Sayın Adnan Oktar'ın 14 Ocak 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 14 Ocak 2018

 

(Konuşmasında Sayın Devlet Bahçeli’ye de teşekkür etti Sayın Erdoğan. Şöyle söyledi: “Sayın Bahçeli’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde şahsımıza yönelik destekleme kararını açıklamış olması şüphesiz milli mutabakatın ne denli güçlü bir şekilde oluştuğunun bir ifadesidir. Bu vesileyle şahsım, partim, milletim adına teşekkür ediyorum. Zira bu ümmetin birliği çok önemli” dedi.)

Ümmetin birliği ümmetin, bak lafa dikkat et, İttihad-ı İslam. Böyle insanı biz daima iktidarda tutarız. Allah ömrünü uzun etsin. EvvelAllah. Öbürlerinde öyle bir ifade göremiyoruz. Ne İttihad-ı İslam ne İslam Birliği. Çok küçük meselelere kafa takıyorlar basit yani milli büyük meselelere kafa takmıyorlar. Türkiye’nin parçalanması var, İngiliz derin devleti var konu o. Taktıkları konulara bakın, taktıkları konuların aleladeliğine bakın yani. Çok basit sıradan ‘handalı mandalı yan kapının mandalı’ yani hiç alakasız konular. Varsa bile ana konuyla alakası olmayan konular. Kardeşim, ana konu ne? Türkiye’nin bölünmesi tehlikesi ve İttihad-ı İslam’ın bir an önce olması konusu. Sen neden bahsediyorsun? Aslında bir baksalar utanırlar. Şimdi tamam mesela burada bir adam cam kırdı, ama burada da bir adam öldürdü birisi. Şimdi ben cam kıranın peşine mi giderim adam öldürenin peşine mi giderim? Adam öldürenin peşine giderim onu yakalarım. Cam kıranla ben ne uğraşacağım? Her halükarda hallolur o bir şekilde hallolur. Cam kırmayı ana konu haline getirirsen katil kaçar. Gelir seni de vurur ayrıca Allah esirgesin.

 

Kehf Kıssasında Baştan Sona Mehdiyet Anlatılır. Bir Avuç Gencin İman Etmesi, Devrin Derin Devletine Karşı Olmaları, Sabırlı ve Kararlı Olmaları Gibi Çok Fazla Detayla Ahir Zaman Anlatılmaktadır

Kehf Suresi bir kere bir olayı, bir konuyu anlatıyor. Yani ahir zamanda meydana gelecek bir olayı bahsediyor. Başından sonuna kadar derli-toplu olarak Mehdiyet’i bütün detaylarıyla anlatan bir suredir Kehf Suresi. Deccaliyet devri olması, gençlerin bir mağaraya sığınması, çok az olmaları, toplum tarafından baskı görmüş olmaları, toplumun onlara nefes aldırmaması. Fakat onların çok başarılı ve hidayet ehli olmaları, fakat halkın bunu bilememesi, anlayamaması, ailelerin o çocuklara çok baskı yapıyor olması. Çocukların ailelerden bizar olup kaçıp kendi aralarında yaşamaya karar vermeleri, Hz. Hızır (as)’la karşılaşma, devlet yıkılması devlet kurulması. Zülkarneyn, dünya hakimiyeti, çok net sarih açık Mehdiyet yani. Ebcediyle, konularıyla o kadar detaylı Mehdiyet anlatılıyor ki kardeşim, yani Mehdiyet’in evine varıncaya kadar, mekanına varıncaya kadar Kuran hepsini anlatır. Kuran’da yok yok. Mesela halkın o gözünden kaçar. Mesela diyor ki “dağın sağ tarafında bir yere yerleştiler” diyor. Hz. İsa Mesih (as) konusunda, Hz. Meryem konusunda. Hangi dağ bu, dağ niye bizi ilgilendirsin dağın sağı? Allah bir şey anlatıyor. Durduk yere Allah dağın sağı der mi yani? Dağın sağında birileri var demek ki. Bir dağ var ve dağın sağı var. Yoksa dağın sağı, zaten görmediğimiz bilmediğimiz bir şey gelmiş geçmiş. Allah öyle bir detay vermez.

 

(TSK Afrin kuşatması için ABD’nin PYD-YPG’yi sınır muhafızı olarak eğitmeye başlaması üzerine sınır ötesindeki birliklerini takviye eden Türk Silahlı Kuvvetleri İdlib’de dördüncü gözlem noktasını oluşturuyor. Afrin’i dört tarafından kuşatan TSK hazırlıklarını tamamladı.)

Tayyip Hocam direkt yamultsun Allah aşkına ne bekliyor? Buldozer gibi geçsin üstlerinden. Rusya ile anlaşalım. Bak Suriye bizi davet etsin, resmi davet etsin “gelin beni kurtarın” desin “ülkem işgal edildi beni kurtarın” bu kadar. İran’la beraber bin tank o, bin tank bizden, bin tank da Rusya’dan üç bin tankla girelim bu kadar basit. Tank sesleri yeri göğü inletsin. Eski askeri cemseler çok iyiydi onlar acayip uğultu yapıyordu çok haşmetliydi, şimdi yok öyle cemseler. Çok kibar ufak, cemse değil de ufak arabalar var. Büyük böyle zırhlı cemseler olması lazım.

 

(“Hz. Mehdi (as)’ın bayraktarının özellikleri nelerdir?”izleyici sorusu)

Evet, öyle birinden bahsediliyor hadislerde var. Faydalı birisi anladığım kadarıyla, Hz. Mehdi (as)’a faydalı olan birisi. Rivayette “sarışın” diyor o kadar başka bir detay vermemiş. Sarışın bir bayraktardan bahsediyor. Herhalde gayretli birisi anladığım kadarıyla şevkli, gayretli birisi. Allah bilir, Allah bilir. Çünkü bazen tahakkukundan sonra anlaşılıyor, hiç ummadığımız. Bir ihtimal “Hz. Mehdi (as)’ın bayraktarı” diyor Peygamber Efendimiz (sav) “sakalı hafif rengi sarı küçük bir genç olacaktır” diyor yani yaşı daha küçük. Tabii küçük derken Hz. Mehdi (as)’a göre yaşı daha küçük. (El-Kavlu'l Muhtasar Fi Alameti'l-Mehdiyyi'l-Muntazar) “Onun (Hz. Mehdi’nin) bayraktarı doğudan Temimi soyuna mensup bir genç olacaktır.” Yani çıkartamadım ki buradan. İlk hadise göre bakarsak yani İsa Mesih’e de gönderme yapılabilir buradan. Çünkü uyuyor mesela sakalı hafif, İsa Mesih’in sakalı hafif rengi sarı. O da doğru. Saçları sarı. Yaşı küçük ve genç. O da doğru. Temimi soyuna bakmak lazım. Temimi soyu Ben-i İsrail’e dayanıyorsa Mesih İsa olması ihtimali çok yüksek.

 

(“Günümüzdeki filmler mi Yeşilçam filmleri mi?” izleyici sorusu)

Günümüzdeki filmlerin hemen hemen hiçbirini ben beğenmiyorum. Yani çok ruhsuz ve derinliği olmayan. Genç kızları iyi buluyorum ama delikanlılarda o ruhu vurgulayan bir yapıyı göremiyorum. Hepsi için demiyorum ama epey bir bölümü böyle. Baykuş gibi bakıyorlar. Kurbanlık koyun gibi. İnsan nasıl olur öyle yapmacıklık yapmak istese bile insan yapamaz. Bu kadar mı kafan, ruhun boş? Nasıl oluyor ben anlamıyorum. ‘Asiye seni çok seviyorum’ diyor bakıyorum gözlere koyun ifadesi var. Yapma, etme. Eskiden bir efendilik, bir; mesela kadınlar hiçbir zaman adilik yapmaz eski Türk filmlerinde. Sevilen kadınlar adilik yapmaz. Küçük şeylere tenezzül etmezler yani soyludur. Türkan Şoray olsun, diğerleri olsun. Daha böyle asil davranırlar. Ediz Hun falan da öyle. Çok efendi, delikanlı görünümündeler. Onlar da adilik yapmazlar filmlerde. Ama tabii Necip Tekçe falan vardı, Ahmet Tarık Tekçe onlar kötü adam rollerini çıkardılar. Ama onlar da tabii değerli sanatçılar. Bizim sanatçılarımız aslında çok iyiler de fakat imkanları pek olmuyor çok nadir kaliteli film çekilebiliyor, güzel, anlamlı film çekilebiliyor. Ama tabii sanatçılar mahvoldular, çok kötü. Yeniden onu bir devlet politikasıyla canlandırmak lazım. Bütün sanatçılara tam destek verilmesi lazım. Morallerinin, şevklerinin çok desteklenmesi gerekiyor. Filiz Akın mesela çok kibar bir kızdı. Gülşen Bubikoğlu o da mesela çok efendi bir kızdı.  Filmlerde falan hoş, kaliteli kız görüntüsü verirdi. Hakikaten de hoş, aslan gibi kadınlardı, güzel kadınlardı. Kemal Sunal mesela rahmetli muhteşem. Onun filmleri mesela çok dinlendirici. Şener Şen. Mesela Avrupa komedi filmleri hiçbir şekilde onun yerini tutmaz. Kıyası kabil değil. Mesela Hülya Koçyiğit çok hanım, asil bir kadındı, çok efendi o MaşaAllah. Filmlerinde de hep böyle asaleti vurgulardı, nezaketi, kibarlığı, kadın soyluluğunu, kadın derinliğini, inceliği çok güzel vurgulayan bir insandı. O yönüyle çok güzel tebliğ yapmış oluyordu.

 

(AKP ve MHP arasındaki milli mutabakata Kürt vatandaşların tepki göstereceği iddialarını Doğu ve Güneydoğu Kanaat Önderleri yalanladı. HÜDAPAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz şöyle konuştu: “Milli mutabakat demek kavram anlamıyla millete ait mutabakat demektir. Dolayısıyla millet ve değerleriyle barışık mutabakat demektir. Bunu sevinçli karşılarız elbette. Bütün partiler bunun partiler üzeri bir mesele olduğu ve sadece seçimlere yönelik olmadığının ortaya konulması, Meclis içi ve dışı tüm partilerle görüşülmesiyle Milli Mutabakat oluşturulabilir.)

HÜDAPAR’ı tebrik ediyoruz. Onların tereddütleri vardı. Geçenlerde gittik görüşmeye. Bu konuda onları ikna ettik konuştuk, sohbet ettik. MHP’nin böyle bir görüşü yok. Kürt karşıtı bir görüşü de yok. Çok yanlış anlaşılıyor dedik. Kürt, Laz, Çerkez hepsi MHP için vatandaştır, birinci sınıf vatandaştır dedik. Sizlerle görüştürelim dedik. Ondan sonra çizgileri değişti elhamdülillah çok iyi oldu. Allah vesile etti.

 

(Kanun tasarısı taslağına göre sahipli veya sahipsiz hayvanlara işkence yapanlar, öldürenler 4 buçuk yıl, nesli yok olma tehlikesi altında olan hayvanları öldürenlerse 7 yıla kadar hapse mahkum edilecek.)

Nesli yok olmak üzere olanlarda o bir manyaklık. Aslında aynı hükümde olması lazım. Çünkü bilerek yapmazlar onu. Ama herhâlde caydırmak için onu daha vahim gördükleri için. 4 yıl indirimsiz versinler. Tam 4 yıl muntazam yatsın. Ve hayvanın resmini asıp hücre hapsi vereceksin. Mesela köpek öldürdüyse hayvanın bir resmi orada, bir resmi orada, bir resmi orada onlar o şekilde yaşayacak. Sürekli de hayvan ‘beni niye öldürdün?’ diye her saat başında öyle bir ses yayını yapılsa çok iyi olur. Köpeğin resmiyle değil mi? Yani “ne istedin benden?” diye. 4 yıl boyunca onun kafası iyice işler ona. 

 

(“Sidret’ül münteha nedir?” izleyici sorusu)

Sidret’ül münteha; en son varılacak yer. Yani sidre engel anlamına geliyor, bildiğim kadarıyla Arapça. Münteha da en son yani artık en son varılacak yer. Yani engelle bitirilmiş en son nokta. Peygamberimiz (sav)’e Allah söylüyor, “cennet şurada” diyor. “Ama cennete bakma” diyor. Çok dünya tatlısı. Hiçbir şekilde bakmıyor, Allah bakma deyince. Normalde insan merak edip gözü kayabilir. Allah diyor “Bakmayacaksın, bakma sakın” diyor. “Ama cehenneme bakabilirsin” diyor. Cehenneme şöyle bir bakışta bakıyor. Bir kere Allah gösteriyor cehennemi uzaktan. Ama “Cennete hiç gözü bile kaymadı” diyor Allah. Allah onu takdir ediyor. “Gözü bile kaymadı” diyor. “Bakmadı” diyor. Bir yandan da örtü kapatılıyor. Yani o cennetin örtüsü kapatılırken Allah söylüyor “sakın bakma” diyor. Çünkü bakarsa hakikaten üzülür, zorlanır, yaşama zor olur artık ondan sonra. Yani yaşama gücünde zorlanma meydana gelir. Çünkü muhteşem bir güzellik olduğu için dünya ona anlamsız gelebilir Allah esirgesin. Bakma deyince bakmayacak.

 

(“Resmi nikah varken, dini nikaha gerek var mı?” izleyici sorusu)

Zaten nikahtan kasıt, diyorsun ki “arkadaş biz evlendik.” Yani “o benim helalim ben de onun helaliyim. Duyun” diyorsun. Nikah diye buna denir. Sen şimdi zaten salona giriyorsun cümle alem orada dolu, şahitler de var. Bunun resmisi kalmış mı? Zaten resmi nikah aynı zamanda dini nikahtır. Allah Katında nikah işte. Şahit var mı? Var. İnsanlar var mı? Var. Memur da soruyor yahut herhangi birisi de sorabilir. Diyor ki “arkadaş sen bu bayanı helalin olarak kabul ediyor musun?” “Ettim” diyor. “Sen” diyor “bu beyi kabul ediyor musun?” “Ettim” diyor. Bitti. Şahitler de duydu. Evlilik akdi dini anlamda oldu. Bir de gidip işte bilmem ne camiin hocasının karşısına dikilmek. Öyle bir şeye gerek yok. Aynısını yapacak o da. Aradaki fark nedir yani? Dini nikahla resmi nikahın arasında hükmen hiçbir fark yoktur. Aynı.

 

Allah’a Olan Sevgi Esas Olan Sevgidir. Allah’la Sürekli Samimi Bağlantı Elzemdir. Allah’ı -Haşa- Unutmak Çok Korkunç ve Çok Utanç Vericidir

Allah’ı samimi olarak takip etmemiz lazım. Yani bir unutmak zaten rezalet yani çok korkunç bir şey. Yani çok utanç verici bir şey. Allah’a bir de şüpheyle bakmak çok utanç verici bir şey ve çok ayıp, çok çirkin. Bir de Allah’la bağlantıda olduğumuzda yani yanlış biliniyor böyle aniden bir şeyler olur… Öyle olmaz. Allah onu sezdirmeden yavaş yavaş destekler insanı. Belayı da yahut yavaş yavaş ve sezdirmeden verir belayı. Öyle aniden mesela tak diye karşılığı öyle olmaz. Allah’ı seven çünkü istikrarlı bir sevmeyle seviyor, saygı duyuyor. Allah da onu istikrarlı olarak destekler. Açık görülür yani çok sarih böyle şaşırtacak şekilde elle tutulur mucize tarzında da desteklenir kul. Çok sarih olur ama bayağı açık belli olur. Oradan fevkaladelik olduğunu anlarız. Yani ayet meydana gelir, delil. Ama öyle şak diye olmaz. Yavaş yavaş gelişir. Makul bir gelişmeyle olur. Allah’ı sevdin mi zaten kimi seveceğimizi, nasıl seveceğimizi hepsini Allah planladığı için elçinin kalbi de, karşısındakinin kalbi de tamamen Allah’ın kontrolünde olduğu için gereğini Allah en mükemmel şekilde yapar. Ama elçiyi yahut Hz. Mehdi (as)’ı veyahut kimse onu sevdirmek istiyoruz yani şahsını esas alırsak bu putlaştırma olur, facia. Allah’ı unutur da onun şahsıyla bunu halledeceğini zannediyorsa insan bu olmaz. Allah ile halledilir. Yani bu çok önemli. Ciddi şekilde unutulan bir beladır bu. Hep insanlar karşıdaki insanla meseleyi halletmeye kalkarlar. Halbuki Allah'la halledilmesi lazım diyor mesela “ya ben sana küstüm sevemiyorum” veyahut işte “seviyordum sevgim azaldı” veyahut “sevginden şüphe ediyorum” diyor bilmem ne ona benzer. Çok korkunç bir hata yapılıyor burada doğrudan Allah'tan istenir. “Olur mu?” diyor adam “hazır burada dururken niye Allah'tan isteyeyim?” diyor kardeşim deliliği bırak o sana gösterilen görüntü. Onun bir şey yapabilecek gücü yok yapamaz yani istediğin kadar uğraş anlamaz boş boş bakar sana böyle bir şey olmaz, delilenme. Mutlaka Allah'tan isteyeceksin. Çok büyük bir hata olur bu.

 

(“Boşanmaların ana sebebi nedir?” izleyici sorusu)

Dinsizlik, tek sebebi bu. Allah’tan korkan karısını niye boşasın? Zorun ne yani? “Beğenmiyorum” diyor, o da seni beğenmez öyle. Ne demek beğenmiyorum? Ne alakası var sen, müminse beğenip beğenmeme diye bir şey olur mu? Sen Allah rızası için almışsın onu. Allah’ın emaneti. Nasıl alıp sokağa atıyorsun onu? Bu nasıl bir kafa ya? Ne demek boşanma yani? Müslüman nasıl boşanır? Adam diyor ki, “hadi git evden.” Kadın bohçasını, bavulunu toplayıp çekip gidiyor. Adam “oh ya ne güzelmiş” diyor. E nereye gitti o çocuk? Nasıl bir vicdan bu ya? Nereye gitti ne olacak o? Sağlığı ne olacak, sıhhati ne olacak? Dini, imanı ne olacak? Kim bakacak ona? Hastalanırsa ne olacak? Umurunda bile değil. Kadın boşanılmaz. Böyle bir şey olur mu? Facia bu. Vahşet yani benim açımdan vahşet bu. Çok korkunç. Ha öldürmüşsün, ha sokağa atmışsın. Benim açımdan böyle. Benim görüşüm bu. Asla olmaz öyle bir şey. Kadın bırakılıp gönderilir mi? “Nereye gidersen git” diye, ne kadar facia? Yazık günah değil mi? Bir de boşanacak ne olabilir? Gırtlağına mı sarılıyor? Ne yapıyor? Hayır çirkin olmuş olabilir. Daha sevgin artar. Hastalanmış olabilir, daha çok sevgin artar. Zorun ne yani? Ne yapabilir? Allah vermesin, dinsiz imansızsa zaten, nikahın düşer. Onunla zaten uğraşmaya gerek yok. Dinini, imanını kaybettiyse zaten nikahın düşer. Bunun dışında olmaz.

 

(“Mehdi (as)’ye inananlar ve ona yardım edenlerin ahiretteki durumu ne olacak?” izleyici sorusu)

Mehdi (as) talebesi olmak tabii o da kaderde. O biraz şaşırtıcıdır. Mesela adam vasat bir insan, normalde vasat, aklı da vasat oluyor, imanı da vasat oluyor ama Mehdi (as)'nin yanından ayrılamıyor, sadık oluyor. Mesela diyor ki; “Niye yapıyorsun?” diyor. “Niye yapmayayım ki?” diyor. Yani “niye sadık olmayayım ki?” diyor ama o şuurda değil, bilmiyor yani. Allah emretmiş, ayrılamıyor. Mesela münafıklar daha zeki olur, daha şeytani zekâya sahip olur. Mesela o ayrılıyor ama mesela vasat bir zekâda ve vasat bir imanda olmasına rağmen ayrılmıyor ve bayağı kararlı. Allah ona emretmiş “duracaksın orada” diyor bir mucize bu. Mesela gidemiyor sonuna kadar kalıyor yanında. Ama mesela münafığı da Allah gönderiyor. Sırf Mehdi cemaatini güçlendirmek için münafık gönderiyor Allah. Bak dikkat edin, Mehdi cemaatini güçlendirmek için ne gönderilir? İmanı güçlü insan gönderilmez mi? Zengin adam, gelir, güçlü adam değil mi? Öyle yapmıyor Allah, bilakis en aşağılık, en karaktersiz, toplumun en tiksinilecek, üçkâğıtçı, zorba, kahpe münafıklarını gönderiyor. Onunla mümin cemaati acayip diriliyor. Onların ahlaksızlığını görünce reaksiyon olarak acayip diriliyorlar. Mucize bu yani.

Bak diyor ki Tevrat'ta, “Mesih Allah’a aşkından dolayı tüm bu acıları ve sıkıntıları üzerine aldı.” Bak acı artı sıkıntı. “Çünkü Yeşaya 53'te şöyle yazılmıştır; “O baskı görüp eziyet çekti.”” Allah meydana getiriyor. “Allah dünyayı yarattığında yüce arşından Mesih Mehdi’yi bir varlık olarak var etti. Mehdi’ye şöyle söyledi; “Benim oğullarımı (kullarımı) altı bin yıl sonra iyileştirip kurtaracak mısın?”” Allah soruyor zer âleminde. “O da (Mehdi de)” Tevrat’ta bu yalnız “cevap verdi;  “Evet, emrini yapacağım Ya Rabbi.” Daha sonra Allah ona dedi ki; “Sonra eziyetlere sabredecek misin?” Allah diyor. Çünkü şöyle yazılmıştır “acılarımızı o yüklendi.” (Yeşaya 53/4) “Mehdi de Moşiyah da Allah’a cevap verdi;  “Ya Rabbi” diyor, “onlara sevinçle sabredeceğim.” Tevrat'ta bak mesela çok acayip.

 

(“Ruh sahibi bir insanı nasıl tanırız?” izleyici sorusu)

Ruh sahibini şöyle, yaklaşık tanıyabiliriz. Ama ruh sahibi kendini hemen anlar. Yani görüntüyü gördüğünü görüyorsa tamam işte. Sesi duyduğunu biliyorsa tamamdır. Yani içinde bir ben olduğunu görüyorsa tamamdır. Ama onun dışında işte aklı başında derli toplu konuşuyorsa oradan aklı başında olduğunu düşünebiliriz. Yani makul bir konuşması varsa Allah'tan korkuyorsa Allah’ı seviyorsa yani büyük bir ihtimalle terslik yapmıyorsa, sevgi doluysa ruh sahibidir büyük bir ihtimalle.

 

(“Platonik aşk hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

Karşılıksız aşk olmaz ki, nasıl olsun ya? Yani karşılıksız seviyorsan Allah onu çift yaratır zaten. Sevilecek birisi ise o yani sevilecek bir akıldaysa ikinci bir ihtimal olmaz. Yani sevdiğin an mutlaka seviliyorsundur. Gerçekten seviyorsan. Hoşlanma falan değil geçici hoşlanabilir öyle değil. Yani göz çarpması değil hakikaten seviyorsa imanla, akılla, bencillikten, egoistlikten kurtularak. Yani aklı başındaki insanın sevmesi mutlaka gerçektir. Ama mesela oğlan çakal oluyor prenses gibi kız çok güzel. “Çok seviyorum ya, resmine bir kurşun sıktım, cigara yaktım. Gelmezsen gelme, bakmazsan bakma. Kafamı duvarlara vurdum, meyhanede içiyorum” falan. Platonik olsa ne olur başka türlü olsa ne olur yani? Hiç. Rezalet yani insan onlar adına utanıyor. İşte “Kızını vermezsen turşu kursun fincana muallim.” Yani çok kızdırıcı ipsiz sapsız saygısız ifadeler. “Al kızını koy çuvala, salla salla vur duvara” ne kadar saygısız. Aşağılamaya yönelik çok çirkin ifadeler. Oğlunu alsın sallasın duvara vursun o zaman oluyorsa değil mi? Oğlunu alsın turşu kursun fincana niye onu yapmıyor yani? Onu beyefendiye yapsın kimse o vatandaş kendisi turşu olsun kendisi çuvala girsin duvarlara çarpsın.

 

(“Hikmet nasıl öğrenilir?” izleyici sorusu)

Allah çok sevildiğinde hikmet akar hemen yani Allah çok sevildiğinde her şey akmaya başlar, bir tane, iki tane değil yüz kapı birden açılır ama sezdirmeden yapar Allah. Bütün konu Allah'ı sevmektedir. Allah'la dikkatli, kararlı bağlantı kesintisiz ve mutlaka Allah'ın lehinde düşünülmesi mutlaka, o kadar. Bütün kapılar açılır yağmur gibi yağar. Ama insanlar sezemez onu yavaş yavaş aktığı için sezemez bir mana da veremezler. O sezememe Allah o kulu korumak için yapar onu sezemez mesela bütün herkesin gözü önünde gelişir. Mesela Mehdiyet öyledir bütün dünyanın gözü önünde gelişir ama insanlar göremez sezemezler. Çok büyük harikalar olur yine sezemez, gezemez göremez o da ayrı bir mucizedir, Allah'ın bir lütfudur o.

 

(“Şirkin boyutları var mıdır?” izleyici sorusu)

Tabii vardır mesela çok abartılı olan adam alenen puta tapıyor bu çok abartılı. Ama birisi de alır eline mesela küçük bir ilaç “bu nedir?” diyorsun “ya başım ağrıyor” diyor “Bunu ne yapacaksın?” “Bunu aldığımda geçer kesin” diyor yani ilacı put etmiş “inşaAllah” diyecek “Allah bunu vesile etsin” diyecek. Görüntüde geçiyor çünkü Allah yaratıyor. Ne alakası var? İlaç dediğin şey görüntüde oluşan ufak, beyaz bir tablet görüntüsü. Baş ağrını kim yarattı? Durduk yere olmadı mı? Allah yarattı. O tableti kim yarattı? Onu da Allah yarattı. Geçirecek olan kim? O da Allah. Niye o zaman şirk koşuyorsun? Bu tip şirkten çok kaçınmak lazım en çok olan budur Allah'ın en beğenmediği de budur öbürü zaten zordur yani putu karşısına alıp puta tapma özellikle asrımızda çok güç.

 

(PKK PYD’nin işgal ettiği Menbiç'te iki sivili işkence ederek öldürmesi üzerine halk ayaklandı ve genel grev çağrısı yaptı.)

Ne genel grevi yerle bir edeceksin çakalları. Genel grevden ne anlar o eşekler direkt kafalarının ezilmesi lazım. İran, Rus ordusu ve Türk ordusu ittifak edip bunları tuz buz etmesi lazım bu çakallar çok şımardı. Uzatmaya gerek yok. Suriye'de, Irak'ta hiçbir yerde işleri yok. Tamamen kazınsın. Zaten gelmişler ortaya, kaçış yollarını kapatıp yani çünkü dağlık bölgelere kaçma ihtimali oluyor ona karşı yolu kesip hepsi hazır zaten ovaya inmiş durumdalar armut gibi hepsini toplasınlar. Uzatmaya gerek yok. Böyle fırsat ele geçmez kolay kolay.

 

(“Bağımlılıklarımızdan nasıl kurtulabiliriz?” izleyici sorusu)

Bağımlılıktan kasıt sigara falan o tarz. Ben anlayamıyorum, yani sigara zaten çok tatsız tuzsuz bir şey. Yani zevkli bir yönü yok. Açıcı bir yönü de yok. Sigara içende yani bir rahatlama falan olmuyor. Stresi daha da artıyor. Gerginliği daha artıyor. Kahveyi falan aklım alır mesela kahve içince açılır insan hakikaten, kolada da açılabilir ama sigara bitkinlik verir. Yani küçük bir iradeyle bile hallolur bu. Fazla bir iradeye gerek yok. İnsanın cildini bozuyorsa, sağlığını bozuyorsa, gençliğini bozuyorsa, insan buna nasıl müsaade eder? İnsan öfkelenir zaten. Hiç kabul etmemeniz lazım. Yani böyle bir soruyu bile gereksiz görüyorum. Yani şimdi diyor ki mesela, “ben elimi aside sokuyorum, cayır cayır elimi yakıyor, ne yapsam acaba?” Bunun gibi. Yahut “mengeneye elimi sıkıştırdım mı canım yanıyor. Ne yapayım?” Veyahut “ateşe elimi soktum, yanıyor. Ne yapayım?” Elini çekeceksin. Sigara da içmeyeceksin. Yani olmaz. Ama işte nikonitamid falan iddiası varsa ki o da geçerli değil. Hadi öyle olduğunu düşünelim. Hazır nikotinamid vitamini var, alsın. İstediği kadar alsın. Satılıyor eczanelerde. Yani tabii doktora sorarak alsın. Ciğerler ne oluyor? Simsiyah oluyor ciğeri, zift gibi ciğerin içi yani siyah. Ciğer normalde pembe olur, tertemiz olur ciğer. İçi zift gibi simsiyah, böyle yaşanır mı?

 

(“Kuran’da Türklere işaret eden bir ayet var mı?” izleyici sorusu)

Maide Suresi, 54’te böyle bir ayet var biliyorsun. Şeytandan Allah’a sığınırım. “Ey iman edenler, içinizden kim dininden geri döner (irtidat eder)se,” ki sahabe döneminden sonra sapıttılar birçoğu. “Allah (yerine) kendisinin onları sevdiği, onların da kendisini sevdiği, mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı ise 'güçlü ve onurlu,” tam Osmanlı’nın özelliği, tam “Allah yolunda cihad eden” tam, buradan da uyuyor “ve kınayıcının kınamasından korkmayan” bu da tam uyuyor “bir topluluk getirir.” Diyor. “Bu, Allah'ın bir fazlıdır, onu dilediğine verir. Allah (rahmetiyle) geniş olandır, bilendir.” Benim kanaatim tam mutabık. Bak, “mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı ise 'güçlü ve onurlu,” Allah’ı çok seven bir kavim Türk milleti hakikaten. Ve onlar hakikaten irtidat ettiler o devirde, sapıttılar. Osmanlı ondan sonra olaya el koydu zaten.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."