Sayın Adnan Oktar'ın 4 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 4 Mart 2018

 

(“Zaman israfı nasıl engellenir?” izleyici sorusu)

O, dünyada en çok israfı yapılan ve en değerli olan şey zaman. En çok israfı yapılan ve en değerli olandır. Facia. Kahvehanelerde falan orada burada sokaklarda acımasızca çok kıymetli olan zaman kullanılıyor. Nasıl engellenir? Tabii ki Allah korkusu, Allah sevgisi, Allah’ı hiç unutmamakla olur. Allah’ı unutmamayla da yetmez Allah’ın büyüklüğünü aklında çok iyi tutmak gerekir. Allah’ın büyüklüğünü aklında iyi tutması için de bilgilendirmek gerekir. Allah’ın büyüklüğünü insanlar tam kavrayamıyorlar. Biraz açıklama yapılınca Allah’ın büyüklüğü hakkında müthiş bir heyecana kapılıyorlar. Geçenlerde öyle atomun yapısını anlatmıştım. Yiğit Bulut’un dikkatini çekmiş ertesi gün Allah’ın varlığıyla ilgili yine atomdan açıklama yaparak, değil mi aynı izahatı yapmıştı. Demek ki çok etkili oluyor.

 

İlham Aliyev Çok Değerli Bir İnsan. Aile Yapısı Mükemmel, Ahlakı Mükemmel, Tam Bir Kuran Müslüman’ı, Çok Güzel Bir İslam Anlayışına Sahip

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için İlham Aliyev’in dışında bir adayı düşünmek, tahayyül etmek akıl alacak gibi olmaz. Bu kadar güzel hizmet eden, Azerbaycan’ı böyle muhteşem bir hale getiren, yüzde 35 kalkınma hızına vesile olan, sanatla, estetikle, güzellikle, bilimle Azerbaycan’ı muhteşem bir çizgiye taşıyan böyle muhteşem bir lidere en yakışan nedir? Tabii ki cumhurbaşkanlığıdır. İkinci bir ihtimal düşünemeyiz tahayyül dahi edemeyiz. Hatta böyle soru dahi olmaz. Ama yine de nezaketen sorduğun için ben de nezaketen söylüyorum. Tek adayımız ve tek seçeceğimiz kişi Muhterem İlham Aliyev’dir. Çünkü babası da çok muhterem bir insandı Haydar Aliyev rahmetli. İlham Aliyev biliyorsunuz ailesiyle, şahsıyla çok muhteşem bir insan, çok değerli bir insan. Azerbaycan’ı Türklük aleminin en güzel kalesi haline getirdi. Sayın İlham Aliyev’i bütün gücümüzle destekliyoruz. Bütün Azerbaycanlı kardeşlerimiz de Sayın İlham Aliyev’i desteklesinler. İlham Aliyev Hazretleri Azerbaycan için Allah’tan büyük bir nimettir. Çok çok büyük bir nimettir. Allah fiili durumla bunu göstermiştir. Yüzde 35 büyüme hızı hiçbir yerde görülmez. Duyulmadık bir şey. En fazla yüzde 3-5-7 falandır. Yüzde 35 ne demek? Ve her yeri sanatın kalesi haline getirdi. Ve çok ideal bir aile yapısı var, çok ideal bir ahlakı var. Çok mütevazi, mazlum, dindar aklı başında, muhteşem bir İslam anlayışına sahip, tam bir Kuran Müslümanı, halis bir Müslüman, bağnazlığa karşı, Kuran’a aşık tam bir Kuran Müslümanı. Aman ha, ikinci bir ihtimalden hiç bahsetmesinler.

 

(“Dış güçler neden Türkiye ile bu kadar uğraşıyor?” izleyici sorusu)

Dış güçler emir aldıkları yerin emrini yerine getiriyorlar. İngiliz derin devleti ne diyorsa onu yapıyorlar. Avrupa ülkeleri zavallıdır. Hollanda, Almanya, Danimarka, Norveç, oranın liderleri de zavallıdır. Bak İtalya şimdi lider seçiyorlar. İki lider ikisi de gariban, her ikisi de garibandır. Çocuk, bir de yaşlı bir amca, her ikisi de İngiliz derin devletinden çok çekinen zavallı gariban insanlar. Bütün Avrupa öyledir. Dolayısıyla asıl olan İngiliz derin devletidir. Bak buraya arada sırada kontrole geliyorlar İngiliz derin devletinin elemanları. Dehşet verici yüzlerindeki ifade ve son derece üst perdeden ve çok pervasızlar.

İngiliz derin devleti şu an bir oyun oynuyor en tehlikelisi bu. Türkiye’nin özgür olmadığını vurgulamaya çalışıyor. AK Parti’nin güzelliğe, neşeye, sanata, bilime karşı olduğunu vurgulamaya çalışıyor. Estetiğe karşı işte dekolteye karşıdır, sizin plaja gitmenize karşıdır, müzik dinlemenize karşıdır, işte istediğiniz gibi yaşamanıza karşıdır gibi bir imajı vurgulayarak bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bu çok vahim. AK Parti yöneticileri bu konuda çok titiz olmaları lazım. Boş yere PKK’ya, FETÖ’ye malzeme vermeyelim.

 

(Kilis’te 41 kazanda pişirilecek İskilip dolması ile Çorum leblebisi Afrin’deki 8 bin askere dağıtılacak. AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu yaptığı açıklamada “İskilip dolması 8-10 saat arasında odun ateşinde pişen et yemeğidir. Etin buharında da pilav pişmektedir. Osmanlı zamanında askerin sefer yemeğidir. Beraberinde çorba ve helva ikramı da yapılacaktır. İskilip dolması orada askerimize sıcak sıcak dağıtılacaktır.”)

Askerlere zeytinyağlı dolma da yapsınlar. Severler onlar zeytinyağlı dolmayı yapılsın. O çok önemli. Ama bu çok iyi olmuş. Kebap çeşitleri, kavurmalar falan sürekli gitsin aslanlara. Zaten çakı gibiler, maşaAllah.

 

Evlilik İbadet Gibidir. İki Mümin Birbirine Allah’ın Ahlakını Gösterecek. Erkek Kadına Kadın Erkeğe Sevgi, Saygı, Güzellik, Hürmet Gösterecek

Kadın erkeğe, erkek de kadına tabii iyi davranacak ibadet bu. Namaz gibidir evlilik aynı namaz gibi. Kadın erkeğe, erkek kadına, çünkü ikisi de Allah’ın ruhu, iki mümin birbirine Allah’ın ahlakını gösteriyor dolayısıyla karşılıklı oluyor. Ama gelenekçi sistemde ne diyor “kadın kocasına gösterecek alaka” diyor. “Erkek deşarj olacak” diyor “dövecek sövecek bağıracak, çünkü ona yemek yediriyor, elbise alıyor” diyor. Başında paralansın pislik herif. Hiç ihtiyaç yok sana yani. Nur gibi insana sen para karşılığı işte yiyecek karşılığı ahlaksızlık yapmak istiyorsun. Sen onu zaten vermekle mükellefsin. Allah vermiş sana onu, sen de ona onu tevdi etmekle mükellefsin. Allah’ın malını Allah’ın kuluna veriyorsun, kendi malını mı veriyorsun da oturup halden hale geçiyorsun?

 

(“Hüdhüd gerçek bir kuş muydu?” izleyici sorusu)

Hüdhüd cin, kuş biçiminde cin. Çünkü imandan sorumlu. Oradan anlaşılıyor imandan sorumlu olduğu için. Hz. Süleyman (as)’da da mangal gibi yürek varmış. İnsan aklını atar. Şeytanlarla konuşuyor inanılır gibi değil. MaşaAllah dedeme. Adamlar diziliyor şeytanlar, alenen şeytan, bildiğin şeytan tir tir titriyor ne diyorsa yapıyorlar. Cinler de ordu gibi geliyorlar hepsini hizaya getiriyor. Bir de denizden oradan buradan da bayağı bir şey toplayıp alıp-getiriyorlar. Ödleri kopuyor Hz. Süleyman (as)’dan. Şu dedemin yüzüğünü hayırlısıyla bir bulsaydık. Yüzüğün taşında onlar yine duruyorlar babadan oğla. Bakalım biz becerebilecek miyiz bulursak taşı, yüzüğü, teberrüken takarız yüzüğü canım bir şey olmaz, inşaAllah.

 

(“ ‘Allah nerede’ sözü, Allah’ı inkar etmek midir?” izleyici sorusu)

O değil de yüzeysel düşünenlerin söylediği bir sözdür. Çok çok sathi düşünenlerde olur. Allah nerde derken zaten ona o sözü söyleten Allah, ondan haberi yok. O sesi meydana getiren de Allah’tır. O bir işarettir onun nasıl birisi olduğunu göstermek için Allah diğer bir mümine işaret verir öyle. Adam “Allah nerede?” dediğinde sen onun hemen anlarsın ne olduğunu yani onu kavraması için mümine Allah’tan gelen Allah’a ait bir işarettir o, o kadar. Akıllı olan ne anlama geldiğini anlar onun yani oradaki insanın da ne olduğunu anlar.

 

(“İnsanlardaki yapmacık sevginin sebebi nedir?” izleyici sorusu)

Yapmacık sevgi herhalde nezaketen yapıyorlar ayıp olmasın diye. Çünkü mesela birisiyle karşılaşıyor soğuk dursa olmaz işte “inanmazsın çok sevdim.” Yemin ediyor “vAllahi çok sevdim” diyor “gerçekten çok sevdim” diyor. Hiç yoktan iyidir ama hiç yapmamasından daha iyidir nezaketen. Ama şimdi yapmacık sevginin çapı çok büyük, yapmacık sevgi öyle nadir rastlanan bir şey değil dünya çapında yüzde 99,99 oranında. Blok bir olay var yani büyük bir felaket bu. Benim yakışıklımın sorduğu soru dünyadaki facianın ifadesi. Yapmacık sevgi ne demek? Ne kadar korkunç yani sevgi yok olmuş oluyor.

 

Dünyayı Adeta Tiyatro Salonuna Çevirmişler Sahte Sevgi Oyunu Oynuyorlar. İnsanların Gerçek Sevgiyi Bilmemesi Dehşet Verici. Samimi Olsa Güzel Sevecek ve Güzel Sevilecek

Dünyada gerçek sevginin yaşanmaması çok dehşet verici bir şey. Dünya çok büyük bir belaya uğramış. İnsanoğlu aslında ta başından bu belanın içine girmiş. Halbuki samimi olsa ne güzel yaşayacak, ne güzel sevecek. Oyun oynamasına, kötülük yapmasına niye gerek var? Tabii bu bir sır Allah’ın bir sırrı, bir mucize. Ben anlayamıyorum yani samimi sevmek varken oyun oynamaya ne gerek var? Hayır nezaketen yapılır, nezaketen olur o da bir sevgidir. Ama insan gerçek sevgiyi yaşıyordur cayır cayır yaşar ama nadir karşılaştığı vakalarda da gönül alır. Ama böyle değil ki, hiç sevgi yaşanmıyor, hiç yaşanmıyor, hiç yaşanmıyor, hiç yaşanmıyor. Sürekli sahte sevgi, oyun. Filmlerde zaten oyun, tiyatroda oyun, sokakta oyun dünyayı tiyatro salonuna çevirmişler, sevgi oyunu oynanıyor bu çok korkunç. Halbuki rahat rahat gerçekten sevilecekken, insanlar çok tatlı varlıklar zaten sevilir insan yani zorlanacak bir durum yok ki. Ama zalimlik, ahlaksızlık yapılınca sevgi boğuluyor tabii sevginin yapacak bir şeyi kalmıyor ahlaksızlık durumunda. İnsan sevmek istiyor ama ahlaksızlığa sevgi direnemez. Zavallı sevgi orada tak düşüyor. Halbuki sevmek çok şahane bir nimet. Dünyanın tek amacıdır hayatın, yaratılışın tek amacıdır. Bütün kainat, atomlar hepsi sevgi içindir. Bütün bu verilen emek sevgiye yöneliktir. Bir de ne güzel Allah bize böyle büyük bir nimeti, büyük bir eğlenceyi tek hedef haline getirmiş. Halbuki bize çileyi de hedefletebilirdi Allah ama sevgiyi hedefletmiş çok şahane bir şey.

Sevme aslında çok kolay telkinle dünyada elde edilebilir dünya çapında. Ama deccaliyetin gücü çok fazla onunla mücadele çok zor oluyor. Adamların televizyonları var, radyoları var yüz binlerce, yüz binlerce askeri, polisi var, milyonlarca askeri, polisi var. Milyonlarca öğretmeni var, profesörü var çok zor yoksa sevgi mesela Mehdi (as)’ın eline geçiyor dünya, sevgiyi daha ay geçmeden bütün dünyaya sevgi hakim oluyor, daha ay geçmiyor. Sevgi çok kolay telkin edilir olmayacak bir şey değil. En kolay elde edilecek şey sevgidir ve insanlar zaten açtır sevgiye ve hep aç yaşar ama sevgiyi gıda olarak bulacak bir yer bulamaz her yer doluyken. Sevginin içinde yaşadığı halde sevgiyi bulamaz. Sevgi dağ, taş dolu her yer sevgi için müsait. Akıl gerekiyor. Allah’la bağlantı gerekiyor. Allah'la bağlantı koptuktan sonra sevgiyi arıyor. Yani neyi seveceksen Allah'la bağlantı koptuktan sonra? Kediyi sevemezsen, çocuğu sevemezsen, kadını sevemezsen hiçbir şeyi sevemezsin Allah'la bağlantı koparsa. Sevginin anlamı, manası kalmaz. Hiçbir anlamı kalmaz. Bir kere en başta Allah'la bağın samimi yüksek olarak muhafaza edilmesi lazım. Yalnız tabii Allah'ı severken sadece Allah deyince insan bir güç diyor. Mesela Allah-u Ekber, Allah-u Kebir çok önemli olan bunlar. Allah-u Ekber yani Allah'ın büyüklüğünün kavranması çok önemli. Bak bu benim çok dikkatimi çekti geçen gün atomdan bahsettim, Allah’ın büyüklüğünden. Bak Yiğit Bulut çok etkilenmiş hemen demeç verdi o konuda aynısıyla açıklama yaptı. İşte o Allah'ın büyüklüğünün kavranması yoksa Allah'a herkes inanıyor.  Sokağa çıktı mı “Allah'a şükür” diyor. Maydanoz satıyor “Allah bereket versin” diyor. Ama flu bir Allah düşüncesi var. Çok flu. Flu düşünceyi Allah sevmez. Yani Allah'ın şanına yakışmaz ve çok hem ayıp, hem çirkin, hem de korkunç, hem de ahlaksızlık başka bir şey değil. Müslüman açısından ahlaksızlıktır bilerek yapıyorsa.

 

(“Kuran’da zalimler nasıl tarif edilir?” izleyici sorusu)

Çok detaylı tabii tarifleri bir tane tarifi yok. Ama genelde hep negatif yani. Pislik yapıyor mesela hayırlı bir şey var tersini yapıyor. İyi bir şey var tersini yapıyor. Hemen anlaşılıyor zaten. Zalimin tarifi pek olmaz. Alenen belli olur, renk gibi. Kırmızı rengin neyini tarif edelim alenen bellidir. Zalim de her şeyin negatifini yapar. Pis yani pis, sürekli aksi. “Zalim ve cahildir” diyor Allah insan için. “Zalim ve cahil.” Yüzlerce anormallik yapar. Bir tane söyleyemeyiz yüzlerce. Ama benim güzel yüzlüm tabii o anlamda sormuyor. Tabii o çok daha güzel bilir. Ama onların vasıfları belirgin mi acaba, daha böyle derli toplu bir anlatımı var mı gibisinden söylüyor. Pek öyle diyemeyiz. Mesela fakirlere yardım etmiyor. Bu bir zalimliktir. Mesela merhamet etmiyor, bu bir zalimliktir. Affetmiyor, zalimliktir. Sabretmiyor, bu da zalimliktir. Ucu bucağı yok. Yani negatif her şey zulüm olur. Mesela seviyor annesini fakat annesine karşı o sevgiyi annesi kabul etmiyor. Veyahut babasını seviyor fakat baba kabul etmiyor. Bu zulümdür. Veyahut baba çocuğunu seviyor fakat çocuk bu sevgiyi kabul etmiyor. Bu da zulümdür. Mesela sevgililer arasında da hep öyle zulüm olur. Sevgisine karşılık alamaz. İyilik yapar, kötülük yapar. Mesela iyilik yapıyor evine alıyor. Hırsızlık yapıp evden kaçıyor çok korkunç yani zulüm.

 

(“Peygamber Efendimiz (sav) düğüne gider miydi?” izleyici sorusu)

Tabii ve gittiğinde de hanımlar olmazsa istemiyordu. Dırar Mescidi’nin düğünlerine kadın hiçbir şekilde getirmiyorlardı. Eğlencede de olmuyordu. Peygamberimiz (sav) “olmaz” dedi “tefle, müzik aletleriyle duyurun” dedi. “Ve kadın da yoksa ben gelmem” dedi. Münafıklar acayip kinlendiler o devirde. Bunu ayrı bir kitap haline getireyim ben. Kuran'da münafıkların eylemlerine karşı Allah'ın aldığı tedbirler neler; çok fazla ayet var.

 

İnsanın Kendisine Saygısı Yoksa Sevme Yeteneği ve Sevme Gücü Olmaz. Önce Kendisinin Sevme Yeteneği Kazanması Gerekir

Kişinin kendine saygısı olması lazım tabii insanın yani iyi bir insan olduğuna inanması lazım yoksa zaten sevme gücü olmaz. Sevme yeteneği olmaz, sevme yeteneği olmayınca da sevemez zaten istese de sevemez. Önce kendisini sevme yeteneği kazanması lazım samimi olarak. Bunun olması için de Allah’ı çok sevmesi, Allah’tan korkması, Allah'ın büyüklüğünü kavraması gerekiyor o zaman zaten sevmeye çok aç hale gelir. Müthiş bir sevme yeteneği ve müthiş bir sevme arzusu meydana gelir, o zaman çok güzel sevgisini sunabilir öbür türlü olmaz.

 

(“Misafir ağırlamanın bir adabı var mıdır?” izleyici sorusu)

Aslında samimiyete dayalı yani yoksa misafirimizi kapıda karşılıyor, “o kimler gelmiş, kimler gelmiş” falan yani bu sıkıcı işin doğrusu. “İhya ettiniz bizi azizim şöyle buyurun şöyle lütfen çekinmeyin” yani insan ne yapacağını şaşırır bir anormal durur. “Ne içiyoruz?” Falan bilmem ne. Bence başından sonuna kadar samimiyet olması lazım. Doğallık, doğallık, samimiyet. Samimi sevgi, samimi karşılama ve samimi rahat ettirme misafiri yoksa bazı gelenekler, adaplar çok sıkar misafiri yorabilir. Özgür olmasını sağlamak lazım, huzurlu olması lazım. En ziyade temizliğine çok özen göstermek lazım, temizliği ve rahatlığına özen gösterilmesi gerekiyor. Tabii belki bir ihtimal çekinebilir bazı şeylerden içini rahatlatacak tavır yine samimiyetle olur. Adam yemeği tabağına korken büyük bir dikkatle izlersen tabii ki yapamaz. Her şeyi özenli olarak değerlendirmek lazım. Yani kendine yapılmasını istemediğini karşısındakine yapmamak, kendisinin beğeneceği şeyleri karşısındakine sunmak iyi olur.

 

(“Müşrikler neden Kuran’ı anlamaz?” izleyici sorusu)

Müşrikler detaya girmek istiyorlar yani şeytani bir büyüklük hissi oluyor, Kuran’ı onlar bulmaca gibi bulmak istiyorlar yani Allah'ın bir bulmaca hazırladığını düşünüyorlar o bulmacayla zeka oyunuyla elde edecekleri bir neticeyi esas olarak görüyorlar. Allah bir bulmaca sunuyor en zeki bulmaca çözenler bir araya geliyorlar ve o bulmacayı çözüp Allah'ın ne dediğini anlamış oluyorlar. Allah bulmaca çözdürmez, Kuran da bulmaca kitabı değildir dolayısıyla müşriklerin o kafası şeytandan kaynaklanan bir yapı. Böyle baktınız ki, işte fiil çekimleriyle bulmacalar gibi Allah'ın hükmünü arıyorsa bir insan bu bir samimiyetsizliktir. Allah'ın hükmü çok açık ve sarih olur ve birbiriyle çelişmez, anormal olmaz, Müslümanların aleyhine olmaz. Hiçbir zaman için zulmü ve baskıyı savunan bir açıklama Kuran yapmaz. Öyle bir anlam anlıyorsa mutlaka yanlış anlamış demektir. Dikkatlice bakarsa hemen anlar.

 

(Hükümet son günlerde artan çocuk ve kadın istismarlarına karşı çok önemli bir yasa çalışması yapıyor. Çıkan yasaya göre kadın ve çocuk istismarcıları ile şiddet suçu işleyenlere devlet kapısı da kapanıyor. Hazırlanan taslakla bu suçu işleyenler memur, kamu işçisi, polis ya da asker olamayacak.)

Şimdi onu yapan zaten ölümü göze alıyor bunlar hiç çözüm değil. Aklı başında adama o etki yapar. Adam cinnet geçirmiş ve manyak. Dört, üç yaşındaki çocukla cinsel ilişkiye giren adamın aklı olabilir mi? Ve arkasından öldürüyor zaten. Sen adama diyorsun ki, seni devlet görevinde görevlendirmem polis yapmam. Onun polislik yapacak hali mi var? Bu detaya ne gerek var? En başından halledeceklerine böyle olay olduktan sonra halletme yönüne gidiyorlar. Adam geliyor üç yaşında çocuğun ırzına geçiyor, her yerini paramparça ediyor öldürüyor arkasından diyorlar ki, “adama müebbet mi versek, ağırlaştırılmış müebbet mi versek?” Adamı istersen as daha da hoşuna gider adamın. “Ben kendimi asayım” diyor zaten manyak yani. “Verin” diyor “bir naylon ip asayım” diyor zaten adam öyle bir şey yok ki. Müebbet, “tamam onu da kabul ederim” diyor. Hücre hapsi, “o da olur” diyor adam. “Ama yemek verecek misiniz orada?” Diyor adam. Yani deli, aklını kaybetmiş. Önce adamı eğiteceksin bak Darwinist, materyalist eğitimden geçerse adam delirir. Adam gelenekçi Ortodoks eğitimden geçerse delirir. Adama ne diyorsun? “Erkek çocuğu” diyorsun “kadından on dokuz misli daha çok tahrik eder” diyorsun.  Adama ön telkin yapıyorsun ve de diyorsun ki, “kadın hayvandır” diyorsun. “Sen hayvandan oldun” diyorsun. “Senin atan hayvan” diyorsun. Adamı delirtecek her şeyi yapıyorsun. Önce adamı delirtmeyi durdurmak lazım. Adamın sevgi dolu olmasını, makul olmasını sağlamak lazım, dengeli ve tutarlı olmasını sağlamak lazım.

 

Allah Korkusu Allah’ın Sevgisini Kaybetmekten Korkmaktır. Allah Korkusu İnsanı Perişan Eden, Mutluluğunu Bozan, Dengesizleştiren Bir Duygu Değildir   

Allah korkusunda korku deyince yani insanı böyle titreten, dehşete düşüren, bembeyaz yapan, elini ayağını boşaltan anlamında değildir. Allah korkusundan kasıt Allah’a karşı mahcup olma, Allah'ın sevgisini kaybetmekten kaynaklanan rahatsızlık ve Allah'ın azap vereceğinden çekinmek. Dolayısıyla Allah korkusu öyle insanı perişan eden, sağlığını bozan, onun mutluluğunu bozan, onu delirten, dengesizleştiren bir şey değildir. Allah korkusu insanın sevgi gücünü kat kat artıran, kalitesini artıran, derinliğini artıran, tutku gücünü artıran, beynini aklını berraklaştıran, onu disipline eden, çalışkan hale getiren, affediciliğini, merhametini geliştiren güzel bir duygudur. Allah korkusu herhalde çok korkunç tarif ediliyor benim anladığım, o zaman onu ben bir kitap olarak hazırlayayım, bir broşür olarak hazırlayayım öyle anlaşılıyor öbür türlü olmaz. Çünkü muğlak kalmış bu konu benim gördüğüm.

 

(“Bir Müslüman, kimseyle görüşmeden dinini yaşayabilir mi?” izleyici sorusu)

Çok mecbursa mesela esir alınmıştır, bir yerde yalnızdır, o tamam ama onun dışında Müslüman’ın yalnız yaşaması haramdır. Kuran'ın bütün hükümleri, kalabalık topluluğa göredir. Yani Kuran'ın bütün hükümleri, tamamı topluluğa göredir. Zekat, sabır, yardımlaşma, velayet, hepsi yani hepsi topluluğa göredir. Nikah, çocukların hakkı, hep topluluğa göredir. Cihat, hep topluluğa göredir. Yalnız yaşamak haramdır. Münafıklar hep yalnız yaşamak isterler. Galiz haramdır.

 

(“Zanda bulunmak Kuran'da nasıl tarif edilir?” izleyici sorusu)

Durduk yere adam, tahmin üstüne abuk sabuk karşıdakini suçlayacak hükümlerde bulunur, zan ve tahminle yalan söyler. Ama bu daha ziyade Allah adına yapılanlar için Kuran'da söyleniyor. Mesela Peygamber (sav), söylemediği halde, “karınızı dövün” diyor. Veyahut Peygamber (sav) söylemediği halde “kadının her söylediğinin tersini yapın” diyor. Veyahut “kadın, hayvandır” diyor. “İnsanla hayvan karışımıdır” diyor. Peygamber (sav) der mi böyle bir şey? Peygamberimiz (sav) kadınlara aşık. Aşık olduğu bir varlığa insan, insanla hayvan karışımı der mi? Bu, işte zan ve tahminle yalan söylemektir iftiradır.

 

Mehdi (as) İle İlgili Tevrat’tan Açıklamalar

Tevrat Mezmurlar 111’den 4’e, “Rab, Adon’a” yani Moşiyah “Adon’a, Ben düşmanlarını ayaklarının altına serinceye kadar sağımda otur” diyor. “Adon” demek, seyit anlamına geliyor. Seyyid, yani Peygamberimiz (sav)’in torunlarına nasıl efendi, seyit, deniliyor ya aynı anlamda. Adon da seyit anlamına geliyor. “Rab Adon’a ben düşmanlarını ayaklarının altına serinceye dek sağımda otur” diyor.

Mısır'dan Çıkış 15.13'te. “Öncülük edeceksin, sevginle kurtardığın halka.” Bütün insanlara, sevginle öncülük edeceksin diyor Tevrat'ta, Mehdi için. “Kutsal konutunun yolunu göstereceksin; gücünle onlara”, yani kutsal evinin yolunu göstereceksin onlara diyor. Tabii o Kudüs'te yapılacak olan kutsal mabedi kastediyor. “Rab, kralını büyük zaferlere ulaştırır.” Yani Moşiyah Mehdi’yi, büyük zaferlere ulaştırır. “Mesh ettiği krala, Davut'a ve soyuna sonsuza dek sevgi gösterir.” Yani kâinat sonsuz biliyorsunuz. Sonsuza dek Allah sevgi gösterecek diyor, Mehdi (as)’ye ve Davut (as) soyuna.

Peygamberimiz (sav) diyor ki, “Cenab-ı Hak, İslam'ı nasıl bizimle başlatmışsa; Mehdi ile sona erdirecektir.” Nasıl bizimle onlar arasında şirk ve adavetten, husumet ve düşmanlıktan kurtulmuş ve kalplerine ülfet ve dostluk, muhabbet, sevgi yerleşmişse aynı şekilde Mehdi'nin gelişi ile de yine öyle olacaktır” diyor. Peygamberimiz (sav).

 

İngiliz Derin Devleti Homoseksüelliği Tüm Dünyada Üst Kimlik Olarak Kullanıyor

Kardeşim, homoseksüelliği üst kimlik yaptılar, Peru’ya git, Nikaragua’ya git, Çin’e git nereye gidersen git, adam mesela homoseksüel mi, faşistmiş, komünist, kapitalist, kendi ailesinden değil hiç fark etmiyor homoseksüeli destekliyor. Yani onu üst kimlik olarak görüyor. Müslüman, Hristiyan, ateist hiç fark etmiyor. Homoseksüel mi değil mi ona bakıyorlar. Homoseksüelse onunla sırdaş ve arkadaş oluyor. Akıl almaz bir bağ oluyor ve kendi aralarında özel şifreleşme konuşma sistemleri var. Daha çok Rumi’den istifade ederek bunu yapıyorlar. Mesela akla hayale gelmedik bir şeyden mesela çok sıradan bir şey. Mesela herhangi bir cisim, onun resmini çekiyor onunla bir mesaj veriyor. Hemen anlıyorlar. Veyahut bir renk veyahut bir kelime, akıl almaz bir şifreli konuşma sistemleri var. Hayret edeceğiniz bir konuşma sistemleri var. Binlerce şifre kelimeleri var, binlerce şifre resimleri var, onlardan biraz örnekler verebiliriz. Bu da ayrı bir şey bak, homoseksüellerin, İngiliz derin devletinin emrinde olan yapının, tabii büyük bir bölümü bu, büyük bölümünü kullanıyorlar. Bizim gibi düz konuşmuyorlar şifreli konuşuyorlar, hiç aklına hayaline gelmez. Mesela adam farz edelim bir tarlada resim çektiriyor orada bir mesaj veriyor. Bir renkle mesaj veriyor kendi kafasına göre. Bu gizli mesajlaşmayı Rumi çok fazla yapıyor, Rumilikte çok fazla var en çok onu kullanıyorlar. Ve onu çözmek onlar için bir üstünlük gibi oluyor kendi kafalarınca. Mesela onunla kısa bir şiir pasajı gönderiyor bütün anlatmak istediklerini anlatıyor. Bir resim gönderiyor, mesela daha önce bir homoseksüel kadında görmüştüm ben. Bir erkek resmi heykeli ama heykel aynı zamanda kadın ama önden baktın mı normal erkek. Ama heykeli araştıran birisi heykelin arka kısmının kadına ait olduğunu görüyor. Mesela o bir haberleşme oluyor onlar arasında, buna benzer. Çok sinsi yöntemler kullanıyorlar. Mesela açık kapı resmi koyuyor, o ‘geleceğim’ anlamına geliyor. Bulunduğu yerden ayrılacağı anlamına geliyor açık kapı, aklının ucundan geçmez mesela. Mesela bir ırmak gösteriyor, bu sel gibi kan akıtılacağını gösteriyor ırmak. Mesela o ırmakta daha önce kan akıtılmış kıpkızıl akmış o ırmağı gösteriyor. O, darbenin şifresi olmuş oluyor mesela farz edelim yahut kan akıtılacağına yahut bir terörün şifresi olmuş oluyor. Çok çok dikkat etmek gerekiyor.

 

(“İmanı olan arkadaş çok mu kıymetlidir?” izleyici sorusu)

Hem nasıl hem nasıl, gerçek iman ediyorsa dünyanın öbür ucundan bile oraya gidilir. Ta kutuplarda olsa oraya bile gidilir. İman eden çok çok makbuldür, gerçekten iman eden dünyadaki en büyük nimet, cennet arkadaşın muhteşem. İmanlı bir kadın bulduysa bir insan muhteşem muhteşem. Bir kadın da imanlı bir erkek bulduysa muhteşem, onun için çok büyük nimet.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."