Sayın Adnan Oktar'ın 28 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 28 Şubat 2018

 

(Global Firepower dünyanın en güçlü ordularını sıraladığı bir haber yayınladı. Ortadoğu’nun en güçlü ordusu olarak Türkiye’yi yazdı. Dünyanın en ünlü dergisi olan Forbes listeyi ilk sayfasından duyurdu.)

Kardeşim, bir kere kabadayı ordu. Kabadayılık ayrı bir konudur. Çaka çaka memleket kabadayı dolu yani bu görülmüş bir şey değildir. İtalyanlar da bizden öğrendi kabadayılığı bilmezler yani o kadar. Sonra Amerikalılar falan öğrendiler, İspanyollar öğrendiler. Kabadayılığın kitabı, okulu burasıdır yani Türkiye’dir.

 

Birçok İnsan Nefretten Utanmıyor. Sevgisizlikten de Gocunmuyor. Bir İnsanın Bu Kadar Nefretle Yaşaması Mümkün değildir. Sevgi Çok Güzel ve Zevklidir

Sevgisizlikten hiçbir gocunma olmuyor birçok insanda, nefretten de utanmıyorlar. Mesela bakıyorum bazen bazı internet siteleri var, başlıkları hep nefretle dolu, kin dolu. Mesela en güzel şeyi bile ya kendi kafalarına göre güya alaycı veyahut kin dolu, nefret dolu. Güzel bir konuşma yap, sevgi dolu bir şey yap. Bu kadar nefretle nasıl yaşıyorsun? Yüzlerine bakıyorum simsiyah, üsluplar berbat. Bin bir türlü de hastalığı var bunların, fakat buna rağmen bütün gücüyle nefreti savunuyor. Sevgi çok güzel değil mi? Ne kadar zevkli. Hayatın ne anlamı kalıyor onun dışında, ne var yani dışında? Başka yapacak ne var? Mesela yata gidiyor gayet güzel yat, orada nefret konuşması yapıyor mesela, kaptanı azarlıyor, oradan geçenleri azarlıyor, ona buna küfrediyor. Lokantaya gidiyor garsonlara küfrediyor hakaret ediyor, lokantadaki arkadaşlarına hakaret ediyor. Sen deli misin be adam? Mangal partisine gidiyor orada da kepazelik çıkarıyor, içiyor millete saldırıyor. Sevgisizliğin ne kadar berbat bir şey olduğunu adamların algılayamaması mucize. Dehşet verici bir hal. Yaşasan ne olur öyle? Yaşamanın ne anlamı var öyle süründükten sonra. Bazen öyle karga gibi kadınlar görüyorum çarşılar da falan, acayip kin dolu, tırnakları kartal tırnağı gibi böyle kat kat boyadan. Saçlar yolunmuş gibi, kin dolu artık ölmüş ölüyor yani etleri çürümüş etrafa nefretle bakarak geziyor. Ahiret hiç ilgilendirmiyor. Bunlar mucize varlıklar, bunlar yani insan değil, insanların arasında gezinen mucize varlıklar. Aslında bunları dikkatlice incelemek lazım. Bunlar çok şaşırtıcı.

 

En Zor Durumlar Arkadaşlığın En İyi Vurgulandığı Zamandır. Kanser Oluyor Telefonuna Kimse Çıkmıyor. Bu Çok Büyük Bir Ahlaksızlıktır

En zor durumda kaldığında arkadaşlığın en iyi vurgulandığı andır. Mesela kanser oluyor telefonlarına kimse çıkmıyor. Ne büyük ahlaksızlık, ne büyük vicdansızlık ve ne büyük zulüm. Daha düne kadar partilere gelenler, bahçe ziyaretlerine gelenler canım ciğerim diyenler. Mesela diyor ki; karaciğer kanseri, “ha bu ölür.” Telefon ediyor “evde yok de” falan diyor. Çok büyük bir ahlaksızlık. Ölecekse serseri sen ölmeyecek misin? Hemen peşinden sen de gideceksin, belki de daha da erken öleceksin. Çok büyük bir zulüm. Sanki o kalacak gibi. Ölmesi ihtimali olanlar da nevirleri dönüyor. Halbuki kendisi debelenerek bir süre sonra o da ölüyor.

 

Bazı İnsanlar Ukala Olanı Gözlerinde Yüceltiyorlar. Züppelik Yapana İhtimam Ediyorlar. Sevgiden Bahsedene İse Hiç Değer Vermiyorlar

Sevgisizlik korkunç yayıldı, bu bir devlet sorunu, buna devlet el atsın. Türk milletinin başına bu bela, Ortadoğu’nun başına bela, akıl almaz bir nefret ruhu var. Nefret körükleniyor internette televizyonlarda orada burada körükleniyor. Nefretin kapısı kapatılması lazım. Nefret dolu insanlar daha modern, daha kaliteli biliniyor. Mesela bir şeye ters cevap veren daha akılcı biliniyor. Kötü cevap verene daha saygı duyuyorlar. Özellikle sosyetede orada burada ben her yerde görüyorum, mesela bir sanat toplantısı oluyor orada züppelik yapanı takdir ediyorlar. Sevgiden tek kelime bahsetmiyorlar çok korkunç bir şey bu. Sevginin her yerde olması lazım. Sevgiden bahsetmeyen adama normal insan muamelesi yapılmaması lazım. Sevgiyi ön plana almayanla muhatap olmamak lazım. Bir ahlak bozukluğu olarak görmek lazım sevgisizliği. Çok büyük bir ahlaksızlık olarak görmek lazım. Sevgiden bahsetmeyenle muhatap olmamak; bu yayılsın. Mesela yazıda, konuşmada sevgiden bahsetmiyorsa kimse muhatap olmasın. Mesela sanatçılarda da, sanatçıların toplantısı oluyor çıkıyor, çok züppece alaycı konuşuyor, şak şak şak alkışlıyorlar. Yahut pis, insanın mesela doğal ihtiyaçlarıyla iğrenç ilgili bir şey yapıyor, ona kakır kakır gülüyorlar. Bu çok çirkin. Ben çocukluğumdan beri görürüm insanların doğal ihtiyacına gülmek; ne kadar basitlik, ne kadar ilkellik. Bazı tipler için söylüyorum tabii. Mesela ukalalık yapanı gıptayla seyrediyorlar. Züppelik yapanı, ukala olanı gözünde yüceltiyor. Sanatçılarda çoğunda oluyor bu. Mesela çakallık yaptığında, kavga çıkarttığında ama sevgiden bahsettiğinde hiç adam yerine koymuyorlar, sanki çok alelade bir şey yapmış gibi. Sevgiden bahsetmeyeni kaale almamak lazım. Sevgiyi devlet politikası haline getirmek lazım. Devlet bunu birinci planda önemli görsün. 

 

Kadınların Korunması Çok Önemli Bir Meseledir. Her Şeyden Önce Kız Çocuklarını Herkesin Kendi Ailesinin Bireyi Gibi Görmesini Sağlamak Gerekir

Bir kere kadınların iş bulmaları, onlara her yerde öncelik tanınması konusu kanunla netleştirilmesi lazım. Bir de kız çocukları kadınlar herkesin evladı hükmünde olması lazım. Mesela kız çocuğuna Türkiye’de herkes sahip çıkması lazım. Herkes ailesinin kendi ferdi gibi görmesi lazım. Mesela işsizse iş bulması lazım, evsizse ev bulması lazım. Yemek bulamıyorsa yemek vermeleri lazım. Kız çocuğu özellikle özenle korunması gereken nazenin nazik bir varlıktır. Mesela babası sarhoş oluyor, annesi başka türlü oluyor çocuğu ezim ezim eziyorlar yahut babası deli oluyor. Annesi de başka türlü oluyor ezim ezim eziyorlar. Yahut kadının gücü yetmiyor adam manyak oluyor kadının da gücü yetmiyor kız çocuğunu feci şekilde eziyorlar. Yani ailenin dağılmış olması hatta bazen avantaj bile olabilir genç kız için. Yani saldırıyı ortadan kaldıran bir avantaj oluyor. Adam saldıramıyor falan, kız da güvenilir bir ailenin yanında olabiliyor veyahut bir işyerinde çalışıp kendini koruyabiliyor. Genel olarak korumak gerekiyor kadınları. Herkesin sahip çıkması lazım.

 

(Basında sizin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya yönelik övücü sözlerinize dair haberler çıktı. Sayın Fakıbaba Suriyeli kardeşlerimizle ilgili “Kendileri gitse bile biz onları göndermeyeceğiz. Bizin onlara ihtiyacımız var” demişti. Siz bu sözler üzerine Sayın Bakanımız hakkında şu açıklamayı yaptınız: “İşte Fakıbaba’nın güzelliği, veli olması, kalp ehli olması, güzel bir İslam terbiyesi almış olması, soyadı gibi veli bir soydan geliyor olması, dolayısıyla güzel bir Müslüman olması, onun böyle yüksek ahlakına mensup insan üslubuyla konuşmasını sağlıyor. Bu güzel insanı tebrik ediyoruz.”)

Şimdi böyle değerli insanlara genellikle basın destek vermiyor yalnız kalıyorlar. Mesela Süleyman Soylu çok değerli bir insan destek vermiyorlar. Mesela Fakıbaba çok değerli, soylu bir aileden gelen veli karakterli asil bir insan. Ve gani gönüllüdür. Mütevazi, merhametli, şefkatli, asil bir insan. Hiç öven, takdir eden bir konuşma görüyor musunuz? Sevgisizlik toplumu sardığı için böyle bir felaket var. Halbuki böyle değerli insanların çok öne çıkarılması lazım. Çok takdir edilmesi lazım. Mesela Fakıbaba Türkiye için büyük bir nimet, büyük bir güzellik. Merhamet insanı, sevgi insanı. Bazen mesela nakledeni bile görüyorum, böyle kahpece ve sevgisiz, nefret dolu. Mesela benim şu güzel sözlerimi bile naklederken o kin dolu, o kokuşmuş ağzıyla bu sevgiyi bile nakledecek hali yok. Ona bile feri yetmiyor, değil sevgiyi ifade etmek. Bazı tipler için söylüyorum tabii.

 

(“Her insan eğitimini aldıktan sonra mı vefat eder?” izleyici sorusu)

Yani belirli bir cennet terbiyesi aldıktan sonra, Allah’ın onu ona göstermesinden sonra ona ayette “ey mutmain olan nefis” deniyor, itminana kavuşmuş “sen Allah’tan razı olarak, Allah da senden razı olarak cennetime gir, salih kullarımın arasına gir” diye Kuran ayeti var biliyorsunuz. O itminan çok önemlidir yani o eğitim çok önemli. Uzun sürüyor, 40 yaştan sonra özellikle çok gelişir insan. O eğitimi aldıktan sonra Allah ona eğer cennet kastettiyse yüksek olan ahlakını en iyi düzeye getirdiğinde o zaman Allah artık alıyor. Çünkü kalmasının bir anlamı yok. Mesela Hz. Mehdi (as)’da da öyle, dünya hakimiyeti oluşmuş her yer tamam. Tamam da dünya hakimiyeti, her yerde hakimiyet olsa ne olur? Cennete kıyasla toz bile değildir dünya, toz değerinde bile değil. “7 veya 9 sene” diyor işte, o da insanların kalbini daha hoş tutmak için Allah’ın bir lütfu. 7 veya 9 sene, muhtemelen 9 seneye tamamlayacak Cenab-ı Allah, “sonra feceten Allah canını alır Mehdi’nin.” Niye kalsın artık? Eğitimse eğitim, güzellikse güzellik, amaçsa amaç her şey oluşmuş, bütün dostlar ahirette sen kalmışsın burada, şimdi bunun bir anlamı var mı? Bütün sevenlerin orada bekliyor, sen de diyorsun ki “yok ben burada kalmak istiyorum” diyorsun. Bu çok münasebetsiz bir şey, çirkin. Bir de bir şey de yok dünyada, olmaz. Onun için mesela Peygamberimiz (sav)’e de Cebrail (as) sordu “Allah canını almak istiyor” dedi “sevdiklerin seni bekliyor” dedi. “Ama istersen yani içine sinmiyorsa biraz daha kal” dedi “sen istiyorsan biraz daha tutalım.” “Allah dediyse tamam” dedi.   Peygamberimiz (sav). Çünkü Allah yeterli gördüğüne göre artık tamam. Hayır biraz daha kalayım eksikler var demez Peygamberimiz (sav). “Hayır, tamam artık gidelim” dedi, inşaAllah. Ve söyledi bütün ashabına söyledi “ben gidiciyim” dedi “gidiyorum” dedi. Kızıyla da helalleşti ona da söyledi. Gün, saat, dakika, saniyeye kadar biliyordu. Elini yukarı kaldırdı böyle “Refik-i Alay’a-Yüce Dost’a” dedi, küt eli düştü o kadar. Ne yapacak burada kalıp ne var yani? Cennet varken kıyaslanır mı orası? Dini tebliğ etmiş, Kuran’ı anlatmış, fiilen hayata geçirttirmiş, din Allah’ın olmuş artık tamam peki niye kalsın nedir? Eğitimini aldığına göre niçin kalsın?

 

(İngiltere Dış İşleri Bakanı Boris Johnson Suriye’de yaşanan acıların sorumlusunun Esad rejimi olduğunu rejimin de İran ile Suriye tarafından desteklendiğini söyledi. Doğu Guta’da sadece son bir haftada yüzlerce sivilin hayatını kaybettiğine dikkati çeken Johnson, bölgede kimyasal silah kullanıldığı yönündeki gelişmelerin soruşturulmasını ve sorumlu herkesin yargılanmasının çağrısında bulundu. Suriye’de ilerlemenin önünde Esad rejiminin durduğunu söyledi.)

Esad rejimi, onu durduk yere ortaya çıkarttılar. Ama Esad da sözümüzü dinlemedi. Ben dedim ki bak “Mehdi’yi beklediğini söyle” dedim. “Sünni-Şii ayrılığını kabul etmediğini söyle, modern İslam anlayışını savunduğunu söyle. Ama tarih de verme” dedim. “İttihad-ı İslam istediğini söyle. Bak seni kurtaracağız” dedim. “Rahat edeceksin.” “Yok” dedi “biz” işte yani “sıkıştık korktu da söyledi falan derler” gibi mantık geliştirdi. Bu iyi mi yani şu an durumu? Tam bir facia. Bir kere oradaki insanların inanç ve değerlerine tavır almış durumdasın. Yani koskoca Suriye kardeşim orada herkes dindar. Sen bütün gücünle tavır alıyorsun. Kendin dindar olabilirsin ama dini savunman lazım. Modern İslam anlayışını savun, Kuran Müslümanlığını savun. Artık tabii belanın içine de batırdılar bunu. Yani onun şu anki durumu facia. Ama tabii İngiliz derin devleti bunu yaparken çok keskin kilitledi yani Suriye şu an oradan yakasını kurtaracak gibi değil. Onu öyle bir boyunduruğa aldı ki artık yani Suriye mahvolmadan kurtuluş yok gibi görünüyor. Tamamen çökertmeden bırakacakları görünmüyor. Ama Suriye’de sorsan Mehdi’ye gerek var mı? Hayır derler. İsa Mesih’e gerek var mı? Hayır. İttihad-ı İslam’a gerek var mı? Hayır. Nedir? Sadece Suriye kurtulsun demokratik güçle. Öyle bir sistem olmaz. İttihad-ı İslam savunulmadan ne Suriye kurtulur ne başka bir yer kurtulur hiçbir yer kurtulmaz.

 

Ölüm Rüyadan Uyanmadır. O Andan İtibaren Görüntü Tamamen Kesintisiz Devam Ediyor. Müslüman Ölüm Anından Sonra Kendisini Üzecek Hiçbir Şeyle Karşılaşmaz

Ölüm denilen olayda yaratılmış oluyorsun hemen. Yani ondan sonra zaten bir kesinti yok. Sadece şu rüyadan açıkça alenen uyanıyorsun. Alenen rüya da fazla da üstüne gitmek istemiyorum. Net rüya bundan uyanmış oluyorsun o kadar. Ondan sonra zaten kesintisiz yani bir ölüm diye bir görüntü olmuyor bir şey yok. Yani öyle yattığı yerden kalkmalar öyle bir şey yok. “Kim bizi yattığımız yerden kaldıran” diyor. Belki yani bir yere uzanmış olabilirler bir şey olabilir oradan kalkıyorlar o kadar. Yani belki oturduğu bir yerden kalkıyor. O kadar. Yani bir rüya bu, rüyadan kalkılmış oluyor. Ondan sonra hiçbir aşamada kesinti yoktur Müslümanda. Her şey gayet düzgün ve çok süratli olur. Öyle bir şey olmaz. Yani Müslüman’ı üzecek, sıkacak, rahatsız edecek, heyecanlandıracak, tedirgin edecek hiçbir şeyle karşılaşmaz. Ama ben onu ayetlerle açıklayalım, hazırlayalım demiştim o yarım kaldı onu bir tamamlayalım. Oradan tarif edeyim, ayetlerle izah edeyim. Yani onu Allah’a bırakmak lazım. Biz yaratılırken nasıl bizi kusursuz yaratıyor, nasıl bütün ihtiyaçlarımızı mesela bak televizyonumuz var internet her şeyi planlamış Allah. Neyimiz eksik? Mesela arkadaşlarımızı planlamış. Benim oturacağım yer hazır. Kolam hazır, bardağım hazır. Tabletler hazır. Yani eksik olan bir şey var mı? Cennet için o zaman dert etmeye gerek yok. Biz mesela doğmadan önce ben nasıl yapacağım ya doğduktan sonra, şimdi nasıl nerede gideceğiz oturacağız, ne yiyeceğiz ne içeceğiz desem bunun bir anlamı var mı? Ki dünya ortamı olmasına rağmen. Dünya ortamında çünkü imtihan ortamı olduğu için zordur. Buna rağmen böyle bir şeye gerek yok. Dünyada gerek yoksa ahirette niye gerek olsun? Acaba ne olacak? Hiçbir şey olmaz. Normal yaşarsın. Bir de tam tarif ettiği gibi yani kafamızda canlandırdığımız gibi olmayabilir. Mesela cennet kapısı diyor altından falan kapılar. Öyle bir şey olmayabilir. Bambaşka mesela elektro manyetik bir kapı gibi bir kapı olabilir. Veyahut ne bileyim tül gibi bir şey olabilir. Veyahut mesela bir zümrüt, koskoca bir zümrüttür onun içinden geçer gidersin. Yani tahayyül etmediğimiz birçok şeyle karşılaşabiliriz. Ama şaşırmayız, o sürpriz yani Allah onu söylemiyor. Ama mesela İslam’ın hakim olacağını söylüyor. Bunu göreceksiniz. Yani illa mucize istiyorsanız alın size mucize işte. Mehdi (as)’yi göreceksiniz, İsa Mesih (as)’i göreceksiniz. Kutsal sandığı göreceksiniz. Efendim piramitlerin içinde ne var ne yok hepsini göreceksiniz.

 

(“İşyerindeki temizliğimize nasıl dikkat etmeliyiz?” izleyici sorusu)

O gerçekten zor oluyor. İşyerleri hiç önemli görmüyorlar o konuyu. Hâlbuki orada işyerinde banyo olması lazım çalışanlar için, havluları olması lazım. Çok rahat bakım yapabilecekleri gibi bir ortam olması lazım. Daracık banyolar, daracık tuvaletler. Yani orda nasıl bir insan, özellikle genç kızları, kadınları düşünemiyorum yani. Facia. Olur mu orada kadınlar için rahatça duş alacakları, yıkanacakları yer olması lazım. Yani temizlik çok önemli. Ama herhalde o da yine ahir zamanda olacak.

 

Dini İçinden Çıkılamayacak Ritüeller, Dindarlığı da Çok Zor Gibi Anlatıyorlar. Din Samimiyettir. Tüm Candanlığında Samimi Olacak ve Zamana Karşı da Sabırlı Olacaksın

Dindarlık bize çok zor gösterirlerdi. Eskiden de öyle karmakarışık işte şunları ezberleyeceksin, şu ritüeller var şunlar var. Yani içinden çıkılmayacak bir şey anlatırlardı bize çocukluğumuzda. Yaşanacak gibi pek görünmezdi. Din samimiyettir. Samimi oldun mu bitti. Bütün candanlığınla samimi olacaksın. Ondan sonra zaman geçmeye başlar. Zamana karşı da sabırlı olacaksın. Samimi oldun mu birdenbire ışıklar çakıp böyle uzaya çıkmazsın. Samimi olduktan sonra hayatında olumlu gelişmeler aylar, yıllar içerisinde sürekli devam eder. Her şey olumlu olur. Bu şekildedir. Ahirette de sonsuza kadar bir hayat var, orada sürekli olumludur, sürekli olumludur. Yalnız burada cennetin sistemi aynısıyla var onu insanlar bilmiyor onu nasıl anlatsak acaba? Onu bir kitap haline getirelim. Aynı sistem burada geçerli. Oradakine şaşıyorlar. Halbuki burada tam anlamıyla uygulanıyor şu an.  Mesela elimizi düğmeye basıyoruz şak ortalık aydınlanıyor aynı cennet aydınlanması hiçbir nedeni yok yani. Ufacık bir düğmeyi Allah sebep etmiş. Mucizedir yani o düğmenin olması. Mesela şimdi şu küçük şey var ya ufacık. Bak görüyor musun? Bunu sebep ediyor Allah. Müziğe göre tabii çalışıyor bu ama. Şu ışıklardaki hareketliliği görüyor musun? Bu aslında özel olarak yaratılan bir şey. Mesela şu ışıkların gezmesi bunların nereden nasıl geçeceği falan hepsi belli kaderde. Hepsi şuurlu. Ama sebep olduğu için kafası sebepte kalıyor insanların. Mesela pervanenin dönmesi falan “elektrik döndürüyor” diyor. Değil yani tam anlamıyla cennetteki sistem geçerli. Hepsi yani şu tabletler, mikrofon sistemi tamamı. Dünyadaki cennet sistemi diye bir kitap olarak hazırlayabilirim onu. Orada açılabilir insanların kafası. Bazen bu sistem birden Allah açıyor onu mesela diyor ki her zaman bildiğiniz gibi. Hz. Musa (as)’ya soruyor Cenab-ı Allah “elindeki ne?” diyor. “Bu asam benim” diyor. “Yaprak döküyorum davarlarıma” diyor. “Yaslanıyorum ve birçok işimde bana yarıyor” diyor. Allah “elinden at” diyor. Cennet sistemi geçerli ya anında yılana dönüşüyor. Halbuki anında arabaya da dönüşür o. Mesela son model Jaguara dönüşebilir bir anda. Sonra birden akarsuya da dönüşebilir. Fıskiyeye dönüşür su akıtır yani. Onu anlatmak lazım. Ama bu dünyada tabii çok kesinlikli uygulanıyor o. Hiçbir ara delil verilmediği için insanların onu görmesi mümkün değil. Yani aklın ihtiyarını alacak hiçbir şey yapmıyor Allah.

 

Erbakan Hocamız ve Başbuğ Türkeş Türkiye’yi Komünizme Teslim Olmaktan Kurtaran İki Önemli Kişidir. İkisi de Çok Değerli İnsanlar, Azimli, İnançlı, Cesur Gençler Yetiştirdi

Erbakan Hocam’ın iyi yönü çok samimi, candan imanı vardı. Aslında normal her Müslümanda olması gereken iman. Hiç taviz vermiyordu. Acayip şaşırıyorlardı o zaman tabii adamlar NATO, IMF falan. O zaman insana çok acayip bir ruh veriyordu Erbakan Hocam’ın konuşması. Türkeş'in konuşması da yani rahmetlinin. Onların hepsinin bir felsefesi vardı. Mesela Necmettin Erbakan konuşunca hakikaten ağır sanayi kurabileceğimize, büyük bir devlet olabileceğimize benim kanaatim gelmişti o zaman. Çok etkili. İnsanın hiç aklına gelmeyen bir şey. Yani “neden?” diyor “ağır sanayi kurmuyoruz” diyor. “Ağır sanayi kuralım.” Tabii çok reaksiyon falan alıyordu ama rahatça onu yapacak bir görünümdeydi. Çok zengin bereketli bir bakış açısı vardı. Çok sıhhatli. Mesela rahmetli Türkeş de “Bütün Türk devletleri birleşsin” dedi. Bizim hiç aklımızın ucundan geçmezdi. Türk devletlerinin varlığını bile bilmiyorduk biz ilkokulda. Öyle bir konu birleşme mirleşme. Biz, Türkiye gariban bir ülkedir öyle dururuz falan gibi. O bütün gençliğe çok makul geldi. Komünizm çok sükseli çıkmıştı o zamanlar 71’lerde falan 69-71’lerde ona karşı bir düşünce yoktu. Yani Erbakan Hocamız’ın görüşü de biraz tabii onların açısından komik geliyordu onlara. İşte dört avrat bilmem ne falan ipsiz sapsız bir bakış açıları vardı. Dalgacı ve alaycıydılar Milli Selamet Partisi gençliğine karşı. Onlar da biraz sol eğilimliydiler. Ta o devrin gençleri daha hala devam ediyor şu an. Yani o yeşil komünistler kafası Milli Selamet Partisi'nin içinde de az da olsa bu kafa vardı. Ama Ülkücüler akıl almaz komünist karşıtı olarak çıktılar. Yani korkunç nefret ediyorlardı. Komünist, şeytan, iblis aynı anlama geliyordu. Bir adam komünistse zaten ikinci bir ihtimali olmuyordu. O tabii çok olumlu etki yaptı mukaddesata yönelik herhangi bir şeye karşı muazzam bir hassasiyet meydana getirdi. Mesela komünist hakarete dönüşmüştü o aralar. Mesela biri birine kızdığında “komünist” diyordu. Dava açıyordu hakaret davası. Hatta İlhan Selçuk’un çok komik bir ifadesi vardı o da komünistti rahmetli. “Ya” diyor “adam” diyor “bana haşa huzurdan komünist diyor” diyor. “Haşa huzurdan” diyor. Yani çok çirkin şeyler için söyleniyordu ‘haşa huzurdan.’

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrin operasyonu ile ilgili “Ejderhayı yarı canlı bırakmayacaksın” açıklaması yaptı. “Orada karşımızda kim varsa biz onların karşısındayız. Karşımızda olanların kim olduğunu araştırmamız soruşturmamız gerekmiyor. Kim kimdir ansiklopedisine bakacak değiliz. Değişik çevreler de çıkabilir karşımıza. Ne dedik biz? Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Ejderhayı yarı canlı bırakmayacaksın. Öyle veya böyle bitecek bu iş” dedi.)  

Ejderha da İngiliz derin devletinin sembolü. Tayyip Hocam böyle kodu mu oturtuyor maşaAllah. Tabii, ejderha ünlü İngiliz derin devletinin sembolüdür. Tayyip Hocam yanındayız şanlı kabadayı gönlün rahat olsun sonuna kadar. Kılına dokunanın canına dokunuruz kanunla hukukla. İlgililer zaten haberi almışlar. Bak Tayyip Hocam diyor, “inlerine gireceğiz” diyor. İnlerinizi de biliyorum, inlerini de biliyorum.  Daha inlerinin fotoğrafını yayınlamadım.

 

Hz. Mehdi (as) İle İlgili Hadis ve Tevrat’tan Açıklamalar

Salim-ul Eşell’dan: İmam Muhammed Bakır Aleyhisselam şöyle buyurduğunu duydum: “Hazreti Musa bin İmran”, Musa Aleyhisselam “Tevrat'ın birinci bölümünde Âli Muhammed'in kaimine, Muhammed Mehdi’ye verilen kudret ve faziletleri görünce dedi ki:” yani Moşiyah’a, “Rabbim, beni Âli Muhammed'in kaimi Mehdi olarak karar kıl. Allah ona şöyle söyledi; “Doğrusu o Mehdi Ahmed'in neslindendir.” Sonra Tevrat'ın ikinci bölümüne bakınca aynı şeyi yine gördü, Hz. Musa. Aynı sözü tekrarladı ve ona aynı cevap verildi. Sonra üçüncü bölümde de aynı şeyleri görünce yine Allah’tan Mehdi olmayı istedi ve tekrarladı. Allah'tan yine aynı cevabı aldı” diyor. Ahmed’in neslindendir o dedi diyor. Hep Moşiyah’a aklını kilitlemiş, çok şeker. Allah'a diyor “Bana görünebilir misin?” diyor. Allah diyor; “Dağa tecelli edeyim eğer görebilirsen.” “Peki” diyor, “Moşiyah’a görünebilir misin?” diyor yani ona bir, Firavun’da da öyle. “Ben gitmeyeyim, Moşiyah gitsin” diyor. Allah; “Yok, sen gideceksin” diyor. “Yok” diyor, “ O gitsin” diyor. 

Musa dedi ki; “Rabbim, ben kulun Musa. Ne geçmişte ne de benimle konuşmaya başladığından bu yana iyi bir konuşmacı olmadım” diyor bak. “Rabbim, ben kulun Musa, ne geçmişte ne de benimle konuşmaya başladığından bu yana iyi bir konuşmacı olmadım. Çünkü dili ağır, göğsü sıkışan biriyim” yani kalbi sıkışan biri. Kalbinde bir rahatsızlığı var. Herhalde muhtemelen işte bu ekstrasistol olabilir veyahut tansiyon yükselmesi olabilir bilmiyorum. “Göğsü sıkışan biriyim. Rab Allah dedi ki; “Kim ağız verdi insana” dedi. “İnsanı, sağır, dilsiz, görür ya da görmez yapan kim?”” Dolayısıyla sen bırak o şeyleri diyor, onları Ben yaratıyorum zaten diyor. Bak, “insanı sağır dilsiz görür ya da görmez yapan kim?” Sana o rahatsızlığı veren Benim diyor Allah. “Şimdi git. Ben konuşmana yardımcı olacağım. Ne söylemen gerektiğini sana öğreteceğim.” Musa dedi ki; “Rabbim beni gönderme. Ne olur benim yerime başkasını gönder. O, zaten göndereceğim kişiyi” diyor. Ona takılmış yani. Sözlü Musevi kaynağında bu şu şekilde: “Ne olur benim yerime başkasını gönder, o zaten göndereceğin Moşiyah’ı.” Mehdi’yi gönder benim yerime diyor. “Şiloh” Mehdi “döneminde tüm dünyanın tek meşguliyeti Allah’ı bilip tanımak olacak.” (Kralların Kanunları 12/5)

 

(“Kadınlara neden özgür seçim hakkı tanınmaz da onların yerine ağabeyleri ve babaları karar verir?” izleyici sorusu)

Zaten Allah’ın size bunu söyletmesi bu duanızın kabul olunacağını gösteriyor. Doğru söylüyorsun genç kızı kaale almıyor, annesi kaale almıyor bazı yerlerde bazı kişiler için söylüyorum. Annesi potansiyel sanki fahişe gibi görüyor, babası da öyle görüyor, erkek kardeşi de öyle görüyor, dayısı da öyle görüyor, ufacık on yaşında kardeşi bile mesela saçını tarıyor kabartıyor “ne oldu ya hayırdır” falan diyor. Veyahut mesela bir makyaj yapıyor annesi babası birbirine bakıyor “ne oldu yavrum hayırdır” falan diyor. Saçını boyuyor zaten diyor “doğrarım o saçını dibinden” diyor. “Git derhal yeniden boyat o saçını” diyor. Asla kabul etmiyorlar. Mesela etek falan giyiyor, “bacaklarını kırarım senin böyle etek mi olur ya?” diyor. Namus dersi veriyorlar kendi kafalarına göre. Ha kendilerine serbest ama. Kendileri istediği gibi adam geneleve de gidiyor, kendine dost da tutuyor o serbest. İçiyor, kumar oynuyor falan her şey serbest. Ama kız çocuğu oldu mu nefes aldırmıyorlar. Birçok yerde birçok kişide bu görülüyor. Ama bu felaket bu yüzyılda bitecek inşaAllah.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."