Sayın Adnan Oktar'ın 20 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 20 Mart 2018

 

(Vefat eden Hocamız Hasan Celal Güzel için mecliste yapılan törenin ardından Hacı Bayram Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve devletin üst düzey kadrosunun önemli bölümü katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Hasan Celal Güzel Hocamız için şunları söyledi: “Vatan için her şeyini vermeye hazır bir insandı. Hasan Celal Ağabeyimiz sadece 28 Şubat’ta değil ne zaman bu ülkede mağdurlar varsa her zaman onların yanında yer aldı. 15 Temmuz’da da çok dik durdu. Biz onunla bir ağabey meselesinde değerlendirmemizi yapardık. Zaman zaman istişarelerimiz de olurdu. Rabbim mekanını cennet kılsın.”)

Hasan Celal Ağabey dünya tatlısıydı. Bizim öbür eve gelirdi. O zaman zımba gibiydi böyle bayağı sıhhatliydi. Bütün o geçmişten olan konuları falan her şeyi konuşurdu anlatırdı. Sohbet ehli çok samimi candan konuşan bir insandı, mütevaziydi. İnşaAllah cennet güzeli olmuştur. Hakikaten mübarek bir insandı, namazında niyazında, Allah’tan korkan, daima haktan yana, vicdanlı. Biz hüsnü şehadet ederiz.

 

Allah Sadece Sevgiyle Hayatı Güzel Hale Getirmiştir. Sevgi Gittiğinde Cehennem Gelir. Bir İnsan Sevgiye Yanaşmıyorsa ve Sevgiyi Bilmiyorsa Cehennemde Yaşıyordur

Normalde insanın sevgiyi araması lazım. Sevgiyi aramıyorsa ölü olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü o zaman dünya cehenneme döner. Allah sadece sevgiyle hayatı güzel hale getirmiştir. Hayatın nurudur sevgi. Sevgi gitti mi cehennem gelir ya sevgi ya cehennem. Bir adam sevgiye yanaşmıyorsa, sevgiyi bilmiyorsa cehennemdedir o. Cehennem ehlidir ve cehennemi yaşıyordur başka bir açıklaması olmaz. Ama sevgiyi biliyorsa ruh sahibidir, eğer taklit değilse candansa, hakikaten zevk alarak sevgiyi arıyorsa ruh sahibidir başka bir açıklaması olmaz. Çünkü bakın, sonsuzluğun amacı bile sevgi düşünün. Çünkü sonsuzluk Allah’ın büyüklüğünü gösteriyor, Allah’ın büyüklüğünü gösterince sevgi gelişiyor. Sevgide güven gerekiyor, güveni sağlar sonsuzluk. Her şey sevgi içindir, her şeyin amacı sevgidir. Mesela Peygamberimiz (sav) cihat ediyor küfürle, kan gövdeyi götürüyor. Amaç ne? Sevgi. Niye? Çocuklar, kadınlar, insanlar huzur içinde yaşasınlar, birbirlerine dostluklarını sevgilerini güzel gösterebilsinler. Müşriklerin dehşeti, şiddeti, acımasızlığı olmasın huzur içinde yaşasın. Mesela Türkiye’nin PKK’yla mücadelesi de o, huzur istiyor yani normal, insanların sevgi içinde yaşamasını istiyor hükümet. Hükümete de tabii bu imkanı veren Allah. Hükümet derken hükümet görüntüde olur, asıl yaratan Allah’tır.

 

(“İnsanlar gerçek sesleriyle mi konuşuyorlar yoksa taklitleriyle mi?” izleyici sorusu)

Hayrettir o kadar çok ki taklidiyle konuşan. Ya inceltiyor ya bir şekle şemaile sokuyor. Var yani rastladım o kadar çok ki. Dedim “senin nereden aklına geldi bu?” “Bir arkadaşımda ortaokulda gördüm” diyor, bir ses şekli özel uğraşmış onu elde etmiş kurtulamıyor ondan da yani adeta. İçinden geldiği gibi konuş kardeşim, ne kadar zor bir şey özel ses elde etmek. Hayır, bir de özel biçim ve özel bakış daha da beter yani. İnsan mahvolur Allah vermesin. Samimiyetsizliğin facialarından biri de odur.

 

Tüm Çilenin, Izdırabın Kaynağı Müslüman Ülkelerin Parçalanması. Yok İlla Ayrı Olacağız Diyorlar. O Zaman da Acı ve Dertler Bitmiyor

Normalde Müslümanlar bir arada olması lazım. Mesela aile fertleri baba ayrı evde, ana ayrı evde, çocuk ayrı evde, babaanne, anneanne ayrı evde yaşasa nasıl anormal olur ayrı ayrı, değil mi? Allah diyor ki “Müslümanlar bir arada olsunlar.” “Yok” diyor adam “babam ayrı evde olacak” diyor “küçük kardeşim ayrı evde, kız kardeşim ayrı evde, aileyi paramparça yapacağız” diyor. O zaman bela yağıyor. Müslümanların birleştiği an o gün bu iş biter. Bütün çilenin ızdırabın kaynağı Müslümanların bölünmesi başka hiçbir şey yok. Yani mesela bugün deseler İslam ülkeleri başkanları sadece “İslam ilkeleri olarak birleştik” bu kadar, sırf kelime. O an olay biter derhal biter. Ama buna yanaşmıyorlar. İşte bu birleşmeye Mehdiyet deniyor. Şimdi Mehdiyet deyince adamlar hep kafayı bir insana takıyor. Mehdiyet; İslam’ın dünyaya hakimiyeti, adaletin gelmesi, kavganın bitmesi, savaşların durmasına denir Mehdiyet diye. Onlar şahsa kilitlendikleri için, şahsa da haset ettikleri için “aman aman aman” diyorlar. Aman aman dediğin, sen İttihad-ı İslam’a “aman aman” diyorsun ve kendi huzuruna “aman aman” diyorsun onu istemiyorsun. Huzur istemeyince ne istenir? Bela istenmiş olur. Bela geliyor işte o zaman. Mehdiyet’in dışında huzur olmaz mümkün değil. Tamam her yerde savaş oluyor. Allah işte İslam’ın hakimiyeti için zorluyor insanları, insanlar buna yanaşmıyor. O zaman daha da Allah şiddeti artırıyor. Bunu kabul edinceye kadar Allah zorlar. Nefes alamazlar.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün, yine Amerika’nın bizi aldattığını, kendi paramızla bize satmadığı silahları bedava olarak terör örgütlerine verdiğini ama şimdi o terör örgütlerine verilen silahların tek tek bizim elimize geçtiğini söyledi.)

Tayyip Hocam, ne bilsinler senin öyle kabadayı olduğunu adamlar. Seni normal eski alıştıkları siyasetçilerden zannettiler. Onlar hakikaten hiç tahmin etmediler Tayyip Hoca’nın bu kadar kararlı olacağını. Diklendiler hatta bir ara falan baktılar olacak gibi değil. NATO’dan çıkma falan tabii o Amerikan hükümetini yıkar öyle bir şey çok büyük olay olur, onu da göze alamadılar. Saldıramazlar da. Çünkü Türkiye haklı. Yani o Coni’ler falan bayağı çekindi olaydan. Özetle iyi oldu, güzel oldu, hayırlı oldu. Yalnız tabii Tayyip Hoca’nın en büyük ihtiyacı geniş kitle desteğidir. Çünkü ben onu evde de düşündüm de, şöyle bir sorun oluyor o yüzden gerekiyor. Yoksa koalisyon hükümeti falan olarak da gidebilirdi. Kadrolarda mesela hakim oluyor adam komünist. Bela yani. Ancak güçlü bir iktidarla bu adam hiza olur. Yoksa baş belası, hükümetin de başına bela olur, herkesin başına bela olur. Yahut gizli FETÖ’cü. Ama hükümet güçlü oldu mu adama ayağını denk alıyor densizlik yapamıyor yani. Ama zayıf hükümette adam her türlü çıngarı çıkarabilir. Pasif itaatsizlik yapar, densizlik yapar. Eskiden çok oluyordu öyle hükümete kafa tutan memurlar, psikopatlık yapıyor yani bayağı da olay çıkıyordu hükümeti sallıyordu. Onun için güçlü hükümet oldu mu konu hallolur.

 

(“Müslümanlar İslam birliğinin kıymetini neden anlamıyorlar?” izleyici sorusu)

En azından bir kere belanın içinden kurtulmak için istemeleri lazım. Doğranıyorsun, asılıp-kesiliyorsun, dövülüp-sövülüyorsun, aşağılanıyorsun, aç bırakılıyorsun, tehdit altında yaşıyorsun, korku içinde yaşıyorsun rahatlayacaksın. Sırf bak “İttihad-ı İslam’ı istiyorum” desen bitecek. Bir cümle bir cümle, bu cümleyi söyleseler kurtulacaklar. Diyemiyorlar ve felaket diz boyu, yağmur gibi Allah bela yağdırıyor. Bunu dese bitecek, cümlesini söylese bitecek. Devlet başkanları, halk toplanıp herkes diyecek ki “Arkadaş biz İslam Birliği’ni istiyoruz” bu kadar. Bununla konu kapanacak. Demiyorlar. Ve tabii Allah müthiş intikam alıyor o zaman.

 

(“Kuran’ın yeterliliğini nasıl anlatabiliriz?” izleyici sorusu)

Kuran’ın yeterliliği zaten Allah’ın bir Kitap’ı var, başka da Kitap yok. Allah ‘O Kitap’a güvenin, o Kitap’a göre de hareket edin, başka da Kitap yok” diyor Allah zaten. Yeterli değil demek nasıl olsun? Yani ikinci bir kitap var demiyor ki Allah, ‘Kuran’a uyarsanız kurtulursunuz. Bir tane Kitap var, sakın da başka bir şey aramayın’ diyor vurguluyor da. Buna rağmen başka bir kitap arıyorsa zaten, Kuran’a isyan ediyor demektir, olmaz.

 

(“2070’lerde dünyada neler değişmiş olacak?” izleyici sorusu)

2070’ler zaten İslam’ın en muhteşem döneminin, olgunluk döneminin de ilerisi olmuş oluyor artık; çünkü 82’lerden itibaren bozulma başlamış olacak. Bir 12 sene kadar daha o şeyde muhteşemlik var, sadece tırmanma. 2071’ler çok çok dünya hakimiyeti, tam anlamıyla dünya hakimiyetidir. Rahatlık, huzur, güzellik her şeyin olduğu bir dönem; ama tabii İsa Mesih’in, evet İsa Mesih o döneme kalmayabilir. İşte bozulmanın da yavaş yavaş zemini de olmuş oluyor ama bozulma olmayacak.

 

(“Nazar değmesi var mıdır?” izleyici sorusu)

Adam pis bakıyor bu seni rahatsız eder yani sadece moral yönünden rahatsız olursun yani bir tiksinme hissi gelir, belki bir yorgunluk hissedebilirsin pis bakışından dolayı. Ama çok uzun bakamayacağı için zaten gözünü hemen o pislikten çekersin, kısa bir süre bakıp gözünü çekersin etkisi de olmaz. Ha öyle bakıp tabii senin kastettiğin şöyle; adam mesela açık renkli gözlü falan oluyor gözü açık mavi oluyor. “Aa” diyor “Tehlike. Paramparça eder maazAllah” diyor. Öyle bir şey yok. Açık mavi süper güzel bir renktir, muhteşem bir renk. O biraz şeytanın ifası biraz değil direkt şeytanın ifası. Öyle bir şey olmaz, gözüyle de hiçbir şey yapamaz hiç. Hiç kimse hiç kimseye hiçbir şey yapamaz. Olmuş da hiçbir vaka yoktur; ancak pis bakışıyla, nefret dolu bakışıyla, kin dolu bakışıyla rahatsız edebilir. Ayette de var ya “Seni neredeyse gözleriyle devirecekler” şeytandan Allah’a sığınırım “Allah gözlerin hain bakışını bilir” diyor.  O rahatsız edebilir sadece o kadar. Ondan da gözünü ayırırsın biter.

 

(Fransız haber ajansı AFP Türkiye’nin Afrin’de bir hastaneyi bombaladığı yalanını yaymıştı. Şu an Afrin merkeze girildi ve bombalandı iddia edilen hastanenin iç ve dış cephesi görüntülendi. “Türk Silahlı Kuvvetleri sivil halkın yaşadığı hiçbir binaya zarar vermedi, bunun göstergesi ilçe merkezindeki binalar. Teröristlerce mevzi olarak kullanılan binalara yönelik atış yapılırken, geri kalan binaların hiçbirinde hasar yoktur.” Denildi.)

Ki çok normal yani kurşun da gelebilir hatta terörist içine de girebilir orda çatışmada olabilir, ama buna rağmen çok özen gösterdikleri belli. Ya kardeşim ben açık olarak söylüyorum, iltifat olarak söylemiyorum, gönül almak için de söylemiyorum. Gerçekten teknik bir doğruluk var benim sözümde. Türk Askeri kadar merhametli bir asker, Türk Ordusu kadar merhametli bir ordu dünyada yoktur. Hayret edilecek şey. Daha yeni çatışma mesela kardeşlerini vurmuş, kol kopartmış adamın, diziyorlar adamları ya bunlar susuz bunlara su verelim, aç bunlara yiyecek verelim hemen kıyafet, kıyafet verelim. Amerikalılar falan olsa direkt otomatik silahla tarıyorlar. Deli olurlar, döve döve öldürürler. Birçoğu Amerikalıların. Hepsi olmasa da birçoğu öyle. Son derece merhametlidir Türk Ordusu. Hayret edilecek şey çok yufka yüreklidir, sevgi doludur. Ama hakkı anlatmada tabii kararlıdır. Kendini savunurken de hakkıyla savunur tabii onda bir zaaf olmaz.

 

Kim Allah’ı Çok Severse Allah O Kişiyi Çok Sever. En Takva Olan Sevgiyi En Çok Yaşayandır. Allah’ı En Çok Seveni Allah En Çok Sever

Allah'ın tek amacı sevgidir. Her yerde sevgidir. Başka bir şey yok. En çok seven kimse onu Allah en çok sever. Allah'ı en çok seven, Allah'ın Kitabına en titiz olandır. Allah'ın Kitabını sevmiyorsa, Allah'ı da sevmiyordur. Allah'ın Kitabını seven de Allah'ın Kitabına saygı gösterir. Allah'ın Kitabının bütün hükümlerine titiz olur. Allah'ın hükümlerine titiz olur. Bu sevmenin ifade şekli olur zaten. Sevgi öyle ifade edilir.

 

(Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman, Amerika ziyareti öncesi verdiği röportajda, Suudi kadınların edepli ve saygın şekilde giyindikleri sürece kara çarşaf ve peçeye bürünmek zorunda olmadıklarını dile getirdi.)

Helal olsun sana. Helal olsun sana kabadayı. VAllahi çocuk çok yaman çıktı.  Hükümet baskısı, devlet baskısı ortadan kalkınca kadınlar onu ayarlarlar zaten. Delikanlıya helal olsun. Türkiye, hükümet olarak da desteklesin bu aslanı. Bayağı candan. Tam sahabe dönemini, modern İslam anlayışını çok güzel anlatan bir delikanlı. Akitçilerin de hiç hoşlanmayacağı bir tip, bir insan. Her yerde Akitçiler neşeye, sevince karşıdır. Güzelliğe, estetiğe karşıdır. Bu gencin de iyi özelliği; sanatı, estetiği savunmuş olması. Yani sık sık baş ağrıtacak gibi görünüyor Akitçiler onu söyleyeyim.

 

(Suudi Veliaht Prens şöyle konuştu: “Şeriat tarafından koşulan şartlara dayanan yasalar çok net. Kadınlar da tıpkı erkekler gibi edepli ve saygın şekilde giyinecek. Bu özel olarak siyah çarşaf, siyah peçe giyecekleri anlamına gelmiyor. Hangi tipte edepli ve saygın kıyafet giymeyi seçeceği kararı tümüyle kadına ait.”)

Çok güzel konuşmuş. Aferin aslanıma. Aferin benim yakışıklıma. Bak, Allah onu güzel makama da getirmiş. Böyle yaptığı müddetçe Allah'ın koruması altında olur. Tam Mehdiyet ağzı. Mehdiyet üslubu. Tayyip Hocam’da Mehdiyet üslubu. Delikanlımızda Mehdiyet üslubu. Dalga dalga yayılıyor. Azerbaycan zaten tam Mehdiyet üslubunda.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstiklal marşının bestesiyle ilgili açıklaması büyük tepki çekmiş ve herkes Mehmet Akif'in, “Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırtmasın. Kimse bir daha İstiklal Marşı yazamaz. Hatta ben de yazamam.” Sözlerini hatırlatmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün bu tartışmaları bitiren bir açıklama yaptı. Ve şunları söyledi; “İster kendileri gelsinler, ister kuklalarını göndersinler. Biz bu ülkeyi, bu vatanı kimselere bırakmadık, bırakmayacağız. İnancımızın sembolü ezanımızı susturamayacak, bağımsızlığımızın sembolü bayrağımızı indiremeyecekler. Bir daha İstiklal Marşı yazmamak için de bu marşımızın mesajlarını zihnimizden ve yüreğimizden asla eksik etmeyeceğiz.” Dedi.)

İyi niyetle konuşuyor. Tayyip Hocam’a ayıp yapıyorlar. Fikir jimnastiği olarak bir şey söylüyor. Hurra şamata yapıyorlar. Nezaketli, efendice bir cevap ver. Ne kadar ayıp. Böyle sotede bekliyor gibi. Fırsat bekliyor gibi. Anında galeyana geliyorlar. Bu nasıl vicdandır, bu nasıl kafadır? Geniş düşündüğünü, ufkunun geniş olduğunu vurgulamak için söylüyor. Zaten İstiklal Marşı yazılmaz. Tabii ki, İstiklal Marşı neyse odur. Ama bir şey konuşabilir bir insan. Bir fikir beyan edebilir. Bu kadar şamata biraz ayıp. Yanlış yapıyorlar.

 

(“Allah korkusundaki eksikliğin sebebi nedir?” izleyici sorusu)

Doğrudan ölü olması şahsın. Bir insanın Allah'tan korkmamaya gücü yetmez. Mümkün değil. Hem de nasıl korkma. Tam anlamıyla korkar. Hiç onun için gayret göstermesine gerek olmaz. Yani meydana gelen doğal bilgiden, aklının doğal çalışmasından Allah'tan doğal olarak korkar mümin zaten. Hadi Allah'tan korkayım demekle olmaz. Allah'tan zaten mümin korkar. Öyle yaratılmıştır.

 

(“Bediüzzaman Mehdi midir?” izleyici sorusu)

Bediüzzaman, tabii Mehdi öncüsüdür, bir nevi Mehdi’dir alenen net. Said Nursi’nin bütün ömrü tam bir Mehdiyet tarzında geçmiştir. Zaten diyor, “Mehdi’nin pişdar bir neferiyim, öncü bir askeriyim, ona yer hazır edecek dümdarıyım” diyor “benim görevim bu” diyor. Bak hiçbir Nurcu bunu söylemez. Hiçbir Nurcudan ben duymadım. Bak “Mehdi’nin pişdar bir neferiyim, öncü bir askeriyim, ona yer hazır edecek dümdarıyım” diyor. Ve “görevim sadece bu” diyor bak dikkat edin. “Senin görevin ne?” diyorlar “benim görevim sadece bu” diyor. Halbuki bütün Nurcuların bunu demesi gerekir.

 

(AFAD ve Kızılay Afrin’deki sivillere yardım dağıtmaya devam ediyor. Konya’dan yaklaşık 100 tonluk gıda ve temel ihtiyaç malzemesi bölgeye ulaştırıldı. Yardımlar en çok da çocukları sevindiriyor. Gurur Köyü’nde yaşayan 12 yaşındaki bir kız çocuğunun ve köydeki ufaklıkların yardımlara sevinirken çekilmiş fotoğrafları var.)

Ah benim canlarım, çocuklar çok zor durumda kalmışlar. O zaman daha kapsamlı bir şeyler yapalım. Bu durum hiç normal değil. Çok kapsamlı hem ayakkabı, kıyafet toplayalım da gönderelim. 2-3 günde akıl almaz malzeme toplanır. İnsanlarda fazla çok fazla şey var.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."