Sayın Adnan Oktar'ın 18 Ocak 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 18 Ocak 2018

 

Allah Kendisini Unutan İnsanlara Az veya Çok Sıkıntılar Vererek Kendisini Hatırlatır. Allah İnsanı Mutlaka Bir Şekilde Kendisi’ne Yaklaştırır

Allah Kendisine döndürmek için, Kendisini düşündürtmek için, Kendisini sevdirmek için dünyaya dalmış, dikkati dağılmış, gaflete dalmış insanlara az veya çok durumuna göre rahatsızlık verir. Mesela uyuşmuş kafası gitmişken kafasına odun çarpar uyanır. Mesela hiç Allah’ı anmıyorken Allah bir hastalık verir müthiş Allah’ı anar hale gelir, buna şefkat tokadı derler. Allah’ın Kendine yaklaştırma sanatıdır. Bunun dışında insan yanaşmaz, ancak bu yöntemle Allah’a yaklaşır.

 

(“Ortaya verilen selamı almak gerekiyor mu?” izleyici sorusu)

Ortaya verilen selamı bir kişi alsa yeterli olur. Evet, mesela Selam dedi, bir kişi Aleyküm Selam dediğinde o selam yerine gelmiş olur.

 

(PYD’den dünya güçlerine Afrin’in Türkiye tarafından bombalanması karşında harekete geçme çağrısında bulunuldu. Açıklamada ayrıca tam kapsamlı bir operasyon düzenlenmesi halinde Suriye’nin kuzeyinde ve güneyinde Kürt güçler tarafından kontrol edilen bölgelerin PYD ile dayanışma içinde olacağı belirtilip “Afrin yalnız kalmayacak” denildi.)

Bırak, pislik herifler. Hepiniz komünist, Stalinist, anarşist, terörist katil takımısınız ahlaksız herifler. PKK’lı it-çakal takımı utanmadan sanki normal bir adammış gibi pislik herifler oturup konuşuyorlar.

 

(“Kuran’ı anlamak için defalarca okumalı mıyız?” izleyici sorusu)

Evet yani o gerekir. En az üç-beş kere okumak gerekir en az. Çok iyi olur çünkü her okuduğunda insan bir şey anlıyor. Ama açıklamalar da çok önemli. Mesela benim açıklamalarıma da bir bakarsalar ufukları daha genişler. Daha çabuk, daha seri kavrayabilirler. Ama direkt kendileri de okurlarsa anlarlar.

 

(“Ülkemize idam gelmeli mi?” izleyici sorusu)

İdam riskli bir şey, riskli bir izah metodu. Çünkü adamı asıyor sonra adamın suçsuz olduğu anlaşılıyor, geri dönüşü yok yani. Mesela adama müebbet veriyorsun ama tamam sonra anlaşılıyor çıkabiliyor adam. Ben mesela cezaevindeyken öyle bir adam vardı, adam cezaevinde hastalanmış yaşlı başlı bir adam. Karısı ölmüş bir şekilde kazara bir şey olmuş ölmüş. Akrabaları demişler ki “biz rüya gördük, rüyada bu öldürüyor” demişler. “O yüzden bunun tutuklanmasını istiyoruz” demişler. Hakikaten de tutuklanmış adam inanılır gibi değil. Rüya üzerine, bütün gazeteler yazmıştı onu. Adam bayağı yattı, yıllarca yattı az buz değil. Adli tıp raporu geldi, öyle bir vurma çarpma etkisi olmadığı yani o denilenle alakası olmadığı adli tıp raporuyla ispatlandı. Adam çıktı ama en az beş yıl falan yattı yani. Yaşlı başlı adam orada astım hastası oldu cezaevinde, hastalar koğuşundaydı oradan bize geliyordu. Çok şaşırtıcı, çok şaşırtıcı.

 

(“Berzah alemini anlatır mısınız? Bir de öldükten sonra dirilmek mümkün mü?” izleyici sorusu)

Berzah, işte öte alem. Yani o geçtiğimiz boyutun adı. Öldükten sonra dünyada oluyor bazen, Allah diriltiyor. Bildiğin ölüyor kalbi duruyor kalp duruyor. Mesela iki gün geçiyor bir gün geçiyor diriliyor. Normalde olmaz ama oluyor. Hz. İsa Mesih (as)’da olduğu gibi, muhtemelen bu geldiğinde de öyle birkaç tane ölü diriltebilir. Ama öyle çok çürümüş bir ölü değil de bir günlük, iki günlük bir ölüyü diriltebilir. Doktor rapor vermiş mesela öldü diye morga kaldırılmış ölü, bildiğin ölü, onu kaldırabilir Allah’ın dilemesiyle. Mesela “La-zar Allah’ın izniyle kalk” diyor “Bismillah” diyor kalkıyor. “Beni mi çağırdınız?” diyor geliyor. Hiçbir açıklaması yok. Bazen de ölen insan ruhaniyet olarak gelebilir. Yani sevdiklerini ziyarete gelebilir. Ama tabii onu kaldırabilecek insan olması lazım. Bazen olur yani eğer iyi ruhaniyet onda çok güçlüyse gelir. Mesela Peygamberimiz (sav)’i çok seviyor, çok severse Peygamberimiz (sav) ile görüşebilir. Ama çok nadir rastlanan bir şeydir. Beden gibi, nur olarak geliyor yani nur bedeniyle geliyor. Ama aynı bildiğin beden görüntüsünde yani bir eksiklik yok. Çünkü anında yok olabildiği için onun için nur beden görüntüsü diyorum. Ama tabii çok fazla seven, ilgilenen, ona çok alaka gösterenlerde olur yani çok fazla tarih içinde olur. İspatı da mümkün olmaz, gizli kalır genelde.

 

(“Allah sevgiyi görmezse ne olur?” izleyici sorusu)

Görmezse işte dünyanın bu hali olur. Bütün dünya sürünüyor. Allah haklı. Bütün dünya sürünüyor, yüzde 99’u sürünüyor ama ne sürünme yani. Herkes yangın, herkes ızdırap içinde. Allah ile uğraşırsan Allah da seninle uğraşır. Sen Allah’ı unutursan Allah da seni unutur.

 

Allah’ı Unutmanın Karşılığı Hemen Olur. Allah’ı Unutan İnsan Şaşkın Olur. Ben Allah’ı En Çok Seviyorum, Herkes Allah’ı En Çok Sevmeli

Eğer Allah’ı unutmazsa kişi ruh haline hiçbir şey olmaz, unuttuğunda felaket başlar. On dakika bile unutsa felaket başlar. Ya kafasını bir yere çarpar ya elinden bir şey düşürür, bir şeyi hatırlayamaz yani şaşkın olur mutlaka bir rahatsızlık olur. Allah’ı unutmanın karşılığı hemendir. Küçük küçük küçük bazen de büyük mutlaka karşılığı olur. Allah sakın unutulmasın. Allah en çok sevilen olması lazım. Allah’ı çok seviyorum. Herkes Allah’ı en çok sevmeli. Ben en çok seviyorum, herkes de en çok sevmesi lazım.

 

(“İnsanın iyi niyetliliği neden suiistimal ediliyor?” izleyici sorusu)

O anda da tedbir alabilirsin. Yine iyi niyetli ol. Tabii temkinli gitmek lazım. Ama baktın kahpelik kalleşlik yapıyor hemen geri adım atarsın ve konuyu da kapatırsın. Ama iyi niyetle git onun sevabını alırsın zaten ondan bir kaybın olmaz ama bu tabii çok rastlanan bir şeydir olur. Bir şey de olmaz geri dönersin. Sen önden peşin sevgini ver baktın layık değil geri alırsın.

 

(PYD denetimindeki Afrin kentinde de hareketlilik başladı. Kent girişine operasyona karşı hendekler kazılarak savunma hatları oluşturan ve stratejik konumdaki hakim bölgelerde ağır silahlarla konuşlanan teröristler endişelenerek kenti terk etmeye çalışan sivillere ise izin vermiyor.)

Şimdi hiç çırpınmalarına gerek yok. Türk ordusu oraya girdi mi kaçacak delik ararlar. Böyle engel mengel falan onları dinlemez Türk ordusu. Onlar karıştırıyorlar. Ne Suriye ordusuna benzer, ne Irak ordusuna benzer Türk ordusu. Türk askeri dedin mi üf. Zaten anlamasalar o kadar panik olmazlar.

 

(“Kadınlara basketbol tavsiye eder misiniz?” izleyici sorusu)

Basketbol, voleybol kadınlara kesinlikle olmaz. Halter de olmaz yani badi, halter, omuzları acayip gelişiyor, kolları erkek kolu gibi çok korkunç yani aynı erkek. Yüzünü görmesen erkek. Sakın ha sakın. Fıtratı bozmak olur. Voleybol, basketbolda da yani göğüs kafesi çok genişliyor, omuzlar çok genişliyor, eller irileşiyor, ayaklar irileşiyor, kalça daralıyor sakın sakın. Ve genel bir sertlik meydana gelir vücudunda da, sakın. Kadın yumuşaktır, naiftir. Mesela kadın göğsü daha dar olur, sırtı daha dar olur, omuzları da naif kibar olur, kolları da kibar olur. Kalçası geniş beli ince olur kadının, yakışan budur kadına. Öbür türlü bambaşka bir şey olmuş oluyor, olmaz.

 

(“Hayatınızın en güzel yılı hangi yıldı?” izleyici sorusu)

Yıllar geçtikçe hayat güzelleşiyor. Çünkü akıl daha da olgunlaşır, iman daha da olgunlaşır, her geçen yıl daha iyi olur insan. Mesela lise yıllarını ben istemem, ortaokul yıllarını da istemem, ilkokul yıllarını da istemem bu yıllar iyidir. Olgun, aklı başında olduğumuz yıllar, derin düşündüğümüz yıllar, Allah’la bağlantıda olduğumuz yıllar çok önemlidir. Yalnız Allah ile bağlantı için birçok münasebetsiz neden çıkabilir şeytandan. Mesela adam Allah’a inanıyordur çok güzel fakat kolunda muazzam bir ağrı belirir birden Allah’ı unutuyor “nereden çıktı bu ağrı?” diyor. “Herhalde dün ters bir hareket yaptım ondan oldu” diyor. Halbuki Allah yaratıyor öyle bir şey yok. Ters hareketten de olabilir tamam da yani Allah yaratıyor. İlaca tevessül ediyor yani gıcık oluyor böyle nereden çıktı gibisinden. Halbuki Allah mümine sürekli hastalık, rahatsızlık verir kesintisiz, biri biter biri başlar, biri biter biri başlar. Bakın mesela bu çok ince bir kanunudur Allah’ın. Hz. Musa (as)’da mesela Allah hiç bitirmemiştir. Bir bela biter başkası başlar, biri biter bir başlar biri biter biri başlar. Tam kurtuldum diyor. Mesela adama yumruk atıyor adamın ölümüne sebep oluyor mesela facia. Tam kurtuldum diyor bu sefer de adam iftira atıyor ona, al bir bela daha. Bu sefer de Firavun kafayı takıyor “seni öldüreceğim” diyor al bir bela daha. Bu sefer oradan kaçması gerekiyor. Ama öyle 200 kiloluk kayayı yerinden kaldırdı ya helal olsun yani. Bu nasıl bir kuvvettir? Orada çobanlar var, böyle 200 kiloluk kaya var kuyunun kapağı olarak, kuyuya kapak olarak koyuyorlar. Kadınlar geliyor kaldıramıyorlar tabii, iki-üç kadının kaldırabileceği gibi değil. Çobanlar sahtekarlık yapıyorlar getirip koyuyorlar, mesela on çoban birleşip getirip koyuyorlar, sekiz-on çoban. Sonra kenara çekiliyorlar, Müslüman olan hanımefendiler kaldıramıyorlar. Hz. Musa (as) geliyor bakıyor “koyunları sulayamıyor musunuz?” diyor “evet sulayamıyoruz” diyorlar. “Neden?” diyor “çünkü kuyunun kapağını kapattı çobanlar” diyor “biz de o adamlardan çekindiğimiz için onların yanına gidemiyoruz” diyor. “Tamam ben halledeyim” diyor. Gidiyor oho sanki tahta kaldırıyor böyle 200 kilo. Kardeşim, 2 metre boy, kollar belim gibi böyle belim öyle bir kol yani. Arnold falan hepsi kenarda kalır yani böyle muhteşem. Öyle dandik adale vardır doludur ama hiçbir kuvveti yoktur, proteinle falan şişirilmiştir öyle değil, bu hakiki adale. Alıp kenara koyuyor, koyunları da getiriyor “buyurun” diyor, güzel hepsini içiriyor yediriyor suluyor, yine gelip kapağını geri koyuyor. Kızlar mest oluyorlar. Hem kibarlığına, hem efendiliğine, fedakarlığına. Bak gidip cıvık bir tavır yapabilir bakası olsa. Ne yapıyor? Gidip ağacın dibine yatıyor “Ya Rabbi vereceğin her hayra muhtacım” diyor. Başkası olsa musallat olur. “Bak işte koyunlara su verdim” falan “adın ne soyadın ne?” bilmem ne falan konu çıkarır. Öyle yapmıyor çok efendi. Yalnız bak kimsesi yok, evi yok barkı yok, yaşayacağı yer yok. Kızlar da maşaAllah peygamber kızı oldukları için asiller. “Baba” diyorlar “bir delikanlı gördük aslan gibi çok kuvvetli” diyorlar. 200 kiloluk kayayı kaldırmış “ve çok güvenilir” diyorlar “çok efendi.” Her yerinden belli efendi olduğu. “Onu sen çağırsan da yanında çalışsa” diyorlar “tamam” diyor. Haber gönderiyor, Hz. Musa (as) geliyor. Bak kibarlığa bak peygamber kibarlığına “eğer 8 yıl çalışırsan kızlarımdan birini sana vereyim” diyor. Bak hem evinde kalacak, hem kızını verecek olacak iş mi? Daha yeni tanışmış sokaktan bir adam, anında güveniyor. “10’a da tamamlarsan o da senden” diyor. Bak kibarlığa bak. Çünkü evde kalmak zaten bir lütuf, muazzam bir lütuf. Kızıyla evlendirmesi bir lütuf, kendi evinde ağırlaması bir lütuf. Bak kibarlık işte bu, nezakettir, tam bir peygamber nezaketi, maşaAllah.

 

(Karar Yazarı Ali Bayramoğlu, “Türkiye’nin tekrar demokrasiye dönebilmesi için Tayyip Erdoğan’ın siyasetten saf dışı bırakılabilmesi ilk yapılması gereken şey” dedi. )

Tamam da şimdi Tayyip Hoca’nın vasfı ne? İttihad-ı İslam’ı istiyor. İngiliz derin devletine karşı. Türkiye’nin bölünmesine karşı. Cesur ve kararlı, ekonomiyi de gayet sıhhatli hale getiriyor. Türkiye’de birlik ve bütünlüğü sağlıyor. Demokrasinin de alası yaşanıyor, al sana demokrasi işte. İstediğimiz gibi dekolte hanımlar var, istediğimizi konuşuyoruz al sana demokrasi. Demokrasi olmasa ne olur? Adam ufacık bir şeyde tak. Anlaşıldı mı? Bizden anlayın demokrasinin olduğunu.

 

Allah’ın Kanunu Anlamadıkları İçin Dünyayı Dert Ediniyorlar. Dünyadaki Her Şeyi Ayrı Ayrı İlah Gibi Görüyorlar. O Zaman Sürekli Sıkılıyor, Acı Çekiyorlar

Neden dünya dert edinilir? Kanunu anlayamıyor, Allah’ın kanunu anlayamıyor. Dünyayı tek tek ayrı ilahlar gibi görüyor. Ağacı, arabayı, insanı, kapıyı hepsini ayrı ayrı ilah olarak görüyor. Yemeği, ilacı her şeyi. Halbuki tek bir tek Allah var. O zaman tabii Allah sıkıyor onu bunaltıyor. Tek bir Allah olduğunu anlarsa öyle bir derdi olmaz.

 

(“Krediyle umreye gitmek caiz midir?” izleyici sorusu)

Çok anormal bir hareket tabii ki krediyle umreye gitmek. Yani gezmeye gidiyor. Fakir fukara garibanlar var, açlıktan ölen adamlar var. Suriye’de mahvoluyor Müslümanlık, Irak’ta mahvoluyorlar, sen umreye gidip orada lüks otellerde yan gelip yatıyorsun. Lüks lokantalarda yemek yiyorsun “oh umre yaptım” diyor. Olmaz.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."