başbakan da çok iyi çok efendi insan, ekibi iyi. Çok sıkı sahip çıksınlar Tayyip Hocam’a tek başına bırakmak günah olur. Herkes sorumluluğu alsın üzerine. Anne de sağlığına sıhhatine dikkat etsin. Çünkü Tayyip Hoca 2033’lere kadar, 2043’lere kadar bize lazım Tayyip Hoca, daha dur Bismillah yeni başladık yani daha ne yaptık, değil mi? Bismillah.

 

Yüzeysel Olmak Bazı İnsanların Kolaylarına Gelir. Ruh Sahibi İnsan İse Yüzeysel Kalmaktan Çekinir

Ruh sahibi bir adam, öyle yüzeysel düşünecek bir hali olmaz çok korkar aksini yapamaz. Mecburen derin düşünür. Yani Allah’a ram olmadan, Allah’a bağlanmadan cinnet geçirir. Yani ruh sahibi bir insanın Allah’tan uzak yaşaması bir tercih sebebi olamıyor olamaz. Mesela bak, peygamberler başka türlü hiçbir şekilde yapamazlar. Allah diyor ki ayette “hayatın bütün sosyal yönlerinden çekilerek bütün dikkatinle Allah’a teksif ol. Ve işlerinden boşaldığında bittiğinde tekrar devam et” diyor Allah. “Ve hayatın bütün yönlerinden çekilerek Allah’a teksif ol” diyor. Başkasını yapamaz peygamber. Mesela bak dağda ne yapıyor? Allah’ı düşünüyor. “Ya Rabbi bana hakikati göster” diyor “ben Senin farkındayım, ben Seni biliyorum. Bana ne istediğini bana söyle hemen” diyor. Bak Allah hemen Cebrail (as)’ı gönderiyor. “Sana ne istediğimi şimdi söyleyeceğim” diyor Allah. Ve vahiy peş peşe gelmeye başlıyor. Peygamber bir insan Allah’ın kulu, ayette onu özellikle söylüyor ama özelliği ne? Allah’ın ruhunu taşıyor ruh sahibi. İkinci bir şey yapamaz. Mesela Hz. Ebubekir (ra) niye Peygamber (sav)’e ram olmuş, Allah’ın ruhunu taşıyor. Hz. Ömer (ra)’a Allah kutsal ruh üfledi, Ruhu’l Kudüs içine girdi, daha önce kabadayıydı kafa göz yarıyordu içki içiyordu. Kardeşini dövdü ağzını burnunu patlattı kız kardeşinin. İçine Ruhu’l Kudüs girdi, “bana hemen getir dedi elindeki o ayeti” dedi, bir okudu. “Bunu insan yapamaz, bu insan eseri değil bu belli ki Allah’tan vahiy” dedi “hemen Allah’ın birliğini kabul ediyorum, Peygamberin de peygamberliğini kabul ediyorum” dedi. “Götürün beni görüşeceğim” dedi. Normalde çekinirler götürmeye çok tehlikeli biliniyor. Peygamberimiz (sav) hiçbir risk görmüyor “gelsin” dedi. Hemen Peygamberimiz (sav)’in eline kapandı. Ki müthiş kabadayı, kemik kıran cinsinden kabadayı öyle bir insan.

 

(“Sabırsız olan insanlara karşı nasıl davranmalıyız?” izleyici sorusu)

Şimdi iki türlü sabırsız var, bir dengesiz sabırsız var daha ağzını açmadan cevabını söyle falan diyor veya paketi aç diyorsun yırtıp açıyor parçalıyor bir anda bakmak istiyor. Bu sinir bozukluğu ama bir de şöyle var mesela röportaj yapılıyor “efendim size bir soru soracağım” diyor, “İstanbul’u kim fethetmiştir?” diyor. “Efendim” diyor “bu suale geçmeden önce bir konuyu size ibraz etmem gerekiyor” diyor “İstanbul nedir ve neyi ifade eder önce onu ifade etmek gerekli” diyor. “Efendim soru çok kısa söyleyin bitecek” diyor. “Efendim şimdi oraya geleceğim, geliyorum oraya geliyorum şimdi” diyor. Adamın eli ayağı boşalıyor acayip illet oluyor şimdi bu sabırsızlık değildir bu densiz adama karşı özlü, fikri savunmadır. Ama sabırsızlığın da bir ikinci türü de var hakikaten. Telaşlı mesela yeni ev alıyorsun “ne zaman taşınıyoruz?” falan diyor. Dur bismillah bir eşyalar gelsin adam nasıl balıklama gidip betonun içinde yatacak hali yok. Yani o çocuksu bir kişilikten kaynaklanır bence. Yeni gelişen bir kişilikte o olabilir, öbür türlü bir hastalık tabii normal bir şey değil ama ben genellikle yeni yetişen kişilerde bunu görüyorum yani tecrübesizlikten kaynaklanan bir şey.

 

Samimi Olduğumuzu İç Huzurumuzdan Anlarız. Vicdanımıza Her Durumda Tam Uyduğumuzda Samimi Oluruz. Allah Samimi Olan Kurtulur Diyor

Samimi olduğumuzu iç huzurumuzdan anlarız, vicdanımızın rahatlığından anlarız yani vicdan azabı çekmeyiz aldığımız kararlarda. Yani hiç kendi çıkarımız için karar almayız; hep başkalarının, sevdiklerimizin rahat etmesi için karar alırız. Dolayısıyla içimiz de huzurlu olur, öyle rahat ederiz. Öbür türlü tabii vicdanen rahatsız oluruz. Allah bir şey söylediğinde ayette, insan ona dikkat etmiyor. Allah mühim bir sır veriyor, diyor ki: “Ancak samimi olan kullarım kurtulur.” İnsan ne ister? Kurtulma ne demektir? Allah'a yakın olma, Allah'ı anlama, ahireti anlama değil mi? Derin iman sahibi olma cennette sonsuza kadar kalma, Allah'ı cennette sonsuza kadar sevme, budur. Bak yolun kolaylığına bak, açıklamanın kolaylığına bak, Allah diyor ki: “sadece samimi insanlar.” İnsan en kolayda başarılı olabilecekken en zorda başarılı olacağını zannediyor. Kimi gidiyor çivilerin üstüne yatıyor, kimi “40 gün riyazet çekeceğim” diyor, kendini süründürüyor yerlere yatıyor. Çula sarılanlar, küle sarılanlar, böyle bir şey yok. Sadece çok dürüst ve samimi olacaksın, samimi olduğunda bu hissedilir. Vicdanında, ruhunda bir rahatsızlık hissetmez. Mesela Allah'a teslim olmak samimiyettir. Teslim olmadığında için sıkılmaya başlıyor. Niye? Samimi değilsin de onun için. Allah'a teslim olmadığında rahatsız olursun. Samimiyet bir sırdır kolay, en kolay olan sır. Allah'a ulaşmanın anahtarıdır samimiyet. Bak nasıl kolaylık sarmış görüyor musun Allah, müminin üstüne müthiş bir kolaylık sarmış. “Samimiyet; bununla, bu elbise ile rahat edeceksiniz” diyor Allah. Bir nurdur, bir ferahlıktır, samimi oldun mu bak Allah'ın bütün sırlarına ulaşabiliyorsun. Allah'a yakın olabiliyorsun ve dünya hakimi olursun, sırf samimiyetle, bütün dünya emrine girer. Sırf samimi olursan o kadar, bak “başka hiçbir şey istemiyorum” diyor Allah. “Ama tam samimi olacaksın” diyor, sır oradadır.

 

(“Bakımlı kadın mı doğal güzellik mi?” izleyici sorusu)

Aslında sizi kandırıyorlar. Doğal güzellik kadın karşıtlığının bir sloganıdır, bir oyundur, kadına karşı yapılan bir oyundur. Mesela homoseksüel öyle değil, boya küpü gibiler. Allı güllü kafasına ne varsa geçiriyor. Yani ekvator kuşu gibi her türlü renk var. Ama kadın oldu mu doğal güzellikmiş, öyle bir şey olmaz. Kadın makyajla, bakımla çok güzel olur. Bakımlı olacak, her türlü aksesuarı da kullanacak. Ki onu süsleyen de Allah’tır. Sakın böyle bir oyuna gelmeyin sakın. Kadın karşıtlığının bir sloganıdır bu “doğal güzellik” diye. İşte eşofmanla gezecekmiş, lastik ayakkabı giyecekmiş, hiç de makyaj yapmayacakmış, saçını tarayıp sokağa çıkacakmış. Bu bir oyun, kadını kadın olmaktan çıkaran bir oyun, sakın ha. Kadın bakımlı olacak, makyajlı olacak, şık giyinecek. Allah’ın verdiği süsleri kullanacak. Allah’ın yerden insanlar için yarattığı o güzel süsleri kullanacak. Kuran ayetiyle bunlar sabittir. Allah diyor “Ey Ademoğulları, her mescid yanında ziynetlerinizi takının…” (Araf Suresi, 31) “Süslü, güzel giyinin” diyor Allah. O ziynetleri yaratan da Allah. “Ben yaratıyorum” diyor Allah. Sakın ha.

 

(“Sürekli küsen, darılan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

O biraz problem tabii, abartılı. O biraz şeytana kendini bırakmış, zayıf iradeli insanlarda oluyor. Şeytanı pek hesaba katmıyor. Doğal yaptığını zannediyor. Sürekli huzursuzsun, sürekli gerginsin, sürekli acı çekiyorsun, sürekli alnında omega işareti var. Sürekli ızdırap içerisindesin. Omega özel olarak tıpta gösterilir, omega yani o sinir bozukluğu alametidir. Tıbbi kitaplarda yazar omega, o belirgindir. Teşhiste kullanılır o. Alında omega harfi oluşur sıkıntıdan. Zoruna ne oldu? Bir anormallik var demektir. Gereksiz korkuyorsa, sürekli şüpheleniyorsa, sürekli huzursuzsa şeytan üstüne çöktü demektir. Silkinsene. Allah’a sığın, kurtulacaksın, ferahlayacaksın. Üstünde hiçbir şey kalmayacak. Rahat edeceksin. “Dertlerim çok” diyor. Dert mert, bir şey yok, ahirete hazırlanıyorsun sen. Ahirette hiçbirini hatırlamazsın ve çok kısa bir ömrün var. En büyük dert edindiğin şey nefes verdiğinde bitti. Karşı tarafa geçmiş oluyorsun. Hiçbirini hatırlamazsın ki. Bütün bak dertlerin, sıkıntıların burada kalmış olacak. Canını teslim ettiğinde hatırlayabildiğin sadece lehine olanları hatırlayabilirsin. Niye boş yere kendi canını yakıyorsun? Niye kendini sıkıyorsun? Ama münafık hepsini hatırlar. Bütün yapıp ettikleri tamamını hatırlar, bir bir ona sorulur da. Mesela “Müslümanlar İslam’ı anlatırken neden durdurmaya çalıştınız?” Mesela “neden Darwinizm’in yıkılmasını durdurmaya çalıştınız?” “Neden şu hayrı durdurmaya çalıştınız?” “Neden Müslümanlara şu ifadeyi kullandınız?” “Neden Müslümanlara tuzak kurdunuz?” İsim isim harf harf, mesela “şu harfi niye kullandın, bu harfi niye kullandın?” yıllarca sürecek bir sorgulamadır. Sırf azap olsun, sırf azap. Başka bir nedeni yok.

 

(Diyanet İşleri Başkanı Profesör Doktor Erbaş şu açıklamaları yaptı: “Esasında laik sistemde herkes inancında, ibadetinde, düşüncesinde özgürlük içerisinde yaşama hakkına sahip olmalıdır. Fakat bu anlayış ülkemizde bir türlü tam olarak yerleşmedi. Farklılıklarımız bizim zenginliğimizdir. Farklı din mensuplarının ve pek çok mezhepten insanın bin yıldır bir arada barış içerisinde birlikte yaşamasının en güzel örneğini sergilemiş bir medeniyetin çocuklarıyız. Bu anlayış bize Peygamberimiz (sav)’in Medine’de sergilediği örnek davranıştan kalan en büyük mirastır. Medine sözleşmesi bunun en büyük kanıtıdır. Abbasi, Endülüs, Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde milletimiz farklı ırk, din ve mezheplerle birlikte yaşamış. Bundan sonra da bu birlikte yaşama anlayışımızı bozmak isteyen fitne ve fesat mihraplarına fırsat vermeyecektir. Kadın ve çocuğa yönelik şiddetle mücadele kurum olarak önceliğimizdir. Bu konu gündeme gelmeden önce de yoğun bir çalışma içerisindeydik. Kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda teorik zemin oluşturmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.”)

Bu sefer güzel konuşmuş. Yani başkanın değişmesinde hayır olmuş. Çok hayati bir konuyu Cumhurbaşkanı’nı destekler tarzda konuşmuş, iyi olmuş. Ama daha da açsın. Bu kapalı kalıyor. Halk bunu anlamıyor. Desin ki bak, “Hristiyan, Yahudi, ateist, Budist, bunların hepsi bizim vatandaşımızdır. Yahudi, Hristiyan bunlar ehli kitaptır. Hz. Muhammed (sav)’e “yalancı” demiyorlarsa hepsi de mümindir” diye konuşması lazım. Rahat rahat söylesin. “Hristiyanlar, Museviler asli vatandaşımızdır. Bu vatanın sahibidir. Onlara karşı düşmanlık haramdır” demesi lazım. Daha net ifadelerle konuşursa daha güzel bereketli olur. Ama iyi bu, bunu şerh etsin, genişletsin.

 

(PKK’nın Suriye uzantısı PYD-YPG Suriye’nin kuzeyinde işgal ettikleri topraklarda yeni bir ülke kurulacağını bunun için hazırlıkları başlattıklarını açıkladı. Örgüte yakın ajanslara yapılan açıklamalarda Kuzey Suriye ordusunun temellerinin atıldığı ve ABD’nin kendilerini sonuna kadar destekleyeceği belirtilerek “Kuzey Suriye federasyonunun ayrı bayrağı ve bir ayrı ordusu olacak” ifadeleri kullanıldı.)

Şimdi Türkiye’nin yapması gereken şu, Suriye hükümetini tanısın. Esad’ı da affetsinler geçici olarak. Rusya’yla ittifak edip Suriye hükümetini tanıyıp çünkü illegal bir devlet oluyor bu. Birleşmiş Milletler’e göre yani dünya hukukuna göre o yapılanmayı yok etmeleri hakları. Hiçbir devlet Amerika dahil buna hayır diyemez. Yani kendi ülkesinde yeni bir devlet oluşumu bunu kabul etmez. Dolayısıyla Suriye, Türkiye, İran ve Rusya ortak askeri bir güçle girip kazıyıp atsınlar ve bitsin iş. Beklemeye gerek yok bu adamlar çok şımarık, azgın ve ahlaksızlar. İngiliz derin devleti tarafından destekleniyorlar. Esad muhalifliği bir oyun. Özel yapıldı bu adam. Adam mesela ülkesini işgal etmeye kalkıyorsun o da can havliyle kendini koruyor görüntüsü var. Tabii bu bizim kabul edeceğimiz bir şey değil ama her ülke kan döktü orada. Hiç uzatmaya gerek yok Esad’la direkt anlaşma yapıp oradan PKK’yı, YPG’yi falan hepsini kazıyıp atmak lazım Rusya’yla birlikte. Meşru legal hükümet burası hiç uzatmaya gerek yok. Amerika’yla biz ittifak halindeyiz Esad’ı tanımamakta, meşru hükümeti yani Suriye devletini tanımamakta ittifak halindeyiz. Böyle olmaz. Rusya tanıyor biz de tanıyalım, İran da tanısın adam tamam katil bilmem ne kabul ediyoruz. Rusya da katil Rusya’nın da katilleri var. Suriye’nin de katili var. Irak’ın da katili var. Suudi Arabistan’ın da katili var. Katil kaynıyor zaten ortada şimdi biz katil tefriki yapacak durumda değiliz. PKK katillerini ortadan kaldırmak için bizim Esad’la anlaşma yapmamız lazım. Hiç lamı cimi yok konuyu hiç uzatmasınlar. Rusya, Putin, Esad, Tayyip Hoca, Hamaney bir araya gelsinler konu kökünden bitsin. Güçlü bir ordu oluşturup, mesela dersin “müsaade kırk sekiz saatte çekilip gidin. Ülkemin topraklarında çıkın” çıkmıyor bitti. Bir operasyon yerle bir edersin. Hiç kimse de itiraz edemez. Ama şu aşamada biz diyoruz ki Amerika’yla müttefik haldeyiz. Nereye karşı? Hükümete karşı diyoruz, Suriye hükümetine karşı. Suriye devletine karşı ittifak halindeyiz diyoruz. O zaman ne oluyor, PKK ne diyor? Ben de karşıyım diyor. Biz kimlerle ittifak etmiş oluyoruz? PKK, Amerika ve Türkiye. Böyle şey olmaz. Biz Rusya’yla, İran’la ittifak edeceğiz.

 

(İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Türkiye’yle İran sınırındaki 144 kilometrelik güvenlik duvarını inceledi. Soylu 144 kilometre olarak planlanan güvenlik duvarının sekiz ayda yüzde yedisinin tamamlandığını söyledi. Bakan Soylu dün Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar ile geldiği Iğdır’da Türkiye-İran sınırındaki Subaşı Karakolu’nu ziyaret ederek Dilucu Sınır Bölgesi’ndeki güvenlik duvarını inceledi.)

Evet seddi Zülkarneyn’i Tayyip Hocam çekiyor bakalım. Alenen seddi Zülkarneyn. Yecüc ve Mecüc’e karşı bir set. O da bir alamet. Ama tabii biz manevi seddi Zülkarneyn oluşturacağız. Betonla taşla değil maneviyatla. Çünkü Yecüc Mecüc’ün batağını kurutacağız. Yecüc Mecüc’ün batağı nedir? Darwinizm materyalizmdir. Onu kuruttun mu Yecüc Mecüc oluşmaz.

 

(“Düşünmeyi engelleyen sebepler nelerdir?” izleyici sorusu)

Düşünmeyi engelleyen sebepler eğer insan vesveseye dalarsa, korku, tedirginlik, kuşkular, kıskançlıklar. İnsan ruhu zayıf yaratılmıştır, insan bedeni zayıf yaratılmıştır. Onlar hakim oluyor bu sefer düşünmeye vakit kalmıyor. Beyin korkuyla uğraşıyor, kıskançlıkla uğraşıyor, vesveselerle uğraşıyor. Düşünmek için beynin gücü ve imkanı çok çok sınırlanmış oluyor. Ona kirlenmiş akıl deniyor. Allah ayette “temiz akıl sahipleri ancak anlarlar” diyor. Temiz akıl nasıl oluyor? Kuşku yok, korku yok, vesvese yok, şüpheler yok. Beynin içi temiz kirlenmemiş. Dolayısıyla kafası temiz olduğu için rahat ve berrak düşünüyor. Allah’a teslim oluyor. Akıcı rahat düşünüyor. Aklı kirlenmiş olanların yüzü de kirlenir anlaşılır yüzünden. O yüzden aklı ferah tutmak, temiz tutmak gerekiyor.

 

(“Kadere teslim olmak nasıl olur?” izleyici sorusu)

Kadere inanmak, Allah’a inanmak, Allah’ın sevgisine inanmak, Allah’a güvenmek, berrak bir akılla yaklaşmak ve samimi olmak. Mesela sen şimdi bu soruyu sordun bu kaderdeydi. Ne zaman sordun sen bunu? Daha kainat yaratılmadan. Sonsuz öncede sordun ama şu an biz bunu yeni duymuş oluyoruz. Bu kaderdir. Ben cevap verdim bu da kaderde yani insanın boğaz tellerinde ses telleriyle ses çıkmaz. Sesi Allah yaratır. Mucize olarak. Cennetteki teknik kullanılıyor burada. Aynısıdır Allah’ın kullandığı yöntem cennettekinin aynısıdır. Mesela bak kahve içmek istiyorum bak fincan bana doğru geliyor. Allah elimi vesile ediyor. İçmek istediğimde o eğiliyor bana içiriyor sonra gidiyor yerine. Bu ben kendi irademle yapmış gibi gösteriyor Allah bunu aklımın ihtiyarı kalkmamış oluyor. Ama cennette öyle değil kafamdan geçtiğinde gelir o havada uçar gelir eğilir içirir afiyet olsun der gider oturur. Dans et desen dans da eder yani ne istiyorsan yapar. Hepsi şuurludur.

 

Münafık Dünyada da Ahirette de Sürekli Aşağılanır. Haysiyetsizlik Şokuna Girmiştir, Bu Şok Ahirette de Devam Eder

Münafıklara cennet gösteriliyor sonra diyorlar ''Allah'ın size verdiği nimetlerden bize de verin.'' (Araf Suresi, 50) Yine orada bile yiyecek, boğaz derdinde münafıklar. Bir de arsızlıkları, pişkinliklerine bak cehenneme gitmiş perişan durumda, orada cennet onlara gösteriliyor. Uzaktan müminlere soruyorlar “Allah'ınızın, Rabbinizin size verdiği nimetlerden bize de vermeniz mümkün mü?” Şaşırtıcı oradaki züppelikleri de ama tabii müminler rahatlıyor onların aşağılanmasından çünkü lamı cimi yok hakikaten çok şiddetli aşağılanıyorlar. Münafık sürekli aşağılanır, dünyada da aşağılanır ahirette de aşağılanır ama çok kaşardır, bir kaşarlık şokuna girmiştir. O kaşarlık şoku ahirette de devam ediyor dünyada da öyledir.

 

(“Neden tüm ev işlerini kadınlar yapıyor?” izleyici sorusu)

Zamanında adamlar mevzi kazanmış, yöntem kazanmış, hak kazanmış kendi kafalarınca sistem oturtmuş. Ev işi yapacak ayrıca diyor ki; “Beni deşarj edeceksin” diyor, “sopa atacağım” diyor. Sopa attığım için dua edeceksin sabaha kadar Allah'a şükredeceksin” diyor, sopa atıldığı için Allah'a şükretmesi gerektiğini söylüyor ve “ben seni aşağılayacağım” diyor. “Sen yarım bir insansın, hayvansın sen” diyor. “Hayvanla insan karışımısın” diyor, kadına da diyor ki; “git bunu anlat” kadın da gidip anlatıyor her yerde. İftiharla, bunu sevinerek anlatıyor. “Cehennemi siz dolduracaksınız” diyor, “yüzde 99'u sizden olacak” diyor, onu da gidip anlatıyor. Ve “siz ne derseniz onun tersini yapmak gerekiyor” diyor, kadın da iftiharla “Peygamber (sav) bunu dedi” diye bunu anlatıyor. Sevap kazandığını düşünüyor. Böyle şeytani bir sistem kurmuşlar. “Ev işini de sen yapacaksın” diyor adam. “Al şunları yıksa, ayağımı da yıka” diyor, “leğeni getir buraya” diyor, “lan” diyor. Ayağını sokuyor, ayağını da yıkattırıyor. Daha da rezil izahlar var da tiksindirici olduğu için söylemiyorum. Ve “kadın buna rağmen kocasının hakkını ödeyemez” diyor, bir tabak yemek veriyor. Bir de kadının zaten malına mülküne de el koyuyor babasından kalan malına mülküne de el koyuyor. Darwin de aynısını söylüyor “Hayvandır kadın, hayvanla insan karışımı mahluktur” diyor.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."