Sayın Adnan Oktar'ın 3 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 3 Şubat 2018

 

(Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yeni bir açıklaması var Adnan Bey. Türk Silahlı Kuvvetleri Zeytin Dalı Harekatı’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısını 897 olarak açıkladı. Ordumuz ilk şehir savaşında Afrin’in kuzeyinde bulunan Bülbül beldesini PKK’dan temizledi. 10 bin nüfuslu Bülbül operasyonun başlamasından bu yana PKK’dan alınan en büyük belde oldu. Bölgede 3 kilometrekarelik hat güvenli hale getirildi. F16’larla parçalanan ünlü Öcalan’ın anıtının bulunduğu Darmık Dağı’na ise Mehmetçik Türk bayrağını dikti.)

Helal olsun kabadayılara. Hakiki kabadayı bunlar, maşaAllah aslanlar. Allah güç-kuvvet versin, Allah şevklerini artırsın, hidayetlerini artırsın. Şehitlerimize Allah cennet nimeti verdi zaten. Aslanlarımız da dünyanın en güçlü ordusunun, en kahraman ordusunun asil üyeleri çok başarılılar ve çok güzel neticeler alacaklar, inşaAllah.

 

Mümin Dünyayı Cennete Çevirmek İster. Şeytan İse Dünyanın Cehennem Gibi Olmasını İster

Şeytanın amacı dünyayı cehenneme çevirmektir. Mümin cennete çevirmeye gayret eder şeytan da cehenneme. Dikkat ederseniz insanların birbirine sevgisi konusunda şeytan bir hayli yol almış durumda. O ondan nefret ediyor o ondan nefret ediyor. Birbirini seven insanlar, gruplar hemen hemen parmakla sayılır. Halbuki bu vatanın evlatlarıyız. Gayet güzel herkes birbirinin fikrine saygılı olarak sevgi içinde yaşayabilir. İnternete baktığımızda hiç kimsenin hiç kimseyi sevmediğini görüyoruz. Binde birçok nadirdir sevgi sözü kullanan, birbirini takdir eden hemen hemen yok gibi bir şey. Akıl almaz bir nefret üslubu, akıl almaz bir kin üslubu. Bu şeytanın, deccaliyetin dünyadaki son atağının meydana getirdiği bir felaket. Şimdi bu pisliği temizlemeye çalışıyoruz. Bütün gücümüzle bunu temizleyeceğiz. Belki 2-3 yıl alacak, 3-4 yıl da alabilir ama bu pisliği temizleyeceğiz. Estetiği istemez, kaliteyi istemez. Mesela bak bize duydukları öfkenin nedeni kalitedir, kaliteli olmanız. Yoksa böyle döküntü adamlar olsa, burada kalitesiz bir ortam olsa, kalitesiz bir ortamda toplanılsa, bayanlar bakımsız, erkekler bakımsız olsa adamın hiç umurunda bile olmaz sen ne yapıyorsan yap, ister oyna ister dans et kimse karışmaz. Ama o kalite akıl almaz bir haset ve akıl almaz kin meydana getiriyor. Bende yok niye onda var mantığı. Dolayısıyla onun tahrip olmasını ister. Mesela diyor “tutuklansın, yıkılsın, yakılsın, ezilsin, berhava edilsin, imha olsun, mallarına el konsun” en biçimsiz, en çirkin, en nefret dolu, en kin dolu üslupla bir atak içinde oluyorlar. Ama sevgisizliğin diz boyu olduğunu görüyoruz. Ona bağlı olarak da merhametsizlik var. Adamlar hayvanlara saldırıyor, bitkilere saldırıyor, insanlara saldırıyor, kadınlara saldırıyor, çocuklara saldırıyor, çocukları öldürüyorlar, kadınları öldürüyorlar, dövüyorlar sövüyorlar. Yani kin ve nefreti ön plana almış durumdalar. Ağızlarından nefret kusuyorlar adeta kin kusuyorlar lağım gibi ağızları. Akıl almaz bir nefret politikası var. Bunu sürekli pozitif elektrikle, pozitif izahlarla, sevgiyle sürekli tamir edip düzeltip sevgiyi doğruyu iyiyi güzeli kendimize yaklaştırmaya ve insanlara yaklaştırmaya azami gayret gösteriyoruz ve çok da başarılı oluyoruz. Devam edeceğiz, inşaAllah. Dolayısıyla bizim vazifemiz Mehdiyet’in sevgisidir deccaliyete karşı. Deccaliyet zalimliği, nefreti, kini anlatacak. Biz de sevgiyi, şefkati, merhameti ve dostluğu anlatacağız. Dostluğun, sevginin galip geldiğini 3-5 yıl içinde göreceksiniz. Ben buradayım siz de buradasınız. Kısa sürede, inşaAllah.  

 

İnsanlara Allah’ın Ruhu Olduğunu, Karşısındakinin de Allah’ın Ruhunu Taşıdığını Anlatırsak Herkes Birbirine Saygı ve Sevgi Duyar

Allah sevgisi olmayınca, Allah korkusu olmayınca, “hayvandan geldin” diyorsan adama “sen bir hayvansız” diyorsan, bakıyor hayvana hayvan saldırgan “ben de hayvan olduğuma göre ben de saldırganım” diyor adam mantık olarak. Dolayısıyla Allah’ın kulu olduğumuzu, Hz. Adem (as) ve Havva’dan geldiğimizi, Allah’ın ruhunu taşıdığımızı insanlara anlatırsak insanlar birbirlerine saygı sevgi duyarlar. Ama “sen böcek gibisin, bakteriden geldin, senin atan bakteridir, kurbağadır, şempanzedir” falan dersen insan insana saygı duymaz ve tahribat da çok büyük olur o zaman. Yani zulmün kökeninde bu var. Gelenekçi Ortodoks sistemde de kadınları hayvan yerine koyma var. İnsanla hayvan arasında görüyor. Darwinizm’de de kadını yine insanla hayvan arasında görüyor. Şimdi iki güç birleştiğinde insanlığın yarısından nefret eden bir dünya meydana geliyor. Kadınlardan nefret eden sistemde bu sefer homoseksüellik gelişiyor. Bakın hiç ummadığımız yerde homoseksüelliğin ne kadar gelişmiş olduğunu gördük hayretler içinde kaldık. Mesela hiç ummadığımız yerlerde homoseksüellik adeta sacayak gibi oturmuş. Nereye dönsek homoseksüelle karşılaşıyoruz. Ve sessiz sedasız bu bela gelişmiş. Çok gizli bir sistem ve bütün dünyada bir dayanışma içinde homoseksüeller. Dünyanın her yerinde bir dayanışma içindeler. Ama gelenekçi Ortodoks sistemin içine de sızması ve felaketin orada da yayılmış olması çok korkunç. Onlar direniyor zannettim ben, kabul etmezler falan, kabul etmişler adamların birçoğu. Bünyelerine almışlar girmiş yani. İtiraz etmemelerinden zaten şüpheleniyorduk. Hiç itiraz etmiyorlar homoseksüelliğe, gayet ılımlı davranıyorlar. Sonunda felaket sardı evlerini, bacalarını her yerini sardı. Aynı Hz. Lut (as) devri gibi.

 

(Amerika Dışişleri Bakanlığı’ndan bir yetkili, Suriye’de rejimin yeni kimyasal silahlar geliştirmekte olabileceğini söyledi. “Suriye’de rejim uluslararası topluma hesap vermekten ve sorumluluklardan kaçmak için yeni bir çeşit kimyasal silah cephanesi yapıyor olabilir” dendi.)

Olabilirle olur mu canım? Çok münasebetsiz bir açıklama. Varsa vardır yoksa yoktur. Sen de yapıyor olabilirsin bir başka ülke de yapıyor olabilir. Saldırmak için yeni yeni kepazelikler için zemin hazırlıyorlar. Benim görüşüm Suriye hükümetinin görüşünde olağanüstü bir değişim meydana gelmesi. İslam’a, Kuran’a, Müslümanlara karşı sevgi dolu birleştirici bir bakış açısıyla kendilerini yenilemeleri. Türkiye’nin de Suriye devletini, Suriye hükümetini, Suriye devlet başkanını kabul edip Suriye’nin bütünlüğü için, tekliği için gayret edilmesi. Bugünkü CHP kurultayında da bu konu ilk defa gündeme geldi. Daha önce konuşulmuyordu, bak ben konuştuktan sonra bu gündeme geliyor. Daha önce ben hiç duymadım. Yahut ben bilmiyorum, kurultayda geniş çaplı Sayın Kılıçdaroğlu’nun bu konuyu ele aldığını duymadım. Belki konuşuyordur daha önceleri. Fakat en hayati nokta bu. Yani bir kere Suriye’nin toprak bütünlüğü korunduğunda artık İngiliz derin devleti rezil-kepaze oldu demektir. Bir daha buralarda itlik yapmaya gelmez. Ama şu an avını bırakmayan vahşi bir sırtlan gibi, kanlı bir saldırı yapıyor. Ve avını öldürdü öldürecek ama daha tam da ele geçiremedi vahşice saldırmaya devam ediyor. Bak şimdi bu açıklama da o, “orada belki kimyasal silah yapılıyordur” diyor. Ne yapacaksın? O zaman Suriye’yi yerle bir edeceksin. Halkı yenden bombalayacak, Müslümanları yeniden bombalayacak. Onun için oyuna gelmemek lazım.

 

(“İnsan neden diğer insanı küçük görür?” izleyici sorusu)

Herhalde kendini büyütmek için yapıyordur. Ama bir de şöyle; mesela hakikaten adam basittir, tavırları kötüdür, akılsız cevaplar veriyordur, temiz değildir bakımsızdır, kişiliksiz bir görünümü vardır, sevgisizdir, saygı bilmiyordur. Bu vasıflara sahip bir insan onunla karşılaştığında onu tabii ki anormal görebilir, garip görebilir bu büyüklenme değildir, onun durumundan rahatsız olmadır. Bunu da bu gözle değerlendirmek lazım.

 

(Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’in Kuzeydoğusu Şeyh Horoz bölgesinde harekata katılan bir tankımız PKK, PYD ve DEAŞ terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı neticesinde isabet aldı. Saldırıda 5 askerimiz şehit oldu. 2 askerimizin isimleri ve resimleri var. Şehit Ali Yılmaz ve şehit askerimiz Ahmet Bayram.)

Tuzak hazırlamışlar demek ki. Amerikan silahlarıyla yapıyorlar bunu. Külliyetli miktarda tanksavar var ellerinde. Önce o silahların ellerinden alınması gerekiyor. Yani o cephaneliklerin havaya uçurulması gerekiyor. Öbür türlü riskli olur diye düşünüyorum. Çünkü Amerikan malı çok fazla tanksavar var adamlarda ve uçaksavar da var. Amerika yığmış zamanında. Önce cephanelikleri ortadan kaldırmak gerekiyor benim kanaatim.

 

(“Hiç pişman oldunuz mu?” izleyici sorusu)

Pişmanlık her gün her zaman olur. Müslüman zaten pişman olmak için buraya gelir. Eğitimin ana direği pişmanlıktır. Biz burada sürekli hata yaparız düzeltiriz, hata yapar düzeltiriz öyle olgunlaşırız. Yani okul olmasının vasfı budur. Burası bir okuldur, ahlak, iman, vicdan okuludur dünya, bir kurstur. Buradaki en önemli şey insan hata yaptıkça bunu görüp tövbe edip düzeltip daha iyisini yapmasıdır yöntem olarak.

 

(“Kötü alışkanlıklarımızdan nasıl kurtulabiliriz?” izleyici sorusu)

İçki sigara falan. İkisi de çok kötü. İçki, daha ağızda başlıyor tahribat, bembeyaz olur ağızın mukozası alkolle karşılaştığında. Sigara da öyle çok berbat. Tadı, kokusu her şeyi kötü hiçbir olumlu etkisi yok rezalet. Tabii nasıl yapılır? Güçlü bir irade. Güçlü irade nasıl olur? İmanla olur. Allah’tan korkan, Allah’ı seven bunu rahatça elde eder. Bütün dikkati Allah’a vermek lazım, samimi olmak lazım. Samimi, Allah’a inancı samimiyetle elde edebiliriz. İnsan samimimiyse Allah’a karşı çok derin samimi derin bağı olur, muhabbeti olur.

 

(“Dünyadaki zulüm ve haksızlığın temel sebebi nedir?” izleyici sorusu)

Dünyadaki zulüm ve haksızlığın sebebi şeytanın haklı olma arzusudur. Çünkü dedi ki “İnsanlar zalimler cahiller, Sen onları boş yere yarattın” inancında şeytan. “Halbuki ben ateşten yaratıldım onu topraktan yarattın. Benim secde etmemi istiyorsun ama ben onu secdeye layık görmüyorum” diyor, secdeye yani “öyle bir saygı göstermeye layık görmüyorum” diyor. “Bana müsaade et onların ne kadar bozuk olduğunu Sana göstereceğim” diyor. Ve dolayısıyla insanlara musallat olarak onları bu hale getiriyor. Yani Allah’ı inkar eden, sevgisiz, zalim, gaddar, egoist bencil, saldırgan, ağzı bozuk, vicdansız, dengesiz, oyuncu, samimiyetsiz, yani şu an birçok yerde gördüğümüz bir kişiliği elde ediyor. Bu şeytanın bir oyunu. Ve insanların büyük bir bölümünü bu oyununa düşürüyor. Ama Allah diyor ki “samimi olan kullarıma bunu yapamazsın” diyor, hakikaten de yapamıyor samimi olan kullara. Son kere işte Allah şeytanı mağlup ediyor bunu göreceğiz önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde. Şeytan da mağlup olacağını bildiği için şu an bütün ordularını harekete geçirdi acayip yaygara yapıyor. Ayette diyor ya “atlılarınla yayalarında yaygara yap, onlara sağdan soldan üstten her yönden saldır.” Şu an o saldırıya geçti. Bize karşı şeytanın saldırmasının nedeni de bu, yani bu paniktir.

 

(“Bu dünyada olup cennette olmayacak bir şey var mı?” izleyici sorusu)

Tabii, tabii. Mesela cesaret yok cennette, cesaret yoktur. Yardımseverlik yoktur. Çünkü her yer Allah’ın malı kimseye bir şey verecek durumu yok. Acı yok, acıya sabretmek yok. Sabır yok bir kere sabırlık bir şey yok. Sabır çok önemli, cennet vesilesi, sabır yok. Merhamet yok çünkü merhamet edilecek bir şey yok. Sevgi var sadece sevgi var. Affetmek yok çünkü affedilecek bir şey yok. Dünyada olan birçok şey yok, orada sadece güzellik ve sevgi vardır o kadar. Sevgi yurdudur başka bir şey yok.

 

(“Akıl yürütürken mantık kullanmalı mıyız?” izleyici sorusu)

Vicdan kullanalım. Mantık kullandığımızda Allah esirgesin olmaz. Mantık kullanan genç kızlar hep kötü bir akıbete doğru giderler. Hem çirkinleşirler, hem bozulurlar, hem sağlıkları da gider, güzellikleri de gider. Allah çok başarısız hale getirir. Ama ısrarla daha da mantıklı oluyor daha da mantıklı olunca daha da batar. Vicdan kullanılacak sadece vicdan kullanılacak. Vicdan ve samimiyet.

 

(“Kararlarımızı neye göre almalıyız?” izleyici sorusu)

Seni bu kadar seven, seni bu kadar koruyup-kollayan, sana ruh veren, seni bu kadar etkileyici kılan Allah’a teşekkür eden bir ruh halinde olman lazım. Şükreden bir ruh halinde olman lazım. Ki zaten şükrettiğin için böyle güzelsin. Şükretmesen Allah böyle bir güzellik vermez. Kararlarımızı hep Allah’ın rızasına göre almamız lazım. Allah’ın rızası demek Allah’ın sevgisi demektir. Allah’ın sevgisine göre almamız lazım. Sevgiliye en uygun sevgiyi göstererek almamız lazım. Nasıl sevdirebiliriz kendimizi Allah’a, Allah’ı nasıl daha çok sevebiliriz hep amacımız bu olacak karar alırken.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."