Sayın Adnan Oktar'ın 23 Ocak 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 23 Ocak 2018

 

(Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yapılan açıklamada “Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 22 Ocak 2018 tarihinde terör örgütü unsurlarıyla girilen çatışmada bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur” denildi. Şehidimizi görebiliriz. Musa Özalkan. Şehit olmadan önce arkadaşına telefondan yazdığı bir mesaj var şehidimizin. Şöyle diyor: “Vasiyetimdir, şehit olursam Kurt-ar Derneği aracılığı ile Telafer’deki Türkmen balalar için anaokul-kreş veya kültür merkezi devletin bana vereceği paradan yaptırılması ve ismimin konması. Reis vasiyetimdir aileme iletirsin. Telefonumdan gelen mesaj kayıtlı dursun şahit olsun” demiş.)

Ne mübarek millet ne mübarek insanlar. Şunun temizliğine bak şu güzel varlığın, bu muhteşem varlığın. Sen melek misin sen, melek misin sen, maşaAllah. Yüzündeki temizliğe bak. Kimin veli olacağı belli olmaz. Konuşmaları görüyor musun daha önceden, maşaAllah. Benim canımı Cenab-ı Allah Hz. Muhammed (sav)’in, Hz. Musa (as)’ın yanını uygun bulmuş. Ne mutlu ona, ne mutlu annesine. Allah şehadetini mübarek etsin, şehadetini kutlu kılsın. Bu büyük fütuhatın ilk şehidi. Allah diğer aslanlarımızı muhafaza etsin, zafer versin, galibiyet versin fethi müyesser kılsın. Fetih, yani PKK’nın oradan defedilmesi fetihtir. Toprak demiyorum. Herkesin toprak bütünlüğüne biz saygılıyız.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara Sanayi Odası Ödül Töreni’nde yaptığı konuşmada şunları söyledi Adnan Bey: “Şimdi bazı yazar-çizer vesaireler özellikle bizim bu operasyonlarımızı Kürtlere karşı yapılmış operasyonlar olarak ilan edip hedeften saptırma gayreti içerisine giriyorlar. Önce şunu çok açık söylüyorum; bizim Kürt vatandaşlarımızla bir sorunumuz yoktur. Olay Kürt koridoru meselesi de değildir. Olay terör koridorunu yok etme meselesidir. Böyle bir yazıyı yazan da eğer kalkıp gerçekten bu ülkede az çok mürekkep yalamış hele hele askerin içinde de görev almış birileri olursa bu bizi ciddi manada üzer. Çok yakında görülecektir ki terör örgütünün baskısı ortadan kalktığında bize en büyük teşekkür Afrin’deki Kürt, Arap ve Türkmen kardeşlerimizden gelecektir.”)

Tabii ki kardeşim. Bölge Londra gibi olur, Paris gibi olur rahat ederiz. Vatandaş “Allah” diyemiyor. Genç kızları dağa kaldırıyorlar. Binlerce genç kız dağlarda. 15 yaşında, 16 yaşında, 17 yaşında, 14 yaşında. PKK “hadi götürüyoruz” diyor tamam o kadar, gidiş o gidiş.

 

(“Hz. Yunus (as)’ı yutan balık Hz. Hızır (as) mıydı?” izleyici sorusu)

Şimdi orada durduk yere balık gelmez. Niye gelsin balık durduk yere oraya? Hz. Hızır (as) olayı biliyor zaten başından biliyor. “Aramızda -haşa- bir uğursuz var onun yüzünden deniz bu hale geldi” diyorlar “birisi var ama tespit edemiyoruz” diyorlar “kim olabilir?” diyorlar. “Kura çekelim” diyorlar, herkesin ismini yazıyorlar çekiyorlar Hz. Yunus (as)’ın ismi çıkıyor. “Tamam sensin” diyorlar, alıp denize atıyorlar. Attıktan kısa bir süre sonra balık beliriyor. Bir de balık yuttuktan sonra alıp götürüyor denizin kenarına geri atıyor, bırakıyor. Hz. Hızır (as)’ın klasik yöntemlerinden bir tanesi. Balık görünümündedir zaten Hz. Hızır (as). Aynı şekilde Hz. Musa (as)’da da biliyorsunuz, zembilin içinde geldi kendileri getirdiler haberleri yok, beraber geldiler halbuki zembille birlikte. “Yemeğimizi getir” diyor, bir anda balık atlayıp denize “şaşılacak bir şekilde balık yolunu tuttu” diyor. Orada da bak devreye giriyor Hz. Hızır (as), yine balık şeklinde.

 

(İngiltere Afrin harekatına destek verdiğini söyleyen bir açıklama yaptı Adnan Bey. Açıklamada şunlar söyleniyor: “Türkiye’nin kendi sınırlarının güvenliği konusundaki meşru çıkarını tanıyoruz. İngiltere, Türkiye ve diğer müttefikleriyle Suriye’de istikrarı temin edecek, gerilimi tırmandırmaktan geri duracak ve Türkiye’nin güvenlik çıkarlarını koruyacak çözümler bulmak için yakın işbirliği yapmaya kararlıdır.” İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson da “Türkiye sınırlarını güvenli tutmayı istemek konusunda haklı” açıklaması yaptı. Ancak İngiltere açıklamanın devamında, “Esad’ın devrilmesi için Türkiye ile birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.)

Bak tam İngiliz uyanıklığı görüyor musun? “Esad’ın devrilmesi için Türkiye ile birlikte çalışacağız.” Devirince ne yapacaksın? Ondan sonraki safhayı söyle bakayım. Şimdi bakın, ben bu adamlara İngiliz derin devletinin elemanıdır demiyorum, Boris Johnson şu bu falan demiyorum. Fakat İngiliz derin devletinin bir yöntemi vardır, hırsızlığı yapar sonra gelir hırsızı arar. Adamı öldürür gelir katili arar. Yani cinayet yerine gelir katili arar. “Kim bu katil? Nasıl yapmış?” der. Katilin bizzat kendi, gelir katili arar. İngiliz derin devletinin 150-200 yıllık yöntemidir bu hiç şaşmamıştır. Zaten öyle faaliyet yapamaz onun dışında. Bu klasik casusluk yöntemidir. Suçu işledikten sonra suçu üzerinden atmak için masum görünmek için suça karşı adam görüntüsü vermek. Mesela bir ülkeye bir ülke saldırdı, saldıran kim? İngiliz derin devleti saldırtan. Baktı aleyhine olacak olay hemen olaya karşıymış görüntüsü verir İngiliz derin devleti. Ama bunu yemek çok büyük hata olur. Binlerce belgeye rağmen bunu yemek çok büyük hata olur.

 

Allah Dünyanın Geçici Olduğunu İnsanların Unutmasını İstemiyor. Dünyanın Yaşamak İçin Yaratılmadığını, Hastalıklarla Dertlerle İnsanlara Gösteriyor

Neden hastalıklar var, neden Allah hastalıklar veriyor? Allah bizi dünyadan bıktırmak istiyor. Dünyadan uzaklaştırmak istiyor. Ahiret asıldır diyor ısrarla, Kuran’da da belirtiyor Allah “keşke bilselerdi” diyor. Burası imtihan yeri, “Ben usulen yaptım, eğer yapacak olsam şanıma uygun yapardım zaten” diyor. “Böyle yarım eksik kusurlu falan bu şekilde yapmam” diyor Allah yaptım mı. “Hastalıkla falan yapmam” diyor “yaptım mı sağlam yaparım” diyor. Zaten gösteriyor onu cennette. Dolayısıyla hastalıklar, dertler olmasa güzel ahlak olmaz, cennet olmaz, sevgi olmaz. Hastalıklar, dertler sayesinde insan mükemmelleşir, olgunlaşır, kaliteli hale gelir, sevmeyi ve sevilmeyi öğrenir. Sevmeyi ve sevilmeyi dertler, çileler insana öğretir. Çileyi, derdi bilmeyen adam sevgiyi de bilmez.

 

(Zeytin Dalı Operasyonu’na İran’dan sert tepki geldi. Operasyonun durdurulması çağrısı yapıldı. İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, “Merkezi hükümetin izni olmadan diğer ülkelere yapılan herhangi bir müdahale kınanılacak bir eylemdir. Türkiye’nin Suriye krizindeki rolü göz ardı edilemez” sözleriyle tepki gösterdi.)

İşte ben gece-gündüz onu söylüyorum. Suriye devletini, hükümetini ve devlet başkanını Türkiye tanımalı. İcazetli bir operasyon bütün dünyada destek görür hiçbir sorun çıkmaz icazetli olur. Ama böyle olunca işte her yerden bir ses çıkıyor. Ve onda ikinci büyük avantaj Rusya, İran, Türkiye birlikte askeri operasyon yapabilirler. Kahredici bir güç olur o zaman. İttihad-ı İslam’ın diğer adı o. Suriye’yi de kurtarıp Suriye’nin imarını Türkiye, Rusya, İran üstlenirse bak o zaman sen güzelliğe. Bu olur, iyi olur, güzel olur. Bence Türkiye bunu bekletmesin. Bir an önce olması lazım.

 

Mehdi Her Yüzyılda Beklenmiştir. Müslümanlar Mehdi Konusunda Her Zaman Şevkli ve İstekli Olmuşlardır. Bir Tek Bu Yüzyılda Mehdiyete Bu Kadar Karşı Çıkılıyor

Tevrat’a göre bütün peygamberlerden üstün Moşiyah Mehdi. Gelmiş geçmiş bütün peygamberlerden üstün. İslam inancında da Peygamberimiz (sav) “birçok peygamberden üstündür” diyor. Çok hayati konumu. Kuran’da birçok ayet Hz. Mehdi (as)’a bakar. Mesela Peygamber Efendimiz (sav)’e diyor “Allah sana bir elçi gönderecek sen de onu destekleyeceksin söz veriyor musun?” diyor “evet destekleyeceğim” diyor. Hz. İsa Mesih (as)’a da Allah diyor “sana bir elçi göndereceğim ve destekleyeceksin” diyor o da kabul ediyor. Kim bunlar? Açıkça ayet İmam Mehdi (as)’a da işaret ettiği görülüyor. Tabii ki “cennet ehlinin tavus kuşudur” diyor Peygamberimiz (sav) Hz. Mehdi (as) için. Çok sevilen birisi cennette. Sevilmesinin nedeni çektiği çileler, zorluklar, işte insanlarla mücadelesi. Hz. Mehdi (as)’a bulunduğu devirde toplumun ileri gelenleri karşı olacaklar. Nasıl geçiyor bu hadiste? “Şehrin büyük alimlerinden birisi çıkacak diyecek ki” diyor “bu bir zındıktır, bu bir mülhiddir, sakın buna uymayın bu bizim dinimizi değiştirecek diyecek” diyor. Muhiddin Arabi de diyor ki; “Asrının alimleri hemen hemen tamamı ona karşı olacaklar” diyor, karşı olacaklar. “En büyük düşmanları ehli içtihat alimlerinin mukallitleri olacak” diyor. Şu anki işte bazı tipler. “Onlar olacak en büyük düşmanı” diyor. “Çünkü kendi dinlerinin, kendi inançlarının aksine hüküm verdiğini gördüklerinden Hz. Mehdi (as)’dan hoşlanmayacaklar” diyor. “Fakat ona karşı da tam bir atağa da geçemeyecekler” diyor “çekinecekler” diyor. Peygamberimiz (sav) detay vermemiş. Mesela Peygamberimiz (sav) diyor ki: “Mehdi, Ebubekir ve Ömer’den üstündür” diyor. Hz. Ebubekir (ra)’a gidiyorlar onun üzerine sahabeler “Ya Ebubekir, Hz. Mehdi (as) Ebubekir ve Ömer’den üstün mü olacak” diyorlar. Hz. Ebubekir (ra) diyor ki: “Bazı peygamberlerden bile üstün olacaktır” diyor. Peygamberimiz (sav) diyor ki: “Biz Abdülmuttalip’in evlatlarından 7 kişi cennetin efendileriyiz. Ben, Hamza, Ali, Cafer, Hasan, Hüseyin ve İmam Mehdi” diyor Peygamberimiz (sav). Bu çok muteber bir kaynakta,  Ali Bin Hüsameddin El Muttaki, Celaleddin Suyuti'nin Tasnifinden Hadisler. Ahir Zaman Mehdisi'nin Alametleri. Orada da var. Deylemi’nin Firdevs kitabında Abdullah Bin Abbas’ın rivayetine göre Resulullah (sav) şöyle ferman ediyor: “İmam Mehdi cennet halkının yakışıklı gencidir.” Demek ki bak çok dikkat çekiyor ki “cennet halkının yakışıklı gencidir.” Onun ayrı bir yakışıklılığı var ki ona dikkat çekmiş. Yine Peygamberimiz (sav) diyor ki: “İmam Mehdi cennetin tavus kuşudur, süsüdür” diyor. “Geleceği vaad edilen Mehdi’nin değerini artırmayı sünnetin ihyasını canlandırmasını murad ettiği zaman bidat ehli ile ameli adetine” yani şu gelenekçi Ortodoks Müslümanlar “hasene zannıyla” yani güzel zannıyla “dine karıştıran hayretle şöyle diyecektir; ‘bu Mehdi dinimizi kaldırmak ve şeriatımızı izale etmek mahvetmek istiyor’ diyecekler” diyor. Kim diyor bunu? İmam-ı Rabbani Mektubat’ında belirtiyor. “Mehdi’nin döneminde din tamamen reyden arınmış olarak eski hüviyetini kazanacaktır. Vereceği birçok hükümlerde Mehdi ulemanın mezheplerine muhalefet edecektir.” Yani Hanefi, Hanbeli, Maliki, Şafii mezhebine muhalif olacaktır diyor vereceği hükümler. “Bundan dolayı ondan uzak duracaklardır halk” diyor. Kimden? Hz. Mehdi (as)’dan. Ne yapıyorlarmış? Uzak duruyorlarmış uzak. Sapık zannediyorlar. İlhadda zannediyorlar, mülhid zannediyorlar uzak duruyorlar. “Zira onların zanlarına göre gerçekten Allah imamlarından sonra bir müçtehit bırakmadığını kabulleneceklerdir.” Yani İmam-ı Rabbani diyor ki, İmam-ı Gazali’de de var bu açıklamalar ama İmam-ı Rabbani asıl açıklıyor. Mesela İmam-ı Şafii yahut İmam-ı Hanefi “daha bunun üstüne müçtehit gelmez” diyorlar. Hakikaten diyorlar. Nerede geçiyor bu? Muhiddin Arabi’nin Fütuhat-ı el-Mekkiye’sinde 66. Bab’da, cilt 3, sayfa 327.

 

Hayal Gücü Allah’ın Sanatıdır. İnsanın Düşünmesiyle, Bir Gözünü Kapatıyor On Kişiyi Zihninde Görebiliyor. Bu, Yaratmanın Allah İçin Ne Kadar Kolay Olduğunu Anlamamız İçin Bir Örnektir

Tasarımdaki hayal gücü neyden kaynaklanır? İşte o da Allah'ın bir mucizesi yani Allah yaratma gücünü insanda tecelli ettiriyor, insanın düşünmesi için. Biz mesela bir anda kafamızda birçok insan yaratabiliyoruz, Allah'ın dilemesiyle. Bir gözümüzü kapatıyoruz on kişi birden yaratırız Allah'ın dilemesiyle. Hareket ettirebiliriz onları, yemek yedirebiliriz. Allah da gücünün nasıl olduğunu bize göstermiş oluyor. Nasıl kolay olduğunu göstermiş oluyor. Tabii Allah’la biz hâşâ kıyaslanamayız. Biz Allah'ın ruhunu taşıyoruz ama o neyi yaratıyorsa onu görebiliyoruz ve onu gösterebiliyoruz.

 

(“Zenginlik isterken nasıl dua edilmeli?” izleyici sorusu)

“Ya Rabbi Senin yolunda Senin kulların için harcamak istiyorum. Beni hazinelerine memur kıl.” Yani “bana çok fazla mal, mülkün sorumluluğunu ver, Senin kullarına dağıtayım Ya Rabbi beni vesile et.” dersin. Allah o zaman bol bol verir mal, mülk ama alayım da biriktireyim dersen o olmayacak bir dua. Yani hasta bir dua, öyle dua olmaz. 

 

(“Çiftler arasında yaş farkı olması ilişkiye engel olur mu?” izleyici sorusu)

Yani hiçbir mantığı yok ki onun. Çünkü insanlarda ruh var, ilişkiye giren bağlantıya giren ruhtur. Et, kemik onun arabası, taşıyıcısı yani vasıtasıdır. Ruh, ta sonsuzdan beri var zaten ve sonsuzdan sonsuza kadar var, yaşı sonsuz zaten. Sonsuz yaşa sahip iki ruh karşılaştığında sen şu yaştasın, bu yaştasın bunun mantığı yok. Ha bedenin, etin, kemiğin yaşını diyorsa o biyolojik yaş o duruma göre değişir. Adam mesela kırk yaşında oluyor ama perişan oluyor. Kırk yaşında olur, adam çakı gibi olur. O esas alınacak gibi değil çünkü kemik yaşı ayrı bir yapıdır o. Bedende çökme mesela otuz yaşında bile feci şekilde çöken insanlar olur ama otuz yaşında adam zımba gibi. Mesela bak ben altmış beş yaşındayım yaklaşık yani görüyorsunuz çakı gibiyiz evvelAllah. Ruh yaşı sonsuzdur insanın, dolayısıyla böyle bir iddia yanlış.

 

(“Sabrı kalbimize nasıl yerleştiririz?” izleyici sorusu)

Sabır zaten imanla çok rahat olacak bir şey. Sabrın aksini yapmak zaten Allah'tan korkan için korku verici bir durumdur. Yani rahatsız eder insanı. Sabır rahattır, sabır nimettir, huzurlu, güzel bir şeydir ama sabretmemek tehlikelidir, acı verir, korkutucudur. Sabretmemekten insan kaçar. Sabır zaten dinlendirici, güzel bir şey. Yani severek yapılır.

 

(Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Kayseri 1’inci Komando Tugayı emrinde görevli Piyade Uzman Çavuşumuz Mehmet Muratdağı, Afrin yakınlarında PKK/PYD’li teröristlerle çıkan çatışmada yaralandı ve hastanede şehit düştü. Allah şehadetini kabul etsin inşaAllah.)

Hay namlı kabadayı hay. Şanına yakışır şekilde yaşadın, şanına yakışır şekilde de şehit oldun. Allah şehadetini makbul etsin, kabul etsin. Şehadetini tebrik ediyoruz, Allah mübarek etsin. Allah bizlere de nasip etsin, imrendik sana imrendik. Allah annene, babana, sevdiklerine sabrı cemil nasip etsin. Kısa bir süre sonra hepimiz zaten orada buluşacağız. Çok kısa, kimse kalmayacak burada. İki on sene, üç on sene, beş on sene, en fazla altı on sene, hadi yedi on sene diyelim. Herkes orada buluşacak ama ne mutlu sana ki doğrudan cennete gittin maşaAllah. Allah her kula nasip etmez o nimeti. MaşaAllah diyoruz aslanlarımıza, annelerine babalarına da Allah sağlık, sıhhat, afiyet, uzun ömür ve sabrı cemil nasip etsin. Tekrar tekrar şehitlerimizin şehadetinin mübarek olmasını ve Allah tarafından kutsanmalarını, Allah'ın onları kutsal kılmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz. Zaten kutsanmışlar da ben dua olarak söylüyorum. Çünkü şehit zaten kutsanmıştır.

 

(“Bir insanın kendisini başkasından üstün görmesinin sebebi nedir?” izleyici sorusu)

Yani adam mesela ahlaksız, aşağılık bir adamdır, öbür insan da dürüst, efendi bir insandır. Üstün görür kendisini, bir şey olmaz. Doğru yani adam dolandırıcı, sahtekâr, öbürü dürüst, efendi. Ama bir de senin demek istediğin herhalde şu, adam durduk yere şişiyor böyle kendini kabartmış “ben herkesten üstünüm” diyor. Zaten o birkaç kişiden demiyor onlar. Onların üstün olma şekli şimdi sınırı biraz yüksek. Bir kere Allah vermesin Peygamberden daha büyük olduğunu düşünüyor. Sonra Allah'a geliyor sıra onun açısından hâşâ. Ne diyor? Allah’a da akıl veriyor; “Ben olsam şöyle yapardım” diyor, “Allah'ın yerinde olsam” diyor. Şimdi bak orada Allah’tan da büyük olduğu kanaatinde. Yani ruhu yok yani ölü, yapar. Mümin ne yapacak? Uzak duracak, muhatap olmayacak.

 

Vefa Dostunu Arkadaşını Hiçbir Koşulda Bırakmamaktır. Mesela Sevdiğinin Belden Aşağısı Felç Olur. O İnsana 50 Sene Vefa Göstereceksin, 50 Yıl Kendine Bakar Gibi Bakacaksın

Vefa; adam arkadaşındır, dostundur, çok seviyorsundur. Ne olur? Allah vermesin, mesela ayağına bir şey çarpar, trafik kazası olur. Belden aşağısı felç olur. Eşidir mesela veyahut arkadaşıdır, dostudur, sevdiğidir, kimsesi de yoktur. Ne olacak? Yaşar o, bayağı yaşar. Kırk-elli sene yaşar. O insana elli sene vefa göstereceksin. Elli yıl bakacaksın. Bir insanın bakımı çok zordur. Gece gündüz çalışacaksın, gerekirse o parayla hasta bakıcı tutacaksın. Gönlünü alacaksın, gayret edeceksin, onu mutlu etmeye çalışacaksın. Bunun sonucunda cennette en yüksek noktaya kadar gelebilirsin. Aksini yapsan ne olur? Cehennemin en dibine kadar gidebilirsin. Vefasızlığın karşılığı çok şedittir. Çünkü sen ona merhamet etmiyorsun Allah sana niye merhamet etsin? Sen ona yardım etmiyorsun, Allah sana niye yardım etsin? “Ya Rabbi bana yardımcı ol” diyor. Sen ona niye yardımcı olmuyorsun? “İşime gelmiyor” diyor. Allah da o zaman sana yardımcı olmaz. Tabii takdir Allah’ın. Doğrusunu Allah bilir. Bunu düşünerek hareket edecekler.

 

(“Medyadaki yalan haberleri nasıl durdurabiliriz?” izleyici sorusu)

Yalan haber de gerekir. O, Kuran’da belirtilen küfrün ve münafıkların vasfı olarak belirtilen yönlerdir. Allah diyor ki, “onlar yalancıdır” ama şimdi biz bakıyoruz yalancıyı göremiyoruz. Ama Kuran onlara “yalancı” diyor. Demek ki yalan yaratılacak, yalan meydana gelecek, insanlar bunu görecekler. Mesela “küfür yalancıdır, münafıklar kulağı kesik, kaşar tabir edilen basitliktedir” diyor Allah. Kulağı kesik o anlama geliyor. Bizim bunu görmemiz lazım, münafıktan bahsediliyor. Bizim bunu görmemiz lazım. Yoksa öbür türlü olmaz. Her kötüden bahsettiğinde bileceğiz ki, biz onu göreceğiz. Her iyiden bahsettiğinde de onu göreceğiz anlamına gelir.

 

Afrin’de ordumuz çok daha iyi bilir tabii, o askerlerimiz çok daha iyi değerlendirir Genelkurmay fakat ilerlerken böyle hazmederek ilerlersek daha iyi olur gibi geliyor bana. Bölgeye oturarak ilerleyelim. Mevzi aldıkça, oturdukça bölgeye mesela aldığımız bölgeye bir oturalım oraya. Oraya yerleştikten sonra ileri mevzilere geçelim yani süratli bir geçiş nasıl olur onu bir değerlendirsinler. Vaktimiz var çünkü acele etmemiz için bir neden yok. Yedire yedire ilerlersek daha iyi olur gibi geliyor bana. Takdir yine askerimizin. Basıp geçelim diyor da olabilir o da hayırlı olabilir, olabilir. Ama riskleri onlar hesaplamışlardır. Yıldırım baskın da tabii etkileyici bir metot. Neyse yani her ihtimali düşünmek gerekiyor diye düşünüyorum vatandaş olarak tabii ki Genelkurmayımız didik didik ince ince çok iyi düşünür böyle şeyleri. Ama benim vicdanım rahat etsin diye yine de söylüyorum.

 

(“Diğer din adamları Mehdi’yi neden gizliyorlar?” izleyici sorusu)

Çünkü saltanatları gidecek. Şimdi Mehdi çıkarsa ne olacak? Şeyh efendi gariban duruma düşecek yani Mehdi’nin karşısında itibarı gidecek bütün saltanat teşkilat. Nasıl desin? “Mehdi çıkacak” dese o zaman “sen kimsin?” diyecekler diye korkuyor müridi. Cübbeli’nin de korkusu o şimdi dese ki “Mehdi çıkıyor.” “O zaman sen nesin?” falan diyecekler, “ben hiçbir şey değilim.” “O zaman kenara çekil” diyecekler. Ondan korkuyor. Onun için bütün güçleriyle Mehdiyet’e tavır alıyorlar. Çünkü adam maaşlı memursa görevi bitecek. İlahiyat profesörüyse görevi bitecek diye düşünüyor.

 

(“Bekar gençlere evlenmeyi tavsiye eder misiniz?” izleyici sorusu)

Tabii ki çok iyi olur. Hem evlensinler hem de çokça da çocuk yapsınlar. Üçer, beşer, yedişer inşaAllah. Ama evlenirken Allah’ın rızasını güderek yani Allah’ın rızasına uygun mu, Allah’ın rızasının en çoğuna uygun mu diye düşünmeleri lazım. Yoksa balıklama oldu mu ya kadını vurmaya kalkıyorlar ya kadın onu vurmaya kalkıyor. Genellikle kadınları vuruyorlar. Yahut yaralıyorlar, dövüyorlar, sövüyorlar. Öyle evlilik olmaz. Evlilik ibadet olarak yapılacak namaz gibi aynı namaz gibidir ibadet. İbadettir. Allah’ın rızasının en çoğunu arayarak, egoistlikten, bencillikten sıyrılarak, Allah’ın tecellisi olarak görerek kadını evlenmek lazım. Eğer öyleyse güzel delikanlısın güzel yakışıklısın kendin gibi de güzel bir kız bulursan bayağı nur gibi elin yüzün böyle yedi-sekiz tane çocuğun olsa süper olur. Bayağı da güzel olur çocukların inşaAllah. Hayır olur. Özellikle güzel yakışıklı delikanlıların, güzel kızların evlenmesi çocuk yapması çok iyi olur. Ama din iman yoksa hiç yanaşmasınlar. Aman ha aman. Facia kapıda. Çünkü hemen bıkar ve hemen bırakmaya kalkar bırakamayınca da çekip vuruyor. Allah vermesin ya intihara kalkıyorlar.

 

(“Hz. Mehdi (as) ve Hz. İsa (as) ahirette sorgulanacak mı?” izleyici sorusu)

Tabii. Allah sorgulamadan pasaj vermiş zaten Kuran’da. İsa Mesih’in sorgulamasında. İsa (as)’yı Cenab-ı Allah bütün peygamberler geliyorlar Hz. İsa (as)’ya Cenab-ı Allah “gel” diyor geliyor tek başına Cenab-ı Allah’ın karşısına “sen” diyor “ben ilahım ben de Allah’ım dedin mi öyle bir şey söyledin mi?” diyor. “Haşa Ya Rabbi” diyor “ben böyle bir şey söylemişsen Sen zaten bilmişsindir” diyor. “Benim onlara dediğim; Allah birdir” işte anlatıyor Hz. İsa Mesih. “Allah’a kul olalım, iman edelim.” Ama bak ne diyor? Allah bilmiyor gibi “Ya Rabbi zaten Sen biliyorsun” diyor “bilirsin” diyor. “Ne haddime” diyor “haşa” diyor. Bu tarzdadır sorgulaması yani iltifat kastında. Müminler görsün onu güzel yoksa suç… Mehdi (as)’de de öyle Cenab-ı Allah soruyor “Sen ne yaptın? Anlat” diyor “Ya Rabbi ben Darwinizm’i yerle bir ettim, küfre -farz edelim- İngiliz derin devletini yerle bir ettim, deccaliyete karşı mücadele verdim. “Başka ne yaptın? Anlat” diyor Allah, hepsini anlatıyor. “Tam oldu mu?” diyor Allah, Cenab-ı Allah “tam istediğin gibi oldu mu?” “Ya Rabbi elimden geldiği kadar yaptım.” Ama bak en başta ne diyor? “Ya Rabbi” diyor “sen zaten bilirsin” diyor. “Her şeyi bilirsin Sen” diyor. “Ama sorduğunuz için söyleyeyim” diyor yoksa Allah bilir.

 

(Pentagon yaptığı yeni açıklamada “YPG, Afrin’e ilerlerse desteğimizi keseriz” dedi.  Pentagon sözcüsü şunları söyledi; “Diyelim ki buralarda bir yerdeki -kuzeydoğu Suriye’yi kastederek- bir YPG birliği ‘artık DEAŞ ile mücadele etmeyeceğiz, Afrin’deki kardeşlerimizi desteklemeye gideceğiz’ derse artık o zaman kendi başlarına kalırlar artık bizim ortaklarımız olamazlar.”)

Türkiye’nin eline teslim ettiler yani. Onlar da haşa huzurdan babayı araştıracaklar demektir. Tuzağa düştüler hayırlı uğurlu olsun. Allah belalarını vermiş. Şimdi hallaç pamuğuna dönerler. Şehit de verebiliriz hayırlı uğurlu olsun. Allah hayırlarla yaratsın, uğurlarla yaratsın inşaAllah çok az şehit veririz ama olabilir biz bundan ne üzülürüz ne gocunuruz. Cenab-ı Allah’ın takdiridir deriz. Onur ve şeref duyarız. Şehitlerimizi de takdir ederiz, tebrik ederiz, mübarek olsun deriz. Allah onları hayırla sarsın deriz ve hayran oluruz ve Allah’tan da bize de böyle bir nimetin gelmesini Allah’tan niyaz ederiz. Ben dedim ki bak PKK’lılara “Amerikalılara güvenmeyin sizin iflahınızı keserler” dedim. Demiş miydim? Hatırlıyorsunuz. Defalarca “her yerde yaptığı budur Amerika’nın. Sizi hiç ummadığınız yerde ayakta bırakırlar iflahınızı da keserler” dedim. Bak şu an teşkilata geldiler. Ve kaçacak yer de yok. Alayı Türk ordusuna teslim. Şimdi araziye de muazzam bütün adamlarını getirdiler. Dağlarda hepsini boşalttılar oraları tamamı arazide yen mi yemen mi Allah’ın izniyle bundan sonra. Bir sağdan bir soldan bir tepeden. Allah ordumuza güç kuvvet versin. Ya Allah bismillah.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."