Sayın Adnan Oktar'ın 16 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 16 Şubat 2018

 

(Çiğli 2. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda eğitim uçuş amacıyla kalkış yapan bir eğitim uçağı Menemen’in Tuzçullu Mahallesi’nde düştü. İki askerimiz şehit oldu. Askeri eğitim uçağı üsten kalkıştan yaklaşık 5 dakika sonra düştü. Konu hakkında bir inceleme başlatıldı.)

FETÖ’cülerin falan bir oyunu olabilir. Uçağın elektronik yapısını bozmuşlardır kumandasını, herhangi bir şeyine yapabilirler. Öyle şeylerde baştan iyi kontrol çok iyi olur. Uçmadan önce yerde herhangi bir şey yapılmış mı, açılmış mı kapanmış mı? Bir de mühürlü olarak uçağın hangara teslim edilmesi lazım mühürlü. Mühürlü, öyle gelenin gidenin istediği gibi kontrol edebileceği gibi olmaz, değil mi, mühürlü olması lazım. Bir de uçuş öncesi çok detaylı kontrol, o bellidir daha önce.

 

(Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Mehmetçik ilerleyişini sürdürürken teröristlerin korkulu rüyası keskin nişancılar da birliklere ateş gücü sağlıyor. Ayrıca ele geçirilen Burseya Dağı’nda Mehmetçik 24 saat nöbet tutuyor. )

Onların her nefesi sevap, her adımı sevap, her saniyeleri sevap. Şimdi insanlar tamam Allah için bir şeyler yapıyor ama Mehmetçiğin aldığı sevap kıyaslanacak gibi değil. Onlar bir insanın bir saatte aldığı sevabın bir milyon mislini alır. Çünkü cephe, ölüm tehlikesi, yaralanma tehlikesi, soğuk her türlü zorluk aldıkları sevap da çok yüksek oluyor. Hayret edecek şekilde sevapları yüksek oluyor. Mesela bir namaz kılar insan bir sevap alır, o canlar orada beş dakika dursa, bir dakika dursa o kılınan namazın bir milyon misli sevap almış oluyor. Zorluk sevabı çok artırır, tehlike sevabı çok artırır. Ne mutlu onlara. Allah bizlere de o güzel hizmeti nasip etsin.

 

Düşünce Tembeli İnsan Akıllı Olamaz, Derin Düşünemez, Böyle Olunca da Neşesi, Sevinci Gider, Muhakeme Yargısı Bozulur

Düşünce tembeli insan mutsuz olur. Bir kere akıllı olamaz, derin düşünemez. İlk neşeye vurur o, insanın neşesi gider, sevinci gider, muhakeme yargısı bozulur, alıklaşır, akli dengeye zarar gelmeye başlar. Dolayısıyla Allah ile yakınlık sürekli keskin, Allah ile sevgi bağını muhafaza ve Allah’a sürekli hüsnü-zan akılda istikameti tam doğru tutturmayı sağlar dümdüz gidersin sağlam. Ama sağlam giderken tabii imtihan olmayacaksın diye bir şey yok. Şimdi zannediyorlar ki ben Allah’ı seversem, düşünürsem hiçbir zorlukla karşılaşmam. Yok öyle şey. Olur mu? Sen imtihan olduğuna göre, en zor ortamlarda peygamberler oluyor, veliler oluyor. Yani Allah’ı sevmek zorluğun kalkması demek değildir. Mesela Hz. Hamza (ra)’ı Cenab-ı Allah seviyor ama şehit olarak alıyor onu. Hz. Ali (kv)’yi seviyor şehit olarak alıyor. Hz. Zekeriya (as) 300 yaşındaydı şehit olduğunda 300 yaşında. Testereyle kestiler vücudunu ortadan. “Allah’tan başka baki olan yok, Allah’tan başka baki olan yok, Allahümme entel baki, Allahümme entel baki” diye dua etti ve şehit oldu. Allah o mübareğin canını yatakta da alırdı ama şehadeti ona uygun gördü. Ve durduk yere belki ömründe aldığı sevabın bir milyon mislini daha aldı. Çünkü orada tevekkül ediyor ya, şimdi Allah’a bağlılığı mükemmel. Testere kesmeye başlıyor “Allahümme entel baki, Allahümme entel baki” hiç fütur yok, şerefle o güzel canını cennette Cenab-ı Allah ağırlamış oluyor.

 

(Afrin’de YPG’ye katılan 5 İngiliz teröristten biri olan Huang Lei adlı terörist The Times Gazetesi’ne şu açıklamayı yaptı Adnan Bey: “Gece-gündüz bombalanıyoruz. Türk birliklerini durdurabileceğimiz konusunda gerçekten şüpheliyim. Türkiye büyük bir ülke. Adeta bir savaş makinesi. Zaman alsa da bir gün savaşı kesinlikle kazanacaklar. Biz bu savaşı kazanamayacağız ama en azından savaşın durması için elimizden geleni yapmak istiyoruz” dedi.)

Savaşın durmasını istiyorsa çeksin gitsin oradan işte, uzatacak bir şey yok. Ya Türkiye’ye teslim olsun veyahut defolup gitsin. Sen orada PKK yapılanması yaparsan Türkiye de seni seyredecek hali yok. Öyle bir şey Türkiye’nin bekası açısından son derece vahim bir tehlike arz eder. Türkiye’nin böğründe komünist, Stalinist bir PKK devleti. Üstelik ağır silahlara sahip. Facia bu, asla müsaade edemeyiz. Derhal gereği yapılsın, ne gerekiyorsa yapılsın hepsi kazınıp atılsın. Amerika da bu konuda hiç direnmesin, çok ayıp yaptıkları çok çirkin.

 

Alparslan Türkeş’i Unutturmaya Çalışanlara Karşı, Tam Aksi Bir Tavır Gösterilmesi Gerekiyor. Sayın Bahçeli’nin Soyadına Bir Türkeş İlave Ettirmesi Çok Güzel Olur

Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş’in hizmeti çok büyük. Ama bu yeni nesilde bilinmiyor bu çok vahim bir şey. O mübarek insan dişiyle tırnağıyla var gücüyle milli düşünceyi, milli duruşu, milli olmayı, devletin bütünlüğünü, ülkü ruhunu mükemmel gençlere aktardı müthiş bir azim ve kararlılıkla. Daha hala etkisi devlette bütün gücüyle devam ediyor. Ama hayret edecek şekilde unutturma faaliyeti var, çok vahim. Buna karşı tam aksi bir tavır gösterilmesi gerekiyor. Ben Sayın Bahçeli’nin soyadına bir Türkeş ilave ettirmesini çok isterdim. Devlet Bahçeli Türkeş, çok çok güzel olur, inşaAllah. Aslında her MHP Genel Başkanına Türkeş soyadı çok güzel bir damga olur, muhteşem bir damga olur. Bir de Sayın Bahçeli gibi MHP’nin başına geçen her değerli şahsa -ki Allah ömrünü uzun etsin, inşaAllah çok uzun yıllar hizmet eder- Başbuğ lakabı verilmesini istiyorum. Yani Sayın Türkeş Başbuğlar Başbuğu olarak anılsın, bak Başbuğlar Başbuğu. Ama her gelen MHP Genel Başkanına Başbuğ lakabının verilmesinin ben güzel olur diye düşünüyorum. Böylece Sayın Türkeş’in ismi de ruhu da kıyamete kadar etkili bir güç olarak devam eder diye düşünüyorum. Çünkü tanımayan bilmez, hakikaten çok değerli bir insan. O eğitimin Türkiye’de bu kadar etkili olması bir mucize. Şu an mesela polis, özel harekat, jandarma, ordu, MİT her yerde o ruh hakim. Bak bizim gençlere de bakıyorum o ruhu bayağı seviyorlar. Ben MHP’li değilim, ülkücü de değilim, AK Partili de değilim her zaman söylüyorum, yani ben bütün partileri kucaklıyorum. Hem CHP’liyim, hem AK Partiliyim, hem MHP’liyim, hem Saadetliyim, hem Büyük Birlik Partiliyim hepsini seviyorum. Ama böyle bir yöntemle bu ruhu devam ettirmek lazım. Çünkü gençlerin çok sevdiği bir aksiyon, çok sevdiği bir inanç ülkücülük ben onu görüyorum. Yani her genç seve seve ülkücü olmak istiyor. Ve hakikaten bir kahraman ruhu, hakikaten bir yiğitlik ruhu üstlerine hakim oluyor. Güzel bir terbiye şekli, güzel bir eğitim şekli, güzel bir ekol, güzel bir ideal. Daha ciddiye alınması lazım, daha önem verilmesi gerekiyor. Türkeş’in unutturulması riski çok çok vahimdir. Buna zaten müsaade etmeyiz bunu unutsunlar o imkansız.

 

(ABD, Suriye'de YPG kontrolündeki bölgelerde 2 hava üssü ve 8 askeri noktada özel birlikler bulunduruyor. Bunlardan belki en önemlisi Rümeylan'daki üs. Amerika ordusu Rümeylan’daki hava üssünde bulunan uydu takip cihazlarıyla Türk askerlerinin hareketliliğini anlık olarak YPG'li teröristlerle paylaşabiliyor. Bu üssün istihbaratların şehit verdiğimiz operasyonlarda etkili olduğu belirtiliyor.)

O zaman çok ayıp yapıyorlar. O çok vahim, ona karşı daha köklü bir çözüm aranması gerekiyor. Gerekirse bir mecliste gizli bir oturum yapılsın bütün CHP de katılsın. Rusya ile ittifak edilecek özel bir anlaşma yapılması gerekiyor olabilir ve Suriye ile anlaşma yapılması gerekiyor. Suriye ile anlaşma yapılsa zaten Amerika'ya çık git denir hiçbir hakkı yok. Yani uluslararası anlaşmalara göre hemen çıkması gerekir. Suriye ile Türkiye'nin anlaşması şart görünüyor. Çünkü Suriye hükümeti benim ülkemden çık dedi mi zaten Amerika uluslararası hukuka göre çıkmaya mecbur. Yani nerede olursa olsun. O imkanı kullanmak lazım. Suriye ile anlaşalım onları oradan çıkaralım. Rusya'yla da anlaşarak, İran'la da anlaşarak öbür türlü bu meşru gibi görünür onların açısından, devam eder.

 

(“Hz. İsa (as) nasıl ortaya çıkacak?” izleyici sorusu)

Onun da o kadar rahat olacağını zannetmiyorum. Allah onu imtihan eder, gerçi bize öyle gibi görünüyor ama rahat gibi görünüyor ama değildir. Çünkü bütün Peygamberlerden. Sadece tevekkülü iyi. Çok güçlü bir tevekkülü var. İmanı güçlü, şeytanla bir şeyi olmuyor yani muhataplığı olmuyor. Şeytanı hiç kaale almıyor. Şeytanın çok müdahalesi var İncil’de de geçiyor. Hemen hemen sıfır etkisi şeytanın o yönden rahatlığı iyi. Nefsini onu boğması sıkması falan olmuyor o yönden güzel. İman konusunda da kafası berrak. Bir de o yönden avantajlı ama çıkışı için benim kanaatim Hz. Mehdi (as)’ın işaretini bekler. Onun dışında çıkacağını zannetmiyorum. Bu Kutsal Sandığın bulunmasından sonra çıkacağını düşünüyorum. Kutsal Sandık da ahir zaman insanlarına bir nimet olsun onlara bir kalp ferahlığı olsun diye çünkü deccal çok azgın olduğu için, çok şiddetli olduğu için insanların imanının güçlü bir takviyeye ihtiyacı var. Şu an deccalin karşısında insanlar perişan vaziyetteler darmadağın etmiş vaziyette. Sevgiyi, aklı, muhabbeti, dostluğu kaldırdı. Gerçi bize gücü yetmiyor şu an deccalin elhamdülillah. Arkadaş grubumuza da gücü yetmiyor. Ama dünyada çok büyük facia yaşatıyor. Deccalin oyununa karşı imanla, Kuran’la, akılla, vicdanla Müslümanlar hareket edecekler. Hz. İsa Mesih’in de çıkışı Kudüs’te olacağını düşünüyorum. Zaten dünyada genel bir güvenlik sağlanacak sırf Kudüs’te değil. Bütün dünyada Hz. İsa Mesih zaten gündem olacak nereye gitse ona bir zarar gelmeyecek gibi sistem oluşturulacak. Şu an ortaya çıksa tutuklarlar nerede olursa olsun tutuklarlar.

Tabutun gelmesi çok önemli, tabutun yeri benim kanaatim bir kısım insanlar tarafından biliniyor. Ama zamanını bekliyor. Muhtemelen katranlı muşambaya sarılmış olarak muhafaza ediliyor bozulmaması için katranlı muşambaya sarılmış olarak. Açıldığında zaten temiz ve net kendi halinde görülür. İçindeki Kutsal Emanetleri de göreceğiz. O bir ferahlık verir insanlara açacaktır imanlarını çok güçlendirecektir. Hz. Mehdi (as)’da ben o kadar şaşıracaklarını zannetmiyorum. Zaten İslam alemi sıkışmıştı birini buldular başa geçirdiler derler. O kadar etkilenmezler ondan göreceksiniz. Ama halkın yine de hoşuna gider tabii Peygamberimiz (sav)’in hırkasını giyeceği için kılıcını kuşanacağı için bir heyecan olur. Ama bence o kadar metafizik göreceklerini zannetmiyorum. Bir tek Hz. İsa Mesih’te şaşırırlar çünkü o pek anlaşılacak gibi değil yani hiçbir akrabası yakını olmaması, Tevrat, İncil, Kuran’ı ezberden biliyor olması, yüzündeki ifade Hz. İsa (as) olması ihtimali olduğu için o heyecanlandırır. Onda cidden heyecanlanırlar. Konuşmalarından da herkes anlar göreceksiniz yani üslubundan anlaşılır. Ama şeytanı hiç kaale almıyor hayrettir hiç adam yerine koymuyor. İmanı da bayağı güçlü hafızasının gücünden kaynaklanıyor da olabilir Allah onu vesile ediyor. Güzel kafasında toparlıyor imanı. Bir de temiz bir akla sahip olduğu anlaşılıyor kafasında bir karmaşa yok. “Bidayeten” diyor Bediüzzaman “kendisi de bilmez kendisinin Hz. İsa olduğunu” diyor “havas ve yakınları onu imanın nuru ile tanırlar” diyor.

 

Hata Yapmak İnsan Olmanın Bir Vasfıdır. İnsan Zayıf Bir Varlıktır, Hatasını Tekrar Edebilir. Buna Kızmak Yersiz Olur

İnsanın hafızası o kadar güçlü değil. Unutabilir yani daha önceki yaptığı hatayı unutuyor unuttuğunda yeniden tekrarlayabilir. Makul aslında yani insan aciz bir varlık. Bir dahaki sefere daha kararlı oluyor. İmtihan yeri olduğu için zaten mucize olur bir hatayı yapınca bir daha net yapmamak çok zordur. Herkesin yapabileceği bir şey değil o. Bazen mükerrer tekrarlar az veya çok yani insan olmanın bir vasfı o. O kadar üstünde durmamak lazım olabilir.

 

(Selahattin Demirtaş mahkemede kendi aleyhine gösterilen delillerin tümünün FETÖ'nün uydurduğu deliler olduğunu ve bunun dışında hiçbir delil olmadığını iddia etti. Sözlerine şöyle devam etti “gün gelecek bunlar iktidardan düşecek. Ve bugünün bakanları bugün bu siyasi operasyona imza atmış yargı elemanları gün gelecek bu kumpaslardan yargı karşısına çıkacak” dedi.)

Tabii ki her zaman o tip düşüncede insanların hep ümidi olur. FETÖ'cüler de bir gün iktidara geleceklerini, intikam alacaklarını. Komünistler de öyleydi daha önce. Bir gün iktidara geleceklerini, intikam alacaklarını falan düşünürler. Yargıyı neden yargılıyorsun? Yargı dosya üzerinden karar veriyor. Bakar delile deliller yeterliyse “tamam” der. Başka hakimler de aynı kararı veriyor. Yani yargıda hakim karar verdiğinde üst mahkemeye gönderince ora da o kararı veriyor. Yine itiraz edersen bir üst mahkemeye de itiraz edersen yine aynı. Yargıtay’a itiraz ediyorsun aynı. Demek ki oradaki delil doyurucu. Dolayısıyla yani “şöyle yapacağız böyle yapacağız, yarın bir gün siz gideceksiniz biz geleceğiz” bunlar yakışık alacak sözler değil. Bunu dünyanın her tarafında herkes kullanır o zaman olur mu öyle şey? O değil de hukuki delillerle açıklayabilir. Mesela şurada şurada hata var. Şu hukuki hatalar yapılmıştır diyebilir. Ama ondan gerisi mantıklı olmaz.

 

(“Sizce mantık evliliği doğru mudur?” izleyici sorusu)

Zaten evliliklerin yüzde doksan dokuz virgül doksan dokuzu mantık evliliğidir. Aşk evliliği denilen evliliklerin de yüzde doksan dokuz virgül doksan dokuzu mantık evliliğidir. Yani geçim amaçlı küçük bir anonim şirket gibi yahut komandit şirket gibi. Anne baba ile aile ile kurulmuş bir dayanışma müessesesi olarak alırlar birçok insan. Yani hastalandığında hastaneye götürecek. İşte karşı ailenin imkanlarından istifade edecek. O aile de karşı ailenin imkanlarından istifade edecek. Paralar bir havuzda toplanacak oradan kullanılacak. Kadın yemek yapacak öbürleri yiyecek. İşte dedeye birisi hizmet edecek. Yani muazzam bir dayanışma ve imkan sistemi. Bir kazanç sistemi ve o tip şeyler diyeyim. Yani çünkü başka dil kullanacağım şimdi biraz ağır olacak. Genç kızları hayatta yalnız bırakıyorlar. O çocuklarda aç kalma korkusu oluyor, öldürülme korkusu oluyor, sahipsiz kalma korkusu oluyor. Yani dehşet verici geliyor onlara o. Yani “sokakta kalırsam bana kim bakacak ne yapacağım?” gibisinden. Onun için bir adamın yanına sığınıyorlar. Nikah için imza atıyor. İşte ölüyorum, bitiyorum dediğinde zaten evlilik daha sağlamlaşmış oluyor. Ölen biten yok normalde öyle bir konu da yok. Ama her ölüyorum, bitiyorum demesi onu sağlamlaştıracağı için, daha güçlü hale getireceği için o mazlum insanlar o görüntüyü vermiş oluyorlar. Ama biraz konuşsan zaten normalde itiraf etmezler de anlaşılır ama hiçbir insana bunu itiraf ettiremezsin sen. “Evet, bu böyledir” demez. “Olur mu?” diyor “deliler gibi” diyor “gördüm mü sarsılıyorum” diyor “elektrik tutmuş gibi” falan diyor. Atıyor yani öyle bir şey yok. Ama işte toplumdaki o sistemi düzeltmek lazım. Velayet sistemi olsa kadınlar böyle dehşet içinde yaşamazlar.

 

Münafık Sabah Akşam Müslümanlar Dağılsın Diye Uğraşır. Müslümanlarda İse Münafıkların Bu Çalışmaları Tam Tersi Etki Uyandırır, Daha Çok Kenetlenir ve Birleşirler

Şimdi münafık ayrıldığında tabii Müslüman alemini kendi haline bırakmış oluyor. Mesela öldürülen çocuklar, şehit edilen çocuklar, milyonlarca Müslüman hepsinin kanı onların üstüne olmuş oluyor. Çünkü o egoist bencilce ve alçakça Müslümanları terk ederek bu Müslümanların hepsinin öldürülmesine, zulüm edilmesine göz yummuş oluyor bir. İkincisi Allah'ı terk etmiş oluyor. Allah'ın dinini terk etmiş oluyor. İslam'ın birlikte yaşama emrini terk etmiş oluyor. O kadar fazla terk ettiği şey oluyor ki. Şimdi daha önce de kendini Müslüman tanıttığı için ve münafıkta da gurur, enaniyet kibir çok yüksek olduğu için, kendini beğenme çok yüksek olduğu için ona bir çözüm arar. Yani ne yapsam da ben bu dengeyi kurabilsem. En kestirme çözüm ve en net çözüm Müslümanların parçalanmasıdır. Müslümanlar tamamen parçalandığında o da o parçadan bir parça olmuş oluyor. Suç ve suçun delilleri ortadan kalkmış oluyor. Bunun dışında suçun delilinin kalkması mümkün değil. O yüzden canhıraş en kötü şartlarda bile sabahtan akşama kadar münafık Müslümanların dağılması için uğraşır. Ama bu dağılma da Müslümanlara ters etki yapar bilakis sayıları artar, güçlenir, zenginleşir, bereketlenirler. Bu da münafığı daha da dehşete düşürür. Onun için hayatı tam bir kabustur münafığın.

 

(ABD Dışişleri Bakanı Tillerson’un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmenin ardından Amerika Bakanlık Sözcüsü şöyle bir açıklama yaptı. “Tillerson diplomasi için Türkiye’deydi. Verimli bir görüşme yapıldı. Türkiye’nin güvenlik kaygılarını anlıyoruz. NATO müttefikimize saygı duyuyoruz ama herkes DEAŞ ile mücadeleye odaklanmalı” dedi.)

DEAŞ ile mücadele. Nerede bu DEAŞ? Yerini gösterseler de mücadele etsek. Olduğu yeri söylemeleri lazım önce. “Bak şurada var” derseler olur. Şimdi göremediğimiz bir DEAŞ ile nasıl mücadele edelim? Önce yerini söylesinler, onu biz isteyelim Amerika’dan.

 

(“Hayvanların genleriyle oynanması hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

Doğal olsalar daha iyi olur. Yani sakat iş onlar. Bir de o yapı bozuk olarak devam ederse ileriki genlerde daha da kötü. Bence hiç gerek yok yani bir amacı da yok, bir faydası da yok. Sadece zarar verir. Genleriyle oynanmış hayvanlar sağlıklı olmuyorlar. Bazen kedilere falan da yapıyorlar yani çok yazık hayvan bir garip şekle giriyor, omurgası bozuk, beli bozuk falan. Ahir zamanda bu tip şeylerin olacağını anlıyoruz. Hadislerden de anlıyoruz, ayette de işaret ediyor. “…Allah'ın yarattıklarını değiştirmelerini emredeceğim…” (Nisa Suresi, 119) “fıtratı bozacağım” diyor şeytan. Yani “doğal yapıyı, doğal hayatı bozacağım” diyor. O da şu an onu yapmış oluyor.

 

(Amerika Suriye’de bulunan YPG’ye sürekli ağır silah yolluyor ve son olarak da YPG’lileri eğitmek için 550 milyon dolar bütçe ayırdığını açıkladı. Buna rağmen ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson Sayın Erdoğan’la görüşmeden hemen önce basına yaptığı açıklamada, “YPG’ye asla ağır silah vermedik. Dolayısıyla geri alınacak bir şey yok. Türkiye’yle ana hedeflerimiz tamamen ortak” açıklamasını yaptı.)

Kardeşim adamlarda çok fazla zırhlı araç var. Orada fabrika falan da yok. Yani bu markette satılan falan bir şey de değil. Sadece Amerika’da üretiliyor bunlar ve adamların elinde binlerce var. Yani nerden geliyor bu tanksavarlar, uçaksavarlar şunlar bunlar? Bunu fotoğraflayıp belgeleyip göstermek lazım.

 

(Zeytin Dalı Harekatı’na destek kapsamında Hatay'a gelen sanatçılar Jandarma Karakolu'ndaki askerlerle buluştu. “Sanatçı ve Mehmetçik el ele” sloganıyla gerçekleşen program kapsamında beraberlerindeki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’la; aralarında Yavuz Bingöl, Tamer Karadağlı, Erhan Yazıcıoğlu, Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli, Zuhal Yalçın ve Sefa Sezgin'in bulunduğu sanatçılar Reyhanlı ilçesine gitti.)

İyi güzel, askere ev yemekleri yapıyorlar ya o iyi. Çocuklara, bol bol dolma falan yapsınlar. Yani öyle bir tane iki tane değil, mesela binlerce zeytinyağlı dolma yapılsın, kıymalı dolma yapsınlar. Çocuklar ev yemeği yesin. Kamyonlarla taşıyalım, anneler yapsın. Tabii zeytinyağlı sarma falan öyle az değil. Bir askere, bir kilo düşecek gibi. Mebzul miktarda yapılsın gönderelim.

 

(“Allah kötülüklerimizi nasıl örter?” izleyici sorusu)

Zaten Müslümandan öyle bir kötülük çıkmaz, zaten örtülmüş yaratılır mümin. Öyle bir şey olmaz. Mümin, öyle galiz hata yapmaz ama yapsa bile Allah onu örter demek yani bir daha hatırlatmaz. Cennette aklına gelmez, o anlamda. Nasıl biz zer alemini hiç hatırlayamıyoruz. Düşünüyoruz hiç aklımıza gelmiyor. Yapılan hata da hiç akla gelmez. Allah, aklımızdan aldı mı gidiyor. Bir şey unuttuğumuzda nasıl oluyor görüyorsunuz. Ne kadar uğraşırsan uğraş akla gelmiyor.

 

(Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, darbeci sanıkların, sürekli yaptıklarını inkar ettiklerini belirterek şunları söyledi: “Darbe girişimi yargılamalarına bakıyorsunuz, hiçbir sanık, yaptığını kabul etmiyor. Helikopterlerle meclisi bombalayan, Cumhurbaşkanımıza suikasta giden bile, bunu ben yaptım demiyor. O zaman hayaletler geldi ya da biz rüya gördük. Burada kimse aklımızla alay etmesin. Bunlar mahkemelerde, yargılamalarda ortaya çıkacaktır” dedi.)

Bunlar şımarıyor. Gerek yok ki adam, fotoğrafla belgeli belli yani. İstediği kadar yapmadım desin. Olur mu öyle şey? Katiller falan da öyle diyor, çekip vuruyor, ben yapmadım diyor. Elim yaptı diyor yani aynı münasebetsiz izahlar. Uğraşmaya gerek yok. Mahkeme direkt gereğini yapsın. Zırvayla uğraşacak halimiz yok.

 

(Türkiye ile Yunanistan arasında, gerginliğe neden olan “Kardak kayalıklarının 2 mil uzağında olan Çavuş Ada’da, Türk Sahil Güvenlik ekipleri tarafından termal kameralarla gözetleme yapılacak kulelerin inşaatına başlandı.)

Güzel, neye yarayacak o? Kardak’a bir şey olursa… Ha kıllık yaparlarsa. Kardak’ta direkt askeri karakol yapsalar olmuyor mu? Ne tür oranın kroki konumu? Küçük kaya parçası. Yer yok mu üstüne çıkılabilecek kadar? Küçük de olsa bir ev yapılır. Bize versinler orayı, bir villa yapalım. Yunan, munan kimse giremez Allah'ın izniyle. Yani adım atamazlar evvelAllah.

 

İsrail ile Filistin Arasındaki Kavgayı Allah’ın İzniyle Bitireceğiz. İkisi de Peygamber Soyu Olan Bu İki Halkın Kardeş Olarak Yaşamasını İstiyoruz

Museviler de Hz. İsrail (as)'in soyundan. Bir babanın evlatlarısınız. Allah o kavgayı durduracak. Şeytan aranıza girdi. O şeytanı tepeleyeceğiz. İsrail’le Filistin’i kardeş edeceğiz inşaAllah. Kavga duracak. Filistinliyi öldüren, şehit eden zalimdir. İsrailliyi öldüren ki bana göre de şehit eden zalimdir. Çünkü mümin onlar da Müslüman her halükarda zalim olurlar. İki tarafı da dost edeceğiz, kardeş edeceğiz. Bu Mehdilikle olacak inşaAllah Mehdiyet’le olacak. Doğru söylüyor benim güzel yüzlüm. Allah kalbimize ferahlık versin, hayır versin. Allah bizi Mehdi’mize kavuştursun. İsa Mesih'e kavuştursun. Müthiş bir ferahlık olacak. Biz İsrail'le görüşmelerimizde Filistin’e hep müşfik davranılması, askeri operasyon yapılmaması için hep telkinde bulunduk. Bunun sonucunda bizim görüştüğümüz dönemden sonra Filistin'e yapılan hava harekatları tamamen durdu. Ağır bombardıman tamamen durdu. Eskiden halı bombardımanı yapılıyordu ve acayip topçu atışı ve roket atışı yapılıyordu. Ve acımasızca Filistin'e giriliyor tanklarla her yer yıkılıyordu. Ama şu an bu en aza indirildi elhamdülillah. Bizim vesilemizle gece gündüz konuşarak bunu elde ettik. Ama bu bilinmeyen bir husustur ayrı mesele.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."