Sayın Adnan Oktar'ın 6 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 6 Mart 2018

 

PKK’ya En Büyük Darbe, En Büyük Yürek Acısı Darwinizmin Yıkılması Olur. Darwinist ve Materyalist İdeoloji Yıkıldığında Komünist Eğilimli Genç Sayısı da Sıfıra Düşer ve PKK Adam Toplayamaz

PKK’ya en büyük darbe, en büyük acı, en büyük yürek acısı, dünya çapında yürek acısı Darwinizm’in yıkılması olur. Bundan büyük onlar için bir felaket yoktur. Bak ben kitapları yaydığımda nasıl bağırmışlardı? Bir de düşün, bu devlet eliyle olursa yaşayacakları ızdırabı bir düşün yer yerinden oynar. İngiliz derin devletine en büyük darbe bu olur. Yani komünist eğilimli genç sayısı neredeyse sıfıra düşer ondan sonra. PKK adam toplayamaz artık ondan sonra. Bak 3 bine yakın PKK’lının öldürüldüğünü söylüyor ordumuz. Normalde 3 binle neredeyse bitiş noktasına gelmeleri gerekir, toplam 5 bin biliniyordu. Ama bak 10 binin üstünde PKK’lı şu an PKK’da sırf o bölgede 10 binin üstünde. Niye? Darwinist eğitimden oluyor. Darwinist eğitim durdurulmazsa bak bu sivrisinekler kaynamaya devam edecek ve daha da fazla artar. Darwinist eğitimin derhal durdurulması ve en büyük darbenin indirilmesi gerekiyor. Bilimsel darbe, bilimsel mücadele PKK’yla mücadeledeki yüzde 99’luk en büyük neticedir. Bakın yüzde 99’luk neticeyi bırakmayalım. Benim devletten, hükümetten istirhamım ricam bir gün bekletmeyelim. Darwinizm’i devirdiğimizde PKK’yı da devirdiğimizin günüdür. PKK diye bir şey kalmaz inancını dinin kaybeder. Çünkü onların dini bu Darwinizm. Adamın dinini kaybedersen ne olur? Yok olur. Şimdi bak, bizim askerimiz ne? Müslüman. Dinini kaybetmiş olsa ne olur? Allah esirgesin bütün gücünü kaybeder. Değil mi? Allah muhafaza. İşte PKK da dinini kaybettiğinde bütün gücünü kaybeder. Onun için onların dinini yok etmemiz gerekiyor Darwinizm’i. Kendi dinimizi sağlamlaştırıp Darwinist-materyalist sistemin olmadığını vurgulayarak Darwinist-materyalist sistemi de yok ederek onların dinini yok etmemiz lazım. O zaman kesin netice alırız. Dolayısıyla yöntem belli. Onlar madem sahte bilimle, sahte anlatımlarla, sahte ikna metotlarıyla netice alıyorlarsa, biz gerçek bilimle, gerçek anlatımla neticeyi oluşturalım.

 

Sevgi Allah’tan Beklenir, Şahıstan Beklenmez. Karşındakini Putlaştırıp Sevgiyi Onun Sana Sunacağını Zannedersen Belaya Düşersin

Şimdi tartışma varsa zaten karşılıklı anlayışta, inançta bir eksiklik var demektir. Önce o eksikliğin giderilmesi lazım. Muhtemelen Allah’a inançta, Allah’a güvenmede, Allah’a derin bağlanmada bir sorun var ve karşılıklı birbirlerini müstakil varlık olarak görme olayı var. Bu çok vahim bir durum meydana getirir. O zaman iki et ve kemikten oluşan put var. Zaten facia kaçınılmazdır böyle bir durumda. Çünkü iki et ve kemikten oluşan putun birbirine rahatlık vermesi mümkün değildir. Birbirini feci şekilde ezer. Putların özelliğidir putlar çatışırlar. Kuran’da da var Allah ayette diyor “eğer başka bir ilah olsaydı çatışırdı” diyor Allah. Put mutlaka çatışır. O yüzden putlaştırma varsa onun ortadan kaldırılması, her ikisi de Allah’ın kulu olduğuna göre Allah’a tam teslim olup Allah’ın onlarda yaratacağı sevgiyi Allah’tan istemeleri gerekir. Kişi bağımsız kendi kafasından sevgi yaratamaz. Diyor ki “beni niye sevmiyorsun?” Allah yaratır sevgiyi, nasıl yapsın, değil mi? Bir de öyle olumsuz telkin de olmaz. Sevgi Allah’tan beklenir, şahıstan beklenmez.

 

(“Evladın anne ve baba üzerindeki hakkı nedir?” izleyici sorusu)

İşte onlar yaşlandığında, elden ayaktan kesildiklerinde hiç “öf” demeden, bunama hali de olabilir, çok saygılı olması, çok sevgi dolu olması, merhametli olması, onu hiçbir şekilde incitmemesi ve imada da bulunmaması. Yani hani “öf bile demeyin” diyor Allah, işte o çok şey. Mesela bir şey demiyor ama “öf” demiş oluyor veyahut yüzünü asmak veyahut bıkkınlığa dair bir alamet vermek. Bu hiçbir şekilde olmaz haramdır. En ufak bir bıkkınlık, bezginlik ifadesi olmadan annesine babasına bakacak mümin. Mühim bir ibadet olarak Allah onu önemli görüyor Kuran’da, detay vererek anlatıyor. Namaz gibi, oruç gibi mühim bir ibadettir anneye babaya sabırla bakmak. Ama dinine saldırıyorsa değil, imanına saldırıyorsa o zaman yok. Dinine imanına saldırmıyorsa. Mesela diyor ki “Müslümanlarla görüşmeyeceksin, namaz kılmayacaksın, camiye gitmeyeceksin, kitap okumayacaksın, İslam’ı anlatmayacaksın” o zaman velayet yok diyor Allah. O zaman seni ilgilendirmez diyor Allah. Anne baba hükmü kalkar o zaman. Ama dinine karışmıyorsa Hristiyan da olsa her ne olursa olsun ona hizmetle mükellefsin. Dinden çıkmış olsa bile hizmetle mükellefsin. Bunaması durumunda da, Allah ona özellikle dikkat çekmiş “çocukluğuna geri çeviririm” demek odur bunama kastediliyor. Çocukluğa nasıl döner bir insan? Bunamayla döner. Sabırlı olacak, acayip acayip konuşabilir, gereksiz konuşabilir, yataktan kalkamayacak hale gelir, felç olabilir sabırla bakacak. Ona en ufak onu hissettirirse Allah kabul etmiyor onu. Zaten çok ayıp çirkin de. Çünkü kendisi de o hale gelebilir.

 

(“İslam’da dini anlatma sorumluluğu kimlere verilmiştir?” izleyici sorusu)

Sahabe Peygamberimiz (sav)’le karşılaşıyordu. Peygamberimiz (sav)’den nazar alıyordu, göz göze geliyor. Peygamberimiz (sav)’le mesela beş-on dakika sohbet ediyor, Peygamberimiz (sav) Fizan’a gönderiyor tebliğe. Daha yeni Bismillah “git Fizan’da İslam’ı tebliğ et” diyor. Gidiyor 20-25 sene orada kalıyor, toplam beş dakika nazar almış, sohbet dinlemiş tamam sahabe oluyor. Çünkü yanında diğer sahabeler de var, hafızlar var “beraber gidin tebliğ yapın” diyor, tebliğe gidiyor. Sahabelik şerefini almış oluyor nazar aldığı için. Göz göze geldi mi tamam nazar almak. Ayrıca sohbet de alıyor, sohbette de yine makam alıyor. Yani nazarda makam alıyor, sohbette makam alıyor o ona yetiyor. Şakalaşsa bile, konuşsa bile yeterli yani.

 

(Rusya Savunma Bakanlığı Rusya’nın Suriye’deki hava üssünde bir taşıma uçağının düştüğünü açıkladı. Uçakta bulunan 26 yolcu ve 6 mürettebat hayatını kaybetti. Geçen ay da yine Rus yolcu uçağı Moskova’da kalkar kalkmaz patlamış ve 200’den fazla kişi hayatını kaybetmişti. Yine geçen ay İran yolcu uçağı düştü, 66 sivil hayatını kaybetti. Ondan önceki aylarda da Rus savaş uçakları ve helikopterleri artarda düşürülmüştü.)

İşte İngiliz derin devletinin deccalın mebzul adamı var çok fazla her yerde. Bunların hepsi homoseksüel, hep Allah’ı inkar eden dinsiz imansız. Mesela Rus milliyetçisi olamıyor bu, homoseksüel milliyetçisi oluyor. Onlar için millet, homoseksüeller oluyor. Mesela Çinli bir homoseksüeli düşün, kendi ülkesinin uçağını düşürebilir. Hepsi için olmasa da büyük bir çoğunluğu bu şekilde. Bu bir üst kimlik olmuş, üst kimlik.

 

(“Size göre deistlik mi daha mantıklı ateistlik mi?” izleyici sorusu)

Mantıklı demeyelim de deist Allah’a inanıyor ama… Ya kardeşim şimdi ateist tabii orada kökten reddediyor Allah’ı, deist de tabii inkar edecek gibi değil Allah’ı, belli varlığı. İkisi de aslında gelenekçi dinin verdiği sıkıntıdan oluyor. Ne yapacağını bilemiyor çocuklar. Şimdi Allah’ı kabul ederse dini kabul etmesi gerekiyor zaten. Zaten din asıl onun başına dert olan. Çünkü gelenekçi din dehşet verici. Ondan kurtulmak için bu sefer Allah’ı inkar ediyor. Halbuki aslında Allah’ı inkar etmiyorlar, dini inkar ediyor ama gelenekçi dini inkar ediyor. Fakat yine bir gerçek dinin var olduğunu kabul ediyor o aslında deist olmuş olmuyor. Yine dindar oluyor o. Çünkü deist bu sapkın ve korkunç gösterilen dini kabul etmiyor. Yoksa mesela biz anlatıyoruz İslam dini “ben bunu kabul ederim” diyor “bunu kim kabul etmez?” diyor. Hangi deiste söylersen söyle bizim anlattığımız İslam dinini mutlaka kabul ederler.

 

(Kuzey Kore ve Güney Kore liderlerinin Nisan sonunda bir zirve yapması kararlaştırıldı. Güney Kore Güvenlik Danışmanı Kuzey Kore’nin nükleer silahları ortadan kaldırma sözü verdiğini belirtti. Ve Kuzey Kore’ye yönelik askeri tehditlerin ortadan kalkması halinde nükleer silaha sahip olmanın bir nedeni olmadığını söylediler.)

Kuzey Kore aslında İngiltere’ye kafa tutmak istiyor Amerika’ya kafa tutmak istiyor. Onların Güney Kore’yle ne alıp veremedikleri var? Atom bombasını da kaldırmazlar zannetmiyorum. Ne Rusya kaldırır ne onlar. Hiçbiri kaldırmaz. Toptan Mehdi (as)’nin vereceği kararla bu gidecektir. İsa Mesih (as)’le gidecek yoksa gitmez. Yazın bir yere istiyorsanız asla kaldırmazlar.

 

(İstanbul’da dört yaşındaki küçük bir kız çocuğuna babası ve üvey annesi tarafından yıllardır eziyet ediliyormuş. Komşuları geçen yıl şikayet etmiş, çocuk bürosu eve gelmiş ama üvey anne “evde çocuk yok” diyerek yetkilileri geri göndermiş. Ancak son olarak çocuğun dişlerini kırıp üzerine kaynar su dökünce haklarında gözaltı kararı çıkmış. Küçük kız ifadesinde saçından sürüklendiğini, vücudunun ısırıldığını, banyoda boğazını sıktıklarını, babasının da kemerle dövdüğünü anlatmış. Küçük kızın vücudunda otuzun üzerinde morluk, darbe, yanık izleri bulunduğu rapor edilmiş. Ancak tüm bunlara rağmen anne babaya sekiz yıl hapis cezası verilmiş.)

Ama daha önceki ihbarlardaki ferahlık anormal. Yani ilk ihbarda olayı çok sıkı tutmaları lazım. Çocuk yok ne demek? Çocuk yoksa arar bulurlar. Yoksa daha vahim bir durum var demektir. O zaman çocuk bir yerde saklanıyor demektir. Dolayısıyla bu tip şeylerde bu alttan alma, geçiştirme devri kapanması lazım. Sonuna kadar gidilmesi lazım. Olayın önlenmesi, baştan yapılmaması çok önemli. Hiç olmaması önemli. Onun için de eğitim önemli. Kadına nefreti öğreten gelenekçi eğitimin durdurulması, kadını hayvan yerine koyan Darwinist eğitimin de durdurulması gerekiyor. Önce bunların durdurulması lazım.

 

(Adana’da konaklama merkezinde kalan yaşlı bir Suriyeli sığınmacı dede kendisine verilen mülteci kartındaki para yetmeyince bir marketten bir kilo mercimek ve yarım kilo peyniri parasını ödemeden alıp ailesine götürmek istedi. Hırsızlık iddiasıyla suçlanan yaşlı mülteci dede hakkında üç ay hapis cezası verildi. Yaşlı adamın aldığı malın değeri on beş lira. Hakim market yetkilisine mahkemede “Bu olaydan bir zararınız oldu mu hala şikayetçi misiniz?” diye soruyor. Ancak market yetkilisi çok öfkeleniyor “Maddi zararım yok ama cezalandırılmasını istiyorum” deyince yaşlı adam tutuklanıyor.)

Ama araya girmek lazımdı olur mu orada olay sırf hakime bırakılmış hakimin inisiyatifine. O adamı ikna edecek adam yok mu orada? Mahallenin önde gelenleri, ileri gelenleri falan vardır. Dersin “al şu senin on beş liran. Adamdan ne istiyorsun?” dersin. “Eline ne geçecek zavallı gariban insan” dersin. İkna edilebilir orada bir gönüllü, sevgi dolu insan grubuna ihtiyaç var o gibi şeylerde. Biz buna halk arasında kabadayı diyoruz. Kabadayı insanlar olması lazım. Onun gönlünü alıp onu ikna edecek, onu severek, onu dostlukla meseleyi kökünden halledecek insanlar. Hakime bırakırsan hakim memur, devletin memuru ne diyecek o kadar konuşabilir. Adamı alır götürürsün gerekirse yemeğe götürürsün bir yerde konuşursun “değer mi buna?” dersin. İki-üç kişi ısrar etse ikna olur eğer çok ciddi bir anormallik yoksa. Eğer acımasızlıktan kaynaklanıyorsa ona göre de hukuki bir karşılıkta bulunabilir. Çözümsüz, çaresiz hiçbir şey olmaz.

 

(ABD’ye sesleniyorum diyen Sayın Devlet Bahçeli şunları söyledi; “Düşmansanız adam gibi düşman olun, müttefikseniz mertçe müttefik olun. Ya olduğunuz gibi görünün ya da göründüğünüz gibi olun. Kıvırmayın, Türk milletinin egemenlik haklarıyla oynayan yanlış hesaplar yapar. Ve bu hesap muhatapları için pahalıya patlar. Terörle mücadeleyi bırakın müzakereye dönün çağrıları marazidir, melanet emellere hizmettir. Afrin’de mücadele etmezsek Menbiç’e gidip Fırat’ın doğusuna hilali taşımazsak Ankara’da teslim olur Anadolu’da boğuluruz” dedi.)

Kardeşim Anadolu’da böyle kabadayı çıkmış mı? MaşaAllah çok nadir çıkan kabadayılardan.  Amerika’ya böyle meydan okumak hangi babayiğidin karıdır? Ortadoğu’da yok öyle bir olay. Pakistan, Hindistan hepsi böyle çökmüş vaziyetteler. Diz üstü Amerika’nın önünde kapanmış vaziyetteler. Baksana Bahçeli kodum mu oturturum, vurdum mu dağıtırım diyor Allah'ın izniyle. En babanız gelsin diyor, gayet güzel yapıyor, onların anlayacağı dilden konuşuyor. Çünkü alışmış onlar korkaklığa. Çünkü onlar, Ortadoğu'yu korkak biliyorlar. Ödlek ve korkak biliyorlar yani höt dedin mi çökerler kafasında. Denemişler de zaten bazı yerlerde o kanaat oluşmuş onlarda bura da aynısı diyorlar burada da şimdi bir acayip durum oldu. Liderler kabadayı, halk kabadayı, bir anlam veremiyorlar. Eskiden bunlar horozlanırlardı şimdi alttan alan değişik bir hale girdiler. Yoksa böyle bir konuyu uzatmaz onlar, direkt bitirirlerdi öyle bir konu olmazdı. Olayın çapının nereye gideceğini de tahmin edemedikleri için şu an alttan alıyorlar. Türkiye kıyametin kopmasını göze alır böyle bir şey için. Dünyada kıyametin kopmasını göze alır. Onu anlayınca ona göre ayaklarını denk alıyorlar benim gördüğüm. 

 

(“Din adamlarına düşen sorumluluklar nelerdir?” izleyici sorusu) 

Din adamlarına düşen sorumluluk aslında bütün Müslümanlara düşen sorumluluk ile aynı. Din adamlarına insanlar öfke duyuyorlar “senin sorumluluğun, senin sorumluluğun” halbuki herkes din adamıdır. Müslüman olan herkes din adamıdır. Din adamı olmayan olmaz Müslüman olup da. Herkes emr-i bil maruf ve nehy-i anil münkerden sorumludur. Herkes Allah’ın dinini anlatmakta sorumludur. Sorumlu olmamak diye bir şey yok.

 

(Adnan Bey, Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim ittifakı görüşmelerinde Saadet Partisi’nin farklı partilerle masaya oturmasıyla ilgili bir açıklama yaptı. “Bu çatının altında olmasını arzu ettiğimiz partiler kendilerine başka bir yol arkadaşı seçiyorsa onlara da güle güle demekten başka bir şey elimizden başka bir şey gelmez. Biz geçmişte azami müştereklerimizin olduğu siyasi partilerle beraber olmanın ittifakını kuruyoruz. Asgari müşterekler değil” dedi.)

Saadet’ten ümidini kesmesin Tayyip Hocam, görüşeceğiz. Büyük Birlik’le de mesela aylardan beri konuşuyoruz sonunda güzel oldu. MHP de öyle çok zıttı AK Parti’ye konuştuk konuştuk sürekli konuştuk. Defalarca rica ettim ben Sayın Bahçeli’den. Destekleyin çok büyük bir tehlike var dedim. Darbe tehlikesi var, böyle artık burada siyaset olmaz dedim. Yüzlerce konuşmam var. Bak Sayın Bahçeli evladı gibi görüyor şu an Tayyip Hocam’ı. Hiç olmayacak gibiydi. Büyük Birlik Partisi de kesin tavırlıydı onlar da değiştiler. Saadet de değişir. Daha var biz ikna ederiz inşaAllah.

 

(“Allah’tan nasıl korkmalıyız?” izleyici sorusu) 

Allah’tan korkmak yanlış biliniyor. Böyle yani ajite olmak, rengin sararması, korkması yani onu bunalıma iten, onu rahatsız eden bir korkma olarak anlaşılıyor. Canını yakan, huzurunu kaçıran, hayat kalitesini bozan; öyle bir şey değil. Allah’ı darıltmaktan korkarsın. Allah’ın sevgisini kaybetmekten korkarsın. Allah’ın azap vermesi demek zaten senin aşağılanman demektir. Allah’ın sevgisini kaybetmek; en dehşet verici olan odur. Allah’ın desteğini kaybetmek. Allah’ın desteği olduktan sonra sen cehennem gibi bir yere bile gelsen hiçbir şey olmaz. Ne olur yani? Eğer Allah’ın sevgisini kaybettiysen cennet gibi bir yere gelsen de kurtuluşun yok. Hiçbir anlamı yoktur. Orada asıl olan Allah’ın dostluğunu, Allah’ın sevgisini kaybetmekten korkmaktır. Dolayısıyla Allah korkusunun asıl kökeni odur. Allah korkusunun tek amacı sevgiyi elde etmektir. Allah sevgisini coşturmak, derin tutkuyu, derin sevgiyi, derin muhabbeti elde etmek içindir. Allah korkusunun tek amacı, tek gerekçesi budur. Yoksa Allah, kulum korksun, rahatsız olsun diye Allah korkusunu yaratmadı Allah. Yani korku Allah korkusu düzenli, tertipli, çalışkan, sevgi dolu, affedici, cömert, diğergam, dünyadan geçmiş, mükemmel bir insan meydana getirir. Bu da klasik âşık karakteridir. Tutkuyla sevecek insan karakterini meydana getirmek içindir Allah korkusu.

 

(Suudi Arabistan’da krallık için hazırlanan Suudi Veliaht Prensi Salman ilk yurtdışı seyahatini Mısır’a gerçekleştirdi. Burada Sisi’yle görüştü önce, sonra ılımlı İslam vizyonuna uygun olarak Kıpti kilisesini ziyaret etti. Salman ziyaretin sonrasında bölge ülkeleri Türkiye ve İran ile Katar’ı şeytan üçgeni olarak tanımladı.)

O niye ki? Katar gayet güzel bir Müslüman ülkesi. İran da modern İslam anlayışına yatkın yani şu an biraz katı fark ediyorum ama gittikçe açılıyor ve açılır da. Yani çünkü bir komünist yapılanması vardı daha önce faşist bir yapılanma da vardı İran döneminden kalan. O sisteme karşı İslam’ın gücünü koruyabilmek için çok güçlü tedbirler aldılar. Ve halkı da çok disipline ettiler. Ben tabii ki İran’daki model iyidir demiyorum. Yani kasılmış gelenekçi Ortodoks bir İslam anlayışı var. Ama çok korku içinde yaşıyorlar. Kendi içlerinde kasılarak o ideolojiyle ayakta duracaklarını zannediyorlar ama dinsizlikle ateizm, homoseksüellik acayip yayılıyor öyle bir sistemde. Onlar da aslında modern İslam anlayışına dönseler, Prens gitsin anlatsın İran’a hiçbir şey olmaz. İran’da kabul eder onu. Konu hallolur. İran’a bir kere kafayı takmasın Katar’dan da bir şey çıkmaz.

 

(Bir gazeteci şöyle söylediğini aktarıyor Prens’in “Erdoğan’ın yönettiği Osmanlılar Müslüman Kardeşler’i de kullanarak halifeliği yeniden getirmek istiyor.”)

Müslüman Kardeşler kalmadı ki darmadağın oldular zaten. İslam âlemi birleşsin istiyor Tayyip Hoca, her Müslüman’ın gönlünde var bu yani bu kötü bir şey değil ki. Ezim ezim eziyorlar Müslümanları ne yapsın? Bir de Müslüman Kardeşler daha önce kendi halinde ılımlı bir topluluktu, Müslüman topluluktu. Sonra da dağıtıldılar. Şu an güçleri yok zaten bir daha da ayağa kalkmaz o bitti. Yani Müslüman Kardeşler diye bir topluluk artık yok. Yani oradan bir şey çıkmaz. Orada bir Mısır halkı var, dindar Mısır halkı. Biz de onları zaten bir bütün olarak kabul ediyoruz yani öyle bir şeyi kabul etmiyoruz. Bir de İslam Birliği’ni Prens kendisi de ister zaten. Modern İslam anlayışını o da ister. Türkiye’de modern İslam anlayışı var ayrıca. Tayyip Hoca mezhepçi değil. Yani “Sünni’yim” demiyor. “Sünni-Şii hiç fark etmez” diyor. “Hepsi Müslüman” diyor. Müslüman Kardeşler’i terör örgütü gibi görmeye gerek yok. Çünkü öyle bir terör örgütü gibi diyecekleri bir yapı yok şu an. Müslüman Kardeşler tamamen dağıldı. Bir hiyerarşisi yok. Eski taraftarları vardır ama dağılmış artık gücünü kaybetmiş. Dolayısıyla Müslüman Kardeşler’den bahsetmeye gerek yok. Ama ilk başlardaki haliyle onlar klasik gelenekçi Müslüman’dılar. Yani teröre bulaşmış bir yönleri yoktu onların. Terörle de alakaları yoktu. Şu anda zaten öyle bir yapı yok. Terörist neyi ilan ediyorsun öyle bir yapı yok ki ilan ediyorsun. Var olan bir yapı yok.

Katar’la, İran’la çok iyi yapıyor Türkiye. Suudi Arabistan’la da birleşsinler. Gelsin konuşalım. Yani hangi konularda rahatsızlık duyuyorsa söylesin Türkiye onu halleder. Türkiye’nin bir katılığı yok ki. Yani Müslüman katı olmaz zaten. Prens gelsin konuşulur bir şey olmaz. Yani özetle farz edelim böyle bir şey dese bile mantığı yok. Rahatça anlaşabilirler. Türkiye, modern İslam için can atan bir ülke. Yani Tayyip Hoca asla kabul etmez katı bir İslam anlayışını, gelenekçi bir İslam’ı asla kabul etmez. Modern İslam anlayışı. Ordunun yapısına baksan bayağı modern bizim ordumuz. Ama gelenekçileri de idare ediyor tabii. Kendi evlatlarımızı alıp çöpe atacak halimiz yok. Değil mi yani ezecek halimiz de yok. Onları üzmeden yavaş yavaş bir geçişle modern İslam’a doğru çekiyor. E güzel. Dolayısıyla Prens’le konuşursak bir sorun kalmadığını görecektir. Aslında Türkiye Mısır’la da görüşsün, Prens’le de görüşsün, modern İslam her yere hâkim olsun, kimsenin bir sözü yok. Ayrıca tebrik ediyoruz gelişmelerinden dolayı.

 

(“Afrin temizlenince ne olacak?” izleyici sorusu) 

Oraya PKK girememiş olacak. Dolayısıyla Akdeniz'e ulaşmaları, Türkiye'yi ablukaya almaları projesinde ciddi bir sekte meydana getirmiş olacak. Askeri yönden ciddi bir vuruş. Öbür türlü çok güçlü bir abluka meydana gelecek. Çünkü Akdeniz’den gemilerle Avrupa'dan, Amerika'dan her türlü askeri malzeme gelebilir. Askeri malzeme gelişini denizden durdurmuş oluyoruz, denize inmelerini durdurmuş oluyoruz, Türkiye'yi sarmalarını durdurmuş oluyoruz. Tam bir netice değil ama bir ön tedbir olarak çok iyi. 

 

(“Bir insanın yanında güvendiği bir arkadaşı olmasına ihtiyacı var mı?”  izleyici sorusu) 

Özellikle genç kızlar için çok çok büyük bir ihtiyaç bu, en az iki-üç çok samimi arkadaşınız olsun. Mutlaka Allah'tan korkan, Allah'ı seven ve birbirinize sadık çok olun. Her yerde birlikte olun. Dışarı çıkarken de birbirinize nazınız geçsin, mutlaka birlikte çıkmaya çalışın. Özellikle tenha yerlerde yalnız sakın gezmeyin. Şeytan iyice kudurdu, deccal iyice kudurdu. Bir anormallik var Allah hayırlara yazsın. Özellikle gençlerde delikanlılarda erkekliğin gereği, müminliğin gereği kadınlara sahip çıkmaktır. Erkekler de öyle hanımları mağdur etmeden, onları üzmeden onlara çok iyi sahip çıksınlar. Ama genç kızların arkadaşları olması çok önemli.

 

(“En değer verdiğiniz insanın en beğendiğiniz özelliği nedir?” izleyici sorusu) 

En beğenilen özellik kadının çok sevgi dolu bakmasıdır. Onun üstüne bir şey yoktur. Tutkuyla, aşka, sevgiyle bakmasıdır. Gözüdür kadının çünkü ruhuna açılan cennet kapısı gibi bir kapıdır. Bazen göz cehennem kapısı olur. Gözünden adeta cehenneme girersin. Bazen de göz cennet kapısıdır gözünden cennete girersin. Cehennem kapısıysa hemen gözü kapamak lazım bakmamak lazım. Çünkü seni cehenneme çeker o göz. Ama o göze baktığında cennet kapısı görüyorsan o gözden içeri girersin. Sonsuza kadar gider o. Tutku denizidir, aşk denizidir Allah aşkıyla muazzam zevk alırsın. Derinliğinde adeta kaybolursun. Kadın öyle mübarek bir varlıktır. Dolayısıyla en güzel bakan kadın en sevdiğim kadındır. Öyle diyebilirim. Çünkü akıllı olmadan, imanlı olmadan, samimi olmadan bir kadının güzel bakması mümkün değildir. İmanı olmayan, aklı olmayan bir kadının, ahlakı güzel olmayan bir kadının ben güzel baktığını hiç görmedim. Bakamaz, mümkün değil. Derinlik alamaz mümkün değil. Vicdanı çok çok temiz olmadıktan sonra, Allah’la tam bir bağlantı olmadıktan sonra o göz cehenneme açılır. Başka türlü bir şey olmaz. İstese de istemese de öyle olur.

 

(“Müslümanlarda kıskançlık duygusu olmalı mı?” izleyici sorusu) 

Kıskançlık; erkek kadını kıskanması lazım nasıl kıskanacak? Biri zarar vermesin, sağlığına sıhhatine zarar gelmesin, dinine imanına zarar gelmesin, onuruna zarar gelmesin, sevincine neşesine zarar gelmesin. Bu tarzda olur. Ama potansiyel onu haşa huzurdan çok özür dilerim artık öyle söyleyeyim fahişe gibi görüp işte “neredeydin anlat bakalım, aç telefonu göster, şöyle bir etrafında dön.” Bu küfür zaten küfrediyor adam, hakaret ediyor. Derhal ayırması lazım kadının. En ağır hakaret. Alenen küfretmiş oluyor. Öyle olmaz bir güven yoksa zaten arkadaşa da gerek yok, o anlamda olmaz. Kadın da erkek için erkeğe güvenmesi lazım. Eğer erkeğin fuhuş yapacağı kanaatindeyse yani fahişelik yapacağı kanaatindeyse, gayrimeşru ilişkiye gireceği kanaatindeyse onu gidip kollaması takip etmesi işte telefonla yerini tespit etmesi onun da bir anlamı yok. Öyle adamla hiç konuşmasın, hiç görüşmesin. Yani karşılıklı namusuna, dinine, imanına mukaddesatına güven gerekir. Yoksa vahim, çok çok vahim.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."