Sayın Adnan Oktar'ın 24 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 24 Mart 2018

 

Şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu Rahmetle ve Sevgiyle Anıyoruz. Tam Veli Ahlaklı Bir İnsandı. Sürekli Sevgiyi, Dostluğu, Kardeşliği Ön Plana Alırdı

Allah Allah ne kadar güzel ahlaklı bir insan. Bak, sevgiden ben bu kadar çok bahseden lider görmedim. Devletin bütün imkanlarının kullanılması lazım. Daha hala konu muğlak, daha hala bilinmiyor. Neden yaptıkları, nasıl olduğu bilinmiyor. Ama FETÖ’cülerin yaptığı biliniyor. Herhalde haset etti Fethullah Gülen benim anladığım. Çevresi de haset etmiş olabilir. Çünkü o istikbale matuf umut dağıtan bir insandı. Gelecek için lider olması kesin gözüyle bakılan bir insandı. Çünkü hem dürüst hem efendi hem aklı başında yani aranan bütün liderlik vasıfları var. Ve Türk milletinin de ekseriyetinin çok seveceği bir karakterdi. Herhalde garantili gördüler liderliğini. Ama liderlere genellikle pek özen gösterilmiyor. Her lidere rahatça ulaşılabiliyor, böyle olmaması lazım. Mesela helikopter; bir kere devlet helikopter tahsis etmesi lazım. Parti lideri yani çok önemli bir şey. Partinin kendi imkanlarıyla hurda bir helikoptere biniyor. Devletin elinde zibil gibi helikopter var. Güvenlikli bir helikopterle götürülmesi gerekiyordu. Artık olmuş tabii kader ama kızdırıcı. Yani tedbir alınmaması kızdırıcı.

 

(“İnsan neden yalan söyler?” izleyici sorusu)

Herhalde karşı tarafın sevgisini kaybetmemek için veyahut öfkelenmemesi için veyahut itibarı sarsılmasın diye veyahut menfaati için çeşitli nedenlerle yalan söylüyor. Ama yalan tabii çok kirli. Ama zaruri durumda tabii yalan söylenebilir iyi niyetle yapılan yalanlar ona yalan denmez ona maslahat denir. Her zaman söylüyorum, mesela adam hasta galiz bir hastalığı var, ona “arkadaş senin iyi olmaz bir hastalık” falan denmez. Tabii ki doğru söylemeyeceksin. Hakikaten de manen moral yönden güçle kurtulabilir de. Allah vesile edebilir. Veyahut trafik kazalarında çok oluyor “babam ne oldu?” diyor. Mesela ölmüş oluyor babası “hastanede” de “hafif yaralı.” Mesela “çenesi kırıldı” dersin “konuşamıyor, sırf çenesinde var” dersin. Çünkü o zaman “telefonla görüşmek istiyorum” diyorlar, onu engellemek için öyle denebilir veyahut ona benzer bir şey söylenebilir. Veyahut “doktorlar telefonla konuşmasını istemiyor” mesela “yüzünde kanama var” falan denebilir. Ama onun dışında olmaz.

 

Gayesizlik İnsanın Tüm Hayat Enerjisini Elinden Alır. İnsana Hayat Enerjisi Kazandıran Allah Sevgisi, Allah’ın Büyüklüğünü Anlamak ve İmandır

Normal halinde insan gayretsiz olmaya çok yatkındır. Mesela bak bizim Sarman işi gücü yok gece gündüz yatıyor. Adamın hiçbir işi yok, amacı da yok. Bir yerde yemek bulursa yiyor ondan sonra yatıyor. Genç kızlarda o çok oluyor, delikanlılarda da oluyor. Mesela günde on beş, on altı, on yedi saat yatıyor neden? Sıkıldığı için. Boş, hayatının bir amacı yok, anlamı yok. Şimdi kalksa da “ne yapayım ben?” Diyor. “Hadi yemek yedim tamam. Çarşıya çıkayım” diyor. Çarşıda suratı asık adamlar var kimse kimseye bakmıyor. Bir yerde alış veriş yapsa alış veriş yaptığı yerlerde de insanlar genellikle sevgisizlikten kaynaklanan bir soğukluk içinde oluyorlar. Çünkü bir de zaten tanımadığı insanlar, o onu tanımıyor, o onu tanımıyor. Mutlu olmaya eve geri dönmek istiyor, eve gidince babası gazete falan okuyor, annesi yemek yapıyor yine sıkılıyor odasına giriyor yine yatmak istiyor. Kalksa yine aynı şeyler olacak onun için diyor yatayım bari sürekli yatayım diyor. Bir nevi kendini uyuşturmuş oluyor. Ama Allah’ı fark etti mi bir insan bildi mi, anladı mı, büyüklüğünü anladı mı kafası bambaşka olur artık ona vakit yetmez yani o saniyeleri kullanır, dakikaları kullanır hiç vakit yetmez. Aradaki fark çok büyük olur. Onun için bir şahsın eğer şuuru açıksa, ruh sahibiyse hemen Allah’ı bilmesi, hemen Allah'ın büyüklüğünü bilmesi ve bütün hayatını Allah’a hasretmesi gerekir.

Din insanı o şizofren ruhtan kurtarır, İslam. Din olmadığında şeytan devreye girer. Şeytan da insanı şizofren yapar. Şeytanın etkisine giren insanlar filmlerde falan da görürsünüz hayali resimler yapılır, hayali filmlerde bu görülür. Yüzünde şizofren bir ifade vardır şeytanın etkisine girenlerde. Bütün hareketleri şizoiddir. Dolayısıyla genç kızlarda da hayat gayesi olmadığında, genç delikanlılarda şizofren bir ruh gelişiyor. Hayata küsme, sevdiklerine küsme, içine kapanma, intihar eğilimi, dinsizlik, iman eksikliği, iman zayıflığı yahut imansızlık şeytanın insanın bedenine girmesine neden oluyor. Şeytan da şizofren olduğu için yani şizoid bünyeli olduğu için insanları o deli ruhun içine çeker. Mesela bak münafıklarda da şizofren bir ruh vardır delidirler. Mesela insanlara musallat olurlar, çevresine zarar vermeye çalışır, bir intikam kin ruhu vardır. Mesela akılsızca eylemler yapar. Kendine de zarar vermek, etrafına zarar vermek münafıkların bir özelliğidir yani gayesizce, şuursuzca bunu yapar, deli bir kararlılıkla bunu yapar. Ama tabii mümin olan, Müslüman olan sadece hayır peşinde koştuğu için, İslam’ın hayrına hareket ettiği için hayatı çok dolu geçer. Ama şimdi Türk toplumuna genel olarak iman hakikatleri anlatılmadığı için, Kuran mucizeleri anlatılmadığı için, Darwinist eğitim çok fazla verildiği için, yüksek dozda verildiği için ve gelenekçi Ortodoks İslam anlayışı onların anlattığı o büyülü dünya, o kabus gibi dünyayla Darwinist, materyalist dünyanın korkunçluğu birleştiğinde korkunç bir rüya meydana geliyor. O da gençleri işte şizofren bir ruha doğru çekiyor yani içine kapatıyor.

 

(Siz yıllarca üniversitelerde terör propagandası yapılmasına izin verilmemesi ve terör örgütü yandaşlarının öğrenci olarak kabul edilmemesi gerektiğini anlattınız. Cumhurbaşkanı Erdoğan şu anda bu konuya izin vermeyeceklerine dair üst üste açıklamalar yapıyor. Bugünkü konuşmasını izleyebiliriz.)

Otuz kere söyledim ben daha önce de söyledim. ODTÜ’de çocuklar diyor ki: “Hz. Muhammed’i anma programı yapacağız.” Vay siz nasıl yaparsınız? Kafa, göz yararak çocukları darmadağın ediyorlar. Ee? “Biz yaparız” diyor “kimse de karışamaz.” Olur mu öyle şey? Sen orada Lenin’in, Marks’ın doğum gününü kutluyorsun çakal sana kimse bir şey demiyor da, Hz. Muhammed (sav)’in doğum gününü oradaki insanlar kutluyor, konuşuyor. Bir de bak sopayla girip çocukları döverek dağıtıyor. Dese ki mesela biz protesto ediyoruz kabul etmiyoruz dese yine bir derece tamam diyorsa desin. Ama sopayla, değnekle geliyorsun çakal. Bir de orada çocuk mesela lokum dağıtıyor, sana ne dağıtsın sen de dağıt. Dağıtacaksan sen de dağıt. Başka bir şey için de dağıtabilirsin. Okul mezuniyetin için dağıtabilirsin bilmem ne yapabilirsin. Niye sopayla olaya giriyorsun? Daha önce de öyle AK Partili bir çocuğu tehdit ediyorlardı gördünüz. Bu tehdit yüzünden okula gidemeyen öğrenciler var. Komünist öğrenciler yüzünden okula gidemiyor. Ben bunu kaç yıldan beri söylüyorum, Allah’a şükür Tayyip Hocam devreye girdi.

 

Dünyaya İlk Geldiğimizde İnsan İlk Başta Şuurlu Bir Değerlendirme Yapamıyor. Ama Dikkatlice Baktığımızda Her Şeyin Beynimizin İçinde Yaratıldığını ve Dışarıda Maddenin Sadece Gölge Varlık Olarak Olduğunu Görüyoruz

Biz dünyaya geldiğimizde ilk önce anlamıyoruz. Mesela çocukluğumda ben pek anlamıyordum. İşte yemek yeriz, sokağa çıkarız, oyun oynarız. Yani şuur bir acayip oluyor. Ben dünyayı anlamamıştım. Ne maddeyi anlıyordum, ne beynimin içinde görüntünün olduğundan da haberim yoktu benim. Herkes bir kovalamaca içindeydi Ankara’da. Okul bitirilir, üniversiteye gidilir, evlenilir. Yani herkes mücadele eder. Hayat mücadelesi vardır. Ben böyle biliyordum. Bir gün baktım ki; aa madde diye bir şey yok. Artık uyuyamadım. Sabaha kadar uyuyamadım. Yok alenen madde yok. Gölge varlık olarak var, alenen yok. O zaman her şey beynimizin içinde yaratılıyor. Bilgisayar, televizyon falan. Hani televizyon fabrikada yapılıyordu. Baktım ki Allah yapmış televizyonu. Saati Allah yapmış. Şimdi Allah’ın varlığının delilini böcekte, kuşta aramak ayrı. Saate baktığımızda zaten net anlaşılıyor. Biz saate baktı mı bitti yani ikinci ihtimal yok. İman ne derece oluyor? Yüzde yüz, yüzde yüz iman. Yani öyle ilme’l-yakin falan, Hakku’l-yakin iman oluşuyor. Net kesin yani kendi varlığından emin olduğun gibi emin oluyorsun. İkinci bir ihtimal yok çünkü. Şimdi tamam Allah’ın varlığı hemen görülüyor. Aa atomun yapısına bakıyoruz, adam saniyede 100 bin tur atıyor. 100 bin tur ve hangisinin nereden daha önce geçeceği belli değil. Son anda karar veriyor. Yani son anda karar veriyorlar dönerken. Çok acayip bir şey. Son anda karar veriyor. Kendi kafasına göre karar veriyor her biri. Kendi kendisine karar verdiğinde peki 15 milyar yıldan beri bir kere başkasına çarpmış mı? Yok, hiç çarpma yok. Çarpsa kainat çöker. Çarpma olsa kainat çöker, çarpma yok. Düşündüm yani dedim şimdi bir elektronun içinde bir alem varsa, o zaman ne olmuş oluyor? Allah’ın büyüklüğü. Biz nelerle uğraşıyoruz dedim. Yok okul bitirmek, yok bilmem ne bizim derdimize bak. Olayın büyüklüğüne bak. Değil mi? O zaman ben olayın büyüklüğüne kilitlendim. Herkesin de böyle olması lazım.

 

(Aydınlık Gazetesi’nden Yavuz Alogan, Saray’da düzenlenen Hakim-Savcı Atama Töreni’nde hakim ve savcıların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını ayakta alkışlamasını şöyle eleştirdi. Cumhurbaşkanımızı tenzih ederiz. “Saray’ın tören salonunda Cumhurbaşkanını ayakta karşılayan hakim ve savcıların fotoğrafını görünce gözümün önüne 1936'da Hitler'e biat töreninde topluca Nazi selamı veren Berlin Ceza Mahkemesi üyelerinin fotoğrafı geldi. Nazilerin hukuk şefi törende şöyle söylemişti. “Nasyonal sosyalizm karşısında hukukun bağımsızlığı yoktur. Vereceğiniz her kararda önceden kendinize benim yerimde führer olsaydı nasıl karar verirdi diye sorunuz” dedi. “Reis dediğimiz kişinin kendi çapında führer gibi bir şey olmaya çalıştığı çıplak gözle görülebiliyor” dedi.)

Ama hukukunda böyle kontrolsüz olması çok tehlikeli olur böyle bir dönemde yani derli toplu olması gerekiyor en azından bu dönemde. Bir manyak hakimi düşün, manyak bir savcı Türkiye’nin başını belaya sokabilir, çok rahat başını belaya sokabilir. Çünkü bir hakim Türkiye çapında karar alabiliyor. Bütün Türkiye’yi ilgilendirecek şekilde karar alabiliyor. Cumhurbaşkanından daha çok yetkisi. Başbakandan daha çok yetkisi. Mesela Türkiye çapında bütün gazeteleri toplattırabilir hepsini. Bütün televizyon kanallarını kapattırabilir. Karar verir mahkeme kapattırır hepsini. Yani ummadık şeyler yapılabilir, onun için adliyenin şu an derli toplu olması yani bir milli ruh içinde hareket etmesi şart, öyle diyeyim de anlayın. Mesela FETÖ, Ergenekon davasında gördünüz yani bayağı tehlikeli hareketler yaptı. Doldurdu insanları hapishaneye kimse de bir şey diyemedi bakıyorduk. Otuz yıl, kırk yıl cezaevini adamlar doldurdu böyle hepsini subayları, polisleri falan Ergenekon’la. Baktık adamlar kendi işlerine gelmeyen adamları göndermişler, çok tehlikeli bir şey. Onun için adliyenin şu aşamada Türkiye’nin manevi lideri diyelim yahut emiri yahut emir sahibi olan kişiye saygısını göstermesi Türkiye’nin derli toplu olması için iyi. Klasik siyaset ortamı gibi olmasa daha iyi olur. Mesela MİT tırları durduruluyor hakim karar veriyor hiçbir şey yapılamıyor yani ne yaparsan yap. Mesela MİT mensubu adam jandarma inmiş elinde tüfekle bekliyor “MİT elemanıyım” diyor “in aşağıya” diyor adam bağırıyor. “MİT elemanıyım” diyor duymuyor musun? Akan sular durur öyle bir şeyde. Devletin menfaati mevzubahis sen ne yapıyorsun? Çok garip durumlar olmuştu. Onun için derli toplu bir hukuk anlayışı Türkiye’ye güven getirir, ferahlık verir onda bir şey yok. Führerlikle de alakası yok Tayyip Hoca’nın, kendi halinde mazlum bir insan, ne führer olacak yani ne yapmış führer olup da? Biraz uç izah olmuş yani mantıksız olmuş gereksiz yani Tayyip Hoca’ya uygulanacak bir anlatım değil. O, hukukun sıhhatli olmasını istiyor yani başıbozuk bir yapı hiçbir yerde olmasın istiyor. Bazen hukuk içerisinde oluyor. Adam FETÖ’cü oluyor veyahut komünist gurup oluyor hakimlerin oluşturduğu komünist bir grup. Bunlar mesela internetten örgütlenebiliyorlar, internetten örgütleniyor mesela komünist hakimler. Mesela bir karar vereceği vakit oraya yazıyor farz edelim -Türkiye için demiyorum herhangi bir ülke için- diğer hakimler de biliyor ona göre bozmuyorlar onun kararını; internetten örgütlenmiş. Yahut internetten örgütlenen FETÖ’cüler olabilir. Ona karşı devletin birliğini ve bütünlüğünü korumak için Cumhur Reisinin kendi çevresinde bir saygın bağlı bir hukuk anlayışını teşvik etmesi güzel olur yani hukuku bozmaz o. Derli toplu derken tabii ki derli toplu zaten hukuk ama bir manevi takviyeye ihtiyaç var o yönde.

 

(“Manevi heyecanın olması için ne yapmalıyız?” izleyici sorusu)

İman heyecanı sessiz, sedasız bir heyecandır aslında yanlış biliniyor olabilir belki o yani böyle insanı çok böyle irrite eden, çok heyecanlandıran bir şey değildir. Sakin ve aklı başında fakat sürekli uyanık, hikmetli hareket eden, en kestirmeden netice alan, küfre karşı sürekli atak yapan, iyileri koruyup kollayan, Allah'ın menfaatlerini çok iyi koruyup kollayan bir akıl atağıdır. Ama bu olgun ve aklı başında tavır içinde kendini gösterir yani böyle bazı insanlar olur mesela farz edelim Mehdi (as)’ı bulduğunu düşünüyor hakikaten eli, ayağı boşalıyor, çok heyecanlı. Mesela gelip ağlıyor, coşkular oluyor böyle istiğrak halleri, kendinden geçmeler falan cezbeler o çok geçici olur. Bazen on beş, yirmi dakika, bazen yarım saat falan sürer sonra akşamına biter. Öyle bir İslam, din anlayışı olmaz. İstikrarlı, kararlı, kesintisiz, ölünceye kadar devam eden bir mücadele şeklidir bu, hiç taviz vermeden o tarz olur. Bir derinlik içinde, samimiyet içerisinde Allah’a derin aşkın sakin sessizliği olur, aşıkta zaten şamata olmaz. Seven tutkuyla bir kadına bakan bir insan müthiş bir derinlik içindedir. Sakin, derin, çok ihtişamlı bir duygu akışı içerisinde olur o da Allah’tan kaynaklanır.  

 

(Sabahattin Önkibar AK Parti iktidarının 2019 seçimlerinde yüzde 50’yi bulamayacağını anladığı için Aydın Doğan’ın gazetelerini sattırdığını öne sürdü. Aydın Doğan’ın medyadan çekilmek zorunda kalması bir şeyi doğruluyor. AK Parti, MHP bloğu yüzde 50’ye asla ulaşamıyor. Peki bütün medyanın tek ses olmasıyla bu oranı bulmaları mümkün mü? Emin değilim ancak etkisi olabilir. Eğer ahali ekonomik olarak bunalmazsa oy verir. Yok cebi boşalmaya devam ederse aç insana hiçbir değeri benimsetemezsiniz. Ancak Aydın Doğan’ın medyadan çekilmesi iktidarın görevde kalması için neler yapabileceğinin bir kanıtıdır” dedi.) 

Ne alakası var canım? Millet manevi değerlere önem verir, milli değerlere önem verir, Türkiye’nin birliği, bütünlüğü, istikrarı onlar ilgilendirir. Millet hali hazır duruma bakar basının ne dediğine bakmaz. Tayyip Hoca ne yapıyor? PKK’ya, komünistlere karşı kesin kararlı, güzel bir. Ekonomi nasıl? İstikrarlı güzel. Maneviyata, manevi değerlere önem veriyor mu? Güzel. İslam ülkeleriyle birleşmek için gayret ediyor mu? Güzel. Biz bunlara bakarız. Bunlar tamamsa tamamdır yoksa Hürriyet desteklemişsin desteklememişsin hiçbir şey fark etmez ona göre bir tavır alınır. Ama hakikaten bir korku yayıyorlar bu doğru yani her yerde söylüyorlar işte falancaya operasyon yapılacak feşmekancaya. Birçok insan, cemaatler, tarikatlar mesela Mahmut Hoca cemaati de, diğer cemaatlerde yani operasyon beklemeyen hiç kimse yok. Zenginler, malı mülkü olanlar herkes operasyon korkusu içerisindeler. Bunu kasten yayıyor olabilirler yani özellikle yapıyor olabilirler yani hükümeti yıpratmak amacıyla yapıyor olabilirler buna da çok dikkat etmek lazım. Ve insanların malını mülkünü sattırmaya teşvik ediyorlar ben bunu çok gördüm, duydum. “Aman mal mülk bulundurmayın el korlar” işte “satın bir an önce kurtulun hatta kaçın yurt dışına çıkın.” Türkiye’de fitne çıkarmak için yaptıkları bir şey bu, buna dikkat etmek lazım.

 

(Yeni Akit'ten Latif Erdoğan, günümüzde dinde içtihat yapılmaması gerektiğine dair bir yazı yazdı. “Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın güncellemeden kastı, Müslümanların kitap ve sünnete müracaatla kendilerini güncellemeleridir. Ancak Bediüzzaman Hazretleri, İçtihat Risalesi’nde “İçtihat kapısı açıktır fakat şu zamanda oraya girmeye altı mani vardır” diyerek başlar ve gayet mantıki delillerle, gayet kuşatıcı temsilcilerle meseleyi izah eder. Günümüzde de aynı engeller varlığını sürdürmektedir ve bu engeller sebebiyle de ehlisünnet ölçüleri içinde kalmak hassasiyeti şartıyla, açık da olsa içtihat kapısından girilememektedir” dedi.)

Yok yok, Tayyip Hoca’nın sözünü tevile gerek yok. Çok açık, net. Güncelleme; her türlü zırvanın çıkarılmasının kabul edilmemesidir yani bir şekilde İslam'a, Kuran'a birçok zırva katılmış diyor açık. Bak gelişi var, onun gelişinden anlaşılıyor diyor ki, “Kuran yeterlidir.” Bitti. Arkasından diyor ki, “Kuran'a uygun olan sünneti kabul ederiz” bitti. Geriye zırva kalıyor. Güncellendiğinde zırvalar gider, gerçek olanlar kalır. Yani o konuşmadan bunu anlamamak mümkün mü? Bak “Kuran yeterlidir” diyor bir, “Kuran'a uygun sünneti kabul ederiz” diyor iki, hepsi kalıyor Kuran'a uygun. “Kuran'a uygun olmayan sünneti kabul etmeyiz” diyor ne demek? Güncellemeye girdiğinde o zırvaların hepsini temizlersin. İlk zırvayı nasıl kaldırdılar? Dediler ki, Diyanet İşleri Başkanı güncellemeyi yaptı zaten. “Kadınların aleyhindeki bütün hükümler geçersizdir” dedi, bitti. Bu bir güncellemeydi, yapıldı. Mükemmel bir güncelleme, konu da oldu. Şu an kadınlar aleyhine olan hiçbir hadisi söyleyemezler, hiçbir uydurma hurafeyi açıklayamazlar. Güncelleme yapıldığı halde, uygulama olduğu halde, bunu anlamazdan gelmenin bir alemi yok. Çok net olay.

 

(Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, dinde zorlama olmadığına dair şöyle bir konuşma yaptı: “Biz, asırlar boyu çok farklı inançtan insanları bir arada yaşatmış bir medeniyetin çocuklarıyız. Bazen olmuş ki, bir belde nüfusunun yarısı Müslüman, yarısı gayrimüslim. Asırlar boyu böyle yaşadığımız zamanlar olmuş. Gayrimüslimler, o beldelerde huzur içinde yaşamışlardır. Müslüman, tebliğden asla vazgeçmez ancak sadece anlatır, zorbalık, zorlama yapmaz. Din ve mezhep savaşları kışkırtılmak isteniyor ancak biz bu konuda Müslümanları uyardık. Bizim insanımız bu oyunlara gelmeyecek. Bu planları kuranlar, kendi kurmuş oldukları planlarda boğulacaktır inşaAllah” dedi.)

“Dinde zorlama yoktur.” Mükemmel; bir devrim daha. Bir Mehdiyet damgası daha, helal olsun. Bak bir, ilk önce dedi ki, “Kadınlar aleyhindeki bütün hükümler yalandır, geçersizdir” dedi, mükemmel. İki, “dinde zorlama yoktur.” Gelenekçi sistemin bütün izahlarını patlatan bir açıklama. İsteyen Hristiyan olur, isteyen dinsiz olur, isteyen de Müslüman olur. Kimse kimseyi inancından dolayı zorlayamaz ve kınayamaz. Mükemmel, şahane. Devrim devam edecek demek ki. Bu, Mehdiyet’in şahlanışı. Mükemmel olmuş, ağzına, diline sağlık. 

 

(“Bazı insanlar neden Allah'ı unutuyor?” izleyici sorusu)

Anlık unutmalar olabilir. Beş dakika, on dakika da unutuyor olabilir bazen kendini kaybeder falan bir şey olur. Bir hastalığı oluyor mesela acil bir şey oluyor. Yine olmaması lazım ama olabilir. Bir şeye dalar, bir yazı okuyordur yahut resim yapıyordur. Bir eşyayı tamir ediyordur falan aklı gidebilir. Ama yani gün boyu, haftalarca Allah'la bağlantısı yoksa bu o adamın olmadığını gösterir. Ölüdür. İstediğini yapsın bizi hiç ilgilendirmez. Allah onun için ölü olmayı murat etmiş. Ölüye “niye ölüsün?” diyemeyiz biz. Ölüye “niye ölüsün?” denir mi? Ölüye diyorsun ki “niye Allah'ı anmıyorsun?” o da “ben ölüyüm” diyor. “Olur mu canım?” diyorsun. Ölü işte, ölünce öyle olur. 

 

(Yeni Şafak’tan Ayşe Böhürler Sayın Erdoğan’ın dini konularla ilgili açıklama yapmasının özellikle kadınlar açısından çok anlamlı olduğunu yazdı. “Siyasilerin seçmen kitlesini oluşturanların hassasiyetlerini dikkate alması tabii ki önemlidir. Ancak bu dikkate alınacak diye de kadınları aşağılayan konuşmalara izin verilmemelidir. Bu insanlar özel konuşmalarında istediklerini söylesinler. Ama bu verdikleri fetvaların devlet politikasında etkin olmasını bekleyemezler. Bu tartışmalarda tek açıklama mercii Diyanet olmalı fikirlerine katılmıyorum. Bu nedenle Sayın Erdoğan'ın konuya müdahil olması ve açıklama yapması kadınlar açısından çok iyi oldu” dedi.)

Tebrik ediyorum yürekli, delikanlı kadınmışsın. Ama senin gibi hanımefendilerin sayısının çok olması lazım, çıtları çıkmıyor. Tayyip Hoca’yı yalnız bırakıyorlar. Bu olmuyor, böyle olmaz. Diğer hanımefendilerden de bunu rica ediyorum. Tayyip Hoca’ya tam destek verin. Yüzlerce beyanat çıksın. Yazarlar var, araştırmacılar var, sözü geçen insanlar var. Hepsi konuşsun. Destekleyin ki Tayyip Hoca’nın eli güçlensin. Bak adamlar çıktılar “Sen” dediler “hoca mısın niye konuşuyorsun?” falan dediler. Tayyip Hoca daha “haşa” dedi işte ona benzer bir şey. “Evet, hocayım” desin ya. “Alimim” desin. Hocasın, alimsin. “Hocayım, alimim diyenleri sen cebinden çıkarırsın. Tabii ki alimsin. İmam ya, İmam Hatip mezunu imam. Gayet de güzel Kuran'a vakıf bir insansın ve Ulu’l emirsin. Ulu’l emre itaat farzdır. Ee? Allah ne diyor? “Güven veya korkuya dayalı haber olduğunda gidip ona sorarlar” diyor. Tabii ki soracaklar. Senin sözün bağlayıcı olur. Ne demek senin sözün geçersizdir? Tabii ki konuşacaksın. Tayyip Hoca’ya hanımların, beylerin destek olması lazım. Bak ses çıkartmıyorlar bu ayıp oluyor böyle. Hayır destek olmasalar ne olur ayrıca bir şey de olmaz. Yetkili. Çünkü biz yüzde yetmişle yine başa getireceğiz. Ama hanımefendilerin destek olmasını bekliyoruz. Hanımefendiyi tebrik ediyorum. Çok iyi olmuş. Evet, çok güzel konuşmuşsun ama senin gibi çok fazla hanımefendi var dindar aklı başında. Yahut dindar da olmayabilir hepsi konuşsunlar.

 

Aklın, Allah’a Bağlanmanın, Cennetin Her Şeyi Anahtarı Samimiyettir. Allah Sadece Samimi Olanların Kurtulacağını Bildirmiştir

Samimiyet aslında her şeyin anahtarı. Allah'a bağlanmanın, cennetin, sevginin, aklın anahtarı samimiyet. Onun için çok manidardır. Kuran'da Cenab-ı Allah hayret edecek şekilde diyor ki; “Ancak samimi olan kullarım kurtulur.” Çok acayip değil mi? Tek bir kelime “samimi, samimi olan kurtulur” diyor. Bu kadar. Canımın içi bak iki şeyde kendine has bir vaziyet vardır. Samimiyette müthiş ferahlık duyar vücut. Samimiyette hemen mesela stres falan varsa gider. Gerginlik varsa gider. Kafasında kasılma falan varsa hemen gider samimiyet olduğunda. Konuşamıyorsa konuşur hale gelir. Cümle kuramıyorsa güzel cümleler kurar. Aklına bir şey gelmiyorsa aklına bir şeyler gelir. Mesela birine bir şey dediğinde diyor ya “Aklıma bir şey gelmiyor, konuşacak bir şey bulamıyorum” niye biliyor musun? O anda samimi değil de onun için. Samimi olsa yağmur gibi gelir aklına. Konuşamamasının nedeni samimi olamamasıdır. Samimiyet çok huzurla ve rahatlıkla elde edilen bir nimettir. Fakat samimiyeti tabii bir nimet olarak çok iyi değerlendirmek lazım. Samimiyetle Allah'la hemen bağlantı kurmak lazım samimiyetle. Allah'la bağlantıda çok faydalıdır samimiyet en faydalı olduğu yön odur. Allah'ın büyüklüğünü anlamada çok faydalıdır. Hep Allah için işe yarar samimiyet başka bir şeye yaramaz zaten. Sevgiye yarar, Allah'la bağlantıya ve Allah'ın büyüklüğünü anlamaya yarar samimiyet.

 

(“Zanda bulunmak Kuran'da nasıl tarif edilir?” izleyici sorusu)

“Zan ve tahminle yalan söylerler” diyor Allah. İki türlü açıklaması var bir; din adına yapılanlar var. Mesela hadi istiyor zan ve tahminle yalan söylemek zaten hadis uydururken adam zanla söylüyor zan. “Zandır” diyor ve tahmin ediyor zaten “herhalde söylemiştir” diyor. O yüzden o itibar edilir bir durum değil. Ama öbürü de mümin hakkında hiçbir bilgisi yokken zanla Müslüman hakkında kötü konuşuyor. Zanla mesela basın falan şu an birçoğu bunu yapıyor basından birçok insan. Zanla bir insan hakkında olumsuz konuşuyor. Yani zaten ana delil zan oluyor. Zannetmesi yeterli oluyor. O onun hakkında zanla konuşuyor, o onun hakkında. Kuran onu yasaklamış. Anlamı bu. Hucurat Suresi 12’de, Cenab-ı Allah “Ey iman edenler zandan çok kaçının. Çünkü zannın bir kısmı günahtır” diyor. Yunus Suresi 36’da, Cenab-ı Allah, şeytandan Allah'a sığınırım “Onların çoğunluğu zandan başkasına uymaz.” Zan yani hadis zan üzerine oluyor zaten. Uydurma zanna uyuyor.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."