Sayın Adnan Oktar'ın 7 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 7 Mart 2018

 

(Ordumuz Afrin merkeze dayandı Adnan Bey. Bugün Afrin’in kuzeydoğusundaki Kefr Cenne ve Meşale köylerinin alınmasıyla Afrin’in merkezine 9 kilometrelik bir mesafe kalmış oldu. Kefr Cenne köyü Afrin’e kuzeydoğudan açılan yoluna açılan bir kritik yer. Afrin ilçe merkezinden önceki son büyük yerleşim yeri.)

İşte çok özenli, dikkatli davranıyor zaten ordumuz. 9 kilometre mi kalmış? Bitmiş. Zaten abluka demek bitirmek demektir. Yani sen onu çembere aldıysan orada hayat bitti demektir. Teslim alındı demektir. Ondan geri kıvranacaklar hoplayacaklar zıplayacaklar demektir, o önemli değil. Yani çembere aldın mı teslim aldın zaten. Artık elinde adamlar iguana konumundalar yani. İguana hoplatır gibi hoplatırsın, ondan gerisi dert değildir. Ama giriş-çıkışın tamamen yasaklanması, kapanması. Allah mübarek etsin. Allah gazalarını başarıyla sonuçlandırsın, Allah güç-kuvvet versin. Oralar boş değil. Gerekeni yapsınlar.

 

(“Yüksek sesle konuşmak kötü bir davranış mıdır?” izleyici sorusu)

Şu uyuz uyuz konuşanlara göre onlara ben razıyım. Mıy mıy mıy zorbela duyuluyor “efendim bana mı diyorsun?” diyor adam. Böyle pirifani dedeler olur ya zorbela konuşur. Sen delikanlı adamsın, delikanlı kızsın. Böyle ağır ceo takılıyorlar zorbela konuşuyor. Yeni moda çıkmış bu. Ama bir de böyle ağzından köpükler saçarak konuşanlar, bağırarak konuşanlar var onlar sinirleri bozuk tipler tabii. Onlara tıp ne tavsiye eder, nasıl sakinleştirici bir ilaç, doktora gidecekler. Güzel bir şey değil tabii. Sinirleri çok gergin olduğundan oluyor onların, akıl almaz gergin oluyor. O içine kapananlar da şeytanla düz kontağa geçmiş oluyorlar. O kadar ses kısılması normal değil. Daha doğrusu normal bir sesle konuşmak lazım. Onları düzeltmeye çalışmak güç olur. Yani aptal, akılsız böyle problemli tiplerle uğraşmak çok zor. Yıpratır, gençleri de yıpratır herkesi yıpratır. Yalnız bırakın, öyle tipleri yalnız bırakın. Sizi psikolojik olarak çok çökertir öyle tipler. Derhal uzak durun. Böyle güzel, neşeli, makul, dengeli insanlarla konuşun. Aklı başında insanlar onlar bereket getirir size. Ömrünüz uzun olur, kalbiniz ferah olur. Onlar illet getirir insana yani beladır uzak durun.

 

(“Kalbe gelen sıkıntıları ve vesveseleri nasıl giderebiliriz?” izleyici sorusu)

Şimdi vesvese ayrı sıkıntı ayrı. Sıkıntı, kalpte olan hafif bir ağrı ve sızı şeklinde oluşan olay o zaten bir alamettir yani anormal bir durum var demektir. Onu alarm olarak bize bildirir vücut Allah’ın dilemesiyle. Vesveseyi hiç kaale almayacaksın. Vesvese, binlerce vesvese olur. Vesveseye en güzel verilecek cevap hoşttur. Hiç cevap vermeyin kaale de almayın. Onunla uğraşmak çökertiyor insanları mahvediyor. Özellikle genç kızlar çok hassastırlar, vesvese hayatlarını cehenneme çeviriyor. Hiç kaale almayın. Yok hükmünde yok, o kadar.

 

(“Yuvayı neden dişi kuş yapar?” izleyici sorusu)

Kadınların üstüne o ağırlığı yıkmak için erkeklerin çıkarttığı bir taktik. Bunlara inanmayın. Ne alaka? Adamın işi gücü nedir? Kadın evleniyor, diyor ki adam “yuvayı dişi kuş yapar hadi evi sen hazırla” diyor. Sen? “Ben gezeceğim” diyor. Erkek kuş yapsa olmuyor mu dişi kuş yapacağına? Bunlar hep kadının sırtına bir şeyler yüklemek için çıkarılmış masallar. Öyle şey olmaz. Ne alakası var? Kadınları her şeyde ön plana getirip erkekler kendilerini geriye çekmek istiyorlar. Her yerde görev alması lazım. Bir de ev kurmak çok zor bir şey, kadın onunla nasıl uğraşsın? Hem çocukla uğraşacaksın, hem yemek yapacaksın, hem evi hazırlayacaksın diyor, olmaz öyle şey. Yuvayı da dişi kuş falan yapmaz. O, erkeklerin kaçamak politikalarının bir yansımasıdır. Her yerde kadın için böyle yüklemeler yapılmıştır. Ev yapmak ne demek? Neden kadının üzerinde sorumluluk olsun o konuda? Bütün sorululuk neden onda olsun? Zaten oradaki ifadede “bütün sorumluluk kadının üstündedir” diyor. Olmaz böyle şey.

 

(“Nasıl güçlü ruha sahip olabiliriz?” izleyici sorusu)

Ruh tamamen Allah’ın kontrolünde olduğu için Allah ile akıllı bağlantı gerekir. Yalnız Allah ile bağlantıda en önemli şey Allah’ın büyüklüğüdür, onun üstünde çok durulması lazım. “Allah’ı Büyük ismiyle anın” diyor ya Allah ayette. Mesela “estağfirullah” dersin günahının bağışlanması içindir. “SuphanAllah” dersin “Ya Rabbi Sen münezzehsin.” Ama hiçbiri “Allahu Ekber” gibi değildir yahut “Allahu Kebir” gibi değildir. Allah’ın büyüklüğünün çok iyi kavraması gerekiyor. Onun için de biraz düşünülmesi gerekir. Büyüklüğü tam bütün kapasitesiyle olmasa da yaklaşık kavrandığında Allah’ın ruhunu taşıyan bir insan için muazzam bir boyut değişikliği olur. Bu boyut değişikliğinde o insan açıkça söyleyeyim yenilmez hale gelir. Birçok ayet buna dikkat çeker. “Eğer inanıyorsanız üstün olan sizsiniz,” “siz iyi olursanız kötüler size zarar veremez.” Bunlar hep sır ayetlerdir. Yani teselli ayeti değil bunlar net fiilen görülen durumdur yenemezsin. Mesela bak Hz. Mehdi (as) yenilemiyor.  Öldüremezler, kimse öldüremez Hz. Mehdi (as)’ı. Hz. İsa Mesih (as)’ı yenemezler ve öldüremezler. Niye? Allah’ın büyüklüğünü tam kavramış ve o boyutun içine girmiş insanlar. Deccal bunu bildiği için korkar onlardan. Asla gücü yetmez yani mümkün değil. Deccal o zırhla karşılaştığı için zaten korkup geri çekiliyor. Bizim göremediğimizi onlar görürler. Mesela diyor ya Samiri “sizin göremediğinizi ben gördüm” diyor. Yani o zırhı onlar görürler ve çok korkutur onları o.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan kadınlara verdikleri destek yüzünden AK Parti’yi kapatmaya kalktıklarını açıkladı. “8 Mart sizin gününüz olduğu gibi yılın geriye kalan 364 günü de sizindir. Erkek Hz. Adem (as) ise kadınsa Hz. Havva’dır. Bizim inancımızda bir bütünün iki parçasıdır erkek ve kadın. Biz kadınla erkek arasındaki ayrımcılığı ortadan kaldırdık diye bize çok saldırdılar. Akla hayale gelmeyecek ithamlarla uğraşmak zorunda kaldık. Hatta bu sebepten partimizi kapatmaya dahi kalktılar. Tüm bu zorlukların üstesinden gelmeyi başardık” dedi.)

Yani İngiliz derin devletine öyle bir yumruk vurduk ki diyor Tayyip Hocam, kadına saygıyı kadına hürmeti ön plana aldık, kadın özgürlüğünü ön plana aldık, yobazı akılsızı iti kopuğu, İngiliz derin devleti hepsi devreye girdi diyor. Ama evvelAllah hak yolda olduğumuz için bizi deviremediler ve deviremeyecekler diyor. Doğru söylüyor, inşaAllah.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, üstü kapalı olarak kadın aleyhtarı fetvalar veren sözde din hocalarına yönelik de bir konuşma yaptı. “Kadınlara yönelik şiddetle özellikle de kadın cinayetleri ile ilgili haberler şahsen beni fevkalade rahatsız ediyor. Hem kadınlara hem de çocuklara yönelik saldırıların izini inancımızda ve kültürümüzde arayanlar kesinlikle art niyetlidir. Bazılarının çıkıp tamamen dikkat çekmek, popüler olmak amacıyla kavramları eğip-bükerek, özünden saptırarak söyledikler sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur. Bunlar üzerinden dinimizi ve kültürümüzü karalamaya kalkanlar milletin inancıyla ve değerleriyle hesaplaşmanın derdindedir” dedi.)

Güzel söylemiş. Adam öyle şeyler anlatıyor ki adam İslam’dan dinden haşa elinden geldiği kadar uzak durmak istiyor. Ve gece-gündüz bunu yapıyor. “İşte din budur” demek istiyor “sizin peşinden gittiğiniz din budur” gibiye getirmeye çalışıyor. Halbuki Kuran’daki din değil. Kendi uydurduğu hurafe din o. Ama bu pek baş olacak gibi değil. Çünkü bunun kitapları var, eserleri var, hocalar var bilmem ne, çok büyük bir sistem bu. Dev bir sistem ve İslam alemine oturmuş bir sistem. Mehdiyet’in dışında bir çözüm olmaz. Yani acayip kapsamlı bir sistem bu. Her yerden kaynak gösteriyor baş olacakları gibi değil.

 

(“Kadere rıza göstermek nedir?” izleyici sorusu)

Sen zaten şu an adeta bir kasetin yazılımısın. Yani o kasette ne varsa onu anlatıyorsun. Hatta bak şu konuşman bile o kasette olan bir konuşmadır. O konuşmayı da biz naklediyoruz o da yine o kasetin içinde olmuş oluyor. Kaderin akışında bu olmuş oluyor. Dolayısıyla kader değişmez, kadere teslimiyet derken istemese de teslim olmayı isteme de zaten kadere teslim olur. Kader onu dinlemez, onun teslim olmasını beklemez. Kader onu zaten katlar geçer. O ister uysun, ister uymasın mecburen uymuştur zaten. Kadere uymayan bir kişi olmaz. Kadere isyan edebilir, inanmayabilir, o inanmaması da kaderinde olur. Yani ondan yine kurtulamaz, hiçbir şekilde kader onu bırakmaz.

 

(“Toplum neden bu kadar kolay yönlendiriliyor?” izleyici sorusu)

Mesela Atilla çıkıyor; “Hadi bakalım” diyor, bir milyon adamı yönlendiriyor. “Herkesi doğrayacaksınız” diyor, doğruyor. Hülagü çıkıyor mesela “asacaksınız, keseceksiniz” diyor bir kişi karşı çıkmıyor, hepsi ona uyuyor. Hitler çıkıyor “benim dediğimi yapacaksınız” diyor, “ey Almanya” diyor, hepsi birlikte bunu yapıyor. Stalin çıkıyor, Stalin’in dediğini yapıyorlar. O kitle psikolojisi facia. Yani komünistler de hep topluluk halinde hareket etmek isterler. Onun için bir meydanda falan toplamak isterler. Mesela bir yere saldırmak gerektiğinde daha rahat saldırıyorlar o zaman. Daha yanlış olan şeylere karşı cesaretleri daha fazla artıyor. Ruh sahibi olanlarda bu olmaz, ancak ölü olanlarda olur. Ölü kitlelerde olur, o zaman ölü kitleler uyar. Yani yüz bin ölüye “haydi kalk” dersen kalkar, “yat” dersen yatar, “yürü” dersen yürür. Ruh sahibi olanlarda bu olmayacağına göre sadece ölüler için bunu konuşabiliriz. Ölüler zaten kitlevi hareket ederler. Cehennemde de öyle, topluca giriyorlar hep aynı hareketleri yaparlar. Cehennemde de yaptığı hareketler aynıdır. Yaptığı hareketlerden Allah örnekler veriyor, birbirinin aynıdır. Cehennemde yaptıkları hareketler, dünyada yaptığı hareketler hepsi birbirinin aynıdır. Farklı bir hareket yapmazlar. Ruh sahipleri müstakil düşünerek akıllı hareket ederler.

 

Allah’a Tam Güvenen İnsanın Tüm İşleri Mutlaka Lehine Neticelenir. Olaylar Karmaşık Gibi Görünse de, Ters Gidiyor Gibi Görünse de Neticesinde Mutlaka Onun Lehine Olur

Çok akıllı, vicdanlı zaten içi içe onlar biliyorsunuz akıl ile vicdan aynıdır. Aynı yapının çeşitli tezahürleri yani ifade tarzıdır. Mesela akıllı karar demek vicdanlı karardır. Vicdanlı karar akıllı karar demektir, aynıdır. Samimiyetle oluyor. Allah insanları başıboş yaratmamış. Zaten ruh sahibi olduğunda hayatı başından sonuna kadar düzgün. Sadece samimi olacak, Allah'ın gücüne tam güvenecek, şüphe etmeyecek o kadar. Onun dışında gidişat gayet düzgün olur ama tabii dünya şartlarında Allah'a tam bağlı olduğunda, Allah'ın büyüklüğünü tam anladığında yağmur gibi para yağmaya başlamaz bir anda. Yahut işte kayıklar, gemiler falan gelmez. Hayatı bereketli olur yani düzgün, sıhhatli, amaca tam uygun şekilde olaylar gelişir. Mesela Hz. Musa (as)'nın ne ihtiyacı varsa Allah hepsini yerine getirdi. Hz. İbrahim (as), ne istiyorsa hepsini yerine getirdi. Mesela Hz. Muhammed (sav)ne istediyse Allah onu yerine getirdi, tam Allah'a güvendiği için. Tam güvendin mi işleri rast gider ve olaylar zor ve karmaşık gibi görünmesine rağmen mutlaka lehine neticelenir.

 

İnsanların Bir Kısmı Allah Büyük Der Ama Anlamını Düşünmez. Allah’ın Büyüklüğünü Anladıktan Sonra da Allah’ı Hiç Bırakmamak ve Allah’a Tam Tevekkül Etmek Gerekir

İç huzurunu, Allah’ın büyüklüğünü çok iyi akılda tutarak sağlayabiliriz. O da şöyle, “Allah büyük” der halk ellerini açar “Allah büyük” ama anlamaz Allah’ın büyüklüğünü, halk çıkaramaz onu. Allah’ın büyüklüğü dedi mi bilemez. Mesela “Allah büyük hallederiz” diyor ama anlamıyor. Allah’ın büyüklüğünün düşünülerek elde edilmesi gerekiyor. Mesela geçenlerde anlattım. Atomların yapısından anlattım. Mesela atomların yapısını düşünmüş olsa insan, Allah’ın büyüklüğünü tam kavrayabilir. Sırf oradan bile kavrayabilir. Ruhtan anlayabilir, renklerin insan ruhunda yaratılmasından anlayabilir. Her yerden anlayabilir, dolayısıyla önce Allah’ın büyüklüğünün iyi kavranması gerekiyor, Allah’ın büyüklüğü iyice kavranınca da Allah’ın hiç bırakılmaması lazım. Allah’tan şüphe edilmemesi gerekiyor, Allah’a tam tevekkül edilmesi gerekiyor. Tevekkül de yanlış anlaşılıyor yani tevekkül denilince, yaşlı bir dede gelir böyle boynunu büker, adamı döversin söversin adam ses çıkartmaz. Tevekkül ediyordur canı yanıyordur ama sabrediyordur işte tahammül ediyordur, tevekkül öyle zannediliyor, tevekkül öyle değil yani Allah’ın bu kanunu net bilmek. Yani kesin bilgiyle bilmek Allah’ın kanununu, kader kanununu tam bilmek.

 

(“Cennette heyecan duygusu olacak mı?” izleyici sorusu)

Tabii cennet zaten heyecan yeridir. Sonsuz heyecan vardır, sürekli heyecan vardır; ama zevk tarzında tabii bu heyecan. Dünyada heyecan biraz bazen korkuyla karışık gibi bilinir. Sevgi heyecanı vardır. Mesela Yasin Suresi’nde var 55’inci ayette. Şeytandan Allah’a sığınırım “Gerçek şu ki, bugün cennet halkı, 'sevinç ve mutluluk dolu' bir meşguliyet içindedirler.” Bak sevinç ve mutluk dolu bir meşguliyet içindedirler. Yine Zuhruf Suresi 70’te “Siz ve eşleriniz cennete girin; 'sevinç içinde ağırlanacaksınız.” Sevinç, heyecan. Ali İmran Suresi 170 “Allah'ın Kendi fazlından onlara verdikleriyle (nimetlerle) sevinç içindedirler…” diyor Allah. Sevinç zaten heyecanlı bir sevinç.

 

(“-Haşa- ‘Allah gelse seni elimden alamaz’ sözünü kullanmak doğru mudur?” izleyici sorusu)

Tabii o genellikle Allah'a dine inanmayan, genellikle alkollü tipler veyahut hapçı falan tipler oluyor. Onların kullandığı bir kelime çok yakışıksız, münasebetsiz bir şey. (Haşa) Allah'a meydan okur gibi bir laf halbuki o da kaderinde onun, aciz Allah'ın zavallı bir kulu. Öyle üst perdeden kendini büyüterek güya, yakışıksız bir üslup kullanması haram olur, çirkin. O bayağı karşı tarafı güya psikolojik sarsmak için söylediği bir söz. Halbuki onu söylediğinde bütün gücünü kaybetmiş olur. Aptallığını ortaya koymuş olur yahut akılsızlığını ortaya koymuş olur. Dolayısıyla çok çirkin bir söz, yakışıksız bir söz. 

 

(“Felçli insanların ruhu olur mu?” izleyici sorusu)

Tabii şuuru açık olur felçli olur, olur tabii ki. Ama şöyle; felç aklını aldıysa ölmüştür yani bazen öyle oluyor felç oluyor. “Adın ne?” Diyorsun. “Kasabadan” diyor “ben odun getiriyorum” diyor. Bu ne demek? Öldü. Allah rahmet etsin. Çünkü artık şuuru kapanmış başka bir alemde ikinci benle konuşuyor ölmüş demektir bedeni sağ. Mesela ağır bunamalarda da öyle öldü demektir. Çünkü ne diyorsun “yemek yedin mi?” Diyorsun. “Kapıda gelen” diyor “at mı?” Diyor. Tamam yani ölmüş onun gibi. Ama şuuru açıkken felçli olduysa çok makbul çok daha fazla sevap alır. Nüzul, nüzulle ilgili Bediüzzaman özel risalede açıklaması vardır. “Ey sahibi nüzul” ona benzer bir şey söylüyor. Nüzulün nimetlerini anlatıyor. Ondan ne kadar istifade edeceği ve ne kadar sevap kazanacağını anlatıyor. Şuuru açıksa. Dolayısıyla tabii ki.

 

(“‘Nefsin kazandığı lehine kazandırdıkları aleyhinedir’ ne demektir?” izleyici sorusu)

Şöyle düşünebilirim; nefis insanı yanlış yola rahatça sürükleyecek güçte yani her türlü anormalliği yaptırabilir. Ama insan aklını kullandığında nefis insanın kontrolündeki araba gibidir. Sen onu nereye sürersen oraya gider. Sağa dön dersin sağa döner, sola dön dersin sola döner, dur dersin durur araba. Nefis de öyledir kontrol edilen bir sistemdir. Lehe kullanılırsa insanın lehine olur, aleyhte kullanılırsa aleyhine olur. Ve o arabayla adam gidip bir yere de çarpıp kaza yapabilir. Ama o arabayla hayır işleri de yapabilir, hayrı sağlayacak her türlü eylemi o arabayla elde etmesi mümkün. O anlamda alalım.

 

(“Kuran ayetlerini okurken bize verilen öğütleri ne derece hayal olarak canlandırabiliriz?” izleyici sorusu)

Kuran’daki olayları, cennetle ilgili olayları canlandırma oluyor insanın aklında ama hiç alakası olmaz. Cennet kapısı yahut cennetin bahçesi uzaktan yakından alakası olmaz. Çok flu yaklaşabilir insanlar. Tavsiyem samimi olmak işte genel her şeyde samimi olmak başka bir şey yok. Samimi olunca biter. Samimi olup Allah’ın büyüklüğünü kavrayıp hiç unutmadan ısrarla kafada tutmak o kadar. Allah’ın büyüklüğü unutulduğunda facia.

 

(Meclise aranmadan makam araçlarıyla giren üst düzey bürokratların yer aldığı liste yenilendi. Buna göre vali yardımcıları, kaymakamlar, hakim ve savcılar, kuvvet komutanları ile sahil güvenlik komutanı dışındaki general ve amiraller makam araçlarıyla meclis kampüsüne giremeyecek.)

İyi güzel doğru söylüyorlar tabii. En hoşuma giden hiç unutmam askeri tesise Mercedes arabayla girmiştik. Normalde süreti katiyede girilmez askeri tesis imkansız. Hemen kapıları açtı askerler selam durdular canlarım benim bilmediler Allahualem general falan geldi zannettiler herhalde. Tam yol içeriye girdik hepsi ayağa kalktı askerlerin falan. O kadar terbiyeli yetiştirmişler ki canlarım benim Allah onlara uzun ömür versin. Çok terbiyeli askerler. Çocukların terbiyesi tarikatlarda hiçbir yerde olmaz bu terbiye. Subayların kendi arasındaki saygı anlayışı nefis. Bilmiyorum gören var mıdır? En gelişmiş eski tarikatlarda bile yoktur. Mesela bir subay geldiğinde gösterdikleri hürmet, alt tabakada olan mı diyeyim artık ast üst ilişkisi akıl almaz. Mesela korgeneral oluyor tuğgeneral acayip saygılı oluyor. Esas duruşa geçiyor. Topuk selamıyla giriyor. Üslup, muhabbet inanılır gibi değil. Bilmiyorum ona hiç dikkat çekilmemiş olabilir. Ordudaki efendilik terbiye ve saygı pek gündeme gelmiyor bilinmeyen bir şey. Tam bir Osmanlı terbiyesi tam bir saray adabı vardır. Mükemmel üstü mükemmeldir çok çok güzel bir devlet terbiyesi vardır.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı ve Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak kadınlarla ilgili şöyle bir konuşma yaptı “Bizler kadın ve erkeği birbirini tamamlayan, onları bir elmanın iki yarısı gibi gören bir zihniyetin temsilcileriyiz. Dünya tarihinde kadının adı yokken Türk kültüründe devlet yönetiminden sosyal ve kültürel hayata kadar her alanda bizleri zirveye taşıyan kadınlarımızın izlerini görmek mümkündür. Eski Türk devletlerinde Hakan ve Hatun’un buyruğu ifadesiyle başlamayan emirnameler geçerli sayılmazdı.”)

MaşaAllah ülkücü olmuş Berat, yamandır Berat maşaAllah. Allah hidayetini artırsın, sağlık sıhhat versin. Berat aydınlık bir delikanlı yani yobazlığa karşıdır. Tayyip Hocam da şiddetle karşıdır ama tabii yobazları da kudurtmak doğru değil. Dikkatlice çerçeve içine alarak yavaş yavaş etkisiz hale getirmek lazım ama tabii tahrip ederek, yıkarak değil akılcı bir yöntemle olması lazım. Kazanılabilecekleri de kazanmak lazım ama tahrip olmuşları artık kanuna hukuka devretmek gerekiyor.

 

(Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman yurtdışı turlarının ikinci ayağında İngiltere’yi ziyaret etti. Kraliçe’nin huzuruna çıkan Selman’ın bu ziyareti “İngiltere’den icazet alıyor” yorumlarına neden oldu. Kraliçe Elizabeth’in kabul ettiği Veliaht Prens, Elizabeth’in huzurunda adeta hazır ol pozisyonunda beklediği diye aktarıldı haber.)

Ayıp yapıyorlar ne alakası var aslan gibi delikanlı yaşlı başlı kadın, ne yapsın adam yerine koymasın mı? Dalga mı geçsin? Her halükarda Kraliçe. O ülkenin saygı duyduğu bir insan, baş olan bir insan tabii ki hürmet edecek. Arap nezaketi gösteriyor, Müslüman nezaketi gösteriyor efendice davranmış. Terbiyesizlik yapanlara hiç itibar etmesin. Gayet normal yaşlı başlı bir insan değil mi? Oranın Kraliçe’si, her halükarda kim gelirse gelsin saygı göstermekle mükelleftir. Kabalık yapmak, terbiyesizlik yapmak, saygısızlık yapmak mı gerekiyor? Hayır, ayrıca kadının suçu yok ortada bir şey yok yani neden bir edepsizlik yapılsın? Gerekse bile yapılmaz zaten. Selman devam etsin doğru yolda bir şey yok onda. Bizim kitaplarla çok haşır neşir bir delikanlı maşaAllah. Sürekli diğer prenslerde hep benim kitaplarımı okuyorlar, bayağı bir değişiklik yaptılar. Suudi Arabistan’ı çok modern Kuran çizgisine doğru götürüyorlar, iyi yapıyorlar, hoş yapıyorlar destekliyoruz.  Yanlış bir şey olduğunda uyarıyoruz.

 

(HDP’nin bir vekili Mehmetçik hakkında küstahça bir ifade kullanarak, Afrin’de etnik temizlik yaptığını iddia edince mecliste AK Parti ve HDP milletvekilleri arasında kavga çıktı. Araya giren milletvekillerine rağmen gerginlik bir süre devam etti.)

Etnik temizlik olur mu canım? PKK; komünist, Stalinist, Allahsız, Kitapsız, Türk milletini yok etmeye karar vermiş bir deccal ordusu. Ona karşı Türk ordusu, Türk askeri, Türk polisi nefsi müdafaa yapıyor olay bu. Adam gelmiş senin böğrüne “seni öldüreceğim” diye hazırlık yapıyor, orada da Türk milleti kendini koruyor. Başka bir anlamı varsa bana söylesinler. Ben konuşayım gelsinler buraya konuşalım, hakikaten canlı yayına çıkarayım burada konuşalım. İkinci bir anlamı varsa gelsin bana söylesinler.

 

(“Sabır derin aşkı mı meydana getirir?” izleyici sorusu)

İnsan tek başına et kemik olarak hiçbir şeydir. Hiçbir şey yani söyleyeyim. İmanla, samimiyetle Allah’ın ruhu haline geliyor yani Allah’ın ruhu olduğu anlaşılmış olur. Allah’ın ruhu oldu mu cisim olmaktan çıkıyor, Allah’ın ruhu oluyor, çok mübarek ve kutsal bir varlık haline gelir. Tertemiz ve muhteşem bir varlık haline gelir. Öbür türlü et kemik yani detayını vermeme herhalde gerek yok. Hiçbir şey yok onda. Ruhla, o ahlak yüksekliğiyle, samimiyetle, derinlikle Allah’ın büyüklüğünü bilmekle, Allah’ın ruhunun o tecellisi muazzam bir varlığa dönüşüyor. Sonsuzluğa açılan sevgi kapısı oluyor. Bak bir anda değişiyor alelade bir et kemikken sonsuzluğa açılan sevgi kapısı oluyor.

 

(Putin, İran ve Türkiye hakkında şunları söyledi: “Bölgedeki ülkelerin arasındaki ilişkiler ne kadar karmaşık olursa olsun Türkiye ve İran’la birlikte masaya oturup Suriye’ye ilişkin bazı anlaşmaların garantörü olduk ve bu anlaşmalar işe yarıyor. Türkiye büyük bir ülke ve komşumuz. Türkiye’yle objektif bir şekilde iyi ilişkiler geliştirmekle ilgileniyoruz.” Dedi Putin.)

Çok güzel yapıyor Putin. Çok isabet ediyor destekliyoruz. Akıllı bir delikanlı, dindar bir delikanlı, dürüst bir delikanlı. Genelde bölgede en akılcı yaklaşan kişilerden birisi ve İslam alemi için de iyi bir nimet. Hataları olabilir o ayrı.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."