Sayın Adnan Oktar'ın 22 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 22 Şubat 2018

 

(Adnan Bey, çok uzun zamandır siz insansız hava uçakları gibi tankların da insansız hale gelmesi gerektiğini söylüyordunuz. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla ilgili bir açıklama yaptı: “Bu kötü komşular bizi en sonunda silahlı ve silahsız insansız hava aracı sahibi yaptılar. Şu an kendimiz üretiyor olmasaydık bir tane insansız hava aracımız düşse ne olur diye düşünürdük. Düşürürseniz düşürün be. İnsan yok ki içinde, istediğiniz kadar düşürün yine yaparız. Bizim insansız tankları da üretir hale gelmemiz lazım ve bunu da yapacağız. Vurulursa bunlar vurulsun. Yeter ki benim Mehmetçiğime bir şey olmasın” dedi.)

Tayyip Hocam, Afrin’i al Afrin’i al, şehri alalım. Şehrin alınması sembolik anlamı çok büyük. Afrin alınıyorsa hiçbir yerde PKK’yı barındırmayacağımızın imzası demektir. Her ne pahasına olursa olsun Afrin’in alınması lazım. Şehrin mutlaka alınması lazım. Özel Harekatçılarımıza Allah güç-kuvvet versin Allah yardımcıları olsun, Allah zafer versin, Allah galip etsin. Kafirleri kahr-ı perişan etsin. Komünist, Allahsız, Kitapsız PKK’yı Allah yerle bir etsin. Onlara destek sağlayan unsurlar FETÖ başta olmak üzere Allah hepsini helak etsin. Ordumuzu havada, karada, denizde muzaffer etsin. Afrin’in alınması demek bütün bölgenin kurtulması demektir. Afrin’in sembolik önemi çok büyük. Ne gerekiyorsa yapılsın, mutlaka kazıyalım. Yavaş da olabilir hızlı da olabilir ama mutlaka almamız gerekiyor.

 

(“Tövbe ederken ağlayan insanlar sizce doğru mu yapıyor?” izleyici sorusu)

Yalnızken yapıyorsa olur ama gösteriş yapıyorsa olmaz. Yalnızken ağlayarak tövbe ediyorsa bu çok güzel. Yahut ağlayarak dua ediyorsa Allah’a sevgi için bu çok güzel. Ama bütün kalabalığın önünde tahtanın üstüne çıkıp bağıra bağıra çirkin görüntüler vererek, elinde de kirli bir mendille tiksindirici görüntü vererek yapıyorsa bu çirkin tabii. Bu gösteriş olmuş olur.

 

(“Hz. Süleyman (as) bugün yaşasa sarayı nasıl olurdu?” izleyici sorusu)

Zaten sarayı yapacağız. Kudüs’te yapacağız. Sarayı öyle görülmemiş bir şey yapacağız. Ferah bir 50 ton, 100 ton altın kullanırız. 100 ton altın iyi, ancak yani. Çünkü İngiltere’de depolarda dolu altınlar hiçbir işe yaramıyor. En az 500 ton altın var. Sırf Türkiye’ye ait 500 ton. Diğer ülkelerden de var. Her ülkenin altını orada, 70 ülkenin altını, tabii. Yüzlerce ton, 1 ton, 2 ton, 10 ton değil.

 

(“İntihar eden kişi sonsuza dek cehennemde mi kalır?” izleyici sorusu)

Allah esirgesin eğer cinnet hali varsa tabii ki olmaz. Cinnet hali varsa çünkü daha önce ölmüş oluyor yani aklı kapanıyor ne yaptığını bilmiyor. Öyle bir şeyde olmaz tabii. O ana kadarki yaşantısı esastır. Cinnetten sonrasından sorumlu olmaz. Bilinçli olarak da zaten aklı başında bir insan pek yapmaz, Allah esirgesin. Açık şuurla olacak bir şey değil. Genelde şuurları kapanıyor şeytan musallat oluyor yani şeytan vücutlarına giriyor şuuru tamamen gitmiş oluyor. Dolayısıyla şeytan onu intihara sürüklüyor. Öyle şeyde arkadaşları yardımcı olması lazım. O tip bir eğilim gösterdiğinde şeytanın etkisi yoğunlaştığında o hissedilir görülür. Akrabaları, kardeşleri kim varsa onu alıp bir seyahate götürebilirler, bir yere götürebilirler. Onu rahatlatacak bir şeyler yapılabilir. Ama en önemlisi tabii imani, Kurani eğitmektir. Allah korkusunu anlatmak, ahireti hatırlatmak çok önemlidir. Genellikle yüzde 99 virgül 99 cinnet hali olur. Cinnette de tabii böyle bir şey olmaz. Cehennem olması için açık şuurla yapıyor olması lazım, bilincinin açık olması lazım. Allah’a isyan ederek yapıyor olması gerekiyor Allah esirgesin.

 

(Ahmet Hakan bugün sizin anlatımlarınızı destekleyen üç yazı yazdı. Birinci yazısında çocuk tecavüzcülerini hadım etme konusunu eleştirdi. “Kardeşim, bu herifler cinsel isteği fazla oldukları için bu alçaklığı yapmıyorlar. Bu herifler ruh hastası alçak oldukları için bunu yapıyorlar. Hadi diyelim ki hadım ederek cinsel isteklerini ortadan kaldırdınız. Peki ruh hastası psikopatlıklarını, alçaklıklarını, şerefsizliklerini nasıl ortadan kaldıracaksınız? Hiç mi düşünmezsiniz hiç mi akıl etmezsiniz?” dedi.)

Tabii biraz ağır bir dil kullanmış ama dedikleri genel mantık olarak doğru. Benim anlattığım da bu zaten. Adam Allah’tan korkmuyor zaten, merhameti şefkati yok, adamı hadım etsen ne olur yani? Ona çok eğlendiri gelir o, alelade bir şey gelir. Hatta daha da sapıklığını artırabilir yani. Daha da anormal şeyler yapabilir. Neden imani eğitimle, Allah korkusuyla, Allah sevgisiyle bu konuları halletmeyi düşünmüyorsunuz da hadım etmekle düşünüyorsunuz ben bunu anlayabilmiş değilim. Neden Darwinist-materyalist sistemi durdurmayı düşünmüyorsunuz? Neden Darwinizm’in geçersizliğini anlatmayı düşünmüyorsunuz? Neden yaratılışın delillerini anlatmayı düşünmüyorsunuz? 700 milyon fosil var yaratılışı ispat eden. Evrimi, Darwinizm’i anlatan hiçbir delil yok. Bunları anlatmak varken, iman hakikatleri, Kuran mucizeleri anlatmak varken, imanlı çok güçlü imana sahip nesil yetiştirmek varken adamı hadım etme, adam güler hadım etmene. Niye? Ha asma, adam zaten psikopat “as” der yani, o kendi kendini asmak istiyor zaten. “Var mı bir naylon ip?” falan diyor, manyak. Adam delirmiş, Darwinist-materyalist sitemden delirmiş, kendisinin hayvan olduğuna inanıyor adam. “Ben Allah’a inanmıyorum” diyor, hayvan olduğu kanaatinde. Adam delirmiş. Onun için Darwinist-materyalist eğitimin durdurulması lazım.

 

(Amasya Ülkü Ocaklarının düzenlediği etkinlikte MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem Hanımefendi’ye kardeşimiz Esra Pehlivan İngiliz Derin Devleti kitabınızın 2. Cildini hediye etmiş.)

Çok iyi olmuş. Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü olmasını istiyoruz. AK Parti’nin güçlü olmasını istiyoruz. Saadet’in güçlü olmasını istiyoruz. CHP de gerçek Atatürkçü olsa süper olacak aslında ama. Büyük Birlik, Saadet, bunlar da çok samimi ve candan partiler. Özel Harekat ahir zamanın sahabeleri gibi, asker de öyle, polis de öyledir. Ne gerekiyorsa olsun. Afrin’i istiyoruz, inşaAllah. Afrin sembolik. Afrin’i söktük mü bütün bölgeden PKK’yı sökeriz.

 

(Ahmet Hakan üçüncü yazısında ise “Esad ile görüşülsün” diyenlere hak vermeye başladım” dedi. Ve şöyle açıkladı: “Suriye konusunda iki ana eksen var. Birincisi Amerika, YPG, PKK ekseni. İkincisi ise Rusya, İran, Esad ekseni. Türkiye birinci eksene uzak duruyor çünkü orada PKK var. İkinci eksene de uzak duruyor çünkü orada Esad var. Böylece iki eksenin de ne tam içinde yer alabiliyor ne de tam dışında. İşte tam da bu nedenle “Esad’la görüşülsün” diyenlere hak vermeye başladım.” Dedi.)

Esad’la görüşülsün” diyen benim. Bizden sonra CHP söyledi. Ben dedim ki “MİT görüşsün” dedim. Yani “Tayyip Hoca görüşmesin. MİT görüşsün.” Bir hafta sonra açıklama geldi. “Milli İstihbarat Teşkilatı görüşmeye başladı” diye. Bak, ben söyledikten bir hafta sonra “Milli İstihbarat Teşkilatı görüşmeye başladı” diye bakan açıklama yaptı.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kültür Sanat Özel Ödülleri Töreni’nde konuştu. “Kültür ve Sanat en az ekonomi ve savunma sanayi kadar önemlidir. Ekonomi ve savunma sizin dünyanın somut güçleriyle olan ilişkinizi de belirleyicidir. Ancak kültür ve sanat da somut olmayan unsurlar karşısındaki konumunuzu tayin eder. Ve bu ikisi birlikte bir ülkeyi ve milleti yükseltir. Nasıl tek kanatlı kuş ya da uçak havalanamazsa bunlardan biri olmadığında da bir ülke hedeflerine ulaşamaz. Türkiye’nin 2023 hedeflerinin somut unsurları için gece gündüz çalışırken kültür ve sanatı da asla ihmal edemeyiz” dedi.)

Geçende de böyle bir konuşma yapmıştı. Allah ilham ediyor, çok hayati bir konu. Bizim gece gündüz üstünde durduğumuz bir konu. “Buna çok dikkat çeksin” demiştim “Tayyip Hoca” ama epey oluyor ben bunu söyleyeli. Fakat şu an böyle bir üslubun içine girmiş olması mükemmel. Sürekli hükümetten istediğim bu benim zaten. Kültür, sanat ve kalite. Kalite çok hayati bir konu. Onu ne hikmetse Tayyip Hoca pek söylemiyor kaliteyi, halbuki kalite çok hayati bir konu. Mesela sanatta da kalite olur. Mesela kalitesiz bir sanat olabilir. Kültür olur da kalitesiz bir kültür olur. Kalite çok hayati. Onu da ön plana alsın Tayyip Hocam.

 

(“Yatak odasında dini simgenin bulunması doğru mu sizce?” izleyici sorusu)

Yatak odasında adam ölebilir, yatarken insan ölür, kalbi durur ölür, beyin kanaması geçirir ölür. Tabii ki orada Kuran olacak, seccade olacak, tespih de olacak. Dini her türlü simge olacak. O yanlış bir inanç olarak, “düğün olan yerde Kuran olmaz. Düğün olan yerde Allah anılmaz. Düğün olan yerde mukaddesatla ilgili hiçbir şey olmaz. Nişan olan yerde Allah anılmaz, Kuran olmaz. Yatak odasında Kuran olmaz, Allah anılmaz.” Yani bu şeytanın telkinleri, bunlara itibar etmemek lazım. Kuran, İslam her yerde olur. Allah bütün dünyayı Müslümanlara mescit kılmış, dolayısıyla yanlış biliyorlar onu. Çok vahim bir hata o.

 

(“İnsan öldüğünde insanın ruhu da mı ölür veya ruh kalır mı?” izleyici sorusu)

Şimdi sizi de böyle şey yapmak istemiyorum ama beden diye bir şey yok yani bir dikkatlice baksanız hemen anlarsınız yani insan sadece ruhtur. Bir de gölge varlık vardır gölge o kadar başka bir şey yok. Şimdi anlatırım da ortalık karışsın da istemiyorum ama dikkatlice bakarsanız ekrandaki işte ne görüyorsan o. Ruhtan ruha geçiş var. Beden yok ki o anlamda beden çürüyen mürüyen falan öyle bir olay yok sadece ruh vardır. Ruh ikinci bir aşamaya geçmiş oluyor yani uykudan uykuya geçiyor, uykudan uykuya geçiyor yani üç-beş çeşit uyku şekli var. Ölüm de daha keskin canlı görüntünün oluştuğu bir uyku şekli. Mesela şehadet de bir uyku şeklidir, o da ayrı bir uyku şeklidir. Mesela insan rüya görür daha berrak rüyalar vardır, bir de bulanık rüyalar vardır. Mesela siyah beyaz da rüya görebilir insan daha flu, renkli olmaz mesela bazı rüyalar çok çok fludur. Bazısı da çok net keskin hatta bazısı adam uyandım zannediyor değil mi? Hatta mesela bir rüya görüyor çırpınıyor kalkıyor “ya” diyor “Allah esirgesin ne kötüymüş ya” diyor “iyi ki uyandım” diyor. Halbuki uyuyor yine uyuyor haberi yok, sonra uyandığında anlıyor uyuduğunu.

 

(“Aklı yarım insanlara karşı ne yapmalıyız?” izleyici sorusu)

Aklı yarım insan çok fazla var dünyada güzel yüzlüm yani o aslında sonradan fark ettiğimiz bir şey oldu. İmtihanın gereği olarak Allah onu yaratmış. Kendi hallerine bırakmak lazım yani çok kafayı takmamak gerekiyor. Çok takip edilirse çok yorucu olur o çünkü onların zararı kendine olur zaten. Mesela münafıklar da öyle kendine olur zararı onların. Kendi hallerine bırakmak lazım. Her akılsızlıkla uğraşmaya kalkarsak iptal oluruz olmaz yani bırakıp biz Allah’la bağımıza, Allah’la bağlantımıza ağırlık vereceğiz ona göre hareket edeceğiz. Allah'ın rızasını kazanmaya, Allah’ın sevgisini kazanmaya dikkat edeceğiz. Arada görünen unsurlar, görüntüler önemli değil onları yok hükmünde kabul edin.

 

(“Herkes iyi olduğunu iddia ediyor. Peki dünya neden bu halde?” izleyici sorusu)

Güzel doğru söylüyorsun. Hakikaten derler ki, ‘İnsan kendini beğenmese çatlar ölür’ derler. En gıcık adam bile kendini bayağı beğeniyor. En ters, en aksi adam bile son derece haklı olduğu, haksızlığa uğradığını, insanların onu anlayamadığını, çok değerli bir varlık olduğunu falan düşünüyor. Ama bunlara kafa takmak doğru değil yani doğru iyi insan doğru yolda devam edecek. Bak, “siz iyi olursanız” diyor Allah. Şeytandan Allah’a sığınırım. “Kötüler size zarar veremez.” Müminin iyi olması yeterlidir, görüntüye kafa takmaya gerek yok. O filmin içinden çıkıp senin üstüne o gelemez. Kaderin dışında bir şey olmaz. Biz sadece Allah’a hizmet edip kararlı olarak Allah’a sadakat göstereceğiz o yeterli olur.

 

(“Şeytanlar insanlara maddi zarar verir mi?” izleyici sorusu)

Öyle bir imkanları olmaz yani o Allah’ın kabul etmediği bir şey. Ama kafayı bulandırır, şüphe meydana getirttirir, kuşku meydana getirttirir bunları yapar. Unutkanlık yapabilir, vesvese verir, kargaşaya sebep olabilir, kuruntuya sebep olabilir kafada, abuk sabuk şeyleri getirebilir kafaya o kadar.

 

(Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin’de teröristlerden arındırdığı Mervane Köyü’ndeki sivilleri sağlık taramasından geçirdi Adnan Bey. TSK’ya bağlı askeri doktorlar köyde çoğunluğu kadın ve çocuk onlarca hastayı muayene etti. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ise açıklamasında, “Bugüne kadar Türk Silahlı Kuvvetleri’nin operasyonlarında bırakın hayatını kaybeden, burnu kanayan bölgede tek sivil olmamıştır” dedi.)

Yalnız şimdi hem MİT’ten biz rica ediyoruz hem de ilgili askeri birimden rica ediyoruz bu tip belgelere bizim çok ihtiyacımız var. Yurt dışında bizim propaganda yapabilmemiz için bu tip belgelerden en az yüz-iki yüz adet belgeye ihtiyacımız var çok fazla bize fotoğraf versinler. Özellikle Milli İstihbarat Teşkilatı’ndan rica ediyoruz basına bunları yansıtsın bir şekilde biz de basından alalım. Ordu foto film merkezi zaten gereğini yapar diye düşünüyoruz ama çok belgeye ihtiyacımız var. Avrupa’ya birçok şeyi anlatmamız için bunlar çok güçlü belgeler. Mesela yemek veyahut askerin çocuklara sarılmış koruyor veyahut işte cephede nasıl dikkat ediliyor bu tip resimler evet. Bunlara çok ihtiyacımız var.

 

Arkadaşlıkların Uzun Sürmesi İçin İnsanların Eksik ve Kusurlu Olduğunu Baştan Kabul Etmek Gerekir. Allah, Kuran’da İnsanın Nankör, Zalim ve Cahil Olduğunu Söylüyor

Arkadaşlıkların sürekli olması için yapılacak şey insanların kusurlu olduğunu baştan kabul edip öfkelenmemek çünkü Allah ayette “İnsanların zalim, cahil ve nankör olduğunu” söylüyor. Allah Kendisine karşı bu tip tavır içinde olduğunu söylüyor, zaten insanlara karşı rahat rahat öyle olurlar. Dolayısıyla bunu kabul ederek akılcı bir yaklaşımla öfkelenmeden şefkatle, makul bir çizgiye yaklaşmak lazım. Yoksa hiçbir şekilde bağlantı kurulamaz. Çok sık bu tip olayla Müslümanlar karşılaşabilir. Bunları büyütmemek lazım. Sükunetle karşılamak lazım. Ve her şeyin hayırlı iyi ve güzel yönüne bakarak hareket etmek gerekiyor.

 

Afrin Harekatı’yla İlgili Önemli Açıklamalar

Özel Harekâtçılarımıza Allah güç kuvvet versin. Afrin şehir merkezinin alınması fitnenin yok olması için farz-ı ayn. Farzdır alınması, Allah fethi müyesser kılsın. Ne gerekiyorsa yapılsın. Çünkü eğer Afrin şehir merkezi alınmazsa bütün bölge gitti demektir. Boydan boya PKK’nın ablukasına kapı sonuna kadar açılmış demektir. Bu da alenen bir fitnedir. Fitnenin def-ü refi için Afrin’in fethi farz-ı ayn. En kısa sürede Allah fethi müyesser etsin. Özel Harekâtçılarımıza Allah güç kuvvet versin. Sonuna kadar dualarımızla, ruhumuzla, görünenlerle, görünmeyenlerle yanlarındayız. Görünmeyenler önden gittiler zaten. Ne gerekiyorsa hepsini deruhte etsinler. Allah güç kuvvet versin, Allah yardımcıları olsun. Zafer bekliyoruz. Sonuç zafer. Sonuç zafer. Sonuç zafer. Net söylüyorum. Bastırsınlar, inşaAllah fethun karib. Fetih yakın inşaAllah.

Şehri 360 derece aslanlarımız sarsınlar. Onlar çok daha iyi takdir ederler ama ben kendi görüşüm olarak söylüyorum. Tamamen her noktadan sarsınlar. Evler için de önce bir uyarı yapılması, orada sivil varsa onu sormak. Yüksek sesle oraya duyuracak şekilde onu bir şekilde duyurmak gerekiyor. Sonra eğer orası tamamen PKK’yla doluysa o ev yahut yer uzaktan dürbünle, şununla bununla çok iyi tespit edilerek yavaş yavaş ilerlemekte fayda var. Ama çok iyi izleme gerekiyor. Çok fazla dürbün kullanılması lazım, her hareketin izlenmesi gerekiyor. Onun için oraya binlerce dürbün ihtiyacı var. Her yerden, her cepheden, hem havadan izlenmesi gerekiyor. Çünkü dantel gibi orada ince ince hareket gerekiyor. Yani dantel üstünde yürür gibi hareket gerekiyor. Ordu bunu çok iyi bilir. Asker Özel Harekât çok iyi bilir de ben tabii vatandaş olarak söyleyince içim rahatlıyor, o yüzden söylüyorum. Boşaltılmış eve de asker sakın girmesin. Ev tamamen boşaltıldıysa tank ateşiyle veya topçu ateşiyle evi dövüp ondan sonra girmek gerekiyorsa girilsin. Fünye falan patlatıyorlar bence ona da gerek yok. Ev direkt indirilsin aşağıya, boş evlere asker girmesin. Mutlaka topçu ateşiyle yıkalım. Yani o evler girilecek gibi olmaz. Ama sonuç kesin fetih söyleyeyim Allah’ın izniyle. Gönülleri çok rahat olsun. Sonuna kadar yanlarındayız. Yurtdışını iyi bilgilendirelim. Yurtdışını bilgilendirecek bir sistem yok şu an. Bunu biz yapalım. Daha önce de olduğu gibi, her zaman olduğu gibi yine biz yapacağız. Hem Fransızca hem İngilizce adım adım bilgilendirelim ki, aleyhte propaganda olmasın.

 

Münafıklar Müminlerin Özgürlüğüne Karşı Olduklarını, Özgürlüğü Kısıtlamak Gerektiğini Öne Sürerek Atak Yaparlar. “Biz Mutaassıbız” “Biz Daha Takvayız” Diye Ortaya Çıkarlar Ama Aslında Müthiş Ahlaksızdırlar

Münafıklar, insanların bilinçaltında şöyle bir düşüncesi vardır; acı çekmek gerekir din için, gülmemek gerekir, eğlenmemek gerekir yoksa cennete gidemezsin, Müslüman olamazsın. Din, çok zor olmalı ki, yani içinden çıkılmayacak derecede zor olmalı ki dinde iyi bir yol alabilesin. Dolayısıyla kadın, eğlence, müzik bunlar dini öldüren, İslam’ı öldüren, kalbi öldüren şeylerdir diye biliniyor. Bu çok eskidir, 5 bin, 6 bin yıl öncesine git yine aynıdır. İslam dinleri de hep cennet özgürlüğünü getirir insanlara. Hz. İbrahim (as)’ın dini de öyleydi. Hz. Nuh (as)’ın getirdiği din de öyleydi. Peygamberimiz (sav)’in getirdiği din de öyle, Hz. Musa (as, Hz. İsa (as) da hep cennet özgürlüğü, cennet neşesi, cennet kalitesi, cennet davranışı getirir. Münafık sistemler de cehennem açmazı, cehennem sıkıntısı, cehennem yasakları, cehennem nimetsizliği, cehennem azabı getirir. Şimdi, Peygamberimiz (sav) ilk başlangıçta muhafazakardı. Hz. Hatice (ra)’la evlenmişti. Yani sakin bir hayatı vardı içine kapalı, böyle eğlenceden uzak, kadınlardan uzak yalnız yaşayan bir insandı. Fakat Kuran gelince Kuran ona alabildiğine bir özgürlük getirdi. Allah alabildiğine bir özgürlüğü emretti. Mesela Zeyd’in hanımıyla evlenmesi. Normalde asla yapmaz asla yapmaz ama Kuran özgürlüğünde bu Allah’ın istediği bir şey oluyor. Mesela “Zeyd karısından boşanınca biz seni onunla evlendirdik. Ama sen insanlardan utanıyordun” diyor. Peygamber (sav)’in o muhafazakar kişiliğinin halen devam ettiğini görüyoruz orada. “Utanıyordun” diyor, çekiniyor yani. “İnsanlardan çekiniyordun halbuki kalbinde de öyleydi” diyor. Kalbinde özgürlük istiyor ama dışarıda zahiren muhafazakar. Allah “bu böyle olmaz” diyor. Mesela Peygamberimiz (sav) çok kadınla evlenmek istiyor ama evlenmiyor. Allah diyor ki bak “sana teyzenin kızlarını, halanın kızlarını, dayının kızlarını, amcanın kızlarını hepsini sana helal kıldık” diyor “ve kendini sana hibe eden kadınları da helal kıldık, ayrıca kendin alacağın cariyeleri de sana helal kıldık, sana mahsus olmak üzere” diyor. O engeli de kırıyor, o muhafazakar yapıyı da kırmış oluyor Allah, rahatlaması için.

Mesela kadınlarla bağlantıda insanlar tutucu o dönemde, çok çok tutucular. Özgür değiller, yani kadınlara sevgi sunma konusunda özgür değiller. Allah diyor ki “Kadınlar sizin tarlanızdır, istediğiniz gibi varın” diyor. Böyle yeni bir özgürlük dalgası dahi her yeri kaplamış oluyor. Peş peşe özgürlük emirleri geliyor peş peşe. Hep, işte Allah ayette diyor ya “sizin üstünüzde ağır zincirleri kırıyor, ağır teklif zincirlerini kaldırıyor” işte bu, sürekli özgürlük getiriyor. Özgürlük getirdikçe münafıklar da halka karşı avantaj elde ettiklerini düşünüyorlar. Diyorlar ki “bak peygamber sabaha kadar hanımlarını geziyor. Biz sabaha kadar Dırar Mescidi’ndeyiz hiç kadın yok. Ama o kadınlarla sohbet ediyor, gece de bütün karılarını geziyor. Hz. Ali (kv) de aynısını yapıyor” diyorlar. Hz. Hasan (ra)’a da aynısını yapıyor, Ehlibeyt’e bu şekilde. O devirde bir Ehlibeyt düşmanlığı meydana geliyor bu devre kadar, yobazlarda da vardır Ehlibeyt düşmanlığı devam etti. Onlar bu özgürlüğünü, Kuran’ın Allah’ın emriyle gelen özgürlüğü kıskandılar çok rahatsız oldular. Ve bütün kullandıkları konu münafıkların buydu. İşte “Peygamber sizi cihada gönderiyor orada sizi öldürtüyor” haşa, işte “bak sıcakta sizi cihada gönderiyor, paramızı topluyor ama adaletli dağıtmıyor, gidiyor hiç alakasız kişilere veriyor paraları halbuki bize vermesi lazım.” Hatta karıları bile diyorlar “bize niye vermiyorsun da dağıtıyorsun?” diyorlar. Peygamber (sav)’e güvenmediklerini açık açık ifade ediyorlar. Onunla ilgili bu sefer ayet iniyor “kalbinizde en ufak bir kuşku duymaksızın” şeytandan Allah’a sığınırım “Peygamberin hükümlerine boyun eğmedikçe tam iman etmiş ayılmazsınız” diyor. O, münafıkların azgınlığını durdurmak için gelen bir ayet o. Çünkü her hükmünü anormal karşılıyorlar. Yani her özgürlük hükmünü anormal karşılıyorlar. Kendileri de çok mutaassıp olduklarını, tutucu olduklarını söylüyorlar. İşte “bizim bulunduğumuz mescide kadın gelmez. Takva mescidi bizim mescidimiz, kadınlarla bizim hiç işimiz olmaz görüşmeyiz.” Mesela kadınlara çok soğuk ve sert davranıyor o devrin münafıkları. Ama Peygamberimiz (sav) de çok sevecen. Kadın olmayan bir yemekli toplantıya gitmiyor. “Eğer eşim de gelecekse orada hanımlar varsa gelirim yoksa gelmem” diyor. Mesela düğünde de “eğlence yoksa ben o düğüne gitmem” diyor Peygamberimiz (sav). Ama mesela münafıkların düğünlerinde hiçbir şekilde çalgı olmuyor hiçbir şekilde yok eğlence hiç olmuyor. “Takvayız biz” diyorlar “bizde böyle bir şey olmaz, kadın da gelmez bize” diyorlar. Ve bu kafayla büyük bir topluluğu kendilerine çekiyorlar 300’e yakın. Kadınlardan uzak olma, ama hepsi homoseksüel, sahtekar.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."