Sayın Adnan Oktar'ın 19 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 19 Şubat 2018

 

(Adana’da özel halk otobüsü şoförü, şehit annesi Zübeyde Hanım’a bilet parası ödemediği için hakaret etmişti Adnan Bey. Avrupa Bakanı Ömer Çelik Adana’ya giderek bu annemizi evinde ziyaret etti ve Twitter hesabından annemize sarıldığı fotoğraflarla birlikte şu yazıyı paylaştı: “Adana’da özel halk otobüsünde şehit annesi Zübeyde Hanım’a saygısızlık yapılmıştı. Tüm Adana ve Türkiye çok üzüldü buna. Zübeyde Hanımı ve işi Ahmet Amca’yı ziyaret ettik. Sağ olsunlar gönüllerini açtılar, dualarını esirgemediler.”)

Çok çok güzel yapmış. Resimde de bayağı güzel görüntüsü. Tebrik ediyoruz bayağı güzel. Sevgiyi, şefkati, merhameti, korumacılığı, sahip çıkmayı güzel ifade eden resim kareleri bunlar. Sayın Bakanımızı tekrar tekrar tebrik ediyoruz güzel olmuş Allah razı olsun hayırlı olmuş. Anne de baba da çok şeker ikisi de. O şoför ne diyor buna? Sarhoş falan mıymış neden böyle bir şey yapmış? Var mı bir açıklaması? Bilmiyorsunuz. Bu nasıl bir vicdan, nasıl rahat ediyor vicdanı? Sarhoş da olsa insan böyle bir şey yapamaz.

 

Müslüman Hayırda Acelecedir. Hayır Olan Ertelenmez. Şeytan Güzelliğin ve İyiliğin Ertelenmesini İster

Ertelemeci, Allah ayette de söylüyor “erteleme küfürde bir artıştır” diyor ayet bak, şeytandan Allah’a sığınırım “erteleme küfürde bir artıştır.” Müminin erteleme yapması hayati hatalar meydana getirir. Sakın ha hayırlı iş gecikmeye gelmez. Hayırlı işi hemen yapmak lazım anında saniyesinde, çalışkan olmak lazım, şevkli olmak lazım. Şeytan atalet verir, şeytan der ki “ertele” yarın olur ondan sonra yine “ertele” der. Yine ertele yine ertele nereye kadar, cehenneme kadar ertele der. Şeytan ertelemecidir, şeytanın telkinidir bu. “Namazı ertele” der, “orucu ertele” der, “zekatı ertele, sevgiyi ertele, saygıyı ertele, muhabbeti ertele, merhameti ertele her şeyi ertele” der. Hayır olan, güzel olan her şeyi erteletir şeytan, şeytanın bir taktiğidir. Bu oyuna gelmemek lazım. Müslüman hemencidir hemen hiç gecikmeden.

 

(“Kuran okumak aklı artırır mı?” izleyici sorusu)

Artırır ama çok dikkatli düşünerek okunması lazım, tefekkür ederek okunması lazım. Düz okumada o olmaz dümdüz okursa. Anlamaya çalışarak, tefekkür ederek yavaş yavaş tertil üzere, ayette diyor ya “tertil üzere” dikkatlice okumak lazım. Mesela Museviler Tevrat’ı çok titiz ve dikkatli okurlar ve müthiş akıllıdırlar. Bütün alimler profesörler hep Musevilerden çıkar. Zeka oranı çok yüksek oluyor, akıl oranı. Bakın bütün ünlü bilginler Nobel ödülü alan falan hep Musevi’dir ağırlıklı. Dolayısıyla Allah’ın Kitabı’nı özenle ve dikkatle okuyanların Allah aklını açar. Dikkatlice ve tefekkür ederek. Allah’ın ne demek istediğini anlayarak, özümseyerek, yaşayarak hayata geçirerek okumak lazım.

 

(AK Parti-MHP ittifakını eleştiren Meral Akşener konuyla ilgili şunları konuştu: “Adaletin cenaze namazı kılındı. Hakimlerin korkutulduğu bir süreçten geçiyoruz. Meclis fiilen ortadan kalkmıştır. AK Parti grubunu oluşturan milletvekillerinin iradesi yoktur. Tek bir kişiye bakıyorlar. Her bir konuda en küçük şeye karar veren bir kişiyle yollarına devam ediyorlar. Bunun adı tiranlıktır, diktatörlüktür” dedi.)

Olur mu öyle şey? Mantıksız makul görmediğimiz bir şey olduğunda eleştiriyoruz AK Parti’yi. Mantıksız bir şey varsa söylesin biz de burada anlatalım. Bir kere mahkemelerin, hakimlerin moralini bozmaya çalışmak çok çok ayıp. Darbecilere ceza veriliyor vay efendim adamın orası şişmiş burası kabarmış, yok bilmem neresinde spazm meydana gelmiş. Bunlar çok kızdırıcı hareketler ve çok münasebetsiz hareketler. Hakimler dosya üstüne bakıp samimi kanaati neyse onu söylüyor. Hakimleri hırpalamaya kalkmanın bir yolu yok bir anlamı yok ve çok büyük bir hatadır bu. Hakimlerimize güveniyoruz, savcılarımıza güveniyoruz, onlara saygı duyuyoruz. Yani ne yapsın hakim sussun mu vaz mı geçsin? Ne istiyorsun yani? Polis görevini yapıyor, mahkeme görevini yapıyor, savcı görevini yapıyor. Hatalı bir şey olursa söylesinler buradan yayınlayalım anlatalım. Ha hiç olmuyor demiyorum ufak-tefek şeyler oluyor biz görüyoruz ama bu her dönemde oluyor ilk defa olan bir şey değil. Olduğunda bir üstü var bir üstü var gereği yapılır.

 

(“Gerçek Atatürkçü bir genç nasıl bir ahlaka sahip olmalıdır?” izleyici sorusu)

Atatürkçü bir kere ne yapacak? Devletin bölünmez bütünlüğünü savunacak, devleti milleti bir bütün olarak muhafazaya gayret edecek. Modern olacak, aydın olacak, sevgi dolu olacak, sanatı, estetiği, güzelliği, sevgiyi, samimiyeti savunacak. Batı medeniyetinin aydınlığını en fazlasıyla alacak ve onları geçmeye gayret edecek. Sanatta en ileri gitmeye çalışacak. İnsana çok değer verecek, fikre değer verecek. Çok okuyacak, çok araştıracak kültürlü olacak. Nezaketli olacak, şık giyinecek güzel giyinecek. Bulunduğu yerler güzel olacak, evi güzel olacak, sokaklar güzel olacak, sokakların bile güzelliğinden kendini sorumlu hissedecek. Devlete, millete, askere yardımcı olacak. Türkiye’ye güzelliğin, gücün, barışın, iyiliğin gelmesi için var gücüyle gayret edecek. Ve Türkiye’nin lider ülke olması için, Kızılelma için var gücüyle gayret edecek. En azından böyle. Allah’a, dine, mukaddesata çok sadık olacak, Kuran’ın yeterliliğine inanacak, modern Müslümanlık anlayışını savunacak aynı Atatürk gibi. Rahmetlinin yolu oydu modern Müslümanlıktı, bağnazlığa şiddetle karşıydı. Atatürkçü gencin ilk planda yapacağı güzellikler bunlardır.

Atatürk diyor ki, “Güzel sanatlarda muvaffak olmak bütün inkılaplarda başarıya ulaşmak demektir. Güzel sanatlarda muvaffak olamayan milletler ne yazık ki medeniyet alanında yüksek insanlık sıfatıyla yer almaktan ilelebet mahrum kalacaklardır.” Hakikaten hepsi çöküyor. Bak Irak çöktü, Suriye çöktü, Libya çöktü buralarda sanat, kalite yoktu. Sanatın kalitenin, olmadığı her yer çöküyor. Sanatçısı olmayan her yer çöküyor. Bak Afganistan da çöktü. Yemen de çöktü. Sanatı, sanatçısı, sanat anlayışı olmayan her yer yerle bir oluyor. Çünkü sanat Allah'ın güzelliği demektir. Sanat yoksa güzellik yoktur, güzellik yoksa sevgi de yoktur. Güzelliğe önem verilmiyorsa sevgiye de önem verilmiyor demektir. Sevgiye önem verilmeyen her yer çöker. Allah esirgesin. Atatürk'e diyorlar ki rahmetliye, “Efendim sanatçı misafirlerimiz müsaadelerinizle elinizi öpüp ayrılmak istiyorlar” diyor. Atatürk de rahmetli diyor ki yaverine, “Ne münasebet efendim olur mu öyle şey sanatçı el öpmez bilakis sanatçının eli öpülür” diyor. Kibarlığa bak, kaliteye bak, klaslığa bak, hep efendimli konuşuyor Atatürk zaten. Ve tam salon delikanlısı yani nezaket, kibarlık muhteşem. Gelenekçi yobazların üslubuna bak, bir de Atatürk'ün kibarlığına, nezaketine bak. Hasetten kuduruyorlar bir kısmı. Tabii gelenekçi yobaz derken hepsini kastetmiyorum bir kısmı zavallı insan acıyor onlara. Bir kısmı hakikaten iyi niyetle o kafada olmuş oluyor. Onları da kurtarmak lazım. Rahmetli Atatürk diyor ki, “Din insanların gıdasıdır.” Din; İslam insanların gıdasıdır. “Dinsiz adam boş bir eve benzer.” Boş bir kütük gibidir diyor. “İnsana hüzün verir” diyor. Bu da Atatürk'ün dine ne kadar önem verdiğini açıkça gösteriyor.

 

(“Allah neden bir tek Kuran’ı korudu?” izleyici sorusu)

İşte son kitap olduğu için. Ondan sonra kitap gelmeyecek başka. Dolayısıyla kitapta korunmuş oluyor. Çünkü başka vakit de yok. Kıyamet yakın. Son vakit. İnsanların da nasıl bozucu olduğunu da buradan görüyoruz. Mesela İncil’i bozmada hiç tereddüt etmemişler. Ama ana yapısını bozamamışlar tabii. Tevrat’ın da ana yapısı bozulamamış, bozamamışlar. Kuran’ı da bozmak istediler aslında da bozamadılar, güçleri yetmedi. Ekleme yapmak istediler, çıkartma yapmak istediler. Ama olmadı yapamadılar.

 

(“Allah'ın rızasını kazanma şevki nasıl kazanılır?” izleyici sorusu)

Sadece insanın kendiyle uğraşmaması gerekiyor. Başka bir şey yok. Yani doğal bırakması gerekiyor insanın. Baktın mı hemen Allah belli oluyor hemen. Ama işte falanca Allah'ı inkar ediyor. İşte falanca adam Allah'ı inkar eden kitap yazmış. Falanca namaz kılmıyor. Böyle ipsiz sapsız şeylere kafa gitti mi kafa yamulur, çok kötü olur, kirlenir. Ama hür olarak, rahat olarak baktın mı Allah apaçık, alenen ve çok çok keskin belli. Ya düşünün dışarısı simsiyah karanlık. Bir tek beynimizin içi pırıl pırıl aydınlık. Bu ne bu? Mesela şu an dışarı zifiri karanlık, simsiyah ne ışık var ne renk var ve ne de ses var çıt yok. Şu beynin içindeki dünyaya bak. Bitti, bunu gördün mü. Bilgisayarlar, evler, süsler falan insanlar. Onun dışında bu kadar akıllı olan Allah'a güvenilir mi güvenilmez mi? Atomları bile biliyor. Atomun ne kadar döndüğünden haberi var. On beş milyar yıldan beri dönen her atomun ne kadar döndüğünü biliyor Allah. Ve yörüngelerini biliyor. Bu aklın gücünü bir düşünün. On beş milyar yıldan beri dönen dünyadaki atom sayısını bir düşünün kainatta. Atomların, elektronların, protonların hareketini biliyor ve onların nereden, nasıl döndüğünü, kaç kere döndüğünü, dönüş şekillerinin hepsi kaderde belli ve hepsini bilen bir akıl Allah. Şimdi böyle bir akla ben güveneyim mi diyor güvercin aklı kadar aklıyla. “Güveneyim mi?” diyor bu çok kızdırıcı bir şey bir duyan için bayağı kızdırıcı. Senin aklın ne Allah'ın aklı ne? Sen kimsin de Allah'ın aklına güvenme konusunda tartışma açıyorsun. Dolayısıyla Allah'a mümin tam anlamıyla güvenir. Tam anlamıyla iman eder.

 

(Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Yaşar Güler ve Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükakyüz ile birlikte Kilis ve Hatay bölgelerinde bulunan Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli çeşitli birlik ve Tugay karargahlarını inceleme ve denetlemelerde bulundu. Orgeneral Akar başarıyla sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı hakkında bilgi alırken kapıda yazan “Bu takım bu maçı alır” yazısı da dikkat çekti.)

Akar Paşa delikanlı. Hakkında çok yakışıksız dedikodular çıkarttılar. İnsaf insaf yani. Biraz vicdan gözüyle bakmak lazım. Paşamız gazi olmasına rağmen ne kadar iftiracı insanlar var, ne kadar çirkin, sevgisiz insanlar var. Ne kadar merhametsiz insanlar var. Ve ne kadar kadirşinaslığı bilmeyen, ne kadar halden anlamayan insanlar var. O mübarek insanın çektiği çileye bak, zorluğa bak. O oturmuş kendi keyfiyle çakal orada burada abuk sabuk dedikodular geliştiriyor. Dolayısıyla böyle dedikoducu, ahlaksız insanların sözüne itibar etmek doğru değil. Paşamızı tebrik ediyoruz.

 

Kardeşlerimiz Kendilerini Kasmadan Dürüstçe Allah’a Yaklaşsınlar. Samimi Baktığımızda Hemen Allah’ın Gücünü Görürüz

Kardeşlerimiz Allah’a kendilerini kasmadan yani böyle kötü abuk sabuk düşüncelere kafalarını kaydırmadan dürüştçe yaklaşsınlar samimi, başka bir şey yok. Samimi baktığımızda hemen Allah’ın varlığı görülüyor hemen. Samimi baktığımızda hemen Allah’ın gücü görülüyor. Bu kadar akla sahip bir güce güvenmiyorsan babana niye güveniyorsun o zaman? Anana niye güveniyorsun? Yani Allah’a güvenmiyor babasına anasına güveniyor, inanılır gibi değil. Allah yaratıyor babası ile anasını ona güveniyor. Allah’a güvenemiyor. Bu bir hastalık, ciddi bir hastalık, şeytani bir hastalık. Bundan insan kurtulduğunda Allah’ın insanlara lütfu sadece sevgidir, derin bir sevgi. İmtihan olacağız, o şart. Bak Mehdi (as)’ye bile Moşiyah’a diyor “Ona Allah müthiş sıkıntılar verecek. Müthiş sıkıntı ama o kuzu gibi sabredecek” diyor. “Kuzu gibi sabretti” diyor. “Edecek” de demiyor “sabretti” diyor. Yaşamış bitmiş. “O kuzu gibi sabretti” diyor. Onun için İsa Mesih kuzu diyorlar. Halbuki oradaki Mehdi (as)’adır o açıklama. Mehdi (as) ile ilgili açıklamadır.

 

Dünyada En Kolay, En Zevkli, En Ferahlatıcı Olan Samimi Olmaktır. İnsanların Çoğu Israrla Suni Olmayı Seçiyor

Dünyada en kolay, en zevkli şey samimi olmaktır, en ferahlatıcı. Ama insanlar ısrarla yapmacıklığı tercih ediyorlar ben hayret ediyorum. Adamlık dini yapıyor. Artistlik hareketler yapıyor. Yapmacık hareketler yapıyor. Suratını şekilden şekle sokuyor. Samimi rahat konuşabilecekken zırvalıyor, abuk sabuk konuşuyor. O yüzden konuşmaları da bozuluyor, dengeleri de bozuluyor. Samimi olsana. Ne zorun? Kazanacağı hiçbir şey de yok samimiyetsizlikte. Israrla samimiyetsiz oluyorlar. Yani insanların yüzde 99’u samimiyetsiz görüyorsunuz. Ne konuşmaları rahat, ne bakışları rahat. Bakışları samimi değil. Konuşmaları samimi değil. Ses tonları samimi değil. Hareketleri samimi değil. Samimiyetsizlik Müslümanı çok rahatsız eder bayağı berbat bir şeydir.

 

(Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski metin yazarı ve AK Parti Vekili Aydın Ünal Yeni Şafak’ta şöyle bir yazı yazdı. “Türkiye, FETÖ ile mücadele ederken kimilerinin arada şahsi meselelerini halletmeye çalıştığını kimilerinin de mücadeleyi kendisi için bir ranta çevirmeye çalıştığını görüyoruz. 15 Temmuz sonrasında FETÖ ile mücadeleyi bir rant alanı olarak gören ahlaksız bir güruh ortaya çıktı. FETÖ’yü bir şantaj aracı olarak kullanıp çıkar sağlamaya çalışanlarla mücadelemiz ne durumda?” dedi. Oda TV Aydın Ünal’ın bu yazısında isim vermeden Cem Küçük’ü hedef aldığını iddia etti.)

Canım dediği doğru. Var öyle hakikaten önüne geleni FETÖ’cü ilan eden falan. Fethullah Gülen’e mesela bir şey söylemiş veyahut toplantısına katılmış, bunu yapmayan var mı Türkiye’de? Yok. Adam bir an önce FETÖ’den yargılatmak için uğraşıyor. Dürüst olmak lazım. Adamın FETÖ’cü olup olmadığı belli olur. FETÖ’cünün özelliği bir kere züppe olur FETÖ’cü bir, ikincisi kendi milletini sevmez. Enaniyetli ve kibirlidir. İngiliz siyaseti hayranıdır. Homoseksüelliğin yayılmasını ister. Rumi felsefeyi savunur. Darwinist’tir, PKK, YPG, PYD, FETÖ bütün bu oluşumların hepsini destekler. IŞİD. Yani yeter ki hükümete, devlete, millete zarar verecek bir topluluk olsun bunları destekler. En altından millete kinlidir. Türk devletine, Türk milletine hepsine kinlidir. FETÖ’nün özelliği budur kısaca yani derli toplu anlatacak olursak. Ama Cem Küçük o çocuk yani vatana, millete, devlete sahip çıkıyor. Milleti FETÖ’cü ilan edeceğinden değil hakikaten samimi şüphelendiklerini söylüyor. Delili de oluyor bir şeyi de oluyor. Değilse de değildir ama o devlete sahip çıkmasa, bu devlete sahip çıkmazsa kim sahip çıkacak? Yine o çocuğa ben hayret ediyorum enerjisine şevkine; azmediyor. Öyle birisinin olmadığını düşünün bu ciddi bir eksikliktir, bir sorun. Öyle insanların olması lazım. Bir tek Cem Küçük ile değil. Onun gibi en az yirmi tane Cem Küçük olması lazım. Ama Cem Küçük’ü de ben eleştiririm zaman zaman. Mesela oturuyor “İngiliz derin devleti yok” diyor. Ya kardeşim on binlerce belge var, nasıl yok? O zaman on binlerce belge de yok. Yani on binlerce fotoğraf, on binlerce harita, on binlerce olay, on binlerce demeç, on binlerce şahit nasıl yok? Yok olur mu? Açık, dünyada en açık bilinen bir gerçek. Tayyip Hoca var diyor. Sayın Devlet Bahçeli var diyor. Üç yüzün üzerinde aydın var diyor. Devletin arşivleri var diyor. MİT’in arşivleri var diyor. Osmanlı arşivleri var diyor. Dünyadaki arşivler hepsi var diyor. Sen, yok diyorsun. Böyle olmaz, bu samimiyetsiz.

 

(MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan partisinin AK Parti ile yapmayı planladığı milli mutabakatının oyunun yüzde 65 olduğunu açıkladı. Ayrıca Sayın Devlet Bahçeli mutabakat karşılığında hükümetten bakanlık istiyor sözleri iğrenç bir iftiradır. MHP menfaat sayıkiyle bu mutabakatı düşünüyor diyen siyaset esnaflarına bütün yetkili kurumlarımız en asil cevabı veriyor. Biz Türkiye için bir beraberlik kurduk” dedi.)

Canım bu tabii ki belli buna hiç cevap vermeye gerek yok. Sayın Bahçeli siyasi geleceğini hiçe sayarak, partisinin iktidar olmasını gözünden tamamen çıkartarak sırf Allah için, millet için, devlet için, Türkiye'ye zarar gelmesin, Türkiye bölünmesin diye canı gönülden aşkla bu güzel davanın güzel savunucusu oldu ve bu güzel ittifakı meydana getirdi. Tarihe geçmiş oldu, onun için ona 'Başbuğ' densin diyorum ben. Tabii, Başbuğ Alparslan Türkeş'e Başbuğlar Başbuğu ama Sayın Bahçeli'ye Başbuğ densin diyorum ve MHP'nin başına gelen her lidere de Türkeş lakabı verilsin ayrıca ki Alparslan Türkeş unutulmasın.

 

Bazı İnsanlarda Detaya Girip Boğulma, Kendini Akıllı Zannederek Yan Yollara Dalmak Eğilimi Vardır. Yan Yollara Dalmak Genelde İnsan İçin Boğucu Olur

Bazı insanlar gereksiz detaylarda biraz boğuluyor olabilirler. Oradan hata yapıyor olabilirler. Daha düz, daha doğal, daha akılcı bir mantıkla bakmaları lazım. Yani Kuran mantığıyla bakmaları lazım. Samimi açık mantıkla bakmaları gerekiyor. Bazen girift ince düşünürken çok ince bir yan yola giriyorlar. O yan yoldan yeni yeni yollara girip orada boğuluyorlar. Bu sefer o zaman ağlama eğilimi geliyor. Çaresizlik ruhuna giriyorlar. Halbuki hiçbir şey yok o girdiği yol. Onun için Allah “sıratı müstakim doğru yoldan ayrılmayın” diyor. Fatiha’da da olan doğru yol. Yani Kuran’ın gösterdiği akılcılık yolunun dışına hiçbir şekilde çıkmamak lazım. İnsanda böyle şeytani düşünme, detaya girip boğulma ve kendini akıllı zannederek belanın içine girme eğilimi çok fazladır. Kadınlar da daha girift düşündükleri için akıllı düşündüğünü düşünerek bazen yan yollara dalarlar. Yani doğru yoldan yan yola dalar. Daldığında da orada boğulur tabii. Çünkü doğru yoldan çıktığında istikameti şaşırdığında boğulmanın dışında bir yol olmaz. O boğulma da ağlama, üzüntü, stres şeklinde kendini gösterir.

 

(“Kıyamet günü insanlar mezarlarından nasıl dirilecekler?” izleyici sorusu)

O yanlış biliniyor. Zannediyor ki adam mesela boğaza nazır bir mezar alıyor, mermer mezar. Kıyamet günü dünya böyle taş gibi duruyor. O mermer mezarın kapağı açılıyor. Ailece o mezarın içinden çıkıyorlar falan öyle düşünüyor. Kıyamet günü dünya tamamen dağılacak. İçindeki magma dışarıya çıkıyor. Toprak kısım da dağılıyor. Ay da birleşiyor ay da dağılacak. Ayın içinde de magma var. Ve güneşle birleşiyor. Elips biçiminde dümdüz tepsi gibi bir şey meydana geliyor. Dolayısıyla orda mezar taşı, mezar, aile mezarlığı, kabristan falan öyle bir şey kalmıyor. Hiçbir şekilde öyle bir şey kalmaz. Mezardan kalkma denilen olay Müslümanların topluca bulundukları bir mekanda Allah’ın emriyle kalkın dendiğinde yattığı yerden yani yatar vaziyetteyken oradan kalkmaları bu. Yattıkları yerin şeklini de Kuran açıklamıyor. Düz mermer gibi bir yer mi, ahşap bir yer midir, yoksa makul yatmaya uygun bir yer mi? Ama kalkın denince kalkıyor. Belki de hiç ummadık bir şekilde odalarda yatıyor olacak Müslümanlar. Evlerden de çıkacak olabilirler. Yani öyle bilindiği gibi değil. Yani mezar denilen toprağın altından kalkma çıkma diye bir şey yok. Adamlar toprağı yarıp altından çıkacak zannediyor. Öyle bir şey yok mezar dağılıyor zaten. Ve mezarda da zaten hiçbir insanın kimliği falan kalmaz. Mesela 5 bin yıl, 10 bin yıl sonra hiçbir şekilde hiçbir şey kalmaz. Zaten nitekim açıldığında mezarlar sadece toprak kalıyor. “Kuyruk sokumu kemiği kalıyor” diyor. “Oradan gelişecek” diyor. Kuyruk sokumu kemiği falan da kalmaz hepsi erir. Öyle bir şey olmaz. Çok nadir fosilleşir. Onda da taşa dönüşür. Demir yoğunluğu olan taşlara dönüşürler. Özetle yattığı yerden kalkmış oluyorlar. Belki böyle şehir gibi bir yerde topluca insanlar yattıkları yerden de kalkacak olabilirler bütün insanlar. Müslümanlar için de bir zorluk yok.

 

(Terörle Mücadele Eski Özel Temsilcisi Edip Başer şöyle bir açıklama yaptı; “Bu operasyon kararı fevkalade doğrudur ve bu harekât Doğu'ya doğru Menbiç dâhil, mutlaka Irak sınırına kadar devam ettirilmek mecburiyetindedir. Unutmayın ki muntazam bir orduyla savaşmıyorsunuz, her türlü alçaklığı mubah gören bir örgütten söz ediyoruz. Özgür Suriye Ordusu ile ilgili de yorum yaparken dikkat etmeliyiz, bu harekâtta tek müttefikimiz şu anda onlar. Türk askeri onlarla yan yana savaşıyor. Bu anlamda Özgür Suriye Ordusu'nu kahraman ilan etmek de, sürekli eleştirmek de aynı derecede yanlış olur.” dedi.)

Canım olur mu, adamlar ne idüğü belirsiz görüntüsü verilir mi? Ya dostsan dostsundur, düşmansan düşmansındır. Adam anormalse anormaldir, normalse de normaldir. Yani ya anormaldir, ya iyidir. Adama sen ne idüğün belli değil dersen adamlarda moral kalmaz, dost da olamaz. Olmaz, birinden birine karar vermek lazım. Mümin, Müslüman olarak görüp gönüllerini alarak, destekleyerek hareket etmek lazım. Türk ordusu zaten güçlü yani çekinecek bir durum da yok. Olmaz öyle şey, yani adama ne idüğü belirsiz görüntüsü veremeyiz oradaki insanlara.

 

(Taha Akyol; Nazlı Ilıcak ve Altan kardeşlere verilen ceza hakkında şunları yazdı; “Gazetecilere yazdıkları ne olursa olsun ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilirse, meclisi bombalayanlara, halka ateş açanlara ne ceza verilir? Fakat Nazlı Ilıcak ve Altan’ları ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkûm eden o kararlar Yargıtay’a gidecek. Yargıtay'dan önce Anayasa Mahkemesi var. Daha önce Anayasa Mahkemesi, Altan’lar için tutuklayacak delil olmadığını söylemişti. Binlerce hayrettir ki mahkemeler bu karara uymadılar. Eğer bir şekilde karar iptal olmazsa, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne gider. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi de bırakın ağırlaştırılmış müebbet hapsi tutuklamanın bile ağır insan hakları ihlali olduğuna karar verecektir. Bizim de bu karara uymamız gerekir.”)

Kardeşim hukuk ne derse o olur zaten. Yani mühim olan bu, hâkimlerin suçlaması yakışıksız. ‘Yüreğime indi, ciğerime indi’ bilmem ne. Bunu bıraksınlar hukuk ne diyorsa olur, kanun ne diyorsa olur. Yani hukuku eleştirmek olmaz, mahkemeyi eleştirmek olmaz. Mesela Yargıtay, tamam Yargıtay ne karar verirse kabul. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Türkiye oraya da bağlı. O da hukuk, yani iç hukuku olmuş oluyor. Tamam, ona da bir şey dendiği yok ama hukukun ne dediğini beklemek gerekiyor. Hukukun üstüne çıkıp, ‘hukuk yanlıştır, mahkeme yanlıştır’ dersen bu olmaz.

 

Kul Allah’a Adanmış Yaratılır. İnsanlarda Direnme Konu Oluyor. Menekşe Normal Haline Bırakıldığında Çiçek Açar. Üzerine Basarsan Ezilir. İnsan Normal Halinde İman Eder, Güzel Yaşar ve Cennete Gider

Allah'a adanmış yaratılıyorsun. Sadece direnme var insanlarda, direnme konuyu bozuyor. Yoksa kul zaten Allah'a adanmış, teslim olmuş olarak yaratılıyor. Yani mesela menekşe çiçeği vardır, açar eğer müdahale etmezsen ama üstüne basarsan ezilir. Efendim mesela buğday ekersen filiz verir, başak verir, normal haline bırakırsan ama gider ezersen, karıştırırsan bir şey olur. İnsan da kendi haline bırakılırsa, normal samimi halinde zaten iman eder. Allah'a makul,  güzel kul olur ve sonunda da cennete gider normal halde ama direndiği için, pislik yaptığı için, kötülük yaptığı için, samimiyetsiz düşündüğü için, küfrü seçtiği için, İslam'a ihanet ettiği için, Allah'a ihanet ettiği için, Allah'a şüpheyle baktığı için, kötü şeyler düşündüğü için, fitneye fücura kafasını taktığı için, güzel düşünmeyi kenara bıraktığı için, hayırdan kaçtığı için Allah belasını veriyor, konu bu. Yoksa normal dursa zaten imanıyla gidecek, bir şey yok. Normal olsa zaten samimiyetle Allah ona hep güzellik gösterir, hep güzel şeyler olacak. Rahat durmuyor insan, sorun orada oluyor, tersine gidiyor. Kendini de çok akıllı zanneder şeytanlık yaparken. İşte insanlarda hep bu vardır. Yani kendini uyanık görme, kendini Allah’tan akıllı görme. İşte insanların göremediğini görme münafıklarda da vardır bu, birçok insanda da vardır. Münafık olmayanlarda da vardır bu. Bu tip kayması, aklının gitmesi, zırvalaması, densizlikler, bunalımlar, hastalıklar hep onun kökeni budur yani başka bir şey yok. Allah'a ters olmaktandır.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."