Sayın Adnan Oktar'ın 1 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 1 Mart 2018

 

(Zeytin Dalı Harekatı’na özel harekat ekipleri de katılmaya başladı. Jandarma Özel Harekat ve Polis Harekat meskun mahal operasyonlarında Mehmetçik’le birlikte görev yapıyor. Teröristlerden arındırılan köylerde tek tek arama yapıyor, geceleri teröristlerin sızma girişimlerine karşı da teyakkuzda bekliyor. Güneydoğu’da PKK’ya karşı verdikleri mücadele nedeniyle çok tecrübeli oldukları belirtilen özel harekat birimlerinin harekata katılmasıyla operasyonların hızlanacağı tahmin ediliyor.)

Evet, askere de olumlu etki yapar. Çünkü onların tecrübesinden de asker istifade eder. Asker de tecrübeli zaten şu an. Yani iyiye gider güzel olur, hayırlı olur. Allah yardımcıları olsun. Afrin hayati. İngiliz derin devleti daha önce oradan Türkiye’ye girmek istemiş. Onun için oranın hallolması hayati. Helal olsun kabadayılara. MaşaAllah aslanlara. Yalnız aslanlara en iyi yiyecekleri gönderelim. Böyle Ankara tava, güzel kavurmalar, zeytinyağlı dolmalar, zeytinyağlı biber dolması anneler yapsın. Şimdi bir delikanlının en az on dolma hakkı var. Hesap edersek bir milyon falan dolma gerekiyor yani en az, öyle yapalım.

 

Allah Her Şeyi Hayırla Yaratır. Geçmişi Düşünüp Üzülmek Çok Büyük Bir Hata Olur. Allah Geçmişi Hayırla Yaratmış, Bitmiş

Allah hayırla yaratır her şeyi. Geçmişi zaten Allah yaratmış, hayırla yaratmış bitmiş. Eğer yeniden dünyaya gelse yine o olaylar olur. Yine kader değişmez. Mühim olan cennette hiç hatırlamayacağına göre ne dert ediyorsun? Cennette aklının ucundan bile geçmez, bilemez hatırlayamaz. Sen cenneti hedefledikten sonra, Allah’ın rızasını hedefledikten sonra isterse otuz çeşit olay olsun hiç umurunda bile olmaması lazım Müslüman’ın. Allah’a güvenecek, Allah’a dayanacak sırtını Allah’a dayayacak gönlü rahat olacak.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Şubat’ın askeri değil sivil bir darbe olduğuyla ilgili iddialara yönelik şu açıklamayı yaptı: “O süreci bedel ödeyerek yaşamış biriyim. O işin sivil kanatlarının bizim üzerimizde oynadığı oyunları gördük. Sivil kanat derken sendikalar, medya, iş dünyasını kastediyorum. O dönem beşli çete mi ne diyorlardı. Bunlara hiç mi hiç dokunulmadı şu ana kadar. Ancak şimdi muhtemelen bunlar da gündeme gelecektir” dedi.)

İşte gündeme iyi gelebilmesi için de Tayyip Hoca’ya iyi destek olmak lazım. Seyrediyorlar. Ayrı baş çekiyorlar bilmem ne yapıyorlar. Öyle olmaz. Güçlü iktidar, güçlü liderlik meseleyi halleder. İngiliz derin devletinin en çekindiği şey budur. Güçlü devlet, güçlü hükümet, güçlü liderlik buna çok özen göstereceğiz. Ondan gerisi mesele değil.

 

İnsanların Bir Kısmı Şeytandır, Şeytan Olarak Görevlendirilmiştir. Bunlar İnsanlar Arasında Gezer, Ama Halk Farkına Varmaz

Şeytan olarak insanların bir kısmı görevlidir. İns şeytan denir ona ins. İnsanlar her yer insan dolu zannediyorlar, halbuki melek de var şeytan insanlar da var. Melek görünümlü varlıklar da var ve bunlar insanlar arasında gezerler halk farkına varmaz onların. Şeytan da öyledir şeytan görünümünde. Mesela münafıklar öyledir. Münafık deyince direkt şeytan aklına gelecek. Ama şeytan deyince tabii bu böyle hikayemsi bir varlık diye insanlar düşünüyorlar. Şeytanın böyle gerçek bir varlık olduğunu daha yeni yeni kavramaya başladı insanlar. Mesela insanlar, şeytan vardır üç çatallı bir şeyi vardır, kuyruğu vardır, boynuzlu falan öyle bir şey zannediyorlardı. Değil. Her gördüğümüz varlık insan değildir. Bir kısmı şeytandır. Ama tabii şeytan deyince böyle insanların üstüne saldırır asar-keser öyle değil. Şeytan çok zekidir. Ahlaksızlığını yavaş yavaş ve münafıklarda olduğu gibi sinsice yapar. Mesela bak 15 yıl bizim aramıza giriyor şeytan sakin, sezdirmiyor. Yahut 20 yıl aramıza giriyor sezdirmiyor. Bazen 25 yıl aramıza giriyor sezdirmiyor farkına varamayız. Dolayısıyla her yerde olabileceği için ve imtihanın gereği olduğu için, bu da müminleri cihada ve mücahedeye teşvik ettiği için, cihat ve mücahedenin insanın aklını açıp kişiliğini karakterini olgunlaştırdığı ve güzel hale getirdiği için negatif unsurlar daima faydalıdır. Mesela şimdi kar yağıyor mart için çok faydalı. Soğuk zahiren zararlı gibi görünüyor. Tomurcuk açmıyor soğuk olmayınca, buz gibi soğuk olacak ondan sonra açacak. Hatta bazen dalı kesiyorlar kök versin diye, önce buzdolabına koyuyorlar böyle soğuğa sonra sıcağa getiriyorlar o zaman açıyor.

 

(Zeytin Dalı Harekatı’nda Afrin kırsalında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı. 8 asker şehit oldu, 13 asker de yaralandı. Afrin şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz, gazilerimize acil şifalar diliyoruz, inşaAllah. )

Onlar bölgeyi tanıyorlar tabii. Bölgeyi tanıdıkları için gece baskını yapma ihtimalleri tabii yüksek oluyor. Gece termal kamerayla bütün arazinin havadan karadan taranması lazım. Ufak bir hareketliliğin bile tespit edilmesi gerekiyor. Gece görüş dürbünleri çok önemli. Onlar öyle elini kolunu sallayarak oraya gelemez o zaman. Termal kamera sayısı çok fazla artsın, havadan ve karadan hatta yüksek kulelerden her yerden izlenmeleri gerekiyor. Mesela kulelerde dört cepheden izlenme yapılması lazım, doğu-batı, kuzey-güney. Yani kesintisiz gözlem yapılması lazım. En ufak bir hareketlilik hemen karşılığını vermeleri lazım. Hava sisli olduğunda özellikle çok tehlikeli olur. Bir de tünel mevzubahisse bütün tünelleri havaya uçuralım. Tünel olması muhtemel her yeri tespit edelim. Bir de askerlerin bulunduğu bölgeyi mayınlamak lazım. Mesela bir yerde duruyorlar herhangi bir yer mesela bir dağın eteği. O bölgenin etrafının mesela bir kilometre çapında mayınlanması lazım. Sonra mayın sökülüp ilerlenebilir. Ama onların muhtemel ilerlemesine karşı her yerin mayınlanması lazım. Yoksa rahat uyunmaz orada mayın şart. Asker nereye yerleşirse mutlaka orayı mayınlasınlar. Hatta 100 metre, 200 metre ilerisi bile olabilir. Yan yana mayınlar mesela birer metre arayla bile olur birer metre sık sık mayın. Çünkü mayın zor bir şey değil, toprak kazılacak altına konulacak. Mutlaka arazinin mayınlanması lazım. Asker daha iyi bilir ama bu çözüm. Mayına adam geldi mi bastı mı zaten bayağı bir gürültü kopacaktır, dolayısıyla zaten yaklaştıkları da anlaşılmış olur. Hem alarm yönü var hem de gelemezler, mayınlarsan gelemez bilir mayınlandığını. Arazi mayınlandıysa gelemez, en önemli özelliği bu, caydırma özelliği var. 100 binlerce mayınla mayınlansın. Ha mayın için adama ihtiyaç varsa gelelim. Dert değil herkes gider zor bir şey değil bu. Toprağın altına konacak, üstüne de işte çim konacak kapatılacak bu kadar basit. Arazinin mayınlandığı bilinir ve hiçbir şekilde de gelemezler, bu bir.

Tünel; tünele karşı tünel yapmak lazım, tünele karşı tünel. Ben ta en başında söyledim. Tüneller yapalım. Asker saldırıldığında tünele girebilsin. Mesela 100 asker varsa hemen tünele geçerler kapısı kapatılır tünelin bitti. Başka yerden çıkarlar. Ve çıkış yeri de yine mayınla kontrol altına alınmış, temizlenmiş olabilir. Bir de, biraz acayip duracak ama alev makinesi de kullansınlar. 2. Dünya Harbi’nde kullanılıyordu mesela, 100 metreye, 200 metreye kadar menzili oluyor alev makinesinin. Hem ortalığı aydınlatır yani çok ciddi bir aydınlanma meydana gelir, hem de şahısların yakından müsademeye girişmesini ortadan kaldırır yani yaklaşmasını engeller. O yüzden en az 200 metre menzilli alev makinesi kullanılsın. Geniş çaplı her noktadan ortalık bir anda aydınlanır. Adamlar da yanaşamazlar, yanaşan da kaçar.

Bir de sokaklar, askerin geçeceği her yer caddeler şura bura falan önce, mesela kaç metre hesabıyla diyelim 4’er, 5’er metre hesabıyla topçu ateşiyle dövülmesi lazım. Topçu ateşiyle dövülmeyen hiçbir yerden asker geçmesin. Mesela 10 kilometreyse 10 kilometrenin tamamı topçu ateşiyle dövülsün asker ondan sonra oradan geçsin. Mayın aramaya da gerek kalmaz o zaman. Alev makinesinin resmi var mı orada? Bak mesela görüyor musun, menzili çok uzun, yakın mücadelede bu çok caydırıcı olur hem aydınlatıcı bir şey. Araziyi de aydınlatır, bunu kullanalım.

Bir de kontrgerillaya ihtiyaç var, böyle yerler için kontrgerilla çok önemli. O konu da epey oldu ben söyleyeli hatta yıllar oluyor, kontrgerilla yapılanmasının bir an önce kanunla hukukla yerine getirilmesi lazım. Karşında gerilla gücü var, ona karşı kontrgerilla olur yani en etkili yöntem olur o. Bilmiyorum yani zor mu oluyor neden yapılmıyor? Teşkili zor olan bir şey değil, sadece kanun çıkması gerekiyor ve yetki verilmesi gerekiyor, Allah’tan korkan samimi iyi insanlardan.

Bir de saldırdıklarında el bombası atan otomatik silahlar var, benim gördüğüm hiç kullanılmıyor bunlar. Sadece tabanca tüfek kullanılıyor. El bombası atan makineli tüfek kullanılmıyor. Halbuki el bombası atan makineli tüfek, onun caydırıcılığı daha yüksek. Çok fazla o kullanılabilir.

Bizim ricalarımız bir; el bombası atan otomatik silah kullanılması. İki; alev makinesi kullanılması. Üç; askerin bulunduğu arazinin çevresinin mayınlanması. Çok sık mayınlanma yani çapraz mayınlanma, böyle, şöyle, böyle, şöyle yani hiç geçilemeyecek hale getirmek, çapraz mayın. Asker orada huzur içinde olur mayınlanınca. Akşam vurur kafayı yatar mayın çünkü mayınla korunmuş oluyorsun. Mayınlanmayan bir arazide asker tutulmasın mutlaka bu yapılsın. Tünel, bak onlar zamanında çok fazla tünel yapmışlar. O tünelleri zaten bizim askerimiz kullanır, bizim açımızdan o iyi. Özetle askere mebzul miktarda el bombası atan otomatik silah versinler. Bu, askerin silahıyla olacak şey değil, tüfekler, otomatik silahlar onlar etki etmez. Çünkü el bombasının etki gücü daha geniş malum yani caydırıcı gücü daha yüksek. Alev makinesi de çok etkileyici olur ve mayınlansın adam oraya yanaşamasın kardeşim Allah Allah mayınlansın bu kadar basit. 100 metre ilerisine kadar mayınlarsın. Askerler anlık konum bile paylaşsa yine bir şey değişmez. Mayınlarsan itler gelemezler bu kadar basit. Arazi mayınlansın kardeşim. İlerlediğimizde mayını söküp devam edeceğiz. Sökülmüş mayınları yeniden yerleştireceğiz, bunun sistemi budur. Mesela 200 metre ilerledin, 200 metre sonra yine 200 metre ileriye mayınla çit yapacaksın mayın çiti. Adam aşamaz o mayın çitini bu kadar basit. Yani lütfen. İşte bak kastettiğim bu. Göster bu otomatik el bombası atan silahı. İşte bu, olay bu. Bununla karşı tarafa rahatsızlık vermek mümkün yani kaçarı kurtarırı da olmaz.

Düzenli ordunun mayınlama yapması yasaklanmış. Hoppala. Ee ne yapacaksın? O zaman gelsin seni vursun mu ne yapacaksın? Allah Allah. Asıl adamın adam vurması yasaklanması gerekiyor. O yasak bu yasak, adam yasak dinliyor mu karşındaki?

Bir de silah gücünü çok artırmak gerekiyor. Yani el bombası atan otomatik silahlar daha etkili. Merminin etkisi belirli bir derecede ama el bombası atıldığında benim bildiğim herhalde en az 3-5 metre alanda etkili oluyor değil mi? Geniş bir alana etkisi oluyor. O, daha kaçışı engelleyen bir şey daha caydırıcı. Caydırıcı silahlar önemli. Askere bu rahatça sunulabilir. Bizim Makine Kimya’da yapabileceğimiz bir silah bu. Silahın vasfının artırılması gerekiyor. Bir de topçu, bir kere gece sabaha kadar topçu dövsün oraları. Bütün geçiş alanları sürekli dövülsün. Top mermisi imal etmek güç bir şey değil ki. Makine Kimya sabaha kadar çalışsın. Bütün geçiş alanları falan her yer hallaç pamuğu gibi atılsın.

 

İnsanlardaki Ana Sorun Kendisini Çok Akıllı Zannedip Allah’a Güvenmemektir. Allah’tan Şüphe Edip, Allah Hakkında Olumsuz Düşünmek Tüm Olumsuzlukların Kaynağıdır

Konfor nasıl olur? Huzurla olur, huzur da samimiyetle olur. Samimiyetin dışında bir şey olmaz. İnsan bedeni samimiyete göredir. İnsan hep zorlukla bir şey olacak zannediyor. Mesela Allah'a kavuşmak için ızdıraplar çekecek, acılar çekecek, işte 40 yıl dergahında öyle bir şey yok. Sadece samimi olmaya ihtiyaç var o kadar, dürüst olmaya ihtiyaç var. Allah'ın hakkında kötü düşünmemek, suizan o çok büyük bir beladır dünyadaki en büyük dert budur ben söyleyeyim. Dünyadaki en büyük dert kendini çok akıllı zannedip, akılsızca Allah'ın aleyhine düşünmektir. Bakın Kuran'a hep ana konu budur. Ve insanlarda hep bu dert vardır. Bütün belanın kaynağı da budur. Başka bir şey yoktur  dünyada. Allah'tan şüphe edilmesi, Allah'a güven duyulmaması dünyadaki en büyük bela budur. Başka bela yoktur. Bütün bu belaların, dertlerin ana kaynağı da tek nedeni budur. Bütün uğursuzlukların nedeni de budur. Gayet güzel giderken Allah'tan şüphe ediyor. Niye şüphe ediyorsun? Hayır sonra utanıyor, daha hala yine şüphe ediyor. Aklına şu güvenmemeyi bir kaldır. Allah'a güven, bırak Allah'a kendini. Allah bedenini yaratmış, ruhunu yaratmış insaf et artık. Aklını yaratıyor, senin düşünme gücünü yaratıyor. Buna rağmen Allah'ın yarattığı akılla Allah'ın aleyhine düşünüyor. Allah'a mutlaka hüsnü zan ve mutlaka Allah yanlısı olmak lazım. İnsanın bir sevgilisi olsa, sürekli sevgilinden şüphe etsen öyle sevgi olur mu? Ve sevgilin ne kadar rahatsız olur öyle bir şeyden değil mi? Sürekli şüphe ediyorsun ‘bana oyun mu oynayacak, bana kötülük mü yapacak?’ öyle sevgi mi olur? Allah bunu istemiyor, bu kadar iyilik yapmış, güzellik yapmış, katrilyonlarca iyilik yapmış daha hala şüphe ediyorsun. Böyle sevgi olmaz. 

 

Hz. İsa Mesih (as)’ın Özellikleri

Hz. İsa Mesih (as) dünyalar güzeliydi. 1.70’in üzerinde boyu, 1.75 falan orta boylu 1.76-77 de olabilir. Gri gözlü ve çok keskin gözleri, ince küçük kalkık burunlu hafif bombeli burnu ve çekme burunlu, gayet güzel düzgün dudakları var, dişleri çok düzgün, ince kibar yüzlü, saçları kahverengi ve platin sarısı gibi, sarı parlak sarı. Karışık yani ikisi ama kahverengi de var aralarında. Boynuna kadar uzun saçları. Geniş omuzlu, dolgun omuzları atletik, kolları da kalınca, uzun parmaklı, beli incecik. İncecik beli, dar kalçalı çok düzgün bir vücuda sahip atletik. Bildiğin jön, onların çok çok daha güzeli. Güler yüzlü, kibar, mütevazi bir delikanlıdır. Zaten görecek ümmeti Muhammed. Biraz daha burnu küçük, ağzı biraz daha kenarlara doğru hafif geniş, kaşı biraz daha yüksek. Çok keskin bakışlı. Zehir gibi bakışları Hristiyan kaynaklarında da geçiyor, gözlerine bakılamayacak kadar keskin. Onun özelliğidir İsa Mesih (as)’in. Ve bayağı da kuvvetli, bedenen çok kuvvetlidir. Bayağı kıskanmışlar gelecek diye hiç şamata yapmalarına gerek yok.

Yeşile bakıyor gözleri gri, keskin bakışlı olduğu Ahmet bin Hanbel, Peygamberimiz (sav) söylüyor. Hafif çilli yüzü çok şeker, burnu, yüzü elleri tipik sarışın altın rengi gibi saçları, metal gibi, kahverengi de var ama metal parlaklığı var. Yalnız saçlarında bir dolgunluk var o şaşırtıcı işte yani, ıslak gibi görünüyor saçı kuru olduğu halde o çok nadir rastlanan bir şey. Çok nadir rastlanır o. 1.77 boyu aşağı yukarı. Haset etmeleri çok komik. Cildi çok güzel, yüzü dupduru ve pırıl pırıl. Ağız, burun hokka gibi. Sakalı çok düzgün şu sakalı alttan çatallı onun, kenarlara doğru. Ortadan ayırıyor ya kendi yapmış da olabilir ama kısa, çok uzun değil. Kısa sakallı yanlardan da cezmedilmiş, yüzünün yanaklarından oyuyor alıyor. Bakışları tabii çok tatlı.

Atletik yapılı, çevik ve güçlü. Yani öyle koşma falan gerektiğinde yetişemezsin. Bakanlar çok müthiş zevk alıyorlar baktıklarında. Çok hoşsohbet, hayret edecek şekilde mütevazidir İsa Mesih. Yani Peygamber, bir azamet falan olur ya öyle bir şey yok yani. Halktan birisi gibi, çok çok mütevazı. Ben rüyamda gördüm İsa Mesih'i, Peygamberimiz (sav)’i hiç görmedim. Bediüzzaman ile ikisini gördüm. Said Nursi Hazretleri’ni görmüştüm bir de İsa Mesih ama çok net gördüm İsa Mesih'i. Eğer karşılaşırsam, eğer karşılaştığım gibiyse muazzam. Çünkü çok iyi aklımda. Ben zaten görür görmez; “Aa” dedim, “ah severim ben seni” falan dedim, böyle direkt şey yaptım. Hani kimdir falan öyle bir şey olmadı bende. Karşılaşma yeri açısından da manidar. Bakacağım, bekliyoruz.

 

Hadis Açıklamaları

İmam Rıza Hz. İmam Ali bin Musa (as) Peygamberimiz (sav)’in torunu buyurdu ki; “Hızır hayat suyundan içti ve kıyamet gününe kadar ölümsüz oldu. Hızır bize gelir selam verir biz onun sesini işitiriz.” Bak sesini işitiriz dikkat edin. “Fakat şahsını göremeyiz.” Birisi geliyor ses konuşma var ama görünmüyor. “O bahsedildiği yere gelir, sizden kim onu zikrederse onun üzerine selam versin o her sene hacca gelir. Haccın bütün amellerini yerine getirir. Arafat’ta vakfe yapar, müminlerle beraber dua eder. Allah Hızır (as)’ı Kaimimiz Muhammed Mehdi’nin gaybetinin dönemindeki yalnızlık çektiği zor günlerinde arkadaş yapar yalnızlığını giderir.” Yani işlerinin halledilmesinde her yerde devreye girer diyor. (Kemaluddin Şeyh Saduk sayfa 391) Demek ki Mehdi (as)’yle Hızır (as) sık sık bir bağlantıya giriyorlar benim anladığım bu.

İmam Muhammet Bakır (as) şöyle buyurur: “Bu meselenin sahibi İmam Mehdi, bir yalnızlık döneminden geçecek.” Yani insanlar onu yalnız bırakacaklar. “O yalnızlık döneminde korumaya ve güce ihtiyacı olacağı” korumaya ne zaman? O yalnızlık döneminde. “korumaya ve güce ihtiyacı olacağı ve ona zarar verilmemesi için yanında otuz kişi bulunacaktır.” Otuz talebesi bulunacaktır koruma olarak. “Onlar için İstanbul ne güzel ikametgahtır” diyor. Daha ne desin Peygamberimiz (sav)?  (Biharu’l Envar cilt 52 sayfa 153, hadis numarası 6) Otuz koruması olacak diyor Peygamberimiz (sav) Mehdi (as)’nin. Otuz; demek ki tehlike büyük.

“Kaim Muhammed Mehdi’nin yardımcıları onun için Allah tarafından saklanmıştır. Münafıklar gitse de Allah onun yardımcılarını ona getirecektir. Allah’ın ayette bildirdikleri onlardır şeytandan Allah’a sığınırım “Eğer bunları tanımayıp küfre sapıyorlarsa andolsun Biz buna karşı inkara sapmayan bir topluluğu vekil kılmışızdır.” Bak eğer bunları tanımayıp küfre sapıyorlarsa yani Mehdi (as)’yi bilmeyip, anlamayıp küfre, münafıklığa sapıyorlarsa, münafıklığa yöneliyorlarsa, inkara sapmayan, münafıklığa sapmayan bir topluluğu Biz vekil kıldık diyor Allah. Allah münafıkların yerine “Allah (yerine) kendisinin onları sevdiği, onların da kendisine sevdiği mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı ise 'güçlü ve onurlu,' Allah yolunda cihad eden ve kınayıcının kınamasından korkmayan bir topluluk getirir.” (Maide Suresi, 54) (Beklenen Mehdi, Allame Muhammed Bakır el-Meclisi, Biharu’l Envar cilt 13. Hadis numarası 160, Cilt 51, 52 ve 53. Gaybet kitabı İmam Mehdi On ikinci İmam bölüm 2.

 

(“Sevgi zamanla azalır mı?” izleyici sorusu)

Eğer derinlik varsa, derin iman varsa, Allah’a sonsuz sevgi varsa o sonsuz sevgiden kaynaklanan bir sevgiyse zamanla azalması değil zamanla akıl almaz yükselmesi mevzubahistir. O çılgınca böyle insanı çok sarsan bir sevgiye doğru yönelir. Hiç hiç hiç endişe etme. Sevgi Allah’ın sonsuz sevgisine bağlı olduğu için bir sonsuz deniz düşün oraya açılıyor, azalması değil oradan akın akın akar. Yani sel gibi akar o sevgi. Yeter ki samimiyetsizlikle durdurulmasın, yeter ki egoistlikle bencillikle kapısı kapatılmasın. Allah’tan korkarak, Allah’ı severek kapı açık bırakılırsa Allah’ın sevgisi coşkulu ırmak gibi akar. Ve kadına karşı sevgide o tecelli eder. Ve asla azalmaz asla.

 

İngilizler 1918’de de Anadolu’ya Afrin’den Girmeye Çalıştılar Fakat Atatürk’ün Engel Olmasıyla Başaramadılar

İngilizler biliyorsunuz 1918’de bu bölgeden Anadolu’ya girmeye çalıştılar giremediler. Yine o dönemde İngilizler o bölgedeki çetelerle işbirliği yapmışlardı o zamanın anarşistleriyle. O bölgede Katma denilen bölge var, o bölgede yoğun çatışma olmuştu. Hiçbir şekilde müsaade etmedi rahmetli Atatürk. Halep’in kuzeyinden Anadolu’ya doğru ilerlemekte olan İngiliz Süvari Birliği ara kuvvetleriyle 26 Ekim 1918 tarihinde 1. Dünya Savaşı’nın son muharebesi olan Katma Meydan Muharebesi’ni yaptı. Rahmetli Atatürk dümdüz etti. Hatta diyor ki Rahmetli Atatürk “Bir hat tespit ettim ve sınırladım. Kuvvetlerime emrettim ki düşman bu hattın ilerisine geçemeyecek.” Hakikaten de geçemedi. “Geçmeyecekler” diyor hiçbir şekilde geçirtmediler. O devirde de öyle çakalları falan buluyorlar, teröristleri buluyorlardı, şu anda da öyle terörist çakal yine buluyorlar.

 

Bu Coğrafya Ortadoğu, Peygamberlerin Çıktığı Yer. Deccaliyetle Mehdiyetin İlmi Mücadelesinin Yaşandığı Yer. Tabi Zorluklar, Çileler, Acılar Olacaktır

Tabii ki Türkiye huzurlu bir yer değil, çok zorlu bir yer farkındayız. Ama ahir zamandayız ve bir deccal saldırısı var ve biz buraya imtihana geldik. Burası Norveç, İsveç gibi olmaz, Hollanda gibi olmaz. Burası Ortadoğu, burası peygamberlerin çıktığı yer, burası deccalla Mehdiyet’in çatışacağı yer. Dolayısıyla tabii ki bir gerginlik, bir zorluk, tabii ki acılar ve çileler olacaktır. Ama sonuçta ferahlık, güzellik, iyilik, aşk, tutku, sevgi de buradan çıkacaktır. O yüzden biraz sabırlı olursan inşaAllah güzel günler göreceksin. Güzel yüzlüm yakışıklım, ben seni haklı buluyorum doğru. Peygamberimiz (sav)’in bulunduğu yer de çok zorluydu, ama oradan İslam güneşi doğdu. Hz. Musa (as)’ın olduğu yer kolay bir yer miydi? Çok zordu. Ama Allah’a şükür ki burası yine İslam ülkesi Müslümanlar var. Deccal dışarıdan saldırıyor. Deccal derken içimizde de olabilirdi. Ki yine Müslüman kardeşlerimiz var, yine imanlı bir ülkedeyiz, Müslüman bir ülkedeyiz. Buna rağmen bak ancak ucu-ucuna deccala gücümüz yetiyor, ancak mücadele edebiliyoruz. Onun için diyorum hükümeti destekleyelim. Güçlü devlet, güçlü hükümet, güçlü liderlik olsun diyorum ki iyi karşılık verebilelim bunlara.

 

(“Kadınlara karşı sarkıntılık yapanlara nasıl tedbir alabiliriz?” izleyici sorusu)

Çok kalabalığı harekete geçirmek lazım. Orada olan herkesin reaksiyon göstermesi lazım. Yani herkes cesurca kararlı olmalı. Hemen birisi mesela polis çağırırken, biri başka türlü falan. Herkes böyle tavır alırsa bir şey yapamaz. Bir de cesur davranmak lazım. Özellikle kadınları vurmaya yönelik, silah kullanma, onda çok çok cesur davranmak lazım. Ben bir kere mesela otobüste gidiyordum, çok güzel bir genç kız otobüse geldi. Bir adam böyle, biraz da patolojik falan biraz da yaşı da ileriydi. Etrafa bakındı, geldi kızın arka kısmına geldi. Ellerini aşağı sarkıttı, yavaş yavaş ellerini ona yaklaştırmaya başladı yani kalça kısmına doğru. Adama ben çok dik bakmaya başladım, bayağı korktu. Yani hani böyle “ciğerini sökerim” der gibi bakmaya başladım böyle. Yani her hareketini izlemeye başladım, o zaman korktu. Mesela bu bile caydırıcılık için yeterlidir. Veyahut mesela kadını sıkıştıracaklarsa hemen alıp başka bir yere onu geçirttirmek. Yer açmak ona olabilir. Sokaktaysa bayağı mahcup edilebilir yapan adam. Mesela “bu benim nişanlım” dersin direkt. “Sen bir şey mi dedin?” dersin, “benim kız kardeşim” dersin, kız kardeşim. “Ne, bir şey mi dedin?” falan. Bayağı korkar tabii yahut “karım” dersin. “Evli karım benim, ne diyorsun?” dersin, “eşime ne diyorsun?” falan. Hiçbir şey olmaz, o da bozuntuya vermezse. Değil mi? Yani rezil kepaze edersiniz. Müthiş bir hak kazanmış olur. Sonuna kadar da götürülebilir.

 

Münafıkların Ana Özelliği Ömür Boyunca Yalnız Kalacaklar

Niye? Çünkü çok pislik adamlar. Hayır, Müslümanın bunlardan tiksinmesi normal de, küfür de bunlardan tiksiniyor. Hayret edilecek şey. Acayip pislikler ve bunlar hızlı yaşlanır. Buradayken bile yolunmuş domuza dönmüşlerdi. Her türlü hastalık vardı bunlarda ve zır cahil. Hepsi ilkokul mezunu falan ama öküz gibi cahil. Hepsi hasta ve pislik, hastane müdavimi bunlar. Bakın hastane hakikaten, gece gündüz hastanedeler, ikinci adresleri. Allah bela üstüne bela veriyor. Felaket pisliktir, acayip pistirler. Görünen, görünmeyen. Kimse bunları muhatap almaz. İt gibi ürüyorlar, hiç kimse bunlara yani pislik sesi olarak bile bakmıyor. Yani karga bir yere mesela bir kir atsa bakarlar insanlar. Bunların o kadar bile kıymeti yok, o kadar aşağılıklar yani. Müminlerin nimet içinde olması bunları kahreder. Bak yedi kız arkadaş daha geldi, yedi kişi daha ve hepsi birbirinden güzel, aslan gibi.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."