Sayın Adnan Oktar'ın 15 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 15 Şubat 2018

 

(Esad rejiminin Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdat, Türkiye’nin Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili “Afrin bölgesi Suriye topraklarının ayrılmaz parçasıdır” dedi. “Suriye’nin kuzeyindeki Arap ve Kürt vatandaşlarımızı birleşerek Türk askerlerine direnmeye çağırıyoruz” diyen Mikdat, Şam’ın bu saldırganlığı püskürtmek için gereken tüm tedbirleri aldığını söyledi.)

Şimdi burada çok büyük bir hata yapıyor “Arap ve Kürt birleşin” diyor. Şimdi orada zaten PKK işgali var ve Arap ve Kürtler de bundan çok rahatsızlar. Türkiye de Arap ve Kürt vatandaşların ricası üzerine Allah rızası için oraya girip PKK’yı oradan kovalıyor ve Arap ve Kürt kardeşlerimiz orada rahat yaşasın diye onlara bir ortam sağlıyor. Zaten onlara bırakacak ve Türkiye’nin orayı işgal etmek gibi bir derdi de yok. O zaman nedir bu? İşte onun için bağlantı kuralım diyorum. Masaya oturtup konuşup konuları izah edebiliriz. Karşılıklı konuşma çok faydalı olur. Çünkü bak burada müthiş boş bir konuşma olmuş, bir demagoji olmuş. Arap ve Kürt. Zaten onlar çok yangın PKK’dan. Kendileri de çok yangınlar nefret ediyorlar “vatan haini” diyorlar. Türkiye vatan haini dediğiniz adamları oradan kovalıyor. “Niye kovalıyorsun?” diyorsun. Peki ne yapmasını istiyorsun? PKK kalsın mı orada onu mu istiyorsun? Bu nasıl bir kafa? Türkiye’nin toprak ilhakı diye bir derdi de yok. Oradaki Arap ve Kürt kardeşlerimizin güvenlik içinde rahatça yaşamaları için bir bölge oluşturmaya çalışıyor. Ama işte bağlantı olursa güzel olur, hayırlı olur diye düşünüyorum. Bu konular daha rahat vuzuhata kavuşur. İlla katille görüşmeye gerek yok, katil olmayanla görüşülür.

 

(PYD-PKK’ya katılan bir İngiliz vatandaşı, ülkesinde terörle mücadele kanunu kapsamında bugün mahkemeye çıkarıldı. PKK 2001’den beri İngiltere’de terör örgütleri listesinde bulunsa da PYD listede yer almıyordu. Bununla birlikte İngiliz makamları uzun süredir Suriye’deki silahlı örgütlere katılanların ülkeye döndüklerinde terörle mücadele yasası kapsamında hakkında kovuşturma yapılabileceği uyarısında bulunuyorlardı. Matthews bu kapsamda PYD-PKK’ya katılan İngilizler arasında terörle mücadele yasasıyla yargılanan ilk isim oldu.)

İyi işte, adını koysunlar. O konularda, ben o zaman da söylemiştim, Yargıtay karar çıkartsın YPG-PYD’yle ilgili diye 4 yıl önce söyledim, Yargıtay’dan karar çıksın hüküm çıksın diye. Çünkü söyleyemiyorduk.

 

(“Cehennemde herkes aynı cezayı mı görür?” izleyici sorusu)

Cehennemde herkes aynı değil. Çünkü cehennemde cehennem sokakları var, cehennem bahçeleri var. Cehennemin üst kısmı vardır mesela en üst kısmı, orada sıkıcı sıradan zorlu bir hayat vardır. Ama bu adamlar mesela kimseye kötülük etmemiş ama dinsiz imansız böyle ortalarda yaşamış tipler. Onlara öyle düz bir hayat yaşatıyor Allah. Cehennem katman katmandır, derece derecedir mesela cehennemin bir alt katmanı vardır, bir alt katmanı, münafıklar en dibindedir yeraltında yaşar münafıklar cehennemde. Ama tabii etkilenmezler o ayrı mesele.

 

(AK Parti kontenjanından RTÜK üyesi olan Taha Yücel NTV yayınına konuk oldu. Taha Yücel RTÜK’e interneti denetleme imkanı veren yeni yasa tasarısını eleştirdi. Bu tasarı yasalaşırsa RTÜK’e internetin büyük kısmına müdahale imkanı vereceğini, internet özgürlüğünü kısıtlayacağını ve Türkiye’yi dünyadan tecrit edebileceğini söyledi.)

Doğru söylüyor ama herkes bu konuda kanaatini hükümete bildirsin. Çünkü bir yanlışlığa doğru gidiyor sistem. Çok büyük bir hata olur. Kuzey Kore’yi geçer o zaman, çok çok anormal bir şey olur. Bütün internet felç olur. Her yer felç olur. Çok hatalı ama insanlar hani bana ne falan kafasındalar. Bana ne gibi olmaz sonucu. Kanaatlerini bildirsinler, bu olacak iş değil. İnternet, bütün dünya özgürken Türkiye’nin özgür olmaması diye bir konu olmaz. Dünya nasıl özgürse Türkiye de özgür olmalı. Biz Kuzey Kore’den sonra ikinci ülke olamayız.

 

(“Neden sevgiden tatmin olamıyoruz?” izleyici sorusu)

Çünkü samimi sevgiyle karşılaşmıyorsunuz. Samimi olmak. “Aman canım ciğerim vAllahi seni çok seviyorum” diyor kapıdan giriyor. “İnanmazsın seni çok seviyorum” diyor. Böyle sevgi mi olur? Şapur-şupur suni öpme seansları bağırmalar, sarılıp havalarda çevirmeler falan, eziyetten başka bir şey değil. Samimi sevgi öyle olmaz. Samimi sevgi gözlerde belli olur, ses tonunda belli olur, konuşmada belli olur, vücudun elektriğinden anlaşılır. Öyle bağırtıyla çağırtıyla sevgi olmaz. Dolayısıyla o da tabii ki sizde bir rahatlık meydana getirmiyor. Samimi sevgiyi arıyorsunuz. O konuda da haklısınız.

 

(İran Meclis Başkanı Ali Laricani, AB Dışişleri Komisyonu Başkanı David McAllister'la Tahran'da yaptığı görüşmede ABD'yi bölgedeki terör örgütlerini desteklemekle suçladı. “ABD, DAEŞ militanlarını helikopterlerle Afganistan'a taşıdı” diyerek terör örgütlerinin gelecekte ABD için tehdit olacağını söyledi. İran Lideri Ayetullah Ali Hamaney de ABD’nin DAEŞ’i Afganistan’a taşıdığını iddia etmişti.)

Yok canım, o kadar da değil de ama yani İngiliz derin devleti alenen destekliyor. Ama helikopterle falan öyle göz göre göre öyle bir şey biraz zor. Ama göz yumuyor mesela geçişlerine göz yumuyor, imkan sağlıyor, karışmıyor, müdahale etmiyor; o şekilde destekliyor.

 

(“Sevgililik hayatında ve evlilik hayatında erkeklerin, bayanlara karşı çok karıştığını düşünüyorum. Bence, buna köklü bir çözüm bulunması gerekiyor.” İzleyici yorumu)

Bak şimdi iki türlü bu sözün. Bir halk, böyle insanlar eğitilebilir, geniş çaplı. Bu, Mehdiyet devrinde olacak bir şey. İkincisi, öyle bir adama yüz verme, konuşma. Şartlarını söylersin, “Arkadaş sen bana saygı duyuyorsan, değer veriyorsan, aklıma güveniyorsan; namusuma, haysiyetime güveniyorsan, benimle arkadaş ol” dersin. Güvenmiyorsa senin namusuna, haysiyetine, şerefine, ahlakına, imanına güvenmiyorsa adamla muhatap olmazsın. Hakaret ediyor demektir sana. Mecburiyetin de yok ama silah zoruyla yapıyorsa o ayrı. Onu tabii hukuk halleder, öyle bir şeyi. Öyle bir risk de var tabii ki, bazı çakallar müdahale eder. Kadının hürriyetine karıştın mı o kadını, manen öldürürsün. Bir kadının hürriyeti gitti mi, ruhu gider. Onun sevgisini de yok edersin; aklını da yok edersin, iradesini de yok edersin. Müdahale, kadını mahveder. Kadın, özgürken ruhu şad olup güzelleşir, ruhundaki o kadın güzelliği, ortaya çıkar. Özgürlük, kadının ruhunu kaynatır; o ruhundaki ateş özgürlükle çıkar. Sen, özgürlüğünü kaldırdın mı o boğulur, toprağın altında kalır artık, yakarsın onu, cayır cayır yakmış olursun. Yani artık kadın diye bir şey kalmaz. Kadına ilk verilecek güzellik, özgürlüktür. Kadın, özgürken aklı hür olur, bakışları güzel olur, üslubu güzel olur, sevgisi güzel olur. Sen onu baskı altına aldığın an, bütün bunları kaybeder; çünkü hassas bir varlık kadın. Nazik bir varlık, güzel bir varlık, kibar bir varlık. Kadın, baskıya gelmez. Sen onu zorladığın an çöker. Çiçek gibi mesela karanfil oluyor, alıyorsun adam eline hafiften koklamak için eliyle bir tutuyor, soluyor. Kadın çiçek gibidir, hemen solar. Çiçek, nasıl olursa rahat oluyor? Özgürse. Güneş olacak, ısı olacak, su olacak, rahat. Ama sen onu örseledin mi, ne olur o çiçek? Ölür. Kadın da öyle, hürriyetini elinden aldın mı onu çökertirsin. Öyle adamlarla, kadınlar muhatap olmasın. Ona alabildiğine özgürlük veriyorsa, alabildiğine saygı duyuyorsa, değer veriyorsa, güveniyorsa; dinine, imanına, mukaddesatına, haysiyetine, şerefine kefilse ve korumaya da azmettiyse. Onun mutluluğu, sağlığı, sıhhati, iyiliği, güzelliği için gayret ediyorsa kadın ona değer versin ve önem versin saygı duysun. Yoksa Allah'a sığınıp ondan uzak dursun. Başka çözüm olmaz.

 

(“Namazı toplu cemaat olarak mı kılmak gerekir?” izleyici sorusu)

Aslında cemaat olarak benim arkadaşlarım daha çok cemaat olarak kılar. Beş kişi, on kişi falan bu şekilde kılıyoruz. Genellikle üç kişi, beş kişi ama bazen de tek kıldığımız oluyor. Ama cemaatle kılmak berekettir. Peygamberimiz (sav)’in de övdüğü bir şeydir. Bir kişi imam oluyor beş kişi, altı kişi beraber kılıyoruz. Bizde benim arkadaşlarımda namazı aksatan kişi tarihte çok çok nadirdir. Yani mesela yılda bir kere falan öyle bir vaka olur bizde herkes duyar. Nasıl oldu, nasıl bitti felaket gibi hayret ederiz. İşte telefon çalışmamış olur, saatinin alarmı çalışmamış olabilir, uyandırmamış olabilirler. Biz hayret ederiz nasıl oldu böyle iki üç şey birden diye. Namazları beş vakit arkadaşlarım kusursuz kılıyorlar elhamdülillah hepimiz. Yıllardan beri hiç dakika saniye aksatmayız. Sabah namazı mutlaka. Öğle, ikindi, akşam, yatsı, vitir mutlaka maşaAllah. Hiç aksama olmaz. Mesela oruç elhamdülillah liseden beri muntazam tutarım oruçlarımı. Arkadaşlarım da muntazam tutuyorlar. Çok nadir bizde tutmayan vardır bir kaç kişi vardır. Bazen grip nezle olan oluyor tutmuyorlar. Hemen onun kazasını yaparlar. Mesela iyileşir iyileşmez kazasını yaparlar. Ramazan geldi mi bize eğlencedir Ramazan maşaAllah. Lise yıllarından beri titizlikle oruç tutarım. Ama ben ilk ibadet olarak oruca başlamıştım. Dediler ki “namaz kılıyor mu?” “Olmadı o zaman” dediler anlatmıştım. Hemen o gün namaza da başladım. Bak o yıldan beri namazlarımı hiç aksatmam, orucu hiç aksatmam maşaAllah. Bak ta lise sondan itibaren hiç.

 

(“Kıyamet bütün insanlar için aynı saatte mi kopacak?” izleyici sorusu)

Evet, çünkü bir çarpma olacak bunu bütün dünya aynı anda hisseder. Çok güçlü bir çarpma olacak. Büyük bir yıldız çok büyük bir yıldız yani dev bir kaya parçası. Mesela farz edelim üç kilometre çapında bir kaya, büyük. Dünyaya delip geçecek. Magma kısmından vurup geçecek. Çıkıyor fakat yeniden dünyanın çekim alanına girdiği için bir daha vuracak ayette geçiyor. “Bunu ikinci çarpma izler” diyor. Çift çarpma tam net, o ikinci çarpmadan sonra dünya dağılıyor. Ayla birleşiyor. Onlar da güneşle birleşiyorlar hepsi birleşiyor tek parça oluyor ve yayılıyor. İşte cennet ve cehennemin kurulduğu sistem bu, bunun üstüne kuruluyor. Aslında bu süratle oluyor ama bir başkasına göre çok uzun zamanlar almış oluyor. Allah Katında anında olmuş oluyor.

 

(“İnsanlar neden rüya görür?” izleyici sorusu)

Ahireti anlamak için en mükemmel yoldur rüya. Cenneti anlamak için en mükemmel, sistemi kavramak için en mükemmel yoldur. Bir alt hayat boyutudur, bu bir üst boyutudur. Bunun daha neti işte ahirettir yani üç boyut oluyor. Ölüyor insan normalde uyurken. Bildiğin ölür yani normal ölür, bedeni görünür ama normal ölmüş olur. Bir alt boyut. Rüyalar da aslında boyutludur. Yani iki-üç çeşit rüya boyutu vardır. Bir böyle çok keskin rüya şekli vardır. Bir işte rüyayı sadıka denen şekli vardır bir alt boyutudur. Bir de flu işte halkın seyrettiği, insanların seyrettiği rüya boyutu vardır. Hatta onun daha da flusu olanlar vardır. Bir altı daha vardır. Çeşit çeşittir yani rüya boyutları da.

 

(Birleşmiş Milletler Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric; Zeytin Dalı Operasyonu’na yönelik yaptığı açıklamada “Sivil alt yapının korunmasının gerektiği yönündeki mesaj sürekli olarak çeşitli düzeylerde iletiliyor” dedi.)

Yok kardeşim Türkiye’ye bunu öğretmeye gerek yok. Türkiye dünyaya öğretir bunu. Türk askeri kadar merhametli, dikkatli, şefkatli, imanlı nerede insan vardır? Yani bu adamların böyle açıklama yapması ayıp. Türkiye onlara bunu öğretir. Hiç bilmiyorlardı Türkiye onlara öğretti yani ne Suriyelilere acıyorlar, ne Iraklılara acıyorlar Türkiye öğretiyor onlara bu güzelliği.

 

Deccaliyet Çift Koldan Kadınları Kuşatma Altına Almış. Gelenekçi Ortodoks Sistem Kadını “Buçuk, Yarım” Olarak Görüyor. Darwinist Sistem de Kadını Yarı Hayvan Olarak Görüyor

Bir kere deccaliyet çift koldan saldırıya geçmiş bir, gelenekçi Ortodoks sistemle saldırıya geçiyor. Kadınlar için hükümler o kadar vahim ki ve o kadar aşağılayıcı ki rezalet yani. Bir kere kadın insanla hayvan arası kabul ediliyor. Buçuk deniliyor buçuk. Yani nisan diye belirtmiyor adam buçuk. Kadından bahsederken adam buçuk diyor mesela buçuk geldi buçuk gitti öyle konuşuyor ve kadınların şeytana eş değer olduğunu söylüyorlar. Yani cehennemin yüzde doksan dokuzunu kadınların dolduracağını, kadınların akılsız ve uğursuz olduğunu, kadınlar ne derse tersinin yapılması gerektiğini yani kadından nefret edecek ne varsa hepsini söylüyor adam aşağı yukarı. Kadına mutlaka sopa atılması gerektiğini, sopayla hizaya getirilebileceğini, sopayı onun göreceği yere asmak gerektiğini yani tam bir öfke ve nefret üslubu var birçok açıklamada. Dolayısıyla bir kesim bununla zehirleniyor. Diğer kesim de Darwinist açıklamayla zehirleniyor. Darwin diyor ki “Kadın insanla hayvan arası bir mahlûktur” diyor “insan değildir” diyor. “Erkek ama insandır” diyor. “Kadın erkek gibi değildir. O gelişimini tamamlamış normal bir insandır. Ama kadın erkek gibi olmayıp hayvanla insan arası bir mahlûktur” diyor ve “dolayısıyla köpekten daha iyidir” diyor. Akıl almaz bir aşağılama. Dolayısıyla bu iki çapraz arasında kalmış olan kadını dünyadaki deccaliyet ezim ezim eziyor, onun yerine homoseksüelliği geliştiriyor. Mesela bak gelenekçi Ortodoks sistem içerisinde de homoseksüelliğin çığ gibi yayıldığını gördük. Çok büyük bir tehlike var. Yarın onunla ilgili tabii her yeri uyandıracağız. Dilekçe de vereceğiz Başbakanlığa, Cumhurbaşkanlığı’na, Milli İstihbarat Teşkilatı’na. Facia, facia inanılır gibi değil yani kepazelik paçalardan akıyor. 

 

Mehdi (as) İle İlgili Hadis Açıklamaları

Ebu Basir şöyle rivayet etti: “Ebu’l Hasan Musa bin Cafer’e dedim ki: “Seni yaratan Allah’a kurban olayım. İmam Mehdi hangi işaretiyle bilinir? Resulullah nasıl söyledi?” dedim” diyor. “Resulullah ferman etti ki” diyor. “İmam Mehdi’nin bilinmesini sağlayan birkaç özelliği vardır. Bir; İnsanlar ona soru sorduklarında derhal cevap verir Mehdi (as)” diyor. “İki; eğer huzurunda sussalar o kendiliğinden konuşmaya başlar” yani suskun bir ortam varsa o kendiliğinden mutlaka konuşmaya başlar. “Ve yarın olacakları, yaşanacak gelişmeleri anlatır” yani ilerde ahir zamanda olacak olayları anlatır. “İnsanlarla her dilden konuşur” yani kitapları, eserleri her dile çevrilir. Bak kitapları eserleri her dile çevrilir. (Usulü Kafi El Usül Minel Kafi El Kuleyni Cilt 1 sayfa 402)

Şeyh Tusi, Gaybet’inde diyor ki: “İmam Mehdi’nin hakimiyeti zamanında Allah'ın tüm yarattıkları hakkındaki açıklamaları delillidir. Bunlar öyle çoktur ki, İmam Mehdi’nin delilleri bütün insanlar üzerine öyle galip gelecek etki olacak ki, kimsenin Mehdi (as)’a karşı getirecek bir gerekçesi karşı cevabı olamayacaktır.” Yani “Çok sağlam delillerle konuşacak” diyor Mehdi (as). (Kitab-ül Gaybet, [Bihar-ul Envar, cilt 51])

Müminlerin Emiri Hz. Ali (ra) minberden şöyle buyurdu: “Ahir zamanda benim soyumdan İmam Mehdi çıkacak. Onun rengi, kırmızı ve beyaz karışımıdır. Geniş karınlıdır. Baldırları büyüktür. Uylukları geniştir. Omuzları dik ve geniştir. Sırtındaki ben Peygamber (sav)’in benine benzemektedir. Mehdi (as) Doğu ve Batı arasındaki her yeri aydınlatacak” yani her yeri kitaplarıyla, eserleriyle aydınlatacak, bilgilendirecek. “Ve kulların kafalarını ele geçirecektir” beynini ele geçirecektir diyor. “Hiçbir mümin kalmayacaktır aklını ele geçirmediği” diyor. “Allah, Mehdi’ye kırk kişinin kuvvetini vermiştir.”

 

(“Sabırsızlık huyunu nasıl aşabiliriz?” izleyici sorusu)

Sabırsızlıktan kastın acelecilik onu kastediyorsun. Acele hayırlıdır, güzeldir acele kötü bir şey değil yani hemen olmasını istemek bir şeyin. Bazıları da bayağı sakindir yavaş yavaş çayını karıştırır, peyniri yavaş yavaş keser böyle, insanın içi daralır. Ekmeği yavaş yavaş çiğniyor bu sabır değil bu, hastalık bu. Acele hareket etmek iyidir. Yani süratli hareket etmek iyidir ama tabii tahribat meydana getirmeden, zarar meydana getirmeden çünkü zaman kıymetli.

 

Çok Candan Olmak, Alabildiğine Samimi Olmak Sevgiyi Aktarmanın En Güzel Yoludur. Bir Kadın Dürüstlüğü Çok İyi Anlar. Samimi Sevgiyi Gören Kadın Sevgisini Sel Gibi Akıtır

En güzeli çok candan olmaktır. Alabildiğine samimi olmak çünkü bir kadın samimiyeti çok iyi anlar, bir erkekteki samimiyeti çok iyi anlar. Dürüst mü, samimi seviyor mu? Dolayısıyla samimi sevgiyi gördüğünde kadın zaten sevgi madenidir sel gibi akıtır sevgisini ama karşı tarafın kapısı çok önemli, kapısı açık mı kapalı mı ona bakar kadın. Kapı açıksa oradan sel gibi gider kadının sevgisi, ama kapı kapalıysa, samimiyetsizse canım ciğerimle kadın sevgisini sunmaz. Çünkü bakışlar, bakıştaki derinlik, bakıştaki tutku, bakıştaki samimiyet, candanlık, içtenlik, anlam derinliği kadın için çok hayatidir. Ses tonundaki üslup, vurgu ve ahenk yani samimi bir sesi kadın bilir. Samimi kelimeleri bilir, samimi cümleleri bilir o cümlelerle oynandıysa, hemen fark eder. Kelime çıkarıldıysa, kelime eklendiyse onu da fark eder. Yani, bayağı akıllıdır kadın konuşmada oyun varsa, kadın o samimiyetsizlik teşhisini korsa, kapı kapanır kadından sevgi akmaz. Kadının sevgi akıtacağı yer açık açık kapıdır. Açık kapıyı görürse kadının zaten ruhu çok coşkuludur, sel gibi sevgiyi akıtmaya ve sel gibi de sevgiyi almaya müsaittir. Yeter ki o ortamı görsün, samimi ortamı görsün.

 

(“Dünyayı yeniden fethedebilecek miyiz?” izleyici sorusu)

Tabii ki Peygamberimiz (sav) diyor ki, “Dünya iki kere kafirlerce zapt edildi, iki kere de Müslümanlarca zapt edildi” yani tamamen dört kere. “Beşinci olarak evlatlarımdan İmam Mehdi (as) dünyaya hakim olacak” diyor. En büyük ve en muhteşem hakimiyet. “Süleyman ve Zülkarneyn mümindiler,  Buhtunnasır ve Nemrut da kafirdiler” diyor. “Beşinci olarak evlatlarımdan İmam Mehdi (as) dünyaya hakim olacak” diyor. O devirdeyiz inşaAllah olacak. Ben buradayım, siz de buradasınız göreceğiz.

 

(Zeytin Dalı Harekâtına katılacak askerlerimizce zırhlı araçlar Bayburt’tan tekbirlerle ve dualarla uğurlandı. Askerlerin operasyon bölgesine gideceği bilgisini alan yaklaşık 5 bin kişi ellerinde Türk bayrakları ve konvoylarla Bayburt 4. Motorlu Piyade Tugay Komutan Yardımcılığı Kışlası önünde toplandı ve Mehmetçiklerimizi tekbirle uğurladı.)

Askeri cemselerin geçişi çok güzel oluyor. Askeri araçların geçişleri de, tankların sevk edilmesi. Top namlu çaplarının çok geliştirilmesi gerekiyor. Menzil uzunluğu çok önemli. Yani 60-70 kilometre menzilli olması lazım. En az 500 kilo hatta 1 tonluk mermi atması lazım. Mermi düştü mü hallaç pamuğuna çevirecek. Dağı taşı dümdüz edecek. Öyle olması lazım. Makine Kimya yapabilir bunu bir başlasınlar, bizim mühendislerimiz. Çok kolay bir hesap yapılacak namlu çapı o barut basıncını ne kadar kaldırabilir yivli namlu yapılacak o kadar. Ta Osmanlı döneminde yapılıyordu. Yapılmayacak bir şey değil ki. Çanakkale Savaşı’nda falan kullanıldı. Biz uzun namlulu çapı büyük top rahatça imal ediyorduk yine yapılabilir, yapılsın.

 

(“Unutmak normal, hatırlamak mucize değil mi?” izleyici sorusu)

Aslında unutmak da mucize. Mesela çok iyi bildiği arkadaşının ismini unutuyor neydi neydi diyor. Hatırlamak istiyor hakikaten çıkaramıyor. Gece gündüz bildiğimiz, Allah’ın hikmeti. Hatta bazen oluyor “onu versene” diyor bıçak aklına gelmiyor “şey işte versene” diyor. Mucize, normalde asla olmaması lazım, oluyor çok görüyorsunuz. “Adını sen söyle” falan diyor unutuyor. Hatırlamak da mucize tabii, birdenbire Allah veriyor aklına hatırlıyor. Allah’ı anmak Kuran’ın emri unutma olduğunda.

 

(“Çarşaf zorunlu mu?” izleyici sorusu)

Çarşaftan kasıt insanların laf atmayacağı, kadınları rahatsız etmeyeceği bir kıyafet. Dolayısıyla zorunlu tabiî ki “celabibuhum, cilbab” diyor Allah bu çok açık. Genişçe rahat bol bir örtüyle örtünüp adamlara bahane bırakmamak. Hani “Ben bilmiyordum etmiyordum” dememeleri için. Ama kadınlara sarkıntılık ihtimali olan bir yerse, bir toplumsa, bir bölgeyse ona göre.

 

(“Başlangıç ve son sadece bir algı mıdır?” izleyici sorusu)

Başlangıç ve son diye bir şey yok, sonsuzluk vardır. İnsanlar için vardır mesela arabaya başlar harekete gider bir durakta iner sondur o. Ama Allah Katında başlangıç ve son diye bir şey yok. Alfa ve Omega olarak belirtiliyor ya baş ve son, baş ve son diye bir şey yok yani sonsuzluk vardır. Sonsuz önce vardır ve sonsuz sonra vardır. Allah’ın büyüklüğünü insanlar tam kavrayamıyor.

 

(“Bağnazlığın nasıl oluştuğunu merak ediyorum.” izleyici sorusu)

Şimdi bir din geliyor son derece özgür ve rahat oluyor. Mesela Hristiyanlık da öyleydi, Hz. Musa (as)’ın getirdiği din de öyleydi. Adamlar diyor ki “böyle din olmaz, bir zorluk olması lazım, yasaklar olması lazım. Herhalde bu din gerçek bir din değil biraz ilave yapalım” diyorlar. Mesela Hz. Musa (as) diyor ki “Allah sizden bir buzağı kesmenizi emrediyor, bir sığır kesmenizi emrediyor.” “Nasıl bir şey?” diyorlar “bize bir anlat.” Ağırlarına gidiyor öyle sade bir şey alıp-kesecek olacak iş değil. Defalarca soru soruyorlar bir kere iki kere değil. “Nasıl olacak, nasıl olacak, nasıl olacak?” Allah diyor ki “neredeyse yapmayacaklardı” diyor. Bu bir şeytanın oyunu insanlara dini zorlaştırıp dini yok etmek, dini kilitlemek. Dini içinden çıkılmaz hale getirip dini yok etmek. Şu an gelenekçi sistemle bunu elde ettiler. İslam dinini yaşanamayacak bir din haline getirdiler. Eğer gerçek anlamda gösterdikleri gibi İslam yaşanacak olsa bunu dünyada yaşayacak kimse yok. İçinden çıkılacak gibi değil yaşanacak gibi değil. Öyle bir kilitlemişler ki artık insan takatinin üstünde, bu şeytanın oyunu. Dolayısıyla gelenekçi sistemle şeytan dinsizliği getirmiş oldu. İslam’ı geniş çapta yok etmişti ki biz devreye girdik. Şimdi de şeytan avaneleriyle bize saldırıyor kendi kafasınca. İngiliz derin devleti kudurmuş gibi buradaki bütün ölü hücrelerini harekete geçirdi güya durduracak. Ey deccal, elinden geleni yapmazsan işte neysen neysin. Boş yere çırpınıyorsun. Hayır hak her zaman galip gelir. Boş yere çırpınıyorsun.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."