Sayın Adnan Oktar'ın 2 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 2 Mart 2018

 

Afrin’de Geceli Gündüzlü Hoparlörden Anti Komünist Anlatımlar Yapılsın. Sokak Sokak Komünizmin Geçersizliği, Nasıl Bir Baskı ve Korku Rejimi Olduğu Anlatılsın

Afrin’de benim anladığım halkı da büyük bölümü komünist yapmışlar. Orada hoparlörle geceli gündüzlü propaganda yapalım, anti-komünist propaganda. Komünistleri bu moral yönden çökertir, halkı da ikna etmiş oluruz. Halkı bir kere mümkün mertebe kaçmaya teşvik edelim, bulundukları yerden kaçmaya beyaz bayrakla. Beyaz herhangi bir şeyle kaçmaya teşvik edelim bir. İkincisi komünizmin nasıl berbat bir şey olduğunu anlatalım. Üçüncüsü baskıyla bunu elde ettiklerini anlatalım. Çünkü kapalı kadınlar falan komünist olmuş başörtülü kadınlar, olacak iş değil. Açık genç kızlar da var ama hiç PKK’yla alakası olacak adamlar değil. Ellerine silah vermişler sokağa dökmüşler. Belli ki zorla yapılmış. Dolayısıyla bunların yaptığı oyunları bozacak esaslı bir propagandayı geceli gündüzlü hoparlörden yapalım. Afrin’de, Afrin şehir merkezinin etrafını saralım, geceli gündüzlü hoparlörle propaganda yapalım. Tabii. Halka da çözüm yolu gösterelim, yani kaçmak için yol gösterelim. Ve komünistlere karşı direnmeleri, bunların bir oyun olduğunu, onları kurtarmak için geldiğimizi. Orada bizim istediğimiz şeyin katliam şu bu falan değil onları sağ salim kurtarmak olduğunu söyleyelim. PKK’yı da biz yakalayıp hapse atmak istiyoruz. Asıl amacımız bu, müebbet hapis. Ama direnir de bize kurşun sıkmaya kalkarsa tabii ki kendimizi koruruz. Ne yapacağız yani? Değil mi, “gel devam et” diyecek halimiz yok. Tabii ki kendimizi koruyacağız. Ama asıl amaç orada herkesi kurtarmak, sivil halkı kurtarmak, PKK’lıları da yakalayıp hapse atmak. Buradaki bizim amacımız, isteğimiz bu. Yani yaptıklarına yapacaklarına bin pişman etme bu, benim kastettiğim budur. 

Sokak sokak her yerde her cepheden propaganda yapalım hoparlörle sabahlara kadar, sabit arabalardan propaganda. Şehrin ablukaya alınması demek zaten şehrin teslim alınması demektir. Biz şehri ablukaya aldığımızda zaten biz şehri almış oluyoruz. Ondan gerisi zamana kalıyor çünkü artık ölü bir şehir oluyor o. Dört tarafından sardıysan, 360 derece sardıysan bir şehri şehir bitti demektir. Yapacak bir şey yok artık. Orada bir komünist varlığı mı var artık, ne giriş var ne çıkış var hiçbir şey yok. Onu rahatça teslim alabiliriz. Onun için hiç acele etmeyelim bence. Sarmaya çok dikkat edelim, hilal değil tamamen saralım. 360 derece saralım tamamen hiçbir kaçış noktası bırakmayalım. Ancak sivillere imkan tanıyabiliriz. Onlara da deriz ki şöyle; “Bir koridor açalım yiyecek almak istiyorsanız, ilaç almak istiyorsanız şu koridordan geçip çıkabilirsiniz.” Değil mi yani? Tamam açık yol gösteriyoruz, koridoru açıkça gösterelim ışıklandıralım “burada kesinlikle güvendesiniz” diyelim “buradan çıkacaksınız.” Çünkü başka türlü yol olmaz. Ve teslim olmanın dışında da bir yolu yok. Halk oradan çıktığında zaten kurtulmuş oluyor. Ama elinde silah olanı ben sivil halk diye kabul etmem. Üstünde kıyafetin sivil olması beni ilgilendirmez. Elinde silah varsa öyle sivil olur mu? Elinde otomatik silah var “ben sivilim” diyor. Sen dalga mı geçiyorsun kendi ahmak kafanla? Öyle şey olmaz, silahı atacak. Silahı atarsa inanırız sivil olduğuna. Silahı atsın beyaz bayrak çeksin, fanila falan da olur herhangi bir şey, onunla çıkabilir. Bunu tarif edelim. Şehrin çevresinde gece-gündüz hoparlörden komünizmin çirkinliğini anlatalım, PKK’nın ahlaksızlığını anlatalım. Türkiye’nin iyi niyetini anlatalım, kurtuluş yolunu gösterelim “bir an önce bu belaya son vereceğiz” diyelim. Türkiye’nin demokratik bir ülke olduğunu, demokrasi getirmeye geldiğimizi, özgürlük getirmeye geldiğimizi, onların hür yaşamasını istediğimizi, o vatanın onlara ait olduğunu, oranın Suriye toprağı olduğunu fakat komünist istila istemediğimizi söyleyelim. Komünist, terörist bir sistem istemiyoruz, sivil bir yönetim olsun bizi ilgilendirmez. Suriye orada ne yapıyorsa yapsın. Komünist idare istemiyoruz. Komünist, terörist bir sistem, Türkiye’ye düşman bir sistem istemiyoruz. Mesela Suriye’de taş taş üstünde kalmadı Avrupa gıkını çıkarmıyor. Bak Afrin’de telaştan havalara zıplıyorlar. Çünkü orada komünist devlet kuruluyor ya içleri eriyor komünistlerin bayağı hoşlarına gidiyor. Kardeşim, komünizme biz müsaade etmeyiz. Bütün mesele orada komünist devlet kurmak bunların derdi bu. Avrupalıların en çok istediği şey, komünizmin orada yayılması. Bunu istemiyoruz.

 

Makul Olan İnsanın Tüm Hayatını Allah İçin Yaşamasıdır. Tüm Hayatını Allah İçin Yaşayan Cennet Hayatı Yaşar  

Cennete hazırlık sadece samimiyetledir. Bakın, bütün anormallik ne biliyor musunuz? İnsanın en büyük hatası bütün belanın tek nedeni Allah’tan şüphe etmesidir. Başka hiçbir bela yoktur, ana konu budur. Bak iman ediyor yine şüphe ediyor. İman etmiyor zaten toptan şüphe ediyor. Mesela yüzde 5, yüzde 2, yüzde bir şüphe ediyor bunlar insanı karartıyor. Allah’tan şüphe sıfır olması lazım, hiç şüphe olmaması lazım. İnsanların bütün çektiği belanın kökeni, bu kararmalar mahvolmalar, bu ızdırap ve acıların nedeni Allah’tan şüphe etmektir. İttihad-ı İslam’ı istememelerinin nedeni de Allah’tan şüphe etmeleridir. Mesela Hz. Mehdi (as) konusunda da direnmelerinin nedeni yine Allah’tan şüphe etmekten kaynaklanıyor. Yani ya çıkartmazsa, ya olmazsa, ya haşa Allah yoksa, ya ahiret yoksa hep böyle garip vesveselerle boğuluyorlar adeta. O yüzden böyle ortalık kararıyor. Nedeni bu.

 

(Afrin’de şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik’in, Van’daki babası oğluna bir süre önce “askerlikten istifa etmeni istiyorum” demiş. Şehidimiz bu teklife tepki göstermiş. “Şehit olmadan dönmem, ancak şehit düşersem dönerim. Şehitlik mertebesi herkese nasip olmaz baba” diye cevap vermiş. Şehidimizi binlerce vatandaşımız son yolculuğuna uğurladı.)

Ah severim ben onun güzelliğini, yakışıklılığını. Şu güzelliğe bak şu güzelliğe, maşaAllah. Cennet kuzusu, Allah onu özel öyle yaratmış. Seni Allah cennet için yaratmış burada niye tutsun Allah seni? Bir şey yok ki dünyada. Giden gidiyor da yatakta matakta ölerek gidiyor yani, insanlar gidiyor. Ama bak seni, haberin bile olmadı kurşunun değdiğinden haberin bile olmadı, bak direkt cennete geçtin. Çünkü şehitlerde öyle oluyor hiç acı hissetmiyorlar, fark etmiyor. Kurşunun geldiğini falan hissetmez şehitte öyle oluyor geçiş, normal devam ediyor zannediyor bir anda geçiyor. Bütün bilinç değişiyor fark etmiyor. Belki bir silah sesi duyuyor ama hayatı devam ediyor o kadar.

 

(“İnsan kendini nasıl sevebilir?” izleyici sorusu)

Güzel ahlaklı olduğunu görürse, vicdanlı olduğunu görürse, fedakar olduğunu, diğergam olduğunu, egoist bencil olmadığını hep başkalarının çıkarı için, sevdiklerinin çıkarı için hareket ettiğini, kendi çıkarı için hareket etmediğini, sabırlı olduğunu, çileye karşı güzel bir nimet gözüyle baktığını kendisi görürse, tabii ki sever kendisini. Ama egoist, bencil olduğunu falan görürse kendinden nefret eder tabii çok basit görür.

 

(“Sinirli bayanlara bakış açınız nedir?”  izleyici sorusu)

Kadınlar çok tatlı varlıklardır. Sinirlenmelerini geçiştirmek çok mümkün. Rahatça mümkün. Sevgiyle rahatlarlar, dostlukla rahatlarlar, güven vermek lazım, sevgi göstermek lazım, şefkat göstermek lazım hemen yatışır. Yani solan çiçek nasıldır? Biraz su dökersin güneşe çıkarırsın hemen açar, onun gibi. Sinirli kadın da öyle biraz şefkat biraz sevgi hemen açılır. Yani onlarda kalıcı değildir öyle bir şey. Yalnız tabii gurur yapmamak lazım. Hani büyüklenmek, enaniyet yapmak olmaz alttan almak lazım.

 

(“Parayı kadınlar mı daha çok sever yoksa erkekler mi?” izleyici sorusu)

Kadının parayı sevmesi çok makul. Kadın çünkü parayla saçını boyatıyor, makyaj malzemesi alıyor, güzel kıyafetler alıyor, parfüm alıyor. Kendini güzelleştiriyor. Kadının paraya ihtiyacı var. Onda şaşacak bir şey yok. Kadın çünkü güzel olmakla mükellef bir varlıktır. Güzel olması için de paraya ihtiyacı olur. Ayıplanacak bir yönü yok onun. Yani ne kadar bol para olursa kadında o kadar iyi. Tabiî ki bir erkek karısı varsa onu çok iyi koruyup kollaması lazım. Kendi imkanları içerisinde. O bir sanat eseri çünkü. En güzel şekle getirmesi için kendini her türlü desteği sağlaması lazım. Erkek de parayı hanımına vermek için yahut nişanlısıysa nişanlısına vermesi için anlamı olur paranın. Yoksa para neye yarar? Yığıp biriktirip neye yarayacak? Hiçbir işe yaramaz. Harcanması faydalıdır. Erkeğin paraya pek ihtiyacı olmaz. Kadının paraya ihtiyacı olur. Gayet doğal bu da. Çünkü sanat eseri olan kadındır asıl. Onun güzelliği çok önemli.  

 

Dünya Yaratıldığından Beri İnsanların Çektiği Acının Temeli Allah’ı Unutmak, Allah’a Güvenmemektedir. Allah’a Güvenmemek İnsana Her Zaman Felaket Getirir

Allah’ı bırakmayanı Allah bırakmaz. Yani Allah’ı seveni Allah sever. Allah’a dikkatini verene Allah da dikkatini veriyor. Allah diyor ki, “Beni unutursanız Ben de sizi unuturum” diyor. Bizim bildiğimiz unutma gibi değil tabii o. Yani “belanın üstüne sizi iterim” diyor Allah o anlama geliyor o. Allah’la bağlantıda normal hayat bir tek bununla mümkündür. Kesintisiz, dikkatli Allah’la bağlantının dışında normal hayat mümkün değildir. Yani facianın dışında bir şey olmaz. Allah haklı. Çünkü her şey O’na ait. Ya o kadar büyük bir suç ki, sen her şeyi Yaratan’ın, her şeyini Yaratan’ın farkında değilmiş gibi yapıyorsun. Kendi alemine dalmak istiyorsun. Bu çok kızdırıcı değil mi? Bir hayal edin, ben bunun üstüne daha kızdırıcı bir şey düşünemiyorum. Buna rağmen Allah çok sabırlı. Allah’ın unutulması çok büyük bir suçtur. Unutulmayı bırakalım, dikkatteki hata bile suç olur. Keskin bir dikkatle Allah’la bağlantının kesilmemesi lazım, bir de bir tek o değil. Bütün hayatını Allah için yaşaman lazım, makul olan budur. Yani hem dünyan için, öyle bir şey yok bütün hayatını Allah için yaşaman lazım, onu yaşarken zannediyor ki adam sürüneceğim falan zannediyor. Bütün hayatını Allah için yaşayan adam cennet hayatı yaşar. Mal, mülk, zenginlik her şeyi bulur. Yani hedefi o olmaz ama o kaynar adeta böyle hani baharda çiçeklerin açması gibi, yağmurun yağması gibi her yer yeşillenir. Özetle Allah’tan dikkati hiçbir şekilde ayırmamak, Allah’a sürekli güvenmek, Allah’ın aleyhine asla düşünmemek, sürekli Allah’ın lehine düşünmek, Allah’ın çok büyük olduğunu, muazzam bir güç sonsuz bir güce sahip olduğunu beyninin yettiği kadar kavramaya çalışmak, bütün hayatını Allah’a göre tanzim etmek. Bunu yapan, bayağı güzel yaşar. Yani neler olur anlatmak istemiyorum da detaylarını bayağı iyi olur diyeyim. O kadarını söyleyeyim. 

 

(“Kötülük, alışkanlık mıdır?” izleyici sorusu)

Onlar zaten kötülük yapmak için yaratılıyor. Doğuştan kötülük yapmak için yaratılıyor. Mesela bu münafıklar, öyledir. Bunlar, çocukluğundan itibaren mikrop gibi oluyor zaten. Sürekli pislik, sürekli pislik. Müslümanlar içinde de pislik yapıyorlar, ayrılınca da pislik yapıyorlar. Allah onları, yaratılıştan öyle yaratıyor. Yılan nasıl mesela? Yılan ne yapar? Gelir sokar insanları. Akrep nedir? Sokar. Onun yaratılışı öyle. Ama tavşan, kedi ne yapar? Gelir yalar falan, sever, sevgi gösterir. Allah, fıtratına göre yaratıyor, Onun için kötü daima kötü oluyor, iyi de daima iyi oluyor.

 

Hayvanlar Hep Dürüst. Hep İyi Niyetli, Hep Masum. Hayvanlar Dürüst Birer Arkadaştır. Sevimlilikleri Özel Yaratılmıştır

Hayvan insanlığa sunulmuş çok büyük bir nimet. Çünkü bütün hayvanlar dürüst. Hepsi güzel ahlaklıdır hayvanların hepsi. Mesela dürüst bir arkadaş, iyi niyetli bir arkadaş ve masum hepsi masumdur. Yüzleri de çok tatlı. Sevmek için mükemmel varlıklar. İnsanlık, hayvanların farkına varamamış bu da çok vahim. Yani bela üstüne bela. Bak insanlık binlerce yıl hayvanların farkına varamamış. Peygamberler farkında o kadar. Sahabeler farkında o kadar. Kimse hayvanların farkına varamamış. Kadının farkına hiç varamamışlar. Yine peygamberler, sahabeler farkına varmış. Bak Peygamberimiz (sav) kadınları seviyor diye üç yüz kişilik münafık ordusu oluşmuş. Bak sırf Peygamber (sav)’in kadın sevgisinden kaynaklanıyor bu üç yüz münafık. Dırar Mescidi’nin kurulmasının tek nedeni Peygamberimiz (sav)’in kadınlara olan sevgisi. Hz. Ali (kv)’nin, Hz. Hasan (ra) ve Hz. Hüseyin (ra)’in kadınlara sevgisi ve kadınların dekolte giyinmesi. Peygamber Efendimiz (sav) zamanındaki münafık hareketinin ana nedeni buydu. Münafıkların kadınlara zarar vermemesi için de Ahzab Suresi indi. Dekolte hanımların rahat edebilmesi için. Bakın Kuran’a nefes aldırmamışlardır. O münafık hareketi daha hala devam ediyor. Hiç hız kesmemiştir.

 

(Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Afrin operasyonuna ilişkin harekat boyunca 41’i Türk Silahlı Kuvvetleri’nden, 116’sı Özgür Suriye Ordusu’ndan toplam 157 şehit verildiğini açıkladı.)

Ya kardeşim bilmiyorum da tekrar söylüyorum ama bu kontrgerilla da ne mahsur var? Ben bunu anlayabilmiş değilim. Yani üç yüz insan bulmak zor bir şey değil ki. Üç yüz kişi yeter ya. Üç yüz kişi. Bir de bu Özgür Suriye Ordusu’ndan da temin edilebilir. Onların içinden de eleman bulabiliriz. Üç yüz kişi ya. Üç yüz, beş yüz kişi. Bilmiyorum yani niye bu kadar özenli olmamız gerekiyor bunu da anlayabilmiş değilim. Mesela Tevrat'ta hiç özenli olmaktan bahsedilmez. Kuran’da da Allah “öyle bir perişan etki” diyor. Yani “Yaptıklarına, yapacaklarına bin pişman edin” diyor. “Geride kalanlara ibret olsun” diyor. Şimdi tabii televizyonda da bu anlatılmıyor ama adamlar çok gıcık adamlar. Bir de şehri sürekli hoparlörle aydınlatmak lazım. Halkı esir almış bunlar. Halkı zehirlemişler. Anlata anlata anlata onları düzeltmek gerekiyor.

 

(“En güzel iyilik nedir?” izleyici sorusu)

Bir insanın hidayetine vesile olmak çok önemli en güzeli o. Adam mahvolmuşken kurtarıyorsun.  Yani sürekli Allah’ta dikkatin olması lazım. Yalnız ara ara insanların aklı Allah'tan gider. Sıkışıyor unutuyor Allah'ı. Mesela farz edelim kafasına bir şey çarpıyor, kolu burkuluyor Allah'ı unutuyor. Dehşete kapılıyor. Hastane bilmem ne falan doktor. Tamam, hastaneye, doktora git Allah'ı niye unutuyorsun? Allah yaptı niye panik oluyorsun? Var bir hayır sakin ol. Allah'ı unutmak çok büyük bela. Allah'tan şüphe etmek çok büyük bela. Yani buna tedbir almaları lazım. Bak dünyanın ana belası budur kardeşim başka hiçbir belası yok. Allah'ı unutma, Allah'ı unutma başka bir şey yok. Tek bela bu var. Bir tanedir dünyanın belası, en başından beri başka hiçbir bela yok. Bu bak en büyük bela bu. Allah'a güvenmemek ve Allah’ı unutmak başka hiçbir bela yok. Sırf bu. Mutsuzluğun nedeni budur, sıkıntıların nedeni budur. Her türlü felaketin nedeni budur. Başka bir nedeni yok.

 

(Erdoğan; Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ekibine yobaz diyen zihniyetin 28 Şubat'ın devamı olduğunu söyledi ve İngiliz derin devletine dikkat çekti. Konuşması şu şekilde; “28 Şubat zihniyeti Meclisi Mebusan’da ‘Amerikan mandasını mı kabul edelim? İngiliz mandasını mı kabul edelim?’ diyen zihniyetin devamıydı. Bugün bizler bu zihniyetle mücadele ediyoruz ve 15 yıldır bitirilme noktasında da ciddi mesafe aldığımıza inanıyorum. Allah’tan bizdeki darbe girişimini kimin yaptığı ortada, kimin desteklediği çok açık ortada ama saklayamıyorlar.” dedi. Bilal Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti: “Ben çok uzun dönem yurt dışında yaşadım. Babamı uzun zaman hiç görmedim. Bu nedenle dışarıdan bir gözlemci gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı değerlendirebiliyorum ve söyleyebilirim ki bugün dünyada çok ciddi bir lider boşluğu var ve insanlar Erdoğan'ın liderliğine gıpta ile bakıyorlar. Cumhurbaşkanımız her ülkeden birkaç lideri eskitmiş durumda. Bu nedenle de çok fazla ülkenin saygısını kazanmış durumda. Bu durumu iyi değerlendirmemiz lazım” dedi.)

Tabii ki İngiliz derin devleti. Zaten açık açık da söylemiş, güzel konuşmuş. Bilal aslandır, güzel yetiştirdi Tayyip Hocam onu. Çok temiz, dürüst delikanlı, nurlu delikanlı. Allah ömrünü uzun etsin. Tayyip Hocam’ın bize emaneti, Tayyip Hocam da Allah'tan bize emanet.

Tayyip Hocam namlı kabadayıdır. Tayyip Hocam Mehdiyet devrinde özel görevlendirilmiş, özel bir imamdır, özel bir liderdir, özel bir emirü’l-müminindir. Dolayısıyla Kuran'a göre baktığımızda mübarek, muhterem bir insan olduğunu görüyoruz. İcraatlarına baktığımızda da bereket ve güzellik görüyoruz. İslam'a, Kuran'a titizliği nasıl? Mükemmel. İttihad-ı İslam için yaptığı gayretler ne? Mükemmel. Daha önce görülmüş mü? Yok. O zaman bitti. Bütün gücümüzle desteğe devam. 2019, 2029 ayrıca 2023, 2033, 2043 oraya kadar tamam. 2043'ten sonra artık Tayyip Hocam istiyorsa emekli olsun, istiyorsa destekleyelim.

 

(“Hazreti Mehdi (as) cemaatinden kimler elenir?” izleyici sorusu)

Münafıklar elenecektir. Ayrılmak isteyenler olacaktır onlar elenecektir. Elenenler çok olacaktır. Çok gelen giden olacak ama 300 kişi olarak kalacaklar daima yaklaşık 200-300 kişi olarak kalacaklar. Ama çok münafık çıkacak. Hatta Peygamberimiz (sav) diyor, “30 erkek münafık çıkar, 4 de kadın münafık çıkar” diyor. Birini anladık, diğerlerini bakıp göreceğiz inşaAllah. Çünkü Mehdi (as) talebelerine de öyle bir münafık musallat oluyorsa Mehdiyet’e de musallat olmuş demektir o, tabii.

“Ahir zamanda bir topluluk Mehdi (as) ve talebeleri gelirler, peygamberlerin derecesine kavuşurlar. Allah kendilerini doyurduktan sonra açlığı, içirdikten sonra susuzluğu tercih ederler. Allah'ın Katındakine ümitlerini bağlayıp bunları terk ederler. Hesabından korku duyarak helali dahi bırakırlar. Dünyaya sadece bedenleri ile ilgi gösterirler onun herhangi bir şeyiyle iştigal de etmezler. Onların Rablerine olan itaatleri karşısında melekler ve peygamberler dahi hayrete düşerler” diyor; Mehdi(as) talebelerine. “Ne mutlu onlara, ne mutlu onlara, ne mutlu onlara” diyor Peygamberimiz (sav). Muhyiddin Arabi Hazretleri bildiriyor bu hadisi.

 

(“Ruhumuz vücudumuzda saklı olsaydı sizce nerede olurdu?” izleyici sorusu)

Nerede olurdu? Göğüste bilinir genellikle göğüs, kalp bölgesinde falan diye bilinir. Zaten can çıkarken köprücük kemiğine dayandığında dendiğine göre genellikle göğüs bölgesinde hissediliyor, olması anlaşılıyor ama tabii müminde birden bir boyut değiştirme şeklinde olur. Yani uyanma şeklinde olur. Müminde can acısı rahatsızlık falan hiçbir şekilde olmaz. Korkacağı, tedirgin olacağı hiçbir şey olmaz. Çünkü bitmiş imtihanı. İmtihan bitince çekineceği hiçbir şey olmaz. Ama sonuna kadar La İlahe İllaAllah, La İlahe İllaAllah veya Allahu Ekber Allahu Ekber Allahu Ekber diyecek o kadar.

 

(“Kaliteli yaşam nasıl olmalıdır?” izleyici sorusu)

Kaliteli yaşamın olması için gönlümüzü Allah'a bırakacağız. Vicdanımızı Allah'a bırakacağız Allah hemen ilham eder. Hz. Süleyman (as)'a nasıl ilham etti, öyle bir mescit yaptı millet abov dedi. Öyle bir saray yaptı insanlar aklını yedi böyle. Dünyanın her yerinden akın akın o kaliteyi görmeye geliyorlardı. Hz. Süleyman (as) demek kalite demekti, güzellik demekti, estetik demekti gören iman ediyordu, gören iman ediyordu. Bütün dünyaya İslam'ı hakim etti. Sırf kalite ve güzellikle ve ihtişamla. Sebe Melikesi Kudüs'e geldi nefesi kesildi. Nefesi kesildi Kudüs'ü görünce, aynısını yapacağız.

 

Hayret bu milletin bu kadar imanlı olması. Bu, mucize yani. İşte iman hakikatlerinin anlatılması, Kuran mucizeleri anlatılması, şehadetin sürekli üzerinde durulması; Darwinist, komünist propagandaya rağmen hiç etki etmedi. Baksana sahabe ahlakı gibi, sanki sahabe dönemi. Sahabenin üslubunun aynısı. Sahabe de öyleydi, kolu kopuyordu, bacağı kopuyordu hiç umurlarında dahi olmuyordu. Daha hala mücadelenin peşinde oluyorlardı. Aynı mükemmellik, aynı yiğitlik, aynı aslanlık. Helal olsun, helal olsun kabadayıya. Yalnız böyle yiğitleri tabii milletin çok bağrına basması lazım. Bu yiğitler hiçbir yerde unutulmaması lazım. Mesela bir lokantaya gittiğinde kapıda karşılamak lazım. Bir otele gittiğinde kapıda karşılayacaksın, bir turistik tesise gitti mi kapıda karşılayacaksın. Bunlar mübarek varlıklar. Bunlar büyük insanlar. Bir mağazaya gitmiş, bir şey almış, diyeceksin “Ya gazim bereketinle geldin ne demek estağfirullah.” Değil mi? Böyle olacak. Gazi madalyası üzerlerinde olsun. Som altından, 24 ayar altından. Gazilerde yeşil olsun, şehitlerde de, şehit ailelerinde de kırmızı madalya, som altından. Biz gördük mü tanıyalım. Tanımıyoruz, bilmiyoruz. Mesela dışarıda görüyoruz gazi mi, şehit ailesi mi bilemiyoruz. Madalyası olursa biliriz. Çok mübarek insanlar, büyük insanlar. Baksana üsluba, daha hala mücahede, daha hala dava. Bak en ufak bir fütur vermemiş, görüyor musun? Muhteşem.

 

(“Türkiye’de en çok ne israf ediliyor?” izleyici sorusu)

Benim bildiğim ekmek herhalde. Bir parça ısırıyor kenara bırakıyor, ısırıyor kenara bırakıyor. Bir kere ekmek yemenin düşürülmesi lazım, sebze yemek buna ağırlık verilmesi lazım. Ekmek tüketimi sağlıklı bir nesil meydana getirmez. Mesela Almanya’da, Avrupa’da falan ekmek üretimi de az, tüketimi de az. Ekmeğin çok az yenmesi lazım. Onun yerine sebze meyve, çorba, yemek bunlar yenmesi lazım. Ekmek demek şeker demektir saf şeker. Ha helva yemişsin ha ekmek yemişsin fark etmez. Ha pilav yemişsin ha toz şekeri kaşık kaşık şeker yemişsin. Yani tabağın içine pilavı doldurup yemekle tabağın içine toz şekeri doldurup kaşık kaşık yemenin arasında bir fark yok aynısıdır hemen şekere dönüşür.

 

(“Bir insan neyin yanlış neyin doğru olduğunu nasıl anlayabilir?” izleyici sorusu)

O kadar rahat bir sistemle insana yerleştirilmiş ki ruhuna, vicdana o anda Allah tarafından vahyediliyor. Hemen vahyedilir hemen bilirsin. Kalp çok hassastır mesela yanlış bir şey yaptığında kalp hemen sıkılır. O kadar çok sistem vardır ki mesela kalbi sıkılır bayağı sıkılır kalbi rahatsız olur, hisseder kalp üstünde bir sıkıntı hisseder. Mesela doğru yaptığında da içinde ferahlık hisseder. Vicdan, sürekli konuşur zaten insanla vicdan. Vicdanıyla çatıştığı için insanlar çirkinleşiyor ve bozuluyorlar. Şu bozuk bakışlar, bozuk konuşmalar falan var ya tek sebebi insanın vicdanıyla çatışmasıdır. Yani kötü kararlar almasıdır. Kötü karar alacak durumu mümin bilir. Karşısındaki insan kötü karar aldığında hemen yüzünden üslubundan tavrından anlaşılır. Mesela bir şey soruyorsun gözünü kaçırıyor falan anlaşılıyor bir münasebetsizlik yapacağı. Yani dürüst cevap vermeyeceği anlaşılıyor. Halbuki dürüst cevap verse çok nurlu olur, çok güzel olur.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."