Sayın Adnan Oktar'ın 1 Nisan 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 1 Nisan 2018

 

Allah’ın Nitelikli Münafıkları Yaratması Müslümanlar İçin Nimettir. Bu Kadar Karaktersiz, Bu Kadar Haysiyetsiz, Köprü Altı Çakalı Karakteri Taşıyan Cemiyet Mikrobu Gibi Mahlukların Müslümanlarla Uğraşması Müslümanlar İçin Şereftir

Cenab-ı Allah’ın bizim arkadaş grubumuzu özel koruyup-kolladığı çok açık belli oluyor. Çünkü bu kadar düşmanı olan bir topluluk normalde ayakta kalamaz. Bilakis son derece sağlıklı, zinde ve süratle gelişen, mükemmelleşen bir mukaddes topluluk halinde. Bizim eksiğimiz münafığımızın az olmasıydı, olmamasıydı. O tabii ileride açıklayamayacağımız bir durum meydana getirirdi. Münafığımız olmasa bu, insanlarda kuşku meydana getirir. Yani bu nasıl bir hak topluluk ki hiç münafıkları yok, nasıl bir hak topluluk ki bunlarla küfür uğraşmamış, münafıklar uğraşmamış, zalimler, gaddarlar, ahlaksız insanlar bu kişilere karşı saldırıya geçmemiş, bir elleri yağda bir elleri balda yaşamışlar diye kuşku duyabilirlerdi. Allah asrın nitelikli münafıklarını yarattı. Normalde olmaz. Mesela bu kadar aşağılık, toplumun bu kadar dışladığı köprü altı çakallarından oluşmuş bir münafık topluluğu. Yine de mesela üniversite mezunu olur ama kafası gitmiştir şeytanlık falan yapar ama bunlar öyle değil. Adamlarda hiç okuma-yazma yok zır cahil. Adam bıçaklamış, hırsızlık yapmış, gasp yapmış, pislik yapmış, homoseksüel, haysiyetsiz, namussuz kaltabanlardan oluşan bir topluluk. Haya hissi hiç yok, utanma hissi tamamen gitmiş. Bunlara katılan kadın veya kadınlar da akıl almaz hayasız oluyor. İnsan mesela iradesinin dışında olur, gayriihtiyari utanma hissi olur insanda. Bir katilde bile utanma hissi olur, bir hırsızda bile utanma hissi olur bunlarda o da yok. Akıl almaz yüzsüz ve arsızlar. Bir mucize olduğu belli. Ne faydası oluyor görüyorsunuz. Burada kaç kişiydi? Üç-beş tane delikanlı vardı bak salona sığmıyorsunuz, maşaAllah. Zayıf olanları çok canlandırır, zayıf bir bitkiye çok etki eder, geliştirir. Güçlü olanı daha atak hale getirir. Yaratıcı gücü artırır telif gücünü, inşaAllah. Tebliğ yeteneğini artırır. Mevcut sevap gücünü çok artırır mesela bir sevap alıyorsa 400 sevap, 500 sevap alır o derece. Durduk yere bir sevap artışına sebep olur.

Bir de münafığın iyi bir özelliği vidanjör görevidir. Nerede böyle çürümüş, eprimiş, bitmiş, tökezlemiş, pislik münafık varsa takar vidanjör borusunu alır-çeker kendi o pis midelerine indirirler. O pislik deposu dolar vidanjörün deposu böylece, müminler temizlenmiş tahir olmuş olur, münafıklar kirlerine kir katmış olurlar iyice. Yani dünyanın en azılı psikopatlarını bir araya getirmiş oluyorlar, en karaktersiz adamları. Tabii bu da onları çok yıpratıyor. O kadar karaktersizle yaşamak insanı manen çok çökertir. İnsanın beyni uyuşur, aklı gider yani. Takat yetiştiremiyorlar, takatleri yetmiyor. Akıl almaz çökme meydana geliyor. Hepsi birbirinin karaktersiz, ahlaksız olduklarından eminler, yani o eminlik, karaktersizlikten kaynaklanan o iğrenç ortam onları adeta bir cehennem hayatına sevk ediyor. Ve o da onların bünyesinin kaldıramayacağı bir durum meydana getiriyor. O yüzden de çöküyorlar. Onun için münafıklar genellikle hep erken ölürler. Müminlerin ömrü çok uzun olur imandan kaynaklanan. Ama münafıklar o çürümeye dayanamazlar. Müminle kıyaslasan en az 20 yıl fark vardır. Yani çökme hızı 20 yıl daha ileridir münafıkların. Mesela mümin 40 yaşındaysa münafık 60 yaşında olur, aynı 40 yaşında ama ikisi de fakat münafık 60 yaşında hükmünde olur. Çürüme ve bozulma onlarda çok şiddetlidir. Akıl bozukluğu da çok şiddetli olur münafıklarda. Malı-mülkü artar münafık sayesinde müminin.

 

(Hulusi Akar Paşamız’la birlikte Hatay’a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan Oğulpınar Sınır Karakolu’nu ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti sırasında askeri kamuflaj giymesi dikkat çekti.)

Tayyip Hocam; o da kim diyorum, maşaAllah. Çok iyi olmuş. Tayyip Hocam ne yaman, maşaAllah. Hakikaten ben Genelkurmay Başkanı falan herhalde zannettim. Çok iyi olmuş. Ama Tayyip Hocam’a herhalde mareşal rütbesi yaklaşıyor ben ona yordum. Alenen mareşal, meydan muharebesi kazandı, tabii. Hulusi Paşa da aslında o da mareşal, tabii. Meydan muharebesi kazanan orgeneraller biliyorsunuz kanuna göre mareşal hükmündedirler. Aslında Tayyip Hocam da başkomutan zaten, Hulusi Paşa’nın üstündedir o başkomutan. O zaman o da mareşal olmuş oluyor. Kanun uygulansın, tabii. Tayyip Hocam’da ben mareşal madalyasını göreceğim, mareşal kıyafeti de istiyoruz. Hulusi Paşam’da da istiyoruz mareşal kıyafeti. Mareşalimiz yok. Afrin, koskoca Afrin’i aldık. Hep meydan muharebelerinin olduğu yerdir Afrin, çok fazla şehit verdik çok fazla gazimiz var, meydan muharebesi oldu. Mareşallik artık hak. Tayyip Hocam’ı göreceğim inşaAllah mareşal kıyafetiyle.

 

(Aralarında Ajda Pekkan, Şafak Sezer, Seda Sayan, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Mustafa Sandal ve Fikret Orman’ın da bulunduğu sanatçı ve sporcular Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Hatay’a geldiler.)

Tayyip Hocam’a yakışmış sen bir dur bakalım. Muazzam olmuş Tayyip Hocam. İlk defa görüyorum. Çakı gibi olmuş, şahane olmuş. Tayyip Hocam bence hiç çıkarma üstünden sen. Hakikaten, sürekli durdun üstünde. Şahane olmuş, çok iyi olmuş. Tayyip Hocam büyük bir fütuhat yapacak Allahualem durduk yere giymez o elbiseyi. İyi olmuş, bu toplantı da iyi olmuş. Bu kadar gayretli bir insanın üstüne gitmek ne kadar ayıp. Ben nasıl bir vicdandır bunu anlamıyorum. Gecesi yok gündüzü yok. Oradan oraya koşturuyor, oradan oraya koşturuyor, ona cevap veriyor, ona cevap veriyor çok yorucu bir hayat ve bayağı da şevkli. Yazık-günah, bilakis dua ederek, takdir ederek, yardımcı olarak yolunu açmak lazım. Sen yapmıyorsan, ya sen yap ya yapanın önünde durma. Niye ayağına dolanıyorsun? O zaman sen gel yap diyoruz “ben yapamam” diyor. Peki istediğin biri varsa onu getir diyoruz bildiğin biri varsa “öyle biri de yok” diyor. Bırak Tayyip Hocamız yapsın ona da müsaade etmiyorsunuz. Sen ne istiyorsun o zaman?

 

Güzel Söz Kalbi Ferahlatır. Müslüman Eşyanın, Sözünün, İnsanın, Manzaranın En Güzeliyle Yaşamak İster. Sözün Güzel Olanı İnsanın Aklını Açar

Müminler güzel sözü işitiyorlar ve o güzel söze uyuyorlar. Bütün hayatları öyle zaten. Güzel söz söylemek, güzel söz işitmek bu. Cennet de öyledir zaten hep güzel söz. Çünkü sözün kötüsü çok ızdırap verir. Güzeli de kalbi açar, ferahlatır, sevgi için nimet olarak Allah tarafından sunulur. Eşyanın güzeli, insanın güzeli, sözün de güzeli tabii ki. Güzel söze de uyulur. Mesela merhametli olmak, şefkatli olmak, yardımsever olmak, egoistlikten, bencillikten uzak olmak her türlü güzel ahlak. Zümer Suresi’nin, 18. Ayetinde Allah diyor ki: şeytandan Allah'a sığınırım “Ki onlar sözü işitirler ve en güzeline uyarlar.” Bak güzeline değil en güzeline uyarlar. “İşte onlar Allah'ın kendilerini hidayete erdirdiği kimselerdir.” Allah'ın hadi ismiyle tecelli ettiği kimselerdir. “Ve onlar temiz akıl sahipleridir.” Aklı kirlenmemiş. Akıl neyle kirlenir? Korkuyla. Boş korkular. Başka? Şüpheler, vesveseler, kıskançlık onunla kafa kirlenir. Buna müsaade etmemek lazım.

 

(Siz dün İsmail Kahraman Hocamız’ın bir tiyatro oyununda kadınları çıkarmayışı iddiasına kendisinin cevap vermesini rica etmiştiniz. Bugün Sayın Kahraman bir basın toplantısı düzenledi ve konuyla ilgili şunları söyledi. “Orada bir sahne bile yok, tiyatro oyunu da yok. Sadece şehitleri anma programı başlarken elektrikler kapanacak ve oyuncular sürpriz olarak salona girip Çanakkale türküsünü seslendireceklerdi bütün konu bu. Sahnenin iki yanında türküyü söyleyenler içinde on altı tane hanım var. Her taraf kadın dolu” dedi.)

Ama bu adamlara niye böyle uzun uzun laf ettiriyorlar? Çok vakit geçti ben rica ettim cevap verin diye daha yeni cevap verdiler. İsmail Kahraman çok aklı başında makul, dengeli, tutarlı bir insandır ve çok vicdanlı, kibar bir insandır. Çok ayıp böyle bir insana böyle anormal şeyleri yapacak bir insan gözüyle bakmak çok çirkin. Senin zekan, aklın kadar o insanda akıl, zeka olmaz olur mu? Senin aklının bin misli daha akıl var onda da. Böyle bir garip beklenti içindeler. İnsan hep anormallik yapar, garip şeyler yapacaklar, suç işleyecekler ya bırakın bunları, bırakın bu mantığı.

 

(Afrin’de Türk askerinin gelmesiyle PKK zulmünden kurtulan Afrinli vatandaşlar PKK’nın kendilerinden köpek için bile haraç aldığını, köyde eğitimi durduklarını ve Araplara, “siz hainsiniz” diyerek sivilleri şehit ettiklerini anlattılar.)

Şimdi benim hayret ettiğimde bu, insan orada nasıl yaşamış? Orada olacaksın zaten yaşamak mucize orada, PKK’nın olduğu yerde. Haraç, iyi ki canını istememiş zaten adam asıl can ister. Bir de inisiyatife bırakmaz onlar vermiyorum diye bir şey yok der, vermezsen otomatik silahla tarar adam. Manyak ve çok alçaklar Allah korumuş. Onlar olaya tam kendini kaptırmamış da onun için yani PKK normal misyonunu gösterse orada bir kişi kalmazdı.

 

(Trump’ın “çok yakında Suriye’den çekileceğiz” demesine rağmen Suriye’deki birliklere takviyeler devam ediyor. Amerika PKK işgalindeki Menbiç ilçesinin batı kısmında yer alan Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinin cephe hattına üç yüz asker ile çok sayıda zırhlı araç ve iş makinesi sevk etti.)   

Biraz tabii şaka yapıyorlar gitmezler tabii çünkü İngiliz derin devleti orayı parçalamak istiyor, Suriye’yi parçalamak istiyor, istediği parçalamayı henüz yapamadı benim gördüğüm. Katliamı yaptı da parçalanmayı yapamadı bilmiyorum bundan memnun oldu mu yeterli bir tatmine ulaştılar mı? Benim kanaatim daha fazla kan dökmek istiyorlardır, bu kan onlara yeteceğini zannetmiyorum yani biraz daha kan döktükten sonra gitmek isteyeceklerdir.

 

(“Sizce sakin huylu mu olmak güzeldir yoksa coşkulu olmak mı?” izleyici sorusu)

Coşkuluyken akıllı davranmak biraz zor oluyor. Coşkulu olmak çok güzel ama o anda dikkat teksif etmek. Çünkü biz hatasız yaşamak durumundayız hayat çok tehlikeli. Dünya çok tehlikeli bin bir türlü riskle dolu. Bir konuşmadaki bir hata, bir tavırdaki hatta bir el kol hareketindeki bir hata çok büyük zarar meydana getirebilir. Mesela bir ayağın kaymasıyla insanın başı çok büyük belaya girebilir. Bilmeden bir şey içersin başın büyük belaya girebilir. Yediğine, içtiğine, konuştuğuna her şeyine dikkat etmek durumundasın. Allah hayatı çok riskli yaratmıştır keskin bir dikkatle biz düzgün yaşayabiliriz. O yüzden bu kadar insan ölüyor veya yaralanıyor. Yani özen ve dikkat vermediği için. Mesela coşuyor düğünlerde kendilerini kaybediyorlar düğün yapılan bina çöküyor, tavanı çöküyor. Dikkat veremiyorlar. Büyük topluluklarda genellikle hep bela olur, büyük olaylar olur. Yaralananlar olur. Çok özenli yaşamak durumundayız. Yerken içerken bile sıvı oranına dikkat ediyoruz, protein oranına dikkat ediyoruz. Protein az alırsın hastalanırsın. Pür neşe yersin hiçbir şey olmayacak zannedersin üç dört saat sonra hasta olursun.

 

(Türkiye- Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin yedinci toplantısı Sayın Erdoğan ve Putin’in eş başkanlıklarında 3 Nisan’da Ankara’da düzenlenecek. Yeniçağ Gazetesi’nden Ahmet Ercilasun, isim vermeden hükümete seslenerek “Vakıf ve cemaatleriniz bu gençleri değiştiremeyecek. Bu gençlik Atatürk gençliği” dedi. “Gençler sizin istediğiniz gibi yetişmiyor. Ne müfredatlarınız, ne vakıflarınız, ne hizmet verdiğiniz örgütleriniz, ne de cemaatleriniz bunların hiçbiri gençliğin önüne düşecek birikime sahip değil. Gençler bağırıp çağırarak meydan okuyan değil, bilimde, sanatta ve teknolojide yaratıcı hamleler yapabilecek öncüler istiyorlar. Vakıflarınız, hizmet örgütleriniz ve cemaatleriniz o beyinlere giremiyor, müfredatlarınız o beyinleri yakalayamıyor” dedi.)

Tamam öyle olduğunu farz edelim. Fakat senin stilin ne? Tamam onlarla hadi gençler anlaşamıyor diyelim yahut sen? Seninle hiç bağlantı kuramazlar. Tayyip Hocam ve hükümet işte kendince iyi niyetle ataklar yaptı. Daha ne yapsın? Kuran’ın yeterliliğini söyledi, bu çok hayati bir şey. İki; ne dedi? “Kuran’a uygun sünnetin dışında sünneti kabul etmiyoruz” dedi. Bu 1200 yıldan beri yapılmış en büyük devrim. Üç; “zırvaların hepsini çıkaracağız” dedi. “Hiçbirini kabul etmiyoruz” dedi. Güncelleme dediği o. “Ne kadar rezalet varsa hepsini atacağız” diyor. Dört; Diyanet İşleri Başkanı çıktı dedi ki, “Kadınların aleyhindeki bütün hükümler geçersizdir.” Muazzam bir devrim yaşandı aslında. Muazzam bir çalışma yapıldı. Hükümet bu kadar yapabilir. Ne yapsın bunun dışında? Ana yönleri, ana noktaları darmadağın edip dümdüz ettiler. Düzelttiler. Mükemmel bir devrim oldu. Tam Mehdiyet’in ruhu, üslubu, anlatımı oturmuş oldu. Konu tamam.

 

(“Eğlenceyi neden bu kadar çok seviyorsunuz?” izleyici sorusu)

Onu Bediüzzaman Said Nursi de söylüyor, İmamı Azam da söylüyor, Peygamberimiz (sav) de söylüyor. Eğer eğlence olmazsa, kalp dumura uğrar. Yani sürekli böyle ciddi konular, ağır konularla iştigal eden bir beyin, bir süre sonra işlemez hale gelir Allah esirgesin. Beden ve dimağ dumura uğrar. Onun için İmamı Gazali de, “mutlaka eğlenceyle, müzikle, raksla gerekirse, kalbi ferahlatmak, nefsi açmak gerekir” diyor. “O zaman nefis ibadete kuvvet bulur” diyor. Öbür türlü nefis gücünü kaybeder yani iflas eder insan. Sürekli baskı yahut sürekli ciddiyet, sürekli neşesiz bir ortam, sürekli fikir düzeyinde kalan konular insanı yıkabilir. Mesela diyor ki Gazali İhya’sında: “Eğlence kalbe ferahlık verir, fikri yorgunlukları hafifletir. Daima zorlanan ve ciddi işlerle meşgul olan kalpler körleşir. Eğlence ile kalbi rahatlatmak, ciddi bir iş görmesi için ona yardım etmek demektir. Eğlence hayatı ciddi hayata hizmetçi olur. Daima ciddi bir hayat yaşamaya takat getirilemez, buna sabredilemez. Şu halde eğlence yorulan kalbin devasıdır.” Bak “şu halde” diyor, “eğlence yorulan kalbin devasıdır. Şu halde bu niyetle yapılan eğlence, ibadet, kurbet haline gelir. Kalbi tedavi etmenin ve gönlü hoş bir şekle, Hakk’a sevk etmenin usulüne vâkıf olanlar kesinlikle bilirler ki, kalbi bu gibi işlerle neşelendirmek müstağni kılınmayacak olan faydalı bir ilaçtır. Oyun ve eğlence, kalbi ferahlatmak için mubah kılınmıştır. Dinlenen ve neşelenen kalpte ticaret gibi, dünyevi işlere veya namaz, ibadet gibi ahiret işleriyle ciddi bir şekilde meşgul olma arzusu uyanır” diyor. (Gazali İhya, cilt 2, sayfa 281) Eğlence olmadan insan normal olamaz. Vücudun, nefsin bir ihtiyacıdır. Kalbe inşirah, ferahlık verir.

 

(“Peygamberimiz (sav)’in hırkasını Hz. Mehdi (as) ne zaman giyecek?” izleyici sorusu)

Beş yıla kadar falan bence Mehdi (as) belli olur. Yedi yıla kadar da giyer diye düşünüyorum inşaAllah. O, millete cinnet geçirtmek için yapılacak bir şeydir, cinnet oluşsun diye yapılacak bir şey. Peygamberimiz (sav)’in kılıcını hiç kimse kuşanmamıştır, ilk Mehdi (as) kuşanacak. Sancak-ı Şerif açılmıştır zaman zaman ayaklanmalarda falan Sancak-ı Şerif açılmıştır, savaşlarda çok nadir açılmıştır. Mehdi (as)’de direkt sağ elinde oluyor sancak. Resulullah (sav)'ın kılıcı ve hırkası özel olarak tamir ettirildi, sağlam hale geldi. Hırka-i Şerif'i giyecek. Özel olarak bakımdan geçirildi gayet sağlam şu an ve özel bir teknik, bilinmeyen bir teknikle örülmüş. Şu ana kadar yapılmayan bir teknik. Örme tekniği, gördünüz mü siz yakından? Çok karmaşık ve acayip kibar bir örme tekniği kullanılmış. Görünüşü mükemmel bir görünüş veriyor. Tamamen orijinal. Hırka-i Şerif'i giyecek, Ümmeti Muhammed’e cinnet geçirtecekler. Yani cezbe olsun diye yapılacak inşaAllah. Bir kereliğine, iki kereliğine teberrüken. O, bir manevi devrimdir yani sevgi devrimi. Onun için giyecek. Kutsal sandık açılacak, onda da Museviler cezbeye gelecekler. Yani Peygamberimiz (sav) diyor “çok azı hariç hepsi Müslüman olur” diyor. İmam Mehdi (as)'nin önünde sandık. Çünkü ilk o açıyor başka açıklaması yok. Belli ki Moşiyah o. Çünkü ona has bir şey olduğu Tevrat'ta geçiyor. “Bir tek o yapacak” diyor Tevrat, o yapacak dediğine ve o yaptığına göre o da odur. O zaman itiraz yok. Zaten Sanhedrin de karar verecek Mehdi'nin Mehdi (as) olduğuna yani Moşiyah olduğuna. Kutsayacaklar, kutsanması çok önemli.

Kutsanma şöyle oluyor, geliyor baş haham, onların seçtiği haham, başına Mesih yağı sürüp Allah adına kutsadığını söylüyor. Şöyle sürüyor ama çokça dökecekler başına yüzünden akacak sakalına, sakalından elbisesine kadar dökülecek. Yani o önemli, Tevrat'ta o şekilde geçiyor. Bayağı dökecekler başına, onu da sürecekler başına iyice o Mesih yağını. Onun için özel Mesih yağı saklanıyor hususi ama Hz. Musa (as) da ayrıca Mesih yağı koydurmuş sandığa, Moşiyah’a sürülmesi için, başına sürülmesi için. O da şişede muhafaza ediliyor. Ama bunca sene o yağ durur mu bilmiyorum ki nasıl olur? Bozulmuştur herhalde. İnşaAllah bozulmamıştır. Hz. Musa (as) ama onun bir yolunu bulmuştur. 4000 yıl durur mu zeytinyağı? Yani özel altın kapta falan saklıyorlarsa yahut özel bir yöntem kullanıldıysa bilmediğimiz. Benim kanaatim sandığın en üst kısmı zift ile kaplı olacak, ziftli muşambayla kaplayacaklar Kutsal Sandık. Yani okside olmaması için ayrıca örtüsü olacak. Onlar, emek verilerek açılacak.

 

(Mehmet Şevket Eygi Hocamız yine Mehdi (as)’nin zuhuru ile ilgili yazı yazdı. “Mehdi (as)’nin zuhuru ve İsa (as)’ın nüzulünden sonra dünya ve insanlık büyük sarsıntılar geçirecektir. Sonunda 7 veya 9 yıllık altın çağ başlayacaktır. Bu altın çağdan sonra azgınlık başlayacak ve vakti merhunu gelince kıyamet kopacaktır” dedi.)

Dedikleri doğru ama bu aralar bu kadar sıklaştırması bir bildiği var. Çok mübarek bir insan. Allah ömrünü uzun etsin. Tam cennet insanı, çok güzel ahlaklı bir insan. Kıymeti bilinmiyor o kadar. Ben bir daha tekrar ediyorum. En fazla 5 kişi vardır şu an dünyada Mehmet Şevket Eygi Hocamız gibi. Birisi Mahmut Efendi’dir. Allah ömrünü uzun etsin, biri Mehmet Şevket Eygi Hocamızdır. Böyle insanlar kalmadı dünyada yani çok çok değerli. Kıymetini çok iyi bilmeleri lazım. Fransız Lisesi mezunu çok kültürlü, görgülü. Hem İngiliz adabını, edebini çok iyi bilir hem Osmanlı terbiyesini, Osmanlı saray adabını iyi bilir. Nezaket, kibarlık, efendilik, nezihlik, nezafet her şey üzerindedir. Lafını sözünü bilir. Çok kibar, hürmetli bir insandır. Yani bilmiyorum. Tam saray insanı yani.

 

(Cübbeli Ahmet, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın isim vermeden “Cahilliği ile övünen hocalar var, iyi ki okul okumamışım diyenler var” diye yaptığı eleştiriye yanıt verdi. Şöyle diyor Cübbeli “İlim eğer diplomayla oluyorsa çıkın istediğiniz ortamda karşıma, diplomanızı koyun ortaya. Siz ancak bilgisayarın şarjını doldurursunuz. Ben de tek başıma gelirim anlatırım. Bana cahil denilmesine solcular bile güldü. Herkes güldü. Cübbeli’ye her şeyi de ama cahil deme. 5 saat konuşup 800 ayet, hadis okuyorum. Hiçbir hafız bunda hiçbir yanlış bulamıyor” dedi.)

Canım din anlamında, hadis, Kuran bilgisi anlamında tabii ki alenen alim yani. O anlamda cahil denemez. Ama tabii üslubu “iyi ki okumamışım” falan demesi bunlar normal bir ifade değil. Yani okumayı, genel kültürü, bilgiyi ve ‘okununca dinsiz olunur’a getiriyor. ‘Kuran incelenirse insan Kuran’ı reddeder’e getiriyor. Bunlar çok vahim ifadeler burada Diyanet haklı. Ama genel kültürü yani din kültürü vardır tabii ki. Bunu kimse inkar etmez. Fakat Diyanet’in kastettiği bu değil. Sen diyorsun ki, ‘ben eğer müspet bilimleri öğrenirsem, biyolojiyi, paleontolojiyi, şunu bunu öğrenirsem, Kuran’ı analiz edip Kuran’ı inkar etme imkanım vardı. Böyle bir ihtimal dahilinde’ye getiriyorsun. Bu facia bir ifade. Halbuki bilimle sen daha dindar olursun, daha imanın güçlenir. Allah “ancak ilim sahipleri Allah’tan korkarlar” diyor. Genel kültür seni Allah’a daha çok yaklaştırır. Müspet bilimler seni iman konusunda daha güçlü hale getirir.

 

(“Ashab-ı Kehf'in köpeği hakkında bilgi verebilir misiniz?” izleyici sorusu)

Tabii o bildiğimiz köpek değildir. Biraz garip olacak ama Hızır (as) olması ihtimali çok yüksek onun. Yani köpek şeklinde de geliyor çünkü Hızır (as). Onun bir özelliği, şuurlu çünkü orada normal bir hareket yok. Olay zaten baştan sona garip. Kıtmir denilen bir köpek, biliyorsunuz. Herkes uyuyor ama o kapıda bekliyor, o kadar uzun olması zaten Hızır (as)'a ait özelliklerden birisi. Bir de bu ekip, Hızır (as)'ın ekibinin tipik özelliklerini gösteriyor. Yani bildiğimiz klasik köpek değil benim anladığım. “Üçtürler, dördüncüsü köpekleridir” diyor, 34. “Beştir, onların altıncısı köpekleridir” 56. “Yedidirler, sekizincisi köpekleridir” 78. 300 var, 309 sayısı var, Mehdi talebelerinin sayısıdır.

 

(“Rabbimize nasıl dua etmeliyiz?” izleyici sorusu)

Bir; çok samimi olacaksın, egoist olmayacaksın. Egoist, bencil olmayacaksın. Allah'ın büyüklüğünü bileceksin. Ona bir on-on beş dakikanı ayırman gerekir büyüklüğünü bilmen için. Büyüklüğünü bilince garip bir hisse gireceksin yani vücudunda garip bir his duyacaksın. Çünkü o anda sen dünyanın en büyük gücü olmuş oluyorsun. Allah'a samimi iman ettiğinde, samimi olduğunda Allah'ın sonsuz büyüklüğünü akılcı dürüst kavradığında dünyanın en büyük gücü haline gelirsin. Onu vücudun hisseder. Ondan sonra istediğin duaları edebilirsin. Kısa, özlü dua edebilirsin. Yani yok yok ondan sonra. Ne istiyorsan olur, her şey olur.

 

(“Müslümanların birbirlerinden başka kardeşi yok mudur?” izleyici sorusu)

Müslümanlar kardeştir. Hristiyanlarla da kardeştir. Musevilerle de kardeştir. Çünkü hepsi mümin insanlar. Çünkü “La İlahe İllaAllah” diyorlar. Peygamber de yalan söyledi demiyorlar. Ne demek? Resul. Peygambere yalan söylemedi demek, ne demek? “Doğru söylüyor” diyor. Mümin olmuş olur. Soruyoruz Musevi hahamlara “ne diyorsunuz?” diyoruz. “Ben senin yalan söylediğine inanmam. Müslüman olarak görüyorum seni” diyor. Dolayısıyla “sen ne diyorsan doğrudur” diyorlar. Ben ne diyorum? “Hz. Muhammed (sav) peygamber” diyorsan doğrudur” diyor. Bu ne olur bu insan? Mümin. “Ne diyorsan doğrudur. Ben inanırım” diyor. Daha ne desin?

 

(“Sizce münafıklar güzel sözler söyler mi?” izleyici sorusu)

Münafıklar çok dilbazdır. Ama yani dolandırıcı dilbazlığı vardır. Yani çok sahtekardır. Mesela insanların iyiliği için çalıştığını, hayır için çalıştığını, ‘sizi doğru yola getirmek için söylüyorum, gerçekten kurtuluşun için’ diye söylerler. Peki o zaman İslam’ı anlat, Kuran’ı anlat. Git kafirlerle mücadele et. Niye Müslümanlara kafayı takıyorsun? Yani derdin, günün, gecen, gündüzün Müslümanlar. Hadi diyelim Müslümanlar yanlış yolda. Küfür bin misli yanlış yolda. Niye küfrü direkt hedef almıyorsun? Değil mi? Küfür seni ilgilendirmiyor. Niye? Çünkü münafıksın. Bütün derdin günün Müslümanlar. Çünkü Müslümanları dağıtacaksın ki kendi kafanda insanlar oluşsun etrafında ve böylece de kendini rahat hisset. Ayetteki ifade de bu zaten.

 

(Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Madem FETÖ bitti OHAL niye devam ediyor?” şeklindeki sözlerine ilişkin şu açıklamayı yaptı; “Kırk yıllık bir terör örgütüne karşı iki yıl içerisinde her şey tamamlandı mücadele bitti demeyi asla bizden beklemesin.”)

Hiç cevap vermeye gerek yok. Olur mu nerede FETÖ bitiyor? Her yerde duruyorlar ve çok büyük bir tehlike. Hapiste durmaları bile tehlike bu adamların. İngiliz derin devleti var karşımızda çok büyük bir olay bu. Onların ne dediği önemli değil, onlar laf jimnastiği yapıyor öyle şey olmaz. Ben Sayın Kılıçdaroğlu’nu severim saygı duyduğum bir insan ama laf olsun diye söylüyor. Olur mu? PKK’yle işbirliği yapan bir örgüt bu, süper tehlikeli.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."