Sayın Adnan Oktar'ın 24 Ocak 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 24 Ocak 2018

 

(Zeytin Dalı Harekatı kapsamında girişilen çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Üst Çavuş Musa Özalkan’ın Ankara’daki cenaze töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi: “Rabbimiz ‘Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz onlar diridirler ancak sizler bilemezsiniz’ diyor. Şu anda Musa evladımız bizi dinliyor. Çok önemli bir operasyonlar silsilesi içerisinde ordumuz Mehmetlerimiz bu karda kışta büyük bir mücadeleyi sürdürüyorlar. Kimlere karşı? Teröristlere karşı. Herhangi bir kavme, herhangi bir ırka karşı yapılan bir operasyon değildir. Bu operasyonu zafere ulaşmak suretiyle kazanacağız, inancımız tam. Kararlıyız, azimliyiz. Dünyada, şu ülke nasıl bakmış, bu ülke nasıl bakmış buna bakacak halimiz yok. Bu konudaki karar bu milletindir. Bu millet kendi göbeğini kendisi kesecek. Üç-beş soysuza bu sınırlarda soluk aldırmayız.”)

Evet, adamlar şeytanın etkisindeler. İngiliz derin devletinin etkisindeler. Darwinist-materyalist eğitim işte bunları böyle manyağa çeviriyor ve baş belası oluyorlar kaynıyor adamlar. Mesela oradan tüketiyorsun yine çıkıyor, oradan tüketiyorsun oradan yine çıkıyor. En baştan Darwinist eğitim durdurularak bunlara en büyük darbe vurulur. Lağımın diyelim, lağımın kaynağının kesilmesi lazım. Darwinist eğitime bir darbe vurulsa iş bitecek. Şimdi Türkiye’de büyük bir oyun oynanıyor, dünyada büyük bir oyun oynanıyor. Bu oyunu dünyada deşifre eden sadece biziz. O yüzden deccal nereden saldıracağını çıkaramadı. Bir topuktan kapmaya çalışıyor dişi kırılıyor, koldan yakalamaya çalışıyor ağzı burnu dağılıyor. Ne yapacaklarını şaşırdılar. FETÖ’cüsü PKK’lısı ayaklanmış vaziyette hep beraber ittifakla hareket ediyorlar. Adam, baktık bizimle uğraşan bir tanesine baktım, homoseksüel renkleri hakim, adam tam tipik o tarz bir şey. Adamı kullanıyorlar tam. Nereye dönsek böyle tipler korku filmi gibi, çok acayip bir durum. Tabii bunların hesap etmediği bir şey var, Allah’ın gücünü hiç düşünmüyorlar. Bunların kaderde olduğundan da haberleri yok “biz rahatça yaparız” diyor. Yapıyor olsan böyle yerden yere çakılır mısın?

 

(“Neden insanlar Allah’ı gökte zannederler?” izleyici sorusu)

Ayetlerde de ona işaret oluyor, Tevrat ve İncil’de de. Eğer illaki gökte yani mekan olarak gökte görüyorsa bu çok yanlış. Ama dua ederken bir saygı belirtisi, yücelik belirtisi olarak gökte görmesi onda bir şey yok. Yani bir hürmet ifadesi olarak. Ama Allah’ın olmadığı hiçbir yer yoktur. Mesela şu an bizi dinliyor burada Allah, tamamen burayı sarmış vaziyette. Allah’ın olmadığı hiçbir yer olmaz. Ve bütün gözlerden Allah seyreder ama gözler onu göremez. Allah bütün gözleri görür ve bizim görmediğimiz yerlerden de her yerden bizi görür her cepheden her yerden.  Cenab-ı Allah diyor “Ben size şahdamarınızdan daha yakınım.” Özel söylenmiş bir söz. Şahdamarı nerede? İnsanın vücudunun içinde. Daha yakın nasıl olur? Ancak mekan olmazsa olur, madde olmazsa olur. Ona işaret etmiş oluyor Allah, maddenin olmadığına işaret etmiş oluyor. “Fakat Ben sizinle iç içeyim” diyor Allah. “İç içe her yerdeyim. Konuştuğunuzda işitirim” diyor Allah. Ayrıca konuşmayı Allah yaratıyor, konuşmayı Allah yaratır. “Ve işitiyorum” diyor Allah. Bizim gördüğümüzün aynısını Allah görür. Düşüncelerimizi Allah yaratır. Dolayısıyla gökte Allah’ı aramak belki eski bir pagan inancıdır, put inançtır. Gökte bir yerde olduğunu yani belli bir mekanda olduğunu düşünmek çok yanlış.

 

(“Namaza nasıl başlayabilirim?” izleyici sorusu)

Zorlaştırmadan kıl namazı. Yani kolay kıl. Zorlaştırırsan şeytan seni yıldırır, şeytan öyle tuzak kurar. Abdesti zorlaştırarak, namazı zorlaştırarak tuzak kurar bundan kaçın. En kolay haliyle, bak diyor Allah ayette “ayetten kolay olanı okuyun.” “Allah sizin için zorluk dilemez kolaylık diler” diyor, şeytandan Allah’a sığınıyorum. “Hz. İbrahim’in dini gibi kolaydır” diyor Allah. Nefis zorla karşılaştığında yılabilir. Onun için nefsi zorlamamak gerekiyor. Olmayan bir ibadetle Müslüman kendini yormayacak boş yere. Var olan ibadeti yapacak Allah’ın emrettiği. Allah’ın farzını yerine getirdiğinde yeterli bu tamamdır. Allah’ın dediğini yaptın mı? Yaptın. Allah senden razı oldu mu? Oldu, bitti. Bir de peygamberi razı etmek. Allah senden razıysa zaten peygamber zaten senden dünden razı olur. Yani Allah’ı ayrı peygamberi ayrı. Allah’ı razı ettim peygamberi razı edemedim kafası olur mu? Sen Allah’ı razı ettiysen bitti. Peygamber senden yüzlerce binlerce kere razı olur sen Allah ile aranda bir muhabbet meydana getirirsen Allah seni severse.

 

(“Güzel işler yaptığımızda kendimizle gurur duymak doğru bir şey mi?” izleyici sorusu)

Şöyle olur, yani “Allah beni vesile etti” olarak, nimet olarak bu şekilde olabilir. Mesela ben Darwinizm’i yıktım. Kim yıktı? Allah yıktı. Beni vesile etti, onun gururunu duyuyorum tabii ki sevinç duyarım, değil mi? Mesela homoseksüellikle mücadele ettik, Türkiye’deki o azgın atak durdu, iftihar ederim. Mesela Rumilik muazzam bir ataktaydı durdu, onunla iftihar ederim. Kim yapıyor ama? Allah yapıyor. Beni vesile ettiği için onur duyarım.

 

(Genelkurmay Başkanımız Orgeneral Hulusi Akar, Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Musa Özalkan’ın evinde açıklamalarda bulundu. Orgeneral Akar açıklamasında, “DEAŞ dahil, YPG dahil, PKK dahil tüm teröristler hak ettikleri cevabı alacaklar ve döktükleri kanın hesabını verecekler” dedi.)

Hulusi Paşamıza da bu karanlık mihraklar çok düşmanlar. Kahpe ağızlardan bu gazi Paşamıza, kahraman Paşamıza çok çirkin ifadelerde bulunuyorlar küstahlık yapmaya çalışıyorlar. Bir de hatta aklı başında bildiğim adamlardan bile böyle laflar duyuyorum. Çok ayıp büyük vicdansızlık. Aslanca, kabadayıca direndi 15 Temmuz’da aslanlar gibi. Soğukkanlı sakin bir insan, aklı başında bir insan elinden yüzünden efendilik akıyor, dindar muttaki bir insan. Her iyi şeye karşı oluyorlar kardeşim, her iyi insana karşı oluyorlar ben anlayamıyorum bunu.

 

(“İngiltere’yi derin devlet mi yönetiyor?” izleyici sorusu)

Tabii ki. Öyle bağımsız, düşünebiliyor musun İngiltere kendi kendine gemi gibi gidiyor öyle bir şey mümkün değil. Amerika’da da İngiliz derin devleti hakimiyeti vardır. İngiltere’de de İngiliz derin devleti hakimiyeti vardır. Bu 400 yıldan beri devam ediyor. Ama son 150 yıldan beri akıl almaz atağa geçtiler. Türkiye’yi sardılar tam işi bitirecekler falan zannettiler. Türkiye’yi bir de tehdit ediyorlardı Amerika’yla falan, Amerikan bayrakları yanaşamazsınız falan. Tayyip Hoca’nın kabadayılığını hiç onlar hesaba katmadı. Tayyip Hocam Kasımpaşa’da yetişmiştir. Adamlar kafayı çizecek, cesaretine akıl almaz hayret ediyorlar. Daha dur bu birinci aşaması. Ama Tayyip Hocam’a desteği kesmek için de muazzam ataklar yapıyorlar. Şimdi benden esaslı bir destek aldığını düşündükleri için ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne de esaslı destek verdiğimizi düşündükleri için beni durdurmak için şu an ne yapacaklarını şaşırmış vaziyetteler. Böyle bir acayip taktikler, eski 28 Şubat taktikleri. Onları da beceremiyorlar. Bir kısmını ensesine sürüyor bir kısmını kulağına sürüyor, başıboş oldukları için beceremiyorlar. Bir şey var agoni hali var yani.

 

(PYD Lideri Salih Müslim şunları söyledi: “Türkiye girdiği hiçbir yerden çekilmedi. Kılık değiştirebilir ama oradan çıkmaz. Erdoğan Misak-ı Milli’den bahsediyor. Öyle görülüyor ki Musul’a, Kerkük’e kadar gidecekler.”)

Kardeşim, müsaade etsin gidelim düzeltelim, her şeyi yatıştıralım. PKK’yı da kazıyalım. Ne diyoruz? “Biz Suriye’nin toprak bütünlüğünü savunuyoruz” diyoruz. Toprak ilhakı yok ki, ne derdine düşüyorsun? Gireriz mamur hale getiririz güzelleştiririz herkes huzur içinde yaşar ve biz orada güvenliği sağlarız, garantiyi sağlarız. Topraklar Suriye’nin toprağı. Helali hoş olsun. Toprak ilhakı için gitmiyoruz. Buradaki Suriyeli kardeşlerimiz mahvoldu. Onlara huzur ve güvenlik vermek için gidiyoruz. Toprak ilhakı olmadıktan sonra böyle bir hareket ibadettir. Bütün dünya bunu takdir eder. Türkiye demiyor ki ben tapusunu üstüme alacağım. Kurtaracağım, rahatlatacağım, ferahlatacağım diyor o kadar. Mesela hasta oluyor adam, alıyor ambulans hastaneye götürüyor tedavisi yapılıyor, doktor onu orada hapsetmiyor ki tedavi ediyor. Tedavisi olduktan sonra gönderiyor. Türkiye de tedaviye geldi şu an, doktordur Türkiye, baştabip. Cerrahi operasyon yapılıyor hastadan ur alınıyor. Kurtuldu mu hasta, nekahete de geçti mi oh istedikleri gibi. Suriye zaten kardeşimiz dostumuz olan bir ülke. Bir dert yok yani.

 

(“Her Müslüman’ın münafık bir düşmanı olur mu?” izleyici sorusu)

Olur tabii olması gerekiyor. Çünkü olmadığında imtihan olmaz yani yarım olur imtihanı. Münafıksız bir Müslümanlık olmaz. Küfür saldırmadan da Müslümanlık olmaz. Mesela diyor ki Allah “size ani baskın yaparlar” diyor Allah ani baskın. Bu, müminin bir vasfı. Ani baskın yoksa mesela Resulullah (sav)’e yapıyorlardı ani baskın defalarca. Bu bir ibadet. Çirkin söz, iftira ve hakaretler kampanya mümine yapılması gereken bir uygulama, ibadet açısından önemli. Olmadığında bir gariplik var demektir. Yani müminde bir hastalık var demektir. Hastalıklar, dertler, baskılar, tehditler hepsinin Müslümana olması lazım. Allah onun için diyor ki ayette, şeytandan Allah’a sığınırım: “Daha önceki mümin kardeşlerinizin karşılaştıkları çileler, zorluklar, baskınlar, kargaşalar, tehditler sizin başınıza gelmeden, siz bunlarla karşılaşmadan konfor ve rahatlık içerisinde cennete gideceğinizi mi zannediyorsunuz?” diyor Allah. “Böyle bir şey olmaz” diyor Allah. “Mutlaka bu yollardan geçeceksiniz. Nasıl onlar bu yoldan geçtiyse siz de bu yollardan geçeceksiniz” diyor. “Sabredenleri müjdele” diyor Allah. O zaman adam oh, sağ tarafta bal, sol tarafta yağ ye iç, hadi bakalım cennete gidiyorum. Öbür imtihan olanlar? Olmuş onlar artık ama ben keyif içindeyim. Öyle bir şey olmaz. Keyif içinde yaşayıp keyif içinde öldüysen facia Allah vermesin facia, anlamı çok kötü. Adam diyor ki, birisi Peygamberimiz (sav)’e “başım çok ağrıyor” diyor, bir ilaç arıyorlar “ya Resulullah benim hayatta hiç başım ağrımadı” diyor. “Allah seni korusun” diyor Peygamberimiz (sav) “Allah’a sığınıyorum” diyor “bu bir bela, böyle bir şey olmaz insanda” diyor. “Hiç sıkıntı çekmedim ben hayatta” diyor. “Allah seni kurtarsın” diyor. Facia. Yani buna yakın bir ifadede bulunuyor.

 

(Irak Başbakanı El-İbadi, Türkiye’yi Erbil’e karşı ikili oynamakla suçladı. “Türkiye Irak hükümeti dışında Kürdistan ile iyi ilişkiler içindeydi. Fakat Türkiye’deki Kürtlere hiçbir hak tanımadı. Kürdistan’da referandum yapıldıktan sonra Türkiye Kürdistan’ı bir tehdit olarak gördü. Bağdat’a yakınlaşarak Kürtlere karşı davranışları değişti” diye söyledi İbadi.)

Ne demek istediği belli değil ki. Övüyor mu yeriyor mu nedir? Türkiye bölünme istemiyor, Kürtlerin de ezilmesini istemiyor. Kürt kardeşlerimizin PKK boyunduruğu altında yani Stalin’in boyunduruğu altında olma gibi aynı, böyle bir zulme duçar olmalarını istemiyor. Ve bundan kurtulmaları için onlara yardımcı oluyor ve bu çok zor büyük emek gerektiriyor. Burada takdir edeceğine eleştirmesi çok ayıp çok çok yanlış. Teşekkür etmesi lazım bu çünkü çok zor bir görev yapılan, çok zor bir hizmet.

 

(“Amerika, PKK’ya neden destek oluyor?” izleyici sorusu)

Güya IŞİD’e karşı denge için yapıyorum diyor. Halk arasında bir ifade vardır, “minareyi çalan kılıfını hazırlar” diye. Şimdi oraya onları yerleştirmek için getirdi önce IŞİD’i. IŞİD’e karşı da bu adamları biz getiriyoruz şimdi dediler. Bir oyundu bu. IŞİD’i kullandılar. Kullanınca da kenara koydular adamları. Asıl dertleri oraya dev bir PKK devleti kurmak, büyük bir PKK devleti kurmak. Ben bunu 4 yıl önce anlatmıştım. Gece-gündüz video yayınları ile günde yirmi kere falan yayınlanıyordu. Büyük bir tehlike var, dikkat edin. Güneydoğu sınırlarımıza bu adamları yerleştirtmeyin. Onlar orada devlet kuracaklar dedim. Nitekim de kurdular, görüyorsunuz. Ona benzer şeyler yaptılar. Şimdi Türkiye bu beladan kurtulmaya çalışıyor. En başta söylemiştim ben. Hemen kazıyalım dedim daha gelmeden onlar. Dolayısıyla PKK’yı oraya yerleştirmek birinci aşama. İkinci aşama, Güneydoğu’yu isteyecekler. Güneydoğu’daki çatışmada orayı üs olarak kullanmak istiyorlar. İşte oradan topçu atışı yapacak, roket atışı yapacak. Oradan kendince militan sağlayacak, askeri malzeme, lojistik destek sağlayacak falan. Çatışmayı öyle güçlendireceklerini düşünüyorlardı ama Tayyip Hocam tabii maşaAllah olaya vakıf olduğu için şimdi onların hayat damarlarını kurutacak bir strateji izliyor. Allah muvaffak etsin.

 

(“Hz. Mehdi (as) de sanatçı olacak mı?” izleyici sorusu)

Hz. Süleyman (as) sanatçıydı. Hem duvarcı ustasıydı, hem ahşap. Aynı şekilde İsa Mesih de hem duvarcı ustası, hem ahşap ustasıydı, marangozdu. Ahşabı çok iyi biliyordu. Mehdi (as) için Bediüzzaman, “Sanatın hakiki üstadı” diyor. Çok manidar bir ifade. Ama nereden gördün? Nasıl bir insan bu maşaAllah hayret ediyorum. Bak diyor ki, “Hayatın tecrübeleriyle tekamül etmiş bir kişi” diyor. “Onun zamanında” diyor, “Hristiyanlık hurafattan ve tahrifattan sıyrılacak” diyor. Bilimin gelişeceğini söylüyor. Şartların tam ona uygun hale geleceğini söylüyor ve sevgi dolu olduğunu söylüyor Mehdi (as)’nin. Sevgi ve şefkatte üstat olduğunu söylüyor ama “sanatın gerçek üstadı” diyor. Bak diyor ki Peygamberimiz (sav), “Mehdi bu yeryüzünü, yeryüzünden başka bir hale getirecek” diyor.

 

(2018’de büyük olaylar olacağını söylediniz)

Tayyip Hoca’yı yalnızlaştırma politikası var. Abdülhamit’e de yapmışlardı onu, Abdülaziz’e de yapmışlardı. Sonra da hepsini ezdiler. Uyanıklık yapıyorlar. Ben diyeceğim ki, AK parti hükümeti zamanında da demokrasi yok, 28 Şubat dönemi gibi isteyen teşkilat yapıyor, oyun oynuyor, istediği komployu, kumpası kuruyor. Güvenilir bir ülke değil burası diyeceğiz. AK Parti’ye de güvenmeyelim, Tayyip Hoca’ya da güvenmeyelim, koalisyon arayalım bilmem ne. O kafaya gider. Sizin o kafanız çürümüş kafa. Kaç yıldan beri siz bunu yapıyorsunuz? Ben size kaç kere bunun cevabını verdim? Boş yere oynuyorsunuz. Tayyip Hoca’yı sonuna kadar destekleyeceğiz. Gayet de güzel gidiyor, çok da güzel faaliyetleri. Milletçe de yanındayız. Hiçbir şekilde de yalnız bırakmayacağız, boş yere uğraşıyorsunuz. Bize de komplo, teşkilat yapmaya kalkarsanız dünyayı başınıza yıkarım kanunla hukukla. En ufak bir ahlaksızlık görürsem oyun, teşkilat, üçkağıtçılık. Özellikle FETÖ’cülerle bağlantıyla bir kahpelik yapmaya kalkarsanız dünyayı başınıza yıkarım kanunla hukukla.

 

(Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda şunları söyledi; “Kızılelma ülküdür. Ülküsüzler anlayamaz. Kızılelma aleme nizam iradesinin tezahürüdür. İradesizler tanıyamaz. Kızılelma Türk milletinin cihana hakimiyet mefkuresi ve sembolüdür. Türk düşmanları tanımlayamaz, işbirlikçiler idrak edemez. Kızılelma, pazarda alınıp satılan elma değildir. Türk milletinin ilahi sır gibi asırlardır vicdanında yaşatıp büyüttüğü milli ahlakı, mili asabiyeti, milli varlığının istikbal nurudur. Kızıl ruhlar, kirli emeller, gizli ve kindar hevesler Kızılelma’dan gocunsa da Türk milletinin Kızılelma’sı vardır. Mutlaka bir gün ulaşılacaktır.”)

Çok eski dönemden beri Kızılelma hakikaten devlet felsefesidir. Çok çok eski dönemden beri yüzlerce yıl geriye doğru gider. Hakikaten her Türk'ün ruhunda vardır. Hiç eğitmeden, doğal olarak içgüdüsel vardır Allah'ın hikmeti. Bir de bu gizli devlet felsefesidir. Gizli devlet felsefesidir. Rahmetli Ziya Gökalp daha netleştirmiştir onu daha akademisyen bir dille daha anlaşılır hale getirmiştir. Ama o hiçbir zaman için tabii “bu devletin felsefesidir” denmemiştir. Ama buna rağmen devlet felsefesi olmuştur. Herkes bilir polisi, savcısı, hakimi herkes uyuyanı, yatanı, kalkanı herkesin bildiği bir şeydir. Dediği de doğru; bu olacak. Allah içgüdüsel olarak içimize vermiş Mehdiyet’in dünya hakimiyeti inşaAllah.

 

(“İş mi, din mi, aile mi?” izleyici sorusu)

Her şeyin başı dindir. Aile de dinden oluşur yani din olmadan aile olmaz. Ailenin kökeni dindir zaten, ailenin huzuru için de iş gerekir aileye faydası olması için hem dine, hem aileye faydası olması için iş gerekir. Yani para, imkan, mal, mülk gerekir. Ne kadar zengin olursak o kadar iyi İslam'a, Kuran'a hizmet edersin. Müslümanın en zengin olması farzdır. Müslüman ordusunun yani Müslümanların ordusunun yani Türk ordusunun dünyanın en güçlü ordusu olması farzdır. Orta bir ordu olmaz Allah onu sorar “niye yapmadın?” diye. “Zenginlik istedin de vermedim mi?” der, Allah. “Güçlü bir ordu istedin de vermedim mi?” Onun için güçlü ordu farzdır, Allah'ın emridir. Dünyanın en güçlü ordusu olmayı istemek lazım onu ideal ülkü edinmek lazım. Ülke olarak en büyük ordu, en güçlü ordu, en gelişmiş silahlar farzdır. En zengini olmak farzdır çünkü zengin olursan bol bol hizmet edersin, Müslümanları ihya edersin, sevindirirsin.

 

İnsanın Önceliği Başından Ayrılamadığı Ekrandaki Görüntüyü Yaratanı Düşünmektir. Bu Görüntüyü Gören ve Kavrayan Biri Olması Allah’ın Varlığının Apaçık Delilidir

En önemlisi bu ekrandaki görüntüyü yaratan bizim birinci önceliğimizdir. Çünkü ekrandaki görüntüyü bir söndürse bittik. Görüntüyü kontrol de edemeyiz biz edemiyoruz zaten, Allah'ın istediği görüntü geliyor. Şimdi bu görüntüye de biz mecbur olduğumuza göre Allah öyle yaratmış, “bu ekranın başından ayrılmayacaksın” diyor Allah, istese de ayrılamaz insan ayrılamaz ekranın başında duruyor. Ekranda habire görüntü akıyor, değişiyor şimdi bu ekranının görüntüsünü renkli, güzel, düzgün görüntüsünü gösteren ki, bize de görme şuuru vermiş. Bu Allah'ın varlığının tek başına hiç reddedilmez en keskin delilidir. Gören biri var, bu dehşet bir olay fizikle falan anlatmaya kalkmayı anlatmak bile anormal oluyor. “Fizikle anlatmak mümkün mü?” diye düşünmek bile anormal oluyor. Gören biri var yani, akıl durduracak bir şey hiçbir açıklaması yok bunun bir acayip bir şey bu, tarif edilecek gibi de değil, hiç tarif edilecek gibi değil, bilim de buna hiç cevap vermiyor.  Öbürüne cevap vermene hiç gerek yok ki ana konu bu zaten gören var bir tane gören. Görme olayı var, sen görme olayı ile muhatap olmuyorsun ki. Aradaki mekanizmalarla ilgileniyorsun sen onları bırak gören kim? Gözsüz gören var onun üzerinde dur sen. Göz görmüyor ki, görmeyen gözden bahsediyorsun sen bize anlattığın göz görmüyor. Her insanın gözü amadır, göz görmez beyindeki göz görür, iç göz görür o da gözsüz görüyor ve şuuru var. Ve ben gördüm diyor akıl durduracak bir şey bu tek başına, daha konuşmaya geçmedim, duymaya geçmedim. Dokunmaya, tatmaya falan geçmedim, bir de burun, koklamaya geçmedim. Bir de bunlara geçsek of tek başına çok büyük olay. Net Allah'ın varlığının en keskin metafizik dev delili reddedilmez delili, başka hiçbir delile gerek yok. Bununla biter.

 

(“Zor zamanlarımızda nasıl sabır göstermeliyiz?” izleyici sorusu)

Zor zamanlarda Allah'a sığınacağız, Allah'a tevekkül edeceğiz. Çünkü bu ekrandaki görüntüyü kastediyor herkes. “Zor zaman” diyor. Mesela filmde bir insanı kovalıyorlar, köşeye sıkışıyor falan. Tavanlardan atlıyor heyecanla seyrediyorlar ne olacak diye. Halbuki filmin sonu belli. Kader de öyledir filmin sonu bellidir. Heyecanlanacak hiçbir şey yok. Allah ne diyorsa o olacaktır. Üzülmek son derece yersiz. Üç yıl sonra, beş yıl sonra kendi haline gülüyor aklına gelince o konular, hiç.

 

(“Bazı Müslüman alimler kadınları hayvanlara benzetiyor neden?” izleyici sorusu)

İşte deccaliyet ilk başta bir teşhisi koymuş böyle bir karar almış. Ta Sümerlerde var, Akatlarda var, Firavun devrinde var kadını hayvan olarak görmek. Darwin’e kadar gelmiş. Bak Darwin de hayvan gibi görüyor. Gelenekçi Ortodoks sistem onlar da insanla hayvan arası yani buçuk olarak görüyor. Dolayısıyla hayvan olarak görüyor idi. Bu bir şeytanın oyunu. Şeytan dünyanın en güzel varlığını en kötü varlık gibi göstermek istedi. Biz de şeytanın bu oyununu tepesine geçirdik şu an. Çırpınmasının nedeni o. Adamlarını şimdi üstümüze salıyor. Bir şeyler yapacağını zannediyor. Tepiniyor, debeleniyor, komplolar hazırlıyor, oyunlar yapıyor. Ne yaparsan yap kanunla hukukla ne gerekiyorsa yapacağız.

 

(“Her sözünüz olay oluyor, neden bu kadar etkilisiniz?” izleyici sorusu)

Sözü yaratan Allah'tır. Ne diyor Allah; “Alemlerin Rabbi olan Allah dilemedikçe siz dileyemezsiniz.” (Tekvir Suresi, 29) Her konuşmadan önce, Allah o konuşmayı yaratır. Sonra konuşma meydana gelir. Etkiyi de, tesiri de Allah meydana getirir. İnsanları tesirlendirir, yoksa hiç etkilemez adamı, söylersin etkilemez, tesiri meydana getiren Allah. Bir tesir gücü meydana getiriyor, tarif edilemiyor o. Peygamberimiz (sav)’de de vardı o, diğer peygamberlerde vardı. Bediüzzaman’da vardı, Abdülkadir Geylani'de vardı, müthiş tesir gücü vardı Allah'ın hikmeti. Allah herkese o nimeti nasip etmez.

 

(“Cennetteki hayatımız da kaderin bir parçası mı?” izleyici sorusu)

Cennetteki hayatımız, bu dünyadaki hayatımız, zer alemindeki hayatımız hepsi bir bütündür. Sonsuz evvelde de vardık biz, sonsuz sonrada da varız. Kader hiç değişmez. Ben dedim ki mesela bak, büyük olaylar olacak dedim 2018’de. Bismillah daha girdik hemen başladı ki daha bunlar en ufak kıvılcımları. Daha dur, acayip alevlenecek ortalık. Çok büyük olaylar olacak ve sonunda İmam Mehdi (as) zahir olacak.

 

(“İyilik de kötülük de insanlardan mıdır?” izleyici sorusu)

Tabii ki insanlardan zuhur eder ama Allah yaratır. İnsan bir televizyon cihazı gibidir öyle düşün. Ona elektrik verilmedikten sonra, yayın verilmedikten sonra çalışmaz. Sadece et kemiktir ama ona elektrik verildiğinde, yayın verildiğinde o canlanır, konuşur, görür, duyar. Ama elektrik kesildiğinde, yayın kesildiğinde o da ölür. Geri kalan da o et kemik parçalanır gider. Dolayısıyla her şeyi yaratan Allah’tır. İyiyi, kötüyü yaratan da Allah’tır. Bizim eğitimimiz için bu gereklidir.

 

(Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “PYD-PKK’nın Marksist, Leninist ideolojisini kabul etmeyen binlerce Kürt var” dedi. Zaten burada modern tarihin en büyük ironilerinden birini görüyoruz. ABD Suriye’de müttefiki olarak bir Marksist, Leninist örgütü belirlemiş bulunuyor.)

Ama o tabii ki bir taktik olarak yapıyor onu. En aşağılık adamlarla bile işbirliği yaparlar. Dolayısıyla onu Amerikan politikalarına zıt görmezler ama talimat yukarıdan, İngiliz derin devletinden geldiği için onu yapıyorlar. Yoksa kendi kafası olarak öyle bir şey yapmaz.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."