Sayın Adnan Oktar'ın 11 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 11 Şubat 2018

 

(TSK’dan yapılan açıklamaya göre bugün 1 askerimiz daha Afrin’de şehit düştü. Dün şehit olan Pilot Üsteğmen Erdem Mut’un da Atatürk’e olan sevgisi basında haber oldu. Şehidimiz Facebook hesabındaki profil fotoğrafı kısmına kendi resmi yerine Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir” yazılı fotoğrafını koymuş.)

Hay benim aslanım hay. Biz de senin yolundayız. Atatürk’ün kılına dokundurtmayacağız, Allah’ın izniyle kanunla hukukla. Atatürk’e uzanan her dili kanunla hukukla kopartacağız. Allah şehadetini mübarek etsin. Şehadetini tebrik ediyoruz, Allah bizlere de nasip etsin. Allah ordumuzu havada karada denizde daima muzaffer etsin ebeden daima.

 

Bütün şehit ailelerini tebrik ediyoruz. Allah mübarek etsin evlatlarının şehadetini. Bu yüce makamlarını tebrik ediyoruz. Allah yüce makamlarını mübarek etsin. Peygamberlikten sonra en yüce makama ulaştırdığı için Cenab-ı Allah’a hamd ediyoruz. O güzelliği, o nimeti inşaAllah bizlere de nasip eder. Allah yatak ölümü nasip etmesin. Şehadet nasip etsin. Ve bütün aslanlarımız bunun farkındalar “düğüne gidiyoruz düğüne” diyorlar. Düğün ne? Şehadet, maşaAllah.

Mazluma zulmeden, vatan toprağımıza göz diken, Allahsız, kitapsız PKK’yla mücadele farzı ayn. Bütün müminlerin üstüne farzdır. Açık Allah’ın hükmü bak, PKK’yla mücadele bütün Müslümanlar için, bütün dünya Müslümanları için farzı ayndır. Direkt deccaliyet.

Tayyip Hocam’ı 2019’da küfre inat, İngiliz derin devletine inat kızdırmak için yüzde 70’lerle en az cumhurun başına seçeceğiz. Bunca tecrübesiyle bunca çalışkanlığıyla 19, 29, 39, 49 kafanızı siz hiç takmayın.

Biz mesela Allah razı olsun, MHP’ye o zaman çok rica ettik “destek sağlayın Tayyip Hocam’a” diye. Benim yüze yakın konuşmam var. Allah razı olsun çok tecrübeli bir devlet insanı olduğu için Sayın Devlet Bahçeli siyasi geleceğini hepsini bir kenara atıp “ben destekleyeceğim” dedi. Hem öyle gir destek ki yani böyle çivi gibi mükemmel bir destek. Büyük Birlik Partisi’nden de bak istirham ettik, rica ettik, ısrar ettik bu aralar, Allah razı olsun onlar da devreye girdi. Şimdi sıra Saadet’te, onlardan da destek istiyoruz.

 

(“Gerçek dostlar zor zamanda mı belli olur?” izleyici sorusu)

Allah zaten gerçek dost olup olmadığımızı zor zamanda görür, gösterir. Adam iyi günde Allah’a dost ama sıkıştı mı Allah’ı inkar ediyor. Bu çok büyük bir vicdansızlık, büyük bir zulüm. Allah ayette söylüyor zaten “Onlara bir iyilik tattırırsak memnun olurlar” diyor “ama imtihan olarak onlara bir musibet isabet etse ters dönerler” diyor. Dostluğun, dürüstlüğün, iyiliğin, güzelliğin, güzel ahlakın, asaletin anlaşıldığı yer zor ortamdır, zorluk ortamıdır. Herhangi bir saldırı, herhangi bir olay. Mesela münafıklar ne zaman ortaya çıkar? Sıkıştığında ortaya çıkıyor. İyi günde münafık ortaya çıkar mı? Çıkmaz. Zor bir ortam meydana geldiğinde, zor gördüğünde, tehlikeli gördüğünde o zaman münafık kendini ortaya atar. Peygamberimiz (sav) zamanında öyleydi. Münafıklar iyi günde hiç seslerini çıkartmıyorlardı. Ama ne zamanki saldırı ihtimali oluyordu mesela Sasani tehdidi oluyordu, haber geliyordu Sasaniler saldıracak diye, Roma Devleti saldıracak diye haberler geliyordu, hemen o ortamda sapıtıyorlardı. Veyahut müşrikler saldıracak diye haber geliyordu, hemen sapıtıp müşriklerin safına geçiyorlardı. Duruma göre kim güçlüyse o tarafa.

 

(“Hz. Yusuf (as) kuyuda ne kadar süre yaşadı?” izleyici sorusu)

Birkaç gün, çok fazla değil. Çünkü susuz gıdasız yaşayamayacağı belli. Birkaç günden ibaret olduğu anlaşılıyor. Bir de hareketli bir yer orası yol üstü. Ama tabii çok tehlikeli yaptıkları şey. Normalde rahatça ölebilirdi çocuk orada. Kervan da geçmeyebilirdi, kervan illa geçecek diye bir şey yok. Kovayı illa sarkıtacaklar diye de bir şey yok. Adamların suyu falan her şeyi olabilir yanlarında. Çok büyük bir zulüm tabii yaptıkları.

Yusuf Suresi 9: “Öldürün Yusuf'u” bak kıskançlığın insanları ne dereceye getirdiğini gösteriyor. Hz. Mehdi (as)’a karşı da böyle olacak. Öldürme teşebbüsüne kadar hasutluk kıskançlık kriz şekline gelecek Hz. Mehdi (as)’a karşı. Cinnet tarzında bir kıskançlık dalgası karşıtlar arasında yayılacak, Hz. Mehdi (as) karşıtları arasında yayılacak. “Öldürün Yusuf'u veya onu bir yere atıp-bırakın ki babanızın yüzü yalnızca size (dönük) kalsın.” Yahut hapse attırın yani bir şekilde ortadan kalksın siz ortada olun, siz dikkati çekin. Hz. Mehdi (as)’a da aynısının yapılacağına Kuran bu şekilde işaret etmiş oluyor. Yusuf Suresi’nde anlatılan, Hz. Mehdi (as)’a yapılacak olayların kısa bir özetidir. Onları sembolik anlatan ayetlerdir aynı zamanda.

Yusuf Suresi 10: “İçlerinden bir sözcü dedi ki: ‘Eğer (mutlaka bir şey) yapacaksanız, öldürmeyin Yusuf'u, onu kuyunun derinliklerine bırakın da bir yolcu kafilesi alsın.” Bu da orada Hz. Hızır (as)’ın o kişilerden birinin kılığına girdiğini gösteriyor. Mesela farz edelim bir kardeşi bir yere ayrılıp gidiyor onun yerine Hz. Hızır (as) geliyor hemen. Mesela yemek yemeye gittiğini düşün, Hz. Hızır (as) geliyor bunu o kardeşi görünümünde söylüyor ve “kuyunun derinliklerine bırakın bir yolcu kafilesi alsın” diyor. Bunu dinliyorlar. Sonra o kişi geldiğinde onu ona hatırlatmıyorlar “sen bunu dedin” falan demiyorlar. Böylelikle o söyledi zannediyorlar onlar da onu. Bak 9’uncu sure bu, bu 10, ikisi 19. Yine Yusuf Suresi 19 ayrı: “Bir yolcu-kafilesi geldi,” bu sefer bak 19’a kilitli, “sucularını (kuyuya su almak için) gönderdiler. O da kovasını sarkıttı.” Hemen bak kova burcuna dikkat ediliyor. O kova zaten 5 bin yıldan beri, 15 bin, 12 bin yıldan beri Mehdiyet’in sembolü olarak hep kayalarda nakşedilmiştir biliyorsunuz. Bak Yusuf Suresi’nin 9’uncu ayeti, Yusuf Suresi’nin 10’ncu ayeti, ikisi birleşince 19. Yine Yusuf Suresi bu sefer 19’uncu ayet. “Bir yolcu-kafilesi geldi, sucularını (kuyuya su almak için) gönderdiler. O da kovasını sarkıttı. "Hey müjde... Bu bir çocuk." dedi. Ve onu (kuyudan çıkarıp) 'ticaret konusu bir mal' olarak sakladılar. Oysa Allah, yapmakta olduklarını bilendi.” [Yusuf Suresi, 19] Bak şimdi “kuyunun derinliklerine bırakın da bir yolcu kafilesi alsın” diyor. Yolcu kafilesi zaten ayarlanmış, var yani önceden belli. Sonra ne diyor 19’da? “Bir yolcu kafilesi geldi.” Kafile de özel, ama kafilenin içindeki bir kişi özel. Bak diyor ki “sucularını” bu sefer sucu, bu sefer görünümü sucu görünümünde. Hepsinde bir isimle ortaya çıkıyor görüyor musunuz? Yani Hz. Hızır (as)’ın özelliği. “...o da kovasını sarkıttı.” Hep Hz. Hızır (as)’ın elinde kova vardır, Hz. Hızır (as)’ın özelliğidir. Bak görüyor musun ne diyor? “…o da kovasını sarkıttı.” Bütün yazıtlarda vardır Hz. Hızır (as)’ın elindeki kova, bak “…o da kovasını sarkıttı. ‘Hey müjde... Bu bir çocuk’ dedi.” Bak çok pozitif, sevinçle yaklaşıyor. “Ve onu (kuyudan çıkarıp) 'ticaret konusu bir mal' olarak sakladılar. Oysa Allah, yapmakta olduklarını bilendi.” [Yusuf Suresi, 19]

Yusuf Suresi 20’de: “Onu ucuz bir fiyata, sayısı belli (birkaç) dirheme sattılar. Onu pek önemsemediler.” [Yusuf Suresi, 20] Ama satışta Hz. Hızır (as) onun Mısırlı Aziz’e satılmasını ağlıyor. Bak her yerde devrede görüyor musun? Mısırlı bir Aziz’e satılmasını sağlıyor.

“Onu satın alan bir Mısır'lı (aziz,) karısına: "Onun yerini üstün tut (ona güzel bak), umulur ki bize bir yararı dokunur” bak her yerde kolluyorlar görüyor musun? “…ya da onu evlat ediniriz" dedi. Böylelikle biz, Yusuf'u yeryüzünde (Mısır'da) yerleşik kıldık. Ona sözlerin yorumundan (olan bir bilgiyi) öğrettik. Allah, emrinde galip olandır, ancak insanların çoğu bilmezler.” [Yusuf Suresi, 21] Mesela Hz. Hızır (as)’ın ünlü özelliğine de dikkat çekilmiş bak “kovayı sarkıttı” diyor. Açıkça Hz. Hızır (as) olduğu buradaki sembolle anlatılmış oluyor. Sucu, kova sahibi yani. Bütün kaya yazıtlarında vardır, kaya işlemelerinde vardır.

 

(Sayın Devlet Bahçeli, MHP'nin davasının Allah'ın koruması altında olduğunu söyledi. “Olağanüstü kongre derdine kapıldılar, temellerimizi dinamitlemeye çalıştılar, fitne kazanı kaynattılar, amaç; Türk milletinin son kalesini kapatmaktı, başardılar mı? Elbette asla. Davamız, dualıdır himaye Allah'tandır, destek aziz Türk milletinindir. Üç hilal, okyanus ötesinin eline düşemezdi, düşmedi.”)

Çok güzel, hayati bir konuşma yapmış Sayın Bahçeli. Hakikaten Türk milletinin, bir sağduyusu var, makul bakış açısı var. Bir de eşcinsel dünya lobisinin, meydana getirdiği İngiliz derin devletinin de yönlendirdiği sistem. Bu, MHP'yi altüst etmek istedi kendi kafasınca yani FETÖ hareketi. Buna müsaade edilmez tabii ki; çünkü milletin bir sağduyusu var, bir vicdanı var. Bu, mümkün değil. Dedikleri baştan sona doğru, anlattıkları Sayın Bahçeli'nin.

 

Espri Kolay Bir Şey Değildir. Zeka, Dikkat ve İrade Gerektirir. İnsanların Esprileri Genelde Mahcup Etme veya Küçük Düşürmeye Yöneliktir

Espri, aslında kolay bir şey değildir. Zeka gerektirir, dikkat ve irade gerektirir. Genellikle münasebetsizlik tarzında oluyor, mahcup etme tarzında oluyor, küçük düşürme tarzında oluyor; böyle espri olmaz. O, münasebetsizliktir, densizliktir, rahatsız etmedir. Ve espriyi yapan, büyüklük hissine kapılıyor ve karşıdakini mahcup etme amacını taşıyor. Bu, yakışık alacak bir hareket değil.

 

(Sayın Devlet Bahçeli, bütün dargınlıkları telafi edeceklerini, yalnızca davaya ihanet eden münafıkları affetmeyeceklerini söyledi. “Merhamet, meşruiyet ve muhabbetten ayrılmadan önümüze bakacağız; küskünlükleri telafi edeceğiz, dargınlıkları gidereceğiz; gaflete kapılıp, yanılıp, yenilip, yanlışa düşen, sonra da vicdanen pişmanlık duyan dürüst bir şekilde hatasını kabul edenleri tekrar kazanacağız. Ancak, bu davaya ihanet edenleri dünya durdukça affetmemiz söz konusu olmayacaktır. Trenden inenler, indikleri yerde kalmışlardır” dedi.)

Yani haklı konuşuyor, çünkü böyle zor bir durumda, Milliyetçi Hareket Partisi'nin konumunu da Türkiye için çok acil ve son derece önemli olduğu görüldüğü halde partiyi, keyif için sanki böyle bir siyasi parti derdi varmış gibi, bölmeye kalkmak son derece riskli bir hareket. MHP'nin, derli toplu, bir arada olması lazım. Sen Türkeş’i, MHP'den çıkarırsan geriye ne kalır? Neyi bırakmış oluyorsun sen geriye yani neyi savunacaksın? “Türkeş'i, partide anmayalım rahmetliyi” diyor. E neyi anlatacaksın? Seni eğiten o değil mi, sana dava ruhunu veren o değil mi? Vefa, sadakat yoksa MHP de yok demektir. Olur mu öyle şey? Ülkücü hareketin en önemli özelliklerinden birisi vefa, sadakat, metanet, sabır, irade, kararlılık, cesarettir. Sen bunu geri aldın mı biter.

 

(“Hz. İsa (as) ve Hz. Mehdi (as) cinlere tebliğ yapar mı?” izleyici sorusu)

Onlar zaten gelirler. Mesela bizim bulunduğumuz alana da buraya da gelirler. Mehdi (as)’ın çalışma yaptığı, sohbet ettiği yerlere gelirler. İsa Mesih'in çalışma yaptığı yerlere gelirler. Bütün sohbetleri dinlerler. Peygamberimiz (sav)’in de sohbetlerini dinliyorlardı. Hatta milyonlarca olur, çok fazla. Çünkü iç içe giriyorlar ona da keçeleşme diyor Allah ayette. “Keçeleştiler” diyor. Çok müthiş bir yoğunlukta olurlar. Ama tabii insanlar görürse korkacakları için Allah onu göstermiyor. Onlar sohbeti hiç kaçırmazlar. Yani davet etmeden gelirler. Nitekim zaten cin çağırma seansı yapıldığında dikkat ederseniz hemen geliyorlar. Hiç bekletme olmuyor o hazırda olduklarını gösteriyor. Yani ne kadar meraklı olduklarını gösteriyor.

 

(“İnsan kendini cennetlik sayabilir mi?” izleyici sorusu)

Hüsnü zan eder. “İnşaAllah cennete gideceğim” der. Ama cehennem korkusu içinde de olacak. Yani o alttan alta durması lazım. Ama tabii ki mümin yani samimi, imanlı, açık şuuru var. Tabii ki yani zaten direkt cennete göre hazırlanıyor. Ama “aman münafıklık yapar mıyım, samimiyetsizlik yapar mıyım?” özellikle “samimiyetsizlik yapar mıyım?” diye korkup cehennem ihtimalinin de üstünde duracak. Ama hakim olan tabii ki cennet inancıdır. Yani Allah zaten diyor ki “Ben ne yapayım sizin azabınızla?” diyor.  Azap Allah'ın hoşlandığı bir şey değil beğendiği bir şey değil. Allah sevgiyi beğeniyor yani tutkuyu, sevgiyi, derin sevgiyi beğeniyor onu elde etmek için cehennem vardır. Ama gelenekçi kesim öyle zannetmez. Mesela Allah böyle insanları cehenneme atan, söz dinlemeyen haşa ancak işte Hz. Muhammed (sav) devreye giriyor arada bir tek onun sözünü dinliyor gibi gösteriyorlar. Allah sonsuz akıldır, sonsuz vicdandır, sonsuz merhamettir. Sonsuz akıl olan bir varlık sana az bir şey akıl vermiş o fındık kadar aklınla oturuyorsun Allah hakkında suizan ediyorsun. Bu çok korkunç bir şey, çok anormal bir hareket. Onu da sana zaten Allah veriyor ayrıca. Dolayısıyla Allah'a güvenmesi lazım müminin başından sonuna kadar. Hiçbir zaman için aksatmadan Allah'a güvenmesi lazım. Bu kadar nimeti, güzelliği gördüğü halde güvenememesi çok çirkin olur.

 

(“Deccaliyet neden estetiği istemez?” izleyici sorusu)

Çünkü güzellik varsa yani kadın güzelliğini istemez; homoseksüellik, kapanacak demektir. Mesela kadın dekolteyse, bakımlıysa, hoşsa, güzelse, homoseksüelliğin kapısı kapanmış oluyor. O yüzden homoseksüelliği geliştirmek için kadın dekoltesine şiddetle karşı olur deccaliyet. Kadının bakımlı olmasına, güzel olmasına, kaşını alması, saçını boyaması; efendim böyle hoş güzel giyinmesi, deccaliyetin asla kabul etmeyeceği bir şeydir. Ama homoseksüellerin süslü olmasını ister deccaliyet. Onlar, mini etek giysin, peruk giysin, efendim ne kadar boya varsa kullansın, cıvıklıklar yapsınlar, barlar açsınlar, eğlensinler, televizyonlarda falan görülsünler ister. Ama kadınların dekolte olarak herhangi bir yerde görünmesini deccaliyet asla istemez. Onun için yoğun bir baskı politikasını, dünya çapında uyguluyor ki, homoseksüelliğin kapısı açılsın, homoseksüeller daha rahat hareket etsin diye.

 

Mükemmelleşmek İçin Negatife İhtiyaç Var. Ruh ve Aklın Gelişmesi İçin Negatif Olanlar Gereklidir

Mükemmelleşmek için negatife ihtiyaç var. Yani sürekli pozitifle mükemmel olmak mümkün değil yani ruh, gelişmesi mümkün değil, akıl gelişmesi mümkün değil. Herkes güzel, herkes düzgün olsa ruh dünyamızda bir güç oluşmuyor, güçsüz oluruz. Güçlenmek için direnç gerekiyor. Mesela halter alıyorsun, yüz kilo ile çalışıyorsun, vücut ona karşı gelişiyor. Tersliğe karşı da anormalliğe karşı da vücut, bünye, ruh, kendini geliştiriyor; olgunlaşıyor, daha nezaketli oluyor, daha dikkatli oluyor, insanları dengede tutmayı öğreniyor. Öbür türlü, görüyorsunuz küt oluyor insanlar. Lafını, sözünü bilmiyor, münasebetsiz oluyor. Cennette öyle adamları düşün, münasebetsiz adamlarla dolu olduğunu düşün. Adam orada ne cennetin güzelliğini yaşayabilir, ne oranın meyvelerinin güzelliğini tadabilir; çünkü önce akla ihtiyaç var, normal ahlaka ihtiyaç var. Onun için bu eğitim şart. Başka türlü olmaz. Hangi eğitim keyifli olur? Zor olur eğitimler. Askeri eğitim oluyor mesela bayağı zor oluyor.

 

(“Yurtdışındakiler bizim ülkemize rahat rahat gelirken, bizim yurt dışına çıkmamız neden bu kadar zor?” izleyici sorusu)

Şimdi yurtdışından gelen buradaki heykele bir şey demiyor, resme bir şey demiyor, dekolteye bir şey demiyor, müziğe bir şey demiyor, insanların özgürlüğüne hiçbir şey demiyor. Ama buradan giden, heykel gördü mü gidip tükürüyor, dekolte kadın gördü mü homurdanıyor. Mesela bir kafeye gidiyor, kadın garson oluyor ona güler yüzlü, candan davranıyor. Kadına diyor ki, “başka erkeklerle bir daha görürsem seni bıçaklarım” diyor durduk yere. Onun için onlar da acayip korkuyorlar yani ne yapacaklarını bilmiyorlar. Hatta Türkler için kılavuz var, “size iyi davranan bir kadın, artık sizin kontrolünüze giren bir kadın değildir” diyor. “Ona böyle sertlik, ona hükümran olmak kafası içerisinde olmayın” diyor. Yani tabii bin kişinin içinde iki kişi bile olsa bu yeterli imajı vermiş oluyor. Gelenekçilerden üç-beş kişi bile olsa Türkiye ve Türkler hakkında çok kötü bir imaj meydana getirttiriyor. Nasıl IŞİD, Müslümanlar hakkında muazzam kötü bir kanaat oluşturttu çok küçük bir grup ama muazzam kötü bir kanaat oluşturdu, onun gibi buradan gidenler de gittiklerinde çok kötü bir kanaat oluşturtuyorlar. Az oluyor sayıları ama çok kötü bir kanaat oluşturuyorlar. Buna tedbir alınması lazım. Eğitilmeleri gerekiyor, bir de bu kafadaki adamları mümkün mertebe uzak tutmak gerekir.

 

Güzel Ahlakın Temeli Samimiyettir. Allah ile Sürekli Bağlantıda Olmak, Allah Aleyhinde Bir Saniye Bile Düşünmemek Önemlidir

Samimi olmak çok hayati bir konu. Allah'la, bağlantıyı hiç kesmemek ama çok dikkatlice, Allah'ın lehine pozitif olarak bağlantının durması gerekiyor. Bunu yapamıyor insanlar. İşte feleğe laf söyler, kader ah kader falan, yak bir cigara abi ya falan diyor. Bir anda Allah'ın aleyhine dönüyor. Allah'ın aleyhine döndüğünde Allah bir şey kaybetmez; sadece ezer. Çok vicdansızca bir hareket çünkü. Allah nimet verdiğinde de bu sefer şımarıyor, nimeti kesince tersleşiyor, bu çok basitlik yani çok sıradanlık. O zaman öyle bir adama cennet uygun olmaz. Allah cennet nasip etmiyor öyle tiplere.

 

(“Birkaç yıl içinde Türkiye’nin siyaseti nasıl olacak?” izleyici sorusu)

Çok büyük olaylar olacak Türkiye’de ve bölgede. Zaten görülüyor da ben fazla panik olmasınlar diye insanlar söylemiyorum yoksa detaylandırsam hemen anlarlar. Çok açık görülüyor olayların ne olacağı. Yer yerinden oynayacak. Ama hayret edeceksiniz bu simsiyah bulutların arkasından muazzam bir yağmur gelecek, sonra da muazzam günlük güneşlik baharlık bir ortam olacak. İşte Allah’ın kanunu bu çok şaşırtıcı. İnsanlar hop oturup hop kalkacaklar arkasından sükunet ve huzur dönemi.

 

(“Sizce şeytanın merhamet duygusu var mıdır?” izleyici sorusu)

Yok, böyle züppedir şeytan zaten göreceksiniz. Göreceksiniz değil aslında görüyorsunuz. Görülüyor mesela münafıklar hepsi klasik şeytandır. Züppedir, böyle bilmiştir. Kendini çok beğenir. Aklını çok beğenir. Allah’tan daha akıllı olduğu, daha vicdanlı olduğu kanaatindedir. Daha doğru teşhisler yaptığına inanır. Homoseksüeldir şeytan. Hiçbir zaman için kendi cinsiyetini yaşamaz. En başından beri homoseksüeldir Lut kavmini de zaten ilk homoseksüelliğe çeken odur. Bir erkek delikanlı görünümünde gelmiştir, Lut kavmini hepsini homoseksüelliğe alıştırdı. O ruhun zaten klasik bir züppeliği vardır. Bilmişliği ve ukalalığı, alışılmışın üstünde manyak üslupları vardır böyle dengesiz şeytanın üslubu vardır. Bakın dikkat edin İngiliz derin devletinin adamlarına bakın mesela Çiyan’ın üslubuna bakın vardır bu züppelik. Tam klasik şeytani bir üsluptur. Pratik o tip vakalara bakıldığında, münafıkların üslubuna bakıldığında bu açıkça hemen görülür.

 

(“İngiliz derin devleti kendi halkına zulmeder mi?” izleyici sorusu)

Hayret edilecek şey normalde yapmamaları gerekir. Kendi halkını da eziyor. Mesela savaşa sokuyor cayır cayır İngiliz askerlerini öldürtüyor. Kendi hükümranlığında olan devletleri de mahvediyor oralardan da asker topluyor, onları da ezdiriyor. Yani deli bir sistemdir. Mesela Üç Yüzler Toplantısı var adamlar tir tir titriyor koca koca adamlar. Papa nasıl korkmuş nasıl dehşet içinde anlatıyor deccali anlatırken? Çünkü hakikaten bir anda onları öldürebilir. Rahatça öldürtebilir Papa’yı. Daha önce de suikast da yaptırmışlardı çok rahat öldürtebilir. Baksana nasıl korkutmuş? Adama Darwinist ol dedi Darwinist oldu. Homoseksüelleri savunun diyorlar homoseksüelleri savunuyorlar. Ne derse onu yapıyor. Mesela buna “Darwinist ol” dedi hemen kabul etti. “Onunla konuşulmaz ona karşı gelinmez” diyor. Halbuki ayakta duramayan ihtiyar. Ama şeytanın etkisiyle gözünde büyütmüş. Öbür üyelerde çok korkuyorlar. O Üç Yüzler Meclisi falan. Adamlar tir titriyorlar deccali gördü mü, bir şey yapacak falan diye. Onu yok edebileceğini düşünüyor. Ruhunu alabileceğini düşüyor. Adamın hipnoz büyü gibi özellikleri olduğu için korkuyorlar. Halbuki tek tokatla şeyinin üstüne oturur. Sandalyesinin üstüne oturur. Tabi kanun hukuk emretmiş olsa olur ayrı mesele ama kanunen mümkün değil tabi ki.

 

1727’de ilk toplantılarını yaptı bu Üç Yüzler Komitesi, deccaliyetin 1727 ta o zaman. Bugün bu Chatham House gibi kurumlara yön veren asıl kurum bu. Jakop Dohas dünyayı üç yüz insanın yönettiğini bunların Wilson gibi Amerika başkanlarını dahi seçtiklerini belirtiyor. Bu Alman devlet adamı Walther Rathenau şunları söylüyor diyor ki; “Birbirini tanıyan sadece üç yüz adam Avrupa’yı idare etmektedir. Bu adamlar kedinden sonra kim gelecekse onu kendisi seçer. Üç yüzlerden birisi bu adamlardan tasvip etmedikleri her devleti yok edecek araçları bulunmaktadır” diyor. Deccaliyet sistemi olarak. Bu Üç Yüzler Meclisi hakkında bilgi verdikleri için bu Jakop Dohas’ı öldürdüler. Feci şekilde öldürdüler adamı. Bu Walther Rathenau da aynı şekilde feci şekilde öldürüldü bilgi verdiği için. Yasak bilgi verilmesi. Bu da derin devletin bir gösterisi yani görüyor musunuz acımasızlığı? Hiç fark etmiyor kendi elemanlarını falan da kendileri öldürüyorlar. Onun için acayip korkuyor kendi elemanları. Basınla sizin ne işiniz var diye ikisini de feci şekilde öldürdüler. Korkmalarının nedeni bu.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."