Sayın Adnan Oktar'ın 15 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 15 Mart 2018

 

(Terör örgütü YPG Afrin şehir merkezinden çıkmaya çalışan sivil halkı dozerlerle engellemeye çalışıyor. Yolları dozerlerle kapatıyor. Ancak Türk Silahlı Kuvvetleri bu düzenekleri vurarak yolları açıyor.)

Özellikle ikmal yolları tamamen kapatılması gerekiyor. Geçecekleri köprüler şu bu falan bunların tamamının havaya uçurulması lazım. Askerimiz o konuda maşaAllah tecrübeli. Hakikaten dünya ordularında böyle akılcı mücadele eden bir ordu ben hatırlamıyorum. Çok planlı, çok teknik, çok akılcı ve kanaviçe işler gibi o kadar titizler. Aman sivillere bir şey olmasın, aman çocuklara bir şey olmasın çok özen gösteriyorlar. O da onlara sevap, hem ne sevap. MaşaAllah diyoruz merhametlerine, titizliklerine, özenlerine.

 

(Avrupa Parlamentosu’nda yarın oylanacak karar tasarısında Türkiye’ye Afrin’deki askerlerini çekmesi çağrısı yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün bu çağrıya cevap verdi. “Avrupa Parlamentosu’nda Afrin’le alakalı olarak bizim oradaki harekatı durdurmamız istenecekmiş. Genişlemeden sorumlu bayan var bir tane, böyle bir arzuda bulunmuş. Boşuna heveslenmeyin, işimiz bitmedikçe oradan çıkmayacağız bunu bilesiniz. Türkiye bir şamar oğlanı değildir. Dolayısıyla oradaki işimiz bitecek öyle çıkacağız. Bu sözler de bizim bir kulağımızdan girer ötekinden çıkar” dedi.)

Helal kabadayıya helal. Yedi ceddine rahmet olsun senin. Densizlere bak densizlere bak, Türkiye’nin böğründe komünist, Allahsız, Kitapsız kan döken bir çete, bir alçak Kuran’ı koyuyor altına bomba koyuyor, böyle alçak kahpe bunlar. Bunları biz orada muhafaza edecekmişiz, ses çıkarmayacakmışız, çekinecekmişiz, “pardon yanlışlık yaptık” diyecekmişiz, “bu olmadı tabii hakkıdır bunlar burada kalsın” diyecekmişiz. Kardeşim şimdi insanın ağzına dolu dolu geliyor, densizliğe bak münasebetsizliğe bak. Sen bir şey yapmıyorsun, bu alçakları oradan temizlemiyorsun, temizleyene de laf söylüyorsun. Hepsini oradan söküp çıkaracağız öyle bir şey yok. Şanlı kabadayı sen doğru yoldasın Allah yardımcın olsun sonuna kadar da yanındayız.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Beştepe’de liseli öğrencilerle buluştu ve onlara “ben sizi çok seviyorum” diye seslendi. “Gençler, ben sizi çok seviyorum, o yüzden okulların önünde elinde sigarayla gördüğüm zaman kahroluyorum. Ciğerlerini, kalbini adeta tehdit ediyor, buna fırsat vermeyin. Allah’ın bizlere emaneti olan bu vücudu hep beraber kullanalım. Bu öyle bir bela ki en yakın arkadaşlarım bile söz veriyorlar ‘tamam bıraktım’ diyorlar. Bir ay sonra görüşüyoruz bir bakıyorum leş gibi sigara kokuyorlar” dedi.)

Tayyip Hocam çok güzel söylemiş. Ne güzel insan ne kadar haklı, ne kadar doğru. Ben inanamıyorum mesela su gibi genç kızlar su gibi. Liseli üniformalı falan, o minicik o güzel ellerinin arasında sigaralar. Soruyorum “zevk veriyor mu?” diyorum “yok” diyor. Yani “herhangi bir şekilde sıkıntını alıyor mu?” diyorum “yok.” “Tadı hoşuna gidiyor mu?” diyorum “o da yok.” Ne içiyorsun o zaman? Açıklaması yok, şeytanın bir oyunu.

 

(“Allah inkar edenlere neden azap vermiyor?” izleyici sorusu)

İnkar edeni zaten Kendi yaratıyor, imtihan için zaten gerekiyor onlar. Fakat azabı hemen vermeyi kastediyorsun sen. O zaman müminler imtihan olamaz. Onların varlığıyla mümin kıyaslandığı için onların var olması gerekiyor. Müminin de onları görmesi hatta onlarla mücadele etmesi, onları iknaya çalışması, konuşması gerekiyor ki sevap alabilsin. Ama en sonunda cezalanırlar tabii. Fakat şuuru kapalıdır onların onu da söyleyeyim. Allah onların ölü olduğunu söylüyor muhkem ayet, ima yollu yahut müteşabih değil. “Onlar öldüler siz onları diri zannediyorsunuz” diyor Allah. “Onlar ölüdürler” bak “gözü vardır görmez” diyor “kulağı vardır işitmez, siz onları işitir mi zannediyorsunuz? İşitmezler” diyor. “Arada bir perde vardır” diyor “onların görüp işitmelerini engelleyen perdeler meydana getirdik” diyor. “Ölüdürler hayvanlar gibidirler hatta hayvanlardan da aşağıdırlar” diyor. Çünkü hayvanlar masum oluyor. Onlar hayvanların gösterdiği asaleti, güzelliği gösteremez. Aşağılık hareket yaptıkları için Allah “onlar aşağılıktırlar” diyor.

 

(Adnan Bey, siz uzun yıllardır kanser hastalarının ilaçlarının devlet tarafından karşılanması ve kanser hastalarından hiçbir şekilde para alınmaması gerektiğini anlatıyorsunuz. Devlet bu konuda adımlar atıyor. Son olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu yeni bir açıklama daha yaptı. “Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için en önemli şey. Sağlık konularını kesinlikle maliyet unsuru olarak görmüyoruz. Yeni bir gelişme olarak dört tane daha kanser ilacımızı geri ödeme listesine aldık. Onun dışında çok sayıda ilacımız geri ödeme listesine girmiş durumda” dedi.)

Bilhassa kanser kardeşim aman aman, yani öyle şey olmaz. Hastaneden ilaç verdiklerinde hastane masrafını da ilacını da biz ödeyelim. İster vakıf kursunlar ister vergi koysunlar. Kanser zaten zor bir hastalık. O kadar anormal bir durum ki bu. Mesela adam ailesine bakıyor, diyorlar ki “kardeşim sen kanser oldun.” Nedir? “Mide kanseri” diyor. Çok çetin bir hastalık, midesinin alınması gerekiyor. Adam çalışamaz. Ameliyat için hastaneye yatıyor “bir 400 bin liranızı alırız” diyor. Adamın zaten bir tane evi var, iyi kötü de bir arabası var. İşinden zaten olmuş, evi satıyorlar, arabayı satıyorlar borçlanıyorlar adam ameliyat oluyor, evde yatalak, karısı, çocuğu var. Kardeşim, böyle bir facia olur mu? Ne alaka niye para alınsın? Niye para alınsın? Bilakis maaşı devam etmesi lazım çalışamadığı için. Kasten yapmamış ki hastalıktan yapmış. Ha ödeyemiyor, biz öderiz kardeşim Allah Allah. Ben dört ayakkabı alacaksam bir ayakkabı alırım öderim. Bize bu konuda ya vergi getirsinler veyahut vakıf kursunlar gereğini yapalım.

 

(“Sürekli sevgi kelimeleri kullanmak sizce samimiyet göstergesi midir?” izleyici sorusu)

Çok iyi olur. Çünkü hep nefret kelimeleri var. Eğer sevgi kelimesi kullanıyorsa her halükarda kullanması çok çok faydalı güzel. Duyanlara, insanlara iyi bir örnek olur, teşvik olmuş olur. Çünkü sevgi cümlesi kullanan insan parmakla sayılır çok eksik çok az. Binde bir, yüz binde bir. Nerede öyle insan? Keşke çok kullansa, çok sevgi kelimesi kullanan insan olsa. Teşvik edici olmak lazım, hiçbir mahsuru yok. İbadet olarak kabul et. Çünkü sevgi sözü kalplerde çok olumlu etki yapar insanı açar.

 

(“Bilim dünyasının insanlardan gizlediği bir şeyler var mıdır?” izleyici sorusu)

Mesela maddenin olmadığı. “Bilim dünyası bunu büyük bir korkuyla fark etti” diyor. Modern fizikçiler bundan bahsedemiyorlar. Mesela zamanın ve mekanın olmadığını anlatamıyorlar. Zaman ve mekan yok, tamamen beynin algı biçimi, dışarıda yok öyle bir şey. Renk yok, ışık yok, zaman yok, mekan yok hepsi beynin algısı, beynin algısına göre oluşuyor. Serbest uzayda yok böyle bir şey. Yani gölge varlık olarak var.

 

Deccal kudurmuş gibi saldırıyor şu an. Yani cinnet geçiriyor. “Artık son dönemi olduğu için durumu muhafazaya çalışır” diyor Bediüzzaman “dördüncü dönemi” diyor “son dönemidir artık durumu muhafazaya çalışır” diyor. “Yapacağı bir şey kalmamıştır” diyor. Şu an durumu muhafazaya çalışıyor. Biz de bunu yıkacak elimizden ne geliyorsa yapacağız inşaAllah ve yapıyoruz. Ama tabii elimizden geleni yapmamız biz kendi bunu arzumuzla, kendi kafamızla yapıyormuşuz gibi görünüyor ama bu kaderde Allah'ın deccaliyeti yıkması olayı. Yani deccale gücünü veren de Allah'tır. İnsanların meşesinin, müziğin, sanatın, estetiğin kalkması deccalin alameti olarak oluşuyor ama onun yaratılmasını Allah yaratır. Ama onun yok edilmesi görevini şu an Mehdiyet üstlendi. Bunun atağı var biz de öncüsüyüz bunun için bir gayret ediyoruz. Ama bunu tabii kaderde Allah yaratıyor. Mesela ilk darbeyi yedi, Darwinizm’le darbeyi yedi. Kadınlara yapılan çirkin bakış açısı, saldırı mantığı, kadınlara uygulanan şiddet ruhu da bizzat hükümetin ağzıyla, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın ağzıyla mühürlenmiş oldu. Ve kendilerini yerden yere atıyorlar kadın dövemeyecekleri için. Çünkü ağız tadıyla artık kadın dövemeyecekler. Ama tabii bu biraz vakit alacak gibi görünüyor.

 

(“Dikkatimizi daha çok nasıl arttırabiliriz?” izleyici sorusu)

Dikkat kapalılığı, dikkat aslında açık oluyor da insanlar dikkatini başka şeylere verdiği için dikkati kapalı oluyor. Çok şey düşünüyorlar. Kendilerini sıkacak çok şey. Çünkü tehlike fazla olduğu için dünyada, insanlar ahlaksız olduğu için, dünya bozulduğu için kendini yalnız görüyor insanlar ve her şeyi cisimleri, insanları, hayvanları her şeyi tehlikeli görüyor. Çünkü mesela dolap devriliyor üstüne. Köpek ısırmaya kalkıyor. Elektrik kablosunda elektrik oluyor. Babası dövmeye kalkıyor. Ağabeyi bıçaklamaya kalkıyor. Kocası “deşarj olacağım” diyor odunla dövmeye kalkıyor. Sokağa çıkıyor adam tahmin etmediği anda suratına yumruk atıyor. Yani inanılmaz kepazelik. Çocuğu oluyor mesela üç yaşında “niye bacağını açtın?” diyor “amcası görecek bacaklarını tahrik olur” diyor. Veyahut oğlunun yanında diz kapağı açılıyor “bilmem ne umduğu zaman çocuğun” diyor. Kendi öz çocuğu “senden bilmem ne umduğu zaman” diyor. “Niye açtın diz kapağını?” diyor yani dehşet verici bir dünya gösteriyorlar. O yüzden insanların dikkati, beyni uyuşuyor adeta. Hep gereksiz konulara dikkatlerini verdikleri için lüzumlu yahut herhangi bir konuya dikkatini veremeyecek hale geliyor. Sürekli unutkanlık, sürekli dikkat dağınıklığı meydana geliyor. Buna karşı ne yapılır? Buna karşı yapılacak şey işte alemleri mesela atomun içinde alem yaratan Allah'a kalbi tam bağlamak olur. Çünkü bu gelenekçi takımını, mesela bu anormallikleri yaratan Allah. Mehdi (as)'nin çıkması için yapıyor Allah. İsa Mesih (as)'in zuhuru için yapıyor. Zaten bunlar olmazsa çıkmazlar. Bunlar mutlaka olması gerekiyor. Hatta bunlar hafif daha da şiddetli olaylar da olacak. Daha da şiddetlileri olur. Mehdi (as)’nin zuhuru için Allah tarafından yapıldığı için her şeye kafa takarak, her şeyden çekinerek değil de kalbi Allah'a bağlayarak, gerekli olan şeylere dikkat ederek yaşamak lazım. Gereksiz şeylere dikkat vermemek lazım.

 

(“Türkçülük hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

Şöyle olabilir yani saf ırk olarak Türkçülük çok korkunç tabii. Aklı başında bir insanın yapacağı bir şey değil. Ama Türkiye’de olan bütün Türklere biz Türk diyoruz biliyorsunuz. Yani belki yetmiş kavim vardır Türkiye’de, hepsine Türk diyoruz bu çok güzel. Mesela Kazakistan’a gidiyoruz belki yarısı Rus’tur ama biz hepsine Türk diyoruz. Mesela Tacikistan'a gidiyoruz Çinliler var, Ruslar var, Moldovyalılar var, Litvanyalılar var hepsine Türk diyoruz. Bu anlamda Türk, Türkçülük güzel. Bu anlamda yani hepsini içine alan, hepsini seven yani bir hars olarak, bir kültür olarak Türkçülük güzel.

 

Hadis Açıklamaları

Resulullah (sav) “Her yaptığımı o da (Mehdi (as) da) yapacaktır. Resulullah (sav) cahiliye temellerini yıktığı gibi, Mehdi (as) de önceki temelleri yıkacaktır.” Yani bu bağnazlık, kadın dövme, şu bu falan, bunları yıkacaktır diyor. “İslam’ı yeniden baştan alacaktır. Mehdi (as) dini aynı Peygamber (sav) zamanında olduğunu gibi aynen uygulayacak. Yeryüzünden mezhepleri kaldıracak. Halis ve hakiki dinden başka hiçbir mezhep kalmayacak.” (Muhammed Bin Resul El Hüseyin El Berzenci Kıyamet Alametleri)

Mehdi (as)’yi, Peygamber Efendimiz (sav) tarif ederken baştan sona geniş bir insan olarak tarif ediyor. “Alnı geniştir” diyor. “Omuzları geniştir, göğsü geniştir, karnı geniştir, uylukları geniştir” tarzında açıklıyor. “Orta boyludur” diyor, saçlarına varıncaya kadar, hatta “saçları kulaklarının üstünde dalgalanır” diyor. “Kaş çatma çizgisi tektir” diyor. “Burnu, küçük ve kalkık bir burnu vardır” diyor, “ama ortası hafif bombelidir. Sakalı yanlardan cezmedilmiştir” diyor, alttan meczum yani cezmedilmiş meczum. “Yanlardan inceltilmiştir, incedir sakalları” diyor. Cübbeli diyor ki bak. “Şu kısmı çok naiftir” diyor “çok temiz, parlak” ve onu uzun uzun anlatıyor. “Dişleri parlak güldüğünde leman eder” diyor. Bembeyaz dişleri çok temiz İmam Mehdi (as)’nin. “Orta boyludur” diyor Peygamber Efendimiz (sav) . “Saçları siyah, sakalı da siyahtır” diyor. Saçının ve sakalının parlak olduğu da belirtiliyor Mehdi (as)’nin. “Sırtında bir ben vardır” diyor, tam o kürek kemiği hizasında, Peygamberimiz (sav)’de olduğu gibi. “Sağ ayağında bir ben vardır” diyor. Ve yine “sağ göğsünde yaprak şeklinde bir ben vardır” diyor. İki ayrı ağacın yaprağına benzetilmiş. “Yeşil gözlüdür” üç ayrı hadis var alenen hadra diye yeşil geçtiği halde. Hadra biz nedir diyoruz. Hocaya soruyoruz. “Siyah tabii ki” diyor. İnsaf insaf. Hadra hıdır oradan geliyor yeşil Arapça. Yeşil ne zaman siyah oldu? İnanılır gibi değil. “Diz kapakları çıkıktır” diyor. “Uylukları birbirinden ayrıktır” diyor. Ve “uylukları geniştir” diyor. Ayrıca “adımlarını dışarıya doğru basar” diyor. Geniş basıyor ve dışarıya doğru ayakları. 

Yine bir rivayette diyor ki: “Bir özelliği de yürürken uyluklarının açık ve birbirinden uzak olmasıdır.” Yani bildiğimiz yürüyüş tarzında değil. Ayakları ayırarak yürüyor. Basarak yani ayıra ayıra iki tarafa basarak yürüyor. Bu da onun belirgin bir özelliği. Bu çünkü özellikle yapılacak bir şey değildir. Doğal özelliği uylukların ayrı olması ve ayaklarını dışarıya basarak yürümek yapmacık yapılacak bir şey değil insan beceremez böyle bir şeyi. Olsa bile çocukluğundan beri öyle olduğu anlaşılıyor. “Bacakları enerjiktir” diyor Peygamberimiz (sav) yani hareketli, hızlıdır. “Geniş karınlıdır. Bacakları çok enerjiktir, omuzları geniştir. Onun gecesi Allah’a boyun eğerek ve Allah’ı anarak geçecektir” diyor geceleri. “Münafıkların attığı suçlar onu Allah’ın huzurunda etkilemeyecektir. O nur yayan bir kandildir.” Bak görüyor musun? “Münafıkların attığı suçlar” iftiralar, “Onu” Mehdi (as)’ı “Allah’ın huzurunda etkilemeyecektir. O nur yayan bir kandildir.” Nerede geçiyor? Bihar'ul Envar 86 ve 81. 

“Güzel simalıdır. Peygamberler gibi azametlidir, yüzü nurlu çehresi huzur verir, yüzü görkemlidir. İlerleyen yaşlarında genç görünümlüdür. Görünümüyle İsrail oğullarına benzer. Beni İsrail görünümündedir, orta boyludur, uzun ömürlüdür. Cildi güzeldir, cildi parlaktır, cilt rengi kırmızıya karışık beyazdır. Cilt rengi kimi zaman açık, kimi zaman daha koyudur. Burnu çok muntazamdır, ince burunludur, burnu küçüktür. Burnunun orta bölümünde belli belirsiz küçük bir çıkıntı vardır. Alnı parlaktır, alnı geniştir, açık alınlıdır. Alnında bir iz yara izi vardır. Alnında hafif bir içbükeylik vardır.” Alnı hafif iç bükey. “Yanağında bir ben vardır, bu ben açık renkli ve parlaktır. Hz. Musa (as)’nın yanağındaki ben gibidir. Yanağındaki ben dışa çıkıktır. Çekik gözlüdür hafif, yeşil gözlüdür. Kaşları kavislidir. İki kaşının arasında tek çizgi halinde küçük bir çukur vardır. Saçı gürdür, saçı siyahtır. Saçlarının güzelliği dikkat çeker. Saçları kulağının üzerinde kıvrılır. Sakalı sıktır, sakalı siyahtır, sakalı cezmedilmiş” yani düzeltilmiştir. “Sakalı yanlarda daha azdır. Sakalı hafif olup” yani ince sakalı, “sakalı yanlarda az, aşağı tarafı ise daha cezmedilmiştir. Bütün vücudu geniştir” diyor hadiste yine. “Geniş vücutludur, omuzları geniştir, omuzları heybetlidir. Uylukları geniştir, karnı geniştir, başı büyüktür.  Peygamberimiz (sav)’inkine benzer ben vardır. Sağ bacağında siyah bir iz, sağ bacağındaki iz beden renginden farklıdır.” Yine “sağ uyluğunda bir ben vardır” diyor. Yine bacağa dikkat çekiyor. “Sırtında bir ben vardır iki omuz arasında göğüs, kalp hizasında ben vardır gerdek düğmesi gibi. Yine sağ göğsünde yaprak şeklinde büyükçe esmer bir leke vardır. Omuzunda nübüvvet mührü vardır. Alnında iz vardır. Heybetli bir şahıstır. Bedeni çok güçlüdür, sesi güçlüdür. Sesi güzel nefes kesicidir. Kemik yapısı gençtir. Uyluklarının arası geniştir.” Yani ona özellikle dikkat çekiyor Peygamberimiz (sav) . “Uyluklarının arası geniştir, açıktır. Diz kapakları öne çıkıktır. Bakışları etkileyicidir. Hayranlık uyandıran bir çekiciliğe sahiptir bakışları. Yanakları daha az dolgundur. Dişleri güzel ve parlaktır. Güldüğünde parlar leman eder” diyor Peygamberimiz (sav). “Yürüyüşü; adımlarını dışarıya doğru atar.” Yani bacakları ayrıktır diyor yürürken. Dışarıya doğru basarak yürür diyor. “Konuşurken kimi zaman dilinde ağırlık oluşur. Konuşmalarında vurgu yapmak için sağ elini kullanır. Uzun ömürlüdür diyor.

“Yaklaşık üç yüz on üç talebesi vardır” diyor Peygamberimiz (sav). “Eline bakarak talebeleriyle konuşur” işte cep telefonu ipad falan “bütün talebelerini görür” diyor “eline baktığında” diyor. “Dünyanın her yerini görür” diyor alenen cep telefonu tabii. “Doğumu evindedir” diyor. “Gizlidir” diyor. “Seyittir Peygamberimiz (sav)’in soyundandır. Yorulduğunda göz kapağı biraz sarkar” diyor “aşağı doğru” bu çok acayip bir detay değil mi? Çok acayip yani. “Evi geniş araziyle etrafı çevrilidir. Arapçayı pek bilmez” diyor Peygamberimiz (sav). Sesinin güzelliğine dikkat çekilmiş.

“Resulullah (sav)’ın torunlarından El Kaim-El Mehdi, dünyayı başka bir dünyaya dönüştürecektir. Şekil, karakter, asalet açısından İsa Mesih’e en çok benzeyen El Kaim- El Mehdi’dir. Allah ona Mehdi (as)’a tüm peygamberlere verdiklerini verecek ve bunun da ötesinde Mehdi (as)’ı hepsine tercih edecektir. Ali’nin soyundan olan kaim Hz. Yusuf (as)’un ortadan kaybolması gibi kaybolacak. Meryem oğlu İsa’nın tekrardan zuhuru gibi zuhur edecektir.” Yani “Hz. Yusuf gibi hapse girecek” diyor ama “bu iki kere olacak” diyor. “Meryem oğlu İsa’nın tekrardan zuhuru gibi de zuhur edecektir.”

 

(“Kuran ahlakından uzak olanlarla aynı evde yaşayanlara ne tavsiye edersiniz?” izleyici sorusu)

Sabrederse çok sevap alır. Dindar insanların içinde yaşayandansa mesela yüz misli daha fazla sevap kazanır, onun için bir hayır. Çünkü Peygamber Efendimiz (sav) de müşriklerin içinde İslam’ı yaşadı çok fazla sevap aldı. Ama sahabelerin içinde yaşamaya başlayınca sevap düşer azalır. Mesela bin sevap alırken beş sevap almaya başlar, onun için zorluk içerisindeki ibadet çok makbuldür.

 

(“Kadınlar mutlu olmak için neler yapmalı?” izleyici sorusu)

Kadınlar çok akıllı olurlar, çok derin düşünmeye yatkındırlar. Allah’la çok candan bir bağlantıya geçmesi lazım kadınların. Allah korkusunu çok iyi bilecek, Allah’ın detaylarını çok iyi görecek müthiş bir yeteneği var kadınların. Allah’ı çok candan severlerse, çok yakın olurlarsa ve Allah'ın büyüklüğünü o güzel yüksek akıllarla iyi kavrarsalar kadın mutluluğun da ötesinde tutkuyu, aşkı çok muhteşem yaşayan metafizik bir varlığa dönüşür. Bunun dışında kadının mutlu olması diye bir konu olmaz.         

 

(“Hırs iyi bir şey midir?” izleyici sorusu)

Hırs tabii ki iyi olur. Mesela İslam’ın hakimiyeti için hırs yaparsın. Kardeşlerine mesela güzel yemek yemeleri için hırs yaparsın. Güzel kıyafet giymeleri için hırs yaparsın. Güzel bir eve kavuşmaları için hırs yaparsın. Güzel arabayla gezmeleri için hırs yaparsın. Temizlik için hırs yaparsın. Hayır için hırs yapmak güzel bir şey kötü bir şey olmaz.

 

(Afrin’de yaralanan gazimiz Fatih Aydemir'i AK Parti Aşkale İlçe Başkanı Abdulkerim Polat ziyaret etti. Gazimiz; “İyileşir iyileşmez Afrin’deki arkadaşlarımın yanına döneceğim. Rabbim vatanımıza, milletimize, devletimize güç kuvvet versin” dedi. Gazimizin babası Saim Aydemir de; “Kimse bizi yıldıramaz. Çocuğum vatan için gitti yaralandı. Şu an çok şükür durumu iyi. Oğlumla gurur duyuyorum. Bir değil bin oğlum olsa Afrin’e gönderirim” şeklinde konuştu.)

Yalnız gaziler için böyle lüks otel gibi çok güzel yerler yapıp orada ağırlayabiliriz. Mesela gaziler gazilerle tanışırlar falan. Ziyaret edilebilir onlar. Yani güzel bir ortam yapabiliriz böyle güzel manzaralı çok hoş bir yerde, deniz kenarında da bir yer yapabiliriz. Böyle düşünelim, böyle olabilir.

 

(Hükümet yanlısı olan ATV'de reyting rekorları kıran “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” isimli dizinin ekibi hep beraber yemeğe giderek bir fotoğraf çektirdiler. Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca bu fotoğrafı; “Eşkıya ekibi Roka-Balık’ta” yazısıyla paylaştı. Sofralarında bardaklarda buzlu su var. Sosyal medyada bu fotoğraf geniş bir kesim tarafından eleştirildi ve Cumhurbaşkanı ile hükümetin tepkisinden korktukları için rakısız bir yemek yedikleri söylendi. Mine Kırıkkanat da tepki gösterenler arasında. Kırıkkanat bu fotoğrafı “Sahtekârlığın fotoğrafını çeker misinin Abidin?” yorumuyla paylaştı.)

Ne varmış bu fotoğrafta ya? Bir daha bakayım, yaklaştır masayı. Tamam, rakı içmeye mecburlar mı yani niye rakı içmeleri gerekiyor? İşte niye? Dekolte hanımefendiler var, bayağı güzel genç kızlar. Yani modern bir ortam, arkadaşça gördüm. Niye rakı içme mecburiyeti geldi ben onu anlamadım. Yani Türkiye’de milyonlarca insan rakı içmez, mecbur mu? Çok az bir kesim rakı içer.

 

(“Başkalarına öğütlediğini yapmayan insanlara ne demeliyiz?” izleyici sorusu)

Tabii kırmadan hatırlatmak lazım. Yani onun da bu güzel sözleri yerine getirmesini. Çünkü mesela adam diyor “cömert olun” diyor ama kendi pintidir ama yine iyi cömertliği anlatıyor olması. Yani hiç anlatmadığını düşün, daha kötü. Anlatıyordur, onunla da aynı dille nezaketiyle kırmadan o hatırlatılabilir. Yani öfkelenmek yanlış olur. Çünkü yine yaptığı iyi, yani hiç olmamasındansa daha iyi.

 

(“İnsan gözünün göremediği varlıklar var mıdır?” izleyici sorusu)

İnsanın gözünün göremediği varlılar var evet. Cinler var, melekler var, Hızır (as) vardır. Cinler görülür yani görünebilir, böyle direkt biçim alma değil de ektoplazma haliyle görmek mümkün yani eğer çok kararlı çalışılırsa yani özenli olursa, azot dumanı gibi duman halinde gelir cinler. Böyle alenen görülür, yerde oluşur havada değil de. Hızır (as) da ilk gelişi ektoplazma tarzında olur Hızır (as)’ın gelişi. Yani duman şeklinde gelir sonra şekillenir yani sertleşir ve cisim halini alır ama tabii o aklın ihtiyarini alacağı için, o tip şeyler yani korku meydana getireceği için genellikle yekaza halindeyken Hızır (as) görünür insana. Yekaza halindeyken yani uykuyla uyanıklık yani net diri uyku, uyanıklık, diri uyku şekli diyelim. Ama Hızır (as)’ı halk aslında görüyordur yani cinleri de görüyordur, halk arsında geziyorlar ama hiçbir şekilde sezilmemeleri için, Allah onlarda özel yetenek yaratıyor. Yani sezilmeleri mümkün değil, çok zor.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."