İslam’da kadınların aşağılanması söz konusu mudur?

Sayın Adnan Oktar'ın 20 Şubat 2018 tarihli A9 TV röportajından


VTR: Adnan Bey İslam'da kadınların aşağılanması söz konusu mudur?

ADNAN OKTAR: Canımın içi İslam dini aslında kadınlara o kadar yüksek değer veriyor ki, Allah'ın tecellisi olarak bizlere kadınları tanıtır ve cennetin en büyük nimeti olarak tanıtır Kuran bize ama gelenekçi İslam'a şeytan musallat olmuş. Tam şeytanın dediği ve iddia ettiği şekle olayı getirmeyi çalışmışlar. Çünkü şeytan homoseksüel olduğu için kadından nefret eder, kadını yok etmek ister, onu kapatmak ister, görünmez hale getirmek ister, çirkinleştirmek ister, aşağılamak ister, öldürmek ister. Mesela bak “Taşlanarak öldürün” diyor “Taşlayarak öldürün” diyor “Kadını eğer zina ettiğini görürsen” Adamı mesela kıskanç “Karım zina ediyor” diyor dört tane sahtekar buluyor yalancı sahtekar, dört sahtekar buluyor “karım zina ediyor” diyor kadını alıp götürüyorlar kumun ortasına getiriyorlar eşiyorlar kumu, kadını oraya yatırıyorlar sabahtan akşama kadar kadını taşlayarak öldürüyorlar, şehit ediyorlar böyle facialar var. Şeytan, kadını kadın olmaktan çıkarmak ister, kadını erkek yapmak ister erkeği de kadın yapmak ister nefret eder. Tüm şeytanların tamamı homoseksüeldir. Erkekleri homoseksüel yapmak ister, kadınları da homoseksüel yapmak ister şeytan ve kadını çirkinleştirmek ister, erkeği de kadınlaştırmak ister. Onun için dikkat ederseniz gelenekçi literatürde kadına erkek rolü vermek isterler, erkek gibi olmasını mesela kaşını ellemesin erkek gibi olsun, yüzündeki tüyleri ellemesin erkek gibi olsun, saçını boyamasın, bakım yapmasın, kadınsı olmasın, dekolte giymesin. Çünkü erkeğe benzemesini istiyor ama erkek için de ne diyor? “Kadından 19 misli daha tahrik edicidir” diyor. Kadından 19 misli daha tahrik edici edicidir” yani kadına değil erkeğe dikkat çekmiş oluyor. Adam da kendinde bir anormallik var zannediyor. Çünkü erkekten erkek niye etkilersin? “Yanlış” diyor “doğrusu bak İslam bunu söylüyor” diyor “19 misli daha çok etkilenmen lazım erkekten” diyor adamlara homoseksüellik propagandası yapıyorlar. “Nefis ister, arzu eder genç oğlan gördün müydü” diyor. Ya kardeşim bu bir ahlaksızlık erkek erkeğe istek duyar mı? Böyle bir tiksinti verici şeyi makul bir şeymiş gibi nasıl anlatıyorsun nasıl kafam var senin?

O yüzden gelenekçi İslam'a baktığımızda solcu Darwinist anlayışa da baktığımızda kadını hayvan olarak gördüklerini görürüz, bu şeytanın emriyle oluyor. Darwinistler emrediyor “Kadını hayvan olarak gösterin” diyor gelenekçi Ortodoks Müslümanlara söylüyor “Kadını hayvan olarak gösterin” diyor. Her ikisi de hayvan olduğu konusunda ittifak halindeler, iki taraf da. Ve diyor ki bak gelenekçi Müslümanlara “Kadını dövmek ibadettir, kadın da dövüldüğü için şükretmesi gerekir sabaha kadar” diyor “ve ağzını burnunu kırsa da, kemiklerini kırsa da kadın asla şikayet etmemesi gerekir. Savcıya, hakime gidemez ne yaparsa yapsın” diyor. Diyor ya adam mesela kadın çocuğunu düşürüyor ölebilir yani çocuk düşürme riskli “şikayet edemezsin” diyor. “Arkadaş; hakim savcı karışamaz” diyor görüyorsunuz konuşmalarında. “İstediği gibi döver” diyor ve “deşarj olur erkek kadını dövdüğünde” diyor. Kadın el kadar nazik bir varlık çiçek gibi kadını dövdün mü ne olur kadın? Mahvolur Allah esirgesin. Ayrıca diyor ki “Sopayı yüksekçe bir yere koyun ki kadın onu görsün.” Bak halbuki nefretin bir alameti olarak sopayı koydurtuyor. O da şeytanın bir oyunu ve “Kadına” diyor “pencereleri kapatın tuğla ile örtün hiçbir yeri görmesin” diyor yani kadına bir cehennem hayatı istiyor ve kadını potansiyel fahişe gibi göstermek istiyor, fuhşa yatkın göstermek istiyor. Bir de diyor ki “Kadın ne derse tersini yapın” ne kadar korkunç bir şey. Sen ne istiyorsun kardeşim? Kuma sokup taşlayarak öldürüyorsun, gece gündüz ağzını burnunu kırıp dövüyorsun, ne derse tersini yaptırıyorsun. “Erkeğin bütün vücudu pislik olsa” diyor gelenekçi öyle olacakmış “kadın da yalasa sabaha kadar yapsa bunu yine erkeğin hakkını ödeyemez” diyor. Niye? “Çünkü yemek veriyor erkek ona” diyor bu nasıl bir aşağılamadır, bu nasıl bir hakarettir?

Ucu bucağı yok yani kadınları aşağılayan ifadelerin ucu bucağı yok. Mesela kadının uğursuzluğundan bahsediyorlar, kadının şeytanın etkisinde olduğundan bahsediyorlar, kadının şeytanın emrinde olduğundan bahsediyorlar, kadınların yüzde 99’unun cehennemi doldurduğunu söylüyorlar.

YASEMİN AYŞE KİRİŞ: “Yemek de vermeyin, kıyafet de vermeyin.”

ADNAN OKTAR: Tabii “Yemek vermeyin kıyafet de vermeyin” diyor. Dolayısıyla Darwinist izahta da ne diyor Darwin? “Kadın hayvanla insan arası bir mahluktur.” “Ee peki nedir o zaman?” diyor “Köpekten daha iyidir ama” diyor bak aşağılamaya bak. Kafada ittifak var iki tarafın şeyinde. Bu rezaleti biz durdurduk ve durdurmakta da devam ediyoruz. Ben güzel yüzlümü bir daha göreyim.

GÖRKEM ERDOĞAN: Bu arada Suudi Arabistan'da bir kadın konferansının bir görüntüsü var resmi.

ADNAN OKTAR: Suudi Arabistan'da kadın konferansı. Burada bir tane kadın yok. Kadınla ilgili konferans tamamı erkek.

EBRU ALTAN: Burada da zaten kadın insan mı hayvan mı onu tartışıyorlar.

ADNAN OKTAR: Hayır konferansta da konferans konusu da “kadın hayvan mıdır insan mıdır?” o tartışma konusu.

GÖRKEM ERDOĞAN: Başka bir görüntüde de çarşaflı bayanlar yerde oturuyor.

ADNAN OKTAR: Onlara da kabul ettirmişler bunu.

GÜLEN BATURALP: Videoyu görebiliriz.

VTR: Adnan Bey İslam'da kadınların aşağılanması söz konusu mudur?

ADNAN OKTAR: Güzel yüzlüm İslam adına İslam dışı bir sistem meydana getirdiler. Şirk sistemi ve şeytani bir sistem. Biz bunu ortadan kaldırdık elhamdülillah. Çırpınmalarının nedeni de o; bize karşı bu dehşetli reaksiyonun nedeni şeytanın kışkırtmasından oluyor. Yani şeytanın emrinde olan da İngiliz derin devleti olduğu için İngiliz derin devleti şeytan ne ediyorsa onu yerine getiriyor, adamlarına söylüyor, o başkasına söylüyor, o ona söylüyor. Adam kimin etkisinde olduğunun farkına bile varmıyor yani o silsileden dolayı. O mesela birine söylüyor, o başkasına söylüyor direkt İngiliz derin devletinden emir almış olmuyorlar. O silsileden dolayı İngiliz derin devletini göremiyor. İngiliz derin devleti kadar şeytani saklanan bir sistem yoktur, muazzam bir şeytani saklanma gücüne sahiptir. Şeytan nasıl saklanırsa İngiliz derin devleti de öyle saklanır özelliğidir onun.


DEVAMINI GÖSTER